XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 13:00 Sloboda - Zemun 1:3
2 22.08.2018 16:00 Rad - Sloboda 2:0
3 26.08.2018 11:00 Sloboda - Spartak ŽK 1:2
4 04.09.2018 17:00 Partizan - Sloboda 4:1
5 01.09.2018 13:00 Sloboda - Radnički (Z) 2:2
6 06.09.2018 18:00 Crvena Zvezda - Sloboda 4:0
7 16.09.2018 13:00 Sloboda - Voždovac 1:0
8 22.09.2018 11:00 Sloboda - Brodarac 3:0
9 10.10.2018 13:00 Čukarički - Sloboda 4:0
10 14.10.2018 15:00 Sloboda - Real Niš 0:2
11 17.10.2018 13:00 Teleoptik - Sloboda 1:0
12 21.10.2018 13:00 Sloboda - OFK Beograd 3:0
13 28.10.2018 14:00 Vojvodina - Sloboda 0:0
14 03.11.2018 11:00 Sloboda - Apolon 4 3:1
15 07.11.2018 13:00 Kiker - Sloboda 0:0
16 11.11.2018 13:30 Zemun - Sloboda 1:0
17 09.03.2019 13:00 Sloboda - Rad 1:2
18 17.03.2019 11:00 Spartak ŽK - Sloboda 2:1
19 20.03.2019 15:00 Sloboda - Partizan 1:4
20 04.04.2019 14:00 Radnički (Z) - Sloboda 3:2
21 07.04.2019 11:00 Sloboda - Crvena Zvezda 0:2
22 14.04.2019 15:30 Voždovac - Sloboda 2:1
23 17.04.2019 13:30 Brodarac - Sloboda 4:0
24 21.04.2019 13:00 Sloboda - Čukarički 0:1
25 02.05.2019 14:00 Real Niš - Sloboda 3:1
26 05.05.2019 14:00 Sloboda - Teleoptik 2:1
27 12.05.2019 13:00 OFK Beograd - Sloboda 2:3
28 18.05.2019 14:00 Sloboda - Vojvodina 1:2
29 25.05.2019 11:00 Apolon 4 - Sloboda 3:1
30 02.06.2019 13:00 Sloboda - Kiker 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 23 3 4 72
2 Partizan 30 20 8 2 68
3 Čukarički 30 16 7 7 55
4 Teleoptik 30 17 2 11 53
5 Brodarac 30 14 6 10 48
6 Rad 30 14 5 11 47
7 Vojvodina 30 12 10 8 46
8 Zemun 30 11 8 11 41
9 Real Niš 30 11 7 12 40
10 Kiker 30 9 12 9 39
11 Apolon 4 30 11 5 14 38
12 Voždovac 30 11 4 15 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Kvalitetna kadetska liga Vojvodine Spartak ŽK 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Sloboda 30 6 3 21 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga OFK Beograd 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kvalitetna kadetska liga Vojvodine Radnički (Z) 30 1 6 23 9