XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 18 April 2021

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Voždovac
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Inđija
Inđija
Zlatibor
Čajetina
1 : 2
Rad
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
4 : 1
Trayal
Kruševac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Olimpik
Sarajevo
0 : 3
Zrinjski
Mostar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 2
Velež
Mostar
Tisa
Adorjan
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Borac
Sakule
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost (A)
Arilje
3 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Železničar (L)
Lajkovac
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
BASK
Beograd
Sremčica
Sremčica
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Leštane
Leštane
5 : 2
BSK Borča
Borča
Studentski grad
Novi Beograd
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Mladost
Medoševac
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Kablovi
Zaječar
1 : 7
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Real
Podunavci
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnik
Ušće
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Budućnost
Resnik
Šumadija (T)
Toponica
3 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Sloboda
Lipe
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Borac 1932
Ralja
3 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
5 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Borac (Ž)
Žabari
1 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Rampa
Požega
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Polet (T)
Trbušani
4 : 0
Sevojno
Sevojno
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Parmenac
Parmenac
Zlatar
Nova Varoš
5 : 0
Polimlje
Prijepolje
Mladost (Dr)
Dračić
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Borac (L)
Lešnica
0 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Zadrugar
Lajkovac
2 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Radnički (K)
Klupci
0 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
0 : 1
Rađevac
Krupanj
Hercegovac
Gajdobra
5 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Bajša
Bajša
Mladost (T)
Turija
3 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Tavankut
Tavankut
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Banat
Čenta
0 : 1
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Podunavac
Belegiš
Borac
Šajkaš
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Hajduk
Divoš
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
Jadran
Golubinci
2 : 3
Cement
Beočin
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
Kopaonik
Brus
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Moravac 2015
Krušar
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Juhor
Obrež
Hajduk Veljko
Negotin
9 : 0
Lužnica
Babušnica
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Rudar
Jelašnica
4 : 0
Naisus 1977
Rožina
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 2
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 3
Morava
Žitkovac
Alakince
Alakince
0 : 2
Sloga
Leskovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 3
Jablanica
Medveđa
Dobrič
Pejkovac
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Komgrap
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Torlak
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 3
BSK 1926
Baćevac
Vrčin
Vrčin
5 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
Rudar (P)
Podvis
2 : 1
Midžor
Kalna
Šljivar
Šljivar
0 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Sloga
Minićevo
1 : 1
Trebič
Sokobanja
Osnić
Osnić
2 : 7
Ozren
Sokobanja
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 3
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Mladost (T)
Toljevac
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
Žabare
Žabare
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sebečevac
Sebečevac
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 8
Kupci
Kupci
FUD
Brus
0 : 0
Trudbenik
Stalać
PSK
Putinci
0 : 8
Sremac
Dobrinci
Borac (M)
Martinci
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Borac (K)
Klenak
1 : 5
Donji Srem 2015
Pećinci
LSK
Laćarak
2 : 1
BSK
Bešenovo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 5
Strela
Ivanovo
Radnički (B)
Baranda
1 : 3
Dolina
Padina
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
1 : 4
BAK
Bela Crkva
Banat (I)
Ilandža
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Spartak 1911
Debeljača
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Polet (Id)
Idvor
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Borac 46
Obrovac
Omladinac
Bukovac
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Maglić
Bački Maglić
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Kulpin
Kulpin
0 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
Slavija
Pivnice
0 : 4
Radnički 1918
Ratkovo
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
Tvrđava
Bač
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Iskra
Kucura
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Napredak
Nadalj
MSK
Mihajlovo
6 : 0
Lehel
Mužlja
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 0
Rusanda
Melenci
Potisje
Knićanin
3 : 1
Delija
Mokrin
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Polet
Nakovo
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 2
Polet
Trnovče
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Podunavac
Udovice
4 : 0
Bačinac
Bačinac
Sloga (M)
Miloševac
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
2 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
SASK
Saraorci
Obilić
Staro Selo
0 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Plaskovac
Plaskovac
4 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Marjan (K)
Knić
Omladinac
Donja Rača
3 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Trnava
Donja Trnava
4 : 0
Sloga (Z)
Zagorica
Jasenica (B)
Božurnja
3 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Banja 1957
Banja
3 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
BSK
Belosavci
2 : 1
Grizli ML
Saranovo
Šumadinac 1913
Natalinci
5 : 0
Partizan 1945
Darosava
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 3
PKB (PS)
Padinska skela
Hajduk
Beograd
3 : 6
Borac (O)
Ostružnica
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Rakovica
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 0
DIF
Beograd
Borac (P)
Progar
0 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 3
Umka
Umka
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Polet
Grabovac
0 : 5
Mladost
Čibutkovica
Radnički
Rudovci
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Vranić
Vranić
2 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
Strelac
Mislođin
3 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Omladinac
Veliko Polje
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Jedinstvo
Dren
0 : 4
Zvezda
Konatice
Zuce 2019
Zuce
3 : 1
Dunavac
Grocka
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 5
Šumadija 1962
Jagnjilo
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
4 : 1
Boleč
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Kosmajac
Koraćica
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Titel
Titel
0 : 1
Slavija
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 5
Fruškogorac
Sremska Kamenica
TSK
Temerin
4 : 1
ŽSK
Žabalj
Susek
Susek
3 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Hajduk
Čurug
2 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Bačka (B)
Begeč
0 : 1
OFK Futog
Futog
Tatra
Kisač
4 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Mladost
Karbulovo
3 : 5
Poreč
Donji milanovac
Ključ
Podvrška
0 : 3
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Polet
Jabukovac
Urovica
Urovica
0 : 3
Sloga
Kobišnica
Maršić
Maršić
5 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 5
Šumadija 1934
Drača
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
3 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadinac KG
Kragujevac
1 : 1
Zastava
Kragujevac
Mladost (L)
Lalinac
3 : 2
Palilulac
Niš
Aluminjum
Niš
2 : 3
Planinac 1933
Prva Kutina
Čegar 2013
Kamenica
1 : 5
Vulkan 1963
Brenica
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Radnički 1936
Trupale
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava
Krušce
2 : 3
Mladost (DK)
Donji Komren
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Integral
Batuša
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 1
Vihor
Маljurevac
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 1
Manastirica
Manastirica
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 3
Železničar
Požarevac
Sirakovo
Sirakovo
0 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga (L)
Lučica
4 : 3
Napredak Simićevo
Simićevo
Obilić
Živica
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mladost
Batušinac
7 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Baličevac
Baličevac
2 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 3
Palilula
Aleksinac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 3
Sloga
Korman
Elid
Donji Dušnik
2 : 2
Rasovača
Rasovača
Pobeda
Rusna
1 : 1
Jastrebac
Tešica
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 4
Mladi radnik 1925
Grdica
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Napredak
Gračac
2 : 3
Rudar
Baljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 2
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
0 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Juhor (G)
Glavinci
2 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Javor
Sladaja
2 : 2
Sloga
Voljavče
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Končarevo
2 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Resavac
Subotica
2 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Budućnost (M)
Miliva
4 : 0
Napredak
Drenovac
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Partizan
Majur
0 : 0
Orlovi
Jasenovo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kolubara 2
Valjevo
3 : 1
Pambukovica
Pambukovica
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
3 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Vučje
Vučje
0 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Progres
Ladovica
2 : 1
Polet
Stajkovce
Gradac
Konopnica
3 : 1
OFK Brza
Brza
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Umac
Miroševce
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 7
Bobište
Bobište
BSK
Belanovce
5 : 1
Mladi borac
Živkovo
Železničar
Brestovac
2 : 4
Mladost 1959
Vinarce
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Sloga
Lipovica
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Real
Donja Jajina
Jedinstvo
Kalenić
7 : 3
Prvi partizan
Užice
Polet
Rasna
1 : 1
Savinac
Visibaba
Perućac
Perućac
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Kotroman
Mokra Gora
2 : 3
Bakionica
Bakionica
Čajetina
Čajetina
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
Sečica
Seča reka
1 : 4
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
1 : 4
Slatina
Slatina
Rakova
Rakova
0 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Voćar
Kotraža
5 : 2
Morava
Katrga
Ozremica
Beršići
1 : 3
Spartak
Trnava
Mladost (P)
Preljina
0 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Napredak
Svračkovci
1 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Gnjilan
Gnjilan
10 : 1
Zadrugar
Krupac
Mladost
Poljska Ržana
1 : 1
Pobeda
Držina
Dragoš
Pirot
0 : 4
Zvezda
Blato
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 4
Napredak
Izvor
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Sinđelić
Lipnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Majur
Majur
Mladi borac
Dublje
2 : 0
Duško
Klenje
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
0 : 3
Drina
Badovinci
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (KR)
Krnić
2 : 3
Mladost
Pocerski Pričinović
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Rudar
Brasina
Jedinstvo
Štitar
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Trnovac
Trnovac
8 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
Levosoje
Levosoje
1 : 2
Čelik
Belo polje
Lugina
Preševo
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Gradac
Pločnik
2 : 6
Rubin
Donji Stupanj
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Omladinac (U)
Ugljarevo
2 : 0
Župski biseri
Lacisled
Polet
Izbište
1 : 5
Vulturul
Grebenac
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
1 : 0
Omladinac
Zagajica
Graničar
Miletićevo
1 : 4
Banat (D)
Dupljaja
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Proleter
Mramorak
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
10 : 0
Kolonija
Kovin
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
ČSK
Čortanovci
4 : 1
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 2
Šumar
Ogar
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Krušedol
Krušedol
1 : 1
Radnički
Irig
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
Mladost
Buđanovci
Napredak
Žarkovac
0 : 1
Sremac
Deč
OFK Brestač
Brestač
3 : 1
Kameni
Ašanja
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Sloga
Čalma
Obilić 1993
Kukujevci
6 : 0
Sloboda
Šašinci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
Jednota
Šid
3 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo
Ruma
7 : 1
Sremac (J)
Jarak
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Sremac (B)
Berkasovo
Zmaj
Noćaj
1 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
Bilećanin
Sečanj
Tisa 1933
Taraš
1 : 1
Mladost
Belo Blato
Naftagas
Boka
2 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
4 : 1
Zlatica
Zlatica
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (J)
Jelenac
2 : 2
Venčani
Venčani
Budućnost
Blaznava
1 : 6
Mladi rudar
Bukovik
Gorski Car
Garaši
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Vrbica
Aranđelovac
2 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Šamot
Aranđelovac
Mladi radnik (D)
Dragušica
0 : 0
BSK
Borač
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Mladost
Kruščić
4 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 4
OFK Odžaci
Odžaci
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 0
Polet
Sivac
Dunav
Bački Monoštor
0 : 6
Bratstvo 2019
Prigrevica
Hajduk
Stapar
1 : 1
Lipar
Lipar
Omladinac
Deronje
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
Obilić
Vilovo
0 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Moskva
Budisava
1 : 2
Slanobarac
Budisava
Čenej
Čenej
6 : 0
Sloga
Lok
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 0
Borac (R)
Rakovac
Dinamo
Budisava
2 : 0
Miletić
Mošorin
Dobrača
Dobrača
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
Divostin
Kragujevac
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 0
Partizan
Cerovac
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 2
Polet (V)
Voluja
Baštovan 2015
Carevac
4 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Pek
Kusiće
1 : 6
Mlava (B)
Bratinac
Dizel
Bare
1 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Batovac
Batovac
6 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Stig 1955
Beranje
Barič
Barič
5 : 3
BSK 1931
Brežane
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
0 : 4
Železnik 1930
Železnik
BUSK
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Sveti Stefan
Slanci
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Mladi proleter
Beograd
0 : 3
Pinosava
Pinosava
Boka Seniors
Beograd
4 : 5
OFK Crvenka
Borča
Pionir
Besni Fok
2 : 1
Palilulac
Beograd
Rušanj
Rušanj
1 : 2
OFK Boždarevac
Boždarevac
Beljina
Beljina
3 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mladost 1925
Oplanići
0 : 0
Mineral 2015
Rudno
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Miločajac
Miločaj
Braća Vuković
Lađevci
5 : 1
Borac (A)
Adrani
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Borac (V)
Vukovac
4 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Krilaš
Ćovdin
4 : 1
Radnički (K)
Knežica
Mladost (R)
Ranovac
1 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Pobeda 1953
Osanica
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Rudar (P)
Plazane
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Radnički
Tekija
4 : 2
Beljanica
Strmosten
Napredak (St)
Stubica
2 : 1
Jasenovo
Jasenovo
Mladost (G)
Gložane
3 : 3
GFK Tabane
Jagodina
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Mladi Borac
Sedlare
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Ursule
Ursule
3 : 3
Jedinstvo
Duboka
Ljubinić
Ljubinić
1 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Rvati
Obrenovac
2 : 1
Proleter
Jasenak
Sloga
Ratari
1 : 1
Borac
Ušće
Munja
Baric
2 : 1
OFK Urovci
Urovci
Joševa
Joševa
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 1
Mladost (V)
Vračević
Polet (T)
Takovo
2 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Proleter (B)
Bajevac
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Terekves
Hetin
1 : 2
Napredak (Č)
Čestereg
Roham
Nova Crnja
3 : 2
Proleter
Međa
Mladost (L)
Latković
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Popadić
Popadić
0 : 0
Toplica
Donja Toplica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Dračić 2018
Dračić
Polet
Popučke
2 : 0
Komanice
Komanice
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Mladost (B)
Batulovce
2 : 0
Turekovac
Turekovac
Badince
Badince
0 : 3
Todorovce
Todorovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 1
Navalin
Navalin
MB
Mala Biljanica
0 : 1
Radnički
Pertate
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
4 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Rujnik
Rujnik
3 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
Sloga 1948
Malča
2 : 9
Proleter
Donja Vrežina
Mezgraja
Mezgraja
3 : 0
Supovac
Supovac
Tempo
Mozgovo
1 : 2
Borac
Trnjane
Polet (R)
Radevac
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Tisa
Padej
3 : 0
Graničar
Đala
Šampion
Orom
0 : 5
Bačka
Mol
Jedinstvo
Srpski Krstur
8 : 0
Tromedja
Majdan
Jadran
Sanad
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
2 : 3
Potisje
Kanjiža
Kolarac
Kolari
6 : 0
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
2 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Vožd 2020
Vodanj
3 : 0
Landol
Landol
Jezava
Smederevo
2 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
Godomin
Smederevo
4 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 4
Verko
Suvo Selo
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 3
Hajduk
Debrc
Bobovik
Bobovik
1 : 3
Sloga 1949
Matijevac
Sparta
Kaona
0 : 1
Torpedo
Lojanice
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Polet
Jalovik
Belpos
Belotić
6 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Jedinstvo
Mužinac
1 : 1
Mladost
Resnik
Slemen
Milušinac
9 : 0
Sloga
Žučkovac
Glogonj
Glogonj
5 : 0
Tempo
Sefkerin
Mundial
Pančevo
3 : 4
Pobeda
Samoš
Omladinac 1927
Opovo
1 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Gladijator
Čačak
1 : 6
Čačak 94
Čačak
OFK Remont 1959
Čačak
2 : 3
Mršinci
Mršinci
Planinac
Vujetinci
0 : 3
Malba
Žaočani
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 2
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
3 : 1
Lugovi
Čačak
Kej
Čačak
4 : 0
Vujan
Prislonica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Čantavir
Čantavir
2 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Solid
Subotica
0 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
7 : 3
Palić
Palić
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Slavija
Bođani
0 : 8
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Proleter
Karađorđevo
0 : 5
Naša Zvezda
Silbaš
Neštin
Neštin
5 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 1
Borac (V)
Vizić
Bačka (D)
Despotovo
7 : 0
Krivanj
Selenča
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Radnički
Koceljeva
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 2
Mrovska
Mrovska
OFK Varna
Varna
4 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 3
Šipurske livade
Šabac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Trešnjevka
Trbusac
4 : 3
PSK
Provo
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Velereč 94
Velereč
6 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Šumadija
Brdjani
0 : 2
Brezak
Pranjani
Majdan
Majdan
1 : 2
Semedraž
Semedraž
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Antimon
Zajača
0 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Kozjak
0 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga
Straža
1 : 1
Mladost
Donja Borina
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Egeta
Brza Palanka
4 : 1
Omladinac
Vajuga
Koča Anđelković
Tekija
3 : 1
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
18.04.2021
16:30
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Jelica
Goračići
5 : 2
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Gradina
Rti
Radnički
Turica
3 : 3
Gorušica
Viča
Bjelica
Milatovići
1 : 2
Brezova
Brezova
Budućnost (ZM)
Zminjak
4 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Partizan
Drenovac
1 : 4
Omladinac (BO)
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
4 : 1
Petlovača
Petlovača
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
7 : 3
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 0
Duškovci
Duškovci
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Mladost (R)
Radičević
2 : 2
Pobeda
Pobeda
Mladost Radost
Srbobran
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Slavija
Novo Orahovo
1 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Budućnost 1948
Ratari
1 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Šumadija
Azanja
4 : 1
Udarnik
Baničina
Karadjordje
Radovanje
0 : 5
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 2
Mladost
Novo Selo
Balajnac
Balajnac
0 : 4
Dobrič 1974
Brest
Rad 1974
Merošina
4 : 0
Jastrebac 1979
Krajkovac
Arbanasce
Arbanasce
6 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
Naupare
Naupare
2 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Makrešane
Makrešane
4 : 0
Konjuh
Konjuh
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Modrica
Modrica
3 : 0
Zmajevac
Belasica
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 3
Borac
Bivolje
Toplica
Šarlinac
2 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
10. februar
Šajinovac
0 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Umčari
Umčari
4 : 1
Gročanski fudbalski klub
Grocka
OFK Mladost
Begaljica
0 : 1
Podunavac
Ritopek
Parcane
Parcane
3 : 3
Obilić
Mrmoš
Borjak 2012
Okruglica
5 : 2
Mladost
Mala Drenova
Mladi radnik
Bačina
2 : 4
Stara Čaršija
Osaonica
Borac
Zrenjanin
0 : 2
Partizan
Tomaševac
Proleter
Neuzina
1 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Studen Vitez
Studenica
5 : 1
Šumadija
Šumarice
Partizan
Vrba
4 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
4 : 0
BSK 2014
Bukovica
Budućnost
Samaila
0 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 3
Vojvodina
Neradin
Borac (J)
Jarkovci
3 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Graničar
Grabovci
4 : 2
Polet
Nikinci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 3
Car Uroš
Jazak
Sloga (S)
Maradik
0 : 2
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Gunjevac
Gunjevac
3 : 3
Budućnost 1995
Slatina
Jedinstvo (M)
Milorci
6 : 1
Tamnava
Sovljak
Vrelo
Vrelo
3 : 1
Sloga (V)
Vrhovine
OFK Takovo
Takovo
1 : 0
Vukona
Vukona
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
ISK Izvor
Izvor
3 : 1
Popovac
Popovac
Potočac
Potočac
3 : 1
Istok 63
Plana
Razvitak
Mirilovac
4 : 1
Hajduk
Čepure
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 1
Heroj
Busilovac
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Omladinac
Bunar
2 : 0
Oniks
Lozovik
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 2
Napredak
Staro Lanište
Mladost
Bukovče
1 : 2
OFK Dragoševac
Dragoševac
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 4
Trnava
Trnava
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 3
Napredak 1927
Toponica
Banatul
Lokve
3 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Hajduk
Šušara
2 : 5
Vinogradar
Gudurica
Vitorul
Straža
1 : 1
Pobeda
Parta
OFK Radnički
Dren
6 : 0
Sloboda
Stubica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
4 : 1
Proleter
Vrbovno
Mladost
Baroševac
3 : 0
Bistrica
Bistrica
Šumadinac
Kruševica
2 : 1
OFK Polet
Mirosaljci
Maskar
Maskar
3 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Kalipolje
Žabare
4 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Omladinac
Busur
1 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Melnica
Melnica
1 : 6
Dobrnje
Dobrnje
BSK
Bošnjak
3 : 1
Burovac
Burovac
Mladost
Kutleš
4 : 1
Radnik 2013
Šišince
Napredak
Bogojevce
0 : 1
Rudar 1973
Rudare
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jovanovac
Jovanovac
2 : 4
Hajduk 1936
Jovanovac
Stanovo 1941
Stanovo
1 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Sloga (D)
Drmno
5 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Moravac 1933
Dragovac
1 : 3
Sopot
Požarevac
Sloga 1932
Ćirikovac
3 : 0
Morava 1932
Prugovo
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Sloga
Zasavica I
3 : 2
Planinac
Ležimir
Srem (SR)
Sremska Rača
1 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Borac (R)
Radenković
2 : 2
Poletarac
Laćarak
Rudar
Donje Crniljevo
7 : 0
Sava
Mrđenovac
Korman
Korman
3 : 3
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Borac BTG
Batalage
4 : 2
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Mladost Svileuva
Svileuva
2 : 2
Galeb 1984
Cerovac
Metlić
Metlić
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Slatina
1 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Culjković
Culjković
2 : 3
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Jedinstvo
Oreovica
2 : 0
BSK
Brzohode
Mladost
Porodin
1 : 1
Sloga
Viteževo
Proleter
Četereže
3 : 2
Budućnost
Kočetin
Granit
Radalj
0 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Paskovac
Paskovac
3 : 1
Jadar
Stupnica
Sloga
Korenita
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 2
Ram
Ram
Dunavac 1929
Kisiljevo
0 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Napredak
Zlatovo
0 : 2
Planinac
Panjevac
Resava
Bukovac
2 : 5
Mladi radnik
Grabovica
Kruševica
Kruševica
3 : 1
Polet
Kobilje
Vratare
Vratare
0 : 3
Dvorane
Dvorane
Mladost 2015
Mala Reka
4 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
Grkljane
Grkljane
2 : 2
Dedina
Dedina
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Graničar
Jamena
Sinđelić
Gibarac
2 : 2
OFK Bingula
Bingula
Omladinac
Batrovci
4 : 3
Borac
Ilinci
Lovac
Karlovčić
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Sloven
Sibač
8 : 2
Vitez
Subotište
Mladost 1935
Prhovo
0 : 5
Hajduk 1932
Šimanovci
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Igalo
Herceg Novi
Arsenal
Tivat
1 : 0
Ibar
Rožaje
Kom
Podgorica
1 : 2
Drezga
Piperi
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Mornar
Bar
Berane
Berane
1 : 1
Bokelj
Kotor
Arsenal
London
1 : 1
Fulham
London
Manchester United
Manchester
3 : 1
Burnley
Burnley
Coventry City
Coventry
2 : 0
Barnsley
Barnsley
Rotherham United
Rotherham
0 : 1
Birmingham City
Birmingham
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Huesca
Huesca
Atletico Madrid
Madrid
5 : 0
Eibar
Eibar
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Valencia
Valencia
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Real Madrid
Madrid
Cádiz
Cádiz
0 : 0
Celta Vigo
Vigo
Levante
Valencia
1 : 5
Villarreal
Villarreal
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 0
Elche
Elche
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Sevilla
Sevilla
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 1
Werder
Bremen
Bordeaux
Bordeaux
0 : 3
Monaco
Monaco
Brest
Brest
1 : 1
Lens
Lens
Dijon
Dijon
2 : 0
Nice
Nice
Nantes
Nantes
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
PSG
Paris
3 : 2
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Reims
Reims
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Lazio
Roma
5 : 3
Benevento
Benevento
Milan
Milano
2 : 1
Genoa
Genova
Napoli
Napoli
1 : 1
Internazionale
Milano
Atalanta
Bergamo
1 : 0
Juventus
Torino
Torino
Torino
3 : 1
Roma
Roma
Bologna
Bologna
4 : 1
Spezia
La Spezia
Moskva
Novi Sad
8 : 2
Radnički 2012
Niš
Heroj Polet
Jajinci
1 : 5
Napredak Junior 2018
Kruševac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Voša AS
Novi Sad
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Borac
Čačak
1 : 5
Karađorđe
Topola
Kraljica Marija
Novo Selo
1 : 3
Jedinstvo
Ub
Požega
Požega
1 : 2
Slatke male
Burovac
Rudar 1974
Bor
1 : 5
Mašinac 2020
Niš
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
IMT
Beograd
2 : 0
Trayal
Kruševac
Rad
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Železničar
Pančevo
Index
Novi Sad
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
9 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 5
Inđija
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Spartak ŽK
Subotica
1 : 3
Petrika
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
4 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Kabel
Novi Sad
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
GFK Sloboda
Užice
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Borac 1926
Čačak
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor Matis
Ivanjica
3 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Bor 1919
Bor
7 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
18.04.2021
12:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Zvezda
Konatice
1 : 2
Šumadija
Šopić
BSK Borča
Borča
3 : 0
011
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
Leštane
Leštane
Crvenka
Crvenka
8 : 1
Balkan
Beograd
Mladost
Lučani
11 : 0
Korićani
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Spartak
Ljig
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Kevi
Kevi
Zemun
Zemun
0 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Brodarac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Real Niš
Niš
Rad
Beograd
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Železničar
Pančevo
Index
Novi sad
2 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
2 : 5
Inđija
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Petrika
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Radnik
Surdulica
GFK Jagodina
Jagodina
6 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
SFS Borac
Paraćin
Prva Iskra
Barič
0 : 0
Zvezdara
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 3
Balkan
Beograd
BASK
Beograd
2 : 3
Rakovica
Rakovica
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
ODR
Petrovaradin
0 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Budućnost
Zvečka
1 : 20
Rojkovac
Obrenovac
Novi Pazar
Novi Pazar
10 : 0
Tutin
Tutin
Tutin
Tutin
0 : 5
Kiker
Kraljevo
Mladi radnik 1925
Grdica
0 : 4
Sloga
Kraljevo
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Tsc 1913
Bačka Topola
2 : 11
Vojvodina
Bačko Gradište
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 2
Bačka
Pačir
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
Mačva
Šabac
7 : 0
Sloga
Bogosavac
011
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
ADA
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
CFK
Vrbas
4 : 3
TSC
Bačka Topola
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 6
Spartak ŽK
Subotica
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 0
Derby 2015
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Index
Novi sad
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Mladost
Donji Dobrić
3 : 1
Fenix
Šabac
Kristal 2018
Vršac
1 : 2
Železničar
Pančevo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 5
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Omladinac
Veliko Polje
6 : 2
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Mostanica
1 : 1
Posavina
Stubline
Ada
Beograd
1 : 9
Grafičar
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 11
Partizan
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
011
Beograd
Studentski grad
Beograd
0 : 3
BSK 1925
Beograd
IMT
Beograd
6 : 0
BSK
Borča
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Borac
Ostruznica
Sremcica
Sremcica
0 : 0
Resnik
Resnik
Dunavac
Grocka
3 : 3
Poštar 1930
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 10
Mladenovac
Mladenovac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Napredak
Nadalj
Obilić
Zmajevo
6 : 0
Budućnost
Savino Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 4
Srbobran
Srbobran
Jadran
Feketić
0 : 2
Mladost (T)
Turija
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Bačka
Pačir
Mačva
Šabac
1 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 1
Napredak
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
8 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
2 : 1
OFK Radnički
Niš
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Ole
Zemun
4 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Torlak
Beograd
1 : 1
DIF
Beograd
Piksi 036
Ribnica
0 : 9
Loznica
Loznica
Nova Kolonija
Kovin
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Spartak d.o.o.
Subotica
2 : 6
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Kolubara
Lazarevac
0 : 5
Zemun
Zemun
Zvezda B
Beograd
11 : 0
Sloga
Zemun
Rad
Beograd
15 : 0
Desetka
Obrenovac
Sinđelić
Ugrinovci
4 : 4
Srem
Jakovo
Šumadinac
Bečmen
1 : 12
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 3
Zadrugar
Lajkovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 9
Kolubara 2
Lazarevac
Radnički
Rudovci
6 : 6
Budućnost
Dudovica
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Borac
Lazarevac
1 : 1
Kolubara 1
Lazarevac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
Spartak ŽK '09
Subotica
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
11 : 0
Tutin
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
12 : 0
AF Popović
Baljevac
Bane 1931
Raška
1 : 4
OFK National
Novi Pazar
Mladost
Prnjavor
1 : 3
Šabac Sunrise 1
Šabac
Šabac Sunrise 2
Šabac
2 : 0
Mačva 2
Šabac
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 0
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost
Cvetovac
1 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
8 : 2
ŽFK Borac
Lazarevac
Omladinac
Ljig
5 : 0
Mladi borac
Županjac
Akademija fudbala
Lazarevac
7 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Zadrugar
Lajkovac
3 : 3
Mladost
Čibutkovica
Kolubara 1
Lazarevac
11 : 0
Turbina
Vreoci
Real 28
Lazarevac
5 : 0
Omladinac
Ljig
Real 28 -2
Lazarevac
1 : 5
Turbina
Vreoci
Akademija fudbala 1
Lazarevac
1 : 0
Real 28 - 1
Lazarevac

Košarka

Mornar
Bar
100 : 92
Budućnost VOLI
Podgorica
Cedevita Olimpija
Ljubljana
72 : 89
Crvena zvezda MTS
Beograd
Joker
Sombor
100 : 89
Stara Pazova
Stara Pazova
Topola
Bačka Topola
86 : 104
Dunav 2014
Apatin
Omladinac
Novi Banovci
95 : 87
Dinamo
Pančevo
I Came To Play
Novi Sad
77 : 71
Jedinstvo
Novi Bečej
Gorica
Sremčica
69 : 103
IBC
Beograd
Eko Sport
Beograd
43 : 55
Flash
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
65 : 79
Zvezdara
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
71 : 79
Veba Basket
Beograd
MKK Spartak
Subotica
100 : 60
Bagljaš
Zrenjanin
Proleter
Ravno Selo
86 : 76
OKK Spartak
Subotica
Sloga (B)
Batočina
100 : 81
Bane
Raška
SO ŽKK
Kikinda
42 : 81
Proleter
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
53 : 59
Kraljevo
Kraljevo
Hisar
Leskovac
39 : 65
Ras
Beograd

Odbojka

Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Botafogo
Novi Sad
1 : 3
Dunav Voley 2
Novi Sad
Kuršumlija
Kuršumlija
1 : 3
Panda
Vranje
Desetka
Niš
3 : 2
Student
Niš
Pusta Reka
Bojnik
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Sokolica
Zvečan
0 : 3
Lotus
Čačak
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Futog West
Futog

Rukomet

Lavovi BP
Bačka Palanka
28 : 26
Vrbas Petrol
Vrbas
Žitorađa
Žitorađa
22 : 22
Jagodina
Jagodina
Nova Pazova
Nova Pazova
39 : 25
Somborelektro
Sombor
Partizan 2
Beograd
28 : 29
Sinđelić
Beograd
RSU Akademija Lečić
Beograd
23 : 30
Metalac
Valjevo
ORK Bor
Bor
29 : 23
Majdanpek
Majdanpek
Železničar 1949 - 2
Niš
22 : 31
Vlasotince
Vlasotince
Udarnik
Lozovik
25 : 49
Šamot 65 2
Aranđelovac
Rudar 2
Kostolac
24 : 18
Smederevo 2
Smederevo
Karađorđe
Topola
31 : 23
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
28 : 30
Mladi radnik
Požarevac
Pobednik
Prijepolje
20 : 37
Mladost
Čačak
Beli anđeo
Prijepolje
35 : 30
Trepča
Kosovska Mitrovica
Župa 54
Aleksandrovac
39 : 24
Arilje
Arilje
Mladost
Čačak
26 : 16
Pobednik
Prijepolje
Naftagas
Elemir
26 : 35
Crepaja
Crepaja
Slavija
Novi Sad
25 : 22
Prigrevica
Prigrevica
Mladost
Vršac
26 : 34
ŽSK 1955
Žabalj
Dalmatinac
Riđica
48 : 33
Budućnost
Alibunar
Lazarevac
Lazarevac
22 : 27
Bask
Beograd
Mačva 2
Bogatić
20 : 35
Ub 2
Ub
Sivac 69/2
Sivac
36 : 29
Graničar
Gakovo
Hajduk
Čurug
22 : 37
Ruma
Ruma
Železničar
Inđija
30 : 26
Zaječar 1949
Zaječar
Medicinar 2
Šabac
35 : 29
Kosmaj
Ralja
Deronje
Deronje
28 : 40
Krule
Sivac

Vaterpolo

Proleter
Zrenjanin
18 : 12
Valjevo
Valjevo
Sava
Šabac
11 : 10
TENT
Obrenovac
Singidunum
Beograd
6 : 10
Vračar
Beograd
Dorćol
Beograd
9 : 11
Mladost
Pančevo

Futsal

Leskovac
Leskovac
6 : 4
Bečej 2003
Bečej
Spartak
Subotica
1 : 7
Novi Sad
Novi Sad
Lindoret
Preševo
3 : 3
Zadrugar 2017
Žitorađa

Ragbi 13

Južna regija
Crna Gora
10 : 60
Crvena zvezda
Beograd

Američki fudbal

Pastuvi Požarevac
Požarevac
2 : 26
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Black Hornets
Jagodina
12 : 21
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
Banat Bulls
Vršac
13 : 28
Vukovi Beograd
Beograd

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
0 : 26
Rad Mozzart
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
32 : 15
Dinamo 1954
Pančevo