XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 531 utakmica za dan
Subota, 7 Novembar 2020

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Radnik
Surdulica
Mačva
Šabac
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Partizan
Beograd
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
Čukarički
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Železničar (P)
Pančevo
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Sloboda
Tuzla
Olimpik
Sarajevo
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloboda
Novi Grad
1 : 0
Sloga
Doboj
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Kozara
Gradiška
Sutjeska
Foča
4 : 1
Podrinje
Janja
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Ljubić
Prnjavor
Modriča
Modriča
6 : 2
Jedinstvo
Brčko
Drina
Zvornik
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Leotar
Trebinje
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 3
Feniks 1995
Apatin
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Tisa
Adorjan
Mačva 1929
Bogatić
4 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Gruža
Gruža
2 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Bane 1931
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GFK Sloboda
Užice
5 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Leštane
Leštane
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Kablovi
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Dunav
Prahovo
Borac
Drenovac
0 : 3
Omladinac
Novo Selo
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Parmenac
Parmenac
1 : 4
Omladinac
Zablaće
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 1
OFK Divci
Divci
Mladost (Dr)
Dračić
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Obilić
Novi Kneževac
5 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Mladost APA
Apatin
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Krajina
Krajišnik
1 : 2
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 3
Sloga
Plandište
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Index
Novi Sad
Cement
Beočin
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Radnički
Nova Pazova
2 : 0
Hajduk
Divoš
Meševo
Meševo
1 : 1
Levač
Rekovac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Blagotin
Poljna
2 : 4
Sloga (D)
Despotovac
Kopaonik
Brus
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Đerdap
Kladovo
4 : 1
Lužnica
Babušnica
Polom
Leskovo
1 : 4
Bor 1919
Bor
BSK
Bogovina
2 : 0
Branik
Štubik
Senjak
Pirot
6 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Delijski Vis
Niš
2 : 2
Morava
Žitkovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Budućnost
Orašje
2 : 0
Čekmin
Čekmin
Sloga
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Vinča
Vinča
2 : 1
Komgrap
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
5 : 0
Turbina
Vreoci
Napredak
Medoševac
8 : 1
Vrčin
Vrčin
Hajduk
Rujevica
0 : 4
Midžor
Kalna
Radnički 1946
Lubnica
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 7
Sebečevac
Sebečevac
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
LSK
Laćarak
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
Rudar
Vrdnik
2 : 4
Železničar
Inđija
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Tvrđava
Bač
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Polet
Karavukovo
3 : 0
Omladinac
Bukovac
Tornjoš
Tornjoš
0 : 2
Jadran
Feketić
Napredak
Nadalj
0 : 0
Senta
Senta
Sloga
Ostojićevo
4 : 0
Iskra
Kucura
ASK
Aradac
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladost 1948
Donja Livadica
4 : 0
Pobeda
Golobok
Borac (P)
Pajsijević
1 : 0
Banja 1957
Banja
011
Beograd
1 : 0
Postar 1930
Beograd
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Mladi borac
Županjac
SUF Dubona
Dubona
2 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Titel
Titel
OFK Futog
Futog
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 5
Slavija
Novi Sad
BSK
Bukovče
6 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Urovica
Urovica
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 4
Zlot
Zlot
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 4
Šumadija 1934
Drača
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 4
Obilić
Živica
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Baličevac
Baličevac
Karađorđe
Ribnica
4 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Rudar
Baljevac
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 2
Joks Junajted
Mionica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Zvezda
Blato
2 : 2
Spartak
Pirot
Napredak
Izvor
7 : 0
Zadrugar
Krupac
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Župski biseri
Lacisled
1 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Gradac
Pločnik
Venčani
Venčani
1 : 3
Borac
Kloka
Feniks
Rača
1 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
Miletić
Mošorin
3 : 1
Obilić
Vilovo
Železničar
Novi Sad
0 : 4
Hajduk (G)
Gardinovci
Žitkovica
Žitkovica
1 : 3
Dizel
Bare
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Polet S.D.
Suvi Do
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Šumadija
Trešnjevica
13 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Mladost (T)
Tečić
2 : 3
Mladi borac
Sedlare
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 1
Zenit
Oparić
Krtinska
Krtinska
5 : 1
Pobednik
Piroman
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
Čučuge
Čučuge
Radnički
Pertate
5 : 4
Todorovce
Todorovce
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 4
Lemind 1953
Leskovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 2
Badince
Badince
Škriljac
Bradarac
7 : 0
Borac
Trnjane
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 0
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
7 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Badljevica
Badljevica
3 : 2
Kolarac
Kolari
Landol
Landol
6 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Skobalj
Skobalj
1 : 1
Godomin
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
1 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
OFK Slavija
Smederevo
2 : 7
Zeppelin 026
Smederevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 1
Tempo
Sefkerin
Palić
Palić
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 3
Brezak
Pranjani
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 5
Šilopaj
Šilopaj
Lunjevica
Lunjevica
1 : 5
Velereč 94
Velereč
Majdan
Majdan
1 : 2
Šumadija
Brdjani
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Azbukovica
Crnča
Sloboda
Stara Moravica
2 : 3
Pobeda
Pobeda
Arbanasce
Arbanasce
4 : 2
Dobrič 1974
Brest
Zmajevac
Belasica
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Borac
Bivolje
4 : 1
Makrešane
Makrešane
Budućnost
Samaila
1 : 4
Koštam Polje
Delimeđe
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
OFK Takovo
Takovo
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
GFK Strelište
Jagodina
7 : 0
Mladost
Bukovče
Crni Vitez
Kalište
0 : 3
Šapine
Šapine
Mladost (VG)
Velika Greda
2 : 1
Sloga
Margita
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Vojvodina
Seleuš
Gaj
Veliki Gaj
2 : 1
Rapid
Nikolinci
Naša Krajina
Kupinik
8 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Janošik
Janošik
Melnica
Melnica
1 : 0
BSK
Bošnjak
Omladinac
Busur
1 : 0
Rudar 1947
Stamnica
Vukan
Ždrelo
1 : 4
Soko
Krvije
Udarnik 2015
Ćovdin
5 : 1
Burovac
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
3 : 3
Napredak
Trnovče
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 3
Mladost (K)
Krupaja
Sloga (J)
Jošanica
4 : 1
Selište
Selište
Zvezda
Izvarica
1 : 3
Homoljac
Žagubica
Vukovac 98
Vukovac
1 : 4
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Bordeaux
Bordeaux
0 : 2
Montpellier
Montpellier
PSG
Paris
3 : 0
Rennes
Rennes
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 3
Bayern
München
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Union Berlin
Berlin
5 : 0
Arminia
Bielefeld
Mainz 05
Mainz
2 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Augsburg
Augsburg
0 : 3
Hertha BSC
Berlin
Stuttgart
Stuttgart
2 : 2
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Chelsea
London
4 : 1
Sheffield United
Sheffield
Crystal Palace
London
4 : 1
Leeds United
Leeds
Everton
Liverpool
1 : 3
Manchester United
Manchester
West Ham United
London
1 : 0
Fulham
London
Atletico Madrid
Madrid
4 : 0
Cádiz
Cádiz
Barcelona
Barcelona
5 : 2
Real Betis
Sevilla
Huesca
Huesca
1 : 1
Eibar
Eibar
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Benevento
Benevento
0 : 3
Spezia
La Spezia
Cagliari
Cagliari
2 : 0
Sampdoria
Genova
Parma
Parma
0 : 0
Fiorentina
Firenze
Sloga
Zemun
7 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički
Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Trayal
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Index
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
Bačka 1901
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Šabac Sunrise
Šabac
07.11.2020
13:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
Real
Niš
5 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
9 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Slavija
Smederevo
0 : 4
OPK Rudar 2001
Kostolac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Sloboda
Lipe
Borac 1932
Ralja
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 3
Zvižd
Kučevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
6 : 3
Napredak
Markovac
Brodarac
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Zvezdara
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Studentski Grad
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Internacional B
Beograd
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
3 : 0
Leštane
Leštane
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Boleč
Grocka
5 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Poštar 1930
Beograd
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
Mladost
Dračić
4 : 2
Spartak
Ljig
IMT
Beograd
1 : 8
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Sinđelić
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 1
Rad
Beograd
Kiker
Kraljevo
4 : 2
TSC
Bačka Topola
BSK Borča
Borča
1 : 3
Ada
Beograd
OLE
Zemun
3 : 2
DIF
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 6
Sinđelić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
3 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Index
Novi sad
0 : 0
Inđija
Inđija
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Bor 1919
Bor
1 : 6
Radnički (N)
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 1
Timok 1919
Zaječar
Dinamo
Vranje
3 : 3
Vlasina
Vlasotince
Radnik
Surdulica
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Zvezdara
Beograd
5 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Rakovica
Rakovica
5 : 2
Balkan
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Mladost (BJ)
Bački Jarak
6 : 1
Kabel
Novi Sad
TSK
Temerin
0 : 0
Sofeks
Futog
Tatra
Kisač
3 : 5
Jedinstvo (R)
Rumenka
Čukarički
Beograd
07.11.2020
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
07.11.2020
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
07.11.2020
Lokomotiva
Beograd
Voždovac
Beograd
07.11.2020
ADA
Beograd
IMT
Novi Beograd
07.11.2020
Brodarac
Beograd
Rad
Beograd
07.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
07.11.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
VGSK
Veliko Gradište
6 : 0
Soko 2015
Saraoci
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Plana
Velika Plana
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Cepelin 026
Smederevo
0 : 1
RSK
Rabrovo
Železničar (P)
Požarevac
6 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Petlić SD 2006
Smederevo
4 : 0
Đerdap
Golubac
SFU Gornjak
Krepoljin
3 : 4
AF Duljaj
Topola
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bane 1931
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Kosmet
Leposavić
Bubamara
Kraljevo
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 0
Kiker
Kraljevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
TSC
Bačka Topola
ŽAK Sombor
Sombor
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1912
Sombor
1 : 5
CFK
Vrbas
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 3
Derby 2015
Novi Sad
Sporto 023
Zrenjanin
0 : 1
Akademija Bambi
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Inđija
Inđija
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
Budućnost
Mala Krsna
8 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Podunavac
Udovice
0 : 5
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
AF Djokić
Velika Plana
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 6
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
6 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 5
Železničar Kusadak
Kusadak
Senjak
Valjevo
0 : 4
Mladost
Donji Dobrić
Jedinstvo
Ub
3 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Rađevac
Krupanj
3 : 3
Omladinac 2014
Ljig
Železničar
Lajkovac
0 : 7
Drina
Ljubovija
Borac
Starčevo
1 : 3
OFK Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
6 : 0
Voja Gačić
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Mladost
Omoljica
Bajša
Bajša
8 : 1
Tavankut
Tavankut
Rudar
Baljevac
1 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 5
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
2 : 8
Koštam Polje
Delimeđe
Tutin
Tutin
1 : 2
Novi Pazar B
Novi Pazar
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 6
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
8 : 1
Ada
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Obilić
Zmajevo
3 : 1
Napredak
Nadalj
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Bačka
Pačir
Budućnost
Savino Selo
0 : 3
Jadran
Feketić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
07.11.2020
10:00
Eđšeg
Mali Iđoš
Olimpik AS
Šabac
0 : 4
POFK Čivija
Šabac
Spartak
Subotica
6 : 0
Banat
Vršac
Polet
Sivac
5 : 0
Bačka
Bačka Palanka
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Real Niš
Niš
4 : 1
Duel Juniors
Kruševac
Knjaževac
Knjaževac
0 : 4
Lider MGM
Leskovac
OFK Šampion
Leskovac
0 : 2
Duel Juniors 2
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Radnički (N)
Niš
OFK Radnički
Niš
07.11.2020
Radnik
Surdulica
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 4
Kopernikus Železničar
Niš
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 2
Radnički Niš 2
Niš
Timok 1919
Zaječar
8 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Šumadija
Šopić
1 : 6
Radnički
Rudovci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 4
Borac
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
4 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 0
Budućnost
Dudovica
Bačka
Pačir
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
AFK
Ada
4 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Arena SU
Subotica
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
07.11.2020
10:00
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
4 : 2
Bane 1931
Raška
Tutin
Tutin
0 : 8
OFK National
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Bane 1931 - 2
Raška
Pazar Juniors B
Novi Pazar
07.11.2020
10:00
AF Popović
Baljevac
POFK Savacium
Šabac
4 : 1
POFK Čivija
Šabac
Tika taka
Šabac
0 : 10
Šabac Sunrise 1
Šabac
Mačva 2
Šabac
2 : 6
Fenix 1
Šabac
Šabac Sunrise 2
Šabac
17 : 0
Mladi borac
Dublje
OFK Žarkovo
Žarkovo
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd

Košarka

Dunav
Stari Banovci
91 : 96
Dynamic
Beograd
Kolubara LA 2003
Lazarevac
82 : 87
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (K)
Kragujevac
07.11.2020
Metalac
Valjevo
Tamiš
Pančevo
93 : 89
OKK Beograd
Beograd
Krka
Novo Mesto
74 : 84
Mornar
Bar
Partizan NIS
Beograd
78 : 63
Zadar
Zadar
Beovuk 72
Beograd
85 : 78
Star
Novi Sad
BKK Radnički
Beograd
92 : 85
Slodes
Beograd
Borac
Zemun
91 : 83
Proleter
Zrenjanin
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 74
Klik
Arilje
Fair Play
Niš
82 : 95
Napredak Junior
Kruševac
Mladost
Smederevska Palanka
108 : 102
Bor RTB
Bor
Konstantin
Niš
81 : 87
Železničar
Čačak
OKK Junior
Niš
07.11.2020
Tim 7
TIM
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
07.11.2020
Niš
Niš
Panteri
Vranje
78 : 66
Actavis Academy
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
07.11.2020
Tim 7
TIM
Rtanj
Boljevac
64 : 93
Radnik
Surdulica
Rudar 1903
Bor
88 : 83
Morava
Vladičin Han
Topola
Bačka Topola
74 : 77
Omladinac
Novi Banovci
Joker
Sombor
07.11.2020
17:15
Srem
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
89 : 71
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Železničar
Inđija
79 : 74
Dunav 2014
Apatin
Sloga Elite
Kraljevo
74 : 88
Jagodina
Jagodina
Plana
Velika Plana
101 : 86
Svilajnac
Svilajnac
Zlatar
Nova Varoš
73 : 63
M015
Šabac
Radnički
Obrenovac
85 : 75
Torlak
Beograd
Astra
Beograd
07.11.2020
Žarkovo
Beograd
Beko
Beograd
07.11.2020
Zemun
Zemun
Šabac
Šabac
92 : 45
Mix
Majur
Osečina
Osečina
70 : 80
Radnički
Valjevo
Sloga (P)
Požega
49 : 81
Užice
Užice
Mileševac
Prijepolje
102 : 85
Mladost
Čačak
Veba Basket
Beograd
88 : 105
Gorica
Sremčica
Eko Sport
Beograd
71 : 55
Cerak
Beograd
IBC
Beograd
07.11.2020
15:00
ABBA
Barič
AS Basket
Beograd
72 : 80
Surčin
Surčin
Bagljaš
Zrenjanin
111 : 65
Marina
Bačka Palanka
Roling
Veternik
79 : 77
OKK Spartak
Subotica
Vojka
Vojka
64 : 79
Partizan
Šid
Sloven
Ruma
85 : 66
Jadran
Golubinci
Opovo 99
Opovo
54 : 68
Jedinstvo
Kačarevo
Sloga (D)
Despotovac
68 : 57
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Stari Ras
Novi Pazar
73 : 64
Koš 020
Novi Pazar
Topolčanka
Bačka Topola
67 : 53
Ljubovija
Ljubovija
Mileševka
Prijepolje
69 : 59
Sloga
Požega
Karaburma
Beograd
74 : 54
Gimnazijalac
Pirot
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
64 : 42
Delfin
Bačka Palanka
SO ŽKK
Kikinda
68 : 52
Sivac
Sivac
Paraćin
Paraćin
07.11.2020
17:00
Radnički 2016
Kragujevac
Trstenik
Trstenik
75 : 60
Hisar
Leskovac
Marinos
Niš
77 : 72
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mega Soccerbet
Beograd
81 : 58
Star
Novi Sad
Sloboda
Užice
78 : 58
Konstantin
Niš

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Spartak (S)
Subotica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Karađorđe
Topola
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 0
VA 014 Bauwesen
Valjevo
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Novi Sad Maneks
Novi Sad
3 : 0
Železničar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
07.11.2020
Vojvodina NS Seme2
Novi Sad
Banat
Vršac
3 : 1
Užice
Užice
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Bečej
Bečej
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Gračac
Gračac
3 : 2
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
Niš 2
Niš
3 : 1
Morava
Vladičin Han
Jagodina
Jagodina
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Pirot
Pirot
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Stražilovo
Sremski Karlovci
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Vest
Šid
0 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Partizan
Bač
3 : 0
Sombor
Sombor
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
Hajduk
Kula
3 : 1
Mladost (T)
Turija
Novi Sad 2
Novi Sad
07.11.2020
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
MOK Topličanin 97 - 2
Prokuplje
3 : 1
Mladost
Bosilegrad
Radan
Lebane
07.11.2020
Surdulica
Surdulica
Dubočica - 2
Leskovac
07.11.2020
Jablanica
Medveđa
TENT
Obrenovac
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Beograd
Beograd
0 : 3
Ub
Ub
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Partizan Soccer
Beograd
Jedinstvo
Užice
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Sterija
Beograd
0 : 3
Inđija
Inđija
Smederevo
Smederevo
3 : 2
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Vranje
Vranje
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Radnički Blasters
Beograd
FOK
Novi Sad
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Crno Bele 011
Beograd
07.11.2020
Ivanjica
Ivanjica
Zaječar
Zaječar
07.11.2020
Ruma
Ruma
Smeč 5
Kragujevac
07.11.2020
Radnički (K)
Kragujevac
Panonija
Bačka Palanka
3 : 2
Valjevo
Valjevo
Milenijum
Niš
3 : 0
Panda
Vranje
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Sloga 031
Požega
Raška
Raška
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Drina
Bajina Bašta
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Borac
Čačak
3 : 0
Lotus
Čačak
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
Avala
Beograd
0 : 3
Tent 2
Obrenovac
Smeč SV
Svilajnac
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Proleter
Loznica
3 : 0
Fortuna plus
Aranđelovac
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 1
Futog West
Futog
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Bagljaš 023
Zrenjanin
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Futog
Futog
2 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Volejbor-Tim
Bor
3 : 2
Pirot
Pirot
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
2 : 3
Viner
Bor
Knjaževac 2
Knjaževac
07.11.2020
Zaječar 2
Zaječar
Carina
Smederevo
07.11.2020
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
07.11.2020
VGSK
Veliko Gradište
Tehničar
Smederevo
07.11.2020
Rudar
Kostolac
Tvrđava
Smederevo
07.11.2020
Dunav 17
Golubac
SK Volej
Novi Sad
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Volejstars
Zrenjanin
0 : 3
Elan Volej
Srbobran
Grbić
Bački Jarak
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Merkur
Bačka Palanka
3 : 2
Blok aut
Temerin
Beočin
Beočin
2 : 3
Maks
Šid
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej 2
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Mladost
Nova Pazova
Subotica
Subotica
07.11.2020
Win Volley
Subotica
Goks IN
Odžaci
0 : 3
Elbraco Technoland CVS
Sombor
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Apatin
Apatin
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 2
KI 0230
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Vršac
Vršac
Krajišnik
Krajišnik
2 : 3
Banat
Vršac
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Topličanin 2002
Prokuplje
Radan
Lebane
3 : 0
Panda 2
Vranje
Morava
Vladičin Han
3 : 1
Surdulica
Surdulica
Vlasina - 2
Vlasotince
3 : 0
Jablanica
Medveđa

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
33 : 31
Rudar
Kostolac
Smederevo
Smederevo
32 : 27
Ub
Ub
Morava
Velika Plana
34 : 34
Sivac 69
Sivac
Vrbas Petrol
Vrbas
25 : 33
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jugović
Kać
28 : 23
Inđija
Inđija
Priboj
Priboj
21 : 26
Jastrebac
Blace
Vranje 1957
Vranje
27 : 21
Bela Palanka
Bela Palanka
Potisje Pleteks
Ada
36 : 20
Jabuka
Jabuka
Apatin
Apatin
34 : 25
Dolovo
Dolovo
Somborelektro
Sombor
24 : 24
Nova Pazova
Nova Pazova
Crvena zvezda
Mokrin
32 : 31
Radnički
Šid
Rekreativo
Beograd
31 : 29
Metalac
Valjevo
Zaječar 1949
Zaječar
37 : 24
Paraćin
Paraćin
Đerdap
Kladovo
26 : 32
Jagodina 2
Jagodina
Rtanj
Boljevac
20 : 31
Knjaz 1957
Knjaževac
Radnički
Ćuprija
45 : 17
Borsko jezero
Bor
Karađorđe
Topola
33 : 36
Sloga
Petrovac na Mlavi
Mladost
Čačak
26 : 26
Arilje
Arilje
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
33 : 21
Budućnost
Alibunar
Loznica 2
Loznica
19 : 37
Studentski grad
Beograd
Bask
Beograd
25 : 32
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Gučevo
Banja Koviljača
27 : 29
Lazarevac
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
34 : 19
Mačva 2
Bogatić
Rusin
Ruski Krstur
34 : 36
Graničar
Gakovo
Grafičar
Bezdan
32 : 22
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Bočar
18 : 29
Zrenjanin
Zrenjanin
Naisa
Niš
48 : 34
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Inđija
30 : 23
Vrbas
Vrbas
ORK Beograd
Beograd
34 : 20
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (B)
Bajmok
17 : 31
Sloven
Ruma
Spartak
Debeljača
29 : 23
Proleter
Zrenjanin
Metalac 2015
Valjevo
30 : 21
Radnički
Obrenovac
Vlasotince
Vlasotince
31 : 19
Radan
Lebane
Bor - RTB 2
Bor
20 : 20
Naisa 2
Niš
Pirot
Pirot
38 : 29
Osice
Knjaževac
Jagodina 2
Jagodina
27 : 21
Radnički
Svilajnac
Bekament BB - 2
Aranđelovac
40 : 17
Pazar 2003
Novi Pazar
Napredak 12
Kruševac
18 : 20
Košutnjak
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
07.11.2020
20:00
Metalac AD
Gornji Milanovac
Krule
Sivac
37 : 20
Beočin 1959
Beočin

Vaterpolo

Novi Beograd 11. april
Beograd
27 : 6
Stari Grad
Beograd
Banjica
Beograd
7 : 20
KVK Radnički
Kragujevac
Nais
Niš
8 : 8
Zemun
Zemun
Rasina
Kruševac
18 : 10
Palilula
Beograd
ŽAK
Kikinda
9 : 12
TENT
Obrenovac

Futsal

Loznica Grad 2018
Loznica
1 : 7
Bečej 2003
Bečej
Solunac
Barajevo
1 : 5
Ekonomist
Beograd
BSK
Bujanovac
5 : 0
Aleksinac 2015
Aleksinac
Radnički 2010
Niš
6 : 6
Progres
Paraćin
PP 192
Prijepolje
1 : 5
Bajina Bašta
Bajina Bašta
MB Namenska
Lučani
0 : 5
Euro-lider
Petrovac

Ragbi 13

Morava
Leskovac
12 : 56
Crvena zvezda
Beograd