XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Trudbenik - Rubin (Z) 2:0
2 27.08.2017 17:00 Gradina - Trudbenik 2:1
3 03.09.2017 16:30 Trudbenik - Ušće 2:1
4 10.09.2017 16:30 14. Oktobar - Trudbenik 0:2
5 13.09.2017 16:30 Trudbenik - Mladost (DK) 2:2
7 24.09.2017 15:30 Trudbenik - Varvarin 1:4
8 01.10.2017 15:30 Sloga (L) - Trudbenik 1:1
9 08.10.2017 15:30 Trudbenik - Rubin (DS) 2:1
10 11.10.2017 14:30 Mladi Gorani - Trudbenik 1:6
11 15.10.2017 14:30 Trudbenik - Jugovići 5:2
12 22.10.2017 14:30 Trudbenik - Polet 57 2:0
13 28.10.2017 13:30 Velika Drenova - Trudbenik 1:2
14 05.11.2017 13:30 Trudbenik - Omladinac 3:0
15 11.11.2017 13:30 Stari Trstenik - Trudbenik 0:2
16 19.11.2017 13:00 Trudbenik - Beli Orlovi 3:2
17 26.11.2017 13:00 Borac - Trudbenik 1:2
18 11.03.2018 15:00 Rubin (Z) - Trudbenik 2:6
19 18.03.2018 15:00 Trudbenik - Gradina 2:2
20 16.05.2018 17:00 Ušće - Trudbenik 2:1
21 04.04.2018 16:00 Trudbenik - 14. Oktobar 0:2
22 07.04.2018 16:00 Mladost (DK) - Trudbenik 2:0
24 14.04.2018 16:00 Varvarin - Trudbenik 3:1
25 22.04.2018 16:30 Trudbenik - Sloga (L) 1:0
26 29.04.2018 16:30 Rubin (DS) - Trudbenik 2:2
27 02.05.2018 17:00 Trudbenik - Mladi Gorani 2:1
28 06.05.2018 17:00 Jugovići - Trudbenik 0:3
29 13.05.2018 17:00 Polet 57 - Trudbenik 4:1
30 20.05.2018 17:00 Trudbenik - Velika Drenova 4:1
31 23.05.2018 17:30 Omladinac - Trudbenik 0:4
32 27.05.2018 17:30 Trudbenik - Stari Trstenik 4:5
33 03.06.2018 17:30 Beli Orlovi - Trudbenik 2:0
34 10.06.2018 17:30 Trudbenik - Borac 4:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (DK) 32 23 5 4 74
2 Varvarin 32 22 3 7 69
3 Gradina (-1) 32 21 3 8 65
4 Sloga (L) 32 20 3 9 63
5 Polet 57 32 19 2 11 59
6 Trudbenik 32 18 4 10 58
7 Rubin (DS) 32 14 5 13 47
8 Ušće (-4) 32 15 2 15 43
9 Omladinac 32 14 1 17 43
10 14. Oktobar (-1) 32 12 7 13 42
11 Borac 32 13 3 16 42
12 Velika Drenova (-1) 32 13 3 16 41
13 Beli Orlovi 32 11 5 16 38
14 Stari Trstenik 32 10 4 18 34
15 Rubin (Z) (-2) 32 10 3 19 31
16 Mladi Gorani (-1) 32 6 1 25 18
17 Jugovići (-2) 32 3 2 27 9