XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 517 utakmica za dan
Subota, 3 April 2021

Fudbal

Inđija
Inđija
1 : 0
Rad
Beograd
Radnik
Surdulica
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Partizan
Beograd
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Napredak
Kruševac
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Dinamo
Vranje
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Zemun
Zemun
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Borac 1926
Čačak
1 : 1
IMT
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Ljubić
Prnjavor
5 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Jedinstvo
Brčko
0 : 1
Podrinje
Janja
Borac
Kozarska Dubica
3 : 0
Kozara
Gradiška
Leotar
Trebinje
2 : 2
Sloga
Doboj
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
Modriča
Modriča
4 : 1
Željezničar
Banja Luka
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Sutjeska
Foča
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Hajduk 1912
Kula
6 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
OFK Vršac
Vršac
4 : 3
Borac
Sakule
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Tisa
Adorjan
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
Radnički 1912
Sombor
4 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
2 : 2
Bane 1931
Raška
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Gruža
Gruža
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Sinđelić
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 7
Radnički (S)
Svilajnac
Borac
Drenovac
0 : 4
Real
Podunavci
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Đerdap
Golubac
5 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Crnokosa
Kosjerić
1 : 5
Sevojno
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Parmenac
Parmenac
FAP
Priboj
5 : 2
Omladinac
Zablaće
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
Drina
Ljubovija
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Ribnica
Mionica
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Srbobran
Srbobran
4 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvenka
Crvenka
3 : 5
Mladost APA
Apatin
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bajša
Bajša
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Borac
Starčevo
Krajina
Krajišnik
0 : 4
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
ŽAK
Kikinda
OFK Kikinda 1909
Kikinda
6 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Plandište
1 : 3
Begej
Žitište
Cement
Beočin
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Radnički
Nova Pazova
Sloga (E)
Erdevik
2 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 3
Borac
Šajkaš
Sloga (D)
Despotovac
2 : 3
Sloga (M)
Majdevo
Kopaonik
Brus
2 : 0
Moravac 2015
Krušar
Blagotin
Poljna
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Bor 1919
Bor
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Senjak
Pirot
3 : 1
BSK
Bogovina
Gracko
Staro Gracko
0 : 4
Jablanica
Medveđa
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
Sloga
Leskovac
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pusta Reka
Bojnik
0 : 4
Alakince
Alakince
Napredak
Medoševac
4 : 0
Torlak
Beograd
Vinča
Vinča
4 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Turbina
Vreoci
0 : 0
Prva iskra
Barič
Šumadija
Šopić
1 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
Radnički 1946
Lubnica
7 : 0
Rudar (P)
Podvis
Hajduk
Rujevica
3 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Trebič
Sokobanja
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Partizan
Vitojevci
1 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Radnički
Šid
5 : 0
BSK
Bešenovo
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
ŽAK
Sombor
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 0
Borac 46
Obrovac
Polet
Karavukovo
2 : 1
Stanišić 1920
Stanišić
Tvrđava
Bač
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
AFK
Ada
2 : 1
Jadran
Feketić
Sloga
Ostojićevo
3 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Mladost (L)
Lukićevo
7 : 0
Lehel
Mužlja
ASK
Aradac
1 : 3
Delija
Mokrin
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
Borac (P)
Pajsijević
3 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
011
Beograd
0 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
OFK Futog
Futog
Krivelj
Krivelj
5 : 1
Mladost
Karbulovo
BSK
Bukovče
3 : 0
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 1
Zlot
Zlot
Sloga
Korman
4 : 0
Jastrebac
Tešica
Borac
Azbresnica
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Rudar
Baljevac
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 3
Napredak
Gračac
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 1
Orlovi
Jasenovo
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 0
Radnik (Ub)
Ub
Jedinstvo
Šišava
3 : 2
Umac
Miroševce
Ovčar
Markovica
1 : 5
Slatina
Slatina
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 0
Željuša
Željuša
Cer (PE)
Petkovica
4 : 1
Rudar
Brasina
Gučevo 1929
Banja Koviljača
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 4
Čelik
Belo polje
Garevina
Garevina
5 : 1
Gradac
Pločnik
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 3
Vinogradar
Riljac
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šumadija (S)
Sipić
1 : 2
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
4 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
Dunav
Bački Monoštor
2 : 5
OFK Odžaci
Odžaci
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Sloga
Lok
Miletić
Mošorin
2 : 1
Borac (R)
Rakovac
Žitkovica
Žitkovica
6 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Busije
Zemun
8 : 2
Dedinje
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
7 : 3
Sveti Stefan
Slanci
Avala 1939
Beli Potok
0 : 2
Resnik
Resnik
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Stubal
Stubal
2 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Radnički (K)
Knežica
Rudar (S)
Stenjevac
4 : 0
Rudar (P)
Plazane
Sinđelić
Vojnik
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Jasenovo
Jasenovo
2 : 7
Šumadija
Trešnjevica
Crni Vrh
Deonica
0 : 4
Mladost (G)
Gložane
Jedinstvo
Duboka
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Kupinovac
Kupinovac
4 : 0
Zenit
Oparić
Pobednik
Piroman
8 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Krtinska
Krtinska
10 : 0
Proleter
Jasenak
Kalenić
Kalenić
1 : 1
Kolubara (J)
Jabučje
Crvena Jabuka
Ub
1 : 0
Rudar 1945
Radljevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Tešnjar
Valjevo
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 2
Rutevac
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
0 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 2
Bačka
Mol
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Godomin
Smederevo
4 : 0
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Zeppelin 026
Smederevo
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 5
Mladost
Resnik
Rongo Siti
Pirot
2 : 2
Nišavac
Staničenje
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Temac
Temska
Mladost
Mali Suvodol
2 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Soko
Nova Gajdobra
5 : 0
Mladost (MB)
Mali Bač
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Brezak
Pranjani
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Šabac Sunrise
Šabac
0 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
3 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Rasina
Vitanovac
2 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Bivolje
4 : 1
Zmajevac
Belasica
Varvarin
Varvarin
5 : 0
Obilić
Mrmoš
Milakovac 2018
Milakovac
2 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Borac 1950
Bošnjane
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
Radnik
Davidovac
0 : 7
Železničar
Klačevica
Jedinstvo
Ratare
4 : 1
Potočac
Potočac
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 0
Hajduk
Čepure
Graničar (R)
Riđica
4 : 3
Dinamo (S)
Sonta
GFK Strelište
Jagodina
4 : 0
Napredak
Staro Lanište
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Crni Vitez
Kalište
3 : 0
Radnik (S)
Salakovac
Napredak 1927
Toponica
0 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Šapine
Šapine
3 : 0
Stig (C)
Crljenac
Sloga
Margita
6 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Vojvodina
Seleuš
4 : 2
Naša Krajina
Kupinik
BSK
Brajkovac
4 : 1
Sloboda
Stubica
Petka
Petka
2 : 0
Proleter
Vrbovno
OFK Borac
Arapovac
3 : 1
Mladost
Baroševac
Strmovo
Strmovo
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Radnik
Pankovo
3 : 4
Udarnik 2015
Ćovdin
Rudar 1947
Stamnica
2 : 1
Napredak
Trnovče
Soko
Krvije
3 : 1
Burovac
Burovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 2
Rudar 1973
Rudare
Margum
Dubravica
2 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (J)
Jošanica
3 : 1
Zvezda
Izvarica
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Laznica
Laznica
2 : 1
Best Sige
Sige
Mladost (K)
Krupaja
3 : 1
Osanica
Osanica
Selište
Selište
2 : 5
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Jedinstvo (M)
Morović
03.04.2021
15:00
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Podgorica
Podgorica
2 : 1
Rudar
Pljevlja
OFK Titograd
Podgorica
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Dečić
Tuzi
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Jezero
Plav
Arsenal
London
0 : 3
Liverpool
Liverpool
Chelsea
London
2 : 5
West Bromwich Albion
West Bromwich
Leeds United
Leeds
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
Leicester City
Leicester
0 : 2
Manchester City
Manchester
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 1
Brentford
Brentford
Granada
Granada
0 : 3
Villarreal
Villarreal
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Eibar
Eibar
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 2
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
RB Leipzig
Leipzig
0 : 1
Bayern
München
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Bayer 04
Leverkusen
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
Köln
Köln
Mainz 05
Mainz
1 : 1
Arminia
Bielefeld
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Lens
Lens
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Monaco
Monaco
4 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
PSG
Paris
0 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Napoli
Napoli
4 : 3
Crotone
Crotone
Genoa
Genova
1 : 1
Fiorentina
Firenze
Bologna
Bologna
0 : 1
Internazionale
Milano
Torino
Torino
2 : 2
Juventus
Torino
Benevento
Benevento
2 : 2
Parma
Parma
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Roma
Roma
Milan
Milano
1 : 1
Sampdoria
Genova
Lazio
Roma
2 : 1
Spezia
La Spezia
Atalanta
Bergamo
3 : 2
Udinese
Udine
Cagliari
Cagliari
0 : 2
Hellas Verona
Verona
Spartak
Subotica
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Slatke male
Burovac
3 : 4
Jedinstvo
Ub
Trayal
Kruševac
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 2
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 0
IMT
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 4
RFK Grafičar
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Radnički (N)
Niš
GFK Sloven
Ruma
2 : 2
Inđija
Inđija
Spartak ŽK
Subotica
0 : 5
Radnički 1912
Sombor
Mačva
Šabac
3 : 2
GFK Sloboda
Užice
Sloboda
Cacak
03.04.2021
10:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Radnik
Surdulica
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 3
Dinamo
Vranje
OFK Sinđelić
Niš
2 : 4
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Slavija
Smederevo
03.04.2021
15:30
Smederevo 1924
Smederevo
Vulturul
Grebenac
5 : 3
Partizan
Gaj
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Radnički
Kovin
Proleter
Mramorak
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Borac
Pločica
OFK Žarkovo
Beograd
4 : 1
Studentski Grad
Beograd
DIF
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
BSK 1925
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Železnik 1930
Železnik
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Jedinstvo
Surčin
6 : 2
Balkan
Beograd
Ada
Beograd
13 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Poštar 1930
Beograd
2 : 3
Boleč
Grocka
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
IMT
Beograd
Sopot
Sopot
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Kiker
Kraljevo
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
OLE
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 1
Voždovac
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 3
Inđija
Inđija
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
Petar Puača
Novi Sad
3 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Timok 1919
Zaječar
0 : 4
Trayal
Kruševac
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Real
Niš
OFK Sinđelić
Niš
2 : 5
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 4
OFK Radnički
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
BASK
Beograd
5 : 0
Radnički (R)
Rudovci
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 5
Rakovica
Rakovica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
6 : 4
OFK Vrbas
Vrbas
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Sloga
Bogosavac
Čukarički
Beograd
8 : 0
IMT
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 2
Brodarac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
ADA
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
9 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Bubamara
Kraljevo
CFK
Vrbas
4 : 0
Arena Su
Subotica
ODR
Petrovaradin
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Akademija Bambi
Zrenjanin
2 : 5
Železničar
Pančevo
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 8
Inđija
Inđija
GFK Sloven
Ruma
0 : 2
Petrika
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Dolina
Padina
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
1 : 5
Mačva
Šabac
Senjak
Valjevo
8 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Radnički
Valjevo
0 : 2
Loznica
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Drina
Ljubovija
Omladinac 2014
Ljig
6 : 2
Fenix
Šabac
Kristal 2018
Vršac
9 : 0
Borac
Starčevo
Borac
Lazarevac
2 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 6
Grafičar
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Ada
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
DIF
Beograd
0 : 5
011
Beograd
Rakovica
Beograd
1 : 4
Kolubara
Lazarevac
Studentski grad
Beograd
0 : 4
BSK
Borča
Sopot
Sopot
1 : 10
Bežanija
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 3
Budućnost
Dobanovci
Kosmaj
Ralja
2 : 5
Balkan
Beograd
Poštar 1930
Beograd
7 : 0
Hajduk
Beograd
Dunavac
Grocka
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Real
Niš
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
Duel Juniors
Kruševac
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Lider MGM
Leskovac
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (N)
Niš
8 : 0
Radnik
Surdulica
Karađorđe
Topola
1 : 6
Šampion
Gornji Milanovac
Loznica
Loznica
2 : 2
Mačva
Šabac
Banat
Vršac
0 : 2
TSC
Kanjiža
Nova Kolonija
Kovin
2 : 13
Voja Gačić
Pančevo
Polet
Sivac
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Spartak d.o.o.
Subotica
3 : 4
Moskva
Novi Sad
Spartak
Subotica
6 : 1
Voša AS
Novi Sad
Radnički (P)
Pirot
0 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Šampion
Leskovac
03.04.2021
OFK Radnički
Niš
Knjaževac
Knjaževac
0 : 6
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Real Niš
Niš
8 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 3
Timok 1919
Zaječar
Duel Juniors
Kruševac
6 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Lider MGM
Leskovac
3 : 1
Radnički Niš 2
Niš
Duel Juniors 2
Kruševac
0 : 4
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (N)
Niš
14 : 0
Radnik
Surdulica
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Srem
Jakovo
Šumadija
Šopić
1 : 4
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Borac
Lazarevac
7 : 1
Budućnost
Dudovica
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Fenix 1
Šabac
0 : 1
Šabac Sunrise 1
Šabac
OFK Majur
Majur
1 : 2
OFK Atletiko
Šabac
Mačva 2
Šabac
0 : 1
Fenix 2
Šabac

Košarka

OKK Beograd
Beograd
92 : 78
Dynamic
Beograd
Sloboda
Užice
86 : 88
Metalac
Valjevo
Vršac
Vršac
103 : 90
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Sloga
Kraljevo
104 : 96
Zlatibor
Čajetina
Tamiš
Pančevo
94 : 87
Radnički SPD
Kragujevac
Borac
Čačak
61 : 65
Zadar
Zadar
Partizan NIS
Beograd
91 : 67
Krka
Novo Mesto
Klik
Arilje
76 : 72
Slodes
Beograd
Železničar
Čačak
89 : 71
Borac Zemun
Zemun
BKK Radnički
Beograd
89 : 72
Konstantin
Niš
Star
Novi Sad
87 : 86
Napredak Junior
Kruševac
Sveti Đorđe
Žitište
96 : 83
Bor RTB
Bor
Panteri
Vranje
76 : 70
Jablanica
Medveđa
Srem
Sremska Mitrovica
81 : 69
Nova Pazova
Nova Pazova
Hajduk
Kula
85 : 86
Stara Pazova
Stara Pazova
Futog
Futog
55 : 77
Železničar
Inđija
Dinamo
Pančevo
68 : 72
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Topola
Bačka Topola
90 : 73
Jedinstvo
Novi Bečej
Plana
Velika Plana
87 : 83
Student BB
Bajina Bašta
Svilajnac
Svilajnac
101 : 83
Zlatar
Nova Varoš
Požarevac
Požarevac
77 : 89
Čačak 94
Čačak
Zekas 75
Rača
77 : 84
Ivanjica
Ivanjica
Smederevo 1953
Smederevo
95 : 80
M015
Šabac
Sloga Elite
Kraljevo
96 : 66
Crnokosa
Kosjerić
Radnički 1950
Kragujevac
76 : 82
Priboj
Priboj
Jagodina
Jagodina
89 : 69
Loznica
Loznica
Borac 2015
Lazarevac
68 : 75
Žitko Basket
Beograd
Žarkovo
Beograd
87 : 43
Borča
Beograd
Čubura
Beograd
58 : 76
Eko Sport
Beograd
ABBA
Barič
66 : 59
Gro-Basket
Grocka
Sport's World
Novi Sad
87 : 44
Bagljaš
Zrenjanin
Petrovgrad
Zrenjanin
84 : 81
Beočin
Beočin
Apatin
Apatin
92 : 64
Senta
Senta
Basketball Stars
Futog
57 : 48
Marina
Bačka Palanka
Jadran
Golubinci
93 : 56
BNS
Banatsko Novo Selo
Mileševac
Prijepolje
104 : 73
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (P)
Požega
83 : 85
Železničar (L)
Lajkovac
Stari Ras
Novi Pazar
64 : 78
Sloga (D)
Despotovac
Goč
Vrnjačka Banja
72 : 78
Šumadija 2017
Aranđelovac
Crvena zvezda Kombank
Beograd
76 : 59
Art Basket
Beograd
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
73 : 29
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Duga 2
Šabac
116 : 55
Jedinstvo
Novi Bečej
Mega Soccerbet
Beograd
86 : 60
Marinos
Niš
Partizan NIS
Beograd
81 : 55
Sloboda
Užice
Borac
Čačak
117 : 37
I Come To Play Budućnost
Novi Sad
Crvena zvezda MTS
Beograd
90 : 79
SPD Radnički
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
54 : 81
Star
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
73 : 66
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Partizan Soccer
Beograd
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Vranje
Vranje
0 : 3
Niš 2
Niš
Roda
Beograd
1 : 3
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Karađorđe 2
Topola
0 : 3
Radnički (K) 2
Kragujevac
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 1
Sombor
Sombor
Partizan
Bač
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Vest
Šid
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Mladost (NP)
Nova Pazova
2 : 3
Kulpin
Kulpin
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 2
Hajduk
Kula
Stampedo
Niš
3 : 2
Kuršumlija
Kuršumlija
Desetka
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Panda
Vranje
Milenijum
Niš
3 : 0
Student
Niš
Borac
Čačak
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Drina
Bajina Bašta
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Raška
Raška
3 : 0
Sloga 031
Požega
Avala
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 0
Fortuna plus
Aranđelovac
Proleter
Loznica
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Smeč SV
Svilajnac
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Ribnica
Mionica
2 : 3
Tent 2
Obrenovac
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Slavija
Novi Sad
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 1
Futog West
Futog
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Crnjanski
Beograd
3 : 2
AS
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 1
Imlek
Beograd
Smeč 5 2
Kragujevac
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Radnički 1977
Kragujevac
0 : 3
Karadjordje
Topola
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Ravno
Ćuprija

Rukomet

Partizan
Beograd
32 : 22
Dubočica 54
Leskovac
Rudar
Kostolac
32 : 29
Radnički
Kragujevac
Jugović
Kać
26 : 18
Jedinstvo
Novi Bečej
Vrbas Petrol
Vrbas
25 : 24
Inđija
Inđija
Morava
Velika Plana
27 : 21
Lavovi BP
Bačka Palanka
Smederevo
Smederevo
33 : 29
Sivac 69
Sivac
Voždovac 2012
Beograd
33 : 33
Ub
Ub
Vranje 1957
Vranje
24 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Kuršumlija
Kuršumlija
52 : 35
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 22
Topličanin
Prokuplje
Priboj
Priboj
24 : 30
Mokra Gora
Zubin Potok
Jabuka
Jabuka
26 : 28
Hercegovina
Sečanj
Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 28
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Radnički
Šid
32 : 28
Apatin
Apatin
Metalac
Valjevo
25 : 27
Beograd
Beograd
Sinđelić
Beograd
25 : 22
Novi Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
38 : 28
Jagodina 2
Jagodina
Knjaz 1957
Knjaževac
20 : 25
Zaječar 1949
Zaječar
ORK Bor
Bor
34 : 24
Đerdap
Kladovo
Borsko jezero
Bor
24 : 30
Rtanj
Boljevac
Radnički
Ćuprija
35 : 26
Majdanpek
Majdanpek
Dubočica 54 2
Leskovac
24 : 27
Vlasotince
Vlasotince
Aleksinac
Aleksinac
32 : 15
Mladost (V)
Vranje
Karađorđe
Topola
48 : 29
Smederevo 2
Smederevo
Prigrevica
Prigrevica
39 : 27
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Metalac
Futog
41 : 21
Dalmatinac
Riđica
Senta
Senta
34 : 33
Slavija
Novi Sad
Studentski grad
Beograd
34 : 20
Umčari
Umčari
Mačva 2
Bogatić
26 : 36
Loznica 2
Loznica
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 22
Bask
Beograd
Obilić
Novi Kneževac
18 : 32
Graničar
Gakovo
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
32 : 19
Titel
Titel
Tatran Prešov
Prešov
32 : 28
Eurofarm Pelister
Bitolj
Motor Zaporozhye
Zaporožija
36 : 30
Nexe
Našice
Vojvodina
Novi Sad
21 : 46
Naisa
Niš
Bekament BB
Aranđelovac
31 : 24
Mladi radnik
Radinac
Vrbas
Vrbas
21 : 30
Železničar
Inđija
Medicinar
Šabac
26 : 32
SPD Radnički
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
31 : 21
Mladost
Nova Pazova
Zaječar 1949
Zaječar
22 : 22
Bor RTB
Bor
Kučevo
Kučevo
23 : 30
Crvena zvezda
Beograd
Topličanin
Prokuplje
25 : 35
Kikinda
Kikinda
Petrovaradin
Petrovaradin
20 : 32
Pančevo
Pančevo
Spartak
Debeljača
45 : 11
Ravangrad
Sombor
Morava
Vladičin Han
22 : 40
Mladost
Kuršumlija
Pirot
Pirot
32 : 24
Đerdap
Kladovo
Pazar 2003
Novi Pazar
20 : 22
Metalac
Kraljevo
Metalac AD
Gornji Milanovac
18 : 36
Bekament BB - 2
Aranđelovac
Prijepolje
Prijepolje
27 : 26
Napredak 12
Kruševac
Apatin
Apatin
27 : 24
Beočin 1959
Beočin
Obilić
Novi Kneževac
22 : 30
Naftagas
Elemir
Deronje
Deronje
19 : 42
Železničar 2
Inđija

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
9 : 14
Partizan
Beograd
KVK Radnički
Kragujevac
13 : 6
Banjica
Beograd
Zemun
Zemun
10 : 9
Nais
Niš
Rasina
Kruševac
8 : 14
Beograd
Beograd
Valjevo
Valjevo
11 : 14
Valis
Valjevo
Taš
Beograd
15 : 7
Palilula
Beograd
Sava
Šabac
13 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
ŽAK
Kikinda
19 : 7
Vračar
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 17
Palilula
Beograd
Senta Jordo
Senta
6 : 30
Vojvodina
Novi Sad
Taš 2000
Beograd
21 : 9
Valis
Valjevo

Futsal

Vranje
Vranje
6 : 1
FON
Beograd
Zemun Samo pravo
Zemun
5 : 0
Nova Pazova
Nova Pazova
Kalča
Niš
8 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
7 : 6
Kosjerić
Kosjerić
Smederevo
Smederevo
10 : 6
Partenon
Smederevska Palanka
Gročanski
Beograd
2 : 3
Intelektualac
Beograd
Akademac
Niš
2 : 2
Pirot
Pirot

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
44 : 6
Južna regija
Crna Gora

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
7 : 29
BRK Crvena Zvezda
Beograd