XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 158 utakmica za dan
Sreda, 14 April 2021

Fudbal

1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Hajduk 1912
Kula
1 : 2
Borac
Sakule
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Tisa
Adorjan
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 4
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Gruža
Gruža
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
GFK Sloboda
Užice
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Železničar (L)
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Bane 1931
Raška
0 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 3
Jedinstvo
Surčin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Leštane
Leštane
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BASK
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
BSK 1925
Batajnica
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 6
Dunav
Prahovo
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Timok 1919
Zaječar
Rembas
Resavica
3 : 2
Pčinja
Trgovište
Radan
Lebane
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Timočanin
Knjaževac
12 : 0
Kablovi
Zaječar
Mladost
Medoševac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Levač
Rekovac
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Juhor
Obrež
2 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga (D)
Despotovac
1 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 3
Meševo
Meševo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Moravac 2015
Krušar
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 4
Morava 1918
Ćuprija
Kopaonik
Brus
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Blagotin
Poljna
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Lužnica
Babušnica
5 : 0
Branik
Štubik
OFK 019
Zaječar
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 2
Đerdap
Kladovo
Brodoremont
Kladovo
4 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 0
Polom
Leskovo
OFK Slatina
Bor
1 : 4
BSK
Bogovina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Senjak
Pirot
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 2
OFK Niš
Niš
Morava
Žitkovac
1 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Malošište
Malošište
1 : 2
Orljane
Orljane
Naisus 1977
Rožina
1 : 4
Bukovik
Razanj
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Gracko
Staro Gracko
2 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
4 : 3
Alakince
Alakince
Budućnost
Orašje
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Gradina
Pejovac
4 : 2
FUD
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 1
Žabare
Žabare
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Čitluk
Čitluk
0 : 0
13. April
Lomnica
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Mladost
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Doljevac
Doljevac
6 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Borac
Azbresnica
0 : 1
Taskovići
Taskovići
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 4
Karađorđe
Ribnica
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Mataruge
Mataruge
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
Napredak
Gračac
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Ribnica
Jovac
1 : 1
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
0 : 5
Budućnost
Konarevo
Gruža
Vitanovac
2 : 2
Mladost (V)
Vrdila
Resavac
Subotica
3 : 6
Mladost (J)
Jovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 2
Jedinstvo
Duboka
Bokelj
Kotor
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
1 : 1
Mornar
Bar
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Drezga
Piperi
Kom
Podgorica
2 : 1
Ibar
Rožaje
Arsenal
Tivat
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Liverpool
Liverpool
0 : 0
Real Madrid
Madrid
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 2
Manchester City
Manchester
Voždovac
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Trayal
Kruševac
1 : 0
Rad
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 4
Mladost (L)
Lučani
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar
Pančevo
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Tisa Njerš
Adorjan
5 : 0
Hajduk 1912
Kula
Bor 1919
Bor
2 : 3
Real
Niš
Bežanija
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
OFK Vršac
Vršac
4 : 2
Mačva
Šabac
Apolon 4
Kragujevac
1 : 4
Mladost (L)
Lučani
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Brodarac
Beograd
4 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
011
Beograd
0 : 8
Ada
Beograd
Šabac Sunrise
Šabac
3 : 3
Radnički
Koceljeva
Teleoptik
Zemun
3 : 2
OLE
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Šabac Sunrise
Šabac
5 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Lider MGM
Leskovac
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
Duel Juniors
Kruševac
3 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
Piksi 036
Ribnica
2 : 2
Kraljica Marija
Novo Selo
Lider MGM
Leskovac
1 : 2
Timok 1919
Zaječar
Šabac Sunrise 2
Šabac
3 : 0
Tika taka
Šabac
GSP Polet
Beograd
2 : 5
Boleč
Boleč

Košarka

CSKA Moscow
Moscow
93 : 86
Panathinaikos
Athens
Budućnost VOLI
Podgorica
92 : 64
Igokea
Aleksandrovac
Crvena zvezda MTS
Beograd
82 : 81
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Zadar
Zadar
97 : 92
Cibona
Zagreb
IBC
Beograd
82 : 77
Umka Džez
Umka
Sport's World
Novi Sad
75 : 79
Akademik
Srbobran
Petrovgrad
Zrenjanin
83 : 69
Roling
Veternik
OKK Spartak
Subotica
84 : 85
Apatin
Apatin
Čelarevo
Čelarevo
61 : 73
Stara Pazova
Stara Pazova
Duga 2
Šabac
81 : 50
Sloga
Plandište
Crvena zvezda MTS
Beograd
76 : 75
Partizan NIS
Beograd
Dynamic VIP PAY
Beograd
112 : 83
Sloboda
Užice
Radivoj Korać
Beograd
65 : 60
Art Basket
Beograd

Odbojka

Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 0
Mladost (NP)
Nova Pazova

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Metalac
Valjevo
27 : 14
Rekreativo
Beograd
PKB
Padinska Skela
28 : 30
Partizan 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
29 : 37
Loznica
Loznica
Radnički
Jaša Tomić
29 : 21
Sombor
Sombor
ŽSK 1955
Žabalj
43 : 34
Dalmatinac
Riđica
Prigrevica
Prigrevica
36 : 21
Mladost
Vršac
Naftagas
Elemir
17 : 23
Senta
Senta
Naisa 2
Niš
31 : 19
Bor - RTB 2
Bor

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 17
KVK Radnički
Kragujevac
Šabac
Šabac
15 : 8
Zemun
Zemun
Taš 2000
Beograd
2 : 28
Palilula
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
17 : 9
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
14 : 10
Valis
Valjevo

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 2
Winter sport
Niš
SAS
Zrenjanin
12 : 4
Tisa
Novi Bečej