XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 549 utakmica za dan
Nedelja, 6 Jun 2021

Fudbal

Jedinstvo
Ub
1 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Budućnost (A)
Arilje
4 : 1
Gruža
Gruža
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane 1931
Raška
2 : 3
Sušica
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Tutin
Tutin
3 : 2
GFK Sloboda
Užice
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
Dunav
Prahovo
3 : 2
Pčinja
Trgovište
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
16 : 0
Kablovi
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Mladost
Medoševac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 4
Timočanin
Knjaževac
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 2
Radan
Lebane
Car Konstantin
Niš
0 : 2
Rembas
Resavica
Moravac Orion
Mrštane
3 : 6
Župa
Aleksandrovac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Budućnost
Resnik
Polet
Ratina
2 : 2
Korićani
Korićani
Real
Podunavci
1 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Proleter
Pečenog
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
Borac
Drenovac
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Radnik
Ušće
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
OFK Napredak
Markovac
Đerdap
Golubac
2 : 1
Borac 1932
Ralja
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Sloboda
Lipe
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 4
Rudar (S)
Stamnica
Omladinac
Zablaće
2 : 6
Jedinstvo Putevi
Užice
Parmenac
Parmenac
3 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Jasen
Brodarevo
5 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Rampa
Požega
1 : 1
FAP
Priboj
Polet (T)
Trbušani
0 : 4
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Prijevor
Prijevor
3 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Ribnica
Mionica
Spartak 1924
Ljig
2 : 8
Rađevac
Krupanj
Sloga (B)
Bogosavac
7 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (Dr)
Dračić
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Borac (L)
Lešnica
2 : 3
OFK Divci
Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 2
Radnički (K)
Klupci
Zadrugar
Lajkovac
6 : 2
Drina
Ljubovija
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Hajduk
Divoš
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Jadran
Golubinci
2 : 3
Borac
Šajkaš
Radnički
Nova Pazova
0 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Sloboda
Donji Tovarnik
5 : 3
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
3 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Cement
Beočin
3 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Mladost
Bački Jarak
5 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Levač
Rekovac
4 : 1
Moravac 2015
Krušar
Meševo
Meševo
4 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo 1936
Kruševac
7 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Sloga (M)
Majdevo
3 : 2
Blagotin
Poljna
Juhor
Obrež
3 : 0
Kopaonik
Brus
Sloga (D)
Despotovac
3 : 4
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Lužnica
Babušnica
4 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Đerdap
Kladovo
7 : 3
Polom
Leskovo
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
BSK
Bogovina
Bor 1919
Bor
5 : 0
Senjak
Pirot
Branik
Štubik
0 : 4
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 1
OFK Slatina
Bor
OFK 019
Zaječar
3 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 0
Brodoremont
Kladovo
Naša krila 1936
Belotinac
5 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Orljane
Orljane
2 : 1
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 3
Rudar
Jelašnica
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Delijski Vis
Niš
OFK Niš
Niš
3 : 0
Pukovac
Pukovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
14 : 0
Naisus 1977
Rožina
Gracko
Staro Gracko
1 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 2
Alakince
Alakince
Dobrič
Pejkovac
3 : 5
Pusta Reka
Bojnik
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
Budućnost
Orašje
Jablanica
Medveđa
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
5 : 4
Sloga
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Komgrap
Beograd
1 : 2
Borac (L)
Lazarevac
Vinča
Vinča
4 : 1
Napredak
Medoševac
Turbina
Vreoci
2 : 2
Srem
Jakovo
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadija
Šopić
0 : 5
Torlak
Beograd
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 3
BSK 1926
Baćevac
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Milutinac
Zemun
2 : 5
Prva iskra
Barič
Mačkovac
Mačkovac
4 : 0
Žabare
Žabare
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 4
Mladost (T)
Toljevac
FUD
Brus
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Vinogradar
Zleginje
Gradina
Pejovac
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Kupci
Kupci
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Sloga (L)
Lozna
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Borac (K)
Klenak
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
LSK
Laćarak
1 : 3
Hajduk (V)
Višnjićevo
Partizan
Vitojevci
4 : 3
Borac (M)
Martinci
Sloga
Voganj
2 : 5
Mitros
Sremska Mitrovica
Napredak
Popinci
1 : 3
GFK Sloven
Ruma
BSK
Bešenovo
3 : 1
Rudar
Vrdnik
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Železničar
Inđija
Partizan (U)
Uljma
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Banat (I)
Ilandža
2 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
5 : 0
Radnički (B)
Baranda
Polet (Id)
Idvor
3 : 0
Strela
Ivanovo
Potporanj
Potporanj
1 : 4
Dolina
Padina
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
ŽAK
Sombor
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Slavija
Pivnice
2 : 3
Omladinac
Bukovac
Polet
Karavukovo
4 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Tvrđava
Bač
3 : 2
Borac 46
Obrovac
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Budućnost (P)
Parage
SU Stanišić 1920
Stanišić
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Iskra
Kucura
1 : 1
AFK
Ada
Proleter (Nj)
Njegoševo
5 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 4
Senta
Senta
Napredak
Nadalj
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Jadran
Feketić
Tornjoš
Tornjoš
3 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 1
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
4 : 0
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Polet
Nakovo
5 : 2
Lehel
Mužlja
Tamiš
Farkaždin
1 : 5
Rusanda
Melenci
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
OFK Klek
Klek
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
Delija
Mokrin
2. Oktobar
Kumane
0 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Polet
Trnovče
4 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Pobeda
Golobok
0 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
SASK
Saraorci
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 2
Bačinac
Bačinac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Banja 1957
Banja
BSK
Belosavci
4 : 2
Trnava
Donja Trnava
Šumadinac 1913
Natalinci
7 : 1
Omladinac
Donja Rača
Plaskovac
Plaskovac
3 : 3
Grizli ML
Saranovo
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 5
Marjan (K)
Knić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
SUF Dubona
Dubona
2 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Zuce 2019
Zuce
Zaklopača
Zaklopača
1 : 2
Dunavac
Grocka
Kosmajac
Koraćica
2 : 6
Šumadija 1962
Jagnjilo
Boleč
Grocka
5 : 1
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Titel
Titel
4 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
ŽSK
Žabalj
5 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 3
Bačka 1923
Đurđevo
OFK Sirig
Sirig
0 : 4
OFK Futog
Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Bačka (B)
Begeč
TSK
Temerin
3 : 0
Hajduk
Čurug
Susek
Susek
2 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Urovica
Urovica
8 : 2
Krivelj
Krivelj
Nemetali
Donja Bela Reka
7 : 1
Mladost
Karbulovo
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Blizna
Blizna
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 3
Čegar 2013
Kamenica
Morava
Krušce
4 : 2
Aluminjum
Niš
Omladinac
Gornji Komren
0 : 1
Palilulac
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
7 : 1
Radnički 1936
Trupale
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Manastirica
Manastirica
0 : 8
Železničar
Požarevac
Vihor
Маljurevac
1 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Integral
Batuša
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 2
Obilić
Živica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 4
Sirakovo
Sirakovo
Borac (K)
Klenovnik
5 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Svrljig
Svrljig
0 : 0
Mladost
Batušinac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Elid
Donji Dušnik
0 : 4
Taskovići
Taskovići
Jastrebac
Tešica
0 : 3
Baličevac
Baličevac
Rasovača
Rasovača
0 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Sloga
Korman
0 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Radnički 1924
Kočane
1 : 2
Borac
Azbresnica
Palilula
Aleksinac
1 : 2
Doljevac
Doljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
Ribnica
Jovac
4 : 3
Tavnik
Tavnik
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Gruža
Vitanovac
1 : 3
Mataruge
Mataruge
Budućnost
Konarevo
5 : 0
Granit
Jošanička banja
Resavac
Subotica
1 : 8
Juhor (G)
Glavinci
Budućnost (M)
Miliva
3 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Morava (R)
Ribare
0 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
Kolare
Kolare
2 : 0
Javor
Sladaja
Partizan
Majur
3 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Orlovi
Jasenovo
5 : 0
Sloga
Voljavče
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Napredak
Drenovac
2 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Trlić
Trlić
3 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Pambukovica
Pambukovica
2 : 5
Banjani
Banjani
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
ZSK
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 4
Iskra
Donja Bukovica
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Radnik (Ub)
Ub
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Joks Junajted
Mionica
Vučje
Vučje
2 : 2
Umac
Miroševce
OFK Brza
Brza
2 : 4
Bobište
Bobište
Polet
Stajkovce
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 4
Jedinstvo
Šišava
Progres
Ladovica
5 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Gradac
Konopnica
2 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
BSK
Belanovce
3 : 4
Moravac
Pečenjevce
Sloga
Lipovica
0 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
Mladost 1959
Vinarce
4 : 2
Real
Donja Jajina
Mladi borac
Živkovo
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
Železničar
Brestovac
2 : 3
Šumadija
Razgojna
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Bakionica
Bakionica
Savinac
Visibaba
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Perućac
Perućac
1 : 1
Sečica
Seča reka
Polet
Rasna
2 : 0
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Jedinstvo
Kalenić
3 : 3
Čajetina
Čajetina
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Kotroman
Mokra Gora
Spartak
Pirot
3 : 1
Zvezda
Blato
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
4 : 2
Dragoš
Pirot
Sloga (KR)
Krnić
3 : 2
Karađorđe
Mišar
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 3
Sinđelić
Lipnica
Rudar
Brasina
3 : 1
Majur
Majur
Mladost
Pocerski Pričinović
3 : 6
Duško
Klenje
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Drina
Badovinci
Levosoje
Levosoje
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Lugina
Preševo
3 : 1
Vihor
Žbevac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Čelik
Belo polje
Čaglavica
Čaglavica
3 : 0
Sitnica
Lepina
Sloga
Ranilug
2 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Ševac
Kusić
1 : 1
Polet
Izbište
Graničar
Miletićevo
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Ratar
Kruščica
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Banat (D)
Dupljaja
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
4 : 3
Omladinac
Zagajica
ČSK
Čortanovci
6 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Radnički
Irig
2 : 0
Mladost
Buđanovci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 4
Sremac
Deč
Šumar
Ogar
3 : 1
Kameni
Ašanja
Graničar
Obrež
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 3
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Krušedol
Krušedol
4 : 4
Polet
Novi Karlovci
Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Fruška Gora
Ruma
5 : 0
Sremac (J)
Jarak
Trgovački
Sremska Mitrovica
5 : 1
Sremac (B)
Berkasovo
Sloboda
Šašinci
0 : 5
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga
Čalma
6 : 1
Zmaj
Noćaj
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 2
Jedinstvo
Ruma
Erdevik 2017
Erdevik
5 : 1
Jednota
Šid
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Budućnost
Blaznava
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Hajduk
Stapar
2 : 0
Mladost
Kruščić
Omladinac
Deronje
3 : 1
Kula
Kula
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Lipar
Lipar
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Bratstvo 2019
Prigrevica
7 : 1
Polet
Sivac
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Sloga
Lok
0 : 5
Proleter
Banoštor
Slanobarac
Budisava
1 : 4
Borac (R)
Rakovac
Obilić
Vilovo
2 : 4
Miletić
Mošorin
Moskva
Budisava
1 : 3
Dinamo
Budisava
Čenej
Čenej
1 : 2
Vinogradar
Ledinci
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 3
Železničar
Novi Sad
Seljak
Cvetojevac
4 : 1
Jadran
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
1 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Ćava
Grošnica
1 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
Partizan
Cerovac
0 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Dizel
Bare
2 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Batovac
Batovac
6 : 2
Pek
Kusiće
Napredak (P)
Poljana
6 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Barič
Barič
2 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
BSK 1931
Brežane
2 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Stig 1955
Beranje
2 : 3
Polet (V)
Voluja
Mladi Borac
Majilovac
5 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Napredak (B)
Bubušinac
5 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Busije
Zemun
3 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Zemun
BUSK
Beograd
0 : 3
Dedinje
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
5 : 1
Bežanija
Beograd
Železnik 1930
Železnik
0 : 2
13. maj
Zemun
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Boka Seniors
Beograd
5 : 2
Mladi proleter
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Pionir
Besni Fok
2 : 4
Pinosava
Pinosava
Palilulac
Beograd
3 : 0
Resnik
Resnik
Minel
Ripanj
4 : 2
OFK Crvenka
Borča
Mladost 1925
Oplanići
3 : 0
Lazac
Lazac
Borac (V)
Vraneši
7 : 1
Stubal
Stubal
Braća Vuković
Lađevci
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Borac (A)
Adrani
1 : 5
Jedinstvo (G)
Godačica
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Mladost 1981
Štulac
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Sloga Obrva
Obrva
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 3
Progorelica
Progorelica
Jasenovac
Krepoljin
1 : 2
Zadrugar 1947
Tabanovac
Udarnik (S)
Sibnica
4 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Pobeda 1953
Osanica
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Rade Milošević
Dubočka
1 : 4
Borac (V)
Vukovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Rudar (P)
Plazane
1 : 0
Sinđelić
Vojnik
Radnički
Tekija
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Napredak (Sv)
Svojnovo
0 : 6
Rudar (S)
Stenjevac
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
Jasenovo
Jasenovo
6 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Kolubara (J)
Jabučje
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Polet (T)
Takovo
1 : 2
Joševa
Joševa
Šarbane
Šarbane
2 : 2
Crvena Jabuka
Ub
OFK Stublenica
Stublenica
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Proleter (B)
Bajevac
4 : 0
Rudar 1945
Radljevo
Omladinac (K)
Kalinovac
2 : 1
Čučuge
Čučuge
Ratkovac
Ratkovac
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Mladost (V)
Vračević
0 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 0
Popadić
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 3
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
1 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Komanice
Komanice
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Toplica
Donja Toplica
2 : 3
Lukavac
Lukavac
Todorovce
Todorovce
2 : 2
Radnički
Pertate
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Lemind 1953
Leskovac
9 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Mladost (B)
Batulovce
3 : 0
MB
Mala Biljanica
Badince
Badince
2 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Graničar
Đala
1 : 5
Jedinstvo
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
1 : 0
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
4 : 0
Bačka
Mol
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Čoka
Čoka
Bobovik
Bobovik
5 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Sparta
Kaona
1 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 3
Verko
Suvo Selo
Belpos
Belotić
3 : 0
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Polet
Jalovik
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Planinac
Vujetinci
5 : 0
Gladijator
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 1
OFK Remont 1959
Čačak
Prijatelji
Čačak
2 : 2
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
3 : 0
Mršinci
Mršinci
Vujan
Prislonica
4 : 1
Malba
Žaočani
Lugovi
Čačak
2 : 3
Budućnost
Stančići
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
2 : 3
Neštin
Neštin
Bačka 1945
Bačka Palanka
5 : 0
Proleter
Karađorđevo
Bačka (D)
Despotovo
3 : 5
Naša Zvezda
Silbaš
Krivanj
Selenča
3 : 2
Mladost (MB)
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 1
Borac (V)
Vizić
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Trešnjevka
Trbusac
7 : 2
OFK Varna
Varna
OFK Jelen
Jelenča
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 5
Dobrava
Vukošić
PSK
Provo
5 : 3
Mrovska
Mrovska
Majdan
Majdan
2 : 7
Velereč 94
Velereč
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Brezak
Pranjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 1
Semedraž
Semedraž
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk
Ribarica
4 : 2
Antimon
Zajača
Prva Iskra
Runjani
4 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Mladost
Donja Borina
Jelav
Jelav
0 : 4
7. Juli
Bela Crkva
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 0
Bratstvo
Dljin
Radnički
Turica
5 : 0
Sloga
Kaona
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
6 : 3
Gorušica
Viča
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 4
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
4 : 1
Partizan
Drenovac
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
1 : 4
Budućnost (ZM)
Zminjak
Petlovača
Petlovača
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 3
Omladinac (BO)
Bogatić
Lipolist
Lipolist
4 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Glumač
Glumač
3 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
5 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Knjaz
Srednja Dobrinja
7 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Slavija
Novo Orahovo
3 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Pobeda
Pobeda
1 : 1
Mladost (R)
Radičević
Rad 1974
Merošina
1 : 2
Balajnac
Balajnac
Polet
Šavrane
3 : 3
Bukovica
Bukovica
Konjuh
Konjuh
3 : 0
Borac
Bivolje
Gaglovo
Gaglovo
2 : 5
Mudrakovac
Mudrakovac
Makrešane
Makrešane
2 : 4
Modrica
Modrica
Hajduk
Kamendol
2 : 0
OFK Mladost
Begaljica
Gročanski fudbalski klub
Grocka
2 : 2
Podunavac
Ritopek
Omladinac
Drakčići
4 : 3
Studen Vitez
Studenica
Magnohrom
Kraljevo
5 : 1
Morava
Mrsać
Biljanovac
Biljanovac
3 : 1
Šumadija
Šumarice
BSK 2014
Bukovica
1 : 6
Stara Čaršija
Kraljevo
Planinac
Rivica
5 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Graničar
Grabovci
4 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
9 : 2
Vojvodina
Neradin
Car Uroš
Jazak
5 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Polet
Nikinci
7 : 2
Sloga (K)
Krnješevci
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Brgule
Brgule
OFK Takovo
Takovo
0 : 2
Kolubara (LP)
Liso Polje
Vukona
Vukona
2 : 3
Dokmir
Dokmir
Sloga (V)
Vrhovine
5 : 3
Murgaš 2012
Murgaš
Tamnava
Sovljak
0 : 1
Budućnost 1995
Slatina
Oniks
Lozovik
1 : 1
Mladost
Bukovče
GFK Strelište
Jagodina
3 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Belica
Belica
2 : 1
Omladinac
Bunar
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 0
Napredak
Staro Lanište
Trnava
Trnava
4 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Rudar 1973
Rudare
3 : 0
Napredak
Bogojevce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
7 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jašunja
Jašunja
6 : 3
Mladost
Kutleš
Stanovo 1941
Stanovo
7 : 0
Jovanovac
Jovanovac
Hajduk 1936
Jovanovac
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Bukorovac
Kragujevac
1 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Beloševac
Beloševac
2 : 0
Bujačić
Valjevo
Omladinac
Valjevo
2 : 2
Kotešica
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
4 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
1 : 3
Ribnikar
Pecka
Mlava (R)
Ribare
1 : 1
Vukovac 98
Vukovac
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Best Sige
Sige
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
1 : 0
Osanica
Osanica
Sloga
Bogovađa
0 : 1
Nepričava
Nepričava
Stepanje
Stepanje
1 : 2
Kačer
Belanovica
Proleter
Latković
2 : 6
Izviđač
Lajkovac
Resava
Bukovac
1 : 1
Napredak
Zlatovo
Polet
Kobilje
7 : 1
Vratare
Vratare
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 3
Kruševica
Kruševica
Grkljane
Grkljane
7 : 1
Dvorane
Dvorane
Padež
Padež
1 : 2
Dedina
Dedina
Petar Puača
Novi Sad
6 : 1
Bačka 1901
Subotica
Petrika
Novi Sad
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
GFK Sloven
Ruma
8 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 1
Borac 1926
Čačak
BIP
Čačak
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Šabac Sunrise
Šabac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Loznica
Loznica
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
06.06.2021
11:00
Sloboda
Cacak
Karađorđe
Topola
7 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Lokomotiva
Beograd
4 : 2
BASK
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 3
Brodarac 2
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Torlak
Beograd
DIF
Beograd
4 : 1
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
Mladost
Dračić
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Zemun
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
OFK Kikinda 1909
Kikinda
0 : 7
Spartak ŽK
Subotica
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 3
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
3 : 5
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OLE
Zemun
2 : 6
OFK Beograd
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 5
Ada
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Poštar 1930
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 5
Balkan
Beograd
Palilulac
Beograd
4 : 3
Radnički (R)
Rudovci
Šabac Sunrise
Šabac
3 : 0
Mačva 1929
Bogatić
011
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
Borac
Lazarevac
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
OFK Budućnost
Dudovica
12 : 0
Radnički
Rudovci
Čantavir
Čantavir
0 : 7
Arena Su
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Subotica
Subotica
Granit
Jošanička Banja
0 : 3
Novi Pazar B
Novi Pazar
DIF
Beograd
2 : 4
Jedinstvo
Surčin
011
Beograd
4 : 1
BSK
Borča
Mačva
Šabac
2 : 0
Fenix
Šabac
RFK Grafičar
Beograd
0 : 1
Olimpik
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Plana
Velika Plana
Loznica
Loznica
2 : 1
Šampion
Gornji Milanovac
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 5
Moskva
Novi Sad
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Desetka
Obrenovac
Sloga
Zemun
0 : 5
Vinča
Vinča
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 7
Zvezda B
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
4 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Mačva 2
Šabac
3 : 5
Mačva 1
Šabac
Mačva 2
Šabac
5 : 0
POFK Čivija
Šabac
Fenix 2
Šabac
4 : 1
OFK Atletiko
Šabac
Kolubara 1
Lazarevac
7 : 0
Borac
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
2 : 0
Omladinac
Ljig
Real 28
Lazarevac
0 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Zadrugar
Lajkovac
0 : 4
Real 28
Lazarevac
Omladinac
Ljig
1 : 2
Mladost
Čibutkovica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Akademija fudbala
Lazarevac
Turbina
Vreoci
1 : 2
Kolubara 2
Lazarevac
Real 28
Lazarevac
0 : 0
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
5 : 0
Real 28 -2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 9
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
7 : 3
Turbina
Vreoci

Košarka

Borac
Čačak
57 : 80
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

RSU Akademija Lečić
Beograd
30 : 26
Loznica
Loznica
Metalac
Valjevo
27 : 14
Sinđelić
Beograd
Paraćin
Paraćin
33 : 31
Majdanpek
Majdanpek
Pirot
Pirot
36 : 33
Dubočica 54 2
Leskovac
Smederevo 2
Smederevo
38 : 37
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Omladinac
Gornji Milanovac
23 : 24
Bane
Raška
Kruševac
Kruševac
32 : 33
Sloga
Kraljevo
Beli anđeo
Prijepolje
31 : 38
Župa 54
Aleksandrovac
Crepaja
Crepaja
28 : 23
ŽSK 1955
Žabalj
Prigrevica
Prigrevica
43 : 25
Budućnost
Alibunar
Slavija
Novi Sad
23 : 17
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Mladost
Vršac
30 : 30
Dalmatinac
Riđica
Studentski grad
Beograd
35 : 31
Ub 2
Ub
Kljajićevo
Kljajićevo
33 : 21
Obilić
Novi Kneževac
Ruma - 14 ALL
Ruma
25 : 19
Halas Jožef
Ada

Vaterpolo

Senteš
Senteš
17 : 9
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
10 : 5
Palilula
Beograd
Jadran
Split
6 : 12
Hapoel Yokneam
Jerusalim
Olympia Košice
Košice
10 : 17
Eger
Eger
ŽAVK Mladost
Zagreb
4 : 9
DFVE Dunaújváros
Dunajvaros

Ragbi 13

Morava Gepardi
Leskovac
12 : 34
Radnički (NB)
Novi Beograd
Morava Gepardi
Leskovac
12 : 34
Radnički (NB)
Novi Beograd
Car Dušan Silni
Paraćin
12 : 62
Locomotive
Sofia

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
7 : 44
Vukovi Beograd
Beograd
Black Hornets
Jagodina
0 : 43
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Banat Bulls
Vršac
48 : 7
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Mammoths Kikinda
Kikinda
47 : 6
Knights Klek
Klek
Knights Klek
Klek
6 : 47
Mammoths Kikinda
Kikinda
Forestlanders
Mladenovac
0 : 35
Wild Boars
Kragujevac