XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 16:30 Crvena zastava - Vulkan 1963 4:0
2 02.09.2018 16:30 Vulkan 1963 - Palilulac 1:5
3 09.09.2018 16:00 Mladost (L) - Vulkan 1963 1:1
4 12.09.2018 16:00 Vulkan 1963 - Vrtište 4:4
5 16.09.2018 16:00 Čegar 2013 - Vulkan 1963 2:3
6 23.09.2018 15:30 Vulkan 1963 - Morava 0:4
7 30.09.2018 11:00 Rudar - Vulkan 1963 0:0
8 07.10.2018 15:00 Vulkan 1963 - Budućnost 3:2
9 14.10.2018 15:00 Proleter - Vulkan 1963 3:0
10 21.10.2018 15:00 Jedinstvo (GM) - Vulkan 1963 4:0
11 28.10.2018 14:00 Vulkan 1963 - Stevan Nešticki 2:0
13 11.11.2018 13:30 Vulkan 1963 - Omladinac (GK) 1:6
14 18.11.2018 13:00 Sloboda - Vulkan 1963 1:3
15 25.11.2018 13:00 Vulkan 1963 - Mladost (DK) 1:1
16 24.03.2019 16:00 Vulkan 1963 - Crvena zastava 1:3
17 31.03.2019 16:00 Palilulac - Vulkan 1963 3:1
18 07.04.2019 16:00 Vulkan 1963 - Mladost (L) 0:1
19 14.04.2019 16:00 Vrtište - Vulkan 1963 7:3
20 21.04.2019 16:30 Vulkan 1963 - Čegar 2013 3:0
21 24.04.2019 16:30 Morava - Vulkan 1963 3:1
22 27.04.2019 16:30 Vulkan 1963 - Rudar 2:4
23 05.05.2019 16:30 Budućnost - Vulkan 1963 2:7
24 12.05.2019 16:30 Vulkan 1963 - Proleter 4:0
25 19.05.2019 17:00 Vulkan 1963 - Jedinstvo (GM) 2:3
26 22.05.2019 17:00 Stevan Nešticki - Vulkan 1963 3:0
28 02.06.2019 17:30 Omladinac (GK) - Vulkan 1963 6:2
29 09.06.2019 17:30 Vulkan 1963 - Sloboda 2:0
30 16.06.2019 17:30 Mladost (DK) - Vulkan 1963 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Rudar (-1) 28 20 2 6 61
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Jedinstvo (GM) 28 18 3 7 57
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Vrtište 28 17 4 7 55
4 Crvena zastava 28 16 6 6 54
5 Morava 28 14 6 8 48
6 Omladinac (GK) 28 12 7 9 43
7 Sloboda 28 12 5 11 41
8 Mladost (DK) 28 12 4 12 40
9 Mladost (L) (-1) 28 12 4 12 39
10 Palilulac 28 11 4 13 37
11 Proleter (-1) 28 9 3 16 29
12 Stevan Nešticki 28 8 4 16 28
13 Vulkan 1963 (-1) 28 8 4 16 27
14 Čegar 2013 28 8 2 18 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Niška liga Budućnost 28 3 2 23 11