XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 469 utakmica za dan
Subota, 19 Septembar 2020

Fudbal

OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 0
Napredak
Kruševac
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Čukarički
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 3
Budućnost
Dobanovci
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Trayal
Kruševac
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Velež
Mostar
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Olimpik
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Modriča
Modriča
4 : 1
Sutjeska
Foča
Drina
Zvornik
1 : 1
Željezničar
Banja Luka
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
Leotar
Trebinje
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
2 : 0
Sloga
Doboj
Jedinstvo
Brčko
2 : 2
Kozara
Gradiška
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Podrinje
Janja
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički 1912
Sombor
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Tisa
Adorjan
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Borac
Sakule
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
3 : 1
GFK Sloboda
Užice
Gruža
Gruža
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
OFK Sinđelić
Niš
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 7
Budućnost (P)
Popovac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Real
Podunavci
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 0
Vodojaža
Grošnica
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Karađorđe
Topola
4 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Đerdap
Golubac
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Parmenac
Parmenac
1 : 5
Prijevor
Prijevor
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Spartak 1924
Ljig
1 : 3
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Ribnica
Mionica
2 : 0
Radnički (K)
Klupci
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Mladost APA
Apatin
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Bajša
Bajša
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 3
Krajina
Krajišnik
Naftagas
Elemir
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Begej
Žitište
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Sloga
Plandište
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Jugović
Kać
Radnički
Nova Pazova
3 : 0
Cement
Beočin
Sloga (T)
Temerin
0 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Blagotin
Poljna
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Branik
Štubik
Gracko
Staro Gracko
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Orašje
0 : 0
Alakince
Alakince
Sloga
Leskovac
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šumadija
Šopić
1 : 3
Komgrap
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 1
Milutinac
Zemun
Vinča
Vinča
0 : 3
Prva iskra
Barič
Napredak
Medoševac
3 : 1
BSK 1926
Baćevac
Midžor
Kalna
3 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 1
Rudar (P)
Podvis
Ozren
Sokobanja
5 : 0
Kosovo
Zvezdan
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Osnić
Osnić
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Rudar
Vrdnik
2 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Železničar
Inđija
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Tvrđava
Bač
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Napredak
Nadalj
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Sloga
Ostojićevo
6 : 0
Budućnost
Savino Selo
AFK
Ada
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Delija
Mokrin
2 : 1
Potisje
Knićanin
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 2
Bačinac
Bačinac
Borac (P)
Pajsijević
4 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Slavija
Novi Sad
6 : 1
Titel
Titel
Fruškogorski partizan
Bukovac
6 : 1
Susek
Susek
OFK Futog
Futog
3 : 2
Bačka (B)
Begeč
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
Tatra
Kisač
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Mladost
Karbulovo
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 1
Krivelj
Krivelj
Zlot
Zlot
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Rudar 2001
Kostolac
6 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Vihor
Маljurevac
Borac
Azbresnica
2 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Sloga
Korman
0 : 2
Pobeda
Rusna
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Radnik (Ub)
Ub
4 : 0
ZSK
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Trlić
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Bobište
Bobište
Ovčar
Markovica
4 : 0
Morava
Katrga
Slatina
Slatina
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Mladost
Poljska Ržana
2 : 0
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Gučevo 1929
Banja Koviljača
2 : 1
Rudar
Brasina
Cer (PE)
Petkovica
4 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Garevina
Garevina
3 : 0
Omladinac (U)
Ugljarevo
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
Venčani
Venčani
1 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
0 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
4 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Miletić
Mošorin
7 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
0 : 5
Borac (NS)
Novi Sad
Žitkovica
Žitkovica
5 : 2
BSK 1931
Brežane
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Jasenovac
Krepoljin
3 : 2
Polet S.D.
Suvi Do
Radnički
Tekija
1 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Sloga
Donje Vidovo
6 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Rudar (S)
Stenjevac
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 2
Osaonica
Bagrdan
Zenit
Oparić
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Krtinska
Krtinska
5 : 1
Skela
Skela
Pobednik
Piroman
1 : 0
Proleter
Jasenak
Crvena Jabuka
Ub
4 : 3
Čučuge
Čučuge
Kalenić
Kalenić
1 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Mladost (L)
Latković
Radnički 2020
Knez Selo
4 : 1
Mezgraja
Mezgraja
Potisje
Kanjiža
5 : 1
Hajduk
Podlokanj
Landol
Landol
3 : 1
Badljevica
Badljevica
OFK Slavija
Smederevo
0 : 11
Proleter 1947
Vranovo
Mladost
Resnik
3 : 3
Sloga
Žučkovac
Rongo Siti
Pirot
3 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Borac
Barje Čiflik
2 : 3
Sloboda
Rasnica
Nišavac
Staničenje
0 : 1
Temac
Temska
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Jelav
Jelav
Šabac Sunrise
Šabac
4 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Popović
Popovići
4 : 0
Crvena zvezda
Ralja
OFK Slatina
Slatina
2 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
5 : 0
Konjuh
Konjuh
Makrešane
Makrešane
0 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Gročanski fudbalski klub
Grocka
2 : 0
Hajduk
Kamendol
Mladost
Mala Drenova
3 : 7
Ratajac
Donje Rataje
Budućnost
Samaila
3 : 1
Biljanovac
Biljanovac
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Popovac
Popovac
0 : 3
ISK Izvor
Izvor
Radnik
Davidovac
2 : 3
Polet
Zabrega
Hajduk
Čepure
1 : 6
Razvitak
Mirilovac
GFK Strelište
Jagodina
6 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 2
Omladinac
Bunar
Stig (C)
Crljenac
3 : 4
BSK 1924
Boževac
Napredak 1927
Toponica
2 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Gaj
Veliki Gaj
1 : 4
Mladost (VG)
Velika Greda
Naša Krajina
Kupinik
3 : 3
Banatul
Lokve
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Sloga
Margita
Janošik
Janošik
1 : 2
Vojvodina
Seleuš
Petka
Petka
2 : 1
Sloga
Lukavica
BSK
Brajkovac
5 : 2
Proleter
Vrbovno
OFK Borac
Arapovac
5 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Strmovo
Strmovo
4 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
Budućnost MI
Donja Trnava
0 : 4
Kalipolje
Žabare
Vukan
Ždrelo
3 : 1
Melnica
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 1
Radnik
Pankovo
Dobrnje
Dobrnje
4 : 1
BSK
Bošnjak
Napredak
Trnovče
3 : 0
Rudar 1947
Stamnica
Burovac
Burovac
0 : 4
Soko
Krvije
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Kotlenik
Selo Leskovac
4 : 0
Grivac
Grivac
Bojić
Bojić
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 11
Sloga
Duvanište
Džemerovac 2020
Ribari
3 : 0
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
Zvezda
Izvarica
1 : 1
Sloga (J)
Jošanica
Vukovac 98
Vukovac
2 : 5
Vrelo 1971
Milanovac
Osanica
Osanica
1 : 5
Mladost (K)
Krupaja
Jedinstvo (M)
Morović
8 : 2
OFK Bingula
Bingula
PSS-192
Jagodina
2 : 1
Lipar
Donji Račnik
Drezga
Piperi
1 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
Mornar
Bar
3 : 0
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Berane
Berane
1 : 2
Arsenal
Tivat
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Kom
Podgorica
Everton
Liverpool
5 : 2
West Bromwich Albion
West Bromwich
Leeds United
Leeds
4 : 3
Fulham
London
Manchester United
Manchester
1 : 3
Crystal Palace
London
Arsenal
London
2 : 1
West Ham United
London
Nottingham Forest
Nottingham
0 : 2
Cardiff City
Cardiff
Blackburn Rovers
Blackburn
5 : 0
Wycombe Wanderers
High Wycombe
Brentford
Brentford
3 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Luton Town
Luton
2 : 1
Derby County
Derby
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 1
AFC Bournemouth
Bournemouth
Norwich City
Norwich
2 : 2
Preston North End
Preston
Reading
Reading
2 : 0
Barnsley
Barnsley
Rotherham United
Rotherham
0 : 1
Millwall
London
Sheffield Wednesday
Sheffield
0 : 0
Watford
Watford
Swansea City
Swansea
0 : 0
Birmingham City
Birmingham
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Eibar
Eibar
Celta Vigo
Vigo
2 : 1
Valencia
Valencia
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
Arminia
Bielefeld
Union Berlin
Berlin
1 : 3
Augsburg
Augsburg
Köln
Köln
2 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
Werder
Bremen
1 : 4
Hertha BSC
Berlin
Stuttgart
Stuttgart
2 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Lens
Lens
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Rennes
Rennes
2 : 1
Monaco
Monaco
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Torino
Torino
Rongo Siti
Pirot
19.09.2020
15:30
Mladost
Mali Suvodol
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
19.09.2020
15:30
Lokomotiva
Belo Polje
Mačva
Šabac
4 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Rad
Beograd
0 : 8
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Loznica
Loznica
2 : 2
Napredak Junior 2018
Kruševac
Banat
Vršac
0 : 3
Voša AS
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
8 : 0
Voja Gačić
Pančevo
SUŽF Stol
Bor
0 : 3
Rudar 1974
Bor
Topličanin
Prokuplje
19.09.2020
Morava
Žitkovac
Mašinac 2020
Niš
2 : 4
Levač
Rekovac
Kolibri
Kuršumlija
19.09.2020
Jagodina
Jagodina
Desetka
Obrenovac
2 : 2
Heroj Polet B tim
Jajinci
Rad
Beograd
6 : 1
Trayal
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
Železničar
Pančevo
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
Petar Puača
Novi Sad
4 : 2
Radnički 1912
Sombor
Sloboda
Cacak
0 : 1
Borac 1926
Čačak
Mačva
Šabac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 4
Bor 1919
Bor
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Radnik
Surdulica
1 : 0
Dinamo
Vranje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Smederevo 1924
Smederevo
19.09.2020
15:30
OFK Slavija
Smederevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
19.09.2020
15:30
Karađorđe
Topola
Napredak
Markovac
0 : 2
OPK Rudar 2001
Kostolac
Mladi radnik 1926
Požarevac
19.09.2020
15:30
Sloboda
Lipe
Zvižd
Kučevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Polet
Idvor
1 : 6
Mladost
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
4 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Strela
Ivanovo
4 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Radnički
Kovin
17 : 1
Vulturul
Grebenac
Dolovo
Dolovo
4 : 4
Partizan
Gaj
Borac
Pločica
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Budućnost
Banatski Brestovac
7 : 2
Proleter
Mramorak
Šumadija
Šopić
2 : 2
Zvezda
Konatice
Polet
Grabovac
1 : 2
Rvati
Obrenovac
011
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
DIF
Beograd
2 : 3
Studentski Grad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 2
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 0
BSK 1925
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Poštar 1930
Beograd
Dunav
Veliko Selo
4 : 5
Rojkovac
Obrenovac
Zlatibor
Čajetina
8 : 0
Korićani
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva 1929
Bogatić
3 : 3
Rubibreza
Rubibreza
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
4 : 0
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Sopot
Sopot
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 1
DIF
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Real Niš
Niš
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Internacional
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Brodarac
Beograd
011
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
BSK 1925
Beograd
1 : 4
Ada
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Železničar
Pančevo
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 3
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
Dinamo
Vranje
0 : 8
OFK Radnički
Niš
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Radnički (P)
Pirot
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Real
Niš
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Zvezdara
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Rakovica
Rakovica
Spartak 1911
Debeljača
1 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac
Deliblato
6 : 4
Glogonj
Glogonj
Budućnost
Alibunar
2 : 2
Sloga
Plandište
Banat (I)
Ilandža
6 : 4
Banat (D)
Dupljaja
Ratar
Kruščica
3 : 0
Polet
Izbište
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 0
Železničar
Požarevac
Sloga 1924
Batočina
6 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Borac
Žabari
1 : 6
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Radnički 1923
Kragujevac
10 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sušica
Kragujevac
4 : 3
Rudar
Stamnica
Preporod
Novi Žednik
0 : 8
Bačka 1901
Subotica
Omladinac
Veliko Polje
2 : 5
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Borac
Lazarevac
3 : 1
Zvezda
Konatice
Posavina
Stubline
0 : 10
Partizan
Draževac
Rojkovac
Obrenovac
8 : 3
Budućnost
Zvečka
Drina
Ljubovija
7 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica B
Loznica
4 : 1
Antimon
Zajača
Radnički
Klupci
4 : 5
Rađevac
Krupanj
Borac
Lešnica
0 : 2
Sloga
Korenita
SASK
Saraorci
12 : 0
OFK Obilić
Staro Selo
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 4
Sloga (M)
Miloševac
Sloga (L)
Lugavčina
9 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Odustao
Odustao
19.09.2020
12:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Sloga
Kraljevo
9 : 0
Tutin
Tutin
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 3
Bane 1931
Raška
Kabel
Novi Sad
4 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 3
Proleter
Novi Sad
Sofeks
Futog
7 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Tatra
Kisač
1 : 6
TSK
Temerin
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 4
Obilić
Zmajevo
Vojvodina
Bačko Gradište
17 : 1
Tsc 1913
Bačka Topola
Đurđin
Đurđin
2 : 5
Njegoš
Lovćenac
POFK Savacium
Šabac
3 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Zabrežje
Zabrežje
1 : 4
Vranić
Vranić
OFK Senjak
Valjevo
3 : 5
Šabac Sunrise
Šabac
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Lokomotiva
Beograd
4 : 3
011
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Čukarički
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 0
IMT
Novi Beograd
Železničar (P)
Požarevac
0 : 4
Plana
Velika Plana
Petlić SD 2006
Smederevo
1 : 6
Mladi radnik 1926
Požarevac
SFU Gornjak
Krepoljin
3 : 4
VGSK
Veliko Gradište
AF Duljaj
Topola
2 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Đerdap
Golubac
2 : 1
Soko 2015
Saraoci
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
RSK
Rabrovo
4 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Apolon
Kraljevo
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
5 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
ODR
Petrovaradin
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Akademija Bambi
Zrenjanin
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Železničar
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Sporto 023
Zrenjanin
0 : 6
OFK Vršac
Vršac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 9
Inđija
Inđija
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
0 : 10
AF Djokić
Velika Plana
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 3
Podunavac
Udovice
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 5
Budućnost
Mala Krsna
Sloboda
Lipe
2 : 7
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
15 : 0
Bačinac
Bačinac
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 8
Osipaonica
Osipaonica
Radnički
Baranda
4 : 4
Pobeda
Samoš
Omladinac 1927
Opovo
4 : 2
Borac
Sakule
Dolina
Padina
8 : 1
Slavia
Kovačica
Tempo
Sefkerin
6 : 1
Unirea
Uzdin
Potporanj
Potporanj
0 : 8
BAK
Bela Crkva
Budućnost
Alibunar
0 : 8
OFK Plandište
Plandište
Karaš
Jasenovo
1 : 4
Ševac
Kusić
Zadrugar
Lajkovac
1 : 9
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
0 : 4
Senjak
Valjevo
Drina
Ljubovija
2 : 0
Radnički
Valjevo
Fenix
Šabac
2 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
Mundial
Pančevo
BSK
Bavanište
4 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
OFK Vršac
Vršac
8 : 0
Borac
Starčevo
Voja Gačić
Pančevo
3 : 0
Železničar
Pančevo
Mladost
Omoljica
2 : 5
Proleter
Banatski Karlovac
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 0
Borac
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
Vinogradar
Hajdukovo
8 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Apolon I
Kragujevac
10 : 0
Gruža
Gruža
Karadjordje (T)
Topola
10 : 2
Apolon II
Kragujevac
Vodojaža
Kragujevac
8 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Sušica
Kragujevac
19.09.2020
10:00
Arsenal
Kragujevac
Zvezda
Konatice
5 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
4 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Grafičar
Beograd
Rad
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
9 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
7 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Ada
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
BSK
Borča
Karioke
Beograd
4 : 1
Vranić
Vranić
Balkan
Beograd
8 : 0
Kosmaj
Ralja
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Boleč
Grocka
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Dunavac
Grocka
Hajduk
Beograd
2 : 6
Poštar 1930
Beograd
Napredak
Nadalj
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Bačka
Pačir
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Mladost (T)
Turija
1 : 7
Jadran
Feketić
Mačva
Šabac
0 : 1
POFK Čivija
Šabac
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
OFK Radnički
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
4 : 1
Radnički (P)
Pirot
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Šampion 2014
Leskovac
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 5
Real
Niš
Car Konstantin
Niš
5 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Kopernikus Železničar
Niš
4 : 3
Duel Juniors
Kruševac
Radnik
Surdulica
1 : 2
Lider MGM
Leskovac
Radnički (N)
Niš
11 : 0
Napredak
Kruševac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Olimpik
Beograd
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
ŠF Čanković
Beograd
8 : 2
DIF
Beograd
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 0
Plana
Velika Plana
Loznica
Loznica
3 : 0
Piksi 036
Ribnica
Spartak d.o.o.
Subotica
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Polet
Sivac
0 : 4
Stajićevo 2017
Stajićevo
Nova Kolonija
Kovin
0 : 6
TSC
Kanjiža
Lehel 2019
Zrenjanin
0 : 4
Banat
Vršac
Zemun
Zemun
8 : 0
Rad
Beograd
Desetka
Obrenovac
2 : 5
Vinča
Vinča
GFK Jagodina
Jagodina
19.09.2020
OFK Radnički
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
OFK Paraćin
Paraćin
7 : 2
OFK Šampion
Leskovac
Timok 1919
Zaječar
6 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 9
Real Niš
Niš
Radnički Niš 2
Niš
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Kopernikus Železničar
Niš
1 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Radnik
Surdulica
2 : 7
Lider MGM
Leskovac
Radnički (N)
Niš
6 : 0
Duel Juniors 2
Kruševac
GSP Polet
Beograd
6 : 3
Jedinstvo
Surčin
Lazarevac
Lazarevac
6 : 1
Šumadija
Šopić
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 5
Mladost (B)
Baroševac
Kolubara 1
Lazarevac
2 : 1
Borac
Lazarevac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 4
AFK
Ada
Bajša
Bajša
4 : 2
Bačka
Pačir
Spartak ŽK '09
Subotica
1 : 1
Arena SU
Subotica
Obrenovac 1905
Obrenovac
8 : 0
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
19.09.2020
08:30
Rvati
Obrenovac
Omladinac
Veliko Polje
7 : 1
Deluks
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
5 : 1
Zabrežje
Zabrežje
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 9
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
1 : 1
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 4
Sport Club 99
Novi Pazar
Pazar Juniors B
Novi Pazar
1 : 9
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
AF Popović
Baljevac
1 : 14
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Bane 1931 - 2
Raška
1 : 8
Jošanica
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
2 : 8
Bane 1931
Raška
Šabac Sunrise 2
Šabac
6 : 0
POFK Savacium
Šabac
OFK Majur
Majur
1 : 4
POFK Čivija
Šabac

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Partizan Soccer
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
2 : 3
Niš
Niš
Borac (S)
Starčevo
2 : 3
Spartak (S)
Subotica

Futsal

Zufo
Bujanovac
4 : 3
Banjica
Beograd

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
25 : 0
Dinamo 1954
Pančevo
Rad Mozzart
Beograd
23 : 26
Partizan
Beograd