XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 13:00 Brodarac - Kiker 1:0
2 22.08.2018 17:00 Zemun - Brodarac 0:2
3 25.08.2018 17:00 Brodarac - Rad 2:0
4 29.08.2018 17:30 Spartak ŽK - Brodarac 0:0
5 19.09.2018 18:00 Brodarac - Partizan 1:4
6 06.09.2018 17:00 Radnički (Z) - Brodarac 0:3
7 16.09.2018 10:00 Brodarac - Crvena Zvezda 2:0
8 22.09.2018 11:00 Sloboda - Brodarac 3:0
9 10.10.2018 14:00 Brodarac - Voždovac 2:0
10 14.10.2018 10:00 Brodarac - Čukarički 2:0
11 17.10.2018 09:00 Real Niš - Brodarac 1:3
12 21.10.2018 14:30 Brodarac - Teleoptik 0:1
13 28.10.2018 14:00 OFK Beograd - Brodarac 1:3
14 04.11.2018 13:00 Brodarac - Vojvodina 1:1
15 07.11.2018 11:00 Apolon 4 - Brodarac 0:2
16 10.11.2018 13:00 Kiker - Brodarac 0:0
17 09.03.2019 13:00 Brodarac - Zemun 0:3
18 16.03.2019 10:00 Rad - Brodarac 0:0
19 20.03.2019 13:00 Brodarac - Spartak ŽK 1:1
20 04.04.2019 15:30 Partizan - Brodarac 0:0
21 07.04.2019 12:00 Brodarac - Radnički (Z) 4:2
22 13.04.2019 13:00 Crvena Zvezda - Brodarac 3:0
23 17.04.2019 13:30 Brodarac - Sloboda 4:0
24 21.04.2019 13:00 Voždovac - Brodarac 5:0
25 01.05.2019 13:30 Čukarički - Brodarac 2:0
26 05.05.2019 13:00 Brodarac - Real Niš 4:0
27 12.05.2019 11:00 Teleoptik - Brodarac 2:1
28 18.05.2019 10:00 Brodarac - OFK Beograd 5:1
29 25.05.2019 11:00 Vojvodina - Brodarac 3:2
30 02.06.2019 13:00 Brodarac - Apolon 4 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 23 3 4 72
2 Partizan 30 20 8 2 68
3 Čukarički 30 16 7 7 55
4 Teleoptik 30 17 2 11 53
5 Brodarac 30 14 6 10 48
6 Rad 30 14 5 11 47
7 Vojvodina 30 12 10 8 46
8 Zemun 30 11 8 11 41
9 Real Niš 30 11 7 12 40
10 Kiker 30 9 12 9 39
11 Apolon 4 30 11 5 14 38
12 Voždovac 30 11 4 15 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Kvalitetna kadetska liga Vojvodine Spartak ŽK 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Sloboda 30 6 3 21 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga OFK Beograd 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kvalitetna kadetska liga Vojvodine Radnički (Z) 30 1 6 23 9