13.09
16:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (Zr)
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 2 | RadniÄki (Zr) | |||||
13.09
16:00
Vojvodina 1928
Tisa
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 2 | Tisa |
13.09
16:00
Bane 1931
Tutin
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Bane 1931 | 1 : 3 | Tutin | |||||
13.09
16:00
ŽelezniÄar (L)
Sloga 33
0
4
|
13.09.2020 16:00 | ŽelezniÄar (L) | 0 : 4 | Sloga 33 | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost (A)
Mladi radnik 1926
6
1
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost (A) | 6 : 1 | Mladi radnik 1926 |
13.09
16:00
Jedinstvo
Teleoptik
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
13.09
16:00
Studentski grad
BASK
3
4
|
13.09.2020 16:00 | Studentski grad | 3 : 4 | BASK | |||||
13.09
16:00
LeŔtane
BSK 1925
1
1
|
13.09.2020 16:00 | LeŔtane | 1 : 1 | BSK 1925 |
13.09
16:00
Vlasina
Kablovi
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Vlasina | 1 : 0 | Kablovi | |||||
13.09
16:00
Mladost
PÄinja
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 1 : 1 | PÄinja | |||||
13.09
16:00
TimoÄanin
Timok 1919
1
2
|
13.09.2020 16:00 | TimoÄanin | 1 : 2 | Timok 1919 | |||||
13.09
16:00
Radan
Dunav
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Radan | 0 : 0 | Dunav | |||||
13.09
16:00
Rembas
OFK SinÄeliÄ
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Rembas | 3 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
13.09
16:00
Župa
RadniÄki (S)
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Župa | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
13.09
11:00
Car Konstantin
BuduÄnost (P)
1
3
|
13.09.2020 11:00 | Car Konstantin | 1 : 3 | BuduÄnost (P) |
13.09
16:00
Novi Pazar 1928
Å umadija 1903
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
13.09
16:00
Å umadija (T)
KoriÄani
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Å umadija (T) | 1 : 1 | KoriÄani | |||||
13.09
16:00
OFK Ras
Mokra Gora
2
2
|
13.09.2020 16:00 | OFK Ras | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
13.09
16:00
Vodojaža
GoÄ
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Vodojaža | 3 : 0 | GoÄ | |||||
13.09
16:00
Radnik
Polet
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Radnik | 2 : 1 | Polet | |||||
13.09
11:00
Proleter
Real
0
1
|
13.09.2020 11:00 | Proleter | 0 : 1 | Real |
13.09
16:00
OFK Napredak
VGSK
2
3
|
13.09.2020 16:00 | OFK Napredak | 2 : 3 | VGSK | |||||
13.09
16:00
Sloga (M)
Morava (VP)
1
5
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (M) | 1 : 5 | Morava (VP) | |||||
13.09
16:00
Borac (Ž)
Petar Dobrnjac
0
4
|
13.09.2020 16:00 | Borac (Ž) | 0 : 4 | Petar Dobrnjac | |||||
13.09
16:00
Zvižd
Rudar (S)
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Zvižd | 1 : 1 | Rudar (S) | |||||
13.09
16:00
OFK Mihajlovac
Jasenica 2017
5
2
|
13.09.2020 16:00 | OFK Mihajlovac | 5 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
13.09
16:00
Borac 1932
Pomoravlje
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Borac 1932 | 0 : 1 | Pomoravlje |
13.09
16:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Polimlje | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
13.09
16:00
Prijevor
Sevojno
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Prijevor | 2 : 3 | Sevojno | |||||
13.09
16:00
Polet (T)
Sloboda (Ä)
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Polet (T) | 1 : 3 | Sloboda (Ä) | |||||
13.09
11:00
Rampa
Jasen
1
1
|
13.09.2020 11:00 | Rampa | 1 : 1 | Jasen |
13.09
16:00
Mladost (DD)
Rubribreza
2
5
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (DD) | 2 : 5 | Rubribreza | |||||
13.09
16:00
OFK Divci
Ribnica
1
2
|
13.09.2020 16:00 | OFK Divci | 1 : 2 | Ribnica | |||||
13.09
16:00
RadniÄki (K)
Vrelo Sport
1
3
|
13.09.2020 16:00 | RadniÄki (K) | 1 : 3 | Vrelo Sport | |||||
13.09
16:00
Drina
Mladost (P)
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Drina | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
13.09
16:00
Zadrugar
Spartak 1924
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Spartak 1924 | |||||
13.09
16:00
Borac (L)
Mladost (Dr)
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Borac (L) | 5 : 0 | Mladost (Dr) |
13.09
16:00
Hercegovac
NjegoÅ”
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Hercegovac | 2 : 0 | NjegoÅ” | |||||
13.09
16:00
Vojvodina (BG)
Mladost APA
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Vojvodina (BG) | 1 : 0 | Mladost APA | |||||
13.09
16:00
RadniÄki (S)
ÄSK Pivara
0
0
|
13.09.2020 16:00 | RadniÄki (S) | 0 : 0 | ÄSK Pivara |
13.09
16:00
Omladinac FAM
RadniÄki (K)
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac FAM | 6 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
13.09
16:00
Mladost
Crvena zvezda
8
0
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 8 : 0 | Crvena zvezda |
13.09
16:00
Podunavac
Crvena Zvezda
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Podunavac | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Borac
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Borac | |||||
13.09
10:00
Index
Sloga (T)
3
0
|
13.09.2020 10:00 | Index | 3 : 0 | Sloga (T) | |||||
13.09
16:00
Sremac Vojka
BuduÄnost
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Sremac Vojka | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
13.09
16:00
JugoviÄ
Sloboda
2
0
|
13.09.2020 16:00 | JugoviÄ | 2 : 0 | Sloboda |
13.09
16:00
Juhor
LevaÄ
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Juhor | 4 : 0 | LevaÄ | |||||
13.09
16:00
Sloga (M)
Sloga (D)
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (M) | 2 : 3 | Sloga (D) | |||||
13.09
16:00
OFK Lugomir
Jastrebac
1
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK Lugomir | 1 : 1 | Jastrebac | |||||
13.09
16:00
Moravac 2015
Kopaonik
2
6
|
13.09.2020 16:00 | Moravac 2015 | 2 : 6 | Kopaonik | |||||
13.09
16:00
BoŔnjane
TemniÄ 1924
0
0
|
13.09.2020 16:00 | BoÅ”njane | 0 : 0 | TemniÄ 1924 |
13.09
16:00
Branik
OFK 019
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Branik | 0 : 1 | OFK 019 | |||||
13.09
13:00
Tanasko RajiÄ
Brodoremont
3
1
|
13.09.2020 13:00 | Tanasko RajiÄ | 3 : 1 | Brodoremont | |||||
13.09
16:00
Rajko MitiÄ
OFK Slatina
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Rajko MitiÄ | 2 : 3 | OFK Slatina |
13.09
16:00
Morava
NaŔa krila 1936
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Morava | 0 : 1 | NaŔa krila 1936 | |||||
13.09
16:00
OFK NiÅ”
OFK Brzi Brod
0
2
|
13.09.2020 16:00 | OFK NiÅ” | 0 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
13.09
16:00
Orljane
Naisus 1977
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Orljane | 3 : 2 | Naisus 1977 | |||||
13.09
16:00
Bukovik
Pukovac
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Bukovik | 1 : 1 | Pukovac | |||||
13.09
16:00
Rudar
Delijski Vis
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Rudar | 0 : 1 | Delijski Vis |
13.09
16:00
Jablanica
Gracko
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Jablanica | 3 : 1 | Gracko | |||||
13.09
16:00
Svetlost
Äekmin
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Svetlost | 5 : 0 | Äekmin | |||||
13.09
16:00
DobriÄ
Nebeski Andjeli
3
3
|
13.09.2020 16:00 | DobriÄ | 3 : 3 | Nebeski Andjeli | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (G)
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo (GS) | 1 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
13.09
16:00
Vranjska Banja
Sloga
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Vranjska Banja | 0 : 3 | Sloga | |||||
13.09
16:00
Alakince
Pusta Reka
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Alakince | 1 : 0 | Pusta Reka |
13.09
16:00
Komgrap
PoŔtar Zvezdara
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Komgrap | 1 : 1 | PoŔtar Zvezdara | |||||
13.09
16:00
Kosmaj
Srem
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Kosmaj | 4 : 2 | Srem | |||||
13.09
10:00
Torlak
Napredak
4
1
|
13.09.2020 10:00 | Torlak | 4 : 1 | Napredak | |||||
13.09
16:00
Mladost (C)
VinÄa
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (C) | 1 : 2 | VinÄa | |||||
13.09
11:00
Prva iskra
Turbina
3
0
|
13.09.2020 11:00 | Prva iskra | 3 : 0 | Turbina | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost (Z)
Å umadija
0
0
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost (Z) | 0 : 0 | Å umadija |
13.09
16:00
OsniÄ
Velika Jasikova
3
0
|
13.09.2020 16:00 | OsniÄ | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
13.09
16:00
Sloga
Ozren
2
4
|
13.09.2020 16:00 | Sloga | 2 : 4 | Ozren | |||||
13.09
16:00
Kosovo
TrebiÄ
3
4
|
13.09.2020 16:00 | Kosovo | 3 : 4 | TrebiÄ | |||||
13.09
16:00
Å ljivar
Rudar VrÅ”ka Äuka
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Å ljivar | 4 : 0 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
13.09
16:00
Rudar (P)
OFK Rtanj
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Rudar (P) | 2 : 0 | OFK Rtanj |
13.09
MaÄkovac
Mladost (DK)
2
0
|
13.09.2020 | MaÄkovac | 2 : 0 | Mladost (DK) | |||||
13.09
16:00
Vinogradar
13. April
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Vinogradar | 2 : 3 | 13. April | |||||
13.09
Sloga (L)
Žabare
5
0
|
13.09.2020 | Sloga (L) | 5 : 0 | Žabare | |||||
13.09
Sloga (Ä)
Ribnik
6
0
|
13.09.2020 | Sloga (Ä) | 6 : 0 | Ribnik | |||||
13.09
Kupci
FUD
0
1
|
13.09.2020 | Kupci | 0 : 1 | FUD | |||||
13.09
Gradina
Trudbenik
3
1
|
13.09.2020 | Gradina | 3 : 1 | Trudbenik |
13.09
16:30
Sloga
Sremac
2
0
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Sremac | |||||
13.09
16:30
LSK
Donji Srem 2015
1
1
|
13.09.2020 16:30 | LSK | 1 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
13.09
16:30
Borac (K)
ŽelezniÄar
4
3
|
13.09.2020 16:30 | Borac (K) | 4 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
13.09
16:30
Hajduk (B)
Rudar
6
1
|
13.09.2020 16:30 | Hajduk (B) | 6 : 1 | Rudar | |||||
13.09
16:30
Hajduk (V)
Mitros
1
2
|
13.09.2020 16:30 | Hajduk (V) | 1 : 2 | Mitros | |||||
13.09
16:30
Borac (M)
PSK
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Borac (M) | 1 : 0 | PSK |
13.09
16:00
RadniÄki (B)
Jugoslavija
0
1
|
13.09.2020 16:00 | RadniÄki (B) | 0 : 1 | Jugoslavija | |||||
13.09
16:00
Strela
Crvena zvezda
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Strela | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
13.09
16:00
Dolina
HajduÄica
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Dolina | 3 : 1 | HajduÄica | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost (A)
Partizan (U)
3
1
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 1 | Partizan (U) | |||||
13.09
16:00
Stari TamiÅ”
Spartak 1911
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Stari TamiÅ” | 0 : 3 | Spartak 1911 | |||||
13.09
16:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Partizan (G) | |||||
13.09
16:00
Potporanj
Polet (Id)
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Potporanj | 0 : 0 | Polet (Id) |
13.09
16:00
ŽAK
TvrÄava
2
2
|
13.09.2020 16:00 | ŽAK | 2 : 2 | TvrÄava | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost (M)
BSK
4
0
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost (M) | 4 : 0 | BSK | |||||
13.09
16:00
Slavija
SU StaniÅ”iÄ 1920
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Slavija | 0 : 2 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | |||||
13.09
16:00
Kulpin
Zadrugar
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Kulpin | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
13.09
16:00
MagliÄ
BuduÄnost (P)
1
4
|
13.09.2020 16:00 | MagliÄ | 1 : 4 | BuduÄnost (P) | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Borac 46
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Borac 46 | |||||
13.09
16:00
Rusin
BuduÄnost (G)
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Rusin | 4 : 1 | BuduÄnost (G) |
13.09
16:00
ÄurÄin
Sutjeska
8
0
|
13.09.2020 16:00 | ÄurÄin | 8 : 0 | Sutjeska | |||||
13.09
16:00
Jadran
AFK
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Jadran | 1 : 1 | AFK | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost
Iskra
1
3
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Iskra | |||||
13.09
16:00
ObiliÄ
Proleter (Nj)
2
2
|
13.09.2020 16:00 | ObiliÄ | 2 : 2 | Proleter (Nj) | |||||
13.09
16:00
Preporod
Napredak
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Preporod | 0 : 0 | Napredak |
13.09
16:00
Crvena zvezda
MSK
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | MSK | |||||
13.09
16:00
Lehel
Mladost (L)
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Lehel | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
13.09
16:00
Rusanda
Potisje
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Rusanda | 4 : 1 | Potisje | |||||
13.09
16:00
OFK Klek
Vojvodina (B)
2
3
|
13.09.2020 16:00 | OFK Klek | 2 : 3 | Vojvodina (B) | |||||
13.09
16:00
Mladost (BD)
RadniÄki 1911
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (BD) | 1 : 0 | RadniÄki 1911 | |||||
13.09
16:00
Vojvodina (NM)
Polet
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 3 | Polet | |||||
13.09
16:00
Borac
TamiÅ”
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Borac | 3 : 0 | TamiÅ” |
13.09
Polet
Sloga (L)
1
1
|
13.09.2020 | Polet | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
13.09
Mladi radnik 1940
Crvena zvezda
1
1
|
13.09.2020 | Mladi radnik 1940 | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
13.09
Mladi borac
Mladost 1948
1
0
|
13.09.2020 | Mladi borac | 1 : 0 | Mladost 1948 | |||||
13.09
BaÄinac
Podunavac
3
0
|
13.09.2020 | BaÄinac | 3 : 0 | Podunavac | |||||
13.09
Osipaonica
Sloga (M)
1
2
|
13.09.2020 | Osipaonica | 1 : 2 | Sloga (M) | |||||
13.09
ŽelezniÄar Kusadak
Pobeda
1
1
|
13.09.2020 | ŽelezniÄar Kusadak | 1 : 1 | Pobeda | |||||
13.09
SASK
BuduÄnost
1
2
|
13.09.2020 | SASK | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
13.09
Radnik (SP)
ObiliÄ
1
0
|
13.09.2020 | Radnik (SP) | 1 : 0 | ObiliÄ |
13.09
16:00
Prvi srpski ustanak
ŽSK
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 0 | ŽSK | |||||
13.09
16:00
Plaskovac
Omladinac
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Plaskovac | 3 : 1 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
Marjan (K)
Trnava
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Marjan (K) | 1 : 0 | Trnava | |||||
13.09
16:00
Lokomotiva
Jasenica (B)
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Jasenica (B) | |||||
13.09
16:00
Sloga (Z)
Banja 1957
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (Z) | 1 : 1 | Banja 1957 | |||||
13.09
16:00
Å umadinac (S)
Borac (P)
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Å umadinac (S) | 1 : 0 | Borac (P) | |||||
13.09
16:00
Partizan (BB)
BSK
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Partizan (BB) | 4 : 1 | BSK | |||||
13.09
16:00
VinÄa
Å umadinac 1913
2
1
|
13.09.2020 16:00 | VinÄa | 2 : 1 | Å umadinac 1913 | |||||
13.09
16:00
Grizli ML
Partizan 1945
11
0
|
13.09.2020 16:00 | Grizli ML | 11 : 0 | Partizan 1945 |
13.09
11:00
Hajduk
SinÄeliÄ 2012
6
2
|
13.09.2020 11:00 | Hajduk | 6 : 2 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
13.09
16:00
PKB (PS)
Institut
1
0
|
13.09.2020 16:00 | PKB (PS) | 1 : 0 | Institut | |||||
13.09
16:00
DIF
Å umadinac
3
1
|
13.09.2020 16:00 | DIF | 3 : 1 | Å umadinac | |||||
13.09
16:00
Balkan Mirijevo
011
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | 011 | |||||
13.09
16:00
Posavac TiŔma
PKB Kovilovo
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Posavac TiŔma | 4 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
13.09
16:00
Heroj Polet
Umka
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Heroj Polet | 1 : 2 | Umka |
13.09
16:00
Rojkovac
Mladi borac
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Rojkovac | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
13.09
16:00
LisoviÄ 1977
Polet
9
0
|
13.09.2020 16:00 | LisoviÄ 1977 | 9 : 0 | Polet | |||||
13.09
16:00
Duboko
RadniÄki
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Duboko | 0 : 1 | RadniÄki | |||||
13.09
16:00
OFK BuduÄnost
Omladinac
2
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK BuduÄnost | 2 : 1 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
OFK Zabrežje
Jedinstvo
2
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK Zabrežje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:00
OFK Borac
Zvezda
1
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK Borac | 1 : 1 | Zvezda |
13.09
16:00
Dunavac
Rabrovac
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Dunavac | 6 : 1 | Rabrovac | |||||
13.09
16:00
Å umadija 1962
KaluÄerica 1969
2
4
|
13.09.2020 16:00 | Å umadija 1962 | 2 : 4 | KaluÄerica 1969 | |||||
13.09
16:00
SUF KovaÄevac 1956
Velika Krsna
2
1
|
13.09.2020 16:00 | SUF KovaÄevac 1956 | 2 : 1 | Velika Krsna | |||||
13.09
16:00
BoleÄ
Pudarci
1
0
|
13.09.2020 16:00 | BoleÄ | 1 : 0 | Pudarci | |||||
13.09
16:00
Kosmajac
ZaklopaÄa
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Kosmajac | 2 : 1 | ZaklopaÄa |
13.09
16:30
Titel
Omladinac
0
0
|
13.09.2020 16:30 | Titel | 0 : 0 | Omladinac | |||||
13.09
16:30
Tatra
OFK Futog
2
1
|
13.09.2020 16:30 | Tatra | 2 : 1 | OFK Futog | |||||
13.09
16:30
BaÄka (B)
BaÄka 1923
1
1
|
13.09.2020 16:30 | BaÄka (B) | 1 : 1 | BaÄka 1923 | |||||
13.09
16:30
Hajduk
Petrovaradin
1
4
|
13.09.2020 16:30 | Hajduk | 1 : 4 | Petrovaradin | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo
FruŔkogorski partizan
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | FruŔkogorski partizan | |||||
13.09
16:30
Susek
ŽSK
2
4
|
13.09.2020 16:30 | Susek | 2 : 4 | ŽSK | |||||
13.09
16:30
TSK
FruŔkogorac
2
0
|
13.09.2020 16:30 | TSK | 2 : 0 | FruŔkogorac | |||||
13.09
16:30
Å ajkaÅ” 1908
OFK Sirig
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 0 | OFK Sirig |
13.09
16:00
Nemetali
PoreÄ
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Nemetali | 4 : 1 | PoreÄ | |||||
13.09
16:00
Urovica
Zlot
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Urovica | 2 : 1 | Zlot | |||||
13.09
11:00
KljuÄ
Mladost
1
0
|
13.09.2020 11:00 | KljuÄ | 1 : 0 | Mladost |
13.09
16:00
21. oktobar
MarÅ”iÄ
0
3
|
13.09.2020 16:00 | 21. oktobar | 0 : 3 | MarÅ”iÄ | |||||
13.09
16:00
OFK Bagremar
Mladost (P)
1
3
|
13.09.2020 16:00 | OFK Bagremar | 1 : 3 | Mladost (P) | |||||
13.09
16:00
Å umadija 1934
Sloboda (G)
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Å umadija 1934 | 1 : 2 | Sloboda (G) | |||||
13.09
16:00
Kutlovo
Srbija
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Kutlovo | 0 : 0 | Srbija | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
Pobeda 1926
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
13.09
16:00
Sloga (D)
Å umadinac KG
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Å umadinac KG |
13.09
16:00
Mladost (L)
Sloboda
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Mladost (DK)
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
13.09
16:00
Morava
Stevan NeŔticki
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Morava | 3 : 2 | Stevan NeŔticki | |||||
13.09
16:00
Äegar 1946
RadniÄki 1936
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Äegar 1946 | 2 : 3 | RadniÄki 1936 | |||||
13.09
16:00
Crvena zastava
Vulkan 1963
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Crvena zastava | 2 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
13.09
16:00
Äegar 2013
Planinac 1933
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Äegar 2013 | 2 : 1 | Planinac 1933 | |||||
13.09
16:00
Aluminjum
Palilulac
8
3
|
13.09.2020 16:00 | Aluminjum | 8 : 3 | Palilulac |
13.09
16:00
Napredak SimiÄevo
Napredak 1936
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Napredak SimiÄevo | 2 : 2 | Napredak 1936 | |||||
13.09
16:00
ObiliÄ
ŽelezniÄar
3
2
|
13.09.2020 16:00 | ObiliÄ | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
13.09
16:00
Sloga (L)
BuduÄnost (V)
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (L) | 3 : 2 | BuduÄnost (V) | |||||
13.09
16:00
Sirakovo
Manastirica
8
0
|
13.09.2020 16:00 | Sirakovo | 8 : 0 | Manastirica | |||||
13.09
16:00
Borac (K)
Vihor
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Borac (K) | 2 : 2 | Vihor | |||||
13.09
16:00
Rudar (Kr)
Integral
4
3
|
13.09.2020 16:00 | Rudar (Kr) | 4 : 3 | Integral |
13.09
16:00
Mladost
RasovaÄa
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 6 : 1 | RasovaÄa | |||||
13.09
16:00
Jastrebac
Sloga
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Jastrebac | 1 : 2 | Sloga | |||||
13.09
16:00
Pobeda
RadniÄki 1924
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | RadniÄki 1924 | |||||
13.09
16:00
Elid
Palilula
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Elid | 0 : 3 | Palilula | |||||
13.09
16:00
OFK Rutevac 1908
RadniÄki 1947
3
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 1 | RadniÄki 1947 |
13.09
16:30
Gruža
BuduÄnost
0
9
|
13.09.2020 16:30 | Gruža | 0 : 9 | BuduÄnost | |||||
13.09
16:30
Ibar
Rudar
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Ibar | 1 : 0 | Rudar | |||||
13.09
16:30
Ribnica
Jovo Kursula
2
1
|
13.09.2020 16:30 | Ribnica | 2 : 1 | Jovo Kursula | |||||
13.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Granit
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Granit | |||||
13.09
16:30
Napredak
Mladi radnik 1925
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo 2017
Mataruge
4
0
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo 2017 | 4 : 0 | Mataruge | |||||
13.09
16:30
Tavnik
PopoviÄi Vrnjci
3
3
|
13.09.2020 16:30 | Tavnik | 3 : 3 | PopoviÄi Vrnjci |
13.09
16:30
Javor
Juhor (G)
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Javor | 1 : 1 | Juhor (G) | |||||
13.09
16:30
Rudar
BuduÄnost (Ä)
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Rudar | 1 : 1 | BuduÄnost (Ä) | |||||
13.09
16:30
Sloga
Mladost (K)
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
13.09
16:30
Mladost (J)
Resavac
5
0
|
13.09.2020 16:30 | Mladost (J) | 5 : 0 | Resavac | |||||
13.09
16:30
Dragocvet
BuduÄnost (M)
2
1
|
13.09.2020 16:30 | Dragocvet | 2 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
13.09
16:30
OFK Juhor 2016
Morava (R)
1
1
|
13.09.2020 16:30 | OFK Juhor 2016 | 1 : 1 | Morava (R) | |||||
13.09
16:30
Napredak
Kolare
5
0
|
13.09.2020 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Kolare |
13.09
16:30
Iskra
Banjani
2
3
|
13.09.2020 16:30 | Iskra | 2 : 3 | Banjani | |||||
13.09
16:30
Joks Junajted
Pambukovica
3
2
|
13.09.2020 16:30 | Joks Junajted | 3 : 2 | Pambukovica | |||||
13.09
16:30
Kolubara 2
OFK Senjak
2
0
|
13.09.2020 16:30 | Kolubara 2 | 2 : 0 | OFK Senjak |
13.09
16:00
Progres
VuÄje
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Progres | 1 : 2 | VuÄje | |||||
13.09
16:00
Donja Lomnica
Gradac
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Donja Lomnica | 2 : 1 | Gradac | |||||
13.09
16:00
Polet
ZloÄudovo
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Polet | 2 : 0 | ZloÄudovo | |||||
13.09
16:00
OFK Brza
Kumarevo 65
2
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK Brza | 2 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
13.09
16:00
Umac
Jedinstvo
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Umac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:00
BobiŔte
Bratstvo
3
1
|
13.09.2020 16:00 | BobiŔte | 3 : 1 | Bratstvo |
13.09
16:00
ŽelezniÄar
BSK
3
2
|
13.09.2020 16:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | BSK | |||||
13.09
16:00
Mladi borac
Sloboda
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Mladi borac | 3 : 2 | Sloboda | |||||
13.09
16:00
Mladost 1959
Milanovo
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost 1959 | 2 : 1 | Milanovo | |||||
13.09
16:00
Sloga
Å umadija
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Å umadija | |||||
13.09
16:00
Moravac
OFK Morava
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Moravac | 6 : 1 | OFK Morava | |||||
13.09
16:00
Plantaža
Real
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Plantaža | 3 : 2 | Real |
13.09
16:00
Prvi partizan
PeruÄac
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Prvi partizan | 4 : 0 | PeruÄac | |||||
13.09
16:00
Savinac
ViŔesava
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Savinac | 3 : 2 | ViŔesava | |||||
13.09
11:00
Bakionica
Polet
3
2
|
13.09.2020 11:00 | Bakionica | 3 : 2 | Polet | |||||
13.09
16:00
Ježevica
Jedinstvo
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Ježevica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Kotroman
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Kotroman | |||||
13.09
16:00
SeÄica
Äajetina
0
2
|
13.09.2020 16:00 | SeÄica | 0 : 2 | Äajetina | |||||
13.09
16:00
Lazarica
AvijatiÄar Vranjani
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Lazarica | 3 : 1 | AvijatiÄar Vranjani |
13.09
16:00
Jedinstvo
Rakova
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Rakova | |||||
13.09
16:00
DragaÄevo
OvÄar
0
1
|
13.09.2020 16:00 | DragaÄevo | 0 : 1 | OvÄar | |||||
13.09
16:00
Morava
VoÄar
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Morava | 2 : 0 | VoÄar | |||||
13.09
16:00
Spartak
Ozremica
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Spartak | 0 : 1 | Ozremica |
13.09
16:00
Ozrem PMH
Mladost (P)
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Ozrem PMH | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
13.09
16:00
Donja Vrbava
Zadrugar
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Donja Vrbava | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (K)
Napredak
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Napredak | |||||
13.09
16:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Backovac Junajted | 1 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
13.09
16:00
Orlovac
Rudar
2
3
|
13.09.2020 16:00 | Orlovac | 2 : 3 | Rudar |
13.09
16:00
ŽeljuŔa
Vladimir DurkoviÄ
3
2
|
13.09.2020 16:00 | ŽeljuÅ”a | 3 : 2 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
13.09
16:00
Spartak
DragoÅ”
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Spartak | 1 : 1 | DragoÅ” | |||||
13.09
16:00
Pobeda
Sloga
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Sloga |
13.09
16:00
Mladi borac
KaraÄorÄe
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Mladi borac | 1 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
13.09
16:00
Sloga (LÅ )
Cer (JL)
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (LÅ ) | 3 : 0 | Cer (JL) | |||||
13.09
16:00
Majur
Sloga (KR)
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Majur | 1 : 1 | Sloga (KR) | |||||
13.09
16:00
DuŔko
Podrinje
1
1
|
13.09.2020 16:00 | DuŔko | 1 : 1 | Podrinje | |||||
13.09
16:00
Drina
Jedinstvo
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Drina | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:00
Milan OrliÄ
Cer (PE)
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Milan OrliÄ | 1 : 1 | Cer (PE) | |||||
13.09
16:00
Mladost
GuÄevo 1929
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 1 : 1 | GuÄevo 1929 | |||||
13.09
16:00
Rudar
Hajduk Stanko
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Hajduk Stanko |
13.09
15:30
Mladost (B)
Äelik
3
2
|
13.09.2020 15:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Äelik | |||||
13.09
15:30
Lugina
FSU Južna pruga
2
1
|
13.09.2020 15:30 | Lugina | 2 : 1 | FSU Južna pruga | |||||
13.09
15:30
Levosoje
Vihor
1
1
|
13.09.2020 15:30 | Levosoje | 1 : 1 | Vihor | |||||
13.09
15:30
Trnovac
Pavlovac
5
0
|
13.09.2020 15:30 | Trnovac | 5 : 0 | Pavlovac |
13.09
16:00
Borac
Beli Orlovi
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Borac | 4 : 0 | Beli Orlovi | |||||
13.09
16:00
Polet 57
Velika Drenova
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Polet 57 | 0 : 1 | Velika Drenova | |||||
13.09
16:00
14. Oktobar
Poljoprivrednik
3
1
|
13.09.2020 16:00 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
13.09
16:00
Župski biseri
Omladinac (U)
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Župski biseri | 3 : 1 | Omladinac (U) |
13.09
16:00
Polet
Ratar
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Polet | 1 : 0 | Ratar | |||||
13.09
16:00
Borac (VS)
Banat (D)
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Borac (VS) | 1 : 3 | Banat (D) | |||||
13.09
16:00
GraniÄar
Dunav
1
0
|
13.09.2020 16:00 | GraniÄar | 1 : 0 | Dunav | |||||
13.09
16:00
Å evac
Borac (VG)
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Å evac | 4 : 0 | Borac (VG) | |||||
13.09
16:00
KaraÅ” (K)
KaraÅ” (J)
3
2
|
13.09.2020 16:00 | KaraÅ” (K) | 3 : 2 | KaraÅ” (J) | |||||
13.09
16:00
Partizan (K)
Vulturul
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Partizan (K) | 0 : 3 | Vulturul |
13.09
16:00
Mladost (V)
Borac (P)
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (V) | 3 : 1 | Borac (P) | |||||
13.09
16:00
Omladinac (D)
Dolovo
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Dolovo | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (D)
BSK BavaniŔte
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | BSK BavaniŔte | |||||
13.09
16:00
Kolonija
BuduÄnost (BB)
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Kolonija | 0 : 3 | BuduÄnost (BB) |
13.09
16:30
Srem
ÄSK
3
1
|
13.09.2020 16:30 | Srem | 3 : 1 | ÄSK | |||||
13.09
16:30
GraniÄar
Jedinstvo
4
1
|
13.09.2020 16:30 | GraniÄar | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
Å umar
KruŔedol
2
2
|
13.09.2020 16:30 | Šumar | 2 : 2 | KruŔedol | |||||
13.09
16:30
Hrtkovci
Polet
2
3
|
13.09.2020 16:30 | Hrtkovci | 2 : 3 | Polet | |||||
13.09
16:30
RadniÄki
FruŔkogorac
2
0
|
13.09.2020 16:30 | RadniÄki | 2 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
13.09
16:30
Dunav
Napredak
0
0
|
13.09.2020 16:30 | Dunav | 0 : 0 | Napredak | |||||
13.09
16:30
Mladost
OFK BrestaÄ
2
2
|
13.09.2020 16:30 | Mladost | 2 : 2 | OFK BrestaÄ | |||||
13.09
16:30
Sremac
Kameni
5
0
|
13.09.2020 16:30 | Sremac | 5 : 0 | Kameni |
13.09
16:30
ObiliÄ 1993
GraniÄar 1924
1
1
|
13.09.2020 16:30 | ObiliÄ 1993 | 1 : 1 | GraniÄar 1924 | |||||
13.09
16:30
Sloga
OFK BikiÄ
0
3
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 0 : 3 | OFK BikiÄ | |||||
13.09
16:30
Sloboda
Erdevik 2017
2
2
|
13.09.2020 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
13.09
16:30
TrgovaÄki
Jednota
3
0
|
13.09.2020 16:30 | TrgovaÄki | 3 : 0 | Jednota | |||||
13.09
10:00
FruŔka Gora
Jedinstvo
1
0
|
13.09.2020 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:30
GraniÄar (K)
OFK Zeka BuljubaŔa
3
0
|
13.09.2020 16:30 | GraniÄar (K) | 3 : 0 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
13.09
16:30
Sremac (J)
Zmaj
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Sremac (J) | 1 : 1 | Zmaj | |||||
13.09
16:30
Sremac (B)
FruŔkogorac
0
4
|
13.09.2020 16:30 | Sremac (B) | 0 : 4 | FruŔkogorac |
13.09
16:00
BileÄanin
Zadrugar
2
2
|
13.09.2020 16:00 | BileÄanin | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
13.09
16:00
Mladost
Tisa 1933
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Tisa 1933 | |||||
13.09
16:00
OFK StajiÄevo
Naftagas
4
7
|
13.09.2020 16:00 | OFK StajiÄevo | 4 : 7 | Naftagas | |||||
13.09
16:00
Zlatica
ŽFK Banat BagljaŔ
0
5
|
13.09.2020 16:00 | Zlatica | 0 : 5 | ŽFK Banat BagljaŔ |
13.09
16:00
Mladost (R)
Borac
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Borac | |||||
13.09
11:00
Brezovac
Å amot
0
4
|
13.09.2020 11:00 | Brezovac | 0 : 4 | Å amot | |||||
13.09
11:00
B 2000
TreŔnjevica
3
4
|
13.09.2020 11:00 | B 2000 | 3 : 4 | TreŔnjevica | |||||
13.09
16:00
Vrbica
Kopljari
1
4
|
13.09.2020 16:00 | Vrbica | 1 : 4 | Kopljari | |||||
13.09
10:00
Gorski Car
Mladi rudar
1
5
|
13.09.2020 10:00 | Gorski Car | 1 : 5 | Mladi rudar | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost
VenÄani
0
4
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost | 0 : 4 | VenÄani | |||||
13.09
16:00
Mladost (J)
Radoje DomanoviÄ
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | Radoje DomanoviÄ |
13.09
16:00
Mladi radnik (D)
Omladinac-Å umadinac (V)
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Mladi radnik (D) | 1 : 3 | Omladinac-Å umadinac (V) | |||||
13.09
16:00
Napredak (MK)
KruŔevica 1980
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Napredak (MK) | 0 : 3 | KruŔevica 1980 | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (O)
Sloga (Z)
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo (O) | 0 : 3 | Sloga (Z) | |||||
13.09
16:00
Å umadija (S)
Mladost (R)
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Å umadija (S) | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
13.09
16:00
Badnjevac
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Badnjevac | 4 : 1 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | |||||
13.09
11:00
KaraÄorÄe (V)
Äestin
3
1
|
13.09.2020 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 3 : 1 | Äestin |
13.09
16:00
Kula
Jedinstvo
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Kula | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:00
Aleksa Å antiÄ
Dinamo 1923
5
2
|
13.09.2020 16:00 | Aleksa Å antiÄ | 5 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
13.09
16:00
OFK Odžaci
Dunav
4
0
|
13.09.2020 16:00 | OFK Odžaci | 4 : 0 | Dunav | |||||
13.09
16:00
Polet
Hajduk
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Polet | 4 : 0 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Bratstvo 2019
Omladinac
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Bratstvo 2019 | 6 : 1 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
Lipar
TerekveÅ”
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Lipar | 5 : 0 | TerekveÅ” |
13.09
10:00
OFK Hajduk
Moskva
2
1
|
13.09.2020 10:00 | OFK Hajduk | 2 : 1 | Moskva | |||||
13.09
16:30
ObiliÄ
Äenej
2
1
|
13.09.2020 16:30 | ObiliÄ | 2 : 1 | Äenej | |||||
13.09
16:30
Sloga
ŽelezniÄar
0
3
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
13.09
16:30
Proleter
Dinamo
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Dinamo | |||||
13.09
16:30
Borac (R)
MiletiÄ
0
2
|
13.09.2020 16:30 | Borac (R) | 0 : 2 | MiletiÄ |
13.09
15:00
OFK Žeželj
DobraÄa
4
0
|
13.09.2020 15:00 | OFK Žeželj | 4 : 0 | DobraÄa | |||||
13.09
16:00
Bratstvo 1975
Jadran
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Bratstvo 1975 | 4 : 2 | Jadran | |||||
13.09
16:00
Partizan
Seljak
1
6
|
13.09.2020 16:00 | Partizan | 1 : 6 | Seljak | |||||
13.09
16:00
Äava
Divostin
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Äava | 1 : 3 | Divostin |
13.09
16:00
LjubiÄevo
Žitkovica
1
4
|
13.09.2020 16:00 | LjubiÄevo | 1 : 4 | Žitkovica | |||||
13.09
16:00
Borac 2016
BaŔtovan 2015
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Borac 2016 | 1 : 1 | BaŔtovan 2015 | |||||
13.09
16:00
Polet (V)
Pek
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Polet (V) | 4 : 0 | Pek | |||||
13.09
16:00
Sloga (M)
Dizel
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (M) | 3 : 2 | Dizel | |||||
13.09
16:00
Mlava (B)
Batovac
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Mlava (B) | 3 : 1 | Batovac | |||||
13.09
16:00
Napredak (B)
Napredak (P)
6
2
|
13.09.2020 16:00 | Napredak (B) | 6 : 2 | Napredak (P) | |||||
13.09
16:00
Mladi Borac
BariÄ
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | BariÄ | |||||
13.09
16:00
Stig 1955
BSK 1931
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Stig 1955 | 2 : 1 | BSK 1931 |
13.09
16:00
Novi Beograd
Velika MoŔtanica
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Novi Beograd | 0 : 1 | Velika MoŔtanica | |||||
13.09
16:00
BUSK
Železnik 1930
0
0
|
13.09.2020 16:00 | BUSK | 0 : 0 | Železnik 1930 | |||||
13.09
10:00
Rekreativo 011
13. maj
1
2
|
13.09.2020 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | 13. maj | |||||
13.09
16:00
Busije
Bežanija
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Busije | 2 : 0 | Bežanija |
13.09
16:00
Palilulac
LepuŔnica
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Palilulac | 2 : 0 | LepuŔnica | |||||
13.09
16:00
Pionir
Minel
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Pionir | 0 : 1 | Minel | |||||
13.09
16:00
Boka Seniors
Resnik
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Boka Seniors | 0 : 3 | Resnik | |||||
13.09
11:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
2
0
|
13.09.2020 11:00 | Mladi proleter | 2 : 0 | Sveti Stefan |
13.09
16:00
OFK Boždarevac
Beljina
1
2
|
13.09.2020 16:00 | OFK Boždarevac | 1 : 2 | Beljina | |||||
13.09
16:00
Veliki Borak
RuŔanj
5
1
|
13.09.2020 16:00 | Veliki Borak | 5 : 1 | RuŔanj |
13.09
16:30
Jedinstvo (G)
Stubal
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Stubal | |||||
13.09
16:30
Mladost 1981
Lazac
0
1
|
13.09.2020 16:30 | Mladost 1981 | 0 : 1 | Lazac | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo (D)
Borac (V)
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Borac (V) | |||||
13.09
16:30
Mineral 2015
BraÄa VukoviÄ
1
2
|
13.09.2020 16:30 | Mineral 2015 | 1 : 2 | BraÄa VukoviÄ | |||||
13.09
11:00
MiloÄajac
Borac (A)
1
1
|
13.09.2020 11:00 | MiloÄajac | 1 : 1 | Borac (A) |
13.09
16:00
Borac (V)
Zadrugar 1947
0
4
|
13.09.2020 16:00 | Borac (V) | 0 : 4 | Zadrugar 1947 | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (K)
KrilaÅ”
0
5
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 5 | KrilaÅ” | |||||
13.09
16:00
Sloga 1945
Mladost (R)
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Sloga 1945 | 0 : 3 | Mladost (R) | |||||
13.09
16:00
RadniÄki (K)
Jasenovac
2
3
|
13.09.2020 16:00 | RadniÄki (K) | 2 : 3 | Jasenovac | |||||
13.09
16:00
Sloga 1952
Pobeda 1953
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Sloga 1952 | 1 : 0 | Pobeda 1953 |
13.09
16:30
OFK Batinac
Sloga
3
2
|
13.09.2020 16:30 | OFK Batinac | 3 : 2 | Sloga | |||||
13.09
16:30
Mladost (S)
SinÄeliÄ
0
3
|
13.09.2020 16:30 | Mladost (S) | 0 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
13.09
16:30
15. Avgust 1950
RadniÄki
3
2
|
13.09.2020 16:30 | 15. Avgust 1950 | 3 : 2 | RadniÄki | |||||
13.09
16:30
Pomoravlje
Napredak (Sv)
3
1
|
13.09.2020 16:30 | Pomoravlje | 3 : 1 | Napredak (Sv) |
13.09
16:30
Bratstvo
Mladost (G)
2
1
|
13.09.2020 16:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
13.09
16:30
GFK Tabane
VinoraÄa
1
1
|
13.09.2020 16:30 | GFK Tabane | 1 : 1 | VinoraÄa | |||||
13.09
16:30
Mladi Borac
Zenit
4
0
|
13.09.2020 16:30 | Mladi Borac | 4 : 0 | Zenit | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo
SinÄeliÄ 1934
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
13.09
16:30
Crni Vrh
Partizan
1
4
|
13.09.2020 16:30 | Crni Vrh | 1 : 4 | Partizan |
13.09
16:30
Rvati
LjubiniÄ
5
2
|
13.09.2020 16:30 | Rvati | 5 : 2 | LjubiniÄ | |||||
13.09
16:30
Belo Polje
Pobednik
0
2
|
13.09.2020 16:30 | Belo Polje | 0 : 2 | Pobednik | |||||
13.09
16:30
Proleter
Krtinska
1
4
|
13.09.2020 16:30 | Proleter | 1 : 4 | Krtinska | |||||
13.09
16:30
Skela
Sloga
4
2
|
13.09.2020 16:30 | Skela | 4 : 2 | Sloga | |||||
13.09
16:30
Partizan
Munja
3
1
|
13.09.2020 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Munja | |||||
13.09
16:30
Borac
OFK Urovci
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Borac | 1 : 0 | OFK Urovci |
13.09
16:30
Kolubara (J)
KaleniÄ
7
0
|
13.09.2020 16:30 | Kolubara (J) | 7 : 0 | KaleniÄ | |||||
13.09
16:30
ÄuÄuge
JoŔeva
0
1
|
13.09.2020 16:30 | ÄuÄuge | 0 : 1 | JoÅ”eva | |||||
13.09
16:30
Zvizdar 2012
Polet (DL)
0
5
|
13.09.2020 16:30 | Zvizdar 2012 | 0 : 5 | Polet (DL) | |||||
13.09
16:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
1
0
|
13.09.2020 16:30 | OFK Paljuvi | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
13.09
16:30
Mladost (V)
Å arbane
3
0
|
13.09.2020 16:30 | Mladost (V) | 3 : 0 | Å arbane | |||||
13.09
11:00
Omladinac (K)
Proleter (B)
0
2
|
13.09.2020 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 2 | Proleter (B) |
13.09
16:00
Omladinac
Roham
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac | 4 : 1 | Roham | |||||
13.09
16:00
Napredak (BT)
Proleter
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Napredak (BT) | 3 : 1 | Proleter |
13.09
11:00
Stari drugari
Junior Novo Naselje
3
1
|
13.09.2020 11:00 | Stari drugari | 3 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
13.09
11:00
Mladost (L)
Žabari
1
3
|
13.09.2020 11:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Žabari | |||||
13.09
11:00
TeŔnjar
Rajac
3
0
|
13.09.2020 11:00 | TeŔnjar | 3 : 0 | Rajac | |||||
13.09
11:00
Mali korak
PopadiÄ
0
3
|
13.09.2020 11:00 | Mali korak | 0 : 3 | PopadiÄ | |||||
13.09
11:00
Toplica
Polet
1
0
|
13.09.2020 11:00 | Toplica | 1 : 0 | Polet | |||||
13.09
11:00
DraÄiÄ 2018
Rakac Stave
1
1
|
13.09.2020 11:00 | DraÄiÄ 2018 | 1 : 1 | Rakac Stave | |||||
13.09
11:00
Komanice
Jadar 2013
3
1
|
13.09.2020 11:00 | Komanice | 3 : 1 | Jadar 2013 |
13.09
16:00
Mezgraja
Spartak
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Mezgraja | 4 : 2 | Spartak | |||||
13.09
16:00
Sloga 1948
Supovac
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Sloga 1948 | 4 : 0 | Supovac | |||||
13.09
16:00
Rujnik
Proleter
0
5
|
13.09.2020 16:00 | Rujnik | 0 : 5 | Proleter |
13.09
16:00
Borac
Tempo
7
2
|
13.09.2020 16:00 | Borac | 7 : 2 | Tempo | |||||
13.09
11:00
VukaŔinovac
Polet (R)
2
2
|
13.09.2020 11:00 | VukaŔinovac | 2 : 2 | Polet (R) | |||||
13.09
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
1
2
|
13.09.2020 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Sloga |
13.09
16:00
Hajduk
Slavija
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Hajduk | 0 : 1 | Slavija | |||||
13.09
16:00
Jadran
Äoka
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Jadran | 2 : 2 | Äoka | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo
BaÄka
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | BaÄka | |||||
13.09
16:00
Å ampion
Tisa
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Å ampion | 1 : 3 | Tisa |
13.09
16:00
Landol
VuÄak
6
0
|
13.09.2020 16:00 | Landol | 6 : 0 | VuÄak | |||||
13.09
16:00
Omladinac
Kolarac
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac | 5 : 0 | Kolarac |
13.09
16:00
Proleter 1947
Zeppelin 026
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Proleter 1947 | 4 : 0 | Zeppelin 026 | |||||
13.09
16:00
Skobalj
Jezava
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Skobalj | 1 : 1 | Jezava |
13.09
16:00
Mladost (Z)
Skupljen 2013
7
2
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (Z) | 7 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
13.09
11:00
Mladost 2013
Torpedo
0
1
|
13.09.2020 11:00 | Mladost 2013 | 0 : 1 | Torpedo | |||||
13.09
11:00
Sparta
Sloga 1949
1
2
|
13.09.2020 11:00 | Sparta | 1 : 2 | Sloga 1949 | |||||
13.09
16:00
Bobovik
Hajduk
5
1
|
13.09.2020 16:00 | Bobovik | 5 : 1 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo 2014
Verko
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Verko |
13.09
16:00
Palilulac
Mladost
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Palilulac | 4 : 2 | Mladost | |||||
13.09
16:00
Slemen
Sloboda 2013
9
2
|
13.09.2020 16:00 | Slemen | 9 : 2 | Sloboda 2013 |
13.09
16:00
Glogonj
Tempo
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Glogonj | 3 : 1 | Tempo | |||||
13.09
16:00
Mundial
Pobeda
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Mundial | 6 : 1 | Pobeda | |||||
13.09
16:00
Omladinac 1927
Jedinstvo SteviÄ
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac 1927 | 0 : 3 | Jedinstvo SteviÄ |
13.09
16:00
Gladijator
Vujan
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Gladijator | 0 : 1 | Vujan | |||||
13.09
16:00
Kej
Lugovi
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Kej | 4 : 2 | Lugovi | |||||
13.09
11:00
Prijatelji
BuduÄnost
1
2
|
13.09.2020 11:00 | Prijatelji | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
13.09
16:00
Gavrilo Princip
Malba
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Gavrilo Princip | 3 : 0 | Malba | |||||
13.09
16:00
Planinac
MrŔinci
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Planinac | 1 : 3 | MrŔinci | |||||
13.09
16:00
OFK Remont 1959
ÄaÄak 94
0
2
|
13.09.2020 16:00 | OFK Remont 1959 | 0 : 2 | ÄaÄak 94 |
13.09
16:00
Temac
Borac
0
1
|
13.09.2020 16:00 | Temac | 0 : 1 | Borac | |||||
13.09
16:00
Lokomotiva
Mladost
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Mladost |
13.09
16:30
Bikovo
Hajduk 1950
1
0
|
13.09.2020 16:30 | Bikovo | 1 : 0 | Hajduk 1950 | |||||
13.09
16:30
Elektrovojvodina
Udarnik ViŔnjevac
0
1
|
13.09.2020 16:30 | Elektrovojvodina | 0 : 1 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
13.09
16:30
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
3
2
|
13.09.2020 16:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
13.09
16:30
Vinogradar
Žednik
3
2
|
13.09.2020 16:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Žednik | |||||
13.09
16:30
Solid
Äantavir
1
2
|
13.09.2020 16:30 | Solid | 1 : 2 | Äantavir |
13.09
16:00
Krivanj
Orlovi (BP)
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Krivanj | 2 : 0 | Orlovi (BP) | |||||
13.09
16:00
BaÄka (D)
BaÄki Hajduk
3
0
|
13.09.2020 16:00 | BaÄka (D) | 3 : 0 | BaÄki Hajduk | |||||
13.09
16:00
Soko
Borac (V)
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Soko | 6 : 1 | Borac (V) | |||||
13.09
16:00
BaÄka 1945
Mladost (MB)
2
3
|
13.09.2020 16:00 | BaÄka 1945 | 2 : 3 | Mladost (MB) | |||||
13.09
16:00
NeŔtin
NaŔa Zvezda
0
2
|
13.09.2020 16:00 | NeŔtin | 0 : 2 | NaŔa Zvezda | |||||
13.09
16:00
Proleter
Slavija
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Proleter | 4 : 1 | Slavija |
13.09
16:00
RadniÄki
OFK Varna
4
1
|
13.09.2020 16:00 | RadniÄki | 4 : 1 | OFK Varna | |||||
13.09
16:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
VlaÅ”iÄ
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 3 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
13.09
16:00
Dobrava
Rankovac
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Dobrava | 2 : 1 | Rankovac | |||||
13.09
16:00
Mrovska
OFK Letnjikovac 1983
0
4
|
13.09.2020 16:00 | Mrovska | 0 : 4 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
13.09
16:00
Petrovac 74
TreŔnjevka
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Petrovac 74 | 1 : 2 | TreŔnjevka | |||||
13.09
16:00
Å ipurske livade
OFK Jelen
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Å ipurske livade | 2 : 1 | OFK Jelen |
13.09
16:00
Velika Reka
Sloga
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Velika Reka | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.09
16:00
Borac
Jedinstvo (MZ)
0
4
|
13.09.2020 16:00 | Borac | 0 : 4 | Jedinstvo (MZ) | |||||
13.09
16:00
TE GuÄevo
Jedinstvo (ZA)
1
5
|
13.09.2020 16:00 | TE GuÄevo | 1 : 5 | Jedinstvo (ZA) | |||||
13.09
16:00
7. Juli
Studenac
4
1
|
13.09.2020 16:00 | 7. Juli | 4 : 1 | Studenac | |||||
13.09
16:00
Jelav
Hajduk
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Jelav | 2 : 0 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Jadar 1961
Prva Iskra
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Jadar 1961 | 0 : 0 | Prva Iskra |
13.09
16:00
KoÄa AnÄelkoviÄ
Egeta
0
3
|
13.09.2020 16:00 | KoÄa AnÄelkoviÄ | 0 : 3 | Egeta | |||||
13.09
16:00
Pontes
Lokomotiva
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Pontes | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
13.09
16:00
Rtkovo
Omladinac
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Rtkovo | 2 : 0 | Omladinac | |||||
13.09
16:00
KladuŔnica
Mala Vrbica
|
13.09.2020 16:00 | KladuŔnica | : | Mala Vrbica |
13.09
17:00
Sloga
Jelica
4
4
|
13.09.2020 17:00 | Sloga | 4 : 4 | Jelica | |||||
13.09
17:00
Gradina
Vrelo
2
2
|
13.09.2020 17:00 | Gradina | 2 : 2 | Vrelo | |||||
13.09
17:00
GoruŔica
RadniÄki
4
2
|
13.09.2020 17:00 | GoruÅ”ica | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
13.09
17:00
Brezova
Bjelica
3
1
|
13.09.2020 17:00 | Brezova | 3 : 1 | Bjelica |
13.09
16:00
Mladost
Partizan
8
1
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 8 : 1 | Partizan | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost (ZM)
Milicionar
1
0
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost (ZM) | 1 : 0 | Milicionar | |||||
13.09
16:00
Torpedo 1924
Sloboda
8
1
|
13.09.2020 16:00 | Torpedo 1924 | 8 : 1 | Sloboda | |||||
13.09
16:00
Omladinac (BO)
Gorki
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac (BO) | 1 : 3 | Gorki | |||||
13.09
16:00
Omladinac 2013 (SL)
Zadrugar Milkivit
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac 2013 (SL) | 3 : 1 | Zadrugar Milkivit | |||||
13.09
16:00
Napredak
PetlovaÄa
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Napredak | 1 : 0 | PetlovaÄa |
13.09
13:30
GlumaÄ
Plavi Tok
3
3
|
13.09.2020 13:30 | GlumaÄ | 3 : 3 | Plavi Tok | |||||
13.09
13:30
Napredak
Gorobilje
2
0
|
13.09.2020 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Gorobilje | |||||
13.09
16:30
Knjaz
TreŔnjica
4
4
|
13.09.2020 16:30 | Knjaz | 4 : 4 | TreŔnjica |
13.09
Sopot
Vis
3
1
|
13.09.2020 | Sopot | 3 : 1 | Vis | |||||
13.09
Sibnica
OFK Slatina
2
1
|
13.09.2020 | Sibnica | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
13.09
Mladost (MI)
Mladost (G)
2
0
|
13.09.2020 | Mladost (MI) | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
13.09
Vojvoda
OFK RogaÄa
3
4
|
13.09.2020 | Vojvoda | 3 : 4 | OFK RogaÄa | |||||
13.09
Mali Požarevac
PopoviÄ
3
0
|
13.09.2020 | Mali Požarevac | 3 : 0 | PopoviÄ | |||||
13.09
Crvena zvezda
Stojnik
0
5
|
13.09.2020 | Crvena zvezda | 0 : 5 | Stojnik | |||||
13.09
NemenikuÄe
Äurinci
0
2
|
13.09.2020 | NemenikuÄe | 0 : 2 | Äurinci |
13.09
16:00
Tomislavci
Mladost (R)
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Tomislavci | 2 : 2 | Mladost (R) | |||||
13.09
16:00
Slavija
Mladost Radost
1
4
|
13.09.2020 16:00 | Slavija | 1 : 4 | Mladost Radost |
13.09
Jedinstvo
Karadjordje
1
1
|
13.09.2020 | Jedinstvo | 1 : 1 | Karadjordje | |||||
13.09
Mladost
Omladinac
1
4
|
13.09.2020 | Mladost | 1 : 4 | Omladinac |
13.09
11:00
Gaglovo
Pepeljevac 1947
1
1
|
13.09.2020 11:00 | Gaglovo | 1 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
13.09
16:00
Kapidžija
Rasina
5
0
|
13.09.2020 16:00 | Kapidžija | 5 : 0 | Rasina | |||||
13.09
16:00
Polet
Parunovac
3
3
|
13.09.2020 16:00 | Polet | 3 : 3 | Parunovac | |||||
13.09
16:00
Bukovica
Mudrakovac
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Bukovica | 6 : 1 | Mudrakovac |
13.09
11:00
Marina Kutina
Toplica
3
2
|
13.09.2020 11:00 | Marina Kutina | 3 : 2 | Toplica | |||||
13.09
11:00
Zaplanjac
10. februar
2
2
|
13.09.2020 11:00 | Zaplanjac | 2 : 2 | 10. februar |
13.09
16:00
Hajduk
Podunavac
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Hajduk | 2 : 2 | Podunavac | |||||
13.09
16:00
UmÄari
OFK Mladost
2
3
|
13.09.2020 16:00 | UmÄari | 2 : 3 | OFK Mladost |
13.09
Ratajac
ObiliÄ
8
1
|
13.09.2020 | Ratajac | 8 : 1 | ObiliÄ | |||||
13.09
Stara ÄarÅ”ija
Borjak 2012
3
0
|
13.09.2020 | Stara ÄarÅ”ija | 3 : 0 | Borjak 2012 | |||||
13.09
OFK OraŔje 1960
Varvarin
3
4
|
13.09.2020 | OFK OraŔje 1960 | 3 : 4 | Varvarin |
13.09
16:00
KSK Konak 1926
Borac
0
3
|
13.09.2020 16:00 | KSK Konak 1926 | 0 : 3 | Borac | |||||
13.09
16:00
Partizan
Sloga
3
2
|
13.09.2020 16:00 | Partizan | 3 : 2 | Sloga |
13.09
16:30
ZgodaÄica
Studen Vitez
3
4
|
13.09.2020 16:30 | ZgodaÄica | 3 : 4 | Studen Vitez | |||||
13.09
16:30
Morava
Partizan
3
0
|
13.09.2020 16:30 | Morava | 3 : 0 | Partizan | |||||
13.09
16:30
Å umadija
Omladinac
5
5
|
13.09.2020 16:30 | Å umadija | 5 : 5 | Omladinac | |||||
13.09
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Milakovac 2018
1
1
|
13.09.2020 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 1 | Milakovac 2018 | |||||
13.09
16:30
BSK 2014
BuduÄnost
0
3
|
13.09.2020 16:30 | BSK 2014 | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
13.09
11:00
Biljanovac
Magnohrom
5
1
|
13.09.2020 11:00 | Biljanovac | 5 : 1 | Magnohrom |
13.09
11:00
OFK Takovo
Sloga (V)
2
5
|
13.09.2020 11:00 | OFK Takovo | 2 : 5 | Sloga (V) | |||||
13.09
11:00
Vrelo
Tamnava
8
2
|
13.09.2020 11:00 | Vrelo | 8 : 2 | Tamnava | |||||
13.09
11:00
Jedinstvo (M)
BuduÄnost 1995
4
1
|
13.09.2020 11:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 1 | BuduÄnost 1995 | |||||
13.09
11:00
Gunjevac
MurgaÅ” 2012
5
3
|
13.09.2020 11:00 | Gunjevac | 5 : 3 | MurgaÅ” 2012 | |||||
13.09
11:00
Sovljak
Dokmir
2
1
|
13.09.2020 11:00 | Sovljak | 2 : 1 | Dokmir | |||||
13.09
11:00
Brgule
Kolubara (LP)
0
3
|
13.09.2020 11:00 | Brgule | 0 : 3 | Kolubara (LP) |
13.09
17:00
Donja Mutnica
Radnik
4
2
|
13.09.2020 17:00 | Donja Mutnica | 4 : 2 | Radnik | |||||
13.09
17:00
Mladost
BSK Buljane
0
4
|
13.09.2020 17:00 | Mladost | 0 : 4 | BSK Buljane | |||||
13.09
17:00
ISK Izvor
Omladinac
1
3
|
13.09.2020 17:00 | ISK Izvor | 1 : 3 | Omladinac |
13.09
17:00
Jedinstvo
Moravac
6
3
|
13.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Moravac | |||||
13.09
16:00
Heroj
Hajduk
2
0
|
13.09.2020 16:00 | Heroj | 2 : 0 | Hajduk |
13.09
16:00
Rastina 1918
Dinamo (S)
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Rastina 1918 | 0 : 3 | Dinamo (S) |
13.09
16:00
Omladinac
Mladost
3
0
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.09
16:00
Napredak
GFK StreliŔte
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Napredak | 1 : 1 | GFK StreliŔte | |||||
13.09
16:00
OFK DragoŔevac
Belica
6
1
|
13.09.2020 16:00 | OFK DragoŔevac | 6 : 1 | Belica | |||||
13.09
16:00
Dobra Voda
Trnava
0
3
|
13.09.2020 16:00 | Dobra Voda | 0 : 3 | Trnava |
13.09
11:00
Radnik (S)
Napredak 1927
0
2
|
13.09.2020 11:00 | Radnik (S) | 0 : 2 | Napredak 1927 | |||||
13.09
11:00
Stig (MC)
Å apine
2
5
|
13.09.2020 11:00 | Stig (MC) | 2 : 5 | Å apine | |||||
13.09
11:00
BSK 1924
Jedinstvo (S)
1
5
|
13.09.2020 11:00 | BSK 1924 | 1 : 5 | Jedinstvo (S) |
13.09
16:00
Vitorul
Hajduk
3
1
|
13.09.2020 16:00 | Vitorul | 3 : 1 | Hajduk | |||||
13.09
16:00
Pobeda
Vinogradar
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Vinogradar |
13.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK RadniÄki
6
2
|
13.09.2020 16:30 | Dimitrije TucoviÄ | 6 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
13.09
16:30
Proleter
Petka
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Petka | |||||
13.09
16:30
Sloga
Vreoci
6
1
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 6 : 1 | Vreoci |
13.09
16:30
Mladost
OFK Borac
5
1
|
13.09.2020 16:30 | Mladost | 5 : 1 | OFK Borac | |||||
13.09
16:30
Bistrica
Strmovo
3
4
|
13.09.2020 16:30 | Bistrica | 3 : 4 | Strmovo | |||||
13.09
16:30
OFK Polet
20. Oktobar
3
2
|
13.09.2020 16:30 | OFK Polet | 3 : 2 | 20. Oktobar |
13.09
10:00
Kalipolje
KrÄevac 04
3
0
|
13.09.2020 10:00 | Kalipolje | 3 : 0 | KrÄevac 04 | |||||
13.09
10:00
Maskar
Gornja Trnava 1938
5
2
|
13.09.2020 10:00 | Maskar | 5 : 2 | Gornja Trnava 1938 |
13.09
11:00
Rudar 1973
Å FU Derbi 2016
2
0
|
13.09.2020 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 0 | Å FU Derbi 2016 | |||||
13.09
11:00
Gornje Sinkovce
Mladost
1
1
|
13.09.2020 11:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 1 | Mladost | |||||
13.09
10:30
JaŔunja
Napredak
3
0
|
13.09.2020 10:30 | JaŔunja | 3 : 0 | Napredak |
13.09
16:00
Jovanovac
Hajduk 1936
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Jovanovac | 0 : 0 | Hajduk 1936 | |||||
13.09
16:00
Stanovo 1941
Bukorovac
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Stanovo 1941 | 2 : 2 | Bukorovac | |||||
13.09
16:00
Kremenac
Kragujevac
0
0
|
13.09.2020 16:00 | Kremenac | 0 : 0 | Kragujevac |
13.09
16:00
Pobeda
Proleter 1932
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Pobeda | 1 : 3 | Proleter 1932 | |||||
13.09
16:00
Sloga (D)
Beli Orao
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Beli Orao | |||||
13.09
16:00
Metalac
Vojvoda Milenko
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Metalac | 1 : 1 | Vojvoda Milenko |
13.09
16:00
Sopot
Mip Majdan
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Sopot | 1 : 0 | Mip Majdan | |||||
13.09
16:00
Morava 1932
Dunav
1
2
|
13.09.2020 16:00 | Morava 1932 | 1 : 2 | Dunav | |||||
13.09
16:00
Sloga 1932
Dunavac
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Sloga 1932 | 2 : 2 | Dunavac | |||||
13.09
16:00
Moravac 1933
Margum
5
1
|
13.09.2020 16:00 | Moravac 1933 | 5 : 1 | Margum |
13.09
15:30
KoteŔica
Zadrugar
11
2
|
13.09.2020 15:30 | KoteŔica | 11 : 2 | Zadrugar | |||||
13.09
15:30
Sloga GoriÄ
BeloŔevac
0
2
|
13.09.2020 15:30 | Sloga GoriÄ | 0 : 2 | BeloÅ”evac | |||||
13.09
15:30
Ribnikar
Omladinac
1
5
|
13.09.2020 15:30 | Ribnikar | 1 : 5 | Omladinac | |||||
13.09
15:30
Mladost
OFK Povlen
4
4
|
13.09.2020 15:30 | Mladost | 4 : 4 | OFK Povlen |
13.09
16:30
Borac (VR)
Poletarac
6
1
|
13.09.2020 16:30 | Borac (VR) | 6 : 1 | Poletarac | |||||
13.09
16:30
Borac (R)
Srem (SM)
0
1
|
13.09.2020 16:30 | Borac (R) | 0 : 1 | Srem (SM) | |||||
13.09
16:30
Srem (SR)
Planinac
0
0
|
13.09.2020 16:30 | Srem (SR) | 0 : 0 | Planinac | |||||
13.09
16:30
Sloga
OFK Bosut
0
1
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 0 : 1 | OFK Bosut |
13.09
16:00
BSK
Jedinstvo
2
1
|
13.09.2020 16:00 | BSK | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.09
16:00
Sloga
Mladost
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Mladost | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost
Proleter
3
2
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Proleter |
13.09
10:00
Mlava (R)
BuduÄnost (M)
1
3
|
13.09.2020 10:00 | Mlava (R) | 1 : 3 | BuduÄnost (M) |
13.09
11:00
Grkljane
Polet
2
2
|
13.09.2020 11:00 | Grkljane | 2 : 2 | Polet | |||||
13.09
16:00
Vratare
Padež
0
5
|
13.09.2020 16:00 | Vratare | 0 : 5 | Padež | |||||
13.09
11:00
KruŔevica
Dedina
2
5
|
13.09.2020 11:00 | KruŔevica | 2 : 5 | Dedina | |||||
13.09
16:00
Dvorane
Lomnica
6
1
|
13.09.2020 16:00 | Dvorane | 6 : 1 | Lomnica |
13.09
16:30
GraniÄar
OFK BaÄinci
1
2
|
13.09.2020 16:30 | GraniÄar | 1 : 2 | OFK BaÄinci | |||||
13.09
16:30
Napredak
Jedinstvo (M)
8
0
|
13.09.2020 16:30 | Napredak | 8 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
13.09
16:30
OFK Bingula
SinÄeliÄ
0
2
|
13.09.2020 16:30 | OFK Bingula | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
13.09
16:30
Borac
Omladinac
1
2
|
13.09.2020 16:30 | Borac | 1 : 2 | Omladinac |
13.09
16:30
Kupinovo
Sloven
1
1
|
13.09.2020 16:30 | Kupinovo | 1 : 1 | Sloven | |||||
13.09
16:30
Lovac
Mladost 1935
8
0
|
13.09.2020 16:30 | Lovac | 8 : 0 | Mladost 1935 | |||||
13.09
16:30
Vitez
Hajduk 1932
0
2
|
13.09.2020 16:30 | Vitez | 0 : 2 | Hajduk 1932 |
13.09
16:00
PSS-192
Morava
2
0
|
13.09.2020 16:00 | PSS-192 | 2 : 0 | Morava |
13.09
16:30
Å iroki Brijeg
ŽeljezniÄar
0
1
|
13.09.2020 16:30 | Å iroki Brijeg | 0 : 1 | ŽeljezniÄar |
13.09
17:15
Jedinstvo
Grbalj
2
0
|
13.09.2020 17:15 | Jedinstvo | 2 : 0 | Grbalj | |||||
13.09
19:00
Kom
Berane
3
1
|
13.09.2020 19:00 | Kom | 3 : 1 | Berane | |||||
13.09
17:15
Arsenal
Bokelj
2
1
|
13.09.2020 17:15 | Arsenal | 2 : 1 | Bokelj | |||||
13.09
17:15
Igalo
Mornar
2
2
|
13.09.2020 17:15 | Igalo | 2 : 2 | Mornar | |||||
13.09
17:15
Ibar
Drezga
2
1
|
13.09.2020 17:15 | Ibar | 2 : 1 | Drezga |
13.09
15:00
West Bromwich Albion
Leicester City
0
3
|
13.09.2020 15:00 | West Bromwich Albion | 0 : 3 | Leicester City | |||||
13.09
17:30
Tottenham Hotspur
Everton
0
1
|
13.09.2020 17:30 | Tottenham Hotspur | 0 : 1 | Everton |
13.09
14:00
Deportivo AlavƩs
Real Betis
0
1
|
13.09.2020 14:00 | Deportivo AlavƩs | 0 : 1 | Real Betis | |||||
13.09
16:00
Real Valladolid
Real Sociedad
1
1
|
13.09.2020 16:00 | Real Valladolid | 1 : 1 | Real Sociedad | |||||
13.09
18:30
Villarreal
Huesca
1
1
|
13.09.2020 18:30 | Villarreal | 1 : 1 | Huesca | |||||
13.09
21:00
Valencia
Levante
4
2
|
13.09.2020 21:00 | Valencia | 4 : 2 | Levante |
13.09
15:00
Angers SCO
Reims
1
0
|
13.09.2020 15:00 | Angers SCO | 1 : 0 | Reims | |||||
13.09
15:00
Dijon
Brest
0
2
|
13.09.2020 15:00 | Dijon | 0 : 2 | Brest | |||||
13.09
13:00
Lille
Metz
1
0
|
13.09.2020 13:00 | Lille | 1 : 0 | Metz | |||||
13.09
15:00
Lorient
Lens
2
3
|
13.09.2020 15:00 | Lorient | 2 : 3 | Lens | |||||
13.09
17:00
Monaco
Nantes
2
1
|
13.09.2020 17:00 | Monaco | 2 : 1 | Nantes | |||||
13.09
15:00
NƮmes
Rennes
2
4
|
13.09.2020 15:00 | NƮmes | 2 : 4 | Rennes | |||||
13.09
21:00
PSG
Olympique Marseille
0
1
|
13.09.2020 21:00 | PSG | 0 : 1 | Olympique Marseille |
13.09
18:00
Proleter
MaÄva
0
0
|
13.09.2020 18:00 | Proleter | 0 : 0 | MaÄva | |||||
13.09
18:00
Mladost (L)
OFK BaÄka
2
1
|
13.09.2020 18:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | OFK BaÄka | |||||
13.09
18:00
Napredak
Zlatibor
1
1
|
13.09.2020 18:00 | Napredak | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
13.09
18:00
Javor Matis
Vojvodina
2
1
|
13.09.2020 18:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Vojvodina |
13.09
16:30
Kabel
IMT
2
0
|
13.09.2020 16:30 | Kabel | 2 : 0 | IMT | |||||
13.09
16:30
Zemun
GFK DuboÄica
0
0
|
13.09.2020 16:30 | Zemun | 0 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
13.09
16:30
Loznica
ŽelezniÄar (P)
0
3
|
13.09.2020 16:30 | Loznica | 0 : 3 | ŽelezniÄar (P) |
13.09
16:00
Jerma
Pobeda
|
13.09.2020 16:00 | Jerma | : | Pobeda | |||||
13.09
16:00
Lokomotiva
Mladost
|
13.09.2020 16:00 | Lokomotiva | : | Mladost |
13.09
17:00
Kolubara
TSC
2
2
|
13.09.2020 17:00 | Kolubara | 2 : 2 | TSC | |||||
13.09
17:00
RadniÄki 1923
Zemun
1
1
|
13.09.2020 17:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Zemun |
13.09
17:00
Spartak DOO
Heroj Polet
3
0
|
13.09.2020 17:00 | Spartak DOO | 3 : 0 | Heroj Polet | |||||
13.09
13:00
RadniÄki 2012
Loznica
3
1
|
13.09.2020 13:00 | RadniÄki 2012 | 3 : 1 | Loznica | |||||
13.09
16:00
Napredak Junior 2018
Rad
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Napredak Junior 2018 | 4 : 2 | Rad | |||||
13.09
17:00
Majdanpek
Jedinstvo 2014
1
0
|
13.09.2020 17:00 | Majdanpek | 1 : 0 | Jedinstvo 2014 |
13.09
11:00
RadniÄki 1923
RadniÄki (NB)
2
2
|
13.09.2020 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
13.09
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
2
5
|
13.09.2020 10:00 | OFK Beograd | 2 : 5 | Crvena zvezda | |||||
13.09
10:00
Napredak
Spartak ŽK
0
2
|
13.09.2020 10:00 | Napredak | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
13.09
11:00
TSC
Mladost (L)
0
1
|
13.09.2020 11:00 | TSC | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
13.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
IMT
1
2
|
13.09.2020 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 2 | IMT |
13.09
10:00
Jedinstvo (V)
RadniÄki (SM)
5
2
|
13.09.2020 10:00 | Jedinstvo (V) | 5 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
13.09
10:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
3
1
|
13.09.2020 10:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 1 | Podrinje | |||||
13.09
10:00
Dinamo 1945
InÄija
0
2
|
13.09.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 2 | InÄija |
13.09
10:00
OFK BaÄka
Spartak ŽK
3
1
|
13.09.2020 10:00 | OFK BaÄka | 3 : 1 | Spartak ŽK | |||||
13.09
10:00
Hajduk 1912
Petar PuaÄa
5
1
|
13.09.2020 10:00 | Hajduk 1912 | 5 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
13.09
10:00
RadniÄki 1912
BaÄka 1901
3
0
|
13.09.2020 10:00 | RadniÄki 1912 | 3 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
13.09
12:00
Petrika
Kabel
3
7
|
13.09.2020 12:00 | Petrika | 3 : 7 | Kabel |
13.09
16:00
GFK Sloboda
Morava (VP)
2
0
|
13.09.2020 16:00 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Morava (VP) | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Novi Pazar
3
1
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
13.09
16:00
Å umadija (A)
MaÄva
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Å umadija (A) | 0 : 2 | MaÄva | |||||
13.09
16:00
Sloga (K)
Metalac
2
2
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Metalac | |||||
13.09
16:00
BIP
Sloboda
5
1
|
13.09.2020 16:00 | BIP | 5 : 1 | Sloboda | |||||
13.09
16:00
Borac 1926
Jedinstvo (Ub)
7
1
|
13.09.2020 16:00 | Borac 1926 | 7 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
13.09
16:00
Sloga (P)
Loznica
1
0
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Loznica |
13.09
10:00
Radnik
OFK Lugomir
2
3
|
13.09.2020 10:00 | Radnik | 2 : 3 | OFK Lugomir | |||||
13.09
11:00
Jedinstvo (P)
OFK SinÄeliÄ
7
0
|
13.09.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 7 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
13.09
11:00
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
9
0
|
13.09.2020 11:00 | OFK RadniÄki | 9 : 0 | RadniÄki (P) |
13.09
09:00
SinÄeliÄ
Zvezdara
5
1
|
13.09.2020 09:00 | SinÄeliÄ | 5 : 1 | Zvezdara | |||||
13.09
10:00
IMT 2
011
3
4
|
13.09.2020 10:00 | IMT 2 | 3 : 4 | 011 | |||||
13.09
10:00
RadniÄki (NB) 2
Torlak
5
1
|
13.09.2020 10:00 | RadniÄki (NB) 2 | 5 : 1 | Torlak | |||||
13.09
10:00
BSK BorÄa
DIF
2
2
|
13.09.2020 10:00 | BSK BorÄa | 2 : 2 | DIF | |||||
13.09
10:00
Železnik 1930
Lokomotiva
2
6
|
13.09.2020 10:00 | Železnik 1930 | 2 : 6 | Lokomotiva | |||||
13.09
12:00
Brodarac 2
Bežanija
2
0
|
13.09.2020 12:00 | Brodarac 2 | 2 : 0 | Bežanija |
13.09
16:00
PoŔtar 1930
Ada
2
0
|
13.09.2020 16:00 | PoŔtar 1930 | 2 : 0 | Ada | |||||
13.09
16:00
Crvenka
Mladenovac
4
2
|
13.09.2020 16:00 | Crvenka | 4 : 2 | Mladenovac |
13.09
09:30
RadniÄki (O)
Rad
2
7
|
13.09.2020 09:30 | RadniÄki (O) | 2 : 7 | Rad | |||||
13.09
08:30
Internacional
RadniÄki (NB)
0
4
|
13.09.2020 08:30 | Internacional | 0 : 4 | RadniÄki (NB) | |||||
13.09
12:00
SinÄeliÄ
Voždovac
1
1
|
13.09.2020 12:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | Voždovac |
13.09
12:00
Borac
OFK Beograd
0
3
|
13.09.2020 12:00 | Borac | 0 : 3 | OFK Beograd |
13.09
12:00
Napredak
Spartak ŽK
0
2
|
13.09.2020 12:00 | Napredak | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
13.09
11:00
TSC
Mladost (L)
2
2
|
13.09.2020 11:00 | TSC | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
13.09
16:00
Real NiÅ”
OFK VrŔac
2
1
|
13.09.2020 16:00 | Real NiŔ | 2 : 1 | OFK VrŔac |
13.09
13:00
OFK Beograd
BSK 1925
5
0
|
13.09.2020 13:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | BSK 1925 | |||||
13.09
12:00
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
3
2
|
13.09.2020 12:00 | BSK BorÄa | 3 : 2 | RadniÄki (NB) |
13.09
12:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
3
2
|
13.09.2020 12:00 | OFK VrÅ”ac | 3 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
13.09
12:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
3
1
|
13.09.2020 12:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 1 | Podrinje | |||||
13.09
12:00
Dinamo 1945
InÄija
4
1
|
13.09.2020 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | InÄija |
13.09
12:00
OFK BaÄka
Spartak ŽK
2
1
|
13.09.2020 12:00 | OFK BaÄka | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
13.09
12:00
Hajduk 1912
Petar PuaÄa
6
0
|
13.09.2020 12:00 | Hajduk 1912 | 6 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
13.09
10:00
Petrika
Kabel
0
0
|
13.09.2020 10:00 | Petrika | 0 : 0 | Kabel | |||||
13.09
12:00
Kikinda 1909
RFK Novi Sad 1921
0
5
|
13.09.2020 12:00 | Kikinda 1909 | 0 : 5 | RFK Novi Sad 1921 |
13.09
16:00
GFK Sloboda
Smederevo 1924
5
0
|
13.09.2020 16:00 | GFK Sloboda | 5 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
13.09
16:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Novi Pazar
0
2
|
13.09.2020 16:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
13.09
16:00
Å umadija (A)
Savacijum
1
3
|
13.09.2020 16:00 | Å umadija (A) | 1 : 3 | Savacijum | |||||
13.09
16:00
Mladi radnik 1926
Metalac
0
2
|
13.09.2020 16:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Metalac | |||||
13.09
16:00
Borac 1926
Jedinstvo (Ub)
4
1
|
13.09.2020 16:00 | Borac 1926 | 4 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
13.09
16:00
RadniÄki 1923
Javor Matis
6
1
|
13.09.2020 16:00 | RadniÄki 1923 | 6 : 1 | Javor Matis | |||||
13.09
16:00
Sloga (P)
Loznica
4
0
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Loznica |
13.09
10:00
SFS Borac
RadniÄki (N)
3
1
|
13.09.2020 10:00 | SFS Borac | 3 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
13.09
11:00
GFK Jagodina
Dinamo
8
1
|
13.09.2020 11:00 | GFK Jagodina | 8 : 1 | Dinamo | |||||
13.09
13:00
OFK RadniÄki
GFK DuboÄica
2
1
|
13.09.2020 13:00 | OFK RadniÄki | 2 : 1 | GFK DuboÄica |
13.09
12:30
Zvezdara
VinÄa
2
3
|
13.09.2020 12:30 | Zvezdara | 2 : 3 | VinÄa | |||||
13.09
10:00
RadniÄki (R)
BASK
1
4
|
13.09.2020 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 4 | BASK | |||||
13.09
10:00
Palilulac
RFK GrafiÄar
0
10
|
13.09.2020 10:00 | Palilulac | 0 : 10 | RFK GrafiÄar |
13.09
10:00
ObiliÄ
Iskra
3
2
|
13.09.2020 10:00 | ObiliÄ | 3 : 2 | Iskra | |||||
13.09
10:00
Proleter (NJ)
ÄurÄin
1
1
|
13.09.2020 10:00 | Proleter (NJ) | 1 : 1 | ÄurÄin |
13.09
16:00
OFK Beograd
Zabrežje
5
4
|
13.09.2020 16:00 | OFK Beograd | 5 : 4 | Zabrežje |
13.09
10:00
Ribnica
OFK Senjak
2
2
|
13.09.2020 10:00 | Ribnica | 2 : 2 | OFK Senjak | |||||
13.09
11:00
MaÄva 1929
ŽelezniÄar
6
0
|
13.09.2020 11:00 | MaÄva 1929 | 6 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
13.09
12:00
Å abac Sunrise
Sloga
5
1
|
13.09.2020 12:00 | Å abac Sunrise | 5 : 1 | Sloga |
13.09
19:00
Crvena zvezda
Partizan
0
1
|
13.09.2020 19:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Partizan | |||||
13.09
20:00
ADA
Lokomotiva
2
0
|
13.09.2020 20:00 | ADA | 2 : 0 | Lokomotiva |
13.09
11:00
Bane 1931
Apolon 2018
0
1
|
13.09.2020 11:00 | Bane 1931 | 0 : 1 | Apolon 2018 |
13.09
10:00
BeÄej 1918
RadniÄki 1912
1
7
|
13.09.2020 10:00 | BeÄej 1918 | 1 : 7 | RadniÄki 1912 | |||||
13.09
10:00
Arena Su
CFK
1
2
|
13.09.2020 10:00 | Arena Su | 1 : 2 | CFK | |||||
13.09
10:00
Spartak ŽK
Kabel
7
1
|
13.09.2020 10:00 | Spartak ŽK | 7 : 1 | Kabel |
13.09
10:00
OFK VrŔac
Proleter 2006
7
0
|
13.09.2020 10:00 | OFK VrŔac | 7 : 0 | Proleter 2006 | |||||
13.09
10:00
ŽelezniÄar
Akademija Bambi
6
1
|
13.09.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 6 : 1 | Akademija Bambi | |||||
13.09
10:00
RadniÄki (K)
Kikinda 1909
2
3
|
13.09.2020 10:00 | RadniÄki (K) | 2 : 3 | Kikinda 1909 | |||||
13.09
10:00
One team
Derby 2015
7
1
|
13.09.2020 10:00 | One team | 7 : 1 | Derby 2015 |
13.09
13:00
Index
RadniÄki (Å )
1
6
|
13.09.2020 13:00 | Index | 1 : 6 | RadniÄki (Å ) | |||||
13.09
14:00
Petrika
GFK Sloven
2
0
|
13.09.2020 14:00 | Petrika | 2 : 0 | GFK Sloven |
13.09
BaÄinac
Sloboda
0
15
|
13.09.2020 | BaÄinac | 0 : 15 | Sloboda |
13.09
10:00
Sunrise Å abac
Zadrugar
8
0
|
13.09.2020 10:00 | Sunrise Å abac | 8 : 0 | Zadrugar | |||||
13.09
11:00
Mladost
Drina
6
0
|
13.09.2020 11:00 | Mladost | 6 : 0 | Drina |
13.09
13:00
Kolubara
RadniÄki
9
0
|
13.09.2020 13:00 | Kolubara | 9 : 0 | RadniÄki |
13.09
11:00
Tisa NjerÅ”
CFK
2
2
|
13.09.2020 11:00 | Tisa NjerÅ” | 2 : 2 | CFK | |||||
13.09
11:00
RadniÄki 1905
Äantavir
0
4
|
13.09.2020 11:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 4 | Äantavir |
13.09
11:00
Novi Pazar B
Novi Pazar
1
8
|
13.09.2020 11:00 | Novi Pazar B | 1 : 8 | Novi Pazar | |||||
13.09
11:00
KoŔtam Polje
Tutin
2
1
|
13.09.2020 11:00 | KoŔtam Polje | 2 : 1 | Tutin | |||||
13.09
11:00
AF AS Novi Pazar
Granit
4
0
|
13.09.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 4 : 0 | Granit | |||||
13.09
11:30
Sport Klub 99
OFK Ras
6
4
|
13.09.2020 11:30 | Sport Klub 99 | 6 : 4 | OFK Ras | |||||
13.09
11:00
Rudar
Pazar Juniors
3
0
|
13.09.2020 11:00 | Rudar | 3 : 0 | Pazar Juniors |
13.09
08:30
Ada
Zemun
0
3
|
13.09.2020 08:30 | Ada | 0 : 3 | Zemun | |||||
13.09
11:00
Partizan
Teleoptik
7
1
|
13.09.2020 11:00 | Partizan | 7 : 1 | Teleoptik | |||||
13.09
09:30
Brodarac
Voždovac
5
0
|
13.09.2020 09:30 | Brodarac | 5 : 0 | Voždovac | |||||
13.09
13:00
RadniÄki (NB)
Crvena zvezda
0
4
|
13.09.2020 13:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 4 | Crvena zvezda |
13.09
15:00
SinÄeliÄ
Lokomotiva
3
1
|
13.09.2020 15:00 | SinÄeliÄ | 3 : 1 | Lokomotiva |
13.09
10:00
BoleÄ
Hajduk
1
2
|
13.09.2020 10:00 | BoleÄ | 1 : 2 | Hajduk | |||||
13.09
12:00
PoŔtar 1930
OFK Beograd
1
7
|
13.09.2020 12:00 | PoŔtar 1930 | 1 : 7 | OFK Beograd |
13.09
10:00
Jadran
Srbobran
0
7
|
13.09.2020 10:00 | Jadran | 0 : 7 | Srbobran |
13.09
09:00
Partizan
Obrenovac 1905
12
2
|
13.09.2020 09:00 | Partizan | 12 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
13.09
08:30
RFK GrafiÄar
Brodarac
2
1
|
13.09.2020 08:30 | RFK GrafiÄar | 2 : 1 | Brodarac |
13.09
11:00
Lehel 2019
Nova Kolonija
2
1
|
13.09.2020 11:00 | Lehel 2019 | 2 : 1 | Nova Kolonija | |||||
13.09
13:00
Vojvodina
Spartak
0
3
|
13.09.2020 13:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Spartak | |||||
13.09
11:00
Moskva
VoŔa AS
0
15
|
13.09.2020 11:00 | Moskva | 0 : 15 | VoŔa AS |
13.09
13:00
IMT
Srem
3
0
|
13.09.2020 13:00 | IMT | 3 : 0 | Srem |
13.09
09:30
Tisa NjerÅ”
BajŔa
1
3
|
13.09.2020 09:30 | Tisa NjerŔ | 1 : 3 | BajŔa |
13.09
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 014
RadniÄki (V)
0
13
|
13.09.2020 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 014 | 0 : 13 | RadniÄki (V) | |||||
13.09
10:00
Omladinac
ŽelezniÄar
6
3
|
13.09.2020 10:00 | Omladinac | 6 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
13.09
10:00
OFK Senjak
Vrelo sport
12
0
|
13.09.2020 10:00 | OFK Senjak | 12 : 0 | Vrelo sport | |||||
13.09
10:00
OFK OseÄina
Vojvode
0
4
|
13.09.2020 10:00 | OFK OseÄina | 0 : 4 | Vojvode | |||||
13.09
10:00
TeŔnjar
Jedinstvo
0
5
|
13.09.2020 10:00 | TeŔnjar | 0 : 5 | Jedinstvo |
13.09
10:00
POFK Äivija
MaÄva 1929
1
0
|
13.09.2020 10:00 | POFK Äivija | 1 : 0 | MaÄva 1929 |
13.09
10:00
Omladinac
Borac
12
0
|
13.09.2020 10:00 | Omladinac | 12 : 0 | Borac | |||||
13.09
08:30
Lazarevac
Mladi borac
2
1
|
13.09.2020 08:30 | Lazarevac | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
13.09
09:15
Mladost
ŽFK Borac
2
4
|
13.09.2020 09:15 | Mladost | 2 : 4 | ŽFK Borac | |||||
13.09
09:15
Akademija fudbala
Kolubara 2
1
0
|
13.09.2020 09:15 | Akademija fudbala | 1 : 0 | Kolubara 2 |
13.09
10:45
Omladinac
Mladost
1
2
|
13.09.2020 10:45 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost | |||||
13.09
11:30
Real 28
Kolubara 2
6
0
|
13.09.2020 11:30 | Real 28 | 6 : 0 | Kolubara 2 | |||||
13.09
11:30
Kolubara 1
Zadrugar
3
1
|
13.09.2020 11:30 | Kolubara 1 | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
13.09
10:00
Zadrugar
Akademija fudbala
2
1
|
13.09.2020 10:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Akademija fudbala |
13.09
Real 28 -2
Turbina
1
4
|
13.09.2020 | Real 28 -2 | 1 : 4 | Turbina | |||||
13.09
Akademija fudbala 1
Real 28 - 1
3
3
|
13.09.2020 | Akademija fudbala 1 | 3 : 3 | Real 28 - 1 |
13.09
17:00
Plavi 2000
Resnik
3
0
|
13.09.2020 17:00 | Plavi 2000 | 3 : 0 | Resnik |
13.09
15:00
RadniÄki
Crvena zvezda
18
60
|
13.09.2020 15:00 | RadniÄki | 18 : 60 | Crvena zvezda |