XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 11:15 Čukarički - Apolon 4 4:0
2 22.08.2018 12:00 Apolon 4 - Real Niš 0:0
3 26.08.2018 17:00 Teleoptik - Apolon 4 4:0
4 29.08.2018 17:00 Apolon 4 - OFK Beograd 1:0
5 02.09.2018 13:00 Vojvodina - Apolon 4 2:0
6 06.09.2018 13:00 Voždovac - Apolon 4 1:2
7 16.09.2018 13:00 Apolon 4 - Kiker 3:0
8 23.09.2018 13:00 Zemun - Apolon 4 2:1
9 10.10.2018 11:00 Apolon 4 - Rad 0:4
10 14.10.2018 11:00 Spartak ŽK - Apolon 4 2:0
11 17.10.2018 11:00 Apolon 4 - Partizan 1:1
12 21.10.2018 14:00 Radnički (Z) - Apolon 4 1:5
13 28.10.2018 11:00 Apolon 4 - Crvena Zvezda 2:4
14 03.11.2018 11:00 Sloboda - Apolon 4 3:1
15 07.11.2018 11:00 Apolon 4 - Brodarac 0:2
16 11.11.2018 11:00 Apolon 4 - Čukarički 1:1
17 10.03.2019 15:00 Real Niš - Apolon 4 1:0
18 16.03.2019 11:00 Apolon 4 - Teleoptik 1:0
19 20.03.2019 13:00 OFK Beograd - Apolon 4 3:1
20 04.04.2019 13:00 Apolon 4 - Vojvodina 0:1
21 07.04.2019 11:00 Apolon 4 - Voždovac 4:0
22 13.04.2019 13:00 Kiker - Apolon 4 0:1
23 17.04.2019 11:00 Apolon 4 - Zemun 3:1
24 24.04.2019 13:00 Rad - Apolon 4 1:2
25 27.04.2019 11:00 Apolon 4 - Spartak ŽK 1:1
26 05.05.2019 12:00 Partizan - Apolon 4 3:0
27 12.05.2019 13:00 Apolon 4 - Radnički (Z) 2:2
28 17.05.2019 11:00 Crvena Zvezda - Apolon 4 6:0
29 25.05.2019 11:00 Apolon 4 - Sloboda 3:1
30 02.06.2019 13:00 Brodarac - Apolon 4 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 23 3 4 72
2 Partizan 30 20 8 2 68
3 Čukarički 30 16 7 7 55
4 Teleoptik 30 17 2 11 53
5 Brodarac 30 14 6 10 48
6 Rad 30 14 5 11 47
7 Vojvodina 30 12 10 8 46
8 Zemun 30 11 8 11 41
9 Real Niš 30 11 7 12 40
10 Kiker 30 9 12 9 39
11 Apolon 4 30 11 5 14 38
12 Voždovac 30 11 4 15 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Kvalitetna kadetska liga Vojvodine Spartak ŽK 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Sloboda 30 6 3 21 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga OFK Beograd 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kvalitetna kadetska liga Vojvodine Radnički (Z) 30 1 6 23 9