XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 103 utakmica za dan
Sreda, 24 April 2019

Fudbal

Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Tuzla City
Simin Han
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
4 : 0
Čelik
Zenica
GOŠK
Gabela
1 : 2
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Arsenal
Tivat
0 : 1
Otrant
Ulcinj
Berane
Berane
2 : 1
Bokelj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jezero
Plav
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
2 : 0
Dečić
Tuzi
Cement
Beočin
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
1 : 3
Mladost
Bački Jarak
Kabel
Novi Sad
4 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Sakule
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
Polet
Nakovo
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Naftagas
Elemir
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 0
Lehel
Mužlja
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 2
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 1
Delija
Mokrin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 2
Banat
Čenta
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Radnički 1946
Lubnica
5 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Omladinac
Grezna
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
Malinik
Podgorac
2 : 4
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Sloga (M)
Minićevo
0 : 4
Osnić
Osnić
Midžor (K)
Kalna
6 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Ozren
Sokobanja
6 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Budućnost
Prva Kutina
3 : 4
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Morava
Krušce
3 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 2013
Kamenica
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (L)
Lalinac
2 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Palilulac
Niš
0 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zastava
Hum
4 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Ternoci
Trnovac
1 : 2
Čelik
Belo polje
BUSK
Beograd
1 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Bistrica
Bistrica
3 : 5
Strmovo
Strmovo
Borac (A)
Arapovac
0 : 3
Petka
Petka
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 0
Sloga
Lukavica
Mladi Borac
Županjac
1 : 2
Vreoci
Vreoci
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Navalin
Navalin
3 : 2
Napredak
Bogojevce
Veternica
Leskovac
5 : 2
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Rudar 1973
Rudare
6 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
1 : 3
Badince
Badince
Manchester United
Manchester
0 : 2
Manchester City
Manchester
Wolverhampton
Wolverhampton
3 : 1
Arsenal
London
Atlético Madrid
Madrid
3 : 2
Valencia
Valencia
Leganés
Leganés
0 : 1
Athletic Club
Bilbao
Levante
Valencia
4 : 0
Real Betis
Sevilla
Espanyol
Barcelona
1 : 1
Celta de Vigo
Vigo
1/4 Finala
Spartak
Subotica
18 : 0
Radnički 2012
Niš
Sloga
Zemun
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Inđija
Inđija
2 : 4
Čukarički
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Trajal
Kruševac
5 : 3
Dinamo (P)
Pančevo
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Radnički 1912
Sombor
8 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Rad
Beograd
1 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Index
Novi Sad
4 : 2
Slavija
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
6 : 1
Radnički (K)
Kovin
Tavankut
Tavankut
11 : 4
Đurđin
Đurđin
Preporod
Novi Žednik
0 : 14
Spartak
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
0 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Bajša
Bajša
2 : 1
Arena SU
Subotica
Spartak '06
Subotica
2 : 0
Spartak '07
Subotica

Odbojka

Železničar
Lajkovac
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova

Rukomet

Partizan
Beograd
23 : 24
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
23 : 22
Železničar 1949
Niš
Sloga
Požega
27 : 38
Mokra Gora
Zubin Potok
Rudar
Kostolac
27 : 25
Crvena zvezda
Beograd
Bane
Raška
29 : 17
Župa
Aleksandrovac
Prva Petoletka
Trstenik
42 : 36
Sloga
Kraljevo
Metalac
Kraljevo
34 : 30
Karađorđe
Topola
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
35 : 34
Šamot 65 2
Aranđelovac
Nišava
Niš
32 : 29
Mladost Vranje
Vranje
Vranje 1957 - 2
Vranje
40 : 25
Progres
Svrljig
Dubočica 54 2
Leskovac
32 : 32
Radan
Lebane
Hajduk
Čurug
27 : 24
Ruma
Ruma
Titel
Titel
31 : 36
Hercegovac
Gajdobra
Medicinar
Šabac
18 : 33
Jagodina
Jagodina
Mladost
Nova Pazova
30 : 31
Bekament BB
Aranđelovac
Zaječar 1949
Zaječar
21 : 28
Naisa
Niš
Obilić
Novi Kneževac
35 : 17
Miletić
Mošorin
Naftagas
Elemir
20 : 27
Jabuka
Jabuka

Futsal

Sopot
Sopot
3 : 4
Požarevac
Požarevac
Apa Futsal
Apatin
8 : 8
Dinamo
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
4 : 4
Viking
Ruma