XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 466 utakmica za dan
Subota, 14 Novembar 2020

Fudbal

Loznica
Loznica
4 : 4
Borac 1926
Čačak
Železničar (P)
Pančevo
0 : 3
IMT
Beograd
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Tekstilac
Derventa
Jedinstvo
Brčko
2 : 4
Drina
Zvornik
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Modriča
Modriča
Podrinje
Janja
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Kozara
Gradiška
3 : 1
Sutjeska
Foča
Sloga
Doboj
0 : 0
Željezničar
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Feniks 1995
Apatin
4 : 1
Borac
Sakule
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
Tutin
Tutin
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 4
Sloga (P)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 2
Gruža
Gruža
Studenski grad
Novi Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Mladenovac
Mladenovac
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 2
BSK Borča
Borča
Dunav
Prahovo
1 : 4
Vlasina
Vlasotince
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Pčinja
Trgovište
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Proleter
Pečenog
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 4
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
5 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Zvižd
Kučevo
2 : 2
Sloga (B)
Batočina
Karađorđe
Topola
3 : 0
Borac 1932
Ralja
Đerdap
Golubac
1 : 3
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
FAP
Priboj
5 : 0
Rampa
Požega
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Prijevor
Prijevor
Ribnica
Mionica
0 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
Drina
Ljubovija
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
4 : 0
Srbobran
Srbobran
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 4
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Naftagas
Elemir
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Begej
Žitište
2 : 1
Banat
Čenta
Sloga
Plandište
4 : 2
Borac
Starčevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
OFK Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
Mladost
Omoljica
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Krajina
Krajišnik
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Radnički
Nova Pazova
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
Sloga (D)
Despotovac
1 : 1
Kopaonik
Brus
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Meševo
Meševo
8 : 2
Moravac 2015
Krušar
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Bor 1919
Bor
1 : 0
BSK
Bogovina
Đerdap
Kladovo
0 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Morava
Žitkovac
0 : 1
Pukovac
Pukovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 0
Rudar
Jelašnica
Gracko
Staro Gracko
4 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
Sloga
Leskovac
Milutinac
Zemun
6 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Šumadija
Šopić
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Turbina
Vreoci
1 : 1
Napredak
Medoševac
Vinča
Vinča
0 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Čitluk
Čitluk
3 : 4
Donji Kopaonik
Razbojna
Radnički
Šid
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (BG)
Bački Gračac
14.11.2020
13:00
Kulpin
Kulpin
Radnički 1905
Bajmok
0 : 5
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
1 : 1
Iskra
Kucura
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Delija
Mokrin
1 : 3
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Rakovica
Beograd
14.11.2020
13:00
Posavac Tišma
Boljevci
Mladost
Čibutkovica
2 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Barajevo
Barajevo
0 : 4
OFK Budućnost
Dudovica
Veternik
Veternik
3 : 0
Bačka (B)
Begeč
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Poreč
Donji milanovac
3 : 1
Polet
Jabukovac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Mladost
Karbulovo
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 1
Krivelj
Krivelj
Kolonija
Kragujevac
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Rudar 2001
Kostolac
4 : 1
Integral
Batuša
Mladost
Batušinac
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Taskovići
Taskovići
1 : 0
Elid
Donji Dušnik
Mladi radnik 1925
Grdica
0 : 1
Mladost (V)
Vrdila
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 0
Trlić
Trlić
Radnik
Ub
5 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Zadrugar
Krupac
3 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Spartak
Pirot
3 : 2
Napredak
Izvor
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 1
Mladi borac
Dublje
Cer (PE)
Petkovica
4 : 0
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Vihor
Žbevac
Župski biseri
Lacisled
0 : 5
Polet 57
Milutovac
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Dunav
Banatska Palanka
9 : 1
Polet
Izbište
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
0 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Slanobarac
Budisava
1 : 6
Miletić
Mošorin
Borac (NS)
Novi Sad
5 : 0
Proleter
Banoštor
Sveti Stefan
Slanci
0 : 2
Palilulac
Beograd
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Sloga Obrva
Obrva
1 : 3
Mineral 2015
Rudno
Progorelica
Progorelica
3 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Jasenovac
Krepoljin
1 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Sinđelić
Vojnik
2 : 0
Rudar (P)
Plazane
Rudar (S)
Stenjevac
4 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Napredak (St)
Stubica
Zenit
Oparić
2 : 0
OFK Blagotin
Belušić
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
Crvena Jabuka
Ub
5 : 3
Šarbane
Šarbane
Kalenić
Kalenić
0 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Rudar
Radljevo
0 : 2
Proleter
Bajevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Rakac Stave
Stave
Vučak
Vučak
2 : 0
Landol
Landol
Lunjevac
Lunjevac
3 : 1
Badljevica
Badljevica
Kolarac
Kolari
1 : 5
Omladinac
Seone
Vožd 2020
Vodanj
0 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Jezava
Smederevo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Godomin
Smederevo
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Belpos
Belotić
0 : 7
Sloga 1949
Matijevac
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Majdan
Majdan
Šilopaj
Šilopaj
2 : 4
Lunjevica
Lunjevica
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
7 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
4 : 0
Omladinac
Kalimanići
Semedraž
Semedraž
2 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šabac Sunrise
Šabac
5 : 2
Gorki
Glušci
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
2 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Dobrič 1974
Brest
1 : 2
Jastrebac 1979
Krajkovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 1
Modrica
Modrica
Makrešane
Makrešane
6 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost
Bukovče
7 : 2
Oniks
Lozovik
OFK Dragoševac
Dragoševac
0 : 5
Trnava
Trnava
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 3
Dobrica
Dobrica
Rapid
Nikolinci
2 : 4
Naša Krajina
Kupinik
Vojvodina
Seleuš
4 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Banatul
Lokve
2 : 2
Mladost (VG)
Velika Greda
Burovac
Burovac
0 : 3
Dobrnje
Dobrnje
Soko
Krvije
4 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
Rudar 1947
Stamnica
2 : 3
Vukan
Ždrelo
BSK
Bošnjak
2 : 2
Omladinac
Busur
Radnik
Pankovo
2 : 3
Melnica
Melnica
Selište
Selište
5 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Mladost (K)
Krupaja
4 : 1
Sloga (J)
Jošanica
Laznica
Laznica
3 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
Tulež
Tulež
2 : 0
Misača
Misača
TSC
Kanjiža
1 : 3
Sloga
Zemun
Zemun
Zemun
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Mašinac Trejs
Niš
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
2 : 2
Radnički (N)
Niš
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
4 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Index
Novi Sad
3 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mačva
Šabac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
OFK Lugomir
Rakitovo
14.11.2020
13:00
Timok 1919
Zaječar
Dinamo
Vranje
3 : 0
Bor 1919
Bor
Sloboda
Lipe
5 : 0
Borac 1932
Ralja
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
011
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Torlak
Beograd
DIF
Beograd
0 : 5
BASK
Beograd
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
GSP Polet
Beograd
Leštane
Leštane
3 : 3
Crvenka
Crvenka
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Poštar 1930
Beograd
3 : 4
Internacional B
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
6 : 0
Studentski Grad
Beograd
Napredak
Kruševac
5 : 1
Mačva
Šabac
Internacional
Beograd
0 : 8
Partizan
Beograd
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Čukarički
Beograd
Mladost (L)
Lučani
14.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Index
Novi sad
0 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 5
OPK Rudar 1933
Kostolac
Savacijum
Šabac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Apolon 2018
Kraljevo
3 : 0
Borac 1926
Čačak
Trayal
Kruševac
5 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
OFK Radnički
Niš
Bor 1919
Bor
0 : 5
GFK Jagodina
Jagodina
Poštar 1930
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
OFK Mladenovac
Mladenovac
14.11.2020
13:30
Rakovica
Rakovica
Proleter
Novi Sad
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 5
Sofeks
Futog
TSK
Temerin
14.11.2020
Tatra
Kisač
011
Beograd
14.11.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac
Beograd
14.11.2020
Rad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
14.11.2020
Voždovac
Beograd
Sinđelić
Beograd
14.11.2020
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
14.11.2020
Čukarički
Beograd
SFU Gornjak
Krepoljin
5 : 3
Đerdap
Golubac
Petlić SD 2006
Smederevo
2 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Železničar (P)
Požarevac
2 : 3
RSK
Rabrovo
Cepelin 026
Smederevo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Plana
Velika Plana
9 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 1926
Požarevac
7 : 0
Soko 2015
Saraoci
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bubamara
Kraljevo
2 : 2
Kosmet
Leposavić
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Bane 1931
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
4 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 3
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Cerovac 2013
Cerovac
4 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
Osipaonica
Osipaonica
4 : 4
Udarnik
Lozovik
Bačinac
Bačinac
1 : 4
Bresje Superior
Velika Plana
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 2
AF Djokić
Velika Plana
Budućnost
Mala Krsna
14.11.2020
Podunavac
Udovice
Zadrugar
Lajkovac
0 : 3
Drina
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Fenix
Šabac
Loznica
Loznica
4 : 1
Savacium
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
0 : 3
Šabac Sunrise
Šabac
Mačva
Šabac
5 : 1
Omladinac 2014
Ljig
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 5
Mladost
Donji Dobrić
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Grafičar
Beograd
Lehel 2019
Zrenjanin
0 : 16
Spartak
Subotica
TSC
Kanjiža
0 : 1
Voša AS
Novi Sad
Voja Gačić
Pančevo
2 : 1
Moskva
Novi Sad
GFK Jagodina
Jagodina
12 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički Niš 2
Niš
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
Kopernikus Železničar
Niš
5 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
Radnik
Surdulica
1 : 6
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Radnički (N)
Niš
14.11.2020
OFK Radnički
Niš
Duel Juniors 2
Kruševac
3 : 5
Radnički (P)
Pirot
Lider MGM
Leskovac
3 : 0
OFK Šampion
Leskovac
Duel Juniors
Kruševac
8 : 0
Knjaževac
Knjaževac
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 3
Real Niš
Niš
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Radnički
Rudovci
Akademija fudbala
Lazarevac
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 5
Kolubara 1
Lazarevac
Budućnost
Dudovica
3 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
OFK Ras
Novi Pazar
8 : 2
AF Popović
Baljevac
Bane 1931 - 2
Raška
4 : 3
Pazar Juniors B
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
1 : 8
Jedinstvo 2017
Tutin
Bane 1931
Raška
7 : 1
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
3 : 2
Kosmet
Leposavić
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
2 : 3
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Sport Club 99
Novi Pazar
Mladi borac
Dublje
0 : 9
Mačva 1929
Bogatić
Mačva 1
Šabac
3 : 2
Mačva 2
Šabac
Šabac Sunrise 1
Šabac
7 : 0
Fenix 2
Šabac
POFK Čivija
Šabac
1 : 3
Tika taka
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
3 : 1
POFK Savacium
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
7 : 1
BSK 1925
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Dušanovac
Beograd

Košarka

Dynamic
Beograd
94 : 90
Napredak
Aleksinac
Mladost
Zemun
14.11.2020
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda
Užice
14.11.2020
Vršac
Vršac
OKK Beograd
Beograd
83 : 75
Sloga
Kraljevo
Metalac
Valjevo
14.11.2020
Tamiš
Pančevo
Pirot
Pirot
75 : 76
Radnički (K)
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
14.11.2020
19:00
Zlatibor
Čajetina
Dunav
Stari Banovci
99 : 85
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Cibona
Zagreb
75 : 82
Partizan NIS
Beograd
Mornar
Bar
87 : 66
Koper Primorska
Koper
Sloboda
Užice
92 : 90
Spars Realway
Sarajevo
Rabotnički
Skopje
82 : 77
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
Slodes
Beograd
104 : 73
Borac
Zemun
Star
Novi Sad
89 : 85
BKK Radnički
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
81 : 79
Beovuk 72
Beograd
Železničar
Čačak
14.11.2020
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Bor RTB
Bor
61 : 59
Konstantin
Niš
Napredak Junior
Kruševac
64 : 72
Mladost
Smederevska Palanka
Klik
Arilje
89 : 74
Fair Play
Niš
OKK Vlasotince
Vlasotince
14.11.2020
15:15
OKK Junior
Niš
Actavis Academy
Leskovac
75 : 59
Mladost Vesna
Bela Palanka
Niš
Niš
81 : 83
Panteri
Vranje
Tim 7
TIM
14.11.2020
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Tim 7
TIM
14.11.2020
Rtanj
Boljevac
Hajduk
Kula
89 : 52
Topola
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
14.11.2020
20:00
Futog
Futog
Nova Pazova
Nova Pazova
76 : 78
Železničar
Inđija
Velika Kikinda
Kikinda
14.11.2020
21:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Plana
Velika Plana
77 : 111
Jagodina
Jagodina
Svilajnac
Svilajnac
110 : 81
Radnički 1950
Kragujevac
Rivers BM
Beograd
14.11.2020
00:00
Borča
Beograd
Torlak
Beograd
14.11.2020
00:00
Žitko Basket
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
14.11.2020
00:00
Radnički
Obrenovac
Zemun
Zemun
14.11.2020
Vizura
Beograd
Astra
Beograd
14.11.2020
Beko
Beograd
Radnički
Valjevo
92 : 70
Šabac
Šabac
Mix
Majur
62 : 80
Železničar
Lajkovac
Radan
Lebane
90 : 77
Jastreb
Aleksinac
Kuršumlija
Kuršumlija
56 : 90
Ratnici
Niš
Knjaževac
Knjaževac
76 : 54
Pusta Reka
Bojnik
Hajduk Veljko
Negotin
87 : 56
Hisar
Leskovac
Akademik
Srbobran
94 : 64
Senta
Senta
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
76 : 56
Basketball Stars
Futog
Ru koš
Ruma
81 : 64
Vojka
Vojka
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
78 : 87
Kruševac
Kruševac
Paraćin
Paraćin
94 : 67
Ćuprija
Ćuprija
Sloga (B)
Batočina
72 : 59
Zicer 2014
Gruža
Polet
Ratina
88 : 84
Trepča
Kosovska Mitrovica
Koš 020
Novi Pazar
101 : 78
Goč
Vrnjačka Banja
Vršac
Vršac
74 : 65
Radnički (B)
Beograd
Sistem 2000
Smederevska Palanka
14.11.2020
14:00
Srbobran
Srbobran
Sloga
Požega
60 : 64
Karaburma
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
46 : 68
Mileševka
Prijepolje
Ras
Beograd
51 : 44
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Delfin
Bačka Palanka
58 : 29
Sloga
Plandište
Radnički 2016
Kragujevac
69 : 65
Hisar
Leskovac
Student 2
Niš
84 : 83
Trstenik
Trstenik
SPD Radnički
Kragujevac
90 : 44
Marinos
Niš
Star
Novi Sad
75 : 45
Sloboda
Užice

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Spartak (S)
Subotica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Dubočica
Leskovac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
VA 014 Bauwesen
Valjevo
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Bečej
Bečej
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Užice
Užice
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Futog
Futog
3 : 2
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Tutin 020
Tutin
1 : 3
Rudar
Baljevac
Vranje
Vranje
0 : 3
Niš 2
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Desetka
Niš
Morava
Vladičin Han
1 : 3
Jagodina
Jagodina
As
Beograd
0 : 3
Karađorđe 2
Topola
Sombor
Sombor
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Partizan
Bač
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Knjaževac
Knjaževac
Dunav Stars
Kladovo
14.11.2020
Timok
Zaječar
Botafogo
Novi Sad
14.11.2020
Stražilovo
Sremski Karlovci
Maglić 1953
Maglić
14.11.2020
Klek Srbijašume 2
Klek
Vrbas
Vrbas
14.11.2020
Sloven
Ruma
Mladost (T)
Turija
14.11.2020
Novi Sad 2
Novi Sad
Dunav Voley 2
Novi Sad
14.11.2020
Hajduk
Kula
Mladost
Bosilegrad
14.11.2020
Jablanica
Medveđa
Surdulica
Surdulica
14.11.2020
Dubočica - 2
Leskovac
MOK Topličanin 97 - 2
Prokuplje
0 : 3
Radan
Lebane
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Klek
Klek
Beograd
Beograd
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički Blasters
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Vranje
Vranje
Spartak
Ljig
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Inđija
Inđija
3 : 2
Roda
Beograd
Vlasina
Vlasotince
0 : 3
Desetka
Niš
Student
Niš
2 : 3
Milenijum
Niš
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Borac
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Drina
Bajina Bašta
Tent 2
Obrenovac
3 : 2
Ribnica
Mionica
Futog West
Futog
1 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Zaječar 2
Zaječar
14.11.2020
Volejbor-Tim
Bor
Viner
Bor
3 : 0
Knjaževac 2
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Timok
Zaječar
Pirot
Pirot
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
14.11.2020
Dunav 17
Golubac
Rudar
Kostolac
14.11.2020
Tvrđava
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
14.11.2020
Tehničar
Smederevo
Carina
Smederevo
14.11.2020
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
Blok aut
Temerin
14.11.2020
SK Volej
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
14.11.2020
Merkur
Bačka Palanka
Elan Volej
Srbobran
14.11.2020
Grbić
Bački Jarak
Novi Sad 2
Novi Sad
14.11.2020
Volejstars
Zrenjanin
Štrand Volej 2
Novi Sad
14.11.2020
Dunav
Stari Banovci
Maks
Šid
14.11.2020
Dunav Volej
Novi Sad
Mladost 1979
Inđija
14.11.2020
Beočin
Beočin
Elbraco Technoland CVS
Sombor
14.11.2020
Vrbas
Vrbas
Win Volley
Subotica
14.11.2020
Goks IN
Odžaci
Spartak 2
Subotica
14.11.2020
Subotica
Subotica
Vršac
Vršac
14.11.2020
Krajišnik
Krajišnik
KI 0230
Kikinda
14.11.2020
Proleter
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
14.11.2020
Hercegovina
Ravni Topolovac
Topličanin 2002
Prokuplje
14.11.2020
Jablanica
Medveđa
Surdulica
Surdulica
14.11.2020
Vlasina - 2
Vlasotince
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Radan
Lebane

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
32 : 28
Crvenka
Crvenka
Spartak
Subotica
27 : 39
Partizan
Beograd
Kikinda Grindex
Kikinda
29 : 31
Dinamo
Pančevo
Rudar
Kostolac
34 : 22
Radnički
Kragujevac
Šamot 65
Arenđelovac
31 : 27
Novi Pazar
Novi Pazar
Obilić
Beograd
27 : 32
Železničar 1949
Niš
Voždovac 2012
Beograd
33 : 21
Jedinstvo
Novi Bečej
Morava
Velika Plana
25 : 26
Kolubara
Lazarevac
Vrbas Petrol
Vrbas
27 : 30
Ub
Ub
Jugović
Kać
28 : 28
Sivac 69
Sivac
Inđija
Inđija
33 : 35
Lavovi BP
Bačka Palanka
Priboj
Priboj
28 : 24
Zlatar
Nova Varoš
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 30
Metalac
Kraljevo
Kuršumlija
Kuršumlija
40 : 30
Jastrebac
Blace
Vranje 1957
Vranje
25 : 30
Mokra Gora
Zubin Potok
Somborelektro
Sombor
28 : 32
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 34
Dolovo
Dolovo
Rekreativo
Beograd
25 : 24
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
37 : 24
Borsko jezero
Bor
ORK Bor
Bor
33 : 38
Radnički
Ćuprija
Jagodina 2
Jagodina
23 : 30
Rtanj
Boljevac
Zaječar 1949
Zaječar
38 : 26
Đerdap
Kladovo
Lokomotiva
Lapovo
44 : 29
Šamot 65 2
Aranđelovac
Mladost
Čačak
19 : 23
Bane
Raška
Prigrevica
Prigrevica
28 : 37
Slavija
Novi Sad
ŽSK 1955
Žabalj
30 : 21
Mladost
Vršac
Radnički
Jaša Tomić
21 : 32
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Gučevo
Banja Koviljača
20 : 20
Umčari
Umčari
Jugović 2
Kać
31 : 35
Radnički (NS)
Novi Sad
Ruma
Ruma
43 : 26
Titel
Titel
Srem
Sremska Mitrovica
24 : 35
ORK Beograd
Beograd
Topličanin
Prokuplje
32 : 29
Pančevo
Pančevo
Spartak
Debeljača
26 : 21
Sloven
Ruma
Jadran Lider
Feketić
24 : 17
Proleter
Zrenjanin
Medicinar 2
Šabac
25 : 21
Studentski Grad
Studentski Grad
Radan
Lebane
22 : 26
Morava
Vladičin Han
Aleksinac
Aleksinac
12 : 41
Vlasotince
Vlasotince
Naisa 2
Niš
22 : 24
Đerdap
Kladovo
Rtanj
Boljevac
17 : 22
Pirot
Pirot
Nemanjić
Požarevac
28 : 25
Rudar
Kostolac
Košutnjak
Čačak
18 : 22
Prijepolje
Prijepolje
Pazar 2003
Novi Pazar
17 : 16
Napredak 12
Kruševac
Metalac
Kraljevo
28 : 27
SPD Radnički - 2
Kragujevac

Vaterpolo

Zemun
Zemun
6 : 10
Partizan
Beograd
Valjevo
Valjevo
12 : 9
Rasina
Kruševac

Futsal

Kalča
Niš
7 : 3
Konjarnik
Beograd
Zemun Samo pravo
Zemun
1 : 4
Vranje
Vranje
Zufo
Bujanovac
1 : 3
Leskovac
Leskovac
Banjica
Beograd
3 : 1
Forum
Vršac
Raška
Raška
1 : 5
Smederevo
Smederevo
Novi Sad
Novi Sad
6 : 0
Kraljevićevo
Kačarevo
Oftal - C
Beograd
1 : 3
Futsal Bjankoneri
Beograd
Akademac
Niš
7 : 2
BSK
Bujanovac
Kareli
Ub
3 : 3
Zlatibor
Čajetina
Temnić
Varvarin
3 : 3
Ozren
Sokobanja
Dolap
Prokuplje
5 : 7
Niš 92
Niš
Lindoret
Preševo
5 : 3
As
Bujanovac
Zadrugar 2017
Žitorađa
1 : 4
Radnik
Surdulica