22.08
17:00
1. Maj Ruma
Feniks 1995
2
0
|
22.08.2020 17:00 | 1. Maj Ruma | 2 : 0 | Feniks 1995 | |||||
22.08
17:00
RadniÄki (Zr)
Mladost (NS)
1
4
|
22.08.2020 17:00 | RadniÄki (Zr) | 1 : 4 | Mladost (NS) | |||||
22.08
17:00
BeÄej 1918
Tisa
1
1
|
22.08.2020 17:00 | BeÄej 1918 | 1 : 1 | Tisa | |||||
22.08
17:00
RadniÄki 1912
Borac
2
1
|
22.08.2020 17:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 1 | Borac | |||||
22.08
17:00
Kozara
Sloboda
2
2
|
22.08.2020 17:00 | Kozara | 2 : 2 | Sloboda | |||||
22.08
17:00
OFK Stari Grad
Dunav
3
0
|
22.08.2020 17:00 | OFK Stari Grad | 3 : 0 | Dunav | |||||
22.08
17:00
Omladinac
Hajduk 1912
2
2
|
22.08.2020 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
22.08
17:00
OFK VrŔac
BaÄka 1901
0
1
|
22.08.2020 17:00 | OFK VrÅ”ac | 0 : 1 | BaÄka 1901 |
22.08
17:00
Jedinstvo
Gruža
3
3
|
22.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Gruža | |||||
22.08
17:00
Sloga (P)
BuduÄnost (A)
2
2
|
22.08.2020 17:00 | Sloga (P) | 2 : 2 | BuduÄnost (A) | |||||
22.08
17:00
TrepÄa
Å umadija (A)
4
1
|
22.08.2020 17:00 | TrepÄa | 4 : 1 | Å umadija (A) | |||||
22.08
17:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
2
0
|
22.08.2020 17:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
22.08
17:00
Sloga 33
Takovo
2
0
|
22.08.2020 17:00 | Sloga 33 | 2 : 0 | Takovo | |||||
22.08
17:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Tutin
2
0
|
22.08.2020 17:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 2 : 0 | Tutin |
22.08
17:00
RadniÄki (O)
LeŔtane
2
0
|
22.08.2020 17:00 | RadniÄki (O) | 2 : 0 | LeÅ”tane | |||||
22.08
17:00
OFK Beograd
Lokomotiva
1
0
|
22.08.2020 17:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
22.08
11:00
Teleoptik
Brodarac
0
2
|
22.08.2020 11:00 | Teleoptik | 0 : 2 | Brodarac | |||||
22.08
17:00
BSK BorÄa
GSP Polet DorÄol
5
1
|
22.08.2020 17:00 | BSK BorÄa | 5 : 1 | GSP Polet DorÄol |
22.08
17:00
Trstenik PPT
Timok 1919
2
3
|
22.08.2020 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 3 | Timok 1919 | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo (P)
OFK SinÄeliÄ
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 1 | OFK SinÄeliÄ | |||||
22.08
17:00
Moravac Orion
Car Konstantin
1
3
|
22.08.2020 17:00 | Moravac Orion | 1 : 3 | Car Konstantin |
22.08
17:00
Sloga (B)
OFK Mihajlovac
1
1
|
22.08.2020 17:00 | Sloga (B) | 1 : 1 | OFK Mihajlovac |
22.08
17:00
FAP
Sloboda (Ä)
3
1
|
22.08.2020 17:00 | FAP | 3 : 1 | Sloboda (Ä) | |||||
22.08
17:00
Sloga (BB)
Jasen
2
0
|
22.08.2020 17:00 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Jasen | |||||
22.08
17:00
Crnokosa
Rampa
0
2
|
22.08.2020 17:00 | Crnokosa | 0 : 2 | Rampa |
22.08
17:00
Ribnica
Rubribreza
1
0
|
22.08.2020 17:00 | Ribnica | 1 : 0 | Rubribreza | |||||
22.08
17:00
RadniÄki (V)
Spartak 1924
5
0
|
22.08.2020 17:00 | RadniÄki (V) | 5 : 0 | Spartak 1924 | |||||
22.08
17:00
Drina
Borac (L)
1
1
|
22.08.2020 17:00 | Drina | 1 : 1 | Borac (L) |
22.08
17:00
ObiliÄ
Mladost (T)
0
3
|
22.08.2020 17:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Mladost (T) | |||||
22.08
17:00
NjegoÅ”
Krila Krajine
4
1
|
22.08.2020 17:00 | NjegoÅ” | 4 : 1 | Krila Krajine | |||||
22.08
17:00
BajŔa
Mladost APA
1
1
|
22.08.2020 17:00 | BajŔa | 1 : 1 | Mladost APA | |||||
22.08
17:00
Vojvodina (T)
Tavankut
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Vojvodina (T) | 0 : 1 | Tavankut | |||||
22.08
17:00
OFK Vrbas
ÄSK Pivara
1
2
|
22.08.2020 17:00 | OFK Vrbas | 1 : 2 | ÄSK Pivara | |||||
22.08
17:00
Crvenka
RadniÄki (S)
4
1
|
22.08.2020 17:00 | Crvenka | 4 : 1 | RadniÄki (S) |
22.08
17:00
Begej
Naftagas
3
2
|
22.08.2020 17:00 | Begej | 3 : 2 | Naftagas | |||||
22.08
17:00
Sloga
RadniÄki (S)
2
1
|
22.08.2020 17:00 | Sloga | 2 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
22.08
17:00
Jedinstvo (V)
ŽAK
3
0
|
22.08.2020 17:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | ŽAK | |||||
22.08
17:00
OFK Kikinda 1909
Banat
3
0
|
22.08.2020 17:00 | OFK Kikinda 1909 | 3 : 0 | Banat | |||||
22.08
17:00
Proleter
Borac
3
2
|
22.08.2020 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Borac | |||||
22.08
17:00
Krajina
BuduÄnost
1
2
|
22.08.2020 17:00 | Krajina | 1 : 2 | BuduÄnost |
22.08
17:00
Crvena Zvezda
BuduÄnost
4
1
|
22.08.2020 17:00 | Crvena Zvezda | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
22.08
17:00
Sloga (E)
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
22.08.2020 17:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
22.08
17:00
Podrinje
JugoviÄ
2
0
|
22.08.2020 17:00 | Podrinje | 2 : 0 | JugoviÄ | |||||
22.08
17:00
Mladost
Cement
3
0
|
22.08.2020 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Cement |
22.08
16:30
Blagotin
OFK Lugomir
5
1
|
22.08.2020 16:30 | Blagotin | 5 : 1 | OFK Lugomir | |||||
22.08
16:30
Kopaonik
Jedinstvo 1936
3
0
|
22.08.2020 16:30 | Kopaonik | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 |
22.08
16:30
BSK
Rajko MitiÄ
1
2
|
22.08.2020 16:30 | BSK | 1 : 2 | Rajko MitiÄ | |||||
22.08
16:30
Senjak
Äerdap
3
1
|
22.08.2020 16:30 | Senjak | 3 : 1 | Äerdap | |||||
22.08
16:30
Brodoremont
OFK Knjaz
2
0
|
22.08.2020 16:30 | Brodoremont | 2 : 0 | OFK Knjaz | |||||
22.08
16:30
Balkanski
OFK 019
6
0
|
22.08.2020 16:30 | Balkanski | 6 : 0 | OFK 019 |
22.08
16:30
Pusta Reka
Vranjska Banja
1
0
|
22.08.2020 16:30 | Pusta Reka | 1 : 0 | Vranjska Banja | |||||
22.08
16:30
BuduÄnost
Jedinstvo (GS)
3
1
|
22.08.2020 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
22.08
16:30
ŽitoraÄa
DobriÄ
3
0
|
22.08.2020 16:30 | ŽitoraÄa | 3 : 0 | DobriÄ | |||||
22.08
16:30
Sloga
Svetlost
1
0
|
22.08.2020 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Svetlost | |||||
22.08
16:30
Nebeski Andjeli
Äekmin
2
0
|
22.08.2020 16:30 | Nebeski Andjeli | 2 : 0 | Äekmin |
22.08
11:00
Milutinac
Dunav
0
1
|
22.08.2020 11:00 | Milutinac | 0 : 1 | Dunav |
22.08
17:00
Midžor
RadniÄki 1946
1
2
|
22.08.2020 17:00 | Midžor | 1 : 2 | RadniÄki 1946 | |||||
22.08
17:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
OsniÄ
3
1
|
22.08.2020 17:00 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 3 : 1 | OsniÄ |
22.08
16:30
Ribnik
Sloga (D)
0
2
|
22.08.2020 16:30 | Ribnik | 0 : 2 | Sloga (D) |
22.08
17:30
GFK Sloven
RadniÄki
4
0
|
22.08.2020 17:30 | GFK Sloven | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
22.08
17:30
Rudar
Sloga
0
5
|
22.08.2020 17:30 | Rudar | 0 : 5 | Sloga | |||||
22.08
17:30
ŽelezniÄar
Napredak
0
1
|
22.08.2020 17:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Napredak |
22.08
17:00
Partizan (U)
RadniÄki (B)
2
0
|
22.08.2020 17:00 | Partizan (U) | 2 : 0 | RadniÄki (B) |
22.08
17:00
TvrÄava
Zadrugar
1
1
|
22.08.2020 17:00 | TvrÄava | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
22.08
17:00
Polet
Kordun
4
0
|
22.08.2020 17:00 | Polet | 4 : 0 | Kordun | |||||
22.08
17:00
Borac (BG)
Omladinac
3
0
|
22.08.2020 17:00 | Borac (BG) | 3 : 0 | Omladinac |
22.08
17:00
TornjoÅ”
RadniÄki 1905
0
1
|
22.08.2020 17:00 | TornjoÅ” | 0 : 1 | RadniÄki 1905 | |||||
22.08
17:00
Napredak
BuduÄnost
5
0
|
22.08.2020 17:00 | Napredak | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
22.08
17:00
Sloga
Senta
1
3
|
22.08.2020 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Senta | |||||
22.08
17:00
AFK
Sutjeska
4
0
|
22.08.2020 17:00 | AFK | 4 : 0 | Sutjeska |
22.08
17:30
ASK
Lehel
7
0
|
22.08.2020 17:30 | ASK | 7 : 0 | Lehel |
22.08
17:30
Veternik
Jedinstvo
5
1
|
22.08.2020 17:30 | Veternik | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.08
17:30
Slavija
Hajduk
3
0
|
22.08.2020 17:30 | Slavija | 3 : 0 | Hajduk | |||||
22.08
17:30
FruŔkogorski partizan
OFK Futog
1
0
|
22.08.2020 17:30 | FruŔkogorski partizan | 1 : 0 | OFK Futog |
22.08
17:00
Zlot
PoreÄ
4
0
|
22.08.2020 17:00 | Zlot | 4 : 0 | PoreÄ | |||||
22.08
17:00
Rudna Glava
Brestovac
0
3
|
22.08.2020 17:00 | Rudna Glava | 0 : 3 | Brestovac | |||||
22.08
17:00
Å arbanovac
Mladost
4
2
|
22.08.2020 17:00 | Å arbanovac | 4 : 2 | Mladost | |||||
22.08
17:00
BSK
Krivelj
2
0
|
22.08.2020 17:00 | BSK | 2 : 0 | Krivelj |
22.08
16:30
Mladost
RadniÄki 1924
3
1
|
22.08.2020 16:30 | Mladost | 3 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
22.08
16:30
Sloga
Palilula
5
2
|
22.08.2020 16:30 | Sloga | 5 : 2 | Palilula |
22.08
17:00
OFK JabuÄje
Pepeljevac
1
1
|
22.08.2020 17:00 | OFK JabuÄje | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
22.08
17:00
OFK BrÄanac
ZSK
4
1
|
22.08.2020 17:00 | OFK BrÄanac | 4 : 1 | ZSK | |||||
22.08
17:00
Strmovo 1968
Banjani
3
0
|
22.08.2020 17:00 | Strmovo 1968 | 3 : 0 | Banjani |
22.08
16:30
Garevina
14. Oktobar
8
2
|
22.08.2020 16:30 | Garevina | 8 : 2 | 14. Oktobar | |||||
22.08
16:30
Poljoprivrednik
Jezero
1
1
|
22.08.2020 16:30 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Jezero | |||||
22.08
16:30
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
2
0
|
22.08.2020 16:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 0 | Stari Trstenik |
22.08
17:00
Dunav
Banat (D)
2
3
|
22.08.2020 17:00 | Dunav | 2 : 3 | Banat (D) |
22.08
17:30
VenÄani
B 2000
2
2
|
22.08.2020 17:30 | VenÄani | 2 : 2 | B 2000 | |||||
22.08
17:30
Kopljari
Borac
1
4
|
22.08.2020 17:30 | Kopljari | 1 : 4 | Borac |
22.08
17:30
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
Napredak (MK)
3
1
|
22.08.2020 17:30 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | 3 : 1 | Napredak (MK) |
22.08
17:30
MiletiÄ
Sloga
12
1
|
22.08.2020 17:30 | MiletiÄ | 12 : 1 | Sloga | |||||
22.08
17:30
ŽelezniÄar
Moskva
0
3
|
22.08.2020 17:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Moskva |
22.08
17:30
Polet S.D.
Bata BuliÄ
0
0
|
22.08.2020 17:30 | Polet S.D. | 0 : 0 | Bata BuliÄ |
22.08
17:00
Beljanica
Rudar (P)
0
3
|
22.08.2020 17:00 | Beljanica | 0 : 3 | Rudar (P) | |||||
22.08
17:00
Å umadija
Pomoravlje
3
2
|
22.08.2020 17:00 | Å umadija | 3 : 2 | Pomoravlje | |||||
22.08
17:00
SinÄeliÄ
Sloga
1
3
|
22.08.2020 17:00 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | Sloga |
22.08
17:00
Kupinovac
SinÄeliÄ 1934
3
1
|
22.08.2020 17:00 | Kupinovac | 3 : 1 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
22.08
17:00
Mladost (D)
Partizan
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Mladost (D) | 0 : 1 | Partizan |
22.08
17:00
Ratkovac
Kolubara (J)
2
2
|
22.08.2020 17:00 | Ratkovac | 2 : 2 | Kolubara (J) |
22.08
17:00
Rajac
Žabari
1
5
|
22.08.2020 17:00 | Rajac | 1 : 5 | Žabari |
22.08
16:30
Borac
Polet
8
0
|
22.08.2020 16:30 | Borac | 8 : 0 | Polet |
22.08
16:30
Velika Morava
Stara ÄarÅ”ija
3
2
|
22.08.2020 16:30 | Velika Morava | 3 : 2 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
22.08
14:30
Varvarin
Mladost
4
2
|
22.08.2020 14:30 | Varvarin | 4 : 2 | Mladost |
22.08
17:00
Brgule
Gunjevac
2
1
|
22.08.2020 17:00 | Brgule | 2 : 1 | Gunjevac | |||||
22.08
17:00
Kolubara (LP)
Jedinstvo (M)
5
3
|
22.08.2020 17:00 | Kolubara (LP) | 5 : 3 | Jedinstvo (M) |
22.08
16:30
Lomnica
Mladost 2015
2
1
|
22.08.2020 16:30 | Lomnica | 2 : 1 | Mladost 2015 |
22.08
17:00
ŽeljezniÄar
Mladost
0
1
|
22.08.2020 17:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 1 | Mladost | |||||
22.08
17:00
Zrinjski
Sloboda
1
0
|
22.08.2020 17:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sloboda | |||||
22.08
17:00
Krupa
Radnik
1
1
|
22.08.2020 17:00 | Krupa | 1 : 1 | Radnik | |||||
22.08
17:00
Sarajevo
Velež
1
1
|
22.08.2020 17:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Velež | |||||
22.08
17:00
Tuzla City
Olimpik
3
2
|
22.08.2020 17:00 | Tuzla City | 3 : 2 | Olimpik |
22.08
17:00
ŽeljezniÄar
Slavija
0
3
|
22.08.2020 17:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 3 | Slavija | |||||
22.08
17:00
Sutjeska
Sloboda
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Sloboda | |||||
22.08
17:00
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
22.08
17:00
ModriÄa
Sloga
1
1
|
22.08.2020 17:00 | ModriÄa | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.08
17:00
Drina
Kozara
1
2
|
22.08.2020 17:00 | Drina | 1 : 2 | Kozara | |||||
22.08
17:00
Tekstilac
Podrinje
1
0
|
22.08.2020 17:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Podrinje | |||||
22.08
17:00
Leotar
LjubiÄ
4
0
|
22.08.2020 17:00 | Leotar | 4 : 0 | LjubiÄ | |||||
22.08
17:00
Borac
Jedinstvo
3
0
|
22.08.2020 17:00 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo |
22.08
17:30
Jezero
Zeta
1
1
|
22.08.2020 17:30 | Jezero | 1 : 1 | Zeta |
22.08
17:00
Dijon
Angers SCO
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Dijon | 0 : 1 | Angers SCO | |||||
22.08
21:00
Lille
Rennes
1
1
|
22.08.2020 21:00 | Lille | 1 : 1 | Rennes |
22.08
19:00
Spartak ŽK
RadniÄki (N)
2
0
|
22.08.2020 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
22.08
19:00
ÄukariÄki
OFK BaÄka
1
0
|
22.08.2020 19:00 | ÄukariÄki | 1 : 0 | OFK BaÄka | |||||
22.08
19:30
Partizan
InÄija
5
0
|
22.08.2020 19:30 | Partizan | 5 : 0 | InÄija | |||||
22.08
19:00
Javor Matis
Radnik
2
1
|
22.08.2020 19:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Radnik |
22.08
17:00
GFK DuboÄica
RadniÄki 1923
2
2
|
22.08.2020 17:00 | GFK DuboÄica | 2 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
22.08
17:00
Sloga (K)
Kabel
0
2
|
22.08.2020 17:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Kabel | |||||
22.08
17:00
RFK GrafiÄar
IMT
2
2
|
22.08.2020 17:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 2 | IMT |
22.08
17:00
MaŔinac Trejs
Požarevac
4
3
|
22.08.2020 17:00 | MaŔinac Trejs | 4 : 3 | Požarevac |
22.08
17:00
Loznica
Heroj Polet
4
2
|
22.08.2020 17:00 | Loznica | 4 : 2 | Heroj Polet |
22.08
11:00
RadniÄki 1923
RFK GrafiÄar
2
0
|
22.08.2020 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
22.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
1
0
|
22.08.2020 11:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Spartak ŽK | |||||
22.08
17:30
Partizan
Mladost (L)
1
2
|
22.08.2020 17:30 | Partizan | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
22.08
11:00
Napredak
Voždovac
5
1
|
22.08.2020 11:00 | Napredak | 5 : 1 | Voždovac | |||||
22.08
17:00
TSC
Trayal
4
0
|
22.08.2020 17:00 | TSC | 4 : 0 | Trayal | |||||
22.08
11:00
RFK Novi Sad 1921
Internacional
2
2
|
22.08.2020 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Internacional |
22.08
10:00
Omladinac
RadniÄki (NP)
3
1
|
22.08.2020 10:00 | Omladinac | 3 : 1 | RadniÄki (NP) |
22.08
10:00
Proleter (NS)
Hajduk 1912
5
0
|
22.08.2020 10:00 | Proleter (NS) | 5 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
22.08
10:00
Kabel
OFK BaÄka
1
1
|
22.08.2020 10:00 | Kabel | 1 : 1 | OFK BaÄka |
22.08
17:00
MaÄva
Morava (VP)
10
0
|
22.08.2020 17:00 | MaÄva | 10 : 0 | Morava (VP) | |||||
22.08
17:00
Novi Pazar
Metalac
1
1
|
22.08.2020 17:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Metalac | |||||
22.08
17:00
Å umadija 1903
Å abac Sunrise
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Å umadija 1903 | 0 : 1 | Å abac Sunrise |
22.08
11:00
Bor 1919
Jedinstvo (P)
3
2
|
22.08.2020 11:00 | Bor 1919 | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
22.08
11:00
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽeležniÄar
0
3
|
22.08.2020 11:00 | RadniÄki (P) | 0 : 3 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
22.08
10:00
OFK TopliÄanin
GFK DuboÄica
3
1
|
22.08.2020 10:00 | OFK TopliÄanin | 3 : 1 | GFK DuboÄica |
22.08
09:00
011
Torlak
8
0
|
22.08.2020 09:00 | 011 | 8 : 0 | Torlak | |||||
22.08
10:00
Kolubara
Bežanija
0
1
|
22.08.2020 10:00 | Kolubara | 0 : 1 | Bežanija | |||||
22.08
10:00
DIF
Brodarac 2
2
1
|
22.08.2020 10:00 | DIF | 2 : 1 | Brodarac 2 | |||||
22.08
11:00
Studentski Grad
IMT 2
4
3
|
22.08.2020 11:00 | Studentski Grad | 4 : 3 | IMT 2 | |||||
22.08
11:30
OFK Žarkovo
BSK 1925
0
0
|
22.08.2020 11:30 | OFK Žarkovo | 0 : 0 | BSK 1925 | |||||
22.08
11:30
BSK BorÄa
SinÄeliÄ
3
2
|
22.08.2020 11:30 | BSK BorÄa | 3 : 2 | SinÄeliÄ |
22.08
10:00
IM Rakovica
PoŔtar 1930
2
1
|
22.08.2020 10:00 | IM Rakovica | 2 : 1 | PoŔtar 1930 | |||||
22.08
09:30
Balkan
BuduÄnost
4
0
|
22.08.2020 09:30 | Balkan | 4 : 0 | BuduÄnost |
22.08
10:00
IMT
SinÄeliÄ
2
2
|
22.08.2020 10:00 | IMT | 2 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
22.08
11:00
Rad
Lokomotiva
7
0
|
22.08.2020 11:00 | Rad | 7 : 0 | Lokomotiva |
22.08
11:00
ÄukariÄki
MaÄva
9
0
|
22.08.2020 11:00 | ÄukariÄki | 9 : 0 | MaÄva | |||||
22.08
17:30
Zemun
RFK GrafiÄar
1
2
|
22.08.2020 17:30 | Zemun | 1 : 2 | RFK GrafiÄar | |||||
22.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
4
2
|
22.08.2020 11:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Spartak ŽK | |||||
22.08
17:30
Partizan
Mladost (L)
5
0
|
22.08.2020 17:30 | Partizan | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
22.08
17:00
Kiker
Teleoptik
5
2
|
22.08.2020 17:00 | Kiker | 5 : 2 | Teleoptik | |||||
22.08
13:00
Brodarac
Rad
3
1
|
22.08.2020 13:00 | Brodarac | 3 : 1 | Rad | |||||
22.08
13:00
Napredak
OFK VrŔac
2
0
|
22.08.2020 13:00 | Napredak | 2 : 0 | OFK VrŔac | |||||
22.08
17:00
TSC
Real NiÅ”
4
4
|
22.08.2020 17:00 | TSC | 4 : 4 | Real NiÅ” | |||||
22.08
11:00
Apolon 4
Internacional
6
0
|
22.08.2020 11:00 | Apolon 4 | 6 : 0 | Internacional |
22.08
09:00
BSK BorÄa
Kolubara
0
3
|
22.08.2020 09:00 | BSK BorÄa | 0 : 3 | Kolubara | |||||
22.08
13:30
Studenski grad
IMT
0
4
|
22.08.2020 13:30 | Studenski grad | 0 : 4 | IMT | |||||
22.08
09:30
OLE
Ada
2
4
|
22.08.2020 09:30 | OLE | 2 : 4 | Ada | |||||
22.08
12:00
011
OFK Beograd
1
7
|
22.08.2020 12:00 | 011 | 1 : 7 | OFK Beograd | |||||
22.08
10:00
Voždovac
DIF
5
3
|
22.08.2020 10:00 | Voždovac | 5 : 3 | DIF | |||||
22.08
10:00
SinÄeliÄ
BSK 1925
2
2
|
22.08.2020 10:00 | SinÄeliÄ | 2 : 2 | BSK 1925 |
22.08
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
2
1
|
22.08.2020 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
22.08
10:00
Proleter 2006
Podrinje
4
4
|
22.08.2020 10:00 | Proleter 2006 | 4 : 4 | Podrinje |
22.08
10:00
Spartak ŽK
Tisa NjerÅ”
4
0
|
22.08.2020 10:00 | Spartak ŽK | 4 : 0 | Tisa NjerŔ | |||||
22.08
12:00
Proleter (NS)
Hajduk 1912
4
0
|
22.08.2020 12:00 | Proleter (NS) | 4 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
22.08
12:00
Kabel
OFK BaÄka
1
4
|
22.08.2020 12:00 | Kabel | 1 : 4 | OFK BaÄka |
22.08
17:00
Savacijum
Smederevo 1924
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Savacijum | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
22.08
17:00
Novi Pazar
Metalac
0
1
|
22.08.2020 17:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Metalac | |||||
22.08
17:00
Apolon 2018
Loznica
3
0
|
22.08.2020 17:00 | Apolon 2018 | 3 : 0 | Loznica | |||||
22.08
17:00
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
2
1
|
22.08.2020 17:00 | Å umadija 1903 | 2 : 1 | RadniÄki 1923 |
22.08
10:00
RadniÄki (N)
OFK RadniÄki
0
3
|
22.08.2020 10:00 | RadniÄki (N) | 0 : 3 | OFK RadniÄki | |||||
22.08
11:00
TimoÄanin
GFK Jagodina
0
5
|
22.08.2020 11:00 | TimoÄanin | 0 : 5 | GFK Jagodina | |||||
22.08
14:00
Dinamo
Real
1
1
|
22.08.2020 14:00 | Dinamo | 1 : 1 | Real | |||||
22.08
10:00
Radnik
Trayal
0
3
|
22.08.2020 10:00 | Radnik | 0 : 3 | Trayal | |||||
22.08
11:00
Vlasina
Timok 1919
2
1
|
22.08.2020 11:00 | Vlasina | 2 : 1 | Timok 1919 |
22.08
17:00
Brodarac
RadniÄki (NB)
2
0
|
22.08.2020 17:00 | Brodarac | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
22.08
10:00
Lokomotiva
Rad
2
1
|
22.08.2020 10:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Rad | |||||
22.08
16:00
SinÄeliÄ
IMT
3
1
|
22.08.2020 16:00 | SinÄeliÄ | 3 : 1 | IMT | |||||
22.08
10:00
OFK Beograd
Zemun
3
0
|
22.08.2020 10:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Zemun |
22.08
10:00
Smederevo 1924
AF Duljaj
0
4
|
22.08.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 4 | AF Duljaj | |||||
22.08
17:00
RSK
SFU Gornjak
2
1
|
22.08.2020 17:00 | RSK | 2 : 1 | SFU Gornjak | |||||
22.08
17:00
Å umadija (A)
PetliÄ SD 2006
6
0
|
22.08.2020 17:00 | Å umadija (A) | 6 : 0 | PetliÄ SD 2006 | |||||
22.08
17:00
Soko 2015
Cepelin 026
0
3
|
22.08.2020 17:00 | Soko 2015 | 0 : 3 | Cepelin 026 | |||||
22.08
17:00
OPK Rudar 1933
Plana
0
7
|
22.08.2020 17:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 7 | Plana | |||||
22.08
17:00
VGSK
Mladi radnik 1926
0
2
|
22.08.2020 17:00 | VGSK | 0 : 2 | Mladi radnik 1926 |
22.08
11:00
Kosmet
Kiker
3
0
|
22.08.2020 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | Kiker | |||||
22.08
11:00
Bane 1931
RadniÄki 1923
2
6
|
22.08.2020 11:00 | Bane 1931 | 2 : 6 | RadniÄki 1923 | |||||
22.08
11:00
Pazar Juniors
Bubamara
5
1
|
22.08.2020 11:00 | Pazar Juniors | 5 : 1 | Bubamara | |||||
22.08
11:00
Sport Klub 99
Rudar
3
4
|
22.08.2020 11:00 | Sport Klub 99 | 3 : 4 | Rudar | |||||
22.08
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
3
2
|
22.08.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
22.08
11:00
Å umadija 1903
Apolon
0
5
|
22.08.2020 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 5 | Apolon | |||||
22.08
11:00
Apolon 4
Jedinstvo 2017
9
0
|
22.08.2020 11:00 | Apolon 4 | 9 : 0 | Jedinstvo 2017 |
22.08
10:00
TSC
Krila Krajine
3
0
|
22.08.2020 10:00 | TSC | 3 : 0 | Krila Krajine | |||||
22.08
10:00
Spartak ŽK
ŽAK Sombor
8
0
|
22.08.2020 10:00 | Spartak ŽK | 8 : 0 | ŽAK Sombor |
22.08
11:00
Derby 2015
BeÄkerek 023
3
1
|
22.08.2020 11:00 | Derby 2015 | 3 : 1 | BeÄkerek 023 | |||||
22.08
10:00
Akademija Bambi
Sporto 023
1
7
|
22.08.2020 10:00 | Akademija Bambi | 1 : 7 | Sporto 023 | |||||
22.08
10:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
3
5
|
22.08.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 5 | Proleter 2006 |
22.08
10:00
Vojvodina
RadniÄki (NP)
11
0
|
22.08.2020 10:00 | Vojvodina | 11 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
22.08
10:00
Petar PuaÄa
Petrika
1
3
|
22.08.2020 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 3 | Petrika | |||||
22.08
10:00
RFK Novi Sad 1921
Index
4
0
|
22.08.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | Index | |||||
22.08
10:00
RadniÄki (SM)
InÄija
1
1
|
22.08.2020 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | InÄija | |||||
22.08
10:00
GFK Sloven
Jedinstvo (SP)
1
2
|
22.08.2020 10:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
22.08
10:00
RadniÄki (Å )
Prof. Bolesnikov
1
0
|
22.08.2020 10:00 | RadniÄki (Å ) | 1 : 0 | Prof. Bolesnikov |
22.08
10:00
Fenix
Zadrugar
6
0
|
22.08.2020 10:00 | Fenix | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
22.08
10:00
Omladinac 2014
Loznica
4
2
|
22.08.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 4 : 2 | Loznica | |||||
22.08
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
MaÄva 1929
5
1
|
22.08.2020 10:00 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | 5 : 1 | MaÄva 1929 | |||||
22.08
10:00
RadniÄki
RaÄevac
0
3
|
22.08.2020 10:00 | RadniÄki | 0 : 3 | RaÄevac | |||||
22.08
10:00
Senjak
Jedinstvo
3
0
|
22.08.2020 10:00 | Senjak | 3 : 0 | Jedinstvo |
22.08
16:00
Ada
ÄukariÄki
1
18
|
22.08.2020 16:00 | Ada | 1 : 18 | ÄukariÄki |
22.08
Kopernikus ŽelezniÄar
GFK Jagodina
3
1
|
22.08.2020 | Kopernikus ŽelezniÄar | 3 : 1 | GFK Jagodina | |||||
22.08
Radnik
Car Konstantin
1
4
|
22.08.2020 | Radnik | 1 : 4 | Car Konstantin | |||||
22.08
RadniÄki (N)
RadniÄki (S)
5
1
|
22.08.2020 | RadniÄki (N) | 5 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
22.08
Napredak
Timok 1919
3
1
|
22.08.2020 | Napredak | 3 : 1 | Timok 1919 | |||||
22.08
Lider MGM
SFS Borac
4
2
|
22.08.2020 | Lider MGM | 4 : 2 | SFS Borac | |||||
22.08
Duel Juniors
Trayal Knez Lazar
3
0
|
22.08.2020 | Duel Juniors | 3 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
22.08
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
2
2
|
22.08.2020 | GFK DuboÄica | 2 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
22.08
Real
RadniÄki (P)
3
4
|
22.08.2020 | Real | 3 : 4 | RadniÄki (P) | |||||
22.08
TimoÄanin
Å ampion 2014
2
3
|
22.08.2020 | TimoÄanin | 2 : 3 | Å ampion 2014 |
22.08
Kopernikus ŽelezniÄar
GFK Jagodina
2
0
|
22.08.2020 | Kopernikus ŽelezniÄar | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
22.08
Radnik
RadniÄki NiÅ” 2
0
15
|
22.08.2020 | Radnik | 0 : 15 | RadniÄki NiÅ” 2 | |||||
22.08
RadniÄki (N)
RadniÄki (S)
14
0
|
22.08.2020 | RadniÄki (N) | 14 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
22.08
Duel Juniors 2
Timok 1919
4
0
|
22.08.2020 | Duel Juniors 2 | 4 : 0 | Timok 1919 | |||||
22.08
Lider MGM
OFK ParaÄin
5
1
|
22.08.2020 | Lider MGM | 5 : 1 | OFK ParaÄin | |||||
22.08
Duel Juniors
Trayal Knez Lazar
10
0
|
22.08.2020 | Duel Juniors | 10 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
22.08
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
|
22.08.2020 | GFK DuboÄica | : | OFK RadniÄki | |||||
22.08
Real NiÅ”
RadniÄki (P)
11
0
|
22.08.2020 | Real NiÅ” | 11 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
22.08
Knjaževac
OFK Å ampion
0
8
|
22.08.2020 | Knjaževac | 0 : 8 | OFK Šampion |