XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 97 utakmica za dan
Sreda, 22 Maj 2019

Fudbal

Inđija
Inđija
22.05.2019
17:00
Dinamo
Vranje
Kozara
Gradiška
22.05.2019
17:00
Borac
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2019
17:00
Željezničar
Banja Luka
Podrinje
Janja
22.05.2019
17:00
Sloga
Gornje Crnjelovo
Sutjeska
Foča
22.05.2019
17:00
Tekstilac
Derventa
Drina
Zvornik
22.05.2019
17:00
Sloboda
Mrkonjić Grad
Alfa Modriča
Modriča
22.05.2019
17:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Index
Novi Sad
22.05.2019
10:00
Miletić
Mošorin
ŽSK
Žabalj
22.05.2019
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
Petrovaradin
Petrovaradin
22.05.2019
17:00
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
22.05.2019
17:00
Bačka
Đurđevo
Mladost
Novi Sad
22.05.2019
17:00
Jedinstvo
Rumenka
TSK
Temerin
22.05.2019
17:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
22.05.2019
17:00
OFK Sirig
Sirig
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
22.05.2019
17:00
Parmenac
Parmenac
Omladinac
Zablaće
22.05.2019
17:00
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
22.05.2019
17:00
Ozrem
Ozrem
Jedinstvo (K)
Konjevići
22.05.2019
17:00
Jedinstvo (P)
Puhovo
Slatina
Slatina
22.05.2019
17:00
Zadrugar
Donja Trepča
Ovčar
Markovica
22.05.2019
17:00
Rakova
Rakova
Lunjevica
Lunjevica
22.05.2019
17:00
Spartak
Trnava
Rudar
Bresnica
22.05.2019
17:00
Mladost
Preljina
Vinogradar
Zleginje
22.05.2019
17:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
Donji Kopaonik
Razbojna
22.05.2019
17:00
FUD
Brus
Ribnik
Gornji Ribnik
22.05.2019
17:00
Meševo
Meševo
Varvarin
Varvarin
22.05.2019
17:00
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (M)
Majdevo
22.05.2019
17:00
Kupci
Kupci
Šanac
Šanac
22.05.2019
17:00
Blagotin
Poljna
13. April
Lomnica
22.05.2019
17:00
Mladost (DK)
Donji Katun
Poljoprivrednik
Počekovina
22.05.2019
17:00
Čitluk
Čitluk
Sindjelić
Lipnica
22.05.2019
17:30
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga
Korman
22.05.2019
17:00
Naisus 1977
Rožina
Moravac
Čečina
5 : 4
Palilula
Aleksinac
Rasovača
Rasovača
22.05.2019
17:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Radnički 1924
Kočane
22.05.2019
17:00
Napredak 2012
Krušje
OFK Napredak 1929
Aleksinac
22.05.2019
17:00
Mladost (B)
Batušinac
Doljevac
Doljevac
22.05.2019
17:00
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947
Čapljinac
22.05.2019
17:00
Elid
Donji Dušnik
Padina
Padina
22.05.2019
17:00
Moravac
Zaplanjska Toponica
Sloga
Lipovica
22.05.2019
17:30
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladi borac
Živkovo
22.05.2019
17:30
Železničar
Brestovac
Zloćudovo
Zloćudovo
22.05.2019
17:30
Šumadija
Razgojna
Mladost 1959
Vinarce
22.05.2019
17:30
Vučje
Vučje
OFK Brza
Brza
22.05.2019
17:30
Polet
Stajkovce
Progres
Ladovica
22.05.2019
17:30
OFK Morava
Leskovac
Čekmin
Čekmin
22.05.2019
17:30
Kumarevo 65
Kumarevo
Bobište
Bobište
22.05.2019
17:30
Umac
Miroševce
Midžor (K)
Kalna
22.05.2019
17:30
OFK Rtanj
Boljevac
Ozren
Sokobanja
22.05.2019
17:30
Malinik
Podgorac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
22.05.2019
17:30
Omladinac
Grezna
OFK 019
Zaječar
22.05.2019
17:30
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Graničar
Veliki Izvor
22.05.2019
17:30
Radnički 1946
Lubnica
Rudar Vrška Čuka
Grljan
22.05.2019
17:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Kosovo
Zvezdan
22.05.2019
17:30
Trebič
Sokobanja
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
22.05.2019
17:00
Mladost (L)
Lalinac
Palilulac
Niš
22.05.2019
17:00
Vrtište
Vrtište
Crvena zastava
Hum
22.05.2019
17:00
Čegar 2013
Kamenica
Mladost (DK)
Donji Komren
22.05.2019
17:00
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
22.05.2019
17:00
Rudar
Jelašnica
Omladinac (GK)
Gornji Komren
22.05.2019
17:00
Budućnost
Prva Kutina
Stevan Nešticki
Leskovik
22.05.2019
17:00
Vulkan 1963
Brenica
Mineral 2015
Rudno
22.05.2019
17:30
Partizan
Vrba
Mladost
Vrdila
22.05.2019
17:30
Metalac
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
22.05.2019
17:30
Tavnik
Tavnik
Borac (V)
Vraneši
22.05.2019
17:30
Mladi Radnik 1925
Grdica
Zvezda
Čukojevac
22.05.2019
17:30
Lazac
Lazac
Jovo Kursula
Cvetke
22.05.2019
17:30
Jedinstvo (G)
Godačica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
22.05.2019
17:30
Borac (A)
Adrani
Mlada krila
Metikoši
22.05.2019
17:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Kopljari
Kopljari
22.05.2019
17:00
Borac
Kloka
Sloboda
Salaš Crnobarski
22.05.2019
17:30
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1/2 Finala
Sloga
Zemun
22.05.2019
Crvena zvezda
Beograd
Mašinac Trejs PZP
Niš
22.05.2019
Spartak
Subotica
Železničar
Pančevo
22.05.2019
12:00
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (Z)
Zrenjanin
22.05.2019
16:00
Borac (NS)
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
22.05.2019
14:00
Proleter (NS)
Novi Sad
Železničar
Pančevo
22.05.2019
14:00
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Čantavir
Čantavir
22.05.2019
17:00
Tavankut
Tavankut
Vučice
Vučje
22.05.2019
Jagodina
Jagodina
Rosulja 2014
Vlasotince
22.05.2019
Preševo
Preševo
Morava
Žitkovac
22.05.2019
Mašinac
Niš
Radnički 2012
Niš
22.05.2019
Napredak junior 2018
Kruševac
Jedinstvo 2014
Pirot
22.05.2019
Lavice Dubočica
Leskovac
Levač
Rekovac
22.05.2019
Krstarica
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
22.05.2019
Majdanpek
Majdanpek
Krstarica
Prokuplje
22.05.2019
Jedinstvo 2014
Pirot
Lavice Dubočica
Leskovac
22.05.2019
Radnički 2012
Niš
Kolibri
Kuršumlija
22.05.2019
Morava
Žitkovac
Mašinac
Niš
22.05.2019
Rosulja 2014
Vlasotince
Preševo
Preševo
22.05.2019
Vučice
Vučje

Košarka

FMP
Železnik
22.05.2019
20:00
Crvena zvezda MTS
Beograd
Zlatibor
Čajetina
22.05.2019
18:00
OKK Beograd
Beograd
Dunav
Stari Banovci
22.05.2019
20:00
Borac
Čačak

Rukomet

Hajduk
Čurug
22.05.2019
Hercegovac
Gajdobra
Proleter (Ž)
Zrenjanin
22.05.2019
18:00
Mokrin
Mokrin

Vaterpolo

Šabac
Šabac
22.05.2019
20:00
Partizan
Beograd
BVK Crvena zvezda
Beograd
22.05.2019
16:30
KVK Radnički
Kragujevac