XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 624 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2020

Fudbal

Čukarički
Beograd
31.10.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
31.10.2020
TSC
Bačka Topola
Mladost (L)
Lučani
31.10.2020
Proleter
Novi Sad
Napredak
Kruševac
31.10.2020
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
31.10.2020
Mačva
Šabac
Javor Matis
Ivanjica
31.10.2020
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
31.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
31.10.2020
Metalac
Gornji Milanovac
Vojvodina
Novi Sad
31.10.2020
OFK Bačka
Bačka Palanka
Rad
Beograd
31.10.2020
Zlatibor
Čajetina
Borac 1926
Čačak
31.10.2020
Dinamo
Vranje
Zemun
Zemun
31.10.2020
OFK Žarkovo
Beograd
Loznica
Loznica
31.10.2020
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
31.10.2020
Kabel
Novi Sad
Trayal
Kruševac
31.10.2020
Radnički (P)
Pirot
Budućnost
Dobanovci
31.10.2020
IMT
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
31.10.2020
RFK Grafičar
Beograd
Železničar (P)
Pančevo
31.10.2020
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GFK Dubočica
Leskovac
31.10.2020
Sloga (K)
Kraljevo
Sarajevo
Sarajevo
31.10.2020
13:30
Mladost
Doboj-Kakanj
Krupa
Krupa na Vrbasu
31.10.2020
13:30
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Zrinjski
Mostar
31.10.2020
13:30
Velež
Mostar
Željezničar
Sarajevo
31.10.2020
13:30
Radnik
Bijeljina
Sloboda
Tuzla
31.10.2020
13:30
Borac
Banja Luka
Tekstilac
Derventa
31.10.2020
14:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Leotar
Trebinje
31.10.2020
14:00
Drina
Zvornik
Borac
Kozarska Dubica
31.10.2020
14:00
Modriča
Modriča
Jedinstvo
Brčko
31.10.2020
14:00
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Ljubić
Prnjavor
31.10.2020
14:00
Sutjeska
Foča
Podrinje
Janja
31.10.2020
14:00
Željezničar
Banja Luka
Kozara
Gradiška
31.10.2020
14:00
Sloboda
Novi Grad
Sloga
Doboj
31.10.2020
14:00
Rudar Prijedor
Prijedor
Dinamo 1945
Pančevo
31.10.2020
14:00
1. Maj Ruma
Ruma
Mladost (NS)
Novi Sad
31.10.2020
14:00
Sloboda
Novi Kozarci
Feniks 1995
Apatin
31.10.2020
14:00
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički (Zr)
Zrenjanin
31.10.2020
14:00
Dunav
Stari Banovci
Bečej 1918
Bečej
31.10.2020
14:00
Hajduk 1912
Kula
Radnički 1912
Sombor
31.10.2020
14:00
OFK Vršac
Vršac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
31.10.2020
14:00
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo
Ub
31.10.2020
13:30
GFK Sloboda
Užice
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
31.10.2020
13:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
31.10.2020
13:30
Sušica
Kragujevac
Tutin
Tutin
31.10.2020
13:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
31.10.2020
13:30
Sloga (P)
Požega
Smederevo 1924
Smederevo
31.10.2020
13:30
Gruža
Gruža
Šumadija (A)
Aranđelovac
31.10.2020
13:30
Budućnost (A)
Arilje
Radnički (O)
Obrenovac
31.10.2020
13:30
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
31.10.2020
11:00
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
31.10.2020
13:30
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet Dorćol
Beograd
31.10.2020
11:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Brodarac
Novi Beograd
31.10.2020
13:30
Leštane
Leštane
Lokomotiva
Beograd
31.10.2020
13:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
31.10.2020
10:00
Studenski grad
Novi Beograd
OFK Sinđelić
Niš
31.10.2020
13:30
Vlasina
Vlasotince
Dunav
Prahovo
31.10.2020
13:30
Radnički (S)
Svilajnac
Timok 1919
Zaječar
31.10.2020
13:30
SFS Borac
Paraćin
Pčinja
Trgovište
31.10.2020
13:30
Budućnost (P)
Popovac
Trstenik PPT
Trstenik
31.10.2020
13:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (P)
Paraćin
31.10.2020
13:30
Car Konstantin
Niš
Šumadija 1903
Kragujevac
31.10.2020
13:30
Goč
Vrnjačka Banja
Mokra Gora
Zubin Potok
31.10.2020
13:30
Polet
Ratina
Omladinac
Novo Selo
31.10.2020
13:30
Radnik
Ušće
Morava (VP)
Velika Plana
31.10.2020
13:30
Pomoravlje
Vlaški Do
VGSK
Veliko Gradište
31.10.2020
13:30
Sloboda
Lipe
Zvižd
Kučevo
31.10.2020
13:30
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Karađorđe
Topola
31.10.2020
13:30
Đerdap
Golubac
FAP
Priboj
31.10.2020
13:30
Prijevor
Prijevor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
31.10.2020
13:30
Crnokosa
Kosjerić
Ribnica
Mionica
31.10.2020
13:30
Sloga (B)
Bogosavac
Radnički (V)
Valjevo
31.10.2020
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Tekstilac
Odžaci
31.10.2020
14:00
Obilić
Novi Kneževac
Krila Krajine
Bačka Palanka
31.10.2020
14:00
Tavankut
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
31.10.2020
14:00
Radnički (S)
Sombor
Bajša
Bajša
31.10.2020
14:00
Crvenka
Crvenka
Vojvodina (T)
Tovariševo
31.10.2020
14:00
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički (S)
Sutjeska
31.10.2020
14:00
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
31.10.2020
14:00
Banat
Čenta
Begej
Žitište
31.10.2020
14:00
Budućnost
Srpska Crnja
Sloga
Plandište
31.10.2020
14:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
31.10.2020
14:00
Mladost
Omoljica
OFK Kikinda 1909
Kikinda
31.10.2020
14:00
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga (T)
Temerin
31.10.2020
14:00
Sloboda
Donji Tovarnik
Crvena Zvezda
Novi Sad
31.10.2020
14:00
Cement
Beočin
Sloga (E)
Erdevik
31.10.2020
14:00
Sremac Vojka
Vojka
Sloga (D)
Despotovac
31.10.2020
13:30
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo 1936
Kruševac
31.10.2020
13:30
Moravac 2015
Krušar
Brodoremont
Kladovo
31.10.2020
13:30
OFK Slatina
Bor
Balkanski
Dimitrovgrad
31.10.2020
13:30
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
31.10.2020
13:30
BSK
Bogovina
Bor 1919
Bor
31.10.2020
13:30
Rajko Mitić
Bela Palanka
OFK Napredak 1929
Aleksinac
31.10.2020
13:30
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Nebeski Andjeli
Vranje
31.10.2020
13:30
Budućnost
Orašje
Milutinac
Zemun
31.10.2020
11:00
Torlak
Beograd
Šumadija
Šopić
31.10.2020
13:30
Srem
Jakovo
Turbina
Vreoci
31.10.2020
13:30
Vinča
Vinča
Midžor
Kalna
31.10.2020
13:30
Graničar
Veliki Izvor
Ozren
Sokobanja
31.10.2020
13:30
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Rtanj
Boljevac
31.10.2020
13:30
Rudar (P)
Podvis
Ribnik
Gornji Ribnik
31.10.2020
13:30
Mačkovac
Mačkovac
Čitluk
Čitluk
31.10.2020
13:30
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Železničar
Inđija
31.10.2020
13:30
GFK Sloven
Ruma
Radnički
Šid
31.10.2020
13:30
Ljukovo
Ljukovo
Partizan
Vitojevci
31.10.2020
13:30
Hajduk (B)
Beška
Partizan (U)
Uljma
31.10.2020
13:30
Spartak 1911
Debeljača
Borac (BG)
Bački Gračac
31.10.2020
13:30
Polet
Karavukovo
Sloga
Ostojićevo
31.10.2020
13:30
Proleter (Nj)
Njegoševo
AFK
Ada
31.10.2020
13:30
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter (RS)
Ravno Selo
31.10.2020
13:30
Budućnost
Savino Selo
Mladost (L)
Lukićevo
31.10.2020
13:30
Polet
Nakovo
Delija
Mokrin
31.10.2020
13:30
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac (P)
Pajsijević
31.10.2020
13:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
Borac (O)
Ostružnica
31.10.2020
13:30
Balkan Mirijevo
Beograd
Rakovica
Beograd
31.10.2020
13:30
DIF
Beograd
Mladost
Čibutkovica
31.10.2020
13:30
Barajevo
Barajevo
Veternik
Veternik
31.10.2020
14:00
Omladinac
Stepanovićevo
Slavija
Novi Sad
31.10.2020
14:00
OFK Futog
Futog
Zlot
Zlot
31.10.2020
13:30
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
31.10.2020
13:30
Krivelj
Krivelj
Šarbanovac
Šarbanovac
31.10.2020
13:30
Radnički
Klokočevac
Sloboda (G)
Grbice
31.10.2020
14:00
Šumadinac KG
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
31.10.2020
14:00
Zastava
Kragujevac
Rudar 2001
Kostolac
31.10.2020
13:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Svrljig
Svrljig
31.10.2020
13:30
Elid
Donji Dušnik
Taskovići
Taskovići
31.10.2020
13:30
Jastrebac
Tešica
Mladi radnik 1925
Grdica
31.10.2020
14:00
Rudar
Baljevac
Vladimir Durković
Berilovac
31.10.2020
13:30
Dragoš
Pirot
Zadrugar
Krupac
31.10.2020
13:30
Zvezda
Blato
Gučevo 1929
Banja Koviljača
31.10.2020
14:00
Vidojevica
Lešnica
Cer (PE)
Petkovica
31.10.2020
14:00
Sloga (KR)
Krnić
Mladost (S)
Suvojnica
31.10.2020
13:30
Trnovac
Trnovac
Garevina
Garevina
31.10.2020
13:30
Omladinac (P)
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
31.10.2020
13:30
Poljoprivrednik
Počekovina
Stari Trstenik
Stari Trstenik
31.10.2020
13:30
Župski biseri
Lacisled
Jezero
Zlatari
31.10.2020
13:30
Vinogradar
Riljac
Dunav
Banatska Palanka
31.10.2020
13:30
Borac (VG)
Vračev Gaj
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
31.10.2020
BSK
Borač
Železničar
Novi Sad
31.10.2020
14:00
OFK Hajduk
Novi Sad
Slanobarac
Budisava
31.10.2020
14:00
Proleter
Banoštor
Avala 1939
Beli Potok
31.10.2020
13:30
Mladi proleter
Beograd
Bogutovačka Banja
Bogutovac
31.10.2020
14:00
Miločajac
Miločaj
Sloga Obrva
Obrva
31.10.2020
14:00
Progorelica
Progorelica
Polet S.D.
Suvi Do
31.10.2020
13:30
Zadrugar 1947
Tabanovac
Bata Bulić
Bistrica
31.10.2020
13:30
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Rade Milošević
Dubočka
31.10.2020
13:30
Krilaš
Ćovdin
Radnički
Tekija
31.10.2020
13:30
Rudar (P)
Plazane
Sinđelić
Vojnik
31.10.2020
13:30
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar (S)
Stenjevac
31.10.2020
13:30
Jasenovo
Jasenovo
Zenit
Oparić
31.10.2020
13:30
Sloboda
Šuljkovac
GFK Tabane
Jagodina
31.10.2020
13:30
Jedinstvo
Duboka
Kupinovac
Kupinovac
31.10.2020
13:30
Mladost (T)
Tečić
Pobednik
Piroman
31.10.2020
13:30
Sloga
Ratari
Crvena Jabuka
Ub
31.10.2020
14:30
Proleter
Bajevac
Kalenić
Kalenić
31.10.2020
14:30
Omladinac
Kalinovac
Rudar
Radljevo
31.10.2020
14:30
Ratkovac
Ratkovac
Rajac
Kadina Luka
31.10.2020
13:30
Rakac Stave
Stave
Junior Novo Naselje
Valjevo
31.10.2020
13:30
Komanice
Komanice
Borac
Trnjane
31.10.2020
13:30
Polet (R)
Radevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
31.10.2020
13:30
OFK Sloga
Dobrujevac
Potisje
Kanjiža
31.10.2020
13:30
Bačka
Mol
Horgoš 1911
Horgoš
31.10.2020
13:30
Jedinstvo
Srpski Krstur
Vučak
Vučak
31.10.2020
13:30
Lunjevac
Lunjevac
Kolarac
Kolari
31.10.2020
13:30
Landol
Landol
Petrijevac
Petrijevo
31.10.2020
13:30
Badljevica
Badljevica
Vožd 2020
Vodanj
31.10.2020
13:30
Omladinac
Seone
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
31.10.2020
13:30
OFK Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
31.10.2020
13:30
Proleter 1947
Vranovo
Vrbovac
Vrbovac
31.10.2020
13:30
Skobalj
Skobalj
Belpos
Belotić
31.10.2020
14:00
Verko
Suvo Selo
Mladost
Resnik
31.10.2020
13:30
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
31.10.2020
13:30
Sloga
Žučkovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
31.10.2020
13:30
Omladinac 1927
Opovo
Soko
Nova Gajdobra
31.10.2020
13:30
Proleter
Karađorđevo
Šumadija
Brdjani
31.10.2020
15:00
Lunjevica
Lunjevica
Velereč 94
Velereč
31.10.2020
15:00
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
31.10.2020
15:00
Omladinac
Kalimanići
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
31.10.2020
15:00
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Brezak
Pranjani
31.10.2020
15:00
Semedraž
Semedraž
Azbukovica
Crnča
31.10.2020
14:00
Hajduk
Ribarica
Šabac Sunrise
Šabac
31.10.2020
14:00
Premijer
Badovinci
Milicionar
Bogatić
31.10.2020
14:00
Petlovača
Petlovača
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
31.10.2020
14:00
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Glavaš
Glibovac
31.10.2020
Udarnik
Baničina
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
31.10.2020
13:30
Borac
Bivolje
Makrešane
Makrešane
31.10.2020
13:30
Zmajevac
Belasica
Graničar
Grabovci
31.10.2020
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
31.10.2020
Borac (S)
Stejanovci
Borac (J)
Jarkovci
31.10.2020
Sloga (S)
Maradik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
31.10.2020
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Vojvodina
Neradin
31.10.2020
Polet
Nikinci
27. Oktobar
Šatrinci
31.10.2020
Sloga (K)
Krnješevci
Radnik
Davidovac
31.10.2020
14:00
BSK Buljane
Buljane
Borac 1950
Bošnjane
31.10.2020
14:00
ISK Izvor
Izvor
Hajduk
Čepure
31.10.2020
14:00
Jedinstvo
Ratare
Moravac
Gornje Vidovo
31.10.2020
14:00
Budućnost
Lebina
GFK Strelište
Jagodina
31.10.2020
13:30
Oniks
Lozovik
OFK Dragoševac
Dragoševac
31.10.2020
13:30
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak 1927
Toponica
31.10.2020
13:30
Radnik (S)
Salakovac
Stig (C)
Crljenac
31.10.2020
13:30
Crni Vitez
Kalište
Janošik
Janošik
31.10.2020
13:30
Naša Krajina
Kupinik
Solunac
Banatski Sokolac
31.10.2020
13:30
Gaj
Veliki Gaj
Rapid
Nikolinci
31.10.2020
13:30
Vladimirovac
Vladimirovac
Vojvodina
Seleuš
31.10.2020
13:30
Mladost (VG)
Velika Greda
Sloga
Margita
31.10.2020
13:30
Banatul
Lokve
Budućnost MI
Donja Trnava
31.10.2020
13:30
Junkovac
Junkovac
Napredak
Trnovče
31.10.2020
13:30
Udarnik 2015
Ćovdin
Burovac
Burovac
31.10.2020
13:30
Vukan
Ždrelo
Soko
Krvije
31.10.2020
13:30
Omladinac
Busur
Rudar 1947
Stamnica
31.10.2020
13:30
Melnica
Melnica
BSK
Bošnjak
31.10.2020
13:30
Radnik
Pankovo
ŠFU Derbi 2016
Vlase
31.10.2020
16:00
Rudar 1973
Rudare
Polet
Ljubić kod Knića
31.10.2020
14:00
Grivac
Grivac
Kotlenik
Selo Leskovac
31.10.2020
14:00
Mladost
Pretoke
Dumača
Pocerski Metković
31.10.2020
14:30
Bojić
Bojić
Osanica
Osanica
31.10.2020
13:30
Vukovac 98
Vukovac
Selište
Selište
31.10.2020
13:30
Vrelo 1971
Milanovac
Mladost (K)
Krupaja
31.10.2020
13:30
Laznica
Laznica
Luk Kompenzatori
Voćnjak
31.10.2020
13:30
Sloga
Korenita
Crvena zvezda
Miraševac
31.10.2020
Mladost
Crni kao
Šumadinac
Brzan
31.10.2020
Lepenica
Badnjevac
Tulež
Tulež
31.10.2020
Misača
Misača
OFK Titograd
Podgorica
31.10.2020
20:00
Rudar
Pljevlja
Podgorica
Podgorica
31.10.2020
20:00
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
31.10.2020
20:00
Budućnost
Podgorica
Dečić
Tuzi
31.10.2020
20:00
Iskra
Danilovgrad
Zeta
Golubovci
31.10.2020
20:00
Jezero
Plav
Grbalj
Radanovići
31.10.2020
17:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
31.10.2020
17:00
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
31.10.2020
17:00
Arsenal
Tivat
Mornar
Bar
31.10.2020
17:00
Igalo
Herceg Novi
Drezga
Piperi
31.10.2020
17:00
Ibar
Rožaje
Nantes
Nantes
31.10.2020
21:00
PSG
Paris
Rennes
Rennes
31.10.2020
17:00
Brest
Brest
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
31.10.2020
18:30
RB Leipzig
Leipzig
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
31.10.2020
15:30
Werder
Bremen
Köln
Köln
31.10.2020
15:30
Bayern
München
Augsburg
Augsburg
31.10.2020
15:30
Mainz 05
Mainz
Arminia
Bielefeld
31.10.2020
15:30
Borussia Dortmund
Dortmund
Burnley
Burnley
31.10.2020
16:00
Chelsea
London
Liverpool
Liverpool
31.10.2020
18:30
West Ham United
London
Sheffield United
Sheffield
31.10.2020
13:30
Manchester City
Manchester
Bologna
Bologna
31.10.2020
20:45
Cagliari
Cagliari
Crotone
Crotone
31.10.2020
15:00
Atalanta
Bergamo
Internazionale
Milano
31.10.2020
18:00
Parma
Parma
Crvena zvezda
Beograd
31.10.2020
Sloga
Zemun
Zemun
Zemun
31.10.2020
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
31.10.2020
Vojvodina
Novi Sad
Mašinac Trejs
Niš
31.10.2020
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1923
Kragujevac
31.10.2020
Požarevac
Požarevac
Kolibri
Kuršumlija
31.10.2020
Topličanin
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
31.10.2020
SUŽF Stol
Bor
Levač
Rekovac
31.10.2020
Knjaževac 2015
Knjaževac
Morava
Žitkovac
31.10.2020
Rudar 1974
Bor
Brodarac
Novi Beograd
31.10.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
31.10.2020
OFK Beograd
Beograd
TSC
Bačka Topola
31.10.2020
Partizan
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
31.10.2020
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
31.10.2020
Radnički 1923
Kragujevac
Trayal
Kruševac
31.10.2020
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
31.10.2020
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
31.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
IMT
Beograd
31.10.2020
RFK Grafičar
Beograd
Mladost (L)
Lučani
31.10.2020
Spartak ŽK
Subotica
Sloboda (Č)
Čačak
31.10.2020
13:30
Radnički (V)
Valjevo
Mačva
Šabac
31.10.2020
13:30
Loznica
Loznica
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
13:30
Sloga (P)
Požega
Napredak
Markovac
31.10.2020
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.10.2020
13:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zvižd
Kučevo
31.10.2020
13:30
Borac 1932
Ralja
VGSK
Veliko Gradište
31.10.2020
13:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sloboda
Lipe
31.10.2020
13:30
OFK Slavija
Smederevo
OPK Rudar 2001
Kostolac
31.10.2020
13:30
Karađorđe
Topola
Rojkovac
Obrenovac
31.10.2020
Boleč
Grocka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
31.10.2020
Poštar 1930
Beograd
Dunav
Veliko Selo
31.10.2020
Zvezdara
Beograd
Mladost
Lučani
31.10.2020
Sušica
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
31.10.2020
Takovo
Gornji Milanovac
Jošanica
Novi Pazar
31.10.2020
Korićani
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
31.10.2020
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
31.10.2020
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
31.10.2020
Sinđelić
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
31.10.2020
IMT
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
31.10.2020
Partizan
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
31.10.2020
Studentski Grad
Beograd
Brodarac
Beograd
31.10.2020
Internacional
Beograd
OFK Beograd
Beograd
31.10.2020
Radnički (O)
Obrenovac
011
Beograd
31.10.2020
BSK Borča
Borča
Brodarac
Beograd
31.10.2020
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
31.10.2020
Kiker
Kraljevo
TSC
Bačka Topola
31.10.2020
Partizan
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
31.10.2020
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
31.10.2020
Zemun
Zemun
Real Niš
Niš
31.10.2020
Radnički (N)
Niš
OFK Vršac
Vršac
31.10.2020
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
31.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
31.10.2020
RFK Grafičar
Beograd
Mladost (L)
Lučani
31.10.2020
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (O)
Obrenovac
31.10.2020
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
31.10.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
31.10.2020
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
31.10.2020
011
Beograd
Bežanija
Beograd
31.10.2020
OLE
Zemun
DIF
Beograd
31.10.2020
Studenski grad
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
31.10.2020
BSK Borča
Borča
Ada
Beograd
31.10.2020
IMT
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
31.10.2020
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Savacijum
Šabac
31.10.2020
13:30
Loznica
Loznica
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
13:30
Sloga (P)
Požega
Preporod
Novi Žednik
31.10.2020
11:00
Bačka 1901
Subotica
Radnički Stobex
Klupci
31.10.2020
Antimon
Zajača
Rađevac
Krupanj
31.10.2020
Drina
Ljubovija
Podrinje
Lozničko Polje
31.10.2020
Borac
Lešnica
Sloga
Korenita
31.10.2020
Loznica B
Loznica
SASK
Saraorci
31.10.2020
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga (L)
Lugavčina
31.10.2020
11:00
Sloga (M)
Miloševac
Crvena zvezda
Suvodol
31.10.2020
OFK Obilić
Staro Selo
Jedinstvo (R)
Rumenka
31.10.2020
Petar Puača
Novi Sad
Tatra
Kisač
31.10.2020
Sofeks
Futog
TSK
Temerin
31.10.2020
Borac (NS)
Novi Sad
Mladost (BJ)
Bački Jarak
31.10.2020
Proleter
Novi Sad
011
Beograd
31.10.2020
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
31.10.2020
Rad
Beograd
Brodarac
Beograd
31.10.2020
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
31.10.2020
Teleoptik
Zemun
Sinđelić
Beograd
31.10.2020
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
31.10.2020
OLE
Zemun
AF Duljaj
Topola
31.10.2020
13:30
Petlić SD 2006
Smederevo
Đerdap
Golubac
31.10.2020
13:30
Železničar (P)
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
31.10.2020
10:00
Cepelin 026
Smederevo
RSK
Rabrovo
31.10.2020
13:30
Plana
Velika Plana
Šumadija (A)
Aranđelovac
31.10.2020
13:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
31.10.2020
13:30
VGSK
Veliko Gradište
Soko 2015
Saraoci
31.10.2020
13:30
OPK Rudar 1933
Kostolac
Kiker
Kraljevo
31.10.2020
11:00
Bubamara
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
31.10.2020
11:00
Rudar
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
31.10.2020
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
31.10.2020
11:00
Apolon
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
31.10.2020
11:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
31.10.2020
11:00
Apolon 4
Kragujevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladi radnik 1940
Radinac
31.10.2020
10:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloboda
Lipe
31.10.2020
Mladost 1948
Donja Livadica
Železničar Kusadak
Kusadak
31.10.2020
Udarnik
Lozovik
Cerovac 2013
Cerovac
31.10.2020
11:00
Bresje Superior
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
31.10.2020
AF Djokić
Velika Plana
Bačinac
Bačinac
31.10.2020
10:00
Podunavac
Udovice
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
31.10.2020
10:00
Budućnost
Mala Krsna
Karaš
Jasenovo
31.10.2020
Budućnost
Alibunar
Ševac
Kusić
31.10.2020
Potporanj
Potporanj
Mladost
Velika Greda
31.10.2020
Partizan
Uljma
OFK Plandište
Plandište
31.10.2020
BAK
Bela Crkva
Zadrugar
Lajkovac
31.10.2020
10:00
Železničar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
31.10.2020
10:00
Loznica
Loznica
Fenix
Šabac
31.10.2020
10:00
Mačva 1929
Bogatić
Savacium
Šabac
31.10.2020
10:00
Mačva
Šabac
Šabac Sunrise
Šabac
31.10.2020
10:00
Rađevac
Krupanj
Omladinac 2014
Ljig
31.10.2020
10:00
Jedinstvo
Ub
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
31.10.2020
10:00
Senjak
Valjevo
Mladost
Donji Dobrić
31.10.2020
11:00
Radnički
Valjevo
Mladost
Omoljica
31.10.2020
Kristal 2018
Vršac
Voja Gačić
Pančevo
31.10.2020
Proleter
Banatski Karlovac
OFK Vršac
Vršac
31.10.2020
Železničar
Pančevo
CFK
Vrbas
31.10.2020
10:00
Bajša
Bajša
Spartak ŽK
Subotica
31.10.2020
11:00
Vinogradar
Hajdukovo
Arena Su
Subotica
31.10.2020
11:00
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
31.10.2020
11:00
Radnički 1905
Bajmok
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
11:00
Tutin
Tutin
Novi Pazar B
Novi Pazar
31.10.2020
11:00
Granit
Jošanička Banja
Koštam Polje
Delimeđe
31.10.2020
11:00
OFK Ras
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
31.10.2020
11:30
Rudar
Baljevac
Bačka
Bačka Palanka
31.10.2020
Spartak d.o.o.
Subotica
Nova Kolonija
Kovin
31.10.2020
Spartak
Subotica
Banat
Vršac
31.10.2020
Voša AS
Novi Sad
Lehel 2019
Zrenjanin
31.10.2020
Moskva
Novi Sad
TSC
Kanjiža
31.10.2020
Vojvodina
Novi Sad
Voja Gačić
Pančevo
31.10.2020
Stajićevo 2017
Stajićevo
GFK Jagodina
Jagodina
31.10.2020
Timok 1919
Zaječar
Radnički (S)
Svilajnac
31.10.2020
OFK Paraćin
Paraćin
Radnički Niš 2
Niš
31.10.2020
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
31.10.2020
OFK Radnički
Niš
Radnik
Surdulica
31.10.2020
Radnički (P)
Pirot
Radnički (N)
Niš
31.10.2020
OFK Šampion
Leskovac
Duel Juniors 2
Kruševac
31.10.2020
Knjaževac
Knjaževac
Lider MGM
Leskovac
31.10.2020
Real Niš
Niš
Duel Juniors
Kruševac
31.10.2020
GFK Dubočica
Leskovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
31.10.2020
10:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Spartak ŽK '09
Subotica
31.10.2020
09:30
Vinogradar
Hajdukovo
Arena SU
Subotica
31.10.2020
09:30
Spartak ŽK '08
Subotica
Subotica
Subotica
31.10.2020
09:30
AFK
Ada
OFK Ras
Novi Pazar
31.10.2020
10:00
Pazar Juniors B
Novi Pazar
AF Popović
Baljevac
31.10.2020
10:30
Jedinstvo 2017
Tutin
Bane 1931 - 2
Raška
31.10.2020
11:00
Tutin
Tutin
OFK National
Novi Pazar
31.10.2020
10:00
Kosmet
Leposavić
Bane 1931
Raška
31.10.2020
10:00
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
31.10.2020
10:00
Sport Club 99
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
31.10.2020
10:30
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar

Košarka

Dynamic
Beograd
31.10.2020
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Aleksinac
31.10.2020
Vršac
Vršac
Mladost
Zemun
31.10.2020
Sloga
Kraljevo
Sloboda
Užice
31.10.2020
Tamiš
Pančevo
OKK Beograd
Beograd
31.10.2020
Radnički (K)
Kragujevac
Metalac
Valjevo
31.10.2020
Zlatibor
Čajetina
Pirot
Pirot
31.10.2020
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
31.10.2020
Dunav
Stari Banovci
Igokea
Aleksandrovac
31.10.2020
20:00
Partizan NIS
Beograd
Mornar
Bar
31.10.2020
18:00
Mega Soccerbet
Beograd
Borac
Zemun
31.10.2020
Vrbas
Vrbas
Proleter
Zrenjanin
31.10.2020
BKK Radnički
Beograd
Slodes
Beograd
31.10.2020
Beovuk 72
Beograd
Star
Novi Sad
31.10.2020
Sveti Đorđe
Žitište
Konstantin
Niš
31.10.2020
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Železničar
Čačak
31.10.2020
Mladost
Smederevska Palanka
Bor RTB
Bor
31.10.2020
Fair Play
Niš
Napredak Junior
Kruševac
31.10.2020
Klik
Arilje
Mladost Vesna
Bela Palanka
31.10.2020
OKK Junior
Niš
OKK Vlasotince
Vlasotince
31.10.2020
Panteri
Vranje
Actavis Academy
Leskovac
31.10.2020
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Niš
Niš
31.10.2020
Tim 7
TIM
Rudar 1903
Bor
31.10.2020
Topličanin
Prokuplje
Morava
Vladičin Han
31.10.2020
Jablanica
Medveđa
Marinos
Niš
31.10.2020
Rtanj
Boljevac
Radnik
Surdulica
31.10.2020
Tim 7
TIM
I Came To Play
Novi Sad
31.10.2020
Topola
Bačka Topola
Hajduk
Kula
31.10.2020
Futog
Futog
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
31.10.2020
Joker
Sombor
Srem
Sremska Mitrovica
31.10.2020
Omladinac
Novi Banovci
Hercegovac
Gajdobra
31.10.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
Dinamo
Pančevo
31.10.2020
Železničar
Inđija
Dunav 2014
Apatin
31.10.2020
Stara Pazova
Stara Pazova
Nova Pazova
Nova Pazova
31.10.2020
Velika Kikinda
Kikinda
Požarevac
Požarevac
31.10.2020
Plana
Velika Plana
Svilajnac Kompo
Svilajnac
31.10.2020
Smederevo 1953
Smederevo
Radnički 1950
Kragujevac
31.10.2020
Sloga Elite
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
31.10.2020
Zekas 75
Rača
Ivanjica
Ivanjica
31.10.2020
Zlatar
Nova Varoš
M015
Šabac
31.10.2020
Priboj
Priboj
Loznica
Loznica
31.10.2020
Crnokosa
Kosjerić
Student BB
Bajina Bašta
31.10.2020
Čačak 94
Čačak
Barajevo
Barajevo
31.10.2020
00:00
Žitko Basket
Beograd
Rivers BM
Beograd
31.10.2020
00:00
Radnički
Obrenovac
Torlak
Beograd
31.10.2020
00:00
Mladenovac
Mladenovac
Žarkovo
Beograd
31.10.2020
Vizura
Beograd
Zemun
Zemun
31.10.2020
Astra
Beograd
Art Basket
Beograd
31.10.2020
Kraljevo
Kraljevo
Student
Niš
31.10.2020
Partizan 1953
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
31.10.2020
Crvena zvezda Kombank
Beograd
Vojvodina 021
Novi Sad
31.10.2020
Duga
Šabac
Vrbas Medela
Vrbas
31.10.2020
SPD Radnički
Kragujevac
Spartak
Subotica
31.10.2020
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Radnički (B)
Beograd
31.10.2020
15:00
Topolčanka
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
31.10.2020
15:00
Srbobran
Srbobran
Vršac
Vršac
31.10.2020
15:00
Proleter
Zrenjanin
Sistem 2000
Smederevska Palanka
31.10.2020
15:00
Karaburma
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
31.10.2020
15:00
Mileševka
Prijepolje
Sloga
Požega
31.10.2020
15:00
Ljubovija
Ljubovija
Stara Pazova
Stara Pazova
31.10.2020
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Ras
Beograd
31.10.2020
Duga 2
Šabac
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
31.10.2020
SO ŽKK
Kikinda
Sivac
Sivac
31.10.2020
Proleter
Novi Sad
Čelarevo
Čelarevo
31.10.2020
Sloga
Plandište
Jedinstvo
Novi Bečej
31.10.2020
Delfin
Bačka Palanka
Tim 6
Tim
31.10.2020
Zvečan
Zvečan
Play Off
Užice
31.10.2020
Užice
Užice
Železničar
Lajkovac
31.10.2020
Lim
Priboj

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
Borac (S)
Starčevo
Ribnica
Kraljevo
31.10.2020
Radnički
Kragujevac
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
31.10.2020
Mladi radnik
Požarevac
Spartak (S)
Subotica
31.10.2020
Partizan Soccer
Beograd
Niš
Niš
31.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Novi Sad Maneks
Novi Sad
31.10.2020
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Železničar
Beograd
31.10.2020
Dubočica
Leskovac
Borac (P)
Paraćin
31.10.2020
Smederevo Carina
Smederevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
31.10.2020
Klek Srbijašume
Klek
VGSK
Veliko Gradište
31.10.2020
Spartak (LJ)
Ljig
VA 014 Bauwesen
Valjevo
31.10.2020
Karađorđe
Topola
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
31.10.2020
Mladenovac
Mladenovac
Loznica
Loznica
31.10.2020
Šumadija
Aranđelovac
Bečej
Bečej
31.10.2020
Banat
Vršac
Užice
Užice
31.10.2020
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Bavanište
Bavanište
31.10.2020
Topličanin
Prokuplje
Futog
Futog
31.10.2020
Vojvodina NS Seme2
Novi Sad
Gračac
Gračac
31.10.2020
Napredak 037
Kruševac
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
31.10.2020
Partizan
Lipljan
Antena
Kruševac
31.10.2020
Tehničar
Kraljevo
FAP Livnica
Prijepolje
31.10.2020
Rudar
Baljevac
Ribnica 2
Kraljevo
31.10.2020
Tutin 020
Tutin
Partizan
Bač
31.10.2020
Stražilovo
Sremski Karlovci
Sombor
Sombor
31.10.2020
Kikinda
Kikinda
Srem Iton
Sremska Mitrovica
31.10.2020
Vest
Šid
Mladost (BP)
Bački Petrovac
31.10.2020
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Dunav Volley
Novi Sad
31.10.2020
Mladost (NP)
Nova Pazova
Proleter
Zrenjanin
31.10.2020
Kulpin
Kulpin
Hajduk Veljko 2
Negotin
31.10.2020
Timok
Zaječar
Ozren
Sokobanja
31.10.2020
Dunav Stars
Kladovo
Klek Srbijašume 2
Klek
31.10.2020
Stražilovo
Sremski Karlovci
Botafogo
Novi Sad
31.10.2020
Sloven
Ruma
Maglić 1953
Maglić
31.10.2020
Novi Sad 2
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
31.10.2020
Hajduk
Kula
Mladost (T)
Turija
31.10.2020
Dunav Voley 2
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
31.10.2020
Železničar
Lajkovac
Partizan Soccer
Beograd
31.10.2020
Spartak (S)
Subotica
Klek
Klek
31.10.2020
Beograd
Beograd
Ub
Ub
31.10.2020
TENT
Obrenovac
Srem
Sremska Mitrovica
31.10.2020
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Srbijanka 014
Valjevo
31.10.2020
Jedinstvo
Užice
Radnički Blasters
Beograd
31.10.2020
Vranje
Vranje
Omladinac
Novi Banovci
31.10.2020
Smederevo
Smederevo
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
31.10.2020
Roda
Beograd
Spartak
Ljig
31.10.2020
Sterija
Beograd
Inđija
Inđija
31.10.2020
Novi Sad
Novi Sad
Panonija
Bačka Palanka
31.10.2020
FOK
Novi Sad
Valjevo
Valjevo
31.10.2020
Smeč 5
Kragujevac
Radnički (K)
Kragujevac
31.10.2020
Zaječar
Zaječar
Ruma
Ruma
31.10.2020
Crno Bele 011
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
31.10.2020
Zlatibor
Čajetina
Gimnazijalac
Kraljevo
31.10.2020
AS Batajnica
Batajnica
Sloboda S
Čačak
31.10.2020
Tara
Bajina Bašta
Sokolica
Zvečan
31.10.2020
Mokra Gora
Zubin Potok
Napredak 037
Kruševac
31.10.2020
Borac
Čačak
Lotus
Čačak
31.10.2020
Drina
Bajina Bašta
Tehničar
Kraljevo
31.10.2020
Raška
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
Sloga 031
Požega
Futog
Futog
31.10.2020
Štrand Volej
Novi Sad
Volley Stars
Kljajićevo
31.10.2020
Star
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
31.10.2020
Srem 2
Sremska Mitrovica
Partizan
Sremski Karlovci
31.10.2020
Bagljaš 023
Zrenjanin
Slavija
Novi Sad
31.10.2020
NS Volej Team
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
31.10.2020
Futog West
Futog
Knjaževac 2
Knjaževac
31.10.2020
Volejbor-Tim
Bor
Zaječar 2
Zaječar
31.10.2020
Timok
Zaječar
Viner
Bor
31.10.2020
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko
Negotin
31.10.2020
Pirot
Pirot
Merkur
Bačka Palanka
31.10.2020
SK Volej
Novi Sad
Blok aut
Temerin
31.10.2020
Grbić
Bački Jarak
Mladost
Bački Petrovac
31.10.2020
Volejstars
Zrenjanin
Elan Volej
Srbobran
31.10.2020
Novi Sad 2
Novi Sad
Mladost
Nova Pazova
31.10.2020
Dunav Volej
Novi Sad
Štrand Volej 2
Novi Sad
31.10.2020
Beočin
Beočin
Maks
Šid
31.10.2020
Mladost 1979
Inđija
Apatin
Apatin
31.10.2020
Goks IN
Odžaci
Elbraco Technoland CVS
Sombor
31.10.2020
Subotica
Subotica
Win Volley
Subotica
31.10.2020
Spartak 2
Subotica
Banat
Vršac
31.10.2020
Proleter
Zrenjanin
Vršac
Vršac
31.10.2020
Hercegovina
Ravni Topolovac
KI 0230
Kikinda
31.10.2020
Kikinda
Kikinda

Rukomet

Partizan
Beograd
31.10.2020
Crvenka
Crvenka
Dubočica 54
Leskovac
31.10.2020
Dinamo
Pančevo
Spartak
Subotica
31.10.2020
Vojvodina
Novi Sad
Kikinda Grindex
Kikinda
31.10.2020
Proleter
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
Radnički
Kragujevac
Rudar
Kostolac
31.10.2020
Železničar 1949
Niš
Šamot 65
Arenđelovac
31.10.2020
Metaloplastika
Šabac
Obilić
Beograd
31.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Novi Bečej
31.10.2020
Jugović
Kać
Inđija
Inđija
31.10.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
Lavovi BP
Bačka Palanka
31.10.2020
Morava
Velika Plana
Sivac 69
Sivac
31.10.2020
Smederevo
Smederevo
Ub
Ub
31.10.2020
Voždovac 2012
Beograd
Kolubara
Lazarevac
31.10.2020
Mačva
Bogatić
Zlatar
Nova Varoš
31.10.2020
Jagodina
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
31.10.2020
Vranje 1957
Vranje
Topličanin
Prokuplje
31.10.2020
Hajduk Veljko
Negotin
Mokra Gora
Zubin Potok
31.10.2020
Priboj
Priboj
Jastrebac
Blace
31.10.2020
Metalac
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
31.10.2020
Radnički
Ćuprija
Borsko jezero
Bor
31.10.2020
Majdanpek
Majdanpek
ORK Bor
Bor
31.10.2020
Rtanj
Boljevac
Knjaz 1957
Knjaževac
31.10.2020
Đerdap
Kladovo
Jagodina 2
Jagodina
31.10.2020
Zaječar 1949
Zaječar
Naisa
Niš
31.10.2020
Bekament BB
Aranđelovac
Vojvodina
Novi Sad
31.10.2020
Vrbas
Vrbas
Mladi radnik
Radinac
31.10.2020
Medicinar
Šabac
Železničar
Inđija
31.10.2020
Jagodina
Jagodina
SPD Radnički
Kragujevac
31.10.2020
Zaječar 1949
Zaječar
Mladost
Nova Pazova
31.10.2020
Bor RTB
Bor
Crvena zvezda
Beograd
31.10.2020
Kučevo
Kučevo
Kikinda
Kikinda
31.10.2020
Topličanin
Prokuplje
Beograd
Beograd
31.10.2020
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga
Petrovac na Mlavi
31.10.2020
Žitorađa
Žitorađa
Pančevo
Pančevo
31.10.2020
Petrovaradin
Petrovaradin
ORK Beograd
Beograd
31.10.2020
Junior
Beograd

Vaterpolo

Nais
Niš
31.10.2020
Novi Beograd 11. april
Beograd
Zemun
Zemun
31.10.2020
BVK Crvena zvezda
Beograd
Šabac
Šabac
31.10.2020
Banjica
Beograd
KVK Radnički
Kragujevac
31.10.2020
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
31.10.2020
Stari Grad
Beograd
Valjevo
Valjevo
31.10.2020
Rasina
Kruševac
Beograd
Beograd
31.10.2020
NBG Vukovi
Novi Beograd
Valis
Valjevo
31.10.2020
Taš
Beograd
Proleter
Zrenjanin
31.10.2020
Palilula
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
31.10.2020
Singidunum
Beograd
Sava
Šabac
31.10.2020
Dorćol
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
31.10.2020
ŽAK
Kikinda
TENT
Obrenovac
31.10.2020
Bečej
Bečej
Vračar
Beograd
31.10.2020
Mladost
Pančevo

Futsal

FON
Beograd
31.10.2020
Zemun Samo pravo
Zemun
Vranje
Vranje
31.10.2020
Vinter sport
Niš
Nova Pazova
Nova Pazova
31.10.2020
Ekonomac
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2020
Kalča
Niš
Konjarnik
Beograd
31.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Gročanski
Beograd
31.10.2020
Hram
Zemun
Student
Beograd
31.10.2020
Solunac
Barajevo
Ekonomist
Beograd
31.10.2020
Intelektualac
Beograd
Borac
Lazarevac
31.10.2020
Futsal Bjankoneri
Beograd
FON - B
Beograd
31.10.2020
Oftal - C
Beograd
Prokuplje
Prokuplje
31.10.2020
BSK
Bujanovac
Akademac
Niš
31.10.2020
Timok
Zaječar
Gvozdeni puk
Niš
31.10.2020
Pirot
Pirot
Pirgos
Pirot
31.10.2020
Bele crkve
Kuršumlija
Rosulja
Vlasotince
31.10.2020
Radnički 2010
Niš
Progres
Paraćin
31.10.2020
Aleksinac 2015
Aleksinac
PP 192
Prijepolje
31.10.2020
Bezbednost 192
Valjevo
Bajina Bašta
Bajina Bašta
31.10.2020
Kareli
Ub
Zenon
Lajkovac
31.10.2020
Flash
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
31.10.2020
Braća Nedić
Osečina
Karanovac
Kraljevo
31.10.2020
MB Namenska
Lučani
Olimp
Vrnjačka banja
31.10.2020
Sjenica
Sjenica
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
31.10.2020
Euro-lider
Petrovac
Čaršija
Trstenik
31.10.2020
Ozren
Sokobanja
Bor
Bor
31.10.2020
Babušnica 2011
Babušnica
Temnić
Varvarin
31.10.2020
Miners
Majdanpek
Dolap
Prokuplje
31.10.2020
As
Bujanovac
Niš 92
Niš
31.10.2020
Radnik
Surdulica
Lindoret
Preševo
31.10.2020
Zadrugar 2017
Žitorađa