XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 401 utakmica za dan
Subota, 8 Maj 2021

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
Voždovac
Beograd
4 : 2
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Radnik
Surdulica
Borac
Banja Luka
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Olimpik
Sarajevo
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloga
Doboj
0 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Kozara
Gradiška
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Podrinje
Janja
0 : 1
Sloboda
Novi Grad
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Željezničar
Banja Luka
Jedinstvo
Brčko
1 : 4
Sutjeska
Foča
Leotar
Trebinje
2 : 0
Modriča
Modriča
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 4
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Radnički 1912
Sombor
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
Bečej 1918
Bečej
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 2
Hajduk 1912
Kula
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Borac
Sakule
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sloga (P)
Požega
5 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Gruža
Gruža
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Mačva 1929
Bogatić
1 : 0
Bane 1931
Raška
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Železničar (L)
Lajkovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Jedinstvo (P)
Paraćin
13 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Pčinja
Trgovište
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Dunav
Prahovo
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
OFK Sinđelić
Niš
0 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Borac
Drenovac
1 : 2
Korićani
Korićani
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Đerdap
Golubac
6 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Karađorđe
Topola
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Vojvodina (T)
Tovariševo
6 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Bajša
Bajša
6 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Mladost APA
Apatin
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
10 : 1
Krajina
Krajišnik
Sloga
Plandište
2 : 0
Mladost
Omoljica
Begej
Žitište
5 : 4
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Naftagas
Elemir
3 : 1
Borac
Starčevo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 0
Banat
Čenta
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 1
Mladost
Bački Jarak
Sloga (T)
Temerin
4 : 0
Jugović
Kać
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 2
Meševo
Meševo
Sloga (D)
Despotovac
4 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Bor 1919
Bor
3 : 0
Đerdap
Kladovo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 0
Polom
Leskovo
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 0
Senjak
Pirot
Brodoremont
Kladovo
0 : 5
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
Orljane
Orljane
Gracko
Staro Gracko
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Sloga
Leskovac
7 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Napredak
Medoševac
10 : 0
Budućnost (Z)
Zvečka
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
Midžor
Kalna
Radnički 1946
Lubnica
2 : 4
Ozren
Sokobanja
Hajduk
Rujevica
4 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Čitluk
Čitluk
6 : 1
Sloga (L)
Lozna
GFK Sloven
Ruma
4 : 0
Sremac
Dobrinci
BAK
Bela Crkva
7 : 1
Strela
Ivanovo
ŽAK
Sombor
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Borac (BG)
Bački Gračac
0 : 0
BSK
Bački Brestovac
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Napredak
Nadalj
3 : 2
Sloga
Ostojićevo
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 0
Jadran
Feketić
Delija
Mokrin
6 : 1
Lehel
Mužlja
Rakovica
Beograd
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Lisović 1977
Lisović
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
OFK Futog
Futog
3 : 0
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
Veternik
Veternik
Poreč
Donji milanovac
4 : 1
Urovica
Urovica
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Zlot
Zlot
6 : 1
Krivelj
Krivelj
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 2
Blizna
Blizna
Sloga (D)
Desimirovac
5 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Aluminjum
Niš
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Rasovača
Rasovača
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Borac
Azbresnica
2 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Karađorđe
Ribnica
5 : 1
Ribnica
Jovac
Mladost (V)
Vrdila
3 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Rudar
Baljevac
5 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 1
Mladost (K)
Končarevo
OFK Jabučje
Jabučje
5 : 1
ZSK
Valjevo
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Zvezda
Blato
Cer (PE)
Petkovica
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 1
Sloga (KR)
Krnić
Mladost (S)
Suvojnica
08.05.2021
16:30
Levosoje
Levosoje
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 3
Garevina
Garevina
Jezero
Zlatari
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
0 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
3 : 1
Čestin
Čestin
Slanobarac
Budisava
3 : 4
OFK Hajduk
Novi Sad
Moskva
Budisava
0 : 7
Borac (NS)
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
2 : 3
Miletić
Mošorin
Bratstvo 1975
Erdeč
5 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
13. maj
Zemun
1 : 3
Zmaj 1953
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 0
Dedinje
Beograd
Mlada krila
Metikoši
1 : 3
Borac (V)
Vraneši
Progorelica
Progorelica
3 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Rade Milošević
Dubočka
6 : 3
Udarnik (S)
Sibnica
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Polet S.D.
Suvi Do
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Šumadija
Trešnjevica
1 : 4
Sloga
Donje Vidovo
Beljanica
Strmosten
0 : 3
Rudar (S)
Stenjevac
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Sinđelić 1934
Vojska
5 : 3
Mladost (G)
Gložane
Partizan
Glogovac
2 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
GFK Tabane
Jagodina
Radnički 2020
Knez Selo
3 : 0
Sloga 1948
Malča
Polet (R)
Radevac
9 : 0
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 4
Škriljac
Bradarac
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Jedinstvo
Srpski Krstur
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
Rongo Siti
Pirot
1 : 4
Sloboda
Rasnica
Nišavac
Staničenje
1 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Borac
Barje Čiflik
8 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Radnički
Koceljeva
3 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Jevremovac
Jevremovac
6 : 0
OFK Varna
Varna
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Budućnost 1948
Ratari
Dobrič 1974
Brest
0 : 1
Arbanasce
Arbanasce
Borac
Bivolje
9 : 2
Rasina
Vitanovac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Konjuh
Konjuh
Slemen
Milušinac
2 : 0
Rtanj
Vrmdža
Budućnost
Samaila
1 : 5
Omladinac
Drakčići
Radnik
Davidovac
1 : 2
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
1 : 2
Istok 63
Plana
Trnava
Trnava
5 : 0
Mladost
Bukovče
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 3
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Stig (C)
Crljenac
5 : 3
Crni Vitez
Kalište
Napredak 1927
Toponica
2 : 4
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Budućnost MI
Donja Trnava
3 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Rudar 1947
Stamnica
0 : 0
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
6 : 2
Melnica
Melnica
Burovac
Burovac
1 : 0
Omladinac
Busur
Napredak
Trnovče
4 : 1
Vukan
Ždrelo
Dobrnje
Dobrnje
3 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Kotlenik
Selo Leskovac
5 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Mladost
Pretoke
7 : 0
Grivac
Grivac
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
3 : 2
Napredak
Ševarice
Selište
Selište
6 : 0
Laznica
Laznica
Osanica
Osanica
2 : 0
Zvezda
Izvarica
Izviđač
Lajkovac
2 : 1
Babajić
Babajić
Planinac
Panjevac
2 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Lomnica
Velika Lomnica
0 : 3
Dvorane
Dvorane
Tulež
Tulež
4 : 0
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
Sloboda
Stubica
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Mladi radnik
Junkovac
1 : 3
OFK Radnički
Dren
Petka
Petka
4 : 4
Strmovo
Strmovo
OFK Borac
Arapovac
1 : 1
BSK
Brajkovac
Kolonija
Jagodina
1 : 0
PSS-192
Jagodina
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 2
Drezga
Piperi
Ibar
Rožaje
0 : 2
Mornar
Bar
Igalo
Herceg Novi
2 : 3
Bokelj
Kotor
Arsenal
Tivat
1 : 1
Berane
Berane
Kom
Podgorica
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Leeds United
Leeds
3 : 1
Tottenham Hotspur
London
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Southampton
Southampton
Manchester City
Manchester
1 : 2
Chelsea
London
Sheffield United
Sheffield
0 : 2
Crystal Palace
London
AFC Bournemouth
Bournemouth
0 : 2
Stoke City
Stoke-on-Trent
Barnsley
Barnsley
2 : 2
Norwich City
Norwich
Blackburn Rovers
Blackburn
5 : 2
Birmingham City
Birmingham
Bristol City
Bristol
1 : 3
Brentford
Brentford
Cardiff City
Cardiff
1 : 1
Rotherham United
Rotherham
Coventry City
Coventry
6 : 1
Millwall
London
Derby County
Derby
3 : 3
Sheffield Wednesday
Sheffield
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 3
Wycombe Wanderers
High Wycombe
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 2
Preston North End
Preston
Queens Park Rangers
London
3 : 1
Luton Town
Luton
Reading
Reading
2 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
Watford
Watford
2 : 0
Swansea City
Swansea
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 2
Levante
Valencia
Athletic Club
Bilbao
2 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Barcelona
Barcelona
0 : 0
Atletico Madrid
Madrid
Cádiz
Cádiz
2 : 1
Huesca
Huesca
Bayern
München
6 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
4 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 0
Union Berlin
Berlin
Werder
Bremen
0 : 0
Bayer 04
Leverkusen
Olympique Lyonnais
Lyon
4 : 1
Lorient
Lorient
Nantes
Nantes
3 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Udinese
Udine
1 : 1
Bologna
Bologna
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Lazio
Roma
Spezia
La Spezia
1 : 4
Napoli
Napoli
Internazionale
Milano
5 : 1
Sampdoria
Genova
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Mašinac Trejs
Niš
Rad
Beograd
1 : 9
Mačva
Šabac
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 0
Heroj Polet
Jajinci
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
5 : 0
Spartak DOO
Subotica
Napredak Junior 2018
Kruševac
7 : 3
Radnički 2012
Niš
Kraljica Marija
Novo Selo
3 : 1
Borac
Čačak
Požega
Požega
3 : 2
Una Fortuna
Kragujevac
Trayal
Kruševac
0 : 6
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 3
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Železničar
Pančevo
0 : 4
OFK Bačka
Bačka Palanka
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
Petrika
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
Šabac Sunrise
Šabac
1 : 0
Mačva
Šabac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Radnički
Niš
7 : 0
Dinamo
Vranje
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Zvižd
Kučevo
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Napredak
Markovac
9 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Proleter
Mramorak
2 : 0
Partizan
Gaj
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 0
Radnički
Kovin
OFK Urovci
Urovci
9 : 3
Polet
Grabovac
Crvenka
Crvenka
3 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Balkan
Beograd
5 : 0
Poštar 1930
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 1
Zlatibor
Čajetina
Korićani
Kragujevac
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Mladost
Dračić
1 : 12
Železničar
Lajkovac
Rubibreza
Rubibreza
0 : 3
OFK Divci
Divci
Spartak
Ljig
2 : 4
Mačva 1929
Bogatić
AFK
Ada
5 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Brodarac
Beograd
Zemun
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Real Niš
Niš
0 : 3
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Beograd
2 : 2
Kiker
Kraljevo
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
Hajduk 1912
Kula
5 : 1
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Petar Puača
Novi Sad
2 : 3
Tisa Njerš
Adorjan
Železničar
Pančevo
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
12 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
OLE
Zemun
4 : 0
BSK 1925
Beograd
BSK Borča
Borča
5 : 0
Bežanija
Beograd
Ada
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnik
Surdulica
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Dinamo
Vranje
1 : 1
OFK Sinđelić
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Poštar 1930
Beograd
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
5 : 1
Voja Gačić
Pančevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 3
Mladost
Lukićevo
Borac
Lazarevac
6 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Stepojevac Vaga
Stepojevac
7 : 2
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
0 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Partizan
Draževac
6 : 0
Budućnost
Zvečka
SASK
Saraorci
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Proleter (NJ)
Njegoševo
08.05.2021
11:00
Tsc 1913
Bačka Topola
Bačka
Pačir
2 : 5
Obilić
Zmajevo
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Đurđin
Đurđin
08.05.2021
11:00
Iskra
Kucura
Ribnica
Mionica
1 : 5
OFK Senjak
Valjevo
RSK
Rabrovo
1 : 9
Mladi radnik 1926
Požarevac
ODR
Petrovaradin
3 : 3
CFK
Vrbas
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
ŽAK Sombor
Sombor
0 : 4
Arena Su
Subotica
Derby 2015
Novi Sad
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
2 : 5
OFK Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Inđija
Inđija
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Index
Novi sad
Zadrugar
Lajkovac
0 : 5
Mladost
Donji Dobrić
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Radnički
Valjevo
Omladinac 2014
Ljig
4 : 1
Senjak
Valjevo
Drina
Ljubovija
4 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Železničar
Lajkovac
0 : 9
Loznica
Loznica
Borac
Lazarevac
5 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Arena Su
Subotica
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
OFK Ras
Novi Pazar
08.05.2021
11:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
08.05.2021
11:00
Granit
Jošanička Banja
Rudar
Baljevac
08.05.2021
11:00
Tutin
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
6 : 2
Novi Pazar B
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
Koštam Polje
Delimeđe
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Resnik
Resnik
2 : 1
Karioke
Beograd
Njegoš
Lovćenac
7 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost (T)
Turija
2 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Bačka
Pačir
0 : 3
Obilić
Zmajevo
Napredak
Nadalj
2 : 3
Jadran
Feketić
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
Mačva
Šabac
12 : 0
Radnički
Koceljeva
Lider MGM
Leskovac
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (N)
Niš
10 : 0
Timočanin
Knjaževac
Kopernikus Železničar
Niš
4 : 1
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Radnički
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Lider MGM
Leskovac
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Duel Juniors 2
Kruševac
3 : 2
Real Niš
Niš
Radnički (N)
Niš
08.05.2021
Knjaževac
Knjaževac
Radnik
Surdulica
3 : 2
OFK Šampion
Leskovac
Kopernikus Železničar
Niš
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički Niš 2
Niš
08.05.2021
OFK Radnički
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 5
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
6 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
IMT
Beograd
3 : 3
Jedinstvo
Surčin
Bežanija
Beograd
2 : 3
GSP Polet
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 0
Srem
Jakovo
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 2
Kolubara 2
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Budućnost
Dudovica
Šumadija
Šopić
0 : 9
Kolubara 1
Lazarevac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Spartak ŽK '08
Subotica
12 : 0
Bajša
Bajša
AFK
Ada
1 : 11
TSC
Bačka Topola
Zvezda
Konatice
0 : 8
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
0 : 8
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
1 : 3
Jedinstvo
Dren
Deluks
Obrenovac
0 : 2
Zabrežje
Zabrežje
Šabac Sunrise 2
Šabac
15 : 0
OFK Majur
Majur
Tika taka
Šabac
0 : 8
Mačva 1
Šabac
POFK Savacium
Šabac
0 : 4
Šabac Sunrise 1
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
8 : 0
POFK Čivija
Šabac

Košarka

Mega Soccerbet
Beograd
97 : 70
Dynamic VIP PAY
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
67 : 68
Sloboda
Užice

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
22 : 37
Vojvodina
Novi Sad
Železničar 1949
Niš
33 : 33
Radnički
Kragujevac
Metaloplastika
Šabac
38 : 29
Rudar
Kostolac
Proleter
Zrenjanin
28 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
29 : 29
Spartak
Subotica
Kikinda Grindex
Kikinda
26 : 26
Šamot 65
Arenđelovac
Obilić
Beograd
42 : 32
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
36 : 26
Morava
Velika Plana
Ub
Ub
33 : 35
Vrbas Petrol
Vrbas
Sivac 69
Sivac
27 : 29
Jugović
Kać
Zlatar
Nova Varoš
26 : 24
Priboj
Priboj
Jastrebac
Blace
28 : 25
Kuršumlija
Kuršumlija
Jabuka
Jabuka
29 : 26
Hercegovac
Gajdobra
Potisje Pleteks
Ada
38 : 33
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
20 : 24
Apatin
Apatin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
42 : 26
Somborelektro
Sombor
Rakovica
Rakovica
28 : 30
Sinđelić
Beograd
Loznica
Loznica
25 : 26
Metalac
Valjevo
Rekreativo
Beograd
33 : 35
Novi Beograd
Beograd
Železničar 1949 - 2
Niš
08.05.2021
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
08.05.2021
Aleksinac
Aleksinac
BSK Heba
Bujanovac
08.05.2021
Nišava
Niš
Dubočica 54 2
Leskovac
08.05.2021
Mladost (V)
Vranje
Lokomotiva
Lapovo
35 : 28
Smederevo 2
Smederevo
Udarnik
Lozovik
24 : 53
Sloga
Petrovac na Mlavi
Karađorđe
Topola
44 : 37
Osipaonica
Osipaonica
Župa 54
Aleksandrovac
38 : 21
Bane
Raška
Prigrevica
Prigrevica
31 : 32
Metalac
Futog
Studentski grad
Beograd
40 : 21
Loznica 2
Loznica
Lazarevac
Lazarevac
35 : 33
Gučevo
Banja Koviljača
Rusin
Ruski Krstur
40 : 33
Obilić
Novi Kneževac
Borac
Bački Gračac
22 : 22
Graničar
Gakovo
Jedinstvo
Bočar
38 : 27
Unirea
Uzdin
Putinci
Putinci
35 : 22
Titel
Titel
Ruma
Ruma
41 : 24
Hajduk
Čurug
Naisa
Niš
36 : 29
Medicinar
Šabac
Jagodina
Jagodina
30 : 22
Vrbas
Vrbas
Zaječar 1949
Zaječar
30 : 30
Bekament BB
Aranđelovac
Bor RTB
Bor
30 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Nova Pazova
26 : 25
Mladi radnik
Radinac
Junior
Beograd
42 : 24
Žitorađa
Žitorađa
ORK Beograd
Beograd
40 : 35
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga
Petrovac na Mlavi
21 : 27
Kučevo
Kučevo
Ruma - 14 ALL
Ruma
48 : 3
Ravangrad
Sombor
Mladost (SC)
Srpska Crnja
22 : 30
Proleter
Zrenjanin
Temerin
Temerin
29 : 32
Sloven
Ruma
Radnički
Obrenovac
08.05.2021
18:00
Radnički BG
Beograd
Udarnik
Lozovik
08.05.2021
17:00
Nemanjić
Požarevac
Napredak 12
Kruševac
34 : 20
Pazar 2003
Novi Pazar
Bekament BB - 2
Aranđelovac
38 : 7
Sedmerac
Prijepolje
Apatin
Apatin
30 : 18
Trijumf
Srbobran
Obilić
Novi Kneževac
14 : 20
Krule
Sivac
Deronje
Deronje
18 : 23
Jabuka
Jabuka

Vaterpolo

Senta Jordo
Senta
14 : 3
Valis
Valjevo
Spartak
Subotica
11 : 8
Vračar
Beograd

Futsal

FON
Beograd
5 : 2
Konjarnik
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Vranje
Vranje
Progres
Paraćin
6 : 4
Pirot
Pirot

Američki fudbal

Banat Bulls
Vršac
38 : 31
Blue Dragons Beograd
Beograd
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
42 : 43
Vukovi Beograd
Beograd

Ragbi 15

Partizan
Beograd
112 : 0
Vojvodina
Novi Sad