XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 69 utakmica za dan
Sreda, 17 Oktobar 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Borac
Sakule
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Pukovac
Pukovac
0 : 3
Budućnost
Popovac
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
4 : 0
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 2
Jagodina Tabane
Jagodina
Radan
Lebane
0 : 1
Rtanj
Boljevac
Crvena zvezda
Beograd
9 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Dunav
Bantska Palanka
6 : 1
Dolovo
Dolovo
Čukarički
Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
Real Niš
Niš
1 : 3
Brodarac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sloboda
Užice
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Beograd
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Zemun
Zemun
3 : 3
Rad
Beograd
Njerš Ištvan
Totovo Selo
4 : 3
Bačka 1901
Subotica
Bačka 1901
Subotica
8 : 1
Đurđin
Đurđin

Košarka

Rogaška
Rogaška Slatina
92 : 80
Vršac
Vršac
Sutjeska
Nikšić
83 : 90
Split
Split
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
100 : 90
Lovćen 1947
Cetinje
Borac
Čačak
65 : 73
Sixt Primorska
Kopar
Montana
Montana
98 : 86
RMU Banovići
Banovići
Art Basket
Beograd
71 : 53
Čelarevo
Čelarevo

Odbojka

Spartak (Su)
Subotica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
VA 014 Bauwesen
Valjevo
3 : 2
Radnički
Kragujevac
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Partizan
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Železničar (Bg)
Beograd
Niš
Niš
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Borac (St)
Starčevo
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Futog
Futog
1 : 3
Ribnica
Kraljevo
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Mladost
Nova Pazova
Banat
Vršac
3 : 1
Borac (Par)
Paraćin
Timok
Zaječar
0 : 3
Dubočica
Leskovac
TENT
Obrenovac
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vizura
Ruma
3 : 0
Klek-MD Zrenjanin
Klek
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Spartak (Su)
Subotica
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 2
Vranje
Vranje
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Beograd
Beograd
Futog
Futog
1 : 3
Leskovac-98
Leskovac
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Ruma
Ruma
Sterija
Beograd
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Fortuna Plus
Aranđelovac
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd

Rukomet

Metalurg
Skopje
29 : 30
Železničar 1949
Niš
Izviđač
Ljubuški
22 : 26
Tatran Prešov
Prešov
Bane
Raška
21 : 41
Prva Petoletka
Trstenik
Srbobran
Srbobran
26 : 31
Hercegovac
Gajdobra
Vardar
Skopje
30 : 23
PPD Zagreb
Zagreb
Dinamo Pančevo
Pančevo
26 : 37
Celje Piv. Laško
Laško
ORK Loznica
Loznica
24 : 31
Voždovac 1955 2
Beograd
Remesiana
Bela Palanka
30 : 11
Morava
Vladičin Han

Vaterpolo

Jadran HN
Herceg Novi
13 : 7
Primorac
Kotor
Primorje EB
Rijeka
9 : 10
KVK Radnički
Kragujevac