XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Nedelja, 30 Avgust 2020

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
TSC
Bačka Topola
Mačva
Šabac
0 : 4
Spartak ŽK
Subotica
IMT
Beograd
3 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Trayal
Kruševac
Borac
Banja Luka
3 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Borac
Sakule
Bane 1931
Raška
1 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Železničar (L)
Lajkovac
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
BASK
Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 0
BSK 1925
Batajnica
Leštane
Leštane
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Mladost
Medoševac
4 : 0
Dunav
Prahovo
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Radan
Lebane
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Rembas
Resavica
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Car Konstantin
Niš
7 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Proleter
Pečenog
2 : 3
Radnik
Ušće
Real
Podunavci
3 : 0
Vodojaža
Grošnica
Polet
Ratina
4 : 3
Omladinac
Novo Selo
Budućnost
Resnik
2 : 1
Korićani
Korićani
OFK Napredak
Markovac
0 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
0 : 1
RSK
Rabrovo
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
5 : 0
Sloboda
Lipe
Borac 1932
Ralja
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Rampa
Požega
0 : 0
Prijevor
Prijevor
Jasen
Brodarevo
3 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Sloboda (Č)
Čačak
5 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Omladinac
Zablaće
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Mladost (Dr)
Dračić
0 : 0
Drina
Ljubovija
Sloga (B)
Bogosavac
3 : 0
Radnički (K)
Klupci
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Tavankut
Tavankut
3 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Borac
Starčevo
3 : 1
Krajina
Krajišnik
Banat
Čenta
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 3
OFK Kikinda 1909
Kikinda
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Begej
Žitište
Jugović
Kać
0 : 4
Mladost
Bački Jarak
Sloboda
Donji Tovarnik
5 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
3 : 7
Index
Novi Sad
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Hajduk
Divoš
2 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Juhor
Obrež
0 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (M)
Majdevo
4 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Kopaonik
Brus
Moravac 2015
Krušar
4 : 1
Temnić 1924
Varvarin
OFK 019
Zaječar
0 : 0
Lužnica
Babušnica
Branik
Štubik
1 : 3
Brodoremont
Kladovo
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
OFK Slatina
Bor
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 1
Senjak
Pirot
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Morava
Žitkovac
3 : 1
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
1 : 2
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Bukovik
Razanj
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Gracko
Staro Gracko
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Dobrič
Pejkovac
0 : 1
Sloga
Leskovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Budućnost
Orašje
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Komgrap
Beograd
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 0
Milutinac
Zemun
Vrčin
Vrčin
0 : 0
BSK 1926
Baćevac
Borac (L)
Lazarevac
3 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Rudar (P)
Podvis
1 : 0
Radnički 1946
Lubnica
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Hajduk
Rujevica
Omladinac
Grezna
2 : 1
Sloga
Minićevo
Graničar
Veliki Izvor
2 : 2
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
5 : 0
Rtanj
Boljevac
Mačkovac
Mačkovac
4 : 2
13. April
Lomnica
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 4
Mladost (T)
Toljevac
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 0
FUD
Brus
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Trudbenik
Stalać
Kupci
Kupci
2 : 6
Gradina
Pejovac
Sremac
Dobrinci
5 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
PSK
Putinci
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 2
Borac (K)
Klenak
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 0
Sloga
Voganj
BSK
Bešenovo
1 : 2
Napredak
Popinci
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Strela
Ivanovo
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Dolina
Padina
6 : 0
Banat (I)
Ilandža
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
Polet (Id)
Idvor
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Omladinac
Bukovac
0 : 3
ŽAK
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost (G)
Gložan
3 : 5
Maglić
Bački Maglić
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Slavija
Pivnice
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Polet
Karavukovo
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 4
Budućnost (M)
Mladenovo
Stanišić 1920
Stanišić
3 : 0
Tvrđava
Bač
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Senta
Senta
4 : 1
AFK
Ada
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Sloga
Ostojićevo
Jadran
Feketić
3 : 0
Iskra
Kucura
Budućnost
Savino Selo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Obilić
Zmajevo
0 : 2
Napredak
Nadalj
Crvena zvezda
Rusko Selo
4 : 0
Potisje
Knićanin
Lehel
Mužlja
1 : 6
Vojvodina (B)
Bašaid
Rusanda
Melenci
3 : 0
ASK
Aradac
OFK Klek
Klek
0 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 0
Polet
Nakovo
2. Oktobar
Kumane
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 0
Borac
Aleksandrovo
SASK
Saraorci
4 : 1
Polet
Trnovče
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Obilić
Staro Selo
6 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Budućnost
Mala Krsna
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Podunavac
Udovice
2 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Grizli ML
Saranovo
4 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Partizan 1945
Darosava
1 : 5
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac 1913
Natalinci
3 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
BSK
Belosavci
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Borac (P)
Pajsijević
1 : 3
Marjan (K)
Knić
Banja 1957
Banja
2 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
2 : 2
Omladinac
Donja Rača
Institut
Zemun Polje
2 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Hajduk
Beograd
1 : 2
Postar 1930
Beograd
PKB (PS)
Padinska skela
4 : 0
Borac (P)
Progar
DIF
Beograd
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
Umka
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
4 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Polet
Grabovac
0 : 4
Mladi borac
Županjac
Rojkovac
Obrenovac
0 : 2
Radnički
Rudovci
Lisović 1977
Lisović
1 : 0
Vranić
Vranić
Duboko
Mala Moštanica
1 : 2
Strelac
Mislođin
OFK Budućnost
Dudovica
0 : 1
Zvezda
Konatice
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 3
OFK Borac
Arnajevo
Zuce 2019
Zuce
6 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Dunavac
Grocka
9 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 1
Pudarci
Pudarci
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Boleč
Grocka
4 : 1
Kosmajac
Koraćica
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 0
Titel
Titel
Veternik
Veternik
3 : 0
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 2
Hajduk
Čurug
ŽSK
Žabalj
1 : 1
Bačka (B)
Begeč
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka 1923
Đurđevo
5 : 0
OFK Futog
Futog
Ključ
Podvrška
0 : 0
BSK
Bukovče
Mladost
Karbulovo
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Blizna
Blizna
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Polet
Jabukovac
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
Maršić
Maršić
21. oktobar
Kragujevac
0 : 4
Sloboda (G)
Grbice
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 4
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 5
Srbija
Ilićevo
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 2
Zastava
Kragujevac
Mladost (L)
Lalinac
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Omladinac
Gornji Komren
0 : 4
Radnički 1936
Trupale
Morava
Krušce
4 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Crvena zastava
Hum
0 : 0
Palilulac
Niš
Čegar 2013
Kamenica
0 : 2
Aluminjum
Niš
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Integral
Batuša
6 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
0 : 1
Sloga (L)
Lučica
Manastirica
Manastirica
0 : 7
Rudar 2001
Kostolac
Budućnost (V)
Vezičevo
0 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Železničar
Požarevac
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Borac
Azbresnica
1 : 2
Pobeda
Rusna
Doljevac
Doljevac
4 : 1
Jastrebac
Tešica
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Sloga
Korman
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
1 : 2
Mladi radnik 1925
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Napredak
Gračac
1 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Juhor (G)
Glavinci
4 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Orlovi
Jasenovo
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Partizan
Majur
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Kolare
Kolare
4 : 5
Mladost (J)
Jovac
Morava (R)
Ribare
3 : 2
Sloga
Voljavče
Budućnost (M)
Miliva
1 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Resavac
Subotica
2 : 1
Javor
Sladaja
Mladost (K)
Končarevo
1 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
ZSK
Valjevo
1 : 6
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Iskra
Donja Bukovica
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Gradac
Konopnica
2 : 4
Vučje
Vučje
Progres
Ladovica
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Donja Lomnica
Donja Lomnica
0 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Polet
Stajkovce
1 : 1
Jedinstvo
Šišava
OFK Brza
Brza
1 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Umac
Miroševce
4 : 1
Bobište
Bobište
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
BSK
Belanovce
Železničar
Brestovac
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Mladost 1959
Vinarce
0 : 2
OFK Morava
Leskovac
Sloga
Lipovica
2 : 2
Real
Donja Jajina
Moravac
Pečenjevce
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Ježevica
Ježevica
5 : 2
Perućac
Perućac
Prvi partizan
Užice
0 : 5
Savinac
Visibaba
Sečica
Seča reka
0 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
1 : 2
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
3 : 4
Bakionica
Bakionica
Avijatičar Vranjani
Vranjani
0 : 2
Kotroman
Mokra Gora
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Čajetina
Čajetina
Rakova
Rakova
2 : 3
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
4 : 2
Voćar
Kotraža
Dragačevo
Guča
4 : 1
Ozremica
Beršići
Morava
Katrga
3 : 1
Spartak
Trnava
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 2
Napredak
Svračkovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Rudar
Bresnica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Mladi borac
Dublje
2 : 1
Vidojevica
Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 0
Sloga (KR)
Krnić
Duško
Klenje
1 : 7
Cer (PE)
Petkovica
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost
Pocerski Pričinović
0 : 0
Rudar
Brasina
Gradac
Pločnik
0 : 4
Garevina
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
1 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Jezero
Zlatari
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Omladinac (U)
Ugljarevo
14. Oktobar
Izbenica
4 : 2
Župski biseri
Lacisled
Polet
Izbište
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Ratar
Kruščica
0 : 7
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Omladinac
Zagajica
Graničar
Miletićevo
3 : 4
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
1 : 2
Vulturul
Grebenac
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Jedinstvo
Platičevo
1 : 1
ČSK
Čortanovci
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 2
Krušedol
Krušedol
Graničar
Obrež
5 : 1
Polet
Novi Karlovci
Šumar
Ogar
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Radnički
Irig
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Dunav
Novi Slankamen
3 : 0
Kameni
Ašanja
Mladost
Buđanovci
5 : 2
Sremac
Deč
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
Sloga
Čalma
4 : 1
Jednota
Šid
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Jedinstvo
Ruma
Trgovački
Sremska Mitrovica
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Zmaj
Noćaj
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sremac (J)
Jarak
1 : 5
Sremac (B)
Berkasovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 2
Tisa 1933
Taraš
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Naftagas
Boka
Mladost
Belo Blato
1 : 2
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
9 : 2
Zlatica
Zlatica
Mladost (R)
Rajkovac
4 : 3
Šamot
Aranđelovac
Borac
Kloka
1 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Brezovac
Brezovac
1 : 2
Kopljari
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Gorski Car
Garaši
3 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Budućnost
Blaznava
0 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Mladi radnik (D)
Dragušica
1 : 3
Kruševica 1980
Kneževac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 2
Mladost (R)
Rašković
Jedinstvo (O)
Oplanić
3 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Šumadija (S)
Sipić
5 : 1
Čestin
Čestin
Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
BSK
Borač
Karađorđe (V)
Vučić
4 : 1
Feniks
Rača
Mladost
Kruščić
1 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
Kula
Kula
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 4
Hajduk
Stapar
Polet
Sivac
5 : 1
Terekveš
Svilojevo
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 0
Lipar
Lipar
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 6
Čenej
Čenej
Moskva
Budisava
1 : 3
Hajduk (G)
Gardinovci
Obilić
Vilovo
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Sloga
Lok
0 : 5
Dinamo
Budisava
Proleter
Banoštor
5 : 2
Borac (R)
Rakovac
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Dobrača
Dobrača
Košutnjak
Kragujevac
5 : 1
Divostin
Kragujevac
Partizan
Cerovac
0 : 2
Ćava
Grošnica
Stig 1955
Beranje
6 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
BSK 1931
Brežane
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Barič
Barič
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Napredak (P)
Poljana
1 : 5
Polet (V)
Voluja
Batovac
Batovac
4 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Dizel
Bare
4 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Pek
Kusiće
0 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Železnik 1930
Železnik
4 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Novi Beograd
Novi Beograd
9 : 1
13. maj
Zemun
BUSK
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
3 : 2
Dedinje
Beograd
Busije
Zemun
5 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Minel
Ripanj
2 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Palilulac
Beograd
3 : 2
OFK Crvenka
Borča
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Resnik
Resnik
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 0
Mladi proleter
Beograd
Mineral 2015
Rudno
0 : 1
Mlada krila
Metikoši
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac (A)
Adrani
0 : 3
Progorelica
Progorelica
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Mladost 1981
Štulac
Mladost 1925
Oplanići
0 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Lazac
Lazac
3 : 2
Stubal
Stubal
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Polet S.D.
Suvi Do
Pobeda 1953
Osanica
2 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Udarnik (S)
Sibnica
8 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Rudar (P)
Plazane
1 : 1
Sloga
Donje Vidovo
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
0 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 2
Jasenovo
Jasenovo
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Crni Vrh
Deonica
1 : 0
Jedinstvo
Duboka
Partizan
Glogovac
1 : 3
Mladost (T)
Tečić
Ursule
Ursule
2 : 0
GFK Tabane
Jagodina
Šantarovac
Šantarovac
0 : 0
Vinorača
Vinorača
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Sloga
Ratari
Proleter
Jasenak
0 : 4
Munja
Baric
Skela
Skela
4 : 0
OFK Urovci
Urovci
Partizan
Draževac
1 : 1
Borac
Ušće
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Polet (T)
Takovo
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 3
Šarbane
Šarbane
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
Proleter (B)
Bajevac
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 2
Rajac
Kadina Luka
Mladost (L)
Latković
0 : 1
Popadić
Popadić
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mali korak
Oglađenovac
1 : 2
Polet
Popučke
Toplica
Donja Toplica
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
4 : 2
Komanice
Komanice
Spartak
Sićevo
4 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
Mezgraja
Mezgraja
0 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Sloga 1948
Malča
3 : 0
Rujnik
Rujnik
Napredak 2012
Krušje
2 : 0
Tempo
Mozgovo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
Škriljac
Bradarac
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 0
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Tromedja
Majdan
Jadran
Sanad
2 : 7
Bačka
Mol
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 0
Šampion
Orom
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
1 : 1
Vožd 2020
Vodanj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 9
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Proleter 1947
Vranovo
2 : 2
Jezava
Smederevo
Skobalj
Skobalj
2 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Glogonj
Glogonj
6 : 2
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mundial
Pančevo
2 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Palić
Palić
2 : 5
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 4
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 1
Solid
Subotica
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
4 : 1
Borac (V)
Vizić
Bačka (D)
Despotovo
5 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
Bačka 1945
Bačka Palanka
6 : 0
Slavija
Bođani
Neštin
Neštin
5 : 0
Proleter
Karađorđevo
Gaglovo
Gaglovo
0 : 0
Rasina
Vitanovac
Konjuh
Konjuh
1 : 4
Parunovac
Parunovac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 4
Modrica
Modrica
Polet
Šavrane
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Bukovica
Bukovica
2 : 1
Zmajevac
Belasica
Obilić
Mrmoš
1 : 7
Parcane
Parcane
Ratajac
Donje Rataje
2 : 3
Varvarin
Varvarin
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Mladi radnik
Bačina
Proleter
Neuzina
1 : 2
Sloga
Jarkovac
KSK Konak 1926
Konak
0 : 0
Partizan
Tomaševac
Vukona
Vukona
2 : 2
Tamnava
Sovljak
OFK Takovo
Takovo
0 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Vrelo
Vrelo
3 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 1
Dokmir
Dokmir
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Kolubara (LP)
Liso Polje
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Brgule
Brgule
Dimitrije Tucović
Šušnjar
5 : 2
Petka
Petka
Proleter
Vrbovno
3 : 3
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
1 : 3
OFK Borac
Arapovac
Mladost
Baroševac
3 : 1
Strmovo
Strmovo
Bistrica
Bistrica
5 : 3
OFK Polet
Mirosaljci
Grkljane
Grkljane
0 : 3
Padež
Padež
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 7
Dedina
Dedina
Vratare
Vratare
1 : 2
Lomnica
Velika Lomnica
Kruševica
Kruševica
1 : 1
Dvorane
Dvorane
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
5 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar
Jamena
3 : 4
Sinđelić
Gibarac
Napredak
Vašica
4 : 1
Omladinac
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Borac
Ilinci
Zeta
Golubovci
2 : 1
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
3 : 2
Iskra
Danilovgrad
Angers SCO
Angers
0 : 2
Bordeaux
Bordeaux
Brest
Brest
2 : 3
Olympique Marseille
Marseille
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 1
Monaco
Monaco
Nantes
Nantes
2 : 1
Nîmes
Nîmes
Reims
Reims
0 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
2 : 0
Lorient
Lorient
Sloga
Zemun
1 : 1
TSC
Kanjiža
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
0 : 2
Spartak
Subotica
Heroj Polet
Jajinci
1 : 3
Mačva
Šabac
Spartak DOO
Subotica
8 : 1
Rad
Beograd
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
RFK Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Napredak
Kruševac
0 : 3
IMT
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 3
Voždovac
Beograd
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
GFK Sloven
Ruma
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Hajduk 1912
Kula
2 : 4
Kabel
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Mačva
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Sloboda
Cacak
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
BIP
Čačak
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Borac 1926
Čačak
6 : 0
Javor Matis
Ivanjica
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 1
Bor 1919
Bor
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Ada
Beograd
4 : 1
Budućnost
Dobanovci
Takovo
Gornji Milanovac
6 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Korićani
Kragujevac
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Mačva
Šabac
Zemun
Zemun
1 : 4
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
Napredak
Kruševac
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Internacional
Beograd
3 : 1
Real Niš
Niš
OLE
Zemun
3 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
DIF
Beograd
Sinđelić
Beograd
6 : 0
Bežanija
Beograd
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 7
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
2 : 3
Kabel
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
GFK Sloboda
Užice
3 : 1
Savacijum
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 7
Jedinstvo (Ub)
Ub
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Timok 1919
Zaječar
3 : 1
Radnički (N)
Niš
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Bor 1919
Bor
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Vinča
Vinča
5 : 1
Poštar 1930
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
Palilulac
Beograd
2 : 6
Rakovica
Rakovica
ODR
Petrovaradin
5 : 0
Mladost
Lukićevo
Mačva 1929
Bogatić
4 : 0
Sloga
Bogosavac
Ribnica
Mionica
4 : 3
Šabac Sunrise
Šabac
ADA
Beograd
1 : 8
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
OLE
Zemun
0 : 2
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Kosmet
Leposavić
3 : 3
Apolon 2018
Kovači
ŽAK Sombor
Sombor
1 : 4
Kabel
Novi Sad
Železničar
Pančevo
3 : 1
Derby 2015
Novi Sad
Index
Novi sad
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petrika
Novi Sad
3 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
9 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Savacium
Šabac
12 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Šabac Sunrise
Šabac
3 : 1
Fenix
Šabac
Mladost
Donji Dobrić
1 : 0
Loznica
Loznica
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 9
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
6 : 0
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
Radnik
Surdulica
0 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
11 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
Real Niš
Niš
12 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
OFK Šampion
Leskovac
0 : 4
Radnički (P)
Pirot
Kolubara 1
Lazarevac
7 : 0
Budućnost
Dudovica
Borac
Lazarevac
0 : 2
Kolubara 2
Lazarevac
Borac
Arnajevo
0 : 12
Mladost
Cvetovac
Kolubara 1
Lazarevac
8 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 0
Omladinac
Ljig
ŽFK Borac
Lazarevac
11 : 0
Akademija (Ar)
Arapovac
Mladi borac
Županjac
2 : 1
Borac
Lazarevac
Akademija (Ar)
Arapovac
0 : 4
Mladi borac
Županjac
Omladinac
Ljig
4 : 2
ŽFK Borac
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 5
Kolubara 2
Lazarevac
Mladost
Cvetovac
0 : 8
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
17 : 0
Borac
Arnajevo
ŠF Rosenborg
Beograd
1 : 8
Kaučosi
Beograd

Ragbi 15

Partizan
Beograd
60 : 12
Dinamo 1954
Pančevo