XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 171 utakmica za dan
Sreda, 28 April 2021

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 2
Mladost (L)
Lučani
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Kozara
Gradiška
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Podrinje
Janja
0 : 0
Sloga
Doboj
Ljubić
Prnjavor
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Jedinstvo
Brčko
1 : 2
Sloboda
Novi Grad
Borac
Kozarska Dubica
4 : 1
Željezničar
Banja Luka
Leotar
Trebinje
2 : 0
Sutjeska
Foča
Tekstilac
Derventa
2 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Drina
Zvornik
4 : 3
Modriča
Modriča
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Radnički 1912
Sombor
5 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
Feniks 1995
Stara Pazova
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
Tisa
Adorjan
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Borac
Sakule
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (P)
Požega
1 : 1
GFK Sloboda
Užice
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Gruža
Gruža
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
0 : 1
Tutin
Tutin
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Bane 1931
Raška
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
BASK
Beograd
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Sremčica
Sremčica
0 : 3
BSK Borča
Borča
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Leštane
Leštane
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Mladost
Medoševac
1 : 2
Radan
Lebane
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Rembas
Resavica
Kablovi
Zaječar
0 : 8
Župa
Aleksandrovac
Trstenik PPT
Trstenik
7 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Timok 1919
Zaječar
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Dunav
Prahovo
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
Parmenac
Parmenac
Rubribreza
Rubribreza
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 4
Borac (L)
Lazarevac
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 5
Midžor
Kalna
Rudar (P)
Podvis
2 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Šljivar
Šljivar
1 : 4
Omladinac
Grezna
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Hajduk
Rujevica
1 : 5
Trebič
Sokobanja
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
Ozren
Sokobanja
Sloga
Minićevo
2 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Osnić
Osnić
1 : 8
Rtanj
Boljevac
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 1
Sremac
Dobrinci
PSK
Putinci
0 : 7
GFK Sloven
Ruma
Borac (M)
Martinci
5 : 2
Rudar
Vrdnik
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 0
Železničar
Inđija
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Hajduk (B)
Beška
4 : 0
BSK
Bešenovo
Borac (K)
Klenak
0 : 3
Napredak
Popinci
LSK
Laćarak
2 : 3
Sloga
Voganj
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Radnički
Šid
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Pambukovica
Pambukovica
OFK Senjak
Valjevo
4 : 2
Trlić
Trlić
Kolubara 2
Valjevo
0 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Banjani
Banjani
Joks Junajted
Mionica
1 : 2
ZSK
Valjevo
Oskar
Pasjane
3 : 1
Moravac
Vrbovac
ČSK
Čortanovci
4 : 1
Šumar
Ogar
Graničar
Obrež
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 3
Radnički
Irig
Jedinstvo
Platičevo
5 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Krušedol
Krušedol
0 : 2
Mladost
Buđanovci
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Sremac
Deč
Fruškogorac
Krčedin
4 : 0
Kameni
Ašanja
Napredak
Žarkovac
4 : 1
OFK Brestač
Brestač
Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Sloboda
Šašinci
Sloga
Čalma
0 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Fruška Gora
Ruma
3 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
Sremac (J)
Jarak
Jednota
Šid
1 : 4
Sremac (B)
Berkasovo
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Zmaj
Noćaj
Čestin
Čestin
1 : 3
Karađorđe (V)
Vučić
Mladost
Kruščić
2 : 1
Polet
Sivac
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
Busije
Zemun
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Palilulac
Šarbanovac
2 : 2
Rtanj
Vrmdža
Omladinac
Bunar
6 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Ibar
Rožaje
Igalo
Herceg Novi
4 : 1
Drezga
Piperi
Arsenal
Tivat
0 : 4
Mornar
Bar
Kom
Podgorica
0 : 1
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
2 : 2
Berane
Berane
Athletic Club
Bilbao
2 : 2
Real Valladolid
Valladolid
PSG
Paris
1 : 2
Manchester City
Manchester
Voja Gačić
Pančevo
1 : 3
Proleter
Zrenjanin
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
4 : 2
TSC
Bačka Topola
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
4 : 0
Trayal
Kruševac
Mladost (L)
Lučani
5 : 2
Voždovac
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Brodarac 2
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 5
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Zemun
Zemun
3 : 2
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
8 : 3
TSC
Bačka Topola
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Apolon 4
Kragujevac
RFK Grafičar
Beograd
4 : 0
Internacional
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Real Niš
Niš
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Rad
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Real
Niš
Voja Gačić
Pančevo
2 : 5
Mladost
Lukićevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 3
Voždovac
Beograd
Bačka
Bačka Palanka
3 : 3
Stajićevo 2017
Stajićevo

Košarka

Bayern
Munich
85 : 79
Milano
Milan
Fenerbahce
Istanbul
68 : 85
CSKA Moscow
Moscow
Zenit Petersburg
Saint Petersburg
70 : 78
Barcelona
Barcelona
SO ŽKK
Kikinda
85 : 60
Sloga
Plandište

Odbojka

Sombor
Sombor
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Vest
Šid
3 : 2
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Stampedo
Niš
3 : 2
Panda
Vranje
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Milenijum
Niš
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Lotus
Čačak
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
Sokolica
Zvečan
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Avala
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
0 : 3
Tent 2
Obrenovac
Smeč SV
Svilajnac
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Lavice 07
Novi Sad
1 : 3
Slavija
Novi Sad

Rukomet

Dolovo
Dolovo
23 : 26
Hercegovina
Sečanj
Apatin
Apatin
38 : 32
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Hercegovac
Gajdobra
45 : 36
Potisje Pleteks
Ada
Sloga
Petrovac na Mlavi
40 : 32
Karađorđe
Topola
Naisa
Niš
20 : 20
Jagodina
Jagodina
Zaječar 1949
Zaječar
28 : 27
Medicinar
Šabac
Bor RTB
Bor
26 : 22
Vrbas
Vrbas
Mladost
Nova Pazova
23 : 24
Bekament BB
Aranđelovac
Železničar
Inđija
33 : 24
Mladi radnik
Radinac
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 30
Srem
Sremska Mitrovica
Jabuka
Jabuka
26 : 16
Trijumf
Srbobran

Vaterpolo

Nais
Niš
6 : 18
KVK Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
6 : 12
BVK Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 14
Šabac
Šabac
Banja Luka
Banja Luka
8 : 14
Dorćol
Beograd

Futsal

Vranje
Vranje
7 : 2
Kalča
Niš
Winter sport
Niš
0 : 8
Konjarnik
Beograd