XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 356 utakmica za dan
Subota, 22 Maj 2021

Fudbal

Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2021
17:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloga
Doboj
22.05.2021
17:00
Sloboda
Novi Grad
Kozara
Gradiška
22.05.2021
17:00
Željezničar
Banja Luka
Podrinje
Janja
22.05.2021
17:00
Sutjeska
Foča
Ljubić
Prnjavor
22.05.2021
17:00
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Jedinstvo
Brčko
22.05.2021
17:00
Modriča
Modriča
Borac
Kozarska Dubica
22.05.2021
17:00
Drina
Zvornik
Leotar
Trebinje
22.05.2021
17:00
Tekstilac
Derventa
1. Maj Ruma
Ruma
22.05.2021
17:00
Tisa
Adorjan
Dinamo 1945
Pančevo
22.05.2021
17:00
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloboda
Novi Kozarci
22.05.2021
17:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Sloga (Č)
Čonoplja
22.05.2021
17:00
Bečej 1918
Bečej
Hajduk 1912
Kula
22.05.2021
17:00
Radnički 1912
Sombor
Bačka 1901
Subotica
22.05.2021
17:00
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Vršac
Vršac
22.05.2021
17:00
Vojvodina 1928
Perlez
Omladinac
Novi Banovci
22.05.2021
17:00
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
GFK Sloboda
Užice
22.05.2021
17:00
Jedinstvo
Ub
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.05.2021
17:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Trepča
Kosovska Mitrovica
22.05.2021
17:00
Tutin
Tutin
Sloga (P)
Požega
22.05.2021
17:00
Takovo
Gornji Milanovac
Gruža
Gruža
22.05.2021
17:00
Smederevo 1924
Smederevo
Mačva 1929
Bogatić
22.05.2021
17:00
Železničar (L)
Lajkovac
Radnički (O)
Obrenovac
22.05.2021
17:00
Studentski grad
Novi Beograd
Mladenovac
Mladenovac
22.05.2021
17:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
22.05.2021
10:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Lokomotiva
Beograd
22.05.2021
17:00
Sremčica
Sremčica
Brodarac
Novi Beograd
22.05.2021
17:30
BSK 1925
Batajnica
GSP Polet Dorćol
Beograd
22.05.2021
11:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
BSK Borča
Borča
22.05.2021
17:00
Teleoptik
Zemun
OFK Sinđelić
Niš
22.05.2021
17:30
Timok 1919
Zaječar
OFK Topličanin
Prokuplje
22.05.2021
17:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
SFK Morava
Vladičin Han
22.05.2021
17:30
Mladost
Medoševac
Moravac Orion
Mrštane
22.05.2021
17:30
Radan
Lebane
Goč
Vrnjačka Banja
22.05.2021
17:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac
Drenovac
22.05.2021
17:00
Šumadija (T)
Toponica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
22.05.2021
17:00
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (B)
Batočina
22.05.2021
17:00
Sloga (M)
Milatovac
Đerdap
Golubac
22.05.2021
17:00
Karađorđe
Topola
Parmenac
Parmenac
22.05.2021
17:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Sevojno
Sevojno
22.05.2021
17:00
Omladinac
Zablaće
Crnokosa
Kosjerić
22.05.2021
17:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
22.05.2021
17:00
Radnički (V)
Valjevo
Drina
Ljubovija
22.05.2021
17:00
Radnički (K)
Klupci
OFK Vrbas
Vrbas
22.05.2021
17:00
Obilić
Novi Kneževac
Vojvodina (T)
Tovariševo
22.05.2021
17:00
Crvenka
Crvenka
Bajša
Bajša
22.05.2021
17:00
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Njegoš
Lovćenac
22.05.2021
17:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
22.05.2021
17:00
Mladost APA
Apatin
OFK Kikinda 1909
Kikinda
22.05.2021
17:00
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
22.05.2021
17:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga
Plandište
22.05.2021
17:00
Budućnost
Srpska Crnja
Begej
Žitište
22.05.2021
17:00
Borac
Starčevo
Naftagas
Elemir
22.05.2021
17:00
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički (S)
Sutjeska
22.05.2021
17:00
ŽAK
Kikinda
Sloga (E)
Erdevik
22.05.2021
17:00
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Crvena Zvezda
Novi Sad
22.05.2021
17:00
Jugović
Kać
Sloga (T)
Temerin
22.05.2021
17:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo 1936
Kruševac
22.05.2021
17:00
Morava 1918
Ćuprija
Sloga (D)
Despotovac
22.05.2021
17:00
Blagotin
Poljna
Bor 1919
Bor
22.05.2021
17:00
Polom
Leskovo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
22.05.2021
17:00
Senjak
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
22.05.2021
17:00
OFK Slatina
Bor
Brodoremont
Kladovo
22.05.2021
17:00
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Napredak 1929
Aleksinac
22.05.2021
17:00
Bukovik
Razanj
Gracko
Staro Gracko
22.05.2021
17:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
22.05.2021
17:00
Žitorađa
Žitorađa
Vinča
Vinča
22.05.2021
17:00
Turbina
Vreoci
Midžor
Kalna
22.05.2021
17:00
Kosovo
Zvezdan
Rtanj
Boljevac
22.05.2021
17:00
Šljivar
Šljivar
Ozren
Sokobanja
22.05.2021
17:00
OFK Rtanj
Boljevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
22.05.2021
17:00
Sloga (L)
Lozna
Partizan
Vitojevci
22.05.2021
17:00
Ljukovo
Ljukovo
Radnički
Šid
22.05.2021
17:00
Hajduk (V)
Višnjićevo
Železničar
Inđija
22.05.2021
17:00
Rudar
Vrdnik
BAK
Bela Crkva
22.05.2021
17:00
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Karavukovo
22.05.2021
17:00
Borac (BG)
Bački Gračac
Tvrđava
Bač
22.05.2021
17:00
Rusin
Ruski Krstur
Radnički 1905
Bajmok
22.05.2021
17:00
Iskra
Kucura
Napredak
Nadalj
22.05.2021
17:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tornjoš
Tornjoš
22.05.2021
17:00
Đurđin
Đurđin
Mladost (L)
Lukićevo
22.05.2021
17:30
Tamiš
Farkaždin
ASK
Aradac
22.05.2021
17:30
Radnički 1911
Jaša Tomić
Mladost 1948
Donja Livadica
22.05.2021
17:00
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Rakovica
Beograd
22.05.2021
10:30
Balkan Mirijevo
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
22.05.2021
17:00
Posavac Tišma
Boljevci
Mladi borac
Županjac
22.05.2021
17:00
Barajevo
Barajevo
Mladost
Čibutkovica
22.05.2021
17:00
OFK Budućnost
Dudovica
SUF Dubona
Dubona
22.05.2021
17:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Slavija
Novi Sad
22.05.2021
17:30
Bačka 1923
Đurđevo
Veternik
Veternik
22.05.2021
17:30
OFK Futog
Futog
Poreč
Donji milanovac
22.05.2021
17:00
Šarbanovac
Šarbanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
22.05.2021
17:00
BSK
Bukovče
Zlot
Zlot
22.05.2021
17:00
Mladost
Karbulovo
Sloga (D)
Desimirovac
22.05.2021
17:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
22.05.2021
17:00
Rudar 2001
Kostolac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
22.05.2021
17:30
Mladost
Batušinac
Doljevac
Doljevac
22.05.2021
17:30
Borac
Azbresnica
Karađorđe
Ribnica
22.05.2021
17:30
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost (V)
Vrdila
22.05.2021
17:30
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Rudar
Baljevac
22.05.2021
17:30
Mladi radnik 1925
Grdica
Rudar
Senjski Rudnik
22.05.2021
17:30
Morava (KS)
Kočino Selo
OFK Jabučje
Jabučje
22.05.2021
17:00
Radnik (Ub)
Ub
Zadrugar
Krupac
22.05.2021
17:00
Pobeda
Držina
Vladimir Durković
Berilovac
22.05.2021
17:00
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Cer (PE)
Petkovica
22.05.2021
17:00
Vidojevica
Lešnica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
22.05.2021
17:00
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Mladost (S)
Suvojnica
22.05.2021
16:30
Pavlovac
Pavlovac
Garevina
Garevina
22.05.2021
17:00
Jezero
Zlatari
Borac
Gornji Katun
22.05.2021
17:00
Vinogradar
Riljac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
22.05.2021
17:00
14. Oktobar
Izbenica
Brezovac
Brezovac
22.05.2021
17:00
Budućnost
Blaznava
Šumadija (S)
Sipić
22.05.2021
17:00
Mladi radnik (D)
Dragušica
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
22.05.2021
17:00
Feniks
Rača
Slanobarac
Budisava
22.05.2021
17:30
Borac (NS)
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
22.05.2021
17:30
Vinogradar
Ledinci
Avala 1939
Beli Potok
22.05.2021
17:00
Siti Sport Klub
Beograd
Mlada krila
Metikoši
22.05.2021
17:30
Mladost 1925
Oplanići
Progorelica
Progorelica
22.05.2021
17:30
Sloga Obrva
Obrva
Rade Milošević
Dubočka
22.05.2021
17:00
Mladost (R)
Ranovac
Bata Bulić
Bistrica
22.05.2021
17:00
Borac (V)
Vukovac
Polet S.D.
Suvi Do
22.05.2021
17:00
Radnički (K)
Knežica
Šumadija
Trešnjevica
22.05.2021
17:30
OFK Batinac
Batinac
Beljanica
Strmosten
22.05.2021
17:30
Mladost (S)
Sikirica
Pomoravlje
Ostrikovac
22.05.2021
17:30
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladi Borac
Sedlare
22.05.2021
17:30
Mladost (T)
Tečić
Kupinovac
Kupinovac
22.05.2021
17:30
Jedinstvo
Duboka
Zenit
Oparić
22.05.2021
17:30
Sinđelić 1934
Vojska
Krtinska
Krtinska
22.05.2021
17:30
Ljubinić
Ljubinić
Turekovac
Turekovac
22.05.2021
17:00
Navalin
Navalin
Radnički 2020
Knez Selo
22.05.2021
17:30
Proleter
Donja Vrežina
OFK Sloga
Dobrujevac
22.05.2021
17:30
Napredak 2012
Krušje
Potisje
Kanjiža
22.05.2021
17:00
Tisa
Padej
Petlić SD 026
Smederevo
22.05.2021
17:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Rongo Siti
Pirot
22.05.2021
17:00
Lokomotiva
Belo Polje
Sloboda
Rasnica
22.05.2021
17:00
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
22.05.2021
17:00
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Nišavac
Staničenje
22.05.2021
17:00
Borac
Barje Čiflik
Soko
Nova Gajdobra
22.05.2021
17:30
Neštin
Neštin
Radnički
Koceljeva
22.05.2021
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Jevremovac
Jevremovac
22.05.2021
17:00
Dobrava
Vukošić
Lunjevica
Lunjevica
22.05.2021
Šumadija
Brdjani
Studenac
Gornja Koviljača
22.05.2021
17:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Glavaš
Glibovac
22.05.2021
16:30
Beli Orlovi
Pridvorice
Dobrič 1974
Brest
22.05.2021
17:30
Rad 1974
Merošina
Lepaja 2018
Lepaja
22.05.2021
17:30
Jastrebac 1979
Krajkovac
Borac
Bivolje
22.05.2021
17:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Zmajevac
Belasica
22.05.2021
17:00
Makrešane
Makrešane
OFK Orašje 1960
Orasje
22.05.2021
14:30
Borjak 2012
Okruglica
Milakovac 2018
Milakovac
22.05.2021
17:30
Partizan
Vrba
Budućnost
Samaila
22.05.2021
17:30
Studen Vitez
Studenica
Razvitak
Mirilovac
22.05.2021
17:30
Potočac
Potočac
Moravac
Gornje Vidovo
22.05.2021
17:30
Istok 63
Plana
Hajduk
Čepure
22.05.2021
17:30
Budućnost
Lebina
Trnava
Trnava
22.05.2021
17:30
Omladinac
Bunar
Mladi radnik
Novo Laniste
22.05.2021
17:30
OFK Dragoševac
Dragoševac
Vojvodina
Seleuš
22.05.2021
17:00
Banatul
Lokve
Budućnost MI
Donja Trnava
22.05.2021
17:00
Krćevac 04
Krćevac
Rudar 1947
Stamnica
22.05.2021
17:00
Omladinac
Busur
Soko
Krvije
22.05.2021
17:00
Vukan
Ždrelo
Burovac
Burovac
22.05.2021
17:00
Udarnik 2015
Ćovdin
Napredak
Trnovče
22.05.2021
17:00
Dobrnje
Dobrnje
ŠFU Derbi 2016
Vlase
22.05.2021
17:00
Jašunja
Jašunja
Grivac
Grivac
22.05.2021
17:00
Polet
Ljubić kod Knića
Mladost
Pretoke
22.05.2021
17:00
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost (K)
Krupaja
22.05.2021
16:30
Vrelo 1971
Milanovac
Selište
Selište
22.05.2021
16:30
Sloga (J)
Jošanica
Osanica
Osanica
22.05.2021
16:30
Best Sige
Sige
Izviđač
Lajkovac
22.05.2021
17:00
Kačer
Belanovica
Paskovac
Paskovac
22.05.2021
17:00
Mladost (L)
Loznica
Sloga
Korenita
22.05.2021
17:00
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Mladost (B)
Brezjak
22.05.2021
17:00
Jadar
Stupnica
Planinac
Panjevac
22.05.2021
17:30
Napredak
Zlatovo
Tulež
Tulež
22.05.2021
Misača
Misača
Mladi radnik
Junkovac
22.05.2021
17:30
20. Oktobar
Trbušnica
Sloboda
Stubica
22.05.2021
17:30
OFK Radnički
Dren
OFK Borac
Arapovac
22.05.2021
17:30
Mladost
Baroševac
Kolonija
Jagodina
22.05.2021
17:30
Morava
Rajkinac
Bayern
München
22.05.2021
15:30
Augsburg
Augsburg
Borussia Dortmund
Dortmund
22.05.2021
15:30
Bayer 04
Leverkusen
Hoffenheim
Sinsheim
22.05.2021
15:30
Hertha BSC
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
22.05.2021
15:30
Mainz 05
Mainz
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
22.05.2021
15:30
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Union Berlin
Berlin
22.05.2021
15:30
RB Leipzig
Leipzig
Köln
Köln
22.05.2021
15:30
Schalke 04
Gelsenkirchen
Werder
Bremen
22.05.2021
15:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Stuttgart
Stuttgart
22.05.2021
15:30
Arminia
Bielefeld
Crotone
Crotone
22.05.2021
20:45
Fiorentina
Firenze
Cagliari
Cagliari
22.05.2021
20:45
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
22.05.2021
20:45
Parma
Parma
Crvena zvezda
Beograd
22.05.2021
Sloga
Zemun
Spartak
Subotica
22.05.2021
Mašinac Trejs
Niš
TSC
Kanjiža
22.05.2021
Požarevac
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2021
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
22.05.2021
11:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
Mladost (L)
Lučani
22.05.2021
11:00
RFK Grafičar
Beograd
IMT
Beograd
22.05.2021
11:00
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
22.05.2021
10:00
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
22.05.2021
13:00
Radnički (N)
Niš
Trayal
Kruševac
22.05.2021
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Internacional
Beograd
22.05.2021
10:00
Vojvodina
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
22.05.2021
11:00
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
22.05.2021
11:00
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
22.05.2021
11:00
Brodarac
Novi Beograd
Železničar
Pančevo
22.05.2021
Radnički 1912
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2021
OFK Bačka
Bačka Palanka
Spartak ŽK
Subotica
22.05.2021
Omladinac
Novi Banovci
Proleter (NS)
Novi Sad
22.05.2021
Inđija
Inđija
Hajduk 1912
Kula
22.05.2021
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
22.05.2021
Kabel
Novi Sad
Tisa Njerš
Adorjan
22.05.2021
Petrika
Novi Sad
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
22.05.2021
Radnički (NP)
Nova Pazova
Index
Novi Sad
22.05.2021
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (ZR)
Zrenjanin
22.05.2021
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
22.05.2021
GFK Sloven
Ruma
Šabac Sunrise
Šabac
22.05.2021
13:00
GFK Sloboda
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
22.05.2021
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Sinđelić
Niš
22.05.2021
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Topličanin
Prokuplje
22.05.2021
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (P)
Pirot
22.05.2021
Radnik
Surdulica
Bor 1919
Bor
22.05.2021
Dinamo
Vranje
Real
Niš
22.05.2021
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Radnički
Niš
22.05.2021
Kopernikus Želežničar
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
22.05.2021
Jedinstvo (P)
Paraćin
Zvižd
Kučevo
22.05.2021
11:00
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Spartak
Ljig
22.05.2021
17:00
Železničar
Lajkovac
Spartak ŽK
Subotica
22.05.2021
13:00
Mačva
Šabac
Mladost (L)
Lučani
22.05.2021
13:30
RFK Grafičar
Beograd
Rad
Beograd
22.05.2021
12:30
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
22.05.2021
12:30
Vojvodina
Novi Sad
Apolon 4
Kragujevac
22.05.2021
11:00
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
22.05.2021
13:00
Kiker
Kraljevo
Napredak
Kruševac
22.05.2021
13:30
Brodarac
Beograd
Radnički (ZR)
Zrenjanin
22.05.2021
Petrika
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2021
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
22.05.2021
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter (NS)
Novi Sad
22.05.2021
Inđija
Inđija
Hajduk 1912
Kula
22.05.2021
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
22.05.2021
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
22.05.2021
OFK Kikinda 1909
Kikinda
OFK Vršac
Vršac
22.05.2021
Radnički (NP)
Nova Pazova
Index
Novi sad
22.05.2021
Železničar
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
22.05.2021
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
22.05.2021
Omladinac
Novi Banovci
OFK Sinđelić
Niš
22.05.2021
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
22.05.2021
Vlasina
Vlasotince
Dinamo
Vranje
22.05.2021
Timok 1919
Zaječar
GFK Dubočica
Leskovac
22.05.2021
SFS Borac
Paraćin
Kopernikus Želežničar
Niš
22.05.2021
Trayal
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
22.05.2021
Real
Niš
OFK Radnički
Niš
22.05.2021
Radnički (P)
Pirot
GFK Jagodina
Jagodina
22.05.2021
Bor 1919
Bor
Preporod
Novi Žednik
22.05.2021
14:00
Bajša
Bajša
Posavina
Stubline
22.05.2021
13:00
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Lazarevac
22.05.2021
10:00
Rojkovac
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
22.05.2021
10:00
Budućnost
Zvečka
Zvezda
Konatice
22.05.2021
11:00
Partizan
Draževac
Njegoš
Lovćenac
22.05.2021
11:00
Obilić
Zmajevo
Proleter (NJ)
Njegoševo
22.05.2021
11:00
Iskra
Kucura
Bačka
Pačir
22.05.2021
11:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
Đurđin
Đurđin
22.05.2021
11:00
Vojvodina
Bačko Gradište
Sloga
Bogosavac
22.05.2021
11:00
OFK Senjak
Valjevo
TSC
Bačka Topola
22.05.2021
10:00
ŽAK Sombor
Sombor
Zadrugar
Lajkovac
22.05.2021
17:00
Radnički
Valjevo
Mladost
Donji Dobrić
22.05.2021
17:00
Senjak
Valjevo
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
22.05.2021
17:00
Jedinstvo
Ub
Omladinac 2014
Ljig
22.05.2021
17:00
Rađevac
Krupanj
Šabac Sunrise
Šabac
22.05.2021
17:00
Mačva
Šabac
Savacium
Šabac
22.05.2021
17:00
Mačva 1929
Bogatić
Fenix
Šabac
22.05.2021
17:00
Loznica
Loznica
Drina
Ljubovija
22.05.2021
17:00
Železničar
Lajkovac
Borac
Lazarevac
22.05.2021
13:00
Radnički
Rudovci
OFK Borac
Arnajevo
22.05.2021
11:00
OFK Budućnost
Dudovica
Vinogradar
Hajdukovo
22.05.2021
10:30
Tavankut
Tavankut
Subotica
Subotica
22.05.2021
10:00
Arena Su
Subotica
Morava (VP)
Velika Plana
22.05.2021
09:30
Vodojaža
Kragujevac
Aranđelovac
Aranđelovac
22.05.2021
10:00
Gruža
Gruža
Arsenal
Kragujevac
22.05.2021
09:30
Apolon II
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
22.05.2021
09:00
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon I
Kragujevac
22.05.2021
11:00
Karadjordje (T)
Topola
OFK Ras
Novi Pazar
22.05.2021
11:30
Tutin
Tutin
Pazar Juniors
Novi Pazar
22.05.2021
11:00
Novi Pazar B
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
22.05.2021
11:00
Koštam Polje
Delimeđe
Sport Klub 99
Novi Pazar
22.05.2021
11:30
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Nadalj
22.05.2021
11:00
Eđšeg
Mali Iđoš
Jadran
Feketić
22.05.2021
11:00
Obilić
Zmajevo
Njegoš
Lovćenac
22.05.2021
11:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost (T)
Turija
22.05.2021
11:00
Srbobran
Srbobran
Bačka
Pačir
22.05.2021
11:00
Budućnost
Savino Selo
Radnički (S)
Svilajnac
22.05.2021
GFK Jagodina
Jagodina
Timok 1919
Zaječar
22.05.2021
Car Konstantin
Niš
SFS Borac
Paraćin
22.05.2021
Kopernikus Železničar
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
22.05.2021
Radnik
Surdulica
OFK Radnički
Niš
22.05.2021
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
22.05.2021
Napredak
Kruševac
Šampion 2014
Leskovac
22.05.2021
Lider MGM
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
22.05.2021
Duel Juniors
Kruševac
Real
Niš
22.05.2021
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
22.05.2021
GFK Jagodina
Jagodina
Timok 1919
Zaječar
22.05.2021
Radnički Niš 2
Niš
OFK Paraćin
Paraćin
22.05.2021
Kopernikus Železničar
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
22.05.2021
Radnik
Surdulica
OFK Radnički
Niš
22.05.2021
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
22.05.2021
Duel Juniors 2
Kruševac
OFK Šampion
Leskovac
22.05.2021
Lider MGM
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
22.05.2021
Duel Juniors
Kruševac
Real Niš
Niš
22.05.2021
GFK Dubočica
Leskovac
Lazarevac
Lazarevac
22.05.2021
15:30
Budućnost
Dudovica
Akademija fudbala
Lazarevac
22.05.2021
14:00
Mladost (C)
Cvetovac
Šumadija
Šopić
22.05.2021
10:00
Mladost (B)
Baroševac
Bajša
Bajša
22.05.2021
10:00
Obilić
Novi Kneževac
Vinogradar
Hajdukovo
22.05.2021
09:00
TSC
Bačka Topola
AFK
Ada
22.05.2021
10:30
Spartak ŽK '09
Subotica
Bačka
Pačir
22.05.2021
10:00
Arena SU
Subotica
Omladinac
Veliko Polje
22.05.2021
10:00
Obrenovac 1905
Obrenovac
Zvezda
Konatice
22.05.2021
08:30
Jedinstvo
Dren
Posavina
Stubline
22.05.2021
10:00
Zabrežje
Zabrežje
Rvati
Obrenovac
22.05.2021
13:00
Deluks
Obrenovac
OFK Ras
Novi Pazar
22.05.2021
10:00
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Jošanica
Novi Pazar
22.05.2021
10:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
22.05.2021
10:00
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Bane 1931 - 2
Raška
22.05.2021
11:00
Kosmet
Leposavić

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
22.05.2021
20:30
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
22.05.2021
19:00
Železničar 1949
Niš
Rudar
Kostolac
22.05.2021
19:00
Vojvodina
Novi Sad
Železničar 1949 - 2
Niš
22.05.2021
Mladost (V)
Vranje
Pirot
Pirot
22.05.2021
Nišava
Niš
Vlasotince
Vlasotince
22.05.2021
Niška Banja
Niška Banja
BSK Heba
Bujanovac
22.05.2021
Dubočica 54 2
Leskovac
Šamot 65 2
Aranđelovac
22.05.2021
Sloga
Petrovac na Mlavi
Lokomotiva
Lapovo
22.05.2021
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
22.05.2021
Mladi radnik
Požarevac
Rudar 2
Kostolac
22.05.2021
Osipaonica
Osipaonica
Palanka
Smederevska Palanka
22.05.2021
Karađorđe
Topola
Omladinac
Gornji Milanovac
22.05.2021
Arilje
Arilje
Kruševac
Kruševac
22.05.2021
Pobednik
Prijepolje
Užice
Užice
22.05.2021
Bane
Raška
Beli anđeo
Prijepolje
22.05.2021
Sloga
Kraljevo
Župa 54
Aleksandrovac
22.05.2021
Mladost
Čačak
Rudar
Kostolac
22.05.2021
Nemanjić
Požarevac
Udarnik
Lozovik
22.05.2021
Radnički
Svilajnac
Jagodina 2
Jagodina
22.05.2021
Mladi radnik - 2
Radinac
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
22.05.2021
Požarevac
Požarevac
Metalac AD
Gornji Milanovac
22.05.2021
Pazar 2003
Novi Pazar
Prijepolje
Prijepolje
22.05.2021
Sedmerac
Prijepolje
Napredak 12
Kruševac
22.05.2021
Metalac
Kraljevo
Bekament BB - 2
Aranđelovac
22.05.2021
SPD Radnički - 2
Kragujevac

Futsal

Bele crkve
Kuršumlija
22.05.2021
BSK
Bujanovac
Radnički 2010
Niš
22.05.2021
Pirot
Pirot
Progres
Paraćin
22.05.2021
Prokuplje
Prokuplje
Rosulja
Vlasotince
22.05.2021
Akademac
Niš
Pirgos
Pirot
22.05.2021
Gvozdeni puk
Niš
Brđanka
Aleksinac
22.05.2021
Babušnica 2011
Babušnica
Miners
Majdanpek
22.05.2021
Bor
Bor
Čaršija
Trstenik
22.05.2021
Ozren
Sokobanja

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
22.05.2021
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2021
BRK Crvena Zvezda
Beograd