XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 580 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2020

Fudbal

Sloga (K)
Kraljevo
24.10.2020
14:30
Železničar (P)
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
24.10.2020
14:30
GFK Jagodina
Jagodina
Velež
Mostar
24.10.2020
17:00
Željezničar
Sarajevo
Olimpik
Sarajevo
24.10.2020
14:30
Zrinjski
Mostar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
24.10.2020
14:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Slavija
Istočno Sarajevo
24.10.2020
14:30
Sloga
Doboj
Rudar Prijedor
Prijedor
24.10.2020
14:30
Kozara
Gradiška
Sloboda
Novi Grad
24.10.2020
14:30
Podrinje
Janja
Željezničar
Banja Luka
24.10.2020
14:30
Ljubić
Prnjavor
Sutjeska
Foča
24.10.2020
14:30
Jedinstvo
Brčko
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
24.10.2020
14:30
Borac
Kozarska Dubica
Modriča
Modriča
24.10.2020
14:30
Leotar
Trebinje
Drina
Zvornik
24.10.2020
14:30
Tekstilac
Derventa
1. Maj Ruma
Ruma
24.10.2020
14:00
Vojvodina 1928
Perlez
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
24.10.2020
14:00
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Omladinac
Novi Banovci
24.10.2020
14:00
Radnički 1912
Sombor
OFK Vršac
Vršac
24.10.2020
14:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Bačka 1901
Subotica
24.10.2020
14:00
Bečej 1918
Bečej
Hajduk 1912
Kula
24.10.2020
14:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Sloga (Č)
Čonoplja
24.10.2020
14:00
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloboda
Novi Kozarci
24.10.2020
14:00
Tisa
Adorjan
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.10.2020
13:30
Jedinstvo
Ub
Mačva 1929
Bogatić
24.10.2020
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Gruža
Gruža
24.10.2020
13:30
Bane 1931
Raška
Sloga (P)
Požega
24.10.2020
13:30
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
24.10.2020
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
24.10.2020
13:30
GFK Sloboda
Užice
Mladenovac
Mladenovac
24.10.2020
13:30
Sinđelić
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
24.10.2020
13:30
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.10.2020
13:30
Brodarac
Novi Beograd
Moravac Orion
Mrštane
24.10.2020
14:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
SFK Morava
Vladičin Han
24.10.2020
14:00
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Topličanin
Prokuplje
24.10.2020
14:00
Pčinja
Trgovište
Borac
Drenovac
24.10.2020
13:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Apolon 2018
Kovači
24.10.2020
13:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Đerdap
Golubac
24.10.2020
13:30
Zvižd
Kučevo
Sloga (B)
Batočina
24.10.2020
13:30
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (BB)
Bajina Bašta
24.10.2020
13:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Crnokosa
Kosjerić
24.10.2020
13:30
FAP
Priboj
Sevojno
Sevojno
24.10.2020
13:30
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
24.10.2020
13:30
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (Dr)
Dračić
24.10.2020
13:30
Ribnica
Mionica
Obilić
Novi Kneževac
24.10.2020
14:00
Vojvodina (T)
Tovariševo
OFK Vrbas
Vrbas
24.10.2020
14:00
Bajša
Bajša
Crvenka
Crvenka
24.10.2020
14:00
Hercegovac
Gajdobra
Srbobran
Srbobran
24.10.2020
14:00
Njegoš
Lovćenac
Radnički (S)
Sombor
24.10.2020
14:00
Mladost (T)
Turija
ČSK Pivara
Čelarevo
24.10.2020
14:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost APA
Apatin
24.10.2020
14:00
Tekstilac
Odžaci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
24.10.2020
14:00
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Proleter
Banatski Karlovac
24.10.2020
14:00
Omladinac FAM
Botoš
Krajina
Krajišnik
24.10.2020
14:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
24.10.2020
14:00
Begej
Žitište
Budućnost
Srpska Crnja
24.10.2020
14:00
Radnički (K)
Kovin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
24.10.2020
14:00
Jedinstvo
Rumenka
Mladost
Bački Jarak
24.10.2020
14:00
Crvena Zvezda
Novi Sad
Cement
Beočin
24.10.2020
14:00
Borac
Šajkaš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.10.2020
14:00
Budućnost
Salaš Noćajski
Radnički
Nova Pazova
24.10.2020
14:00
Jadran
Golubinci
Meševo
Meševo
24.10.2020
14:00
Jedinstvo 1936
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
24.10.2020
14:00
Juhor
Obrež
Blagotin
Poljna
24.10.2020
14:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Kopaonik
Brus
24.10.2020
14:00
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Đerdap
Kladovo
24.10.2020
14:00
Bor 1919
Bor
Polom
Leskovo
24.10.2020
14:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
BSK
Bogovina
24.10.2020
14:00
OFK 019
Zaječar
Senjak
Pirot
24.10.2020
13:00
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Kosanica
Kuršumlija
24.10.2020
14:00
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jedinstvo (B)
Bošnjace
24.10.2020
14:00
Jablanica
Medveđa
Pusta Reka
Bojnik
24.10.2020
14:00
Nebeski Andjeli
Vranje
Budućnost
Orašje
24.10.2020
14:00
Jedinstvo (G)
Grdelica
Turbina
Vreoci
24.10.2020
13:30
Komgrap
Beograd
Vinča
Vinča
24.10.2020
13:30
Vrčin
Vrčin
Napredak
Medoševac
24.10.2020
13:30
Šumadija
Šopić
Hajduk
Rujevica
24.10.2020
13:30
Sloga
Minićevo
Radnički 1946
Lubnica
24.10.2020
13:30
Osnić
Osnić
Rudar Vrška Čuka
Grljan
24.10.2020
13:30
Trebič
Sokobanja
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
24.10.2020
14:00
Vinogradar
Zleginje
GFK Sloven
Ruma
24.10.2020
14:00
Rudar
Vrdnik
BAK
Bela Crkva
24.10.2020
13:30
Dolina
Padina
Tvrđava
Bač
24.10.2020
14:00
Omladinac
Bukovac
Polet
Karavukovo
24.10.2020
14:00
Maglić
Bački Maglić
Radnički 1905
Bajmok
24.10.2020
14:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
Tornjoš
Tornjoš
24.10.2020
14:30
Senta
Senta
Napredak
Nadalj
24.10.2020
14:30
AFK
Ada
Delija
Mokrin
24.10.2020
14:00
MSK
Mihajlovo
Mladost 1948
Donja Livadica
24.10.2020
Obilić
Staro Selo
Rakovica
Beograd
24.10.2020
13:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Umka
Umka
24.10.2020
14:00
Postar 1930
Beograd
Mladost
Čibutkovica
24.10.2020
13:30
Mladi borac
Županjac
Barajevo
Barajevo
24.10.2020
13:30
Duboko
Mala Moštanica
SUF Dubona
Dubona
24.10.2020
13:30
Šumadija 1962
Jagnjilo
Fruškogorski partizan
Bukovac
24.10.2020
14:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Futog
Futog
24.10.2020
14:00
Veternik
Veternik
Omladinac
Stepanovićevo
24.10.2020
14:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Šarbanovac
Šarbanovac
24.10.2020
14:00
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bukovče
24.10.2020
14:00
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
24.10.2020
14:00
Nemetali
Donja Bela Reka
Kolonija
Kragujevac
24.10.2020
14:00
Maršić
Maršić
Sloga (D)
Desimirovac
24.10.2020
14:00
21. oktobar
Kragujevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
24.10.2020
14:30
Napredak Simićevo
Simićevo
Borac
Azbresnica
24.10.2020
14:00
Mladost
Batušinac
Doljevac
Doljevac
24.10.2020
14:00
Radnički 1947
Čapljinac
Karađorđe
Ribnica
24.10.2020
14:00
Granit
Jošanička banja
Rudar
Baljevac
24.10.2020
14:00
Mataruge
Mataruge
Morava (KS)
Kočino Selo
24.10.2020
14:00
Budućnost (Đ)
Đurinac
OFK Osečina
Osečina
24.10.2020
Radnik
Ub
OFK Jabučje
Jabučje
24.10.2020
Iskra
Donja Bukovica
Jedinstvo
Šišava
24.10.2020
14:00
Gradac
Konopnica
Ovčar
Markovica
24.10.2020
14:00
Rakova
Rakova
Zvezda
Blato
24.10.2020
14:00
Željuša
Željuša
Napredak
Izvor
24.10.2020
14:00
Gnjilan
Gnjilan
Sinđelić
Lipnica
24.10.2020
14:30
Drina
Badovinci
Radnik
Prilužje
24.10.2020
15:00
Rudar
Kosovska Mitrovica
Jezero
Zlatari
24.10.2020
14:00
Garevina
Garevina
Poljoprivrednik
Počekovina
24.10.2020
14:00
Kamenorezac 76
Dublje
Venčani
Venčani
24.10.2020
14:00
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Feniks
Rača
24.10.2020
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
24.10.2020
Mladost (R)
Rašković
Borac (NS)
Novi Sad
24.10.2020
14:00
Slanobarac
Budisava
Miletić
Mošorin
24.10.2020
14:00
Čenej
Čenej
Žitkovica
Žitkovica
24.10.2020
14:30
Batovac
Batovac
Šećeranac Ada
Beograd
24.10.2020
16:00
BUSK
Beograd
Boka Seniors
Beograd
24.10.2020
13:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Siti Sport Klub
Beograd
24.10.2020
15:00
Avala 1939
Beli Potok
Mlada krila
Metikoši
24.10.2020
14:00
Sloga Obrva
Obrva
Progorelica
Progorelica
24.10.2020
14:00
Mladost 1981
Štulac
Jasenovac
Krepoljin
24.10.2020
14:30
Pobeda 1953
Osanica
Rudar (P)
Plazane
24.10.2020
14:00
15. Avgust 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
24.10.2020
14:00
OFK Batinac
Batinac
Šumadija
Trešnjevica
24.10.2020
14:00
Rudar (S)
Stenjevac
Mladost (D)
Dublje
24.10.2020
14:00
Kupinovac
Kupinovac
Crni Vrh
Deonica
24.10.2020
14:00
Šantarovac
Šantarovac
Sinđelić 1934
Vojska
24.10.2020
14:00
OFK Blagotin
Belušić
Ratkovac
Ratkovac
24.10.2020
14:30
Kalenić
Kalenić
Lukavac
Lukavac
24.10.2020
14:30
Tešnjar
Valjevo
Radnički
Pertate
24.10.2020
14:00
Lemind 1953
Leskovac
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
24.10.2020
14:00
Badince
Badince
Jedinstvo
Bobovište
24.10.2020
14:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Škriljac
Bradarac
24.10.2020
14:00
Polet (V)
Vitoševac
Horgoš 1911
Horgoš
24.10.2020
14:30
Graničar
Đala
Petlić SD 026
Smederevo
24.10.2020
12:30
Omladinac
Seone
Vožd 2020
Vodanj
24.10.2020
14:30
Badljevica
Badljevica
Kolarac
Kolari
24.10.2020
14:30
Lunjevac
Lunjevac
Godomin
Smederevo
24.10.2020
14:30
Proleter 1947
Vranovo
Mladost
Mali Suvodol
24.10.2020
14:00
Sloboda
Rasnica
Borac
Barje Čiflik
24.10.2020
14:00
Nišavac
Staničenje
Jevremovac
Jevremovac
24.10.2020
14:30
Vlašić
Donje Crniljevo
Pričinović
Pocerski Pričinović
24.10.2020
14:30
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Semedraž
Semedraž
24.10.2020
15:30
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
24.10.2020
15:30
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
24.10.2020
15:30
Velereč 94
Velereč
Takovski Ustanak
Takovo
24.10.2020
15:30
Šumadija
Brdjani
Lunjevica
Lunjevica
24.10.2020
15:30
Majdan
Majdan
Arbanasce
Arbanasce
24.10.2020
14:00
Dobrič 1974
Brest
Zmajevac
Belasica
24.10.2020
14:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Borac
Bivolje
24.10.2020
14:00
Čarapan
Kruševac
Budućnost
Samaila
24.10.2020
14:00
Partizan
Vrba
Milakovac 2018
Milakovac
24.10.2020
14:00
Omladinac
Drakčići
Planinac
Rivica
24.10.2020
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga (K)
Krnješevci
24.10.2020
Vojvodina
Neradin
Car Uroš
Jazak
24.10.2020
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
24.10.2020
Borac (J)
Jarkovci
Sloga (S)
Maradik
24.10.2020
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac (S)
Stejanovci
24.10.2020
Graničar
Grabovci
Kolubara
Liso Polje
24.10.2020
15:00
Sloga
Vrhovine
Popovac
Popovac
24.10.2020
14:30
Radnik
Davidovac
Jedinstvo
Ratare
24.10.2020
14:30
Omladinski
Paraćin
Budućnost
Lebina
24.10.2020
14:30
Hajduk
Čepure
Trnava
Trnava
24.10.2020
14:00
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Belica
Belica
24.10.2020
14:00
GFK Strelište
Jagodina
Crni Vitez
Kalište
24.10.2020
14:30
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Napredak 1927
Toponica
24.10.2020
14:30
Šapine
Šapine
Banatul
Lokve
24.10.2020
13:30
Vojvodina
Seleuš
Mladost (VG)
Velika Greda
24.10.2020
13:30
Rapid
Nikolinci
Vladimirovac
Vladimirovac
24.10.2020
13:30
Solunac
Banatski Sokolac
Gaj
Veliki Gaj
24.10.2020
13:30
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
24.10.2020
13:30
Dobrica
Dobrica
Sloboda
Stubica
24.10.2020
15:00
Petka
Petka
Mladi radnik
Junkovac
24.10.2020
14:00
Strmovo
Strmovo
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
24.10.2020
14:00
Šumadinac 1949
Šume
Radnik
Pankovo
24.10.2020
14:30
Rudar 1947
Stamnica
Melnica
Melnica
24.10.2020
11:00
Soko
Krvije
Omladinac
Busur
24.10.2020
14:30
Burovac
Burovac
Vukan
Ždrelo
24.10.2020
14:30
Napredak
Trnovče
Udarnik 2015
Ćovdin
24.10.2020
14:30
Dobrnje
Dobrnje
ŠFU Derbi 2016
Vlase
24.10.2020
16:00
Radnik 2013
Šišince
Grivac
Grivac
24.10.2020
14:30
Kotlenik
Selo Leskovac
Bojić
Bojić
24.10.2020
15:00
Metlić
Metlić
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
24.10.2020
15:00
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
Džemerovac 2020
Ribari
24.10.2020
15:00
Culjković
Culjković
Laznica
Laznica
24.10.2020
14:30
Selište
Selište
Vrelo 1971
Milanovac
24.10.2020
14:30
Mlava (R)
Ribare
Sloga (J)
Jošanica
24.10.2020
14:30
Homoljac
Žagubica
Zvezda
Izvarica
24.10.2020
14:30
Osanica
Osanica
Vukovac 98
Vukovac
24.10.2020
14:30
Best Sige
Sige
Lepenica
Badnjevac
24.10.2020
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost
Crni kao
24.10.2020
Šumadinac
Brzan
Planinac
Panjevac
24.10.2020
14:00
Napredak
Zlatovo
Tulež
Tulež
24.10.2020
14:00
Ranilović 1970
Ranilović
Lorient
Lorient
24.10.2020
17:00
Olympique Marseille
Marseille
PSG
Paris
24.10.2020
21:00
Dijon
Dijon
Bayern
München
24.10.2020
15:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Borussia Dortmund
Dortmund
24.10.2020
18:30
Schalke 04
Gelsenkirchen
RB Leipzig
Leipzig
24.10.2020
15:30
Hertha BSC
Berlin
Union Berlin
Berlin
24.10.2020
15:30
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Mainz 05
Mainz
24.10.2020
15:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Fulham
London
24.10.2020
16:00
Crystal Palace
London
Liverpool
Liverpool
24.10.2020
21:00
Sheffield United
Sheffield
Manchester United
Manchester
24.10.2020
18:30
Chelsea
London
West Ham United
London
24.10.2020
13:30
Manchester City
Manchester
Atletico Madrid
Madrid
24.10.2020
21:00
Real Betis
Sevilla
Barcelona
Barcelona
24.10.2020
16:00
Real Madrid
Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
24.10.2020
18:30
Athletic Club
Bilbao
Sevilla
Sevilla
24.10.2020
18:30
Eibar
Eibar
Atalanta
Bergamo
24.10.2020
15:00
Sampdoria
Genova
Genoa
Genova
24.10.2020
18:00
Internazionale
Milano
Lazio
Roma
24.10.2020
20:45
Bologna
Bologna
Pobeda
Drzina
24.10.2020
14:00
Nišavac
Staničenje
Sloboda
Rasnica
24.10.2020
14:00
Mladost
Mali Suvodol
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
24.10.2020
14:30
Radnički 2012
Niš
Jedinstvo 2014
Pirot
24.10.2020
15:00
Moskva
Novi Sad
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
24.10.2020
14:30
Heroj Polet
Jajinci
Kolibri
Kuršumlija
24.10.2020
Morava
Žitkovac
Levač
Rekovac
24.10.2020
Topličanin
Prokuplje
Rudar 1974
Bor
24.10.2020
Jagodina
Jagodina
SUŽF Stol
Bor
24.10.2020
Mašinac 2020
Niš
OFK Beograd
Beograd
24.10.2020
11:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
24.10.2020
13:00
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
24.10.2020
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Trayal
Kruševac
24.10.2020
13:00
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
24.10.2020
11:30
RFK Grafičar
Beograd
Rad
Beograd
24.10.2020
13:00
Spartak ŽK
Subotica
IMT
Beograd
24.10.2020
12:00
Mladost (L)
Lučani
Šumadija 1903
Kragujevac
24.10.2020
13:30
GFK Sloboda
Užice
Šabac Sunrise
Šabac
24.10.2020
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Karađorđe
Topola
24.10.2020
13:30
Sloboda
Lipe
OFK Slavija
Smederevo
24.10.2020
13:30
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.10.2020
13:30
Zvižd
Kučevo
Borac 1932
Ralja
24.10.2020
13:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
24.10.2020
13:30
Napredak
Markovac
Smederevo 1924
Smederevo
24.10.2020
13:30
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Boleč
Grocka
24.10.2020
Poštar 1930
Beograd
Rojkovac
Obrenovac
24.10.2020
Dunav
Veliko Selo
Zvezdara
Beograd
24.10.2020
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Radnički 1923
Kragujevac
24.10.2020
Mladost
Lučani
Korićani
Kragujevac
24.10.2020
Jedinstvo Putevi
Užice
Takovo
Gornji Milanovac
24.10.2020
Jošanica
Novi Pazar
Sušica
Kragujevac
24.10.2020
Zlatibor
Čajetina
IMT
Beograd
24.10.2020
09:00
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
24.10.2020
14:00
Sinđelić
Beograd
Kiker
Kraljevo
24.10.2020
13:00
Mačva
Šabac
Brodarac
Beograd
24.10.2020
10:00
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
24.10.2020
15:00
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
24.10.2020
14:00
Zemun
Zemun
Apolon 4
Kragujevac
24.10.2020
11:00
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
24.10.2020
15:00
Spartak ŽK
Subotica
Teleoptik
Zemun
24.10.2020
14:00
Mladost (L)
Lučani
Kolubara
Lazarevac
24.10.2020
Ada
Beograd
IMT
Beograd
24.10.2020
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
24.10.2020
DIF
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
24.10.2020
Bežanija
Beograd
OLE
Zemun
24.10.2020
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
24.10.2020
BSK 1925
Beograd
Voždovac
Beograd
24.10.2020
Sinđelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.10.2020
Radnički (O)
Obrenovac
Apolon 2018
Kraljevo
24.10.2020
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Šumadija 1903
Kragujevac
24.10.2020
13:30
GFK Sloboda
Užice
Zvezdara
Beograd
24.10.2020
15:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
Palilulac
Beograd
24.10.2020
15:00
Prva Iskra
Barič
Rakovica
Rakovica
24.10.2020
11:00
Vinča
Vinča
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
24.10.2020
OPK Rudar 1933
Kostolac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.10.2020
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Železničar
Požarevac
24.10.2020
Rudar
Stamnica
Sloga 1924
Batočina
24.10.2020
Sušica
Kragujevac
Borac
Žabari
24.10.2020
Radnički 1923
Kragujevac
Bačka 1901
Subotica
24.10.2020
10:00
Preporod
Novi Žednik
Stepojevac Vaga
Stepojevac
24.10.2020
10:00
Partizan
Draževac
Borac
Lazarevac
24.10.2020
10:00
Budućnost
Zvečka
Posavina
Stubline
24.10.2020
13:00
Rojkovac
Obrenovac
Antimon
Zajača
24.10.2020
Sloga
Korenita
Loznica B
Loznica
24.10.2020
Podrinje
Lozničko Polje
Borac
Lešnica
24.10.2020
Rađevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
24.10.2020
Radnički Stobex
Klupci
OFK Obilić
Staro Selo
24.10.2020
SASK
Saraorci
Sloga (M)
Miloševac
24.10.2020
Crvena zvezda
Suvodol
Mladi borac
Veliko Orašje
24.10.2020
Sloga (L)
Lugavčina
Jedinstvo 2017
Tutin
24.10.2020
12:00
Odustao
Odustao
Jošanica
Novi Pazar
24.10.2020
12:00
Tutin
Tutin
Novi Pazar
Novi Pazar
24.10.2020
12:00
Bane 1931
Raška
Kiker
Kraljevo
24.10.2020
12:00
Mladi radnik 1925
Grdica
Trepča
Kosovska Mitrovica
24.10.2020
12:00
Sloga
Kraljevo
Kabel
Novi Sad
24.10.2020
TSK
Temerin
Borac (NS)
Novi Sad
24.10.2020
Tatra
Kisač
Sofeks
Futog
24.10.2020
Jedinstvo (R)
Rumenka
OFK Beograd
Beograd
24.10.2020
011
Beograd
Čukarički
Beograd
24.10.2020
Lokomotiva
Beograd
Teleoptik
Zemun
24.10.2020
ADA
Beograd
Zemun
Zemun
24.10.2020
Brodarac
Beograd
Voždovac
Beograd
24.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
IMT
Novi Beograd
24.10.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Beograd
24.10.2020
BSK Borča
Borča
OPK Rudar 1933
Kostolac
24.10.2020
13:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
VGSK
Veliko Gradište
24.10.2020
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
24.10.2020
13:30
RSK
Rabrovo
Plana
Velika Plana
24.10.2020
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
24.10.2020
13:30
Đerdap
Golubac
Železničar (P)
Požarevac
24.10.2020
13:30
AF Duljaj
Topola
Petlić SD 2006
Smederevo
24.10.2020
13:30
SFU Gornjak
Krepoljin
Šumadija 1903
Kragujevac
24.10.2020
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
24.10.2020
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
24.10.2020
11:00
Bane 1931
Raška
Apolon
Kraljevo
24.10.2020
11:00
Kosmet
Leposavić
Novi Pazar
Novi Pazar
24.10.2020
11:00
Sloga (K)
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
24.10.2020
11:00
Kiker
Kraljevo
Bubamara
Kraljevo
24.10.2020
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
TSC
Bačka Topola
24.10.2020
08:30
Arena Su
Subotica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
24.10.2020
10:00
Mladi radnik 1940
Radinac
Budućnost
Mala Krsna
24.10.2020
Bačinac
Bačinac
Podunavac
Udovice
24.10.2020
10:00
Osipaonica
Osipaonica
AF Djokić
Velika Plana
24.10.2020
Cerovac 2013
Cerovac
Bresje Superior
Velika Plana
24.10.2020
10:00
Železničar Kusadak
Kusadak
Mladost 1948
Donja Livadica
24.10.2020
11:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
BAK
Bela Crkva
24.10.2020
Mladost
Velika Greda
Partizan
Uljma
24.10.2020
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
24.10.2020
Karaš
Jasenovo
Budućnost
Alibunar
24.10.2020
Hajdučica
Hajdučica
Mladost
Donji Dobrić
24.10.2020
11:00
Zadrugar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
24.10.2020
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Senjak
Valjevo
24.10.2020
10:00
Omladinac 2014
Ljig
Jedinstvo
Ub
24.10.2020
10:00
Šabac Sunrise
Šabac
Rađevac
Krupanj
24.10.2020
10:00
Savacium
Šabac
Mačva
Šabac
24.10.2020
10:00
Fenix
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
24.10.2020
10:00
Drina
Ljubovija
Loznica
Loznica
24.10.2020
10:00
Železničar
Lajkovac
Borac
Starčevo
24.10.2020
Železničar
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
24.10.2020
OFK Vršac
Vršac
Kristal 2018
Vršac
24.10.2020
Voja Gačić
Pančevo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
24.10.2020
18:00
OFK Borac
Arnajevo
Tisa Njerš
Adorjan
24.10.2020
11:30
Subotica
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
24.10.2020
11:00
CFK
Vrbas
Karioke
Beograd
24.10.2020
15:00
Resnik
Resnik
Bežanija
Beograd
24.10.2020
14:30
Borac
Ostruznica
Voša AS
Novi Sad
24.10.2020
11:30
Nova Kolonija
Kovin
Spartak d.o.o.
Subotica
24.10.2020
11:00
Polet
Sivac
Duel Juniors
Kruševac
24.10.2020
GFK Jagodina
Jagodina
GFK Dubočica
Leskovac
24.10.2020
Lider MGM
Leskovac
Real Niš
Niš
24.10.2020
Duel Juniors 2
Kruševac
Knjaževac
Knjaževac
24.10.2020
Radnički (N)
Niš
OFK Šampion
Leskovac
24.10.2020
Radnik
Surdulica
Radnički (P)
Pirot
24.10.2020
Kopernikus Železničar
Niš
OFK Radnički
Niš
24.10.2020
Radnički Niš 2
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
24.10.2020
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Paraćin
Paraćin
24.10.2020
Timok 1919
Zaječar
Čukarički B
Beograd
24.10.2020
10:00
Šumadinac
Bečmen
Jedinstvo
Surčin
24.10.2020
10:00
IMT
Beograd
GSP Polet
Beograd
24.10.2020
10:00
Bežanija
Beograd
Srem
Jakovo
24.10.2020
13:00
Milutinac
Zemun
Radnički
Rudovci
24.10.2020
10:00
Zadrugar
Lajkovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
24.10.2020
13:00
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija
Šopić
24.10.2020
10:00
Borac
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
24.10.2020
12:30
Mladost (C)
Cvetovac
Akademija fudbala
Lazarevac
24.10.2020
11:00
Budućnost
Dudovica
Tisa Njerš
Adorjan
24.10.2020
10:00
Obilić
Novi Kneževac
Bačka
Pačir
24.10.2020
10:00
Subotica
Subotica
AFK
Ada
24.10.2020
10:00
Arena SU
Subotica
Bajša
Bajša
24.10.2020
09:30
TSC
Bačka Topola
Rvati
Obrenovac
24.10.2020
13:00
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
24.10.2020
10:00
Deluks
Obrenovac
Zvezda
Konatice
24.10.2020
08:30
Zabrežje
Zabrežje
Omladinac
Veliko Polje
24.10.2020
10:00
Jedinstvo
Dren
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
24.10.2020
10:30
OFK Ras
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
24.10.2020
10:00
Bane 1931
Raška
Kosmet
Leposavić
24.10.2020
10:00
Bane 1931 - 2
Raška
Jedinstvo 2017
Tutin
24.10.2020
12:00
Pazar Juniors B
Novi Pazar

Košarka

Dunav
Stari Banovci
24.10.2020
20:00
Pirot
Pirot
Kolubara LA 2003
Lazarevac
24.10.2020
19:30
Metalac
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
24.10.2020
18:00
OKK Beograd
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
24.10.2020
19:30
Sloboda
Užice
Sloga
Kraljevo
24.10.2020
19:30
Napredak
Aleksinac
Vršac
Vršac
24.10.2020
18:00
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Sveti Đorđe
Žitište
24.10.2020
18:00
Slodes
Beograd
BKK Radnički
Beograd
24.10.2020
19:00
Borac
Zemun
Zdravlje Leskovac
Leskovac
24.10.2020
Napredak Junior
Kruševac
Klik
Arilje
24.10.2020
Bor RTB
Bor
Fair Play
Niš
24.10.2020
Železničar
Čačak
Mladost
Smederevska Palanka
24.10.2020
Konstantin
Niš
OKK Junior
Niš
24.10.2020
16:30
Niš
Niš
Tim 7
TIM
24.10.2020
Actavis Academy
Leskovac
Panteri
Vranje
24.10.2020
16:00
Mladost Vesna
Bela Palanka
Tim 7
TIM
24.10.2020
Marinos
Niš
Rtanj
Boljevac
24.10.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
Topola
Bačka Topola
24.10.2020
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
Velika Kikinda
Kikinda
24.10.2020
20:00
Dunav 2014
Apatin
Železničar
Inđija
24.10.2020
18:30
Hercegovac
Gajdobra
Zekas 75
Rača
24.10.2020
18:00
Radnički 1950
Kragujevac
Sloga Elite
Kraljevo
24.10.2020
19:30
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Zemun
Zemun
24.10.2020
Žarkovo
Beograd
Beko
Beograd
24.10.2020
Vizura
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
24.10.2020
16:30
Spartak
Subotica
Novosadska ŽKA
Novi Sad
24.10.2020
17:30
Vrbas Medela
Vrbas
SPD Radnički
Kragujevac
24.10.2020
16:30
Vojvodina 021
Novi Sad
Duga
Šabac
24.10.2020
14:30
Radivoj Korać
Beograd
Crvena zvezda Kombank
Beograd
24.10.2020
18:30
Student
Niš
Partizan 1953
Beograd
24.10.2020
16:00
Art Basket
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
24.10.2020
19:00
Sloga
Požega
Ljubovija
Ljubovija
24.10.2020
17:00
Gimnazijalac
Pirot
Karaburma
Beograd
24.10.2020
16:30
Vršac
Vršac
Srbobran
Srbobran
24.10.2020
19:00
Radnički (B)
Beograd
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
24.10.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
Delfin
Bačka Palanka
24.10.2020
Čelarevo
Čelarevo
Sloga
Plandište
24.10.2020
Sivac
Sivac
Proleter
Novi Sad
24.10.2020
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
SO ŽKK
Kikinda
24.10.2020
Ras
Beograd
Duga 2
Šabac
24.10.2020
Stara Pazova
Stara Pazova
Železničar
Lajkovac
24.10.2020
Tim 6
Tim
Lim
Priboj
24.10.2020
Play Off
Užice
Užice
Užice
24.10.2020
Zvečan
Zvečan

Odbojka

Partizan Soccer
Beograd
24.10.2020
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
24.10.2020
Ribnica
Kraljevo
Radnički
Kragujevac
24.10.2020
Borac (S)
Starčevo
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
24.10.2020
18:00
VA 014 Bauwesen
Valjevo
Spartak (LJ)
Ljig
24.10.2020
19:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Smederevo Carina
Smederevo
24.10.2020
19:00
Železničar
Beograd
Dubočica
Leskovac
24.10.2020
20:00
Novi Sad Maneks
Novi Sad
Mladenovac
Mladenovac
24.10.2020
Futog
Futog
Vojvodina NS Seme2
Novi Sad
24.10.2020
Bavanište
Bavanište
Topličanin
Prokuplje
24.10.2020
Užice
Užice
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
24.10.2020
Bečej
Bečej
Banat
Vršac
24.10.2020
Loznica
Loznica
Šumadija
Aranđelovac
24.10.2020
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Rudar
Baljevac
24.10.2020
15:00
Antena
Kruševac
Partizan
Lipljan
24.10.2020
14:00
Gračac
Gračac
Lucky Star
Beograd
24.10.2020
16:45
As
Beograd
Crnjanski
Beograd
24.10.2020
20:30
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Karađorđe 2
Topola
24.10.2020
17:00
Roda
Beograd
Mladi radnik 2
Požarevac
24.10.2020
16:45
Rudar
Kostolac
Stražilovo
Sremski Karlovci
24.10.2020
Proleter
Zrenjanin
Kulpin
Kulpin
24.10.2020
Dunav Volley
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
24.10.2020
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
24.10.2020
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Vest
Šid
24.10.2020
Sombor
Sombor
Kikinda
Kikinda
24.10.2020
Partizan
Bač
Timok
Zaječar
24.10.2020
13:00
Knjaževac
Knjaževac
Stražilovo
Sremski Karlovci
24.10.2020
Mladost (T)
Turija
Dunav Voley 2
Novi Sad
24.10.2020
Vrbas
Vrbas
Hajduk
Kula
24.10.2020
Maglić 1953
Maglić
Novi Sad 2
Novi Sad
24.10.2020
Botafogo
Novi Sad
Sloven
Ruma
24.10.2020
Klek Srbijašume 2
Klek
Srem
Sremska Mitrovica
24.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
24.10.2020
Ub
Ub
TENT
Obrenovac
24.10.2020
Klek
Klek
Jedinstvo
Užice
24.10.2020
Inđija
Inđija
Novi Sad
Novi Sad
24.10.2020
Spartak
Ljig
Sterija
Beograd
24.10.2020
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Roda
Beograd
24.10.2020
Omladinac
Novi Banovci
Smederevo
Smederevo
24.10.2020
Radnički Blasters
Beograd
Vranje
Vranje
24.10.2020
Srbijanka 014
Valjevo
FOK
Novi Sad
24.10.2020
Gimnazijalac
Kraljevo
AS Batajnica
Batajnica
24.10.2020
Ivanjica
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
24.10.2020
Ruma
Ruma
Crno Bele 011
Beograd
24.10.2020
Radnički (K)
Kragujevac
Zaječar
Zaječar
24.10.2020
Valjevo
Valjevo
Smeč 5
Kragujevac
24.10.2020
Panonija
Bačka Palanka
Knjaževac
Knjaževac
24.10.2020
14:00
Student
Niš
Topličanin
Prokuplje
24.10.2020
16:30
Panda
Vranje
Majdanpek FBC
Majdanpek
24.10.2020
18:00
Desetka
Niš
Tara
Bajina Bašta
24.10.2020
17:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga 031
Požega
24.10.2020
18:00
Tehničar
Kraljevo
Raška
Raška
24.10.2020
16:00
Lotus
Čačak
Drina
Bajina Bašta
24.10.2020
14:00
Napredak 037
Kruševac
Borac
Čačak
24.10.2020
16:00
Sokolica
Zvečan
Mokra Gora
Zubin Potok
24.10.2020
17:00
Sloboda S
Čačak
Avala
Beograd
24.10.2020
13:45
Šumadija
Aranđelovac
Tent 2
Obrenovac
24.10.2020
20:00
Sloga 2016
Batočina
Ribnica
Mionica
24.10.2020
16:00
Lucky Star
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
24.10.2020
15:30
Fortuna plus
Aranđelovac
Štrand Volej
Novi Sad
24.10.2020
Odbojka 013
Pančevo
Futog West
Futog
24.10.2020
Slavija
Novi Sad
NS Volej Team
Novi Sad
24.10.2020
Partizan
Sremski Karlovci
Bagljaš 023
Zrenjanin
24.10.2020
Lavice 07
Novi Sad
Srem 2
Sremska Mitrovica
24.10.2020
Volley Stars
Kljajićevo
Star
Novi Sad
24.10.2020
Futog
Futog
Volejbor-Tim
Bor
24.10.2020
18:00
Hajduk Veljko
Negotin
SK Volej
Novi Sad
24.10.2020
Elan Volej
Srbobran
Novi Sad 2
Novi Sad
24.10.2020
Mladost
Bački Petrovac
Volejstars
Zrenjanin
24.10.2020
Blok aut
Temerin
Grbić
Bački Jarak
24.10.2020
Merkur
Bačka Palanka
Mladost 1979
Inđija
24.10.2020
Štrand Volej 2
Novi Sad
Beočin
Beočin
24.10.2020
Mladost
Nova Pazova
Dunav Volej
Novi Sad
24.10.2020
Dunav
Stari Banovci
Spartak 2
Subotica
24.10.2020
Elbraco Technoland CVS
Sombor
Subotica
Subotica
24.10.2020
Apatin
Apatin
Goks IN
Odžaci
24.10.2020
Vrbas
Vrbas
Kikinda
Kikinda
24.10.2020
Vršac
Vršac
Hercegovina
Ravni Topolovac
24.10.2020
Banat
Vršac
Proleter
Zrenjanin
24.10.2020
Krajišnik
Krajišnik

Rukomet

Crvenka
Crvenka
24.10.2020
19:00
Kikinda Grindex
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
24.10.2020
18:00
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
24.10.2020
18:00
Dubočica 54
Leskovac
Dinamo
Pančevo
24.10.2020
18:00
Partizan
Beograd
Radnički
Kragujevac
24.10.2020
14:00
Obilić
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
24.10.2020
18:30
Šamot 65
Arenđelovac
Metaloplastika
Šabac
24.10.2020
19:00
Rudar
Kostolac
Železničar 1949
Niš
24.10.2020
18:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac 2012
Beograd
24.10.2020
20:30
Sivac 69
Sivac
Smederevo
Smederevo
24.10.2020
13:00
Lavovi BP
Bačka Palanka
Morava
Velika Plana
24.10.2020
19:00
Inđija
Inđija
Vrbas Petrol
Vrbas
24.10.2020
18:00
Jugović
Kać
Priboj
Priboj
24.10.2020
18:00
Topličanin
Prokuplje
Hajduk Veljko
Negotin
24.10.2020
19:00
Bela Palanka
Bela Palanka
Kuršumlija
Kuršumlija
24.10.2020
19:00
Žitorađa
Žitorađa
Vranje 1957
Vranje
24.10.2020
19:00
Jagodina
Jagodina
Hercegovina
Sečanj
24.10.2020
17:30
Jabuka
Jabuka
Hercegovac
Gajdobra
24.10.2020
17:00
Dolovo
Dolovo
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
24.10.2020
19:00
Nova Pazova
Nova Pazova
Somborelektro
Sombor
24.10.2020
19:00
Crvena zvezda
Mokrin
Jagodina 2
Jagodina
24.10.2020
Paraćin
Paraćin
Zaječar 1949
Zaječar
24.10.2020
Knjaz 1957
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
24.10.2020
ORK Bor
Bor
Rtanj
Boljevac
24.10.2020
Borsko jezero
Bor
Majdanpek
Majdanpek
24.10.2020
Radnički
Ćuprija
Beograd
Beograd
24.10.2020
13:00
Metalac
Valjevo
Novi Beograd
Beograd
24.10.2020
13:30
Sinđelić
Beograd
Rekreativo
Beograd
24.10.2020
18:30
PKB
Padinska Skela
Loznica 2
Loznica
24.10.2020
13:00
Umčari
Umčari
Bask
Beograd
24.10.2020
10:30
Lazarevac
Lazarevac
Ub 2
Ub
24.10.2020
19:00
Mačva 2
Bogatić
Gučevo
Banja Koviljača
24.10.2020
17:00
Kolubara 2
Lazarevac
Kljajićevo
Kljajićevo
24.10.2020
16:00
Graničar
Gakovo
Vladimirovac
Vladimirovac
24.10.2020
15:00
Unirea
Uzdin
Jedinstvo
Bočar
24.10.2020
13:00
Radnički
Kovin
Ruma
Ruma
24.10.2020
19:00
Jugović 2
Kać
Hajduk
Čurug
24.10.2020
17:00
Radnički (NS)
Novi Sad
Bor RTB
Bor
24.10.2020
19:00
SPD Radnički
Kragujevac
Zaječar 1949
Zaječar
24.10.2020
18:00
Železničar
Inđija
Jagodina
Jagodina
24.10.2020
19:00
Mladi radnik
Radinac
Vrbas
Vrbas
24.10.2020
20:00
Bekament BB
Aranđelovac
Junior
Beograd
24.10.2020
13:30
Pančevo
Pančevo
Srem
Sremska Mitrovica
24.10.2020
17:00
Kikinda
Kikinda
Topličanin
Prokuplje
24.10.2020
19:00
Kučevo
Kučevo
Radnički (B)
Bajmok
24.10.2020
19:00
Proleter
Zrenjanin
Spartak
Debeljača
24.10.2020
19:00
Mladost (SC)
Srpska Crnja
Metalac 2015
Valjevo
24.10.2020
19:30
Studentski Grad
Studentski Grad
Trijumf
Srbobran
24.10.2020
16:30
Beočin 1959
Beočin
Krule
Sivac
24.10.2020
18:00
Železničar 2
Inđija
Deronje
Deronje
24.10.2020
19:00
Apatin
Apatin
Prigrevica
Prigrevica
24.10.2020
18:00
Obilić
Novi Kneževac

Vaterpolo

Vračar
Beograd
24.10.2020
Goč
Vrnjačka Banja
Mladost
Pančevo
24.10.2020
TENT
Obrenovac
Bečej
Bečej
24.10.2020
Banja Luka
Banja Luka
ŽAK
Kikinda
24.10.2020
Sava
Šabac

Futsal

Konjarnik
Beograd
24.10.2020
FON
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
24.10.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Kalča
Niš
24.10.2020
Nova Pazova
Nova Pazova
Ekonomac
Kragujevac
24.10.2020
Vranje
Vranje
Vinter sport
Niš
24.10.2020
Zemun Samo pravo
Zemun
Loznica Grad 2018
Loznica
24.10.2020
19:30
Zufo
Bujanovac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
24.10.2020
20:30
Tisa
Novi Bečej
FON - B
Beograd
24.10.2020
Gročanski
Beograd
Oftal - C
Beograd
24.10.2020
Borac
Lazarevac
Futsal Bjankoneri
Beograd
24.10.2020
Ekonomist
Beograd
Intelektualac
Beograd
24.10.2020
Student
Beograd
Solunac
Barajevo
24.10.2020
Hram
Zemun
BSK
Bujanovac
24.10.2020
Progres
Paraćin
Aleksinac 2015
Aleksinac
24.10.2020
Rosulja
Vlasotince
Radnički 2010
Niš
24.10.2020
Pirgos
Pirot
Bele crkve
Kuršumlija
24.10.2020
Gvozdeni puk
Niš
Pirot
Pirot
24.10.2020
Akademac
Niš
Timok
Zaječar
24.10.2020
Prokuplje
Prokuplje
Braća Nedić
Osečina
24.10.2020
Zenon
Lajkovac
Flash
Valjevo
24.10.2020
Bajina Bašta
Bajina Bašta
MB Namenska
Lučani
24.10.2020
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
Euro-lider
Petrovac
24.10.2020
OŠ Karađorđe 2015
Rača
Sjenica
Sjenica
24.10.2020
Karanovac
Kraljevo
Miners
Majdanpek
24.10.2020
Bor
Bor
Babušnica 2011
Babušnica
24.10.2020
Čaršija
Trstenik
Ozren
Sokobanja
24.10.2020
Brđanka
Aleksinac
Lindoret
Preševo
24.10.2020
Dolap
Prokuplje
Radnik
Surdulica
24.10.2020
As
Bujanovac