28.10
13:30
Mladi radnik 1926
FAP
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | FAP | |||||
28.10
13:30
Mokra Gora
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
28.10.2017 13:30 | Mokra Gora | 0 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
28.10
13:30
Proleter Mihajlovac
Smederevo 1924
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Proleter Mihajlovac | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
28.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe
1
1
|
28.10.2017 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
28.10
13:30
Sloga (P)
Šumadija (A)
2
1
|
28.10.2017 13:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Šumadija (A) | |||||
28.10
13:30
Šumadija 1903
Polet
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Polet | |||||
28.10
13:30
Zlatibor
Tutin
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Zlatibor | 0 : 2 | Tutin |
28.10
14:00
Radnički (S)
Rtanj
0
2
|
28.10.2017 14:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Rtanj | |||||
28.10
14:00
Dunav
Budućnost (P)
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Dunav | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
28.10
14:00
Tabane 1970
Moravac Orion
2
3
|
28.10.2017 14:00 | Tabane 1970 | 2 : 3 | Moravac Orion | |||||
28.10
14:00
Timok
Jedinstvo (B)
1
2
|
28.10.2017 14:00 | Timok | 1 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (P)
Pukovac
4
2
|
28.10.2017 14:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 2 | Pukovac | |||||
28.10
14:00
Ozren
Car Konstantin
2
3
|
28.10.2017 14:00 | Ozren | 2 : 3 | Car Konstantin | |||||
28.10
14:00
Trstenik PPT
OFK Sinđelić
0
0
|
28.10.2017 14:00 | Trstenik PPT | 0 : 0 | OFK Sinđelić |
28.10
14:00
Bečej 1918
Bratstvo 1946
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Bečej 1918 | 2 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
28.10
14:00
Dinamo 1945
Odžaci
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Odžaci | |||||
28.10
14:00
Crvena zvezda (NS)
Cement
0
1
|
28.10.2017 14:00 | Crvena zvezda (NS) | 0 : 1 | Cement | |||||
28.10
14:00
Mladost (BJ)
Omladinac (NB)
1
2
|
28.10.2017 14:00 | Mladost (BJ) | 1 : 2 | Omladinac (NB) | |||||
28.10
14:00
Radnički (NP)
Bačka 1901
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
28.10
14:00
Radnički (Š)
Radnički (SM)
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Radnički (Š) | 1 : 0 | Radnički (SM) |
28.10
13:30
Prva Iskra
Lokomotiva
2
2
|
28.10.2017 13:30 | Prva Iskra | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.10
10:00
BASK
Grafičar
0
0
|
28.10.2017 10:00 | BASK | 0 : 0 | Grafičar | |||||
28.10
13:30
BSK Borča
Kolubara
0
1
|
28.10.2017 13:30 | BSK Borča | 0 : 1 | Kolubara | |||||
28.10
13:30
Radnički (NB)
IMT
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | IMT |
28.10
13:30
Takovo
Slavija
5
0
|
28.10.2017 13:30 | Takovo | 5 : 0 | Slavija |
28.10
13:30
Sloga 33
Morava (VP)
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Sloga 33 | 3 : 0 | Morava (VP) | |||||
28.10
13:30
VGSK
Rudar 2001
3
1
|
28.10.2017 13:30 | VGSK | 3 : 1 | Rudar 2001 |
28.10
13:30
Budućnost
Radjevac
5
0
|
28.10.2017 13:30 | Budućnost | 5 : 0 | Radjevac | |||||
28.10
13:30
Drina
Radnički Gorenje
1
0
|
28.10.2017 13:30 | Drina | 1 : 0 | Radnički Gorenje | |||||
28.10
13:30
Sloga (BB)
Spartak
4
3
|
28.10.2017 13:30 | Sloga (BB) | 4 : 3 | Spartak | |||||
28.10
13:30
Sovljak
Sevojno
2
3
|
28.10.2017 13:30 | Sovljak | 2 : 3 | Sevojno |
28.10
14:00
Vranjska Banja
GFK Dubočica
1
1
|
28.10.2017 14:00 | Vranjska Banja | 1 : 1 | GFK Dubočica | |||||
28.10
14:00
Sloga (L)
Lužnica
2
2
|
28.10.2017 14:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Lužnica | |||||
28.10
14:00
Nebeski Andjeli
Polet 1980
4
1
|
28.10.2017 14:00 | Nebeski Andjeli | 4 : 1 | Polet 1980 |
28.10
14:00
BSK
Šarbanovac
2
0
|
28.10.2017 14:00 | BSK | 2 : 0 | Šarbanovac |
28.10
14:00
Sloga (D)
Kopaonik
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Kopaonik | |||||
28.10
14:00
Morava 1918
SFS Borac
2
4
|
28.10.2017 14:00 | Morava 1918 | 2 : 4 | SFS Borac | |||||
28.10
14:00
OFK Topličanin
Sloga (Ć)
8
0
|
28.10.2017 14:00 | OFK Topličanin | 8 : 0 | Sloga (Ć) |
28.10
14:00
Kikinda 1909
OFK Vršac
3
1
|
28.10.2017 14:00 | Kikinda 1909 | 3 : 1 | OFK Vršac | |||||
28.10
14:00
Radnički (S)
Jedinstvo (NB)
4
3
|
28.10.2017 14:00 | Radnički (S) | 4 : 3 | Jedinstvo (NB) | |||||
28.10
14:00
Radnički (K)
Proleter
2
2
|
28.10.2017 14:00 | Radnički (K) | 2 : 2 | Proleter | |||||
28.10
14:00
Budućnost
Sloga
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.10
14:00
Kozara
ŽAK
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Kozara | 1 : 0 | ŽAK | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Vojvodina 1928
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 0 | Vojvodina 1928 |
28.10
14:00
Sloga (E)
Jugović
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Sloga (E) | 3 : 0 | Jugović | |||||
28.10
14:00
Sloga (T)
OFK Slavija
3
1
|
28.10.2017 14:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | OFK Slavija | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (B)
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Hajduk (B) |
28.10
14:00
Polet (K)
Bačka (P)
5
1
|
28.10.2017 14:00 | Polet (K) | 5 : 1 | Bačka (P) | |||||
28.10
14:00
Radnički (S)
Mladost (T)
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Mladost (T) |
28.10
13:30
Napredak
Milutinac
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Napredak | 0 : 2 | Milutinac | |||||
28.10
11:00
Brodarac
Hajduk
4
1
|
28.10.2017 11:00 | Brodarac | 4 : 1 | Hajduk |
28.10
13:30
Naftagas (E)
Banat
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Naftagas (E) | 0 : 2 | Banat | |||||
28.10
13:30
Mladost (L)
Borac
1
1
|
28.10.2017 13:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Borac | |||||
28.10
13:30
Proleter 2006
Rusanda
4
0
|
28.10.2017 13:30 | Proleter 2006 | 4 : 0 | Rusanda |
28.10
15:00
BAK
Crvena zvezda
2
0
|
28.10.2017 15:00 | BAK | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
28.10
15:00
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
4
3
|
28.10.2017 15:00 | Partizan (U) | 4 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
28.10
15:00
Dunav
Dolina
2
7
|
28.10.2017 15:00 | Dunav | 2 : 7 | Dolina |
28.10
14:00
Partizan
Sloboda (DT)
0
1
|
28.10.2017 14:00 | Partizan | 0 : 1 | Sloboda (DT) | |||||
28.10
14:00
Sloven
PSK Putinci
0
3
|
28.10.2017 14:00 | Sloven | 0 : 3 | PSK Putinci | |||||
28.10
14:00
Podrinje
Rudar
5
0
|
28.10.2017 14:00 | Podrinje | 5 : 0 | Rudar |
28.10
13:30
Stanišić
Budućnost (P)
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Stanišić | 0 : 0 | Budućnost (P) | |||||
28.10
13:30
Vojvodina
Krila Krajine
4
2
|
28.10.2017 13:30 | Vojvodina | 4 : 2 | Krila Krajine |
28.10
14:00
Njegoš
Horgoš 1911
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Njegoš | 2 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
28.10
14:00
Radnički 1905
Bajša
1
6
|
28.10.2017 14:00 | Radnički 1905 | 1 : 6 | Bajša | |||||
28.10
14:00
OFK Vrbas
Vinogradar
2
1
|
28.10.2017 14:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
28.10
14:00
Proleter (RS)
Senta
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Proleter (RS) | 1 : 0 | Senta |
28.10
14:00
Brestovac
Nemetali
5
1
|
28.10.2017 14:00 | Brestovac | 5 : 1 | Nemetali | |||||
28.10
14:00
Krivelj
Poreč
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Krivelj | 2 : 0 | Poreč |
28.10
13:30
Studenski Grad
Avala
6
0
|
28.10.2017 13:30 | Studenski Grad | 6 : 0 | Avala |
28.10
13:30
Vinča
Velika Krsna
5
2
|
28.10.2017 13:30 | Vinča | 5 : 2 | Velika Krsna | |||||
28.10
13:30
Mladenovac
Pudarci
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Mladenovac | 3 : 0 | Pudarci |
28.10
15:00
Mačva 2005
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
28.10.2017 15:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) |
28.10
13:30
Lokomotiva
BSK
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | BSK |
28.10
14:30
Slatina
Spartak
2
1
|
28.10.2017 14:30 | Slatina | 2 : 1 | Spartak |
28.10
13:30
Đerdap
Rudar (K)
4
2
|
28.10.2017 13:30 | Đerdap | 4 : 2 | Rudar (K) | |||||
28.10
13:30
Polet (SD)
Železničar
4
5
|
28.10.2017 13:30 | Polet (SD) | 4 : 5 | Železničar | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo (Lj)
Trgovački
2
1
|
28.10.2017 13:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Trgovački |
28.10
14:00
Borac
Vladimir Durković
4
1
|
28.10.2017 14:00 | Borac | 4 : 1 | Vladimir Durković | |||||
28.10
14:00
Spartak
Jedinstvo
1
1
|
28.10.2017 14:00 | Spartak | 1 : 1 | Jedinstvo |
28.10
13:30
Zlatar
Ježevica
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Zlatar | 3 : 0 | Ježevica | |||||
28.10
13:30
Crnokosa
Ariljska rampa
2
0
|
28.10.2017 13:30 | Crnokosa | 2 : 0 | Ariljska rampa |
28.10
13:30
Radnik
Tvrdojevac
3
2
|
28.10.2017 13:30 | Radnik | 3 : 2 | Tvrdojevac | |||||
28.10
13:30
Vrelo Sport
Brezovica
1
1
|
28.10.2017 13:30 | Vrelo Sport | 1 : 1 | Brezovica |
28.10
14:00
Radnički 1924
Orljane
1
3
|
28.10.2017 14:00 | Radnički 1924 | 1 : 3 | Orljane |
28.10
14:00
AZ Borac 2014
Čegar 2013
6
0
|
28.10.2017 14:00 | AZ Borac 2014 | 6 : 0 | Čegar 2013 | |||||
28.10
14:00
Palilulac
Mladost (M)
1
4
|
28.10.2017 14:00 | Palilulac | 1 : 4 | Mladost (M) |
28.10
13:30
ŽSK
Fruškogorski partizan
1
2
|
28.10.2017 13:30 | ŽSK | 1 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
28.10
13:30
Omladinac
TSK
2
1
|
28.10.2017 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | TSK | |||||
28.10
13:30
OFK Futog
Šajkaš 1908
2
2
|
28.10.2017 13:30 | OFK Futog | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
28.10
13:30
Mladost
OFK Sirig
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Mladost | 0 : 2 | OFK Sirig |
28.10
Polet
Pobeda
5
0
|
28.10.2017 | Polet | 5 : 0 | Pobeda |
28.10
15:00
Ropotovo
Rudar
10
0
|
28.10.2017 15:00 | Ropotovo | 10 : 0 | Rudar | |||||
28.10
15:00
Sloga
Morava
4
2
|
28.10.2017 15:00 | Sloga | 4 : 2 | Morava | |||||
28.10
15:00
Oskar
Izmornik
3
0
|
28.10.2017 15:00 | Oskar | 3 : 0 | Izmornik | |||||
28.10
15:00
Glama
Mineralac
6
0
|
28.10.2017 15:00 | Glama | 6 : 0 | Mineralac |
28.10
15:00
Sitnica
Ugljare
2
1
|
28.10.2017 15:00 | Sitnica | 2 : 1 | Ugljare | |||||
28.10
15:00
Brezovica
Gračanica
2
0
|
28.10.2017 15:00 | Brezovica | 2 : 0 | Gračanica |
28.10
14:00
Ibar
Kopaonik
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Ibar | 3 : 0 | Kopaonik |
28.10
14:00
Mlada krila
Lasta
2
1
|
28.10.2017 14:00 | Mlada krila | 2 : 1 | Lasta | |||||
28.10
14:00
Grdica
Jedinstvo (G)
2
2
|
28.10.2017 14:00 | Grdica | 2 : 2 | Jedinstvo (G) |
28.10
14:00
Beljanica
Borac 1805
2
2
|
28.10.2017 14:00 | Beljanica | 2 : 2 | Borac 1805 | |||||
28.10
14:00
Rudar (SR)
Mladost (GM)
1
1
|
28.10.2017 14:00 | Rudar (SR) | 1 : 1 | Mladost (GM) | |||||
28.10
14:00
Rudar (St)
Istok 63
2
2
|
28.10.2017 14:00 | Rudar (St) | 2 : 2 | Istok 63 |
28.10
14:00
Ursule
Zenit
3
1
|
28.10.2017 14:00 | Ursule | 3 : 1 | Zenit |
28.10
13:30
Jedinstvo
Zadrugar
2
0
|
28.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
28.10
13:30
OFK Klek
Radnički 1911
3
0
|
28.10.2017 13:30 | OFK Klek | 3 : 0 | Radnički 1911 | |||||
28.10
13:30
OFK Gradnulica
Potisje
2
3
|
28.10.2017 13:30 | OFK Gradnulica | 2 : 3 | Potisje | |||||
28.10
13:30
Tamiš
ŽFK Banat
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Tamiš | 0 : 0 | ŽFK Banat | |||||
28.10
13:30
ASK
MSK
2
0
|
28.10.2017 13:30 | ASK | 2 : 0 | MSK | |||||
28.10
13:30
Zlatica
OFK Stajićevo
1
3
|
28.10.2017 13:30 | Zlatica | 1 : 3 | OFK Stajićevo |
28.10
14:30
Atakante
BUSK
6
0
|
28.10.2017 14:30 | Atakante | 6 : 0 | BUSK |
28.10
13:30
Minel
Zaklopača
7
0
|
28.10.2017 13:30 | Minel | 7 : 0 | Zaklopača |
28.10
15:00
Dušan Silni
Provo 2015
5
0
|
28.10.2017 15:00 | Dušan Silni | 5 : 0 | Provo 2015 |
28.10
14:00
ŠFU Derbi 2016
OFK Morava
2
4
|
28.10.2017 14:00 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 4 | OFK Morava |
28.10
13:30
Crvena Jabuka
Polet (DL)
3
2
|
28.10.2017 13:30 | Crvena Jabuka | 3 : 2 | Polet (DL) |
28.10
13:30
Velika Drenova
Trudbenik
1
2
|
28.10.2017 13:30 | Velika Drenova | 1 : 2 | Trudbenik |
28.10
14:30
Polet (R)
Borac
2
4
|
28.10.2017 14:30 | Polet (R) | 2 : 4 | Borac | |||||
28.10
14:30
Napredak 2012
OFK Sloga
3
1
|
28.10.2017 14:30 | Napredak 2012 | 3 : 1 | OFK Sloga |
28.10
Polet
Hajduk
6
0
|
28.10.2017 | Polet | 6 : 0 | Hajduk |
28.10
13:30
Polet (V)
Sirakovo
4
1
|
28.10.2017 13:30 | Polet (V) | 4 : 1 | Sirakovo |
28.10
13:30
Jasenovac
Omladinac (Š)
1
0
|
28.10.2017 13:30 | Jasenovac | 1 : 0 | Omladinac (Š) |
28.10
13:30
Železničar
Moskva
2
0
|
28.10.2017 13:30 | Železničar | 2 : 0 | Moskva |
28.10
14:00
Tornjoš
Jadran
2
3
|
28.10.2017 14:00 | Tornjoš | 2 : 3 | Jadran | |||||
28.10
14:00
Čoka
Hajduk
3
2
|
28.10.2017 14:00 | Čoka | 3 : 2 | Hajduk |
28.10
14:00
Mladost
Rongo Siti
3
1
|
28.10.2017 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Rongo Siti | |||||
28.10
14:00
Nišavac
Sloboda
2
1
|
28.10.2017 14:00 | Nišavac | 2 : 1 | Sloboda |
28.10
14:00
Neštin
Kulpin
1
2
|
28.10.2017 14:00 | Neštin | 1 : 2 | Kulpin | |||||
28.10
14:00
Maglić
Bačka
4
1
|
28.10.2017 14:00 | Maglić | 4 : 1 | Bačka | |||||
28.10
14:00
Borac 46
Sloga
6
1
|
28.10.2017 14:00 | Borac 46 | 6 : 1 | Sloga | |||||
28.10
14:00
Tvrdjava
Krivanj
3
1
|
28.10.2017 14:00 | Tvrdjava | 3 : 1 | Krivanj | |||||
28.10
14:00
Naša Zvezda
Borac
4
0
|
28.10.2017 14:00 | Naša Zvezda | 4 : 0 | Borac |
28.10
14:30
Bjelica
Sloga
1
1
|
28.10.2017 14:30 | Bjelica | 1 : 1 | Sloga |
28.10
13:30
Sloga (B)
Napredak (MK)
3
1
|
28.10.2017 13:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Napredak (MK) |
28.10
14:00
Borac
Rojkovac
1
1
|
28.10.2017 14:00 | Borac | 1 : 1 | Rojkovac | |||||
28.10
14:00
Krtinska
Sloga
1
1
|
28.10.2017 14:00 | Krtinska | 1 : 1 | Sloga |
28.10
13:30
Cepelin 026
Hajduk Veljko 1934
2
0
|
28.10.2017 13:30 | Cepelin 026 | 2 : 0 | Hajduk Veljko 1934 |
28.10
14:00
Jasenica
Plana
0
2
|
28.10.2017 14:00 | Jasenica | 0 : 2 | Plana | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo
Bresje Superior
0
2
|
28.10.2017 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Bresje Superior | |||||
28.10
14:00
AF Đokić
Mladost 1948
2
0
|
28.10.2017 14:00 | AF Đokić | 2 : 0 | Mladost 1948 |
28.10
14:30
Bukovik
Napredak
2
1
|
28.10.2017 14:30 | Bukovik | 2 : 1 | Napredak | |||||
28.10
14:30
Mladost
Rtanj
7
2
|
28.10.2017 14:30 | Mladost | 7 : 2 | Rtanj | |||||
28.10
14:30
Hajduk
Sloga
0
3
|
28.10.2017 14:30 | Hajduk | 0 : 3 | Sloga |
28.10
14:30
OFK Sikole
OFK Tamnič
1
2
|
28.10.2017 14:30 | OFK Sikole | 1 : 2 | OFK Tamnič |
28.10
13:30
Borac
Rasina
4
1
|
28.10.2017 13:30 | Borac | 4 : 1 | Rasina | |||||
28.10
13:30
Kapidžija
Bukovica
3
3
|
28.10.2017 13:30 | Kapidžija | 3 : 3 | Bukovica |
28.10
14:00
Borac
Arbanasce
1
2
|
28.10.2017 14:00 | Borac | 1 : 2 | Arbanasce |
28.10
14:00
Velika Jasikova
Šljivar
3
1
|
28.10.2017 14:00 | Velika Jasikova | 3 : 1 | Šljivar | |||||
28.10
14:00
Lovac
Nacional
1
2
|
28.10.2017 14:00 | Lovac | 1 : 2 | Nacional |
28.10
15:00
Mrovska
Verko
7
1
|
28.10.2017 15:00 | Mrovska | 7 : 1 | Verko | |||||
28.10
13:30
Belpos
Sloga (R)
4
0
|
28.10.2017 13:30 | Belpos | 4 : 0 | Sloga (R) |
28.10
13:30
Radnički
Sloboda
6
2
|
28.10.2017 13:30 | Radnički | 6 : 2 | Sloboda |
28.10
14:00
Sloboda
Donja Lomnica
5
1
|
28.10.2017 14:00 | Sloboda | 5 : 1 | Donja Lomnica | |||||
28.10
14:00
Mladost (DL)
Napredak
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Mladost (DL) | 3 : 0 | Napredak | |||||
28.10
16:30
Gornje Sinkovce
Navalin
1
4
|
28.10.2017 16:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 4 | Navalin |
28.10
16:30
Veternica
Veliko Trnjane
1
2
|
28.10.2017 16:30 | Veternica | 1 : 2 | Veliko Trnjane | |||||
28.10
16:30
Turekovac
Gornje Krajince
3
0
|
28.10.2017 16:30 | Turekovac | 3 : 0 | Gornje Krajince | |||||
28.10
16:30
Todorovce
Nomanica
3
0
|
28.10.2017 16:30 | Todorovce | 3 : 0 | Nomanica |
28.10
14:00
Jovo Kursula
Mladost 1981
2
1
|
28.10.2017 14:00 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Mladost 1981 |
28.10
13:30
Dunav
Rudar Kostolac 2008
6
0
|
28.10.2017 13:30 | Dunav | 6 : 0 | Rudar Kostolac 2008 |
28.10
13:30
OFK Građanski
Mip Majdan
0
6
|
28.10.2017 13:30 | OFK Građanski | 0 : 6 | Mip Majdan |
28.10
14:00
Sloga
Granit
2
0
|
28.10.2017 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Granit | |||||
28.10
14:00
Hajduk
Luk
2
1
|
28.10.2017 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Luk | |||||
28.10
14:00
TE Gučevo
Mladost (G)
4
2
|
28.10.2017 14:00 | TE Gučevo | 4 : 2 | Mladost (G) | |||||
28.10
14:00
Jelav
Jadar 1961
1
2
|
28.10.2017 14:00 | Jelav | 1 : 2 | Jadar 1961 | |||||
28.10
14:00
Mladost (DB)
Studenac
2
2
|
28.10.2017 14:00 | Mladost (DB) | 2 : 2 | Studenac |
28.10
13:30
Mladost
Melnica
5
1
|
28.10.2017 13:30 | Mladost | 5 : 1 | Melnica | |||||
28.10
13:30
Brana Paunović
Mlava Trgovački
5
0
|
28.10.2017 13:30 | Brana Paunović | 5 : 0 | Mlava Trgovački | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Napredak |
28.10
13:30
Mladi radnik
Proleter
6
1
|
28.10.2017 13:30 | Mladi radnik | 6 : 1 | Proleter |
28.10
13:30
Radnik
Dobrnje
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Radnik | 3 : 0 | Dobrnje | |||||
28.10
13:30
Zabrđe 1936
Burovac
5
0
|
28.10.2017 13:30 | Zabrđe 1936 | 5 : 0 | Burovac | |||||
28.10
11:00
BSK
Dragoš
3
0
|
28.10.2017 11:00 | BSK | 3 : 0 | Dragoš | |||||
28.10
13:30
Borac
Veliko Laole
8
0
|
28.10.2017 13:30 | Borac | 8 : 0 | Veliko Laole |
28.10
14:00
Rudar
Galeb
4
2
|
28.10.2017 14:00 | Rudar | 4 : 2 | Galeb | |||||
28.10
14:00
Borac BTG
Mladost
2
4
|
28.10.2017 14:00 | Borac BTG | 2 : 4 | Mladost |
28.10
Sloga
Mladi Radnik
1
0
|
28.10.2017 | Sloga | 1 : 0 | Mladi Radnik | |||||
28.10
Borac 1939
Bečevica
2
1
|
28.10.2017 | Borac 1939 | 2 : 1 | Bečevica | |||||
28.10
Mladost
Kotlenik
6
0
|
28.10.2017 | Mladost | 6 : 0 | Kotlenik | |||||
28.10
Grivac
Jedinstvo
0
3
|
28.10.2017 | Grivac | 0 : 3 | Jedinstvo |
28.10
16:30
Kamenorezac 76
Borjak 2013
3
0
|
28.10.2017 16:30 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Borjak 2013 | |||||
28.10
16:30
Omladinac
Rujišnik
2
0
|
28.10.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Rujišnik | |||||
28.10
16:30
Stara Čaršija
Topoljak
0
2
|
28.10.2017 16:30 | Stara Čaršija | 0 : 2 | Topoljak | |||||
28.10
16:30
Vinogradar
Stevka Božurevka
2
0
|
28.10.2017 16:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
28.10
16:30
Omladinac
Mladost
2
2
|
28.10.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Mladost |
28.10
13:30
Sport
Dinamo
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Sport | 3 : 0 | Dinamo |
28.10
14:00
POFK Letnjikovac
Partizan
1
2
|
28.10.2017 14:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 2 | Partizan | |||||
28.10
14:00
Metaloplastika
Zadrugar
1
8
|
28.10.2017 14:00 | Metaloplastika | 1 : 8 | Zadrugar | |||||
28.10
14:00
Lipolist
OFK Letnjikovac 1983
1
0
|
28.10.2017 14:00 | Lipolist | 1 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 |
28.10
15:00
Pobeda
Neresnica
|
28.10.2017 15:00 | Pobeda | : | Neresnica | |||||
28.10
15:00
Zviždić
Radenka
|
28.10.2017 15:00 | Zviždić | : | Radenka |
28.10
Šumadija
Dragovo
1
1
|
28.10.2017 | Šumadija | 1 : 1 | Dragovo | |||||
28.10
Blagotin
Levač 2
5
2
|
28.10.2017 | Blagotin | 5 : 2 | Levač 2 | |||||
28.10
Prosvetar
Polet
4
6
|
28.10.2017 | Prosvetar | 4 : 6 | Polet | |||||
28.10
Goša
Povratak otpisanih
2
6
|
28.10.2017 | Goša | 2 : 6 | Povratak otpisanih |
28.10
13:30
OFK Homolje
Budućnost
2
2
|
28.10.2017 13:30 | OFK Homolje | 2 : 2 | Budućnost | |||||
28.10
13:30
Borac
Pobeda 1953
4
2
|
28.10.2017 13:30 | Borac | 4 : 2 | Pobeda 1953 |
28.10
14:30
KMF Aranđelovac
Trešnjevica
4
5
|
28.10.2017 14:30 | KMF Aranđelovac | 4 : 5 | Trešnjevica | |||||
28.10
14:30
Misača
Tulež
1
2
|
28.10.2017 14:30 | Misača | 1 : 2 | Tulež |
28.10
13:30
Gaglovo
Polet (Š)
8
2
|
28.10.2017 13:30 | Gaglovo | 8 : 2 | Polet (Š) | |||||
28.10
13:30
Padež
Grkljane
1
7
|
28.10.2017 13:30 | Padež | 1 : 7 | Grkljane | |||||
28.10
13:30
Lomnica
Globoder
0
2
|
28.10.2017 13:30 | Lomnica | 0 : 2 | Globoder |
28.10
14:00
PSS-192
Dražmirovac
2
4
|
28.10.2017 14:00 | PSS-192 | 2 : 4 | Dražmirovac |
28.10
13:30
Krupa
Vitez
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Krupa | 3 : 0 | Vitez | |||||
28.10
13:30
Radnik
Sloboda
1
0
|
28.10.2017 13:30 | Radnik | 1 : 0 | Sloboda | |||||
28.10
16:30
Željezničar
Mladost
2
0
|
28.10.2017 16:30 | Željezničar | 2 : 0 | Mladost |
28.10
14:30
Zvijezda 09
Drina
2
2
|
28.10.2017 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Drina | |||||
28.10
14:30
Sloboda
Sutjeska
1
3
|
28.10.2017 14:30 | Sloboda | 1 : 3 | Sutjeska | |||||
28.10
14:30
Rudar Prijedor
Podrinje
1
0
|
28.10.2017 14:30 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Podrinje | |||||
28.10
14:30
Sloga
Napredak
3
1
|
28.10.2017 14:30 | Sloga | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.10
14:30
Slavija
Tekstilac
2
1
|
28.10.2017 14:30 | Slavija | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
28.10
14:30
Kozara
Željezničar
1
1
|
28.10.2017 14:30 | Kozara | 1 : 1 | Željezničar |
28.10
13:30
Budućnost
Grbalj
4
1
|
28.10.2017 13:30 | Budućnost | 4 : 1 | Grbalj | |||||
28.10
13:30
Dečić
Rudar
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Dečić | 0 : 0 | Rudar | |||||
28.10
13:30
Iskra
OFK Petrovac
0
0
|
28.10.2017 13:30 | Iskra | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
28.10
13:30
Kom
Mladost
2
1
|
28.10.2017 13:30 | Kom | 2 : 1 | Mladost | |||||
28.10
13:30
Sutjeska
Zeta
1
0
|
28.10.2017 13:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Zeta |
28.10
13:30
Polimlje
Pljevlja 97
2
1
|
28.10.2017 13:30 | Polimlje | 2 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
28.10
13:30
Fair Play
Radnički
4
0
|
28.10.2017 13:30 | Fair Play | 4 : 0 | Radnički | |||||
28.10
13:30
Gusinje
OFK Borac
1
2
|
28.10.2017 13:30 | Gusinje | 1 : 2 | OFK Borac |
28.10
13:30
Manchester Utd
Tottenham
1
0
|
28.10.2017 13:30 | Manchester Utd | 1 : 0 | Tottenham | |||||
28.10
16:00
Arsenal
Swansea
2
1
|
28.10.2017 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Swansea | |||||
28.10
16:00
Crystal Palace
West Ham
2
2
|
28.10.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 2 | West Ham | |||||
28.10
16:00
Liverpool
Huddersfield
3
0
|
28.10.2017 16:00 | Liverpool | 3 : 0 | Huddersfield | |||||
28.10
16:00
Watford
Stoke
0
1
|
28.10.2017 16:00 | Watford | 0 : 1 | Stoke | |||||
28.10
16:00
WBA
Manchester City
2
3
|
28.10.2017 16:00 | WBA | 2 : 3 | Manchester City | |||||
28.10
18:30
Bournemouth
Chelsea
0
1
|
28.10.2017 18:30 | Bournemouth | 0 : 1 | Chelsea |
28.10
13:00
Alavés
Valencia
1
2
|
28.10.2017 13:00 | Alavés | 1 : 2 | Valencia | |||||
28.10
22:30
Sevilla
Leganés
2
1
|
28.10.2017 22:30 | Sevilla | 2 : 1 | Leganés | |||||
28.10
18:30
Atlético Madrid
Villarreal
1
1
|
28.10.2017 18:30 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Villarreal | |||||
28.10
20:45
Athletic Club
Barcelona
0
2
|
28.10.2017 20:45 | Athletic Club | 0 : 2 | Barcelona |
28.10
18:30
Bayern
RB Leipzig
2
0
|
28.10.2017 18:30 | Bayern | 2 : 0 | RB Leipzig | |||||
28.10
15:30
Hoffenheim
Borussia Mönchengladbach
1
3
|
28.10.2017 15:30 | Hoffenheim | 1 : 3 | Borussia Mönchengladbach | |||||
28.10
15:30
Hertha BSC
Hamburger SV
2
1
|
28.10.2017 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Hamburger SV | |||||
28.10
15:30
Schalke 04
Wolfsburg
1
1
|
28.10.2017 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Wolfsburg | |||||
28.10
15:30
Bayer Leverkusen
Köln
2
1
|
28.10.2017 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 1 | Köln | |||||
28.10
15:30
Hannover 96
Borussia Dortmund
4
2
|
28.10.2017 15:30 | Hannover 96 | 4 : 2 | Borussia Dortmund |
28.10
18:00
Milan
Juventus
0
2
|
28.10.2017 18:00 | Milan | 0 : 2 | Juventus | |||||
28.10
20:45
Roma
Bologna
1
0
|
28.10.2017 20:45 | Roma | 1 : 0 | Bologna |
28.10
17:00
Bordeaux
Monaco
0
2
|
28.10.2017 17:00 | Bordeaux | 0 : 2 | Monaco | |||||
28.10
20:00
Caen
Troyes
1
0
|
28.10.2017 20:00 | Caen | 1 : 0 | Troyes | |||||
28.10
20:00
Dijon
Nantes
1
0
|
28.10.2017 20:00 | Dijon | 1 : 0 | Nantes | |||||
28.10
20:00
Guingamp
Amiens SC
1
1
|
28.10.2017 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Amiens SC | |||||
28.10
20:00
Montpellier
Rennes
0
1
|
28.10.2017 20:00 | Montpellier | 0 : 1 | Rennes | |||||
28.10
20:00
Strasbourg
Angers
2
2
|
28.10.2017 20:00 | Strasbourg | 2 : 2 | Angers |
28.10
19:00
Rad
Vojvodina
0
3
|
28.10.2017 19:00 | Rad | 0 : 3 | Vojvodina |
28.10
14:30
Sloboda
Teleoptik
2
1
|
28.10.2017 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Teleoptik |
28.10
13:30
Spartak
Sloga Radnički
11
0
|
28.10.2017 13:30 | Spartak | 11 : 0 | Sloga Radnički |
28.10
Knjaževac 2015
Kolibri
0
4
|
28.10.2017 | Knjaževac 2015 | 0 : 4 | Kolibri | |||||
28.10
11:30
Majdanpek
Jagodina
0
4
|
28.10.2017 11:30 | Majdanpek | 0 : 4 | Jagodina | |||||
28.10
Krstarica
Levač
3
3
|
28.10.2017 | Krstarica | 3 : 3 | Levač |
28.10
11:00
Partizan
Spartak
3
0
|
28.10.2017 11:00 | Partizan | 3 : 0 | Spartak | |||||
28.10
11:00
Radnički (P)
Čukarički
0
5
|
28.10.2017 11:00 | Radnički (P) | 0 : 5 | Čukarički | |||||
28.10
13:00
Crvena zvezda
Napredak
4
0
|
28.10.2017 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Napredak | |||||
28.10
15:00
Internacional
OFK Beograd
1
0
|
28.10.2017 15:00 | Internacional | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
28.10
14:00
Voždovac
Inđija
2
1
|
28.10.2017 14:00 | Voždovac | 2 : 1 | Inđija |
28.10
18:00
IMT
Radnički (O)
3
1
|
28.10.2017 18:00 | IMT | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
28.10
10:00
Zemun
Kolubara
4
2
|
28.10.2017 10:00 | Zemun | 4 : 2 | Kolubara | |||||
28.10
10:00
Siti Sport Klub
BASK
0
3
|
28.10.2017 10:00 | Siti Sport Klub | 0 : 3 | BASK |
28.10
13:30
Morava (VP)
Proleter 1947
1
1
|
28.10.2017 13:30 | Morava (VP) | 1 : 1 | Proleter 1947 | |||||
28.10
13:30
Karadjordje
Mladi borac
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Karadjordje | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
28.10
13:30
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
2
3
|
28.10.2017 13:30 | Šumadija (A) | 2 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
28.10
13:30
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
8
0
|
28.10.2017 13:30 | Smederevo 1924 | 8 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
28.10
13:30
Mladi radnik 1940
Jasenica 2017
2
3
|
28.10.2017 13:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 3 | Jasenica 2017 |
28.10
09:00
Žarkovo
Zmaj 1953
8
3
|
28.10.2017 09:00 | Žarkovo | 8 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
28.10
09:00
DIF
Budućnost
7
1
|
28.10.2017 09:00 | DIF | 7 : 1 | Budućnost | |||||
28.10
10:00
Srem
Poštar 1930
1
3
|
28.10.2017 10:00 | Srem | 1 : 3 | Poštar 1930 |
28.10
14:30
Palilulac
Zvezdara
2
2
|
28.10.2017 14:30 | Palilulac | 2 : 2 | Zvezdara | |||||
28.10
10:00
Avala
Budućnost
3
1
|
28.10.2017 10:00 | Avala | 3 : 1 | Budućnost | |||||
28.10
12:30
Posavina
GSP Polet
0
3
|
28.10.2017 12:30 | Posavina | 0 : 3 | GSP Polet | |||||
28.10
13:00
Stepojevac Vaga
Beograd 1929
1
5
|
28.10.2017 13:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 5 | Beograd 1929 | |||||
28.10
14:00
Šumadinac
Minel
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Minel |
28.10
10:00
Borac (NS)
Crvena zvezda
1
1
|
28.10.2017 10:00 | Borac (NS) | 1 : 1 | Crvena zvezda |
28.10
11:00
Omladinac 1927
Dolina
1
7
|
28.10.2017 11:00 | Omladinac 1927 | 1 : 7 | Dolina | |||||
28.10
12:30
Glogonj
Borac (Sa)
0
3
|
28.10.2017 12:30 | Glogonj | 0 : 3 | Borac (Sa) |
28.10
11:00
Strela
Partizan (G)
6
4
|
28.10.2017 11:00 | Strela | 6 : 4 | Partizan (G) |
28.10
10:00
RFK N.S. 1921
Dinamo 1945
2
7
|
28.10.2017 10:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 7 | Dinamo 1945 |
28.10
09:00
Radnički MK
011 MK
0
0
|
28.10.2017 09:00 | Radnički MK | 0 : 0 | 011 MK | |||||
28.10
09:00
Rad MK
Sinđelić MK
2
1
|
28.10.2017 09:00 | Rad MK | 2 : 1 | Sinđelić MK |
28.10
15:00
Crvena zvezda MML MK
Rad 2 MO
1
0
|
28.10.2017 15:00 | Crvena zvezda MML MK | 1 : 0 | Rad 2 MO |
28.10
11:00
Dinamo
OFK Beograd
0
2
|
28.10.2017 11:00 | Dinamo | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
28.10
11:00
Novi Pazar
Čukarički
1
0
|
28.10.2017 11:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Čukarički | |||||
28.10
11:00
Voždovac
Teleoptik
3
1
|
28.10.2017 11:00 | Voždovac | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
28.10
13:00
Zemun
Kiker
2
0
|
28.10.2017 13:00 | Zemun | 2 : 0 | Kiker | |||||
28.10
13:00
Partizan
Spartak
3
0
|
28.10.2017 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Spartak | |||||
28.10
13:30
Brodarac
Radnički (N)
2
0
|
28.10.2017 13:30 | Brodarac | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
28.10
15:00
Crvena zvezda
Jagodina
6
0
|
28.10.2017 15:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Jagodina |
28.10
11:00
011
Sindjelić
4
0
|
28.10.2017 11:00 | 011 | 4 : 0 | Sindjelić | |||||
28.10
14:00
IMT
Rad
0
3
|
28.10.2017 14:00 | IMT | 0 : 3 | Rad |
28.10
13:00
Balkan
Omladinac
5
0
|
28.10.2017 13:00 | Balkan | 5 : 0 | Omladinac | |||||
28.10
13:00
OLE
GSP Polet
3
0
|
28.10.2017 13:00 | OLE | 3 : 0 | GSP Polet |
28.10
13:30
Pobeda
Sloga
5
2
|
28.10.2017 13:30 | Pobeda | 5 : 2 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Radnik
Morava
3
3
|
28.10.2017 13:30 | Radnik | 3 : 3 | Morava | |||||
28.10
13:30
Šumadija
7.juli
0
4
|
28.10.2017 13:30 | Šumadija | 0 : 4 | 7.juli |
28.10
08:30
Rakovica
Zmaj 1953
3
1
|
28.10.2017 08:30 | Rakovica | 3 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
28.10
12:30
Novi Beograd
Prva Iskra
3
0
|
28.10.2017 12:30 | Novi Beograd | 3 : 0 | Prva Iskra |
28.10
14:00
Vinogradar
Preporod
3
4
|
28.10.2017 14:00 | Vinogradar | 3 : 4 | Preporod |
28.10
13:30
Slavija
OFK Ras
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Slavija | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
28.10
13:30
Šumadija 1903
Sloga
0
1
|
28.10.2017 13:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Tutin
Bane
3
4
|
28.10.2017 13:30 | Tutin | 3 : 4 | Bane |
28.10
12:00
Radnički (Š)
Indeks
1
2
|
28.10.2017 12:00 | Radnički (Š) | 1 : 2 | Indeks | |||||
28.10
12:30
Petar Puača
Borac (NS)
1
0
|
28.10.2017 12:30 | Petar Puača | 1 : 0 | Borac (NS) | |||||
28.10
12:00
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
1
1
|
28.10.2017 12:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | RFK N.S. 1921 |
28.10
10:30
Spartak
Hajduk junior
1
2
|
28.10.2017 10:30 | Spartak | 1 : 2 | Hajduk junior |
28.10
11:00
Polet
Jugoslavija
2
6
|
28.10.2017 11:00 | Polet | 2 : 6 | Jugoslavija |
28.10
11:00
Crvena Zastava
Strelac
4
7
|
28.10.2017 11:00 | Crvena Zastava | 4 : 7 | Strelac |
28.10
12:00
OFK Vršac
Železničar
2
1
|
28.10.2017 12:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Železničar | |||||
28.10
12:00
ŽAK
Radnički (Zr)
1
4
|
28.10.2017 12:00 | ŽAK | 1 : 4 | Radnički (Zr) |
28.10
14:00
Rudar
Hrtkovci
|
28.10.2017 14:00 | Rudar | : | Hrtkovci | |||||
28.10
14:00
Radnički
PSK Putinci
|
28.10.2017 14:00 | Radnički | : | PSK Putinci | |||||
28.10
14:00
Borac
Mladost
3
0
|
28.10.2017 14:00 | Borac | 3 : 0 | Mladost | |||||
28.10
14:00
Partizan
Donji Petrovci
|
28.10.2017 14:00 | Partizan | : | Donji Petrovci | |||||
28.10
14:00
Fruška Gora
Jedinstvo
|
28.10.2017 14:00 | Fruška Gora | : | Jedinstvo | |||||
28.10
14:00
1. Maj
Napredak
|
28.10.2017 14:00 | 1. Maj | : | Napredak |
28.10
Potisje
AFK
0
16
|
28.10.2017 | Potisje | 0 : 16 | AFK | |||||
28.10
Tisa
Senta
0
14
|
28.10.2017 | Tisa | 0 : 14 | Senta |
28.10
12:00
Sinđelić MK
Lokomotiva MK
2
1
|
28.10.2017 12:00 | Sinđelić MK | 2 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
28.10
11:00
Rad MK
Crvena zvezda MK
0
0
|
28.10.2017 11:00 | Rad MK | 0 : 0 | Crvena zvezda MK | |||||
28.10
10:30
Čukarički MK
Brodarac MK
0
0
|
28.10.2017 10:30 | Čukarički MK | 0 : 0 | Brodarac MK |
28.10
11:00
Kolubara MK
011 MK
|
28.10.2017 11:00 | Kolubara MK | : | 011 MK | |||||
28.10
15:45
OFK Beograd B MK
Brodarac B MK
2
1
|
28.10.2017 15:45 | OFK Beograd B MK | 2 : 1 | Brodarac B MK | |||||
28.10
13:00
Lola MK
DIF MK
4
1
|
28.10.2017 13:00 | Lola MK | 4 : 1 | DIF MK | |||||
28.10
10:00
Nord Star MK
IMT
0
2
|
28.10.2017 10:00 | Nord Star MK | 0 : 2 | IMT |
28.10
12:30
Rakovica MK
Jedinstvo MK
3
0
|
28.10.2017 12:30 | Rakovica MK | 3 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
28.10
10:00
OFK Beograd MK
Sremčica MK
1
6
|
28.10.2017 10:00 | OFK Beograd MK | 1 : 6 | Sremčica MK | |||||
28.10
10:00
Kosmaj MK
Radnički (NB) MK
|
28.10.2017 10:00 | Kosmaj MK | : | Radnički (NB) MK |
28.10
15:00
Partizan
Rad
2
0
|
28.10.2017 15:00 | Partizan | 2 : 0 | Rad | |||||
28.10
12:00
Kolubara
BSK 1925
2
0
|
28.10.2017 12:00 | Kolubara | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
28.10
15:45
Brodarac
OFK Beograd
2
0
|
28.10.2017 15:45 | Brodarac | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
28.10
12:00
Čukarički
011
4
1
|
28.10.2017 12:00 | Čukarički | 4 : 1 | 011 |
28.10
09:00
Napredak
Obilić
3
0
|
28.10.2017 09:00 | Napredak | 3 : 0 | Obilić | |||||
28.10
12:00
AF Djokić
Osipaonica
6
1
|
28.10.2017 12:00 | AF Djokić | 6 : 1 | Osipaonica | |||||
28.10
13:30
Sloboda
Budućnost
4
1
|
28.10.2017 13:30 | Sloboda | 4 : 1 | Budućnost |
28.10
10:00
Palilulac
Vinča
5
1
|
28.10.2017 10:00 | Palilulac | 5 : 1 | Vinča | |||||
28.10
09:00
Selo Mladenovac
Boleč
0
0
|
28.10.2017 09:00 | Selo Mladenovac | 0 : 0 | Boleč | |||||
28.10
13:00
Sopot
Beograd 1929
4
1
|
28.10.2017 13:00 | Sopot | 4 : 1 | Beograd 1929 |
28.10
10:00
Milutinac
Ada
4
2
|
28.10.2017 10:00 | Milutinac | 4 : 2 | Ada |
28.10
Novi Pazar
Sport Klub 99
0
1
|
28.10.2017 | Novi Pazar | 0 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
28.10
OFK AS 2003
Apolon
2
2
|
28.10.2017 | OFK AS 2003 | 2 : 2 | Apolon | |||||
28.10
Pazar Juniors
Šumadija 1903
5
0
|
28.10.2017 | Pazar Juniors | 5 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
28.10
Radnički 1923
Bane
10
1
|
28.10.2017 | Radnički 1923 | 10 : 1 | Bane | |||||
28.10
Kiker
Bubamara
7
1
|
28.10.2017 | Kiker | 7 : 1 | Bubamara | |||||
28.10
Arsenal
Kosmet
3
0
|
28.10.2017 | Arsenal | 3 : 0 | Kosmet | |||||
28.10
OFK National AG
Apolon 4
0
4
|
28.10.2017 | OFK National AG | 0 : 4 | Apolon 4 |
28.10
09:30
Srem
Indeks
5
3
|
28.10.2017 09:30 | Srem | 5 : 3 | Indeks | |||||
28.10
10:00
Petar Puača
Prof. Bolesnikov
2
0
|
28.10.2017 10:00 | Petar Puača | 2 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
28.10
10:00
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
0
1
|
28.10.2017 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | RFK N.S. 1921 |
28.10
10:00
Radnički (S)
Tekstilac
4
0
|
28.10.2017 10:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Tekstilac | |||||
28.10
10:00
Spartak
Hajduk junior
2
1
|
28.10.2017 10:00 | Spartak | 2 : 1 | Hajduk junior | |||||
28.10
10:00
TSC
CFK
1
0
|
28.10.2017 10:00 | TSC | 1 : 0 | CFK |
28.10
10:00
Coerver junior FA
Radnički (K)
1
1
|
28.10.2017 10:00 | Coerver junior FA | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
28.10
14:00
OFK Vršac
Mundial
1
1
|
28.10.2017 14:00 | OFK Vršac | 1 : 1 | Mundial | |||||
28.10
10:00
BAK
Dinamo 1945
2
7
|
28.10.2017 10:00 | BAK | 2 : 7 | Dinamo 1945 |
28.10
10:00
Banat (I)
Hajdučica
5
3
|
28.10.2017 10:00 | Banat (I) | 5 : 3 | Hajdučica | |||||
28.10
10:00
Budućnost (A)
Proleter
2
4
|
28.10.2017 10:00 | Budućnost (A) | 2 : 4 | Proleter |
28.10
14:00
Proleter
Budućnost (BB)
4
1
|
28.10.2017 14:00 | Proleter | 4 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
28.10
10:00
Mladost (O)
Stari Tamiš
4
3
|
28.10.2017 10:00 | Mladost (O) | 4 : 3 | Stari Tamiš |
28.10
Sinđelić
Cer
2
3
|
28.10.2017 | Sinđelić | 2 : 3 | Cer | |||||
28.10
Jedinstvo
Jadar 07 1
1
3
|
28.10.2017 | Jedinstvo | 1 : 3 | Jadar 07 1 | |||||
28.10
Podrinje
Jadar 07 2
2
10
|
28.10.2017 | Podrinje | 2 : 10 | Jadar 07 2 | |||||
28.10
Pčelinjo
Radnički Stobeks
6
0
|
28.10.2017 | Pčelinjo | 6 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
28.10
Sloga
Loznica
1
4
|
28.10.2017 | Sloga | 1 : 4 | Loznica | |||||
28.10
Vidojevica
Antimon
4
1
|
28.10.2017 | Vidojevica | 4 : 1 | Antimon |
28.10
10:00
Novi Beograd
IMT
2
0
|
28.10.2017 10:00 | Novi Beograd | 2 : 0 | IMT | |||||
28.10
10:00
Sinđelić
Borac
3
0
|
28.10.2017 10:00 | Sinđelić | 3 : 0 | Borac | |||||
28.10
14:00
Graficar
Bežanija
0
0
|
28.10.2017 14:00 | Graficar | 0 : 0 | Bežanija |
28.10
10:00
OFK Vršac
Železničar
2
0
|
28.10.2017 10:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Železničar | |||||
28.10
10:00
ŽAK
Radnički (Zr)
0
5
|
28.10.2017 10:00 | ŽAK | 0 : 5 | Radnički (Zr) |
28.10
Tornjoš
Tisa
19
0
|
28.10.2017 | Tornjoš | 19 : 0 | Tisa |
28.10
Zvižd
Homoljac
3
0
|
28.10.2017 | Zvižd | 3 : 0 | Homoljac | |||||
28.10
Petar Dobrnjac
Kostolac 2008
1
16
|
28.10.2017 | Petar Dobrnjac | 1 : 16 | Kostolac 2008 |
28.10
10:00
Derbi 2017
Venčani
0
5
|
28.10.2017 10:00 | Derbi 2017 | 0 : 5 | Venčani | |||||
28.10
12:00
KMF Aranđelovac
Proleter 1976
12
0
|
28.10.2017 12:00 | KMF Aranđelovac | 12 : 0 | Proleter 1976 | |||||
28.10
12:00
Aranđelovac
Mladi Rudar
6
2
|
28.10.2017 12:00 | Aranđelovac | 6 : 2 | Mladi Rudar | |||||
28.10
11:00
Partizan 1945
Banja 1957
2
0
|
28.10.2017 11:00 | Partizan 1945 | 2 : 0 | Banja 1957 |
28.10
09:30
011 MK
Čukarički MK
0
14
|
28.10.2017 09:30 | 011 MK | 0 : 14 | Čukarički MK | |||||
28.10
15:00
DIF MK
Radnički (O) MK
0
4
|
28.10.2017 15:00 | DIF MK | 0 : 4 | Radnički (O) MK | |||||
28.10
10:00
Internacional MK
Radnički (NB) MK
3
0
|
28.10.2017 10:00 | Internacional MK | 3 : 0 | Radnički (NB) MK |
28.10
13:00
OFK Beograd B MK
Sinđelić MK
2
2
|
28.10.2017 13:00 | OFK Beograd B MK | 2 : 2 | Sinđelić MK | |||||
28.10
11:00
Olimpik MK
Radnički PDM MK
4
0
|
28.10.2017 11:00 | Olimpik MK | 4 : 0 | Radnički PDM MK | |||||
28.10
13:00
Rad MK
PKB MK
3
0
|
28.10.2017 13:00 | Rad MK | 3 : 0 | PKB MK |
28.10
09:30
Ole MK
Petlić MK
0
1
|
28.10.2017 09:30 | Ole MK | 0 : 1 | Petlić MK | |||||
28.10
17:00
Rakovica MK
Srem MK
3
2
|
28.10.2017 17:00 | Rakovica MK | 3 : 2 | Srem MK | |||||
28.10
10:00
Trijumf MK
Zemun B MK
0
1
|
28.10.2017 10:00 | Trijumf MK | 0 : 1 | Zemun B MK | |||||
28.10
13:00
BASK MK
Lokomotiva MK
0
1
|
28.10.2017 13:00 | BASK MK | 0 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
28.10
10:00
BSK 1926 MK
Žarkovo MK
10
3
|
28.10.2017 10:00 | BSK 1926 MK | 10 : 3 | Žarkovo MK |
28.10
Kolubara
Leštane
6
1
|
28.10.2017 | Kolubara | 6 : 1 | Leštane | |||||
28.10
Rad
Crvena zvezda
0
6
|
28.10.2017 | Rad | 0 : 6 | Crvena zvezda |
28.10
18:45
OFK Beograd
Teleoptik
0
0
|
28.10.2017 18:45 | OFK Beograd | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
28.10
09:30
Kolubara
BSK 1925
1
1
|
28.10.2017 09:30 | Kolubara | 1 : 1 | BSK 1925 |
28.10
10:00
Obilić
Bačka 1901
4
1
|
28.10.2017 10:00 | Obilić | 4 : 1 | Bačka 1901 |
28.10
15:00
Lola
Olimpik
0
12
|
28.10.2017 15:00 | Lola | 0 : 12 | Olimpik | |||||
28.10
10:00
Dominus
Jedinstvo
4
3
|
28.10.2017 10:00 | Dominus | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.10
09:00
Crveni orao
IMT
3
2
|
28.10.2017 09:00 | Crveni orao | 3 : 2 | IMT |
28.10
10:00
Balkan
Beograd 1929
0
2
|
28.10.2017 10:00 | Balkan | 0 : 2 | Beograd 1929 | |||||
28.10
13:00
Zvezdara
Banja
2
3
|
28.10.2017 13:00 | Zvezdara | 2 : 3 | Banja | |||||
28.10
10:00
Hajduk
Torlak
2
3
|
28.10.2017 10:00 | Hajduk | 2 : 3 | Torlak | |||||
28.10
12:00
Crvenka
Atakante
0
1
|
28.10.2017 12:00 | Crvenka | 0 : 1 | Atakante |
28.10
10:30
Napredak
Karioke
0
6
|
28.10.2017 10:30 | Napredak | 0 : 6 | Karioke | |||||
28.10
12:00
Nord Star
Lokomotiva
0
1
|
28.10.2017 12:00 | Nord Star | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
28.10
10:00
Velika Moštanica
Borac
0
5
|
28.10.2017 10:00 | Velika Moštanica | 0 : 5 | Borac | |||||
28.10
11:00
Munja Barič
Heroj Polet
6
0
|
28.10.2017 11:00 | Munja Barič | 6 : 0 | Heroj Polet |
28.10
09:00
Lokomotiva
Kormoran
4
0
|
28.10.2017 09:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Kormoran | |||||
28.10
11:00
Leštane
Zemun
1
7
|
28.10.2017 11:00 | Leštane | 1 : 7 | Zemun |
28.10
12:00
DIF
OFK Beograd
2
3
|
28.10.2017 12:00 | DIF | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
28.10
15:30
Zemun
Ada
1
6
|
28.10.2017 15:30 | Zemun | 1 : 6 | Ada |
28.10
Pazar Juniors
Trepča
4
1
|
28.10.2017 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Trepča | |||||
28.10
OFK AS
Kosmet
3
1
|
28.10.2017 | OFK AS | 3 : 1 | Kosmet | |||||
28.10
Sport Klub 99
OFK National AG
1
1
|
28.10.2017 | Sport Klub 99 | 1 : 1 | OFK National AG |
28.10
10:00
Urovci
Radnički
3
1
|
28.10.2017 10:00 | Urovci | 3 : 1 | Radnički |
28.10
10:00
Krtinska
Zvezda
5
2
|
28.10.2017 10:00 | Krtinska | 5 : 2 | Zvezda | |||||
28.10
10:00
Posavina
Partizan
1
2
|
28.10.2017 10:00 | Posavina | 1 : 2 | Partizan |
28.10
10:00
Budućnost Krušik
Ribnica
4
0
|
28.10.2017 10:00 | Budućnost Krušik | 4 : 0 | Ribnica | |||||
28.10
10:00
Omladinac
Jedinstvo
1
2
|
28.10.2017 10:00 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.10
10:00
OFK Osečina
Radnički (V)
0
0
|
28.10.2017 10:00 | OFK Osečina | 0 : 0 | Radnički (V) |
28.10
Gučevo
Loznica 1
0
16
|
28.10.2017 | Gučevo | 0 : 16 | Loznica 1 | |||||
28.10
Jadar 07
Pčelinjo
2
1
|
28.10.2017 | Jadar 07 | 2 : 1 | Pčelinjo | |||||
28.10
Podrinje
Radnički Stobeks
4
1
|
28.10.2017 | Podrinje | 4 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
28.10
Loznica 2
Jedinstvo
4
2
|
28.10.2017 | Loznica 2 | 4 : 2 | Jedinstvo |
28.10
16:00
Zvezdara
Rekreativo
2
3
|
28.10.2017 16:00 | Zvezdara | 2 : 3 | Rekreativo |
28.10
20:00
Sveti Đorđe
Dunav 2014
85
58
|
28.10.2017 20:00 | Sveti Đorđe | 85 : 58 | Dunav 2014 |
28.10
19:00
Zlatar
Radnički VA
95
63
|
28.10.2017 19:00 | Zlatar | 95 : 63 | Radnički VA | |||||
28.10
18:00
Crnokosa
Paraćin
95
86
|
28.10.2017 18:00 | Crnokosa | 95 : 86 | Paraćin | |||||
28.10
18:00
Zekas 75
Prva Petoletka
75
70
|
28.10.2017 18:00 | Zekas 75 | 75 : 70 | Prva Petoletka |
28.10
18:00
Jastrebac
Rtanj
62
70
|
28.10.2017 18:00 | Jastrebac | 62 : 70 | Rtanj | |||||
28.10
18:00
Radnik
Niš
83
77
|
28.10.2017 18:00 | Radnik | 83 : 77 | Niš | |||||
28.10
17:00
Prokuplje
Junior
90
68
|
28.10.2017 17:00 | Prokuplje | 90 : 68 | Junior |
28.10
17:00
Beko
BKK Radnički
78
70
|
28.10.2017 17:00 | Beko | 78 : 70 | BKK Radnički | |||||
28.10
12:00
Slodes
Radnički (O)
100
75
|
28.10.2017 12:00 | Slodes | 100 : 75 | Radnički (O) | |||||
28.10
15:45
Borac
Astra
95
79
|
28.10.2017 15:45 | Borac | 95 : 79 | Astra | |||||
28.10
13:30
Zemun Fitofarmacija
BASK
83
78
|
28.10.2017 13:30 | Zemun Fitofarmacija | 83 : 78 | BASK |
28.10
18:00
Sivac
Petrovgrad
98
74
|
28.10.2017 18:00 | Sivac | 98 : 74 | Petrovgrad | |||||
28.10
17:30
Kadet
Star
79
92
|
28.10.2017 17:30 | Kadet | 79 : 92 | Star | |||||
28.10
18:30
Velika Kikinda
Bagljaš
86
58
|
28.10.2017 18:30 | Velika Kikinda | 86 : 58 | Bagljaš |
28.10
19:00
Jedinstvo
Pink
93
86
|
28.10.2017 19:00 | Jedinstvo | 93 : 86 | Pink | |||||
28.10
18:00
Jadran
Šimanovci
85
56
|
28.10.2017 18:00 | Jadran | 85 : 56 | Šimanovci | |||||
28.10
16:30
Stara Pazova
Opovo 99
88
84
|
28.10.2017 16:30 | Stara Pazova | 88 : 84 | Opovo 99 | |||||
28.10
20:00
RU Koš
Železničar
50
98
|
28.10.2017 20:00 | RU Koš | 50 : 98 | Železničar | |||||
28.10
18:00
Lokomotiva 2016
Vojka
58
103
|
28.10.2017 18:00 | Lokomotiva 2016 | 58 : 103 | Vojka |
28.10
17:00
Student 014
Rađevac
103
53
|
28.10.2017 17:00 | Student 014 | 103 : 53 | Rađevac | |||||
28.10
21:30
Ub
M015
78
82
|
28.10.2017 21:30 | Ub | 78 : 82 | M015 |
28.10
18:00
Sloga (D)
Sloga Elite
77
79
|
28.10.2017 18:00 | Sloga (D) | 77 : 79 | Sloga Elite | |||||
28.10
Zicer 2014
Despot
20
0
|
28.10.2017 | Zicer 2014 | 20 : 0 | Despot |
28.10
18:00
Pusta Reka
Hisar
77
91
|
28.10.2017 18:00 | Pusta Reka | 77 : 91 | Hisar | |||||
28.10
12:30
Fair Play
Zicer
99
49
|
28.10.2017 12:30 | Fair Play | 99 : 49 | Zicer | |||||
28.10
15:30
Actavis Academy
Đerdap
147
44
|
28.10.2017 15:30 | Actavis Academy | 147 : 44 | Đerdap | |||||
28.10
16:30
Kuršumlija
Vlasotince
83
48
|
28.10.2017 16:30 | Kuršumlija | 83 : 48 | Vlasotince |
28.10
10:00
Barajevo Bambi
Veba Basket
61
67
|
28.10.2017 10:00 | Barajevo Bambi | 61 : 67 | Veba Basket | |||||
28.10
18:30
LA Basket
Barajevo
71
89
|
28.10.2017 18:30 | LA Basket | 71 : 89 | Barajevo | |||||
28.10
19:30
Umka 2009
Vizura
82
83
|
28.10.2017 19:30 | Umka 2009 | 82 : 83 | Vizura |
28.10
17:00
Mega Bemax
Cedevita
77
81
|
28.10.2017 17:00 | Mega Bemax | 77 : 81 | Cedevita |
28.10
18:00
Zlatibor
Borac
81
59
|
28.10.2017 18:00 | Zlatibor | 81 : 59 | Borac | |||||
28.10
21:00
Sloga
Spartak
82
90
|
28.10.2017 21:00 | Sloga | 82 : 90 | Spartak | |||||
28.10
19:30
Tamiš
Metalac
85
94
|
28.10.2017 19:30 | Tamiš | 85 : 94 | Metalac | |||||
28.10
20:00
Dunav
KKK Radnički
86
67
|
28.10.2017 20:00 | Dunav | 86 : 67 | KKK Radnički |
28.10
19:00
Sloboda
Napredak Bosphorus
95
80
|
28.10.2017 19:00 | Sloboda | 95 : 80 | Napredak Bosphorus | |||||
28.10
18:00
Smederevo 1953
Proleter Naftagas
68
82
|
28.10.2017 18:00 | Smederevo 1953 | 68 : 82 | Proleter Naftagas | |||||
28.10
19:00
Klik
Akademik
86
80
|
28.10.2017 19:00 | Klik | 86 : 80 | Akademik | |||||
28.10
20:00
Konstantin
Kolubara LA 2003
84
71
|
28.10.2017 20:00 | Konstantin | 84 : 71 | Kolubara LA 2003 | |||||
28.10
18:00
Zdravlje Leskovac
Žarkovo
99
97
|
28.10.2017 18:00 | Zdravlje Leskovac | 99 : 97 | Žarkovo |
28.10
19:00
Železničar
Ljubovija
59
80
|
28.10.2017 19:00 | Železničar | 59 : 80 | Ljubovija | |||||
28.10
12:00
Lim
Loznica
53
73
|
28.10.2017 12:00 | Lim | 53 : 73 | Loznica |
28.10
19:00
Radnički 2016
Paraćin
78
47
|
28.10.2017 19:00 | Radnički 2016 | 78 : 47 | Paraćin | |||||
28.10
17:00
Gimnazijalac
Actavis academy
74
48
|
28.10.2017 17:00 | Gimnazijalac | 74 : 48 | Actavis academy | |||||
28.10
15:00
Bagdala
Palanka 2012
50
76
|
28.10.2017 15:00 | Bagdala | 50 : 76 | Palanka 2012 | |||||
28.10
14:00
Topličanin 2012
Hajduk Veljko
0
20
|
28.10.2017 14:00 | Topličanin 2012 | 0 : 20 | Hajduk Veljko | |||||
28.10
15:00
Trstenik
Radnički (KG)
59
89
|
28.10.2017 15:00 | Trstenik | 59 : 89 | Radnički (KG) |
28.10
Čelarevo
Srbobran
78
51
|
28.10.2017 | Čelarevo | 78 : 51 | Srbobran |
28.10
19:30
Delfin
Stara Pazova
32
100
|
28.10.2017 19:30 | Delfin | 32 : 100 | Stara Pazova | |||||
28.10
17:30
Novosadska ŽKA
Topolčanka
87
54
|
28.10.2017 17:30 | Novosadska ŽKA | 87 : 54 | Topolčanka | |||||
28.10
14:00
Sivac
Jedinstvo (NB)
20
0
|
28.10.2017 14:00 | Sivac | 20 : 0 | Jedinstvo (NB) |
28.10
20:30
Vršac
Crvena zvezda
39
110
|
28.10.2017 20:30 | Vršac | 39 : 110 | Crvena zvezda | |||||
28.10
15:30
Partizan 1953
Šabac
75
70
|
28.10.2017 15:30 | Partizan 1953 | 75 : 70 | Šabac | |||||
28.10
19:30
Spartak
Beočin
53
76
|
28.10.2017 19:30 | Spartak | 53 : 76 | Beočin | |||||
28.10
18:30
Student
Vrbas Medela
79
65
|
28.10.2017 18:30 | Student | 79 : 65 | Vrbas Medela | |||||
28.10
17:00
Kraljevo
Šumadija
74
45
|
28.10.2017 17:00 | Kraljevo | 74 : 45 | Šumadija |
28.10
13:00
Partizan
Antena
3
0
|
28.10.2017 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Antena |
28.10
18:00
Ozren
Topličanin
2
3
|
28.10.2017 18:00 | Ozren | 2 : 3 | Topličanin |
28.10
16:00
Dunav Volley
Proleter
1
3
|
28.10.2017 16:00 | Dunav Volley | 1 : 3 | Proleter | |||||
28.10
19:00
Kulpin
Maglić 1953
3
1
|
28.10.2017 19:00 | Kulpin | 3 : 1 | Maglić 1953 |
28.10
Kikinda
Vrbas
1
3
|
28.10.2017 | Kikinda | 1 : 3 | Vrbas | |||||
28.10
Novi Sad 2
Stražilovo
0
3
|
28.10.2017 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
28.10
Sloven
Vest
3
0
|
28.10.2017 | Sloven | 3 : 0 | Vest | |||||
28.10
Mladost
Klek Srbijašume 2
3
1
|
28.10.2017 | Mladost | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 |
28.10
19:15
As
Crnjanski
0
3
|
28.10.2017 19:15 | As | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
28.10
18:40
Lucky Star
Roda
3
0
|
28.10.2017 18:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Roda |
28.10
19:00
Stig
Mladi Radnik 2
3
1
|
28.10.2017 19:00 | Stig | 3 : 1 | Mladi Radnik 2 |
28.10
19:00
Spartak (Lj)
Crvena zvezda
2
3
|
28.10.2017 19:00 | Spartak (Lj) | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
28.10
18:00
Novi Pazar
Spartak (Su)
3
1
|
28.10.2017 18:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Spartak (Su) |
28.10
16:30
Partizan
VA-014 Gorenje
2
3
|
28.10.2017 16:30 | Partizan | 2 : 3 | VA-014 Gorenje | |||||
28.10
17:00
Železničar (Bg)
Smederevo Carina
0
3
|
28.10.2017 17:00 | Železničar (Bg) | 0 : 3 | Smederevo Carina | |||||
28.10
19:00
VGSK
Borac (St)
1
3
|
28.10.2017 19:00 | VGSK | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
28.10
19:00
Mladenovac
Napredak 037
3
2
|
28.10.2017 19:00 | Mladenovac | 3 : 2 | Napredak 037 | |||||
28.10
19:00
Futog
Kosovska Mitrovica
3
2
|
28.10.2017 19:00 | Futog | 3 : 2 | Kosovska Mitrovica | |||||
28.10
19:00
Klek Srbijašume
Jagodina
1
3
|
28.10.2017 19:00 | Klek Srbijašume | 1 : 3 | Jagodina |
28.10
16:00
Užice
Banat
3
2
|
28.10.2017 16:00 | Užice | 3 : 2 | Banat |
28.10
17:00
Panda
Paraćin
3
1
|
28.10.2017 17:00 | Panda | 3 : 1 | Paraćin | |||||
28.10
18:00
Bor
Zaječar
1
3
|
28.10.2017 18:00 | Bor | 1 : 3 | Zaječar | |||||
28.10
18:00
Majdanpek FBC
Stampedo
1
3
|
28.10.2017 18:00 | Majdanpek FBC | 1 : 3 | Stampedo |
28.10
16:00
Crnokosa Artos
Bambi volej
1
3
|
28.10.2017 16:00 | Crnokosa Artos | 1 : 3 | Bambi volej | |||||
28.10
16:30
Trstenik
Novi Pazar
3
2
|
28.10.2017 16:30 | Trstenik | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
28.10
17:00
Leposavić
Tara
3
0
|
28.10.2017 17:00 | Leposavić | 3 : 0 | Tara |
28.10
18:00
Elan Volej
Kikinda
3
0
|
28.10.2017 18:00 | Elan Volej | 3 : 0 | Kikinda | |||||
28.10
18:00
Partizan
Volejstars
0
3
|
28.10.2017 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Volejstars | |||||
28.10
16:00
Futog vest
Ruma
3
0
|
28.10.2017 16:00 | Futog vest | 3 : 0 | Ruma |
28.10
19:00
Mladi radnik
Šumadija
3
1
|
28.10.2017 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Šumadija | |||||
28.10
19:00
Smeč 5
Tehničar
0
3
|
28.10.2017 19:00 | Smeč 5 | 0 : 3 | Tehničar |
28.10
14:30
Imlek
Radnički
3
1
|
28.10.2017 14:30 | Imlek | 3 : 1 | Radnički | |||||
28.10
12:30
AS Batajnica
Lazarevac
3
0
|
28.10.2017 12:30 | AS Batajnica | 3 : 0 | Lazarevac |
28.10
Surdulica
BSK
|
28.10.2017 | Surdulica | : | BSK | |||||
28.10
13:00
Topličanin 2002
Pusta Reka
0
3
|
28.10.2017 13:00 | Topličanin 2002 | 0 : 3 | Pusta Reka |
28.10
13:00
Apatin
Hajduk
3
0
|
28.10.2017 13:00 | Apatin | 3 : 0 | Hajduk |
28.10
14:00
Krajišnik
Klek Srbijašume 2
0
3
|
28.10.2017 14:00 | Krajišnik | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 | |||||
28.10
18:00
Hercegovina
Banat
1
3
|
28.10.2017 18:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Banat | |||||
28.10
19:30
Dunav
Vršac
3
1
|
28.10.2017 19:30 | Dunav | 3 : 1 | Vršac |
28.10
15:30
Prvi Tempo
Blok Aut
3
0
|
28.10.2017 15:30 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
28.10
16:00
Trijumf 2013
NS Tim
0
3
|
28.10.2017 16:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | NS Tim |
28.10
20:00
Novi Sad 2
Bečej
1
3
|
28.10.2017 20:00 | Novi Sad 2 | 1 : 3 | Bečej |
28.10
18:15
Dunav
Obilić
3
1
|
28.10.2017 18:15 | Dunav | 3 : 1 | Obilić | |||||
28.10
20:30
Spas
Crnjanski
0
3
|
28.10.2017 20:30 | Spas | 0 : 3 | Crnjanski |
28.10
19:30
Kolubara
Obrenovac
1
3
|
28.10.2017 19:30 | Kolubara | 1 : 3 | Obrenovac |
28.10
13:30
Feniks Čukarički
Akademija Singidunum
3
0
|
28.10.2017 13:30 | Feniks Čukarički | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
28.10
20:00
Srem
Železničar
1
3
|
28.10.2017 20:00 | Srem | 1 : 3 | Železničar | |||||
28.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Vizura
3
2
|
28.10.2017 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Vizura | |||||
28.10
17:00
Dinamo
Crvena zvezda
0
3
|
28.10.2017 17:00 | Dinamo | 0 : 3 | Crvena zvezda |
28.10
19:00
Valjevo
Futog
3
0
|
28.10.2017 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Futog | |||||
28.10
20:00
Gimnazijalac
Smederevo
1
3
|
28.10.2017 20:00 | Gimnazijalac | 1 : 3 | Smederevo | |||||
28.10
20:00
Beograd
Takovo-Zvezda Helios
3
1
|
28.10.2017 20:00 | Beograd | 3 : 1 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
28.10
19:30
Roda
Omladinac
2
3
|
28.10.2017 19:30 | Roda | 2 : 3 | Omladinac |
28.10
16:20
Kralj
Ivanjica
3
0
|
28.10.2017 16:20 | Kralj | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
28.10
16:00
Kraguj-Radnički
Inđija
0
3
|
28.10.2017 16:00 | Kraguj-Radnički | 0 : 3 | Inđija | |||||
28.10
19:00
Borac (Ča)
Sterija
3
1
|
28.10.2017 19:00 | Borac (Ča) | 3 : 1 | Sterija |
28.10
16:20
Obrenovac
AS
1
3
|
28.10.2017 16:20 | Obrenovac | 1 : 3 | AS | |||||
28.10
16:20
Roda
Partizan
3
0
|
28.10.2017 16:20 | Roda | 3 : 0 | Partizan | |||||
28.10
18:10
Lucky Star
Crnjanski
1
3
|
28.10.2017 18:10 | Lucky Star | 1 : 3 | Crnjanski | |||||
28.10
18:10
Crvena zvezda
Blok Aut
2
3
|
28.10.2017 18:10 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Blok Aut |
28.10
12:05
Dunav
BG Volley
3
0
|
28.10.2017 12:05 | Dunav | 3 : 0 | BG Volley | |||||
28.10
12:05
Mladenovac
Akademija Singidunum
3
0
|
28.10.2017 12:05 | Mladenovac | 3 : 0 | Akademija Singidunum | |||||
28.10
10:20
Železničar
21. maj
1
3
|
28.10.2017 10:20 | Železničar | 1 : 3 | 21. maj | |||||
28.10
13:55
Pionir
Kolubara
2
3
|
28.10.2017 13:55 | Pionir | 2 : 3 | Kolubara | |||||
28.10
10:20
Radnički
Železnik 2012
0
3
|
28.10.2017 10:20 | Radnički | 0 : 3 | Železnik 2012 | |||||
28.10
13:55
Crnjanski
Volleyland
0
3
|
28.10.2017 13:55 | Crnjanski | 0 : 3 | Volleyland |
28.10
19:00
Crvena zvezda
Mladost TSK
35
20
|
28.10.2017 19:00 | Crvena zvezda | 35 : 20 | Mladost TSK | |||||
28.10
19:00
Banatski Karlovac
Apatin
35
28
|
28.10.2017 19:00 | Banatski Karlovac | 35 : 28 | Apatin |
28.10
19:00
Bane
Pobednik
21
31
|
28.10.2017 19:00 | Bane | 21 : 31 | Pobednik |
28.10
15:30
Sloga
Metalac Gorenje
26
21
|
28.10.2017 15:30 | Sloga | 26 : 21 | Metalac Gorenje | |||||
28.10
20:45
SC Voždovac 2012
PKB
21
20
|
28.10.2017 20:45 | SC Voždovac 2012 | 21 : 20 | PKB | |||||
28.10
18:30
BASK Soko
Radnički
23
24
|
28.10.2017 18:30 | BASK Soko | 23 : 24 | Radnički | |||||
28.10
17:30
Metaloplastika 2
Novi Beograd
26
26
|
28.10.2017 17:30 | Metaloplastika 2 | 26 : 26 | Novi Beograd |
28.10
19:00
Rtanj
Hisar
10
0
|
28.10.2017 19:00 | Rtanj | 10 : 0 | Hisar | |||||
28.10
15:30
Aleksinac
Radnički
34
33
|
28.10.2017 15:30 | Aleksinac | 34 : 33 | Radnički |
28.10
19:00
Radnički (JT)
Radnički 1958
28
23
|
28.10.2017 19:00 | Radnički (JT) | 28 : 23 | Radnički 1958 | |||||
28.10
19:00
Vojvoda Stepa
PIK Prigrevica
28
24
|
28.10.2017 19:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 24 | PIK Prigrevica | |||||
28.10
19:00
Somborelektro
Slavija
25
27
|
28.10.2017 19:00 | Somborelektro | 25 : 27 | Slavija |
28.10
19:00
Lokomotiva 2
Radnički 1964 2
15
38
|
28.10.2017 19:00 | Lokomotiva 2 | 15 : 38 | Radnički 1964 2 | |||||
28.10
19:30
Novi Pazar 2
Mokra gora 2
16
31
|
28.10.2017 19:30 | Novi Pazar 2 | 16 : 31 | Mokra gora 2 |
28.10
19:00
Hajduk Veljko 2
Rembas
33
38
|
28.10.2017 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 33 : 38 | Rembas | |||||
28.10
19:00
Mladost 1949
Arif Knjaz 1957
32
20
|
28.10.2017 19:00 | Mladost 1949 | 32 : 20 | Arif Knjaz 1957 |
28.10
19:00
Smederevo 2
Jedinstvo 1974
28
32
|
28.10.2017 19:00 | Smederevo 2 | 28 : 32 | Jedinstvo 1974 | |||||
28.10
19:00
Morava 2
Palanka
36
31
|
28.10.2017 19:00 | Morava 2 | 36 : 31 | Palanka |
28.10
16:30
Dorćol
Prva Iskra Barič
32
30
|
28.10.2017 16:30 | Dorćol | 32 : 30 | Prva Iskra Barič | |||||
28.10
17:00
Gučevo
Loznica 2
22
20
|
28.10.2017 17:00 | Gučevo | 22 : 20 | Loznica 2 |
28.10
17:00
Radan
Topličanin 2
24
23
|
28.10.2017 17:00 | Radan | 24 : 23 | Topličanin 2 | |||||
28.10
19:00
Planinka PV - 2
Železničar 1949 - 2
22
25
|
28.10.2017 19:00 | Planinka PV - 2 | 22 : 25 | Železničar 1949 - 2 | |||||
28.10
16:00
Morava 84
Dubočica 54 - 2
34
45
|
28.10.2017 16:00 | Morava 84 | 34 : 45 | Dubočica 54 - 2 |
28.10
16:00
Kljajićevo
Sombor
35
25
|
28.10.2017 16:00 | Kljajićevo | 35 : 25 | Sombor |
28.10
15:00
Jedinstvo
Obilić
34
22
|
28.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 34 : 22 | Obilić |
28.10
17:00
Inđija 2
Ruma
23
33
|
28.10.2017 17:00 | Inđija 2 | 23 : 33 | Ruma | |||||
28.10
20:00
Vojka
Beočin
40
29
|
28.10.2017 20:00 | Vojka | 40 : 29 | Beočin |
28.10
18:00
Sloven
Deronje
39
20
|
28.10.2017 18:00 | Sloven | 39 : 20 | Deronje |
28.10
18:00
Knjaz Miloš 2
Metalac 2
40
24
|
28.10.2017 18:00 | Knjaz Miloš 2 | 40 : 24 | Metalac 2 | |||||
28.10
17:00
Župa
Radnički 1964
16
21
|
28.10.2017 17:00 | Župa | 16 : 21 | Radnički 1964 | |||||
28.10
18:30
Napredak 12
Prijepolje
23
18
|
28.10.2017 18:30 | Napredak 12 | 23 : 18 | Prijepolje |
28.10
19:00
Đerdap
Dubočica
28
10
|
28.10.2017 19:00 | Đerdap | 28 : 10 | Dubočica |
28.10
15:00
Mladi radnik
Beograd
21
20
|
28.10.2017 15:00 | Mladi radnik | 21 : 20 | Beograd |
28.10
19:00
Jabuka (Ž)
Gradnulica
23
14
|
28.10.2017 19:00 | Jabuka (Ž) | 23 : 14 | Gradnulica |
28.10
16:00
Apatin (Ž)
Rusin
48
18
|
28.10.2017 16:00 | Apatin (Ž) | 48 : 18 | Rusin |
28.10
19:30
Voždovac 1955 2
Kolubara
31
30
|
28.10.2017 19:30 | Voždovac 1955 2 | 31 : 30 | Kolubara |
28.10
20:00
Medicinar
Jagodina
33
26
|
28.10.2017 20:00 | Medicinar | 33 : 26 | Jagodina | |||||
28.10
21:00
Sloga (PM)
Naisa
26
34
|
28.10.2017 21:00 | Sloga (PM) | 26 : 34 | Naisa | |||||
28.10
20:00
Mladost (NP)
Kikinda
20
23
|
28.10.2017 20:00 | Mladost (NP) | 20 : 23 | Kikinda |
28.10
21:00
Jadran Split
Jadran Carine
8
10
|
28.10.2017 21:00 | Jadran Split | 8 : 10 | Jadran Carine | |||||
28.10
19:00
Primorac
Jug CO
9
16
|
28.10.2017 19:00 | Primorac | 9 : 16 | Jug CO | |||||
28.10
18:00
HAVK Mladost
Mornar BS
14
7
|
28.10.2017 18:00 | HAVK Mladost | 14 : 7 | Mornar BS | |||||
28.10
19:30
OVK POŠK
Budva
11
7
|
28.10.2017 19:30 | OVK POŠK | 11 : 7 | Budva |
28.10
18:00
Valjevo
Šabac
7
9
|
28.10.2017 18:00 | Valjevo | 7 : 9 | Šabac | |||||
28.10
19:45
Medveščak
Zadar 1952
11
7
|
28.10.2017 19:45 | Medveščak | 11 : 7 | Zadar 1952 | |||||
28.10
19:00
Vojvodina
VA Cattaro
12
6
|
28.10.2017 19:00 | Vojvodina | 12 : 6 | VA Cattaro | |||||
28.10
20:00
Nais
BVK Crvena zvezda
6
9
|
28.10.2017 20:00 | Nais | 6 : 9 | BVK Crvena zvezda |
28.10
17:00
Nova Pazova
Smederevo
5
0
|
28.10.2017 17:00 | Nova Pazova | 5 : 0 | Smederevo | |||||
28.10
19:30
Pirot
Novi Pazar
1
2
|
28.10.2017 19:30 | Pirot | 1 : 2 | Novi Pazar |
28.10
18:30
Put-inženjering
Sopot
6
7
|
28.10.2017 18:30 | Put-inženjering | 6 : 7 | Sopot | |||||
28.10
19:00
Vranje
Ivanjica
5
2
|
28.10.2017 19:00 | Vranje | 5 : 2 | Ivanjica |
28.10
16:00
Raška
Kragujevac 2011
5
4
|
28.10.2017 16:00 | Raška | 5 : 4 | Kragujevac 2011 |
28.10
20:00
Miners
BSK
7
7
|
28.10.2017 20:00 | Miners | 7 : 7 | BSK | |||||
28.10
20:30
Niš 92
Akademac
2
2
|
28.10.2017 20:30 | Niš 92 | 2 : 2 | Akademac |
28.10
20:30
Ozren
Babušnica 2011
10
4
|
28.10.2017 20:30 | Ozren | 10 : 4 | Babušnica 2011 | |||||
28.10
17:30
Gurgusovac
Timok 2013
3
5
|
28.10.2017 17:30 | Gurgusovac | 3 : 5 | Timok 2013 |