XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 421 utakmica za dan
Subota, 27 Mart 2021

Fudbal

Srbija
2 : 2
Portugalija
Irska
0 : 1
Luksemburg
Crna Gora
4 : 1
Gibraltar
Norveška
0 : 3
Turska
Holandija
2 : 0
Letonija
Riga
IMT
Beograd
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Jedinstvo
Brčko
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
Leotar
Trebinje
3 : 0
Podrinje
Janja
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Kozara
Gradiška
Drina
Zvornik
1 : 0
Sloga
Doboj
Modriča
Modriča
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
Sutjeska
Foča
2 : 2
Željezničar
Banja Luka
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Dunav
Stari Banovci
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Borac
Sakule
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 3
Tisa
Adorjan
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Gruža
Gruža
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Tutin
Tutin
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Sinđelić
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
Jedinstvo
Surčin
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 8
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 4
OFK Napredak
Markovac
Morava (VP)
Velika Plana
4 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Parmenac
Parmenac
1 : 3
FAP
Priboj
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
Rađevac
Krupanj
Ribnica
Mionica
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Njegoš
Lovćenac
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Mladost APA
Apatin
3 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Radnički (S)
Sombor
3 : 4
Srbobran
Srbobran
Naftagas
Elemir
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga (T)
Temerin
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Radnički
Nova Pazova
2 : 1
Sremac Vojka
Vojka
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Morava 1918
Ćuprija
4 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
BSK
Bogovina
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Polom
Leskovo
3 : 2
Senjak
Pirot
Đerdap
Kladovo
1 : 0
OFK Slatina
Bor
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 1
OFK 019
Zaječar
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Budućnost
Orašje
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
Sloga
Minićevo
Šljivar
Šljivar
1 : 2
Radnički 1946
Lubnica
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Rudar
Vrdnik
Radnički
Šid
2 : 0
Železničar
Inđija
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Radnički 1905
Bajmok
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Tornjoš
Tornjoš
0 : 1
Napredak
Nadalj
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 1
Iskra
Kucura
Delija
Mokrin
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Borac (P)
Pajsijević
1 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Rakovica
Beograd
6 : 1
Šumadinac
Bečmen
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Borac (P)
Progar
Barajevo
Barajevo
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Mladost
Čibutkovica
1 : 4
Strelac
Mislođin
OFK Futog
Futog
2 : 0
Titel
Titel
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Bačka (B)
Begeč
Slavija
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
Veternik
Veternik
4 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Poreč
Donji milanovac
1 : 2
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
8 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar 2001
Kostolac
4 : 0
Železničar
Požarevac
Taskovići
Taskovići
4 : 2
Baličevac
Baličevac
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Budućnost
Konarevo
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Radnik (Ub)
Ub
2 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Zadrugar
Krupac
0 : 2
Dragoš
Pirot
Sinđelić
Lipnica
6 : 2
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Jezero
Zlatari
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Proleter
Mramorak
3 : 4
Dolovo
Dolovo
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
3 : 2
Jedinstvo (O)
Oplanić
Feniks
Rača
3 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
Dinamo
Budisava
Žitkovica
Žitkovica
5 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Bežanija
Beograd
3 : 0
BUSK
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Stubal
Stubal
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Jasenovac
Krepoljin
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Rade Milošević
Dubočka
4 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Beljanica
Strmosten
3 : 2
Jasenovo
Jasenovo
15. Avgust 1950
Lomnica
6 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar (S)
Stenjevac
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Zenit
Oparić
1 : 2
GFK Tabane
Jagodina
Rudar 1945
Radljevo
0 : 3
Joševa
Joševa
Kalenić
Kalenić
0 : 4
Crvena Jabuka
Ub
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Turekovac
Turekovac
1 : 1
MB
Mala Biljanica
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 7
Skobalj
Skobalj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Mladost
Resnik
0 : 1
Slemen
Milušinac
Rtanj
Vrmdža
2 : 2
Sloboda 2013
Nikolinac
Radnički
Koceljeva
7 : 0
PSK
Provo
Jevremovac
Jevremovac
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
3 : 4
Milicionar
Bogatić
Zmajevac
Belasica
0 : 0
Naupare
Naupare
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Mladost
Mala Drenova
0 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Kolubara (LP)
Liso Polje
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Brgule
Brgule
0 : 8
Sovljak
Sovljak
Oniks
Lozovik
0 : 6
Dobra Voda
Dobra Voda
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 4
Dražmirovac
Dražmirovac
Napredak
Staro Lanište
2 : 0
Belica
Belica
Crni Vitez
Kalište
3 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
Napredak
Trnovče
1 : 1
Soko
Krvije
Dobrnje
Dobrnje
2 : 2
Rudar 1947
Stamnica
Vukan
Ždrelo
2 : 1
Radnik
Pankovo
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 1
Jašunja
Jašunja
Dunav
Ostrovo
2 : 1
Morava 1932
Prugovo
Dunavac
Petka
1 : 2
Sloga 1932
Ćirikovac
Margum
Dubravica
4 : 2
Moravac 1933
Dragovac
Osanica
Osanica
3 : 0
Selište
Selište
Vukovac 98
Vukovac
1 : 2
Laznica
Laznica
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
Drezga
Piperi
1 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
Mornar
Bar
1 : 0
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Berane
Berane
0 : 1
Arsenal
Tivat
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Kom
Podgorica
Mašinac Trejs
Niš
1 : 0
TSC
Kanjiža
Napredak Junior 2018
Kruševac
5 : 3
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Radnički 2012
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Voždovac
Beograd
6 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 3
GFK Sloven
Ruma
Index
Novi Sad
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Šabac Sunrise
Šabac
13 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 5
Mačva
Šabac
Napredak
Markovac
27.03.2021
11:00
Sloboda
Lipe
Petar Dobrnjac
Dobrnje
27.03.2021
12:00
OFK Slavija
Smederevo
Borac 1932
Ralja
2 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
BSK 1925
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Brodarac 2
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
7 : 0
Studentski Grad
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 5
Ada
Beograd
Boleč
Grocka
5 : 2
Dunav
Veliko Selo
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Poštar 1930
Beograd
IMT
Beograd
1 : 6
OFK Beograd
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 3
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Beograd
8 : 1
DIF
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 0
Ada
Beograd
011
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
OLE
Zemun
3 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Index
Novi sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Timočanin
Knjaževac
0 : 2
Radnički (N)
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
9 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Bor 1919
Bor
2 : 2
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Radnik
Surdulica
Real
Niš
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Trayal
Kruševac
6 : 2
Vlasina
Vlasotince
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Rakovica
Rakovica
Radnički (R)
Rudovci
2 : 8
RFK Grafičar
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 4
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Preporod
Novi Žednik
0 : 4
Bajša
Bajša
Zabrežje
Zabrežje
1 : 6
OFK Beograd
Beograd
Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Brodarac
Beograd
7 : 2
Lokomotiva
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 4
Kabel
Novi Sad
ŽAK Sombor
Sombor
0 : 9
ODR
Petrovaradin
Radnički (K)
Kovin
0 : 0
Derby 2015
Novi Sad
Sporto 023
Zrenjanin
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 2
Radnički (Š)
Šid
Bresje Superior
Velika Plana
6 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Zadrugar
Lajkovac
1 : 12
Savacium
Šabac
Fenix
Šabac
1 : 2
Sunrise Šabac
Šabac
Drina
Ljubovija
4 : 6
Omladinac 2014
Ljig
Železničar
Lajkovac
0 : 4
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
1 : 0
Mladost
Donji Dobrić
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Arena Su
Subotica
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
Bajša
Bajša
Grafičar
Beograd
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Rakovica
Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Sremcica
Sremcica
Karioke
Beograd
2 : 2
Šumadinac
Bečmen
Zvezdara
Beograd
0 : 7
Kosmaj
Ralja
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Poštar 1930
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
Boleč
Grocka
Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
Dunavac
Grocka
POFK Čivija
Šabac
1 : 4
Mačva
Šabac
Car Konstantin
Niš
1 : 4
Napredak
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Duel Juniors
Kruševac
SFS Borac
Paraćin
6 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 0
Real
Niš
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
ŠF Čanković
Beograd
1 : 6
Lokomotiva
Beograd
Olimpik
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
DIF
Beograd
3 : 4
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Moskva
Novi Sad
0 : 13
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
10 : 0
Spartak d.o.o.
Subotica
Kolubara
Lazarevac
11 : 0
Heroj Polet
Jajinci
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 2
Radnik
Surdulica
Kopernikus Železničar
Niš
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Radnički Niš 2
Niš
6 : 1
Duel Juniors 2
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
0 : 3
Duel Juniors
Kruševac
OFK Paraćin
Paraćin
2 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
0 : 8
Real Niš
Niš
OFK Radnički
Niš
27.03.2021
Knjaževac
Knjaževac
Radnički (P)
Pirot
5 : 2
OFK Šampion
Leskovac
Bežanija
Beograd
0 : 3
Čukarički B
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Srem
Jakovo
0 : 3
IMT
Beograd
GSP Polet
Beograd
6 : 0
Šumadinac
Bečmen
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 3
Jedinstvo
Surčin
Budućnost
Dudovica
0 : 8
Kolubara 1
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Spartak ŽK '09
Subotica
Spartak ŽK '08
Subotica
3 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
AFK
Ada
8 : 1
Bačka
Pačir
Fenix 2
Šabac
2 : 1
Mladost
Prnjavor
POFK Savacium
Šabac
2 : 2
Šabac Sunrise 2
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
1 : 0
Mačva 1929
Bogatić
POFK Čivija
Šabac
0 : 3
OFK Majur
Majur
Mačva 1
Šabac
0 : 4
Fenix 1
Šabac

Košarka

Dynamic
Beograd
121 : 95
Radnički SPD
Kragujevac
Dunav
Stari Banovci
86 : 77
Vršac
Vršac
Pirot
Pirot
102 : 74
Napredak
Aleksinac
Crvena zvezda MTS
Beograd
101 : 71
FMP
Železnik
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
78 : 71
Helios Suns
Domžale
Mladost
Zemun
91 : 83
Borac
Banja Luka
Gorica
Velika Gorica
92 : 82
Sutjeska
Nikšić
Slodes
Beograd
63 : 73
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
67 : 65
Fair Play
Niš
Borac Zemun
Zemun
86 : 105
Klik
Arilje
Konstantin
Niš
95 : 79
Star
Novi Sad
Napredak Junior
Kruševac
80 : 68
Vrbas
Vrbas
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
103 : 99
Sveti Đorđe
Žitište
Bor RTB
Bor
87 : 70
BKK Radnički
Beograd
Radnik
Surdulica
83 : 65
Panteri
Vranje
Nova Pazova
Nova Pazova
79 : 89
Joker
Sombor
Železničar
Inđija
101 : 87
Hajduk
Kula
Dinamo
Pančevo
68 : 70
I Came To Play
Novi Sad
Zlatar
Nova Varoš
106 : 103
Plana
Velika Plana
Ivanjica
Ivanjica
86 : 81
Požarevac
Požarevac
Student BB
Bajina Bašta
66 : 49
Zekas 75
Rača
Loznica
Loznica
74 : 84
Radnički 1950
Kragujevac
M015
Šabac
60 : 71
Jagodina
Jagodina
Žitko Basket
Beograd
71 : 63
Beko
Beograd
Borča
Beograd
58 : 102
Borac 2015
Lazarevac
Flash
Beograd
77 : 70
Mondo Basket
Batajnica
Gorica
Sremčica
94 : 66
Čubura
Beograd
Gro-Basket
Grocka
108 : 69
AS Basket
Beograd
Veba Basket
Beograd
85 : 71
Surčin
Surčin
Bagljaš
Zrenjanin
77 : 92
Srbobran
Srbobran
Akademik
Srbobran
94 : 55
Petrovgrad
Zrenjanin
Senta
Senta
80 : 72
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Marina
Bačka Palanka
71 : 87
Proleter
Ravno Selo
Radnički
Kovin
100 : 61
Šimanovci
Šimanovci
Radnički (V)
Valjevo
77 : 86
Mileševac
Prijepolje
Železničar (L)
Lajkovac
77 : 67
Sloga (P)
Požega
Šabac
Šabac
87 : 85
Morava
Zablaće
Paraćin
Paraćin
84 : 79
Polet
Ratina
Sloga (D)
Despotovac
65 : 54
Prva Petoletka
Trstenik
Šumadija 2017
Aranđelovac
76 : 100
Koš 020
Novi Pazar
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
89 : 69
Goč
Vrnjačka Banja
Jastreb
Aleksinac
67 : 62
Kuršumlija
Kuršumlija
Radan
Lebane
71 : 77
Knjaževac
Knjaževac
Ratnici
Niš
84 : 73
OKK Sokobanja
Sokobanja
Crvena zvezda Kombank
Beograd
73 : 64
Radivoj Korać
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
87 : 68
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Radnički (B)
Beograd
69 : 38
Ljubovija
Ljubovija
Srbobran
Srbobran
60 : 83
Mileševka
Prijepolje
Delfin
Bačka Palanka
29 : 119
Proleter
Novi Sad
Čelarevo
Čelarevo
72 : 91
Duga 2
Šabac
Sloga
Kraljevo
56 : 65
Sloboda
Užice
Konstantin
Niš
83 : 98
SPD Radnički
Kragujevac
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac
43 : 78
Ras
Beograd

Odbojka

Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Partizan
Lipljan
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 2
Gračac
Gračac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Jagodina
Jagodina
As
Beograd
0 : 3
Mladi radnik 2
Požarevac
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Sombor
Sombor
1 : 3
Partizan
Bač
Hajduk
Kula
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Dunav Voley 2
Novi Sad
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Sloven
Ruma
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Vranje
Vranje
0 : 3
Crno Bele 011
Beograd
Knjaževac
Knjaževac
1 : 3
Stampedo
Niš
Panda
Vranje
1 : 3
Milenijum
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
1 : 3
Desetka
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Raška
Raška
Sokolica
Zvečan
0 : 3
Sloboda S
Čačak
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Sloga 2016
Batočina
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Smeč SV
Svilajnac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Futog West
Futog
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Star
Novi Sad
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 2
Futog
Futog
Timok
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Tvrđava
Smederevo
Carina
Smederevo
3 : 0
Dunav 17
Golubac
Imlek
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
AS
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Crnjanski
Beograd
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Obilić
Beograd
Volej Stars Junior
Novi Pazar
2 : 3
Ušće
Ušće
Tutin
Tutin
3 : 0
Raška 2
Raška

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
30 : 24
Dinamo
Pančevo
Železničar 1949
Niš
36 : 27
Metaloplastika
Šabac
Radnički
Kragujevac
24 : 25
Partizan
Beograd
Proleter
Zrenjanin
42 : 33
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
29 : 21
Crvena zvezda
Beograd
Kikinda Grindex
Kikinda
34 : 32
Obilić
Beograd
Crvenka
Crvenka
24 : 19
Šamot 65
Arenđelovac
Jedinstvo
Novi Bečej
24 : 33
Kolubara
Lazarevac
Sivac 69
Sivac
35 : 36
Voždovac 2012
Beograd
Inđija
Inđija
25 : 31
Morava
Velika Plana
Zlatar
Nova Varoš
25 : 24
Jastrebac
Blace
Topličanin
Prokuplje
21 : 17
Priboj
Priboj
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 36
Hajduk Veljko
Negotin
Somborelektro
Sombor
18 : 29
Jabuka
Jabuka
Apatin
Apatin
33 : 26
Crvena zvezda
Mokrin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
34 : 36
Radnički
Šid
Hercegovac
Gajdobra
32 : 29
Nova Pazova
Nova Pazova
Hercegovina
Sečanj
38 : 31
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Novi Beograd
Beograd
28 : 28
PKB
Padinska Skela
Majdanpek
Majdanpek
30 : 27
Paraćin
Paraćin
Radnički
Ćuprija
38 : 26
Rtanj
Boljevac
Borsko jezero
Bor
27 : 34
Đerdap
Kladovo
ORK Bor
Bor
33 : 37
Zaječar 1949
Zaječar
Smederevo 2
Smederevo
38 : 27
Osipaonica
Osipaonica
Lokomotiva
Lapovo
31 : 25
Palanka
Smederevska Palanka
Udarnik
Lozovik
20 : 43
Rudar 2
Kostolac
Župa 54
Aleksandrovac
28 : 23
Kruševac
Kruševac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
30 : 25
Metalac
Futog
Sombor
Sombor
20 : 48
Prigrevica
Prigrevica
Ruma
Ruma
41 : 32
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
30 : 27
Motor Zaporozhye
Zaporožija
Naisa
Niš
30 : 21
Bor RTB
Bor
SPD Radnički
Kragujevac
20 : 25
Jagodina
Jagodina
Mladi radnik
Radinac
25 : 30
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
27 : 34
Bekament BB
Aranđelovac
Pančevo
Pančevo
31 : 26
Junior
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 25
Petrovaradin
Petrovaradin
Kikinda
Kikinda
28 : 30
Srem
Sremska Mitrovica
Sloven
Ruma
19 : 18
Ruma - 14 ALL
Ruma
Ravangrad
Sombor
15 : 37
Mokrin
Mokrin
Jadran Lider
Feketić
24 : 24
Temerin
Temerin
Kosmaj
Ralja
22 : 21
SU Hazena
Beograd
Morava
Vladičin Han
15 : 28
Vlasotince
Vlasotince
Osice
Knjaževac
36 : 23
Bor - RTB 2
Bor
Đerdap
Kladovo
25 : 12
Hajduk Veljko
Negotin
Napredak 12
Kruševac
23 : 6
Sedmerac
Prijepolje
Metalac AD
Gornji Milanovac
18 : 36
SPD Radnički - 2
Kragujevac
Pazar 2003
Novi Pazar
23 : 8
Sedmerac
Prijepolje
Sedmerac
Prijepolje
9 : 18
Napredak 12
Kruševac

Vaterpolo

HAVK Mladost
Zagreb
13 : 14
KVK Radnički
Kragujevac
Jug CO
Dubrovnik
12 : 10
Jadran ST
Split
Novi Beograd 11. april
Beograd
17 : 5
Nais
Niš
BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 8
Zemun
Zemun
Banjica
Beograd
2 : 21
Šabac
Šabac
Stari Grad
Beograd
6 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Palilula
Beograd
7 : 15
Rasina
Kruševac
Proleter
Zrenjanin
20 : 11
Taš
Beograd
Valis
Valjevo
10 : 11
NBG Vukovi
Novi Beograd
TENT
Obrenovac
13 : 11
ŽAK
Kikinda
Sava
Šabac
10 : 13
Singidunum
Beograd

Futsal

FON
Beograd
14 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Konjarnik
Beograd
4 : 3
Kalča
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Bečej 2003
Bečej
3 : 5
Loznica Grad 2018
Loznica
Banjica
Beograd
12 : 4
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
SFU Leposavić
Leposavić
5 : 0
Župski rubin
Prijepolje
Pirot
Pirot
5 : 4
Prokuplje
Prokuplje
Radnički 2010
Niš
3 : 10
Gvozdeni puk
Niš
Flash
Valjevo
6 : 8
Zenon
Lajkovac
Lindoret
Preševo
5 : 0
Niš 92
Niš

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
0 : 52
Partizan
Beograd