XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 136 utakmica za dan
Sreda, 29 Avgust 2018

Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Trajal
Kruševac
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Beograd
Sloboda
Užice
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Borac
Čačak
0 : 3
Bežanija
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Index
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Mladost
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 2
TSK
Temerin
ŽSK
Žabalj
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Miletić
Mošorin
1 : 2
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Bačka
Đurđevo
Napredak
Zlatovo
0 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Spartak 1911
Debeljača
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
10 : 0
Polet
Izbište
Borac (St)
Starčevo
5 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Dolina
Padina
Partizan (U)
Uljma
4 : 3
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Strela
Ivanovo
NS Tatko
Stara Bozurna
4 : 1
Jastreb
Blace
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Partizanski put
Grudaš
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
0 : 6
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Jug Bogdan
Đakus
6 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Borac
Držanovac
3 : 3
Kosovac
Prokuplje
Omladinac
Podina
1 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 7
Akademija 10
Prokuplje
Trbunje
Trbunje
4 : 1
Dundjerski
Voljčinac
Dobrič
Pejkovac
0 : 2
Polet
Samarinovac
Radnički
Tekija
2 : 5
Mladost (J)
Jovac
Modrica
Modrica
2 : 2
Konjuh
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 4
Žabare
Žabare
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Globoder
Globoder
3 : 1
Borac
Bivolje
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Rasina
Vitanovac
2 : 1
Naupare
Naupare
Zdravinje
Zdravinje
1 : 5
Kapidžija
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Čarapan
Kruševac
Jedinstvo
Ratare
2 : 7
OFK Juhor 2016
Potočac
Voždovac
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
BASK
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Jedinstvo
Ub
2 : 2
Dinamo (P)
Pančevo
Internacional
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
0 : 5
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Inđija
Inđija
Trajal
Kruševac
0 : 5
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Mačva
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
3 : 5
Sloboda (U)
Užice
Borac
Čačak
2 : 1
Mladost
Lučani
Karađorđe
Topola
2 : 1
Loznica
Loznica
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 3
Hajduk 1912
Kula
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Železničar
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bor
Bor
4 : 1
Napredak 1929
Aleksinac
011
Beograd
2 : 0
Brodarac 2
Beograd
Sinđelić
Beograd
6 : 2
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
DIF
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 1
Studentski Grad
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
Žarkovo
Beograd
4 : 1
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Voždovac
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
1 : 2
Real Niš
Niš
Rad
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 4
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Javor Matis
Ivanjica
2 : 4
Mačva
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac
Čačak
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 5
Loznica
Loznica
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
Inđija
Inđija
3 : 3
Železničar
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Radnički (S)
Sombor
Spartak
Subotica
4 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (N)
Niš
6 : 0
Bor
Bor
Sinđelić MK
Beograd
0 : 9
Čukarički MK
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Bubamara
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
OFK AS 2003
Novi Pazar
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 7
FAP
Priboj
Gaučosi
Čačak
0 : 4
Borac
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
9 : 2
Kinder
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Sloboda (U)
Užice
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Javor
Ivanjica
2 : 0
LFK Mladost
Lučani
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Mladost (L)
Lučani
Šabac
Šabac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
2 : 0
Senjak
Valjevo
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Pčelinjo
Loznica
0 : 0
Radnički
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 5
Savacijum
Šabac
Vojvode
Mionica
1 : 3
Drina
Ljubovija
Radnički 2012
Niš
8 : 0
Levač
Rekovac
Jagodina
Jagodina
0 : 10
Jedinstvo 2014
Pirot
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 4
Krstarica
Prokuplje
Preševo
Preševo
0 : 13
Napredak junior 2018
Kruševac
Vučice
Vučje
0 : 4
Lavice Dubočica
Leskovac
Mašinac
Niš
11 : 0
Kolibri
Kuršumlija
BSK Borča
Borča
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
Radnički
Obrenovac
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 5
Teleoptik
Zemun
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Cukaricki
Beograd
5 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Vozdovac
Beograd
2 : 4
OLE
Borca
Crvena Zvezda
Beograd
6 : 0
Rad
Banjica

Rukomet

Vardar
Skopje
34 : 28
Metalurg
Skopje
Izviđač
Ljubuški
29 : 33
Meshkov Brest
Brest