XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Nedelja, 16 Jun 2019

Fudbal

Jugović
Kać
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga
Čonoplja
2 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Naftagas
Elemir
6 : 0
Potporanj
Potporanj
Jadran
Golubinci
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Iskra
Kucura
2 : 1
Hercegovac (G)
Gajdobra
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Sloga Bat 1924
Batočina
Mladi rudar 1954
Bukovik
4 : 5
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
BSK
Belosavci
3 : 1
Borac
Pajsijević
Omladinac
Donja Rača
4 : 1
Banja
Banja
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Obilić
Živica
3 : 1
Sloga (B)
Burovac
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Đerdap
Golubac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 4
Železničar
Požarevac
Borac (Ž)
Žabari
10 : 5
Makce
Makce
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Budućnost
Vezičevo
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Sloga
Korman
2 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Palilula
Aleksinac
3 : 1
Napredak 2012
Krušje
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924
Kočane
0 : 0
Elid
Donji Dušnik
OFK Napredak 1929
Aleksinac
4 : 1
Moravac
Zaplanjska Toponica
Morava (Ž)
Žitkovac
9 : 0
Padina
Padina
Doljevac
Doljevac
3 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Pobeda
Golobok
6 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Sloga (M)
Miloševac
4 : 1
Proleter 1947
Vranovo
SASK
Saraorci
3 : 2
Plana
Velika Plana
Sloboda
Lipe
2 : 1
Podunavac
Udovice
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Mladi radnik
Radinac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 2
Polet
Trnovče
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Branik
Štubik
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Polom
Leskovo
Ključ
Podvrška
6 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Bor 1919
Bor
7 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovče
11 : 0
Krivelj
Krivelj
Blizna
Blizna
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 3
Osnić
Osnić
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
OFK 019
Zaječar
Trebič
Sokobanja
6 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Velika Jasikova
Velika Jasikova
7 : 2
Ozren
Sokobanja
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Midžor (K)
Kalna
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Omladinac
Grezna
3 : 0
Malinik
Podgorac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Morava
Krušce
Mladost (L)
Lalinac
2 : 3
Rudar
Jelašnica
Palilulac
Niš
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Mladost (DK)
Donji Komren
6 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Sloboda
Gornja Vrežina
6 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Janošik
Janošik
0 : 1
Dobrica
Dobrica
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
2 : 2
Ševac
Kusić
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Sloga (M)
Margita
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 2
Mladost
Buđanovci
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Obilić 1993
Kukujevci
5 : 2
Graničar
Obrež
Šumar
Ogar
2 : 1
Sloga (V)
Voganj
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Krušedol
Krušedol
2 : 0
BSK
Bešenovo
Hajduk
Višnjićevo
4 : 2
Napredak
Žarkovac
Rudar 2012
Babe
1 : 9
OFK Rogača
Rogača
OFK Slatina
Slatina
6 : 2
Vojvoda
Dučina
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Djurinci
Đurinci
Vis
Parcani
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Mladost (G)
Guberevac
1 : 3
Stojnik
Stojnik
Popović
Popovići
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Jadran
Sanad
5 : 2
Tromedja
Majdan
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Graničar
Đala
0 : 3
Bačka
Mol
AFK
Ada
4 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
2 : 2
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
1 : 5
Potisje
Kanjiža
Polet (V)
Voluja
2 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Vihor
Маljurevac
9 : 3
Napredak (P)
Poljana
Stig 1955
Beranje
2 : 5
Napredak 1934
Nabrđe
Polet (B)
Bikinje
6 : 4
Dizel
Bare
Sloga (M)
Mustapić
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 0
Desine
Desine
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Manastirica
Manastirica
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Napredak (S)
Simićevo
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Radnički (K)
Knežica
Integral
Batuša
1 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Vujan
Prislonica
1 : 3
Mršinci
Mršinci
Mladost (A)
Atenica
6 : 3
Malba
Žaočani
Planinac
Vujetinci
3 : 0
BIP
Čačak
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Morava (K)
Katrga
Budućnost
Stančići
1 : 5
Kej
Čačak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 5
Sloboda
Rasnica
Temac
Temska
1 : 2
Željuša
Željuša
Jerma
Sukovo
3 : 0
Nišavac
Staničenje
Pobeda
Držina
3 : 2
Napredak
Izvor
Lokomotiva
Belo Polje
5 : 1
Rongo Siti
Pirot
Rujnik
Rujnik
16.06.2019
17:30
Delijski Vis
Niš
Sloga 1948
Malča
1 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
Durlan Siti
Niš
1 : 2
Radnički 1936
Trupale
Spartak
Sićevo
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
16.06.2019
17:30
Aluminjum
Niš
OFK Sikole
Sikole
3 : 0
Rečka
Rečka
Mrovska
Mrovska
4 : 0
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 6
Belpos
Belotić
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
2 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Budućnost
Lebina
0 : 2
Napredak
Svojnovo
Jedinstvo
Ratare
3 : 0
Razvitak
Mirilovac
Heroj
Busilovac
1 : 3
Šumadija
Trešnjevica
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Popovac
Popovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 5
Sloga
Donje Vidovo
Rudar 1973
Rudare
1 : 5
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 3
Navalin
Navalin
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 2
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
OFK Jelen
Jelenča
5 : 0
Žabar
Žabar
Volujac
Volujac
1 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 5
Bojić
Bojić
Borac BTG
Batalage
0 : 1
Galeb
Cerovac
Korman
Korman (Šabac)
3 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
OFK Varna
Varna
1 : 2
Mladost Slatina
Slatina
Cerić
Miokus
3 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
6 : 3
Polet
Ljubić kod Knića
Bečevica
Bečevica
0 : 1
Čestin
Čestin
Vinogradar
Riljac
5 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Omladinac
Ugljarevo
3 : 0
Topoljak
Grabovac
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 4
Rudar
Brasina