17.10
15:00
Dinamo 1945
Sloboda
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Sloboda | |||||
17.10
15:00
Mladost (NS)
Dunav
8
0
|
17.10.2020 15:00 | Mladost (NS) | 8 : 0 | Dunav | |||||
17.10
15:00
Feniks 1995
Hajduk 1912
1
4
|
17.10.2020 15:00 | Feniks 1995 | 1 : 4 | Hajduk 1912 | |||||
17.10
15:00
Radnički (Zr)
Bačka 1901
3
2
|
17.10.2020 15:00 | Radnički (Zr) | 3 : 2 | Bačka 1901 | |||||
17.10
15:00
Bečej 1918
OFK Vršac
2
2
|
17.10.2020 15:00 | Bečej 1918 | 2 : 2 | OFK Vršac | |||||
17.10
15:00
Radnički 1912
OFK Stari Grad
4
0
|
17.10.2020 15:00 | Radnički 1912 | 4 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
17.10
15:00
Kozara
Vojvodina 1928
0
2
|
17.10.2020 15:00 | Kozara | 0 : 2 | Vojvodina 1928 |
17.10
14:30
Jedinstvo
Mladi radnik 1926
2
0
|
17.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
17.10
14:30
GFK Sloboda
Sušica
1
0
|
17.10.2020 14:30 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Sušica | |||||
17.10
14:30
Sloga 33
Trepča
1
0
|
17.10.2020 14:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Trepča | |||||
17.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
17.10
14:30
Tutin
Jošanica
0
3
|
17.10.2020 14:30 | Tutin | 0 : 3 | Jošanica | |||||
17.10
14:30
Takovo
Gruža
3
1
|
17.10.2020 14:30 | Takovo | 3 : 1 | Gruža | |||||
17.10
14:30
Smederevo 1924
Budućnost (A)
0
1
|
17.10.2020 14:30 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Budućnost (A) |
17.10
13:30
Radnički (O)
BASK
1
0
|
17.10.2020 13:30 | Radnički (O) | 1 : 0 | BASK | |||||
17.10
13:30
OFK Beograd
Crvena zvezda
4
1
|
17.10.2020 13:30 | OFK Beograd | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.10
11:00
Teleoptik
BSK 1925
3
0
|
17.10.2020 11:00 | Teleoptik | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
17.10
13:30
BSK Borča
Sremčica
3
1
|
17.10.2020 13:30 | BSK Borča | 3 : 1 | Sremčica | |||||
17.10
10:00
TEK Sloga
Leštane
1
1
|
17.10.2020 10:00 | TEK Sloga | 1 : 1 | Leštane | |||||
17.10
11:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (NB)
1
3
|
17.10.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
17.10
10:00
Brodarac
Studentski grad
2
0
|
17.10.2020 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Studentski grad | |||||
17.10
13:30
Lokomotiva
Mladenovac
1
4
|
17.10.2020 13:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Mladenovac | |||||
17.10
10:00
Sinđelić
Jedinstvo
2
1
|
17.10.2020 10:00 | Sinđelić | 2 : 1 | Jedinstvo |
17.10
15:00
OFK Sinđelić
SFS Borac
2
1
|
17.10.2020 15:00 | OFK Sinđelić | 2 : 1 | SFS Borac | |||||
17.10
15:00
Dunav
Budućnost (P)
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Dunav | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
17.10
15:00
Timok 1919
OFK Topličanin
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
17.10
15:00
Pčinja
SFK Morava
4
0
|
17.10.2020 15:00 | Pčinja | 4 : 0 | SFK Morava | |||||
17.10
15:00
Trstenik PPT
Car Konstantin
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
17.10
15:00
Jedinstvo (P)
Župa
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Župa |
17.10
14:30
Šumadija 1903
Polet
3
1
|
17.10.2020 14:30 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Polet | |||||
17.10
14:30
Mokra Gora
Real
1
4
|
17.10.2020 14:30 | Mokra Gora | 1 : 4 | Real | |||||
17.10
14:30
Omladinac
OFK Ras
1
0
|
17.10.2020 14:30 | Omladinac | 1 : 0 | OFK Ras |
17.10
14:30
Morava (VP)
Sloga (B)
2
0
|
17.10.2020 14:30 | Morava (VP) | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
17.10
14:30
VGSK
Borac 1932
1
0
|
17.10.2020 14:30 | VGSK | 1 : 0 | Borac 1932 | |||||
17.10
14:30
Zvižd
Karađorđe
0
0
|
17.10.2020 14:30 | Zvižd | 0 : 0 | Karađorđe |
17.10
14:30
Parmenac
Sloboda (Č)
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Parmenac | 1 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
17.10
14:30
FAP
Sloga (BB)
1
1
|
17.10.2020 14:30 | FAP | 1 : 1 | Sloga (BB) |
17.10
14:30
Ribnica
Borac (L)
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Ribnica | 1 : 1 | Borac (L) | |||||
17.10
14:30
Radnički (V)
Drina
2
1
|
17.10.2020 14:30 | Radnički (V) | 2 : 1 | Drina |
17.10
15:00
Mladost APA
Obilić
4
2
|
17.10.2020 15:00 | Mladost APA | 4 : 2 | Obilić | |||||
17.10
15:00
Tekstilac
Tavankut
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Tavankut | |||||
17.10
15:00
Krila Krajine
Radnički (S)
4
1
|
17.10.2020 15:00 | Krila Krajine | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.10
15:00
Njegoš
Vojvodina (BG)
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Njegoš | 1 : 1 | Vojvodina (BG) | |||||
17.10
15:00
Bajša
Vojvodina (T)
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Bajša | 1 : 0 | Vojvodina (T) |
17.10
15:00
Radnički (S)
Borac
1
3
|
17.10.2020 15:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Borac | |||||
17.10
15:00
Naftagas
Budućnost
7
0
|
17.10.2020 15:00 | Naftagas | 7 : 0 | Budućnost | |||||
17.10
15:00
Begej
Mladost
1
6
|
17.10.2020 15:00 | Begej | 1 : 6 | Mladost | |||||
17.10
15:00
Sloga
Krajina
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Krajina | |||||
17.10
15:00
Jedinstvo (V)
Proleter
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Proleter |
17.10
15:00
Radnički
Podunavac
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Podunavac | |||||
17.10
15:00
Sloga (T)
Cement
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Sloga (T) | 2 : 1 | Cement | |||||
17.10
15:00
Crvena Zvezda
Podrinje
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Podrinje |
17.10
15:00
Sloga (D)
Morava 1918
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
17.10
15:00
Jedinstvo 1936
OFK Lugomir
0
0
|
17.10.2020 15:00 | Jedinstvo 1936 | 0 : 0 | OFK Lugomir |
17.10
15:00
Brodoremont
Senjak
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Brodoremont | 2 : 0 | Senjak | |||||
17.10
15:00
Balkanski
BSK
0
0
|
17.10.2020 15:00 | Balkanski | 0 : 0 | BSK | |||||
17.10
15:00
OFK Knjaz
Rajko Mitić
1
0
|
17.10.2020 15:00 | OFK Knjaz | 1 : 0 | Rajko Mitić | |||||
17.10
15:00
Bor 1919
Tanasko Rajić
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Bor 1919 | 1 : 0 | Tanasko Rajić |
17.10
15:00
OFK Napredak 1929
Zemljoradnik
3
2
|
17.10.2020 15:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 2 | Zemljoradnik |
17.10
15:00
Gracko
Žitorađa
0
3
|
17.10.2020 15:00 | Gracko | 0 : 3 | Žitorađa | |||||
17.10
15:00
Sloga
Budućnost
4
0
|
17.10.2020 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Budućnost | |||||
17.10
15:00
Nebeski Andjeli
Alakince
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 1 | Alakince |
17.10
11:00
Milutinac
Poštar Zvezdara
1
3
|
17.10.2020 11:00 | Milutinac | 1 : 3 | Poštar Zvezdara | |||||
17.10
13:30
Šumadija
Borac (L)
0
1
|
17.10.2020 13:30 | Šumadija | 0 : 1 | Borac (L) |
17.10
14:00
Midžor
Omladinac
1
1
|
17.10.2020 14:00 | Midžor | 1 : 1 | Omladinac | |||||
17.10
14:00
Ozren
Rudar (P)
4
1
|
17.10.2020 14:00 | Ozren | 4 : 1 | Rudar (P) | |||||
17.10
14:00
Rtanj
Radnički 1946
0
0
|
17.10.2020 14:00 | Rtanj | 0 : 0 | Radnički 1946 |
17.10
15:00
Ribnik
FUD
0
6
|
17.10.2020 15:00 | Ribnik | 0 : 6 | FUD | |||||
17.10
15:00
Čitluk
Sloga (D)
0
0
|
17.10.2020 15:00 | Čitluk | 0 : 0 | Sloga (D) |
17.10
15:00
Rudar
Mitros
2
2
|
17.10.2020 15:00 | Rudar | 2 : 2 | Mitros | |||||
17.10
15:00
Železničar
PSK
3
1
|
17.10.2020 15:00 | Železničar | 3 : 1 | PSK | |||||
17.10
15:00
Radnički
Borac (K)
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Radnički | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
17.10
15:00
Partizan
LSK
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Partizan | 1 : 0 | LSK |
17.10
15:00
Partizan (U)
Polet (Id)
0
3
|
17.10.2020 15:00 | Partizan (U) | 0 : 3 | Polet (Id) |
17.10
15:00
Tvrđava
Maglić
0
1
|
17.10.2020 15:00 | Tvrđava | 0 : 1 | Maglić | |||||
17.10
15:00
Polet
Slavija
0
1
|
17.10.2020 15:00 | Polet | 0 : 1 | Slavija |
17.10
15:00
Sloga
Napredak
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Napredak | |||||
17.10
15:00
AFK
Preporod
0
0
|
17.10.2020 15:00 | AFK | 0 : 0 | Preporod |
17.10
14:00
Mladost (L)
Borac
1
0
|
17.10.2020 14:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Borac |
17.10
14:30
Borac (P)
Šumadinac 1913
3
2
|
17.10.2020 14:30 | Borac (P) | 3 : 2 | Šumadinac 1913 |
17.10
13:30
Borac (O)
Rakovica
5
3
|
17.10.2020 13:30 | Borac (O) | 5 : 3 | Rakovica |
17.10
13:30
Dunavac
Šumadija 1962
4
0
|
17.10.2020 13:30 | Dunavac | 4 : 0 | Šumadija 1962 |
17.10
15:00
Veternik
Bačka 1923
5
0
|
17.10.2020 15:00 | Veternik | 5 : 0 | Bačka 1923 | |||||
17.10
15:00
Slavija
Petrovaradin
0
1
|
17.10.2020 15:00 | Slavija | 0 : 1 | Petrovaradin |
17.10
15:00
Poreč
Brestovac
1
2
|
17.10.2020 15:00 | Poreč | 1 : 2 | Brestovac | |||||
17.10
15:00
Zlot
Ključ
6
0
|
17.10.2020 15:00 | Zlot | 6 : 0 | Ključ | |||||
17.10
15:00
Rudna Glava
Radnički
7
1
|
17.10.2020 15:00 | Rudna Glava | 7 : 1 | Radnički |
17.10
15:00
Svrljig
Jastrebac
2
2
|
17.10.2020 15:00 | Svrljig | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
17.10
15:00
Taskovići
Sloga
7
0
|
17.10.2020 15:00 | Taskovići | 7 : 0 | Sloga |
17.10
15:00
Mladi radnik 1925
Granit
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Mladi radnik 1925 | 3 : 0 | Granit |
17.10
14:30
OFK Brđanac
Dimitrije Tucović
1
2
|
17.10.2020 14:30 | OFK Brđanac | 1 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
17.10
14:30
Strmovo 1968
OFK Senjak
5
0
|
17.10.2020 14:30 | Strmovo 1968 | 5 : 0 | OFK Senjak | |||||
17.10
14:30
Radnik (Ub)
Joks Junajted
6
1
|
17.10.2020 14:30 | Radnik (Ub) | 6 : 1 | Joks Junajted |
17.10
15:00
Slatina
Ozremica
8
0
|
17.10.2020 15:00 | Slatina | 8 : 0 | Ozremica |
17.10
14:30
Vladimir Durković
Napredak
3
2
|
17.10.2020 14:30 | Vladimir Durković | 3 : 2 | Napredak | |||||
17.10
14:30
Zadrugar
Spartak
0
4
|
17.10.2020 14:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Spartak |
17.10
15:00
Gučevo 1929
Podrinje
3
7
|
17.10.2020 15:00 | Gučevo 1929 | 3 : 7 | Podrinje | |||||
17.10
15:00
Cer (PE)
Jedinstvo
3
3
|
17.10.2020 15:00 | Cer (PE) | 3 : 3 | Jedinstvo |
17.10
14:30
Mladost (S)
Lugina
2
3
|
17.10.2020 14:30 | Mladost (S) | 2 : 3 | Lugina |
17.10
15:00
Kopaonik
Ibar
0
3
|
17.10.2020 15:00 | Kopaonik | 0 : 3 | Ibar |
17.10
15:00
Garevina
Velika Drenova
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Garevina | 3 : 0 | Velika Drenova | |||||
17.10
15:00
Stari Trstenik
Polet 57
2
3
|
17.10.2020 15:00 | Stari Trstenik | 2 : 3 | Polet 57 |
17.10
15:00
Dunav
Vulturul
0
3
|
17.10.2020 15:00 | Dunav | 0 : 3 | Vulturul |
17.10
15:00
Proleter
Kolonija
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Kolonija |
17.10
Karađorđe 2013 (Viš)
Mladi radnik (D)
4
1
|
17.10.2020 | Karađorđe 2013 (Viš) | 4 : 1 | Mladi radnik (D) | |||||
17.10
Omladinac-Šumadinac (V)
Karađorđe (V)
2
0
|
17.10.2020 | Omladinac-Šumadinac (V) | 2 : 0 | Karađorđe (V) |
17.10
15:00
Železničar
Dinamo
1
6
|
17.10.2020 15:00 | Železničar | 1 : 6 | Dinamo | |||||
17.10
15:00
Slanobarac
Sloga
3
1
|
17.10.2020 15:00 | Slanobarac | 3 : 1 | Sloga |
17.10
15:00
OFK Žeželj
Divostin
0
4
|
17.10.2020 15:00 | OFK Žeželj | 0 : 4 | Divostin | |||||
17.10
15:00
Bratstvo 1975
Ćava
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Bratstvo 1975 | 2 : 1 | Ćava |
17.10
13:30
Avala 1939
Boka Seniors
9
2
|
17.10.2020 13:30 | Avala 1939 | 9 : 2 | Boka Seniors |
17.10
15:00
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (D)
1
7
|
17.10.2020 15:00 | Bogutovačka Banja | 1 : 7 | Jedinstvo (D) |
17.10
14:30
Polet S.D.
Sloga 1945
1
0
|
17.10.2020 14:30 | Polet S.D. | 1 : 0 | Sloga 1945 | |||||
17.10
14:30
Bata Bulić
Krilaš
2
2
|
17.10.2020 14:30 | Bata Bulić | 2 : 2 | Krilaš | |||||
17.10
14:30
Rade Milošević
Jasenovac
0
3
|
17.10.2020 14:30 | Rade Milošević | 0 : 3 | Jasenovac |
17.10
14:30
Radnički
Napredak (St)
2
2
|
17.10.2020 14:30 | Radnički | 2 : 2 | Napredak (St) | |||||
17.10
14:30
Sinđelić
Jasenovo
6
2
|
17.10.2020 14:30 | Sinđelić | 6 : 2 | Jasenovo | |||||
17.10
14:30
Rudar (S)
Beljanica
2
1
|
17.10.2020 14:30 | Rudar (S) | 2 : 1 | Beljanica |
17.10
14:30
Zenit
Crni Vrh
3
1
|
17.10.2020 14:30 | Zenit | 3 : 1 | Crni Vrh | |||||
17.10
14:30
Vinorača
Jedinstvo
5
2
|
17.10.2020 14:30 | Vinorača | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:30
Kupinovac
Mladi Borac
1
2
|
17.10.2020 14:30 | Kupinovac | 1 : 2 | Mladi Borac |
17.10
15:00
Krtinska
Munja
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Krtinska | 1 : 1 | Munja | |||||
17.10
15:00
Pobednik
OFK Urovci
7
0
|
17.10.2020 15:00 | Pobednik | 7 : 0 | OFK Urovci |
17.10
14:30
Crvena Jabuka
Ratkovac
4
0
|
17.10.2020 14:30 | Crvena Jabuka | 4 : 0 | Ratkovac | |||||
17.10
14:30
Kalenić
Mladost (V)
0
1
|
17.10.2020 14:30 | Kalenić | 0 : 1 | Mladost (V) | |||||
17.10
14:30
Rudar 1945
OFK Paljuvi
1
3
|
17.10.2020 14:30 | Rudar 1945 | 1 : 3 | OFK Paljuvi |
17.10
14:30
Rajac
Komanice
2
1
|
17.10.2020 14:30 | Rajac | 2 : 1 | Komanice | |||||
17.10
14:30
Junior Novo Naselje
Toplica
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 1 | Toplica |
17.10
15:00
Polet (V)
Polet (R)
2
2
|
17.10.2020 15:00 | Polet (V) | 2 : 2 | Polet (R) | |||||
17.10
15:00
Napredak 2012
OFK Sloga
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Napredak 2012 | 1 : 1 | OFK Sloga |
17.10
15:00
Potisje
Šampion
5
1
|
17.10.2020 15:00 | Potisje | 5 : 1 | Šampion |
17.10
14:30
Lunjevac
Petrijevac
3
4
|
17.10.2020 14:30 | Lunjevac | 3 : 4 | Petrijevac | |||||
17.10
14:30
Landol
Vožd 2020
3
2
|
17.10.2020 14:30 | Landol | 3 : 2 | Vožd 2020 | |||||
17.10
14:30
Badljevica
Petlić SD 026
1
0
|
17.10.2020 14:30 | Badljevica | 1 : 0 | Petlić SD 026 |
17.10
14:30
Zeppelin 026
Jezava
0
1
|
17.10.2020 14:30 | Zeppelin 026 | 0 : 1 | Jezava |
17.10
15:00
Belpos
Bobovik
0
4
|
17.10.2020 15:00 | Belpos | 0 : 4 | Bobovik |
17.10
14:30
Mladost
Jedinstvo
3
1
|
17.10.2020 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo |
17.10
15:00
Jedinstvo Stević
Unirea
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Unirea |
17.10
14:30
Nišavac
Veliki Suvodol
6
1
|
17.10.2020 14:30 | Nišavac | 6 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
17.10
14:30
Rongo Siti
Borac
1
3
|
17.10.2020 14:30 | Rongo Siti | 1 : 3 | Borac | |||||
17.10
14:30
Sloboda
Lokomotiva
3
0
|
17.10.2020 14:30 | Sloboda | 3 : 0 | Lokomotiva |
17.10
15:00
Soko
Bačka 1945
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Soko | 2 : 0 | Bačka 1945 |
17.10
15:00
Studenac
Velika Reka
2
4
|
17.10.2020 15:00 | Studenac | 2 : 4 | Velika Reka |
17.10
15:00
Sunrise Šabac
Napredak
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Sunrise Šabac | 2 : 1 | Napredak | |||||
17.10
15:00
Milicionar
Lipolist
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Milicionar | 1 : 0 | Lipolist | |||||
17.10
15:00
Budućnost (DO)
Torpedo 1924
5
1
|
17.10.2020 15:00 | Budućnost (DO) | 5 : 1 | Torpedo 1924 |
17.10
15:00
Sloboda
Mladost Radost
0
3
|
17.10.2020 15:00 | Sloboda | 0 : 3 | Mladost Radost |
17.10
15:00
Pepeljevac 1947
Bukovica
4
1
|
17.10.2020 15:00 | Pepeljevac 1947 | 4 : 1 | Bukovica |
17.10
Borac (S)
Planinac
0
5
|
17.10.2020 | Borac (S) | 0 : 5 | Planinac | |||||
17.10
Graničar
Sloga (S)
2
1
|
17.10.2020 | Graničar | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
17.10
Fruškogorac
Jedinstvo (K)
4
3
|
17.10.2020 | Fruškogorac | 4 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
17.10
Borac (J)
Car Uroš
1
3
|
17.10.2020 | Borac (J) | 1 : 3 | Car Uroš | |||||
17.10
Donji Petrovci
Polet
2
1
|
17.10.2020 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Polet | |||||
17.10
Vojvodina
27. Oktobar
4
1
|
17.10.2020 | Vojvodina | 4 : 1 | 27. Oktobar |
17.10
15:00
Radnik
Omladinac
0
7
|
17.10.2020 15:00 | Radnik | 0 : 7 | Omladinac |
17.10
15:00
Hajduk
Istok 63
1
5
|
17.10.2020 15:00 | Hajduk | 1 : 5 | Istok 63 | |||||
17.10
15:00
Heroj
Potočac
1
2
|
17.10.2020 15:00 | Heroj | 1 : 2 | Potočac |
17.10
14:30
GFK Strelište
Dražmirovac
3
1
|
17.10.2020 14:30 | GFK Strelište | 3 : 1 | Dražmirovac | |||||
17.10
14:30
Mladost
Trnava
0
2
|
17.10.2020 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Trnava |
17.10
14:30
Napredak 1927
Stig (C)
2
4
|
17.10.2020 14:30 | Napredak 1927 | 2 : 4 | Stig (C) | |||||
17.10
14:30
Crni Vitez
BSK 1924
1
3
|
17.10.2020 14:30 | Crni Vitez | 1 : 3 | BSK 1924 |
17.10
15:00
Dobrica
Gaj
5
2
|
17.10.2020 15:00 | Dobrica | 5 : 2 | Gaj | |||||
17.10
15:00
Janošik
Vladimirovac
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Janošik | 2 : 0 | Vladimirovac | |||||
17.10
15:00
Rapid
Banatul
0
4
|
17.10.2020 15:00 | Rapid | 0 : 4 | Banatul | |||||
17.10
15:00
Vojvodina
Sloga
3
3
|
17.10.2020 15:00 | Vojvodina | 3 : 3 | Sloga |
17.10
11:00
Petka
Dimitrije Tucović
3
5
|
17.10.2020 11:00 | Petka | 3 : 5 | Dimitrije Tucović |
17.10
14:30
OFK Borac
Šumadinac
2
1
|
17.10.2020 14:30 | OFK Borac | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
17.10
14:30
Strmovo
Mladost
1
2
|
17.10.2020 14:30 | Strmovo | 1 : 2 | Mladost |
17.10
14:30
Budućnost MI
Jarmenovci
0
1
|
17.10.2020 14:30 | Budućnost MI | 0 : 1 | Jarmenovci | |||||
17.10
14:30
Šumadinac 1949
Maskar
5
2
|
17.10.2020 14:30 | Šumadinac 1949 | 5 : 2 | Maskar |
17.10
14:30
Dobrnje
Vukan
3
0
|
17.10.2020 14:30 | Dobrnje | 3 : 0 | Vukan | |||||
17.10
14:30
Napredak
Omladinac
3
0
|
17.10.2020 14:30 | Napredak | 3 : 0 | Omladinac | |||||
17.10
14:30
Burovac
Melnica
2
1
|
17.10.2020 14:30 | Burovac | 2 : 1 | Melnica | |||||
17.10
14:30
Soko
Radnik
2
1
|
17.10.2020 14:30 | Soko | 2 : 1 | Radnik | |||||
17.10
14:30
Rudar 1947
BSK
6
1
|
17.10.2020 14:30 | Rudar 1947 | 6 : 1 | BSK |
17.10
15:00
Grivac
Mladost
1
1
|
17.10.2020 15:00 | Grivac | 1 : 1 | Mladost |
17.10
15:00
Bojić
Maovi MH
3
1
|
17.10.2020 15:00 | Bojić | 3 : 1 | Maovi MH | |||||
17.10
15:00
Dumača
Zablaće
2
2
|
17.10.2020 15:00 | Dumača | 2 : 2 | Zablaće |
17.10
14:30
Osanica
Bliznak-Medveđica
2
1
|
17.10.2020 14:30 | Osanica | 2 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
17.10
14:30
Selište
Mladost (K)
2
4
|
17.10.2020 14:30 | Selište | 2 : 4 | Mladost (K) |
17.10
15:00
Luk Kompenzatori
Jadar
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Luk Kompenzatori | 2 : 1 | Jadar |
17.10
Crvena zvezda
Šumadinac
3
0
|
17.10.2020 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
17.10
Lepenica
Mladost
|
17.10.2020 | Lepenica | : | Mladost |
17.10
15:00
OFK Napredak 1933
Bair
5
0
|
17.10.2020 15:00 | OFK Napredak 1933 | 5 : 0 | Bair |
17.10
14:30
Tulež
Prvi srpski Ustanak II
8
0
|
17.10.2020 14:30 | Tulež | 8 : 0 | Prvi srpski Ustanak II |
17.10
14:30
Morava
Lipar
4
0
|
17.10.2020 14:30 | Morava | 4 : 0 | Lipar |
17.10
14:30
Mladost
Borac
0
2
|
17.10.2020 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Borac | |||||
17.10
14:30
Radnik
Sloboda
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Radnik | 1 : 1 | Sloboda | |||||
17.10
14:30
Velež
Željezničar
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Velež | 1 : 1 | Željezničar | |||||
17.10
14:30
Olimpik
Zrinjski
3
0
|
17.10.2020 14:30 | Olimpik | 3 : 0 | Zrinjski | |||||
17.10
14:30
Tuzla City
Široki Brijeg
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Tuzla City | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
17.10
14:30
Sarajevo
Krupa
3
0
|
17.10.2020 14:30 | Sarajevo | 3 : 0 | Krupa |
17.10
14:30
Drina
Slavija
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Drina | 1 : 1 | Slavija | |||||
17.10
14:30
Tekstilac
Modriča
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Modriča | |||||
17.10
14:30
Leotar
Zvijezda 09
0
1
|
17.10.2020 14:30 | Leotar | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
17.10
14:30
Borac
Sutjeska
1
0
|
17.10.2020 14:30 | Borac | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
17.10
14:30
Jedinstvo
Željezničar
1
3
|
17.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Željezničar | |||||
17.10
14:30
Ljubić
Sloboda
0
2
|
17.10.2020 14:30 | Ljubić | 0 : 2 | Sloboda | |||||
17.10
14:30
Podrinje
Rudar Prijedor
1
4
|
17.10.2020 14:30 | Podrinje | 1 : 4 | Rudar Prijedor | |||||
17.10
14:30
Kozara
Sloga
0
0
|
17.10.2020 14:30 | Kozara | 0 : 0 | Sloga |
17.10
16:00
Podgorica
Rudar
2
0
|
17.10.2020 16:00 | Podgorica | 2 : 0 | Rudar | |||||
17.10
18:00
OFK Titograd
Sutjeska
0
0
|
17.10.2020 18:00 | OFK Titograd | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
17.10
15:00
OFK Petrovac
Dečić
1
1
|
17.10.2020 15:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Dečić | |||||
17.10
15:00
Budućnost
Zeta
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Zeta | |||||
17.10
17:00
Iskra
Jezero
2
1
|
17.10.2020 17:00 | Iskra | 2 : 1 | Jezero |
17.10
16:00
Chelsea
Southampton
3
3
|
17.10.2020 16:00 | Chelsea | 3 : 3 | Southampton | |||||
17.10
13:30
Everton
Liverpool
2
2
|
17.10.2020 13:30 | Everton | 2 : 2 | Liverpool | |||||
17.10
18:30
Manchester City
Arsenal
1
0
|
17.10.2020 18:30 | Manchester City | 1 : 0 | Arsenal | |||||
17.10
21:00
Newcastle United
Manchester United
1
4
|
17.10.2020 21:00 | Newcastle United | 1 : 4 | Manchester United |
17.10
16:00
AFC Bournemouth
Queens Park Rangers
0
0
|
17.10.2020 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 0 | Queens Park Rangers | |||||
17.10
16:00
Barnsley
Bristol City
2
2
|
17.10.2020 16:00 | Barnsley | 2 : 2 | Bristol City | |||||
17.10
16:00
Birmingham City
Sheffield Wednesday
0
1
|
17.10.2020 16:00 | Birmingham City | 0 : 1 | Sheffield Wednesday | |||||
17.10
16:00
Blackburn Rovers
Nottingham Forest
0
1
|
17.10.2020 16:00 | Blackburn Rovers | 0 : 1 | Nottingham Forest | |||||
17.10
16:00
Brentford
Coventry City
2
0
|
17.10.2020 16:00 | Brentford | 2 : 0 | Coventry City | |||||
17.10
16:00
Luton Town
Stoke City
0
2
|
17.10.2020 16:00 | Luton Town | 0 : 2 | Stoke City | |||||
17.10
16:00
Middlesbrough
Reading
0
0
|
17.10.2020 16:00 | Middlesbrough | 0 : 0 | Reading | |||||
17.10
16:00
Rotherham United
Norwich City
1
2
|
17.10.2020 16:00 | Rotherham United | 1 : 2 | Norwich City | |||||
17.10
16:00
Swansea City
Huddersfield Town
1
2
|
17.10.2020 16:00 | Swansea City | 1 : 2 | Huddersfield Town | |||||
17.10
16:00
Wycombe Wanderers
Millwall
1
2
|
17.10.2020 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 2 | Millwall |
17.10
16:00
Celta Vigo
Atletico Madrid
0
2
|
17.10.2020 16:00 | Celta Vigo | 0 : 2 | Atletico Madrid | |||||
17.10
21:00
Getafe
Barcelona
1
0
|
17.10.2020 21:00 | Getafe | 1 : 0 | Barcelona | |||||
17.10
13:00
Granada
Sevilla
1
0
|
17.10.2020 13:00 | Granada | 1 : 0 | Sevilla | |||||
17.10
18:30
Real Madrid
Cádiz
0
1
|
17.10.2020 18:30 | Real Madrid | 0 : 1 | Cádiz |
17.10
20:30
Borussia M'gladbach
Wolfsburg
1
1
|
17.10.2020 20:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Wolfsburg | |||||
17.10
15:30
Hoffenheim
Borussia Dortmund
0
1
|
17.10.2020 15:30 | Hoffenheim | 0 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
17.10
15:30
Freiburg
Werder
1
1
|
17.10.2020 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Werder | |||||
17.10
15:30
Hertha BSC
Stuttgart
0
2
|
17.10.2020 15:30 | Hertha BSC | 0 : 2 | Stuttgart | |||||
17.10
15:30
Mainz 05
Bayer 04
0
1
|
17.10.2020 15:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Bayer 04 | |||||
17.10
15:30
Augsburg
RB Leipzig
0
2
|
17.10.2020 15:30 | Augsburg | 0 : 2 | RB Leipzig | |||||
17.10
18:30
Arminia
Bayern
1
4
|
17.10.2020 18:30 | Arminia | 1 : 4 | Bayern |
17.10
21:00
Olympique Marseille
Bordeaux
3
1
|
17.10.2020 21:00 | Olympique Marseille | 3 : 1 | Bordeaux | |||||
17.10
17:00
Reims
Lorient
1
3
|
17.10.2020 17:00 | Reims | 1 : 3 | Lorient |
17.10
15:00
Napoli
Atalanta
4
1
|
17.10.2020 15:00 | Napoli | 4 : 1 | Atalanta | |||||
17.10
18:00
Internazionale
Milan
1
2
|
17.10.2020 18:00 | Internazionale | 1 : 2 | Milan | |||||
17.10
18:00
Sampdoria
Lazio
3
0
|
17.10.2020 18:00 | Sampdoria | 3 : 0 | Lazio | |||||
17.10
20:45
Crotone
Juventus
1
1
|
17.10.2020 20:45 | Crotone | 1 : 1 | Juventus |
17.10
16:00
Voždovac
Spartak ŽK
2
1
|
17.10.2020 16:00 | Voždovac | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
17.10
16:00
Mladost (L)
Mačva
2
1
|
17.10.2020 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Mačva | |||||
17.10
16:00
Napredak
Radnički (N)
0
0
|
17.10.2020 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
17.10
16:00
Javor Matis
Metalac
1
3
|
17.10.2020 16:00 | Javor Matis | 1 : 3 | Metalac | |||||
17.10
15:00
Inđija
Zlatibor
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Inđija | 1 : 0 | Zlatibor |
17.10
15:00
OFK Žarkovo
Dinamo
2
2
|
17.10.2020 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 2 | Dinamo | |||||
17.10
15:00
Borac 1926
Radnički 1923
1
2
|
17.10.2020 15:00 | Borac 1926 | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
17.10
15:00
Zemun
Kabel
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Zemun | 1 : 0 | Kabel | |||||
17.10
18:00
Kolubara
IMT
2
2
|
17.10.2020 18:00 | Kolubara | 2 : 2 | IMT |
17.10
14:30
Rongo Siti
Pobeda
|
17.10.2020 14:30 | Rongo Siti | : | Pobeda | |||||
17.10
14:30
Nišavac
Veliki Suvodol
|
17.10.2020 14:30 | Nišavac | : | Veliki Suvodol | |||||
17.10
14:30
Sloboda
Lokomotiva
|
17.10.2020 14:30 | Sloboda | : | Lokomotiva |
17.10
11:00
TSC
Spartak
0
7
|
17.10.2020 11:00 | TSC | 0 : 7 | Spartak |
17.10
15:00
Mačva
Rad
5
2
|
17.10.2020 15:00 | Mačva | 5 : 2 | Rad | |||||
17.10
15:00
Loznica
ŽGFK Lavice Dubočica
4
1
|
17.10.2020 15:00 | Loznica | 4 : 1 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
17.10
11:00
Radnički 2012
Napredak Junior 2018
1
2
|
17.10.2020 11:00 | Radnički 2012 | 1 : 2 | Napredak Junior 2018 |
17.10
11:00
Voja Gačić
Banat
1
8
|
17.10.2020 11:00 | Voja Gačić | 1 : 8 | Banat |
17.10
14:30
Karađorđe
Šabac
2
0
|
17.10.2020 14:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Šabac |
17.10
Mašinac 2020
SUŽF Stol
12
0
|
17.10.2020 | Mašinac 2020 | 12 : 0 | SUŽF Stol | |||||
17.10
Kolibri
Knjaževac 2015
4
0
|
17.10.2020 | Kolibri | 4 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
17.10
Jagodina
Rudar 1974
|
17.10.2020 | Jagodina | : | Rudar 1974 | |||||
17.10
Levač
Morava
4
0
|
17.10.2020 | Levač | 4 : 0 | Morava |
17.10
15:00
Heroj Polet B tim
Desetka
2
0
|
17.10.2020 15:00 | Heroj Polet B tim | 2 : 0 | Desetka | |||||
17.10
14:30
Radnički 2013
Vinča
2
0
|
17.10.2020 14:30 | Radnički 2013 | 2 : 0 | Vinča |
17.10
10:00
Radnički (NB)
IMT
0
0
|
17.10.2020 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | IMT | |||||
17.10
15:00
RFK Grafičar
Trayal
2
1
|
17.10.2020 15:00 | RFK Grafičar | 2 : 1 | Trayal | |||||
17.10
13:30
Čukarički
RFK Novi Sad 1921
7
0
|
17.10.2020 13:30 | Čukarički | 7 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
17.10
10:00
GFK Sloven
Omladinac
3
1
|
17.10.2020 10:00 | GFK Sloven | 3 : 1 | Omladinac | |||||
17.10
10:00
Index
Železničar
1
2
|
17.10.2020 10:00 | Index | 1 : 2 | Železničar |
17.10
10:00
Spartak ŽK
Kabel
2
0
|
17.10.2020 10:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Kabel | |||||
17.10
10:00
Petar Puača
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
17.10.2020 10:00 | Petar Puača | 4 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
17.10
14:30
Sloboda
Loznica
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Sloboda | 1 : 1 | Loznica | |||||
17.10
14:30
Mačva
Šabac Sunrise
2
0
|
17.10.2020 14:30 | Mačva | 2 : 0 | Šabac Sunrise | |||||
17.10
14:30
Novi Pazar
Šumadija 1903
1
3
|
17.10.2020 14:30 | Novi Pazar | 1 : 3 | Šumadija 1903 |
17.10
15:00
Radnik
GFK Jagodina
0
3
|
17.10.2020 15:00 | Radnik | 0 : 3 | GFK Jagodina |
17.10
14:30
Jasenica 2017
Petar Dobrnjac
|
17.10.2020 14:30 | Jasenica 2017 | : | Petar Dobrnjac | |||||
17.10
11:00
Napredak
Borac 1932
13
2
|
17.10.2020 11:00 | Napredak | 13 : 2 | Borac 1932 | |||||
17.10
14:30
Mladi radnik 1926
Sloga 33
7
0
|
17.10.2020 14:30 | Mladi radnik 1926 | 7 : 0 | Sloga 33 | |||||
17.10
14:30
VGSK
Karađorđe
2
3
|
17.10.2020 14:30 | VGSK | 2 : 3 | Karađorđe | |||||
17.10
14:30
Sloboda
OPK Rudar 2001
|
17.10.2020 14:30 | Sloboda | : | OPK Rudar 2001 |
17.10
Strela
Mladost
2
4
|
17.10.2020 | Strela | 2 : 4 | Mladost | |||||
17.10
Borac (St)
Polet
4
1
|
17.10.2020 | Borac (St) | 4 : 1 | Polet | |||||
17.10
Omladinac 1927
Borac (Sa)
8
2
|
17.10.2020 | Omladinac 1927 | 8 : 2 | Borac (Sa) |
17.10
Borac
Vulturul
4
4
|
17.10.2020 | Borac | 4 : 4 | Vulturul | |||||
17.10
Budućnost
Dolovo
11
0
|
17.10.2020 | Budućnost | 11 : 0 | Dolovo | |||||
17.10
Proleter
Radnički
1
4
|
17.10.2020 | Proleter | 1 : 4 | Radnički | |||||
17.10
Dunav
Partizan
3
2
|
17.10.2020 | Dunav | 3 : 2 | Partizan |
17.10
09:30
OFK Žarkovo
Kolubara
0
1
|
17.10.2020 09:30 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Kolubara | |||||
17.10
11:00
Železnik 1930
BASK
4
0
|
17.10.2020 11:00 | Železnik 1930 | 4 : 0 | BASK | |||||
17.10
12:30
DIF
011
0
3
|
17.10.2020 12:30 | DIF | 0 : 3 | 011 |
17.10
15:00
Budućnost
Poštar 1930
4
0
|
17.10.2020 15:00 | Budućnost | 4 : 0 | Poštar 1930 |
17.10
10:00
Dunav
Boleč
2
9
|
17.10.2020 10:00 | Dunav | 2 : 9 | Boleč |
17.10
11:00
Jošanica
Sušica
1
1
|
17.10.2020 11:00 | Jošanica | 1 : 1 | Sušica | |||||
17.10
14:00
Radnički 1923
Korićani
6
0
|
17.10.2020 14:00 | Radnički 1923 | 6 : 0 | Korićani |
17.10
11:00
Mačva 1929
OFK Divci
1
1
|
17.10.2020 11:00 | Mačva 1929 | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
17.10
11:00
Spartak
Železničar
2
9
|
17.10.2020 11:00 | Spartak | 2 : 9 | Železničar |
17.10
09:00
BSK Borča
IMT
0
2
|
17.10.2020 09:00 | BSK Borča | 0 : 2 | IMT | |||||
17.10
09:00
Lokomotiva
Internacional
2
3
|
17.10.2020 09:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Internacional | |||||
17.10
14:00
Brodarac
Radnički (O)
3
1
|
17.10.2020 14:00 | Brodarac | 3 : 1 | Radnički (O) |
17.10
14:00
Sinđelić
OFK Beograd
1
6
|
17.10.2020 14:00 | Sinđelić | 1 : 6 | OFK Beograd |
17.10
11:00
Mačva
Teleoptik
0
0
|
17.10.2020 11:00 | Mačva | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
17.10
13:00
RFK Grafičar
Real Niš
3
1
|
17.10.2020 13:00 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Real Niš | |||||
17.10
11:00
Crvena zvezda
Internacional
6
1
|
17.10.2020 11:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Internacional | |||||
17.10
11:00
Čukarički
Apolon 4
3
0
|
17.10.2020 11:00 | Čukarički | 3 : 0 | Apolon 4 | |||||
17.10
15:00
Zemun
Napredak
2
1
|
17.10.2020 15:00 | Zemun | 2 : 1 | Napredak | |||||
17.10
11:00
Vojvodina
Brodarac
3
0
|
17.10.2020 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Brodarac | |||||
17.10
13:30
Partizan
Kiker
4
0
|
17.10.2020 13:30 | Partizan | 4 : 0 | Kiker |
17.10
09:30
Radnički (O)
Voždovac
0
6
|
17.10.2020 09:30 | Radnički (O) | 0 : 6 | Voždovac | |||||
17.10
20:00
Sinđelić
011
5
0
|
17.10.2020 20:00 | Sinđelić | 5 : 0 | 011 | |||||
17.10
09:00
BSK 1925
OLE
1
1
|
17.10.2020 09:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | OLE | |||||
17.10
12:00
Bežanija
BSK Borča
1
5
|
17.10.2020 12:00 | Bežanija | 1 : 5 | BSK Borča | |||||
17.10
16:15
OFK Beograd
Ada
4
1
|
17.10.2020 16:15 | OFK Beograd | 4 : 1 | Ada |
17.10
09:30
Proleter 2006
Omladinac
2
0
|
17.10.2020 09:30 | Proleter 2006 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
17.10
12:00
Index
Železničar
1
4
|
17.10.2020 12:00 | Index | 1 : 4 | Železničar |
17.10
12:00
Spartak ŽK
Kabel
3
1
|
17.10.2020 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Kabel | |||||
17.10
12:00
Petar Puača
RFK Novi Sad 1921
1
5
|
17.10.2020 12:00 | Petar Puača | 1 : 5 | RFK Novi Sad 1921 |
17.10
14:30
Smederevo 1924
Radnički (V)
0
3
|
17.10.2020 14:30 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Radnički (V) | |||||
17.10
14:30
Savacijum
Radnički 1923
1
2
|
17.10.2020 14:30 | Savacijum | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
17.10
14:30
Novi Pazar
Šumadija 1903
6
0
|
17.10.2020 14:30 | Novi Pazar | 6 : 0 | Šumadija 1903 |
17.10
14:00
Radnički (N)
Dinamo
2
2
|
17.10.2020 14:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Dinamo | |||||
17.10
11:00
Vlasina
Timočanin
2
1
|
17.10.2020 11:00 | Vlasina | 2 : 1 | Timočanin | |||||
17.10
10:00
Timok 1919
OFK Radnički
0
5
|
17.10.2020 10:00 | Timok 1919 | 0 : 5 | OFK Radnički | |||||
17.10
11:00
Trayal
Bor 1919
9
0
|
17.10.2020 11:00 | Trayal | 9 : 0 | Bor 1919 | |||||
17.10
15:00
Real
Radnički (P)
1
0
|
17.10.2020 15:00 | Real | 1 : 0 | Radnički (P) |
17.10
10:00
Poštar 1930
Jedinstvo
1
2
|
17.10.2020 10:00 | Poštar 1930 | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.10
13:00
Vinča
Palilulac
1
0
|
17.10.2020 13:00 | Vinča | 1 : 0 | Palilulac | |||||
17.10
12:00
Balkan
OFK Mladenovac
0
3
|
17.10.2020 12:00 | Balkan | 0 : 3 | OFK Mladenovac |
17.10
10:00
Bečej 1918
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
17.10.2020 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
17.10
11:00
ODR
Voja Gačić
7
2
|
17.10.2020 11:00 | ODR | 7 : 2 | Voja Gačić | |||||
17.10
12:00
Jedinstvo
Hajduk
4
3
|
17.10.2020 12:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Hajduk |
17.10
Mladost
Jedinstvo Stević
2
3
|
17.10.2020 | Mladost | 2 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
17.10
Omladinac
Sloga
7
3
|
17.10.2020 | Omladinac | 7 : 3 | Sloga | |||||
17.10
Glogonj
Spartak 1911
3
4
|
17.10.2020 | Glogonj | 3 : 4 | Spartak 1911 |
17.10
Ratar
Budućnost
1
4
|
17.10.2020 | Ratar | 1 : 4 | Budućnost | |||||
17.10
Polet
Crvena zvezda
2
4
|
17.10.2020 | Polet | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
17.10
Banat (D)
Sloga
4
3
|
17.10.2020 | Banat (D) | 4 : 3 | Sloga |
17.10
OPK Rudar 1933
Borac
7
0
|
17.10.2020 | OPK Rudar 1933 | 7 : 0 | Borac | |||||
17.10
Radnički 1923
Sloga 1924
11
0
|
17.10.2020 | Radnički 1923 | 11 : 0 | Sloga 1924 | |||||
17.10
Sušica
Železničar
3
2
|
17.10.2020 | Sušica | 3 : 2 | Železničar | |||||
17.10
Rudar
Sloga 33
8
1
|
17.10.2020 | Rudar | 8 : 1 | Sloga 33 | |||||
17.10
10:00
OFK Aranđelovac 1979
Pomoravlje 1946
6
0
|
17.10.2020 10:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 6 : 0 | Pomoravlje 1946 |
17.10
10:00
Rojkovac
Borac
2
6
|
17.10.2020 10:00 | Rojkovac | 2 : 6 | Borac | |||||
17.10
10:00
Budućnost
Stepojevac Vaga
0
8
|
17.10.2020 10:00 | Budućnost | 0 : 8 | Stepojevac Vaga | |||||
17.10
12:00
Partizan
Zvezda
3
1
|
17.10.2020 12:00 | Partizan | 3 : 1 | Zvezda |
17.10
11:00
Drina
Antimon
2
0
|
17.10.2020 11:00 | Drina | 2 : 0 | Antimon | |||||
17.10
Radnički
Borac
2
1
|
17.10.2020 | Radnički | 2 : 1 | Borac | |||||
17.10
Rađevac
Loznica B
4
1
|
17.10.2020 | Rađevac | 4 : 1 | Loznica B | |||||
17.10
Podrinje
Sloga
4
2
|
17.10.2020 | Podrinje | 4 : 2 | Sloga |
17.10
SASK
Sloga (L)
2
6
|
17.10.2020 | SASK | 2 : 6 | Sloga (L) | |||||
17.10
Crvena zvezda
Mladi borac
6
3
|
17.10.2020 | Crvena zvezda | 6 : 3 | Mladi borac | |||||
17.10
OFK Obilić
Sloga (M)
1
6
|
17.10.2020 | OFK Obilić | 1 : 6 | Sloga (M) |
17.10
12:00
Sloga
Kiker
3
1
|
17.10.2020 12:00 | Sloga | 3 : 1 | Kiker | |||||
17.10
12:00
Mladi radnik 1925
Novi Pazar
1
1
|
17.10.2020 12:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
17.10
12:00
Bane 1931
Jošanica
1
0
|
17.10.2020 12:00 | Bane 1931 | 1 : 0 | Jošanica | |||||
17.10
12:00
Tutin
Jedinstvo 2017
1
6
|
17.10.2020 12:00 | Tutin | 1 : 6 | Jedinstvo 2017 |
17.10
09:00
Sofeks
Petar Puača
2
2
|
17.10.2020 09:00 | Sofeks | 2 : 2 | Petar Puača | |||||
17.10
Jedinstvo (R)
Borac (NS)
7
0
|
17.10.2020 | Jedinstvo (R) | 7 : 0 | Borac (NS) | |||||
17.10
Tatra
Kabel
|
17.10.2020 | Tatra | : | Kabel | |||||
17.10
TSK
Proleter
0
7
|
17.10.2020 | TSK | 0 : 7 | Proleter |
17.10
10:00
Đurđin
Proleter (RS)
3
1
|
17.10.2020 10:00 | Đurđin | 3 : 1 | Proleter (RS) | |||||
17.10
10:00
Njegoš
Tsc 1913
8
2
|
17.10.2020 10:00 | Njegoš | 8 : 2 | Tsc 1913 |
17.10
10:00
Jedinstvo (Š)
Radnički
2
4
|
17.10.2020 10:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 4 | Radnički | |||||
17.10
13:30
Jedinstvo 1945
Šabac Sunrise
3
7
|
17.10.2020 13:30 | Jedinstvo 1945 | 3 : 7 | Šabac Sunrise |
17.10
12:00
Zabrežje
GSP Polet
2
5
|
17.10.2020 12:00 | Zabrežje | 2 : 5 | GSP Polet |
17.10
10:00
OFK Senjak
Mačva
1
3
|
17.10.2020 10:00 | OFK Senjak | 1 : 3 | Mačva | |||||
17.10
11:00
Sloga
Mačva 1929
1
1
|
17.10.2020 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Mačva 1929 |
17.10
14:30
011
Rad
0
6
|
17.10.2020 14:30 | 011 | 0 : 6 | Rad | |||||
17.10
19:30
Crvena zvezda
Zemun
1
0
|
17.10.2020 19:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Zemun | |||||
17.10
16:30
Brodarac
Teleoptik
3
0
|
17.10.2020 16:30 | Brodarac | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
17.10
11:00
Lokomotiva
Internacional
3
0
|
17.10.2020 11:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Internacional |
17.10
14:30
SFU Gornjak
Železničar (P)
1
1
|
17.10.2020 14:30 | SFU Gornjak | 1 : 1 | Železničar (P) | |||||
17.10
14:30
AF Duljaj
Cepelin 026
0
3
|
17.10.2020 14:30 | AF Duljaj | 0 : 3 | Cepelin 026 | |||||
17.10
14:30
Đerdap
Plana
0
9
|
17.10.2020 14:30 | Đerdap | 0 : 9 | Plana | |||||
17.10
10:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
0
10
|
17.10.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 10 | Mladi radnik 1926 | |||||
17.10
14:30
RSK
VGSK
2
5
|
17.10.2020 14:30 | RSK | 2 : 5 | VGSK | |||||
17.10
14:30
Šumadija (A)
OPK Rudar 1933
1
1
|
17.10.2020 14:30 | Šumadija (A) | 1 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
17.10
14:30
Sloga 33
Soko 2015
1
4
|
17.10.2020 14:30 | Sloga 33 | 1 : 4 | Soko 2015 |
17.10
11:00
Radnički 1923
Rudar
7
0
|
17.10.2020 11:00 | Radnički 1923 | 7 : 0 | Rudar | |||||
17.10
11:00
Kiker
Novi Pazar
1
6
|
17.10.2020 11:00 | Kiker | 1 : 6 | Novi Pazar | |||||
17.10
11:00
Sloga (K)
Apolon
1
2
|
17.10.2020 11:00 | Sloga (K) | 1 : 2 | Apolon | |||||
17.10
11:00
Kosmet
Jedinstvo 2017
1
1
|
17.10.2020 11:00 | Kosmet | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
17.10
11:00
Bane 1931
Apolon 4
2
2
|
17.10.2020 11:00 | Bane 1931 | 2 : 2 | Apolon 4 | |||||
17.10
11:00
Sport Klub 99
AF AS Novi Pazar
1
3
|
17.10.2020 11:00 | Sport Klub 99 | 1 : 3 | AF AS Novi Pazar |
17.10
10:00
Radnički 1912
Kabel
3
0
|
17.10.2020 10:00 | Radnički 1912 | 3 : 0 | Kabel |
17.10
10:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
7
1
|
17.10.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 7 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
17.10
10:00
Proleter 2006
Derby 2015
3
1
|
17.10.2020 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Derby 2015 | |||||
17.10
10:00
Sporto 023
One team
0
1
|
17.10.2020 10:00 | Sporto 023 | 0 : 1 | One team | |||||
17.10
10:00
OFK Vršac
Radnički (K)
1
1
|
17.10.2020 10:00 | OFK Vršac | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
17.10
15:00
Bečkerek 023
Železničar
2
2
|
17.10.2020 15:00 | Bečkerek 023 | 2 : 2 | Železničar |
17.10
12:00
GFK Sloven
Radnički (NP)
1
0
|
17.10.2020 12:00 | GFK Sloven | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
17.10
12:00
Prof. Bolesnikov
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
17.10.2020 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
17.10
10:00
Jedinstvo (SP)
Petar Puača
3
3
|
17.10.2020 10:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 3 | Petar Puača | |||||
17.10
10:00
Inđija
Vojvodina
0
5
|
17.10.2020 10:00 | Inđija | 0 : 5 | Vojvodina |
17.10
10:00
Mladi radnik 1940
Mladost 1948
7
0
|
17.10.2020 10:00 | Mladi radnik 1940 | 7 : 0 | Mladost 1948 | |||||
17.10
10:00
Proleter Mihajlovac
Udarnik
1
4
|
17.10.2020 10:00 | Proleter Mihajlovac | 1 : 4 | Udarnik | |||||
17.10
Sloboda
Bresje Superior
0
4
|
17.10.2020 | Sloboda | 0 : 4 | Bresje Superior | |||||
17.10
Železničar Kusadak
AF Djokić
2
4
|
17.10.2020 | Železničar Kusadak | 2 : 4 | AF Djokić | |||||
17.10
11:00
Cerovac 2013
Podunavac
2
2
|
17.10.2020 11:00 | Cerovac 2013 | 2 : 2 | Podunavac | |||||
17.10
Osipaonica
Budućnost
13
0
|
17.10.2020 | Osipaonica | 13 : 0 | Budućnost | |||||
17.10
10:00
Bačinac
Jasenica 2017
0
3
|
17.10.2020 10:00 | Bačinac | 0 : 3 | Jasenica 2017 |
17.10
Dolina
Pobeda
10
2
|
17.10.2020 | Dolina | 10 : 2 | Pobeda | |||||
17.10
Tempo
Omladinac 1927
3
0
|
17.10.2020 | Tempo | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
17.10
Unirea
Radnički
3
0
|
17.10.2020 | Unirea | 3 : 0 | Radnički | |||||
17.10
Slavia
Borac
4
1
|
17.10.2020 | Slavia | 4 : 1 | Borac |
17.10
Hajdučica
Potporanj
1
6
|
17.10.2020 | Hajdučica | 1 : 6 | Potporanj | |||||
17.10
Karaš
Partizan
1
14
|
17.10.2020 | Karaš | 1 : 14 | Partizan | |||||
17.10
Ševac
BAK
0
5
|
17.10.2020 | Ševac | 0 : 5 | BAK |
17.10
10:00
Zadrugar
Loznica
1
11
|
17.10.2020 10:00 | Zadrugar | 1 : 11 | Loznica | |||||
17.10
10:00
Železničar
Mačva 1929
4
1
|
17.10.2020 10:00 | Železničar | 4 : 1 | Mačva 1929 | |||||
17.10
10:00
Drina
Mačva
0
4
|
17.10.2020 10:00 | Drina | 0 : 4 | Mačva | |||||
17.10
10:00
Omladinac 2014
Radnički
9
2
|
17.10.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 9 : 2 | Radnički | |||||
17.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Mladost
1
1
|
17.10.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 1 | Mladost |
17.10
Jedinstvo Stević
Stari Tamiš
4
2
|
17.10.2020 | Jedinstvo Stević | 4 : 2 | Stari Tamiš | |||||
17.10
BSK
Mundial
8
1
|
17.10.2020 | BSK | 8 : 1 | Mundial |
17.10
Mladost
Borac
2
5
|
17.10.2020 | Mladost | 2 : 5 | Borac | |||||
17.10
11:30
Kristal 2018
OFK Vršac
3
2
|
17.10.2020 11:30 | Kristal 2018 | 3 : 2 | OFK Vršac | |||||
17.10
Proleter
Železničar
2
4
|
17.10.2020 | Proleter | 2 : 4 | Železničar |
17.10
13:00
Kolubara
OFK Borac
10
0
|
17.10.2020 13:00 | Kolubara | 10 : 0 | OFK Borac | |||||
17.10
14:00
TEK Sloga
Borac
0
4
|
17.10.2020 14:00 | TEK Sloga | 0 : 4 | Borac |
17.10
10:00
CFK
Čantavir
4
0
|
17.10.2020 10:00 | CFK | 4 : 0 | Čantavir | |||||
17.10
11:00
Spartak ŽK
Radnički 1905
9
0
|
17.10.2020 11:00 | Spartak ŽK | 9 : 0 | Radnički 1905 |
17.10
09:00
Karadjordje (T)
Arsenal
3
2
|
17.10.2020 09:00 | Karadjordje (T) | 3 : 2 | Arsenal | |||||
17.10
09:30
Radnički 1923
Sušica
5
0
|
17.10.2020 09:30 | Radnički 1923 | 5 : 0 | Sušica | |||||
17.10
10:00
Aranđelovac
Gruža
3
0
|
17.10.2020 10:00 | Aranđelovac | 3 : 0 | Gruža | |||||
17.10
09:30
Morava (VP)
Apolon II
5
0
|
17.10.2020 09:30 | Morava (VP) | 5 : 0 | Apolon II | |||||
17.10
11:00
Vodojaža
Apolon I
|
17.10.2020 11:00 | Vodojaža | : | Apolon I |
17.10
09:00
Voždovac
Grafičar
0
3
|
17.10.2020 09:00 | Voždovac | 0 : 3 | Grafičar | |||||
17.10
12:00
Čukarički
Rad
2
0
|
17.10.2020 12:00 | Čukarički | 2 : 0 | Rad | |||||
17.10
15:30
Partizan
OFK Beograd
11
0
|
17.10.2020 15:30 | Partizan | 11 : 0 | OFK Beograd |
17.10
14:00
Rakovica
011
1
2
|
17.10.2020 14:00 | Rakovica | 1 : 2 | 011 |
17.10
11:00
Budućnost
Karioke
1
3
|
17.10.2020 11:00 | Budućnost | 1 : 3 | Karioke | |||||
17.10
10:00
Resnik
Šumadinac
1
5
|
17.10.2020 10:00 | Resnik | 1 : 5 | Šumadinac |
17.10
14:00
Hajduk
Zvezdara
2
0
|
17.10.2020 14:00 | Hajduk | 2 : 0 | Zvezdara |
17.10
10:00
Jadran
Eđšeg
1
0
|
17.10.2020 10:00 | Jadran | 1 : 0 | Eđšeg | |||||
17.10
10:00
Bačka
Sutjeska
2
2
|
17.10.2020 10:00 | Bačka | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
17.10
10:00
Mladost (T)
Budućnost
9
4
|
17.10.2020 10:00 | Mladost (T) | 9 : 4 | Budućnost | |||||
17.10
10:00
Njegoš
Obilić
3
1
|
17.10.2020 10:00 | Njegoš | 3 : 1 | Obilić |
17.10
10:00
Jedinstvo 1945
Radnički
5
1
|
17.10.2020 10:00 | Jedinstvo 1945 | 5 : 1 | Radnički | |||||
17.10
10:00
POFK Savacium
Šabac Sunrise
1
1
|
17.10.2020 10:00 | POFK Savacium | 1 : 1 | Šabac Sunrise |
17.10
GFK Jagodina
SFS Borac
5
0
|
17.10.2020 | GFK Jagodina | 5 : 0 | SFS Borac | |||||
17.10
Timok 1919
Trayal Knez Lazar
3
1
|
17.10.2020 | Timok 1919 | 3 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
17.10
Radnički (S)
OFK Radnički
1
4
|
17.10.2020 | Radnički (S) | 1 : 4 | OFK Radnički | |||||
17.10
Car Konstantin
Radnički (P)
2
1
|
17.10.2020 | Car Konstantin | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
17.10
Kopernikus Železničar
Šampion 2014
4
0
|
17.10.2020 | Kopernikus Železničar | 4 : 0 | Šampion 2014 | |||||
17.10
Radnik
Timočanin
3
3
|
17.10.2020 | Radnik | 3 : 3 | Timočanin | |||||
17.10
Radnički (N)
Real
1
1
|
17.10.2020 | Radnički (N) | 1 : 1 | Real | |||||
17.10
Napredak
GFK Dubočica
1
0
|
17.10.2020 | Napredak | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
17.10
Lider MGM
Duel Juniors
3
2
|
17.10.2020 | Lider MGM | 3 : 2 | Duel Juniors |
17.10
10:00
ŠF Čanković
Brodarac
3
2
|
17.10.2020 10:00 | ŠF Čanković | 3 : 2 | Brodarac | |||||
17.10
12:30
Obrenovac 1905
RFK Grafičar
2
7
|
17.10.2020 12:30 | Obrenovac 1905 | 2 : 7 | RFK Grafičar | |||||
17.10
15:15
Lokomotiva
IMT
2
1
|
17.10.2020 15:15 | Lokomotiva | 2 : 1 | IMT |
17.10
11:00
Polet
Spartak
1
20
|
17.10.2020 11:00 | Polet | 1 : 20 | Spartak | |||||
17.10
15:00
Nova Kolonija
Moskva
3
4
|
17.10.2020 15:00 | Nova Kolonija | 3 : 4 | Moskva | |||||
17.10
11:00
Lehel 2019
Stajićevo 2017
4
1
|
17.10.2020 11:00 | Lehel 2019 | 4 : 1 | Stajićevo 2017 |
17.10
11:00
Heroj Polet
Zemun
0
12
|
17.10.2020 11:00 | Heroj Polet | 0 : 12 | Zemun | |||||
17.10
11:00
Sloga
Crvena zvezda
0
7
|
17.10.2020 11:00 | Sloga | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
17.10
10:00
Desetka
Kolubara
0
11
|
17.10.2020 10:00 | Desetka | 0 : 11 | Kolubara |
17.10
GFK Jagodina
OFK Paraćin
5
2
|
17.10.2020 | GFK Jagodina | 5 : 2 | OFK Paraćin | |||||
17.10
Timok 1919
Trayal Knez Lazar
4
1
|
17.10.2020 | Timok 1919 | 4 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
17.10
Radnički (S)
OFK Radnički
|
17.10.2020 | Radnički (S) | : | OFK Radnički | |||||
17.10
Radnički Niš 2
Radnički (P)
4
3
|
17.10.2020 | Radnički Niš 2 | 4 : 3 | Radnički (P) | |||||
17.10
Kopernikus Železničar
OFK Šampion
6
0
|
17.10.2020 | Kopernikus Železničar | 6 : 0 | OFK Šampion | |||||
17.10
Radnik
Knjaževac
1
1
|
17.10.2020 | Radnik | 1 : 1 | Knjaževac | |||||
17.10
Radnički (N)
Real Niš
2
1
|
17.10.2020 | Radnički (N) | 2 : 1 | Real Niš | |||||
17.10
Duel Juniors 2
GFK Dubočica
1
3
|
17.10.2020 | Duel Juniors 2 | 1 : 3 | GFK Dubočica | |||||
17.10
Lider MGM
Duel Juniors
2
3
|
17.10.2020 | Lider MGM | 2 : 3 | Duel Juniors |
17.10
10:00
Srem
Čukarički B
1
4
|
17.10.2020 10:00 | Srem | 1 : 4 | Čukarički B | |||||
17.10
08:30
Milutinac
GSP Polet
1
3
|
17.10.2020 08:30 | Milutinac | 1 : 3 | GSP Polet | |||||
17.10
09:00
Bežanija
Sinđelić
3
1
|
17.10.2020 09:00 | Bežanija | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
17.10
09:00
Budućnost
Jedinstvo
1
2
|
17.10.2020 09:00 | Budućnost | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.10
10:00
IMT
Šumadinac
2
3
|
17.10.2020 10:00 | IMT | 2 : 3 | Šumadinac |
17.10
09:00
Kolubara 2
Akademija fudbala
0
1
|
17.10.2020 09:00 | Kolubara 2 | 0 : 1 | Akademija fudbala | |||||
17.10
10:00
Budućnost
Stepojevac Vaga
4
0
|
17.10.2020 10:00 | Budućnost | 4 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
17.10
11:00
Kolubara 1
Šumadija
7
2
|
17.10.2020 11:00 | Kolubara 1 | 7 : 2 | Šumadija | |||||
17.10
10:00
Borac
TEK Sloga
5
1
|
17.10.2020 10:00 | Borac | 5 : 1 | TEK Sloga | |||||
17.10
10:00
Mladost (B)
Radnički
1
1
|
17.10.2020 10:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Radnički |
17.10
08:30
TSC
Vinogradar
6
0
|
17.10.2020 08:30 | TSC | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
17.10
09:30
Spartak ŽK '09
AFK
4
0
|
17.10.2020 09:30 | Spartak ŽK '09 | 4 : 0 | AFK | |||||
17.10
09:30
Arena SU
Bačka
10
0
|
17.10.2020 09:30 | Arena SU | 10 : 0 | Bačka | |||||
17.10
10:00
Subotica
Tisa Njerš
1
0
|
17.10.2020 10:00 | Subotica | 1 : 0 | Tisa Njerš |
17.10
10:00
Obrenovac 1905
Omladinac
2
0
|
17.10.2020 10:00 | Obrenovac 1905 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
17.10
10:00
Jedinstvo
Zvezda
|
17.10.2020 10:00 | Jedinstvo | : | Zvezda | |||||
17.10
00:00
Zabrežje
Posavina
0
1
|
17.10.2020 00:00 | Zabrežje | 0 : 1 | Posavina | |||||
17.10
10:00
Deluks
Rvati
4
0
|
17.10.2020 10:00 | Deluks | 4 : 0 | Rvati |
17.10
10:00
OFK Ras
Jedinstvo 2017
5
7
|
17.10.2020 10:00 | OFK Ras | 5 : 7 | Jedinstvo 2017 | |||||
17.10
10:00
Pazar Juniors B
Tutin
3
0
|
17.10.2020 10:00 | Pazar Juniors B | 3 : 0 | Tutin | |||||
17.10
10:30
AF Popović
Kosmet
1
10
|
17.10.2020 10:30 | AF Popović | 1 : 10 | Kosmet | |||||
17.10
11:00
Bane 1931 - 2
Pazar Juniors '01
0
5
|
17.10.2020 11:00 | Bane 1931 - 2 | 0 : 5 | Pazar Juniors '01 | |||||
17.10
10:00
OFK National
Sport Club 99
2
7
|
17.10.2020 10:00 | OFK National | 2 : 7 | Sport Club 99 | |||||
17.10
10:00
Bane 1931
AF AS Novi Pazar
0
2
|
17.10.2020 10:00 | Bane 1931 | 0 : 2 | AF AS Novi Pazar | |||||
17.10
10:00
Jošanica
OFK Vlada Dimitrijević
3
0
|
17.10.2020 10:00 | Jošanica | 3 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević |
17.10
10:00
Mladost
Šabac Sunrise 2
0
15
|
17.10.2020 10:00 | Mladost | 0 : 15 | Šabac Sunrise 2 | |||||
17.10
14:00
Mačva 1
OFK Atletiko
3
0
|
17.10.2020 14:00 | Mačva 1 | 3 : 0 | OFK Atletiko | |||||
17.10
10:00
Šabac Sunrise 1
POFK Čivija
11
0
|
17.10.2020 10:00 | Šabac Sunrise 1 | 11 : 0 | POFK Čivija |
17.10
19:00
Budućnost VOLI
Borac
86
83
|
17.10.2020 19:00 | Budućnost VOLI | 86 : 83 | Borac | |||||
17.10
21:00
FMP
Partizan NIS
90
103
|
17.10.2020 21:00 | FMP | 90 : 103 | Partizan NIS |
17.10
19:00
BKK Radnički
Vrbas
89
55
|
17.10.2020 19:00 | BKK Radnički | 89 : 55 | Vrbas | |||||
17.10
14:00
Borac
Beovuk 72
80
73
|
17.10.2020 14:00 | Borac | 80 : 73 | Beovuk 72 | |||||
17.10
14:00
Slodes
Star
90
83
|
17.10.2020 14:00 | Slodes | 90 : 83 | Star |
17.10
19:00
Mladost
Zdravlje Leskovac
72
77
|
17.10.2020 19:00 | Mladost | 72 : 77 | Zdravlje Leskovac | |||||
17.10
18:00
Železničar
Klik
84
80
|
17.10.2020 18:00 | Železničar | 84 : 80 | Klik |
17.10
16:30
Panteri
OKK Junior
78
64
|
17.10.2020 16:30 | Panteri | 78 : 64 | OKK Junior | |||||
17.10
14:15
Actavis Academy
Niš
69
87
|
17.10.2020 14:15 | Actavis Academy | 69 : 87 | Niš |
17.10
12:30
Marinos
Radnik
77
74
|
17.10.2020 12:30 | Marinos | 77 : 74 | Radnik |
17.10
16:30
Futog
Topola
79
73
|
17.10.2020 16:30 | Futog | 79 : 73 | Topola | |||||
17.10
19:00
Hajduk
Omladinac
81
72
|
17.10.2020 19:00 | Hajduk | 81 : 72 | Omladinac |
17.10
18:30
Železničar
Jedinstvo
77
60
|
17.10.2020 18:30 | Železničar | 77 : 60 | Jedinstvo | |||||
17.10
19:00
Hercegovac
Stara Pazova
92
86
|
17.10.2020 19:00 | Hercegovac | 92 : 86 | Stara Pazova | |||||
17.10
19:00
Dunav 2014
Nova Pazova
68
72
|
17.10.2020 19:00 | Dunav 2014 | 68 : 72 | Nova Pazova |
17.10
18:00
Požarevac
Smederevo 1953
99
72
|
17.10.2020 18:00 | Požarevac | 99 : 72 | Smederevo 1953 | |||||
17.10
18:00
Radnički 1950
Jagodina
92
80
|
17.10.2020 18:00 | Radnički 1950 | 92 : 80 | Jagodina |
17.10
19:30
Ivanjica
Priboj
74
64
|
17.10.2020 19:30 | Ivanjica | 74 : 64 | Priboj | |||||
17.10
17:00
Zlatar
Crnokosa
96
59
|
17.10.2020 17:00 | Zlatar | 96 : 59 | Crnokosa | |||||
17.10
13:30
M015
Čačak 94
67
80
|
17.10.2020 13:30 | M015 | 67 : 80 | Čačak 94 | |||||
17.10
19:00
Loznica
Student BB
77
81
|
17.10.2020 19:00 | Loznica | 77 : 81 | Student BB |
17.10
18:00
Borča
Radnički
81
72
|
17.10.2020 18:00 | Borča | 81 : 72 | Radnički |
17.10
19:00
Mondo Basket
Gro-Basket
77
61
|
17.10.2020 19:00 | Mondo Basket | 77 : 61 | Gro-Basket |
17.10
18:00
Senta
Roling
55
76
|
17.10.2020 18:00 | Senta | 55 : 76 | Roling | |||||
17.10
18:00
Beočin
Marina
86
62
|
17.10.2020 18:00 | Beočin | 86 : 62 | Marina |
17.10
20:00
Ru koš
Partizan
50
37
|
17.10.2020 20:00 | Ru koš | 50 : 37 | Partizan |
17.10
18:00
Virtus Basket
Opovo 99
89
59
|
17.10.2020 18:00 | Virtus Basket | 89 : 59 | Opovo 99 | |||||
17.10
18:00
Agrobanat
Neolit
89
68
|
17.10.2020 18:00 | Agrobanat | 89 : 68 | Neolit |
17.10
21:00
Apač
Šabac
55
64
|
17.10.2020 21:00 | Apač | 55 : 64 | Šabac | |||||
17.10
16:00
Osečina
Železničar
80
98
|
17.10.2020 16:00 | Osečina | 80 : 98 | Železničar | |||||
17.10
20:00
Radnički
Mix
103
68
|
17.10.2020 20:00 | Radnički | 103 : 68 | Mix |
17.10
14:00
Mileševac
Sloga (P)
85
72
|
17.10.2020 14:00 | Mileševac | 85 : 72 | Sloga (P) | |||||
17.10
18:00
Morava
Užice
87
69
|
17.10.2020 18:00 | Morava | 87 : 69 | Užice |
17.10
18:30
Sloga (PM)
Zicer 2014
71
68
|
17.10.2020 18:30 | Sloga (PM) | 71 : 68 | Zicer 2014 | |||||
17.10
14:20
Kruševac
Sloga (D)
60
66
|
17.10.2020 14:20 | Kruševac | 60 : 66 | Sloga (D) | |||||
17.10
17:00
Paraćin
Sloga (B)
74
63
|
17.10.2020 17:00 | Paraćin | 74 : 63 | Sloga (B) |
17.10
18:00
Goč
Prva Petoletka
69
89
|
17.10.2020 18:00 | Goč | 69 : 89 | Prva Petoletka | |||||
17.10
15:00
Trepča
Bane
82
59
|
17.10.2020 15:00 | Trepča | 82 : 59 | Bane |
17.10
17:00
Dynamic
Vršac
104
80
|
17.10.2020 17:00 | Dynamic | 104 : 80 | Vršac | |||||
17.10
19:00
Napredak
Tamiš
79
71
|
17.10.2020 19:00 | Napredak | 79 : 71 | Tamiš | |||||
17.10
19:00
Sloboda
Zlatibor
74
82
|
17.10.2020 19:00 | Sloboda | 74 : 82 | Zlatibor | |||||
17.10
14:45
OKK Beograd
Kolubara LA 2003
75
81
|
17.10.2020 14:45 | OKK Beograd | 75 : 81 | Kolubara LA 2003 | |||||
17.10
19:30
Metalac
Dunav
91
97
|
17.10.2020 19:30 | Metalac | 91 : 97 | Dunav |
17.10
12:00
Art Basket
Crvena zvezda Kombank
59
69
|
17.10.2020 12:00 | Art Basket | 59 : 69 | Crvena zvezda Kombank | |||||
17.10
18:30
Student
Duga
54
58
|
17.10.2020 18:30 | Student | 54 : 58 | Duga | |||||
17.10
17:00
Radivoj Korać
SPD Radnički
112
52
|
17.10.2020 17:00 | Radivoj Korać | 112 : 52 | SPD Radnički | |||||
17.10
18:00
Vojvodina 021
Novosadska ŽKA
95
62
|
17.10.2020 18:00 | Vojvodina 021 | 95 : 62 | Novosadska ŽKA |
17.10
19:00
Srbobran
Topolčanka
61
69
|
17.10.2020 19:00 | Srbobran | 61 : 69 | Topolčanka | |||||
17.10
14:30
Srem
Karaburma
50
71
|
17.10.2020 14:30 | Srem | 50 : 71 | Karaburma | |||||
17.10
17:00
Vršac
Mileševka
64
67
|
17.10.2020 17:00 | Vršac | 64 : 67 | Mileševka | |||||
17.10
14:00
Sistem 2000
Ljubovija
53
67
|
17.10.2020 14:00 | Sistem 2000 | 53 : 67 | Ljubovija |
17.10
18:00
Stara Pazova
SO ŽKK
73
63
|
17.10.2020 18:00 | Stara Pazova | 73 : 63 | SO ŽKK | |||||
17.10
19:20
Ras
Proleter
59
84
|
17.10.2020 19:20 | Ras | 59 : 84 | Proleter |
17.10
12:00
Hisar
Paraćin
49
62
|
17.10.2020 12:00 | Hisar | 49 : 62 | Paraćin | |||||
17.10
16:00
Student 2
Smederevo
52
35
|
17.10.2020 16:00 | Student 2 | 52 : 35 | Smederevo |
17.10
13:00
Sloboda
Marinos
77
71
|
17.10.2020 13:00 | Sloboda | 77 : 71 | Marinos | |||||
17.10
19:00
I Come To Play Budućnost
Mega Soccerbet
53
90
|
17.10.2020 19:00 | I Come To Play Budućnost | 53 : 90 | Mega Soccerbet | |||||
17.10
13:30
SPD Radnički
Partizan NIS
57
68
|
17.10.2020 13:30 | SPD Radnički | 57 : 68 | Partizan NIS | |||||
17.10
20:30
Konstantin
Borac
55
107
|
17.10.2020 20:30 | Konstantin | 55 : 107 | Borac | |||||
17.10
15:00
Star
Crvena zvezda MTS
80
82
|
17.10.2020 15:00 | Star | 80 : 82 | Crvena zvezda MTS | |||||
17.10
17:00
Sloga
Dynamic VIP PAY
53
83
|
17.10.2020 17:00 | Sloga | 53 : 83 | Dynamic VIP PAY |
17.10
12:30
Vojvodina 021
Radivoj Korać
37
50
|
17.10.2020 12:30 | Vojvodina 021 | 37 : 50 | Radivoj Korać |
17.10
12:00
Partizan
Napredak 037
3
0
|
17.10.2020 12:00 | Partizan | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
17.10
18:45
Gračac
Tehničar
3
0
|
17.10.2020 18:45 | Gračac | 3 : 0 | Tehničar |
17.10
16:00
Pirot
Niš 2
3
2
|
17.10.2020 16:00 | Pirot | 3 : 2 | Niš 2 | |||||
17.10
20:00
Vranje
Morava
3
1
|
17.10.2020 20:00 | Vranje | 3 : 1 | Morava | |||||
17.10
19:00
Hajduk Veljko
MOK Topličanin 97
0
3
|
17.10.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | MOK Topličanin 97 |
17.10
16:45
Roda
Radnički (K) 2
0
3
|
17.10.2020 16:45 | Roda | 0 : 3 | Radnički (K) 2 |
17.10
18:00
Partizan
Vest
3
0
|
17.10.2020 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Vest | |||||
17.10
18:00
Srem Iton
Mladost (NP)
1
3
|
17.10.2020 18:00 | Srem Iton | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
17.10
15:00
Mladost (BP)
Kulpin
1
3
|
17.10.2020 15:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Kulpin |
17.10
15:00
Knjaževac
Dunav Stars
2
3
|
17.10.2020 15:00 | Knjaževac | 2 : 3 | Dunav Stars |
17.10
12:00
Klek Srbijašume 2
Novi Sad 2
3
2
|
17.10.2020 12:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 2 | Novi Sad 2 | |||||
17.10
14:00
Botafogo
Hajduk
0
3
|
17.10.2020 14:00 | Botafogo | 0 : 3 | Hajduk | |||||
17.10
18:00
Vrbas
Mladost (T)
1
3
|
17.10.2020 18:00 | Vrbas | 1 : 3 | Mladost (T) |
17.10
17:00
Novi Pazar
Radnički
1
3
|
17.10.2020 17:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Radnički | |||||
17.10
16:00
Borac (S)
Mladi radnik
3
2
|
17.10.2020 16:00 | Borac (S) | 3 : 2 | Mladi radnik |
17.10
17:30
Novi Sad Maneks
Smederevo Carina
3
0
|
17.10.2020 17:30 | Novi Sad Maneks | 3 : 0 | Smederevo Carina | |||||
17.10
19:00
VGSK
VA 014 Bauwesen
3
0
|
17.10.2020 19:00 | VGSK | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen |
17.10
16:00
Loznica
Kosovska Mitrovica
3
1
|
17.10.2020 16:00 | Loznica | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica | |||||
17.10
19:00
Bečej
Topličanin
1
3
|
17.10.2020 19:00 | Bečej | 1 : 3 | Topličanin | |||||
17.10
18:00
Bavanište
Futog
0
3
|
17.10.2020 18:00 | Bavanište | 0 : 3 | Futog |
17.10
18:00
Majdanpek FBC
Stampedo
3
0
|
17.10.2020 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Stampedo | |||||
17.10
18:30
Kuršumlija
Pusta Reka
3
1
|
17.10.2020 18:30 | Kuršumlija | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
17.10
17:00
Vlasina
Topličanin
1
3
|
17.10.2020 17:00 | Vlasina | 1 : 3 | Topličanin | |||||
17.10
17:00
Panda
Knjaževac
2
3
|
17.10.2020 17:00 | Panda | 2 : 3 | Knjaževac |
17.10
14:30
Mokra Gora
Tara
3
1
|
17.10.2020 14:30 | Mokra Gora | 3 : 1 | Tara | |||||
17.10
14:00
Tehničar
Novi Pazar
1
3
|
17.10.2020 14:00 | Tehničar | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
17.10
15:00
Drina
Sloga 031
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Drina | 3 : 0 | Sloga 031 |
17.10
17:00
Lazarevac
Mladi radnik
3
0
|
17.10.2020 17:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Mladi radnik |
17.10
19:00
Volley Stars
Bagljaš 023
0
3
|
17.10.2020 19:00 | Volley Stars | 0 : 3 | Bagljaš 023 | |||||
17.10
12:30
Lavice 07
NS Volej Team
1
3
|
17.10.2020 12:30 | Lavice 07 | 1 : 3 | NS Volej Team | |||||
17.10
18:00
Partizan
Futog West
0
3
|
17.10.2020 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Futog West |
17.10
17:30
Timok
Volejbor-Tim
3
1
|
17.10.2020 17:30 | Timok | 3 : 1 | Volejbor-Tim |
17.10
15:00
Grbić
SK Volej
3
0
|
17.10.2020 15:00 | Grbić | 3 : 0 | SK Volej | |||||
17.10
16:00
Merkur
Volejstars
3
0
|
17.10.2020 16:00 | Merkur | 3 : 0 | Volejstars | |||||
17.10
18:00
Mladost
Elan Volej
2
3
|
17.10.2020 18:00 | Mladost | 2 : 3 | Elan Volej |
17.10
16:00
Mladost
Mladost 1979
0
3
|
17.10.2020 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Mladost 1979 | |||||
17.10
16:00
Štrand Volej 2
Maks
2
3
|
17.10.2020 16:00 | Štrand Volej 2 | 2 : 3 | Maks |
17.10
13:00
Vrbas
Subotica
3
0
|
17.10.2020 13:00 | Vrbas | 3 : 0 | Subotica | |||||
17.10
15:30
Apatin
Spartak 2
3
1
|
17.10.2020 15:30 | Apatin | 3 : 1 | Spartak 2 |
17.10
17:00
Krajišnik
Hercegovina
0
3
|
17.10.2020 17:00 | Krajišnik | 0 : 3 | Hercegovina | |||||
17.10
19:30
Banat
Kikinda
3
0
|
17.10.2020 19:30 | Banat | 3 : 0 | Kikinda | |||||
17.10
17:00
Vršac
KI 0230
3
0
|
17.10.2020 17:00 | Vršac | 3 : 0 | KI 0230 |
17.10
18:00
Tutin
Volej Stars Junior
3
2
|
17.10.2020 18:00 | Tutin | 3 : 2 | Volej Stars Junior | |||||
17.10
18:00
Ušće
Raška 2
3
0
|
17.10.2020 18:00 | Ušće | 3 : 0 | Raška 2 |
17.10
18:00
Antena 08
Stopanja
0
3
|
17.10.2020 18:00 | Antena 08 | 0 : 3 | Stopanja | |||||
17.10
18:00
Vrba 2019
Trstenik
1
3
|
17.10.2020 18:00 | Vrba 2019 | 1 : 3 | Trstenik | |||||
17.10
18:00
Župa
Sportisimo
3
1
|
17.10.2020 18:00 | Župa | 3 : 1 | Sportisimo |
17.10
19:00
Železničar
Beograd
3
0
|
17.10.2020 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Beograd | |||||
17.10
18:00
Klek
Jedinstvo (SP)
3
1
|
17.10.2020 18:00 | Klek | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) |
17.10
18:00
Vranje
Jedinstvo
3
0
|
17.10.2020 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.10
17:00
Srbijanka 014
Smederevo
1
3
|
17.10.2020 17:00 | Srbijanka 014 | 1 : 3 | Smederevo | |||||
17.10
15:30
Radnički Blasters
Roda
1
3
|
17.10.2020 15:30 | Radnički Blasters | 1 : 3 | Roda | |||||
17.10
19:00
Omladinac
Sterija
3
0
|
17.10.2020 19:00 | Omladinac | 3 : 0 | Sterija | |||||
17.10
19:00
Takovo Zvezda Helios
Novi Sad
1
3
|
17.10.2020 19:00 | Takovo Zvezda Helios | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
17.10
18:00
Spartak
Inđija
3
2
|
17.10.2020 18:00 | Spartak | 3 : 2 | Inđija |
17.10
18:00
Smeč 5
FOK
0
3
|
17.10.2020 18:00 | Smeč 5 | 0 : 3 | FOK | |||||
17.10
18:00
Ruma
AS Batajnica
0
3
|
17.10.2020 18:00 | Ruma | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
17.10
18:00
Ivanjica
Gimnazijalac
1
3
|
17.10.2020 18:00 | Ivanjica | 1 : 3 | Gimnazijalac |
17.10
19:30
Dinamo
Crvenka
32
29
|
17.10.2020 19:30 | Dinamo | 32 : 29 | Crvenka | |||||
17.10
17:00
Partizan
Vojvodina
17
24
|
17.10.2020 17:00 | Partizan | 17 : 24 | Vojvodina | |||||
17.10
19:00
Dubočica 54
Proleter
35
29
|
17.10.2020 19:00 | Dubočica 54 | 35 : 29 | Proleter | |||||
17.10
19:00
Spartak
Kikinda Grindex
25
27
|
17.10.2020 19:00 | Spartak | 25 : 27 | Kikinda Grindex |
17.10
15:00
Železničar 1949
Radnički
34
27
|
17.10.2020 15:00 | Železničar 1949 | 34 : 27 | Radnički | |||||
17.10
20:00
Novi Pazar
Metaloplastika
32
30
|
17.10.2020 20:00 | Novi Pazar | 32 : 30 | Metaloplastika | |||||
17.10
19:00
Rudar
Crvena zvezda
34
28
|
17.10.2020 19:00 | Rudar | 34 : 28 | Crvena zvezda | |||||
17.10
19:00
Šamot 65
Obilić
23
20
|
17.10.2020 19:00 | Šamot 65 | 23 : 20 | Obilić |
17.10
19:00
Jugović
Morava
30
21
|
17.10.2020 19:00 | Jugović | 30 : 21 | Morava | |||||
17.10
16:30
Inđija
Smederevo
28
29
|
17.10.2020 16:30 | Inđija | 28 : 29 | Smederevo |
17.10
20:00
Zlatar
Vranje 1957
30
26
|
17.10.2020 20:00 | Zlatar | 30 : 26 | Vranje 1957 | |||||
17.10
18:00
Bela Palanka
Priboj
25
22
|
17.10.2020 18:00 | Bela Palanka | 25 : 22 | Priboj | |||||
17.10
20:00
Mokra Gora
Jastrebac
39
24
|
17.10.2020 20:00 | Mokra Gora | 39 : 24 | Jastrebac |
17.10
19:00
Jabuka
Somborelektro
18
18
|
17.10.2020 19:00 | Jabuka | 18 : 18 | Somborelektro | |||||
17.10
20:00
Nova Pazova
Hercegovac
32
35
|
17.10.2020 20:00 | Nova Pazova | 32 : 35 | Hercegovac | |||||
17.10
15:00
Dolovo
Potisje Pleteks
31
29
|
17.10.2020 15:00 | Dolovo | 31 : 29 | Potisje Pleteks |
17.10
17:30
Rakovica
Partizan 2
30
26
|
17.10.2020 17:30 | Rakovica | 30 : 26 | Partizan 2 |
17.10
19:00
Budućnost
Radnički
34
26
|
17.10.2020 19:00 | Budućnost | 34 : 26 | Radnički |
17.10
20:00
Kolubara 2
Ub 2
31
24
|
17.10.2020 20:00 | Kolubara 2 | 31 : 24 | Ub 2 | |||||
17.10
19:00
Mačva 2
Bask
17
30
|
17.10.2020 19:00 | Mačva 2 | 17 : 30 | Bask | |||||
17.10
17:00
Umčari
RK SC Voždovac 2012 - 2
31
23
|
17.10.2020 17:00 | Umčari | 31 : 23 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
17.10
16:00
Grafičar
Borac
23
21
|
17.10.2020 16:00 | Grafičar | 23 : 21 | Borac | |||||
17.10
15:00
Graničar
Sivac 69/2
31
28
|
17.10.2020 15:00 | Graničar | 31 : 28 | Sivac 69/2 |
17.10
16:00
Beočin 1959
Prigrevica
19
31
|
17.10.2020 16:00 | Beočin 1959 | 19 : 31 | Prigrevica |
17.10
19:00
Vojvodina
Jagodina
28
32
|
17.10.2020 19:00 | Vojvodina | 28 : 32 | Jagodina | |||||
17.10
19:00
Mladi radnik
Zaječar 1949
30
22
|
17.10.2020 19:00 | Mladi radnik | 30 : 22 | Zaječar 1949 | |||||
17.10
18:00
SPD Radnički
Mladost
33
22
|
17.10.2020 18:00 | SPD Radnički | 33 : 22 | Mladost |
17.10
14:00
Kučevo
Srem
30
27
|
17.10.2020 14:00 | Kučevo | 30 : 27 | Srem |
17.10
19:45
Novi Beograd 11. april
Vojvodina
14
6
|
17.10.2020 19:45 | Novi Beograd 11. april | 14 : 6 | Vojvodina | |||||
17.10
17:45
Banjica
Zemun
10
13
|
17.10.2020 17:45 | Banjica | 10 : 13 | Zemun |
17.10
20:30
Rasina
Proleter
11
12
|
17.10.2020 20:30 | Rasina | 11 : 12 | Proleter | |||||
17.10
20:30
Palilula
Valis
9
19
|
17.10.2020 20:30 | Palilula | 9 : 19 | Valis | |||||
17.10
19:00
NBG Vukovi
Valjevo
12
20
|
17.10.2020 19:00 | NBG Vukovi | 12 : 20 | Valjevo |
17.10
18:45
Goč
Dorćol
4
11
|
17.10.2020 18:45 | Goč | 4 : 11 | Dorćol | |||||
17.10
17:00
Sava
Bečej
8
15
|
17.10.2020 17:00 | Sava | 8 : 15 | Bečej |
17.10
20:00
Novi Sad
Dinamo
4
2
|
17.10.2020 20:00 | Novi Sad | 4 : 2 | Dinamo |
17.10
18:30
Akademac
Bele crkve
3
4
|
17.10.2020 18:30 | Akademac | 3 : 4 | Bele crkve |
17.10
16:00
PP 192
Flash
5
0
|
17.10.2020 16:00 | PP 192 | 5 : 0 | Flash |
17.10
18:00
Sjenica
MB Namenska
2
2
|
17.10.2020 18:00 | Sjenica | 2 : 2 | MB Namenska |
17.10
19:00
Vranje
Kalča
8
2
|
17.10.2020 19:00 | Vranje | 8 : 2 | Kalča |
17.10
19:30
Zufo
Jastrebac
2
1
|
17.10.2020 19:30 | Zufo | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
17.10
20:00
Banjica
Palež
6
0
|
17.10.2020 20:00 | Banjica | 6 : 0 | Palež |
17.10
18:00
Partizan
Rad Mozzart
17
11
|
17.10.2020 18:00 | Partizan | 17 : 11 | Rad Mozzart |
17.10
12:30
SBB Vukovi
Banat Bulls
71
57
|
17.10.2020 12:30 | SBB Vukovi | 71 : 57 | Banat Bulls |
17.10
14:30
Pastuvi
Golden Bears
48
28
|
17.10.2020 14:30 | Pastuvi | 48 : 28 | Golden Bears |
17.10
15:30
Panters
Orlovi
27
25
|
17.10.2020 15:30 | Panters | 27 : 25 | Orlovi |