XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 51 utakmica za dan
Sreda, 19 Septembar 2018

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Budućnost
Podgorica
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
2 : 0
Mornar
Bar
Berane
Berane
1 : 2
Jezero
Plav
Bokelj
Kotor
0 : 0
Arsenal
Tivat
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Kom
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 1
Dečić
Tuzi
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 1
Otrant
Ulcinj
Cement
Beočin
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Borac
Sakule
0 : 1
Mladost
Bački Jarak
Kabel
Novi Sad
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
0 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radan
Lebane
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 3
Car Konstantin
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Rtanj
Boljevac
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Dunav
Prahovo
0 : 3
Budućnost
Popovac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
OFK Bor
Bor
5 : 1
Krivelj
Krivelj
Mladost
Vrdila
2 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Sampdoria
Genova
1 : 1
Fiorentina
Firenze
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Sloga
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Radnik
Surdulica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Brodarac
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 3
Mladost APA
Apatin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
5 : 1
Dolovo
Dolovo
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 5
Jedinstvo 2014
Pirot
Vučice
Vučje
2 : 0
Levač
Rekovac
Preševo
Preševo
0 : 5
Majdanpek
Majdanpek
Kolibri
Kuršumlija
0 : 3
Krstarica
Prokuplje
Napredak junior 2018
Kruševac
1 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
Morava
Žitkovac
0 : 3
Radnički 2012
Niš

Rukomet

Metalurg
Skopje
27 : 27
Izviđač
Ljubuški
Nexe
Našice
34 : 25
Železničar 1949
Niš
Meshkov Brest
Brest
29 : 26
Dinamo Pančevo
Pančevo
PPD Zagreb
Zagreb
25 : 25
Celje Piv. Laško
Laško
Vardar
Skopje
32 : 28
Tatran Prešov
Prešov
Jagodina
Jagodina
27 : 29
Krim Merkator
Ljubljana