XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 748 utakmica za dan
Nedelja, 13 Maj 2018

Fudbal

Voždovac
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 0
Radnički
Niš
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 2
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
Mladost
Lučani
1 : 3
Bačka
Bačka Palanka
Borac
Čačak
2 : 0
Radnik
Surdulica
Mačva
Šabac
1 : 2
Javor
Ivanjica
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bežanija
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Temnić 1924
Varvarin
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 0
Provo
Provo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Polet
Ljubić
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Sloga (P)
Požega
Radan
Lebane
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Železničar
Pančevo
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Grafičar
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 3
Dragačevo
Guča
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 1
LFK Mladost
Lučani
Bane
Raška
4 : 0
Ovčar
Markovica
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija
Toponica
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 2
RSK
Rabrovo
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Homoljac
Žagubica
5 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Gruža
Gruža
Sovljak
Sovljak
1 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
3 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Sloga (S)
Sjenica
6 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Radjevac
Krupanj
OFK Niš
Niš
2 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Pčinja
Trgovište
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Majdanpek
Majdanpek
3 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloga
Kobišnica
1 : 6
Đerdap
Kladovo
Moravica
Subotinac
0 : 2
Naša krila
Belotinac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 0
Svrljig
Svrljig
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Levač
Rekovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 8
SFS Borac
Paraćin
Napredak
Drenovac
1 : 1
Kopaonik
Brus
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
4 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
ŽAK
Kikinda
0 : 7
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 2
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Podunavac
Belegiš
2 : 3
Sremac
Vojka
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 4
Tavankut
Tavankut
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Tisa
Adorjan
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Balkan
Mirijevo
Borac
Lazarevac
2 : 2
Torlak
Kumodraž
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Hajduk
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Milutinac
Zemun
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 1
Naftagas (B)
Boka
Banat
Čenta
4 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Lehel
Mužlja
1 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Bilećanin
Sečanj
0 : 4
Omladinac FAM
Botoš
Borac
Aleksandrovo
6 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Hajduk
Čepure
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Rembas
Resavica
6 : 0
Bratstvo
Međureč
Juhor
Glavinci
3 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak
Zlatovo
4 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 3
BAK
Bela Crkva
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Borac (St)
Starčevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 1
Partizan (U)
Uljma
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Dolina
Padina
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Radnički (B)
Baranda
5 : 4
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 1
Strela
Ivanovo
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Borac (K)
Klenak
7 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (P)
Popinci
0 : 2
Železničar
Inđija
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 0
Partizan
Vitojevci
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Sloven
Ruma
Jadran
Golubinci
3 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Kula
Kula
1 : 6
Budućnost (M)
Mladenovo
Lipar
Lipar
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
Slavija
Pivnice
3 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Hajduk Junior
Kula
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 3
Njegoš
Lovćenac
Iskra
Kucura
7 : 1
Napredak
Nadalj
Bajša
Bajša
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Jadran
Feketić
3 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Senta
Senta
3 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Blizna
Blizna
3 : 0
Čubra
Čubra
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Ključ
Podvrška
Slatina
Slatina Bor
3 : 0
Polom
Leskovo
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 1
Branik
Štubik
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Borac (P)
Progar
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 0
13. Maj
Zemun
Zmaj
Zemun
1 : 0
Komgrap
Beograd
Avala
Beli Potok
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Zabrežje
Zabrežje
5 : 0
Urovci
Urovci
Radnički (D)
Dren
3 : 4
Radnički (R)
Rudovci
Mladost (B)
Baroševac
8 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 0
Lisović
Lisović
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Strelac
Mislođin
Šumadija
Šopić
1 : 1
BSK
Baćevac
Boleč
Boleč
4 : 3
Kosmaj
Ralja
Kovačevac
Kovačevac
3 : 2
Vinča
Vinča
Pudarci
Pudarci
1 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Šumadija
Jagnjilo
0 : 2
Dunavac
Grocka
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
5 : 0
Cerić
Miokus
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 0
Majur
Majur
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Mladost (PR)
Prnjavor
Duško
Klenje
2 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Sloga
Bogosavac
1 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Partizan
Darosava
3 : 0
Bare
Bare
Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 2
Šatornja
Šatornja
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Omladinac (DR)
Donja Rača
Borac
Pajsijevići
4 : 3
BSK
Belosavci
Trnava
Donja Trnava
2 : 2
Šumadinac
Natalinci
Vinča
Vinča (Topola)
6 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladost MG
Saranovo
2 : 3
Banja
Banja
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladi borac
Živkovo
4 : 5
Umac
Miroševce
Železničar
Brestovac
3 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Sloga
Lipovica
4 : 1
Bobište
Bobište
Vučje
Vučje
2 : 2
OFK Brza
Brza
Progres
Ladovica
2 : 1
Polet
Stajkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 1
Čekmin
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Sloga
Miloševac
3 : 1
7. Juli
Vodanj
Cerovac
Cerovac
3 : 2
Podunavac
Udovice
Šumadija
Azanja
1 : 1
Sloboda
Lipe
Vrbovac
Vrbovac
0 : 7
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
1 : 3
Obilić
Staro Selo
Osipaonica
Osipaonica
6 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 2
Polet
Trnovče
Juhor
Obrež
4 : 1
Naupare
Naupare
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Blagotin
Poljna
FUD
Brus
0 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Kupci
Kupci
9 : 0
Parunovac
Parunovac
Šanac
Šanac
1 : 1
13. April
Lomnica
Sloga (D)
Dašnica
1 : 4
Sloga (M)
Majdevo
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Železničar
Požarevac
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 2
Đerdap
Golubac
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Makce
Makce
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dragoš
Pirot
5 : 0
Spartak
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Senjak
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
4 : 1
Zvezda
Blato
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Stubal
Stubal
Ribnica
Jovac
1 : 2
Rudar
Baljevac
Proleter
Pečenog
3 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Borac
Vraneši
4 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Real
Podunavci
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Polet
Ratina
2 : 1
Popovići
Popovići
Radnik
Ušće
0 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Železničar
Požega
Ježevica
Ježevica
2 : 3
Lauš
Lopaš
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
3 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Savinac
Visibaba
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Čajetina
Gostilje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tulari
Tulari
1 : 1
Radnik
Ub
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Trlić
Trlić
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Kačer
Belanovica
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Partizan
Cerovac
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Budućnost
Resnik
2 : 3
Borac (D)
Drenovac
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Srbija
Ilićevo
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda
Grbice
0 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Naisus 1977
Rožina
2 : 4
Sloga
Korman
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 6
Jedinstvo GVD
Grejač
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Doljevac 1971
Doljevac
5 : 2
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 3
Orljane
Orljane
Radnički 1924
Kočane
4 : 3
Palilula
Aleksinac
Čegar 2013
Kamenica
5 : 0
Rudar
Jelašnica
Morava
Krušce
4 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Mladost (M)
Medoševac
3 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 4
Vrtište
Vrtište
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 1
Palilulac
Niš
Budućnost
Prva Kutina
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Sofeks
Futog
3 : 4
Bačka 1923
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Proleter
Banoštor
TSK
Temerin
3 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Vinogradar
Ledinci
2 : 6
Jedinstvo (R)
Rumenka
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Mladost
Novi Sad
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 4
OFK Rtanj
Boljevac
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Sloga
Minićevo
Kosovo
Zvezdan
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
Osnić
Osnić
2 : 7
Malinik
Podgorac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 4
Rudar (VČ)
Grljan
Omladinac
Grezna
3 : 0
OFK 019
Zaječar
Radnički (L)
Lubnica
3 : 1
Rgotina
Rgotina
Spartak
Gornja Trnava
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
Real
Jasenica
3 : 5
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Omladinac
Podina
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Borac
Držanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 1
Čelik
Belo polje
Lugina
Aliđerce
4 : 0
OFK Alakince
Alakince
Trešnjevka
Lopardince
2 : 4
Mladost (S)
Suvojnica
Glama
Koretište
8 : 2
Oskar
Pasjane
Sloga
Ranilug
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Mladost
Vrdila
5 : 0
Metalac
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Napredak
Gračac
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
Tavnik
Tavnik
1 : 1
Partizan
Vrba
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 0
Lazac
Lazac
Lasta
Vitkovac
1 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
15. Avgust 1950
Lomnica
5 : 2
Omladinski
Paraćin
Borac 1805
Ivankovac
4 : 0
Beljanica
Strmosten
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Moravac
Krušar
0 : 1
Javor
Sladaja
Istok 63
Plana
3 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
Sloga
Voljavče
6 : 4
Vinorača
Vinorača
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (G)
Gložane
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Kupinovac
Kupinovac
0 : 4
Šumadinac
Dragovo
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 2
Morava (R)
Ribare
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Mladost (T)
Tečić
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sloboda
Šašinci
5 : 2
OFK Brestač
Brestač
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
Hajduk
Višnjićevo
0 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 2
Napredak
Žarkovac
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
Sloga
Čalma
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 4
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
3 : 0
Janošik
Janošik
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
7 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Polet
Izbište
Vinogradar
Gudurica
0 : 7
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
Potisje
Knićanin
3 : 0
Zadrugar
Lazarevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
OFK Klek
Klek
MSK
Mihajlovo
4 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 2
Tamiš
Farkaždin
Zlatica
Zlatica
4 : 2
ASK
Aradac
Slavia
Kovačica
1 : 4
Mundial
Pančevo
Omladinac 1927
Opovo
0 : 0
Polet
Idvor
Unirea
Uzdin
2 : 0
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Borac (P)
Pločica
0 : 4
Kolonija
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
Proleter
Mramorak
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Dolovo
Dolovo
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Stolice
Krupanj
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Antimon
Zajača
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Prva Iskra
Runjani
1 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac
Kozjak
3 : 1
Mladost (BR)
Brezjak
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 1
Sloga (ST)
Straža
Jadar
Stupnica
1 : 1
Rudar
Brasina
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Dedinje
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
3 : 4
Posavac Tišma
Boljevci
Ajaks
Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 4
011
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
3 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Partizan
Kaluđerica
0 : 3
Zaklopača
Zaklopača
Umčari
Umčari
1 : 8
Lepušnica
Glogonjski Rit
Mladost
Jabučki Rit
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Pinosava
Pinosava
4 : 0
Podunavac
Ritopek
PKB (K)
Kovilovo
4 : 1
Hajduk
Kamendol
Pionir
Besni Fok
1 : 3
Poštar
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 1
Minel
Ripanj
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 5
OFK Borac
Arnajevo
Beljina
Beljina
3 : 1
Barajevo
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
4 : 1
Guncate
Guncati
Omladinac 2013
Slepčević
5 : 3
OFK Šabac
Šabac
Hajduk Stanko
Crna Bara
9 : 0
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
7 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Proleter
Šabac
6 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 2
Cer
Petkovica
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Provo 2015
Provo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 0
Sloga
Krnić
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Pocerina
Jevremovac
2 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
Šipurske livade
Šabac
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Radnički
Koceljeva
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 4
Sušica 2012
Kukulovce
Radnički
Pertate
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Mladost (B)
Batulovce
4 : 1
Milanovo
Milanovo
Gradac
Konopnica
1 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
OFK Morava
Leskovac
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Real
Donja Jajina
1 : 0
Šumadija
Razgojna
BSK
Belanovce
3 : 4
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Kalenić
Kalenić
Čučuge
Čučuge
0 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Rudar
Radljevo
2 : 5
Rubribreza
Rubribreza
Vrelo
Vrelo
1 : 2
Joševa
Joševa
Komanice
Komanice
2 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Kotešica
Kotešica
Rakac Stave
Stave
0 : 6
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
2 : 1
Mladost (L)
Latković
Borac
Rajković
2 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Ušće
Grad Stalać
5 : 1
Jugovići
Bogdanje
Gradina
Pejovac
4 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 4
Mladost (DK)
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 3
Varvarin
Varvarin
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 3
Sloga (L)
Lozna
Omladinac
Pojate
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Proleter
Međa
2 : 3
Napredak Č
Čestereg
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 4
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
0 : 4
2. Oktobar
Kumane
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 1
Delija
Mokrin
Bega
Novi Itebej
1 : 5
Napredak BT
Banatska Topola
OFK Žeželj
Donja Sabanta
6 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
6 : 0
Divostin
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 6
Maršić
Maršić
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Polet (R)
Radevac
6 : 4
Gredetin
Gredetin
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 4
Škriljac
Bradarac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Omladinac (D)
Deronje
3 : 1
Partizan
Kupusina
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Hajduk
Stapar
2 : 2
Polet
Sivac
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Dunav
Bački Monoštor
0 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Kopljari
Kopljari
Šumadinac
Stojnik
10 : 5
Ranilović
Ranilović
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 4
Žitkovica 2017
Žitkovica
Radnički (P)
Požeženo
2 : 5
Sloga (M)
Mustapić
Sirakovo
Sirakovo
7 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Desine
Desine
1 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Stig 1955
Beranje
5 : 5
Polet (V)
Voluja
Dizel
Bare
4 : 3
Napredak (P)
Poljana
Manastirica
Manastirica
5 : 4
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Omladinac (B)
Busur
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Radnički (K)
Knežica
Integral
Batuša
3 : 1
BSK 1924
Boževac
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Palić
Palić
2 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 3
Lokomotiva
Subotica
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 2
Čantavir
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
4 : 4
Bikovo
Bikovo
Bratstvo
Ljutovo
4 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
OFK Rogača
Rogača
7 : 1
OFK Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
4 : 2
Popović
Popovići
Vojvoda
Dučina
2 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Stojnik
Stojnik
1 : 5
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Bačka
Begeč
5 : 1
Hajduk
Gardinovci
Čenej
Čenej
0 : 1
Dinamo
Budisava
Miletić
Mošorin
3 : 0
Centar
Novi Sad
Titel
Titel
1 : 2
Borac
Rakovac
Moskva
Budisava
1 : 2
Susek
Susek
Jadran
Sanad
2 : 4
AFK
Ada
Tisa
Padej
2 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Bačka
Mol
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
Čoka
Čoka
Graničar
Đala
3 : 1
Šampion
Orom
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 6
Sloga
Ostojićevo
Mladost Radost
Srbobran
5 : 0
Obilić
Zmajevo
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 1
Nišavac
Staničenje
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 4
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Željuša
Željuša
6 : 0
Temac
Temska
Kulpin
Kulpin
5 : 1
Bačka
Despotovo
Sloga
Plavna
0 : 2
Neštin
Neštin
Krivanj
Selenča
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Borac
Vizić
3 : 4
Borac 46
Obrovac
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Sloga
Kaona
0 : 2
Gorušica
Viča
Gradina
Rti
2 : 4
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
0 : 3
Bjelica
Milatovići
Brezova
Brezova
4 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 2
Voćar
Kotraža
Vujan
Prislonica
1 : 1
Budućnost
Stančići
Lugovi
Čačak
9 : 3
Čačak 94
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 2
Planinac
Vujetinci
Morava (K)
Katrga
0 : 3
Prijatelji
Čačak
Mladost (A)
Atenica
3 : 0
Malba
Žaočani
Kej
Čačak
0 : 4
Rakova
Rakova
Veteran 2015
Popović
2 : 3
Marjan
Knić
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 2
BSK
Borač
Sloga (M)
Milatovac
1 : 3
Sloga (B)
Batočina
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 0
Ozrem
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
4 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Stella Rossa
Gornji Milanovac
4 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Pontes
Kostol
7 : 2
Dunavac
Velesnica
Egeta
Brza Palanka
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 6
Rtkovo
Rtkovo
Milutinovac
Milutinovac
1 : 8
Koča Andjelković
Tekija
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Napredak
Međulužje
3 : 1
Omladinac
Rajkovac
Radnički PDM
Mladenovac
7 : 1
Borac
Amerić
Šepšin
Šepšin
3 : 0
Dedinje
Mladenovac
Sloga
Granice
2 : 2
OFK Student
Mladenovac
Markovac
Markovac
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Kosmajac
Koraćica
3 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Posavina
Stubline
2 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Sloga
Ratari
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 3
Zvezda
Konatice
Polet
Grabovac
5 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Borac
Ušće
2 : 3
Partizan
Draževac
Polet
Mirosaljci
3 : 2
Bistrica
Bistrica
BSK
Brajkovac
0 : 4
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 4
Mladi borac
Županjac
Avijatičar
Vranjani
6 : 1
Duškovci
Duškovci
Bakionica
Bakionica
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
1 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Jedinstvo
Mužinac
0 : 7
Bukovik
Vrbovac
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Kotroman
Mokra Gora
3 : 0
Policajac 92
Užice
Čarapan
Kruševac
0 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Konjuh
Konjuh
2 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Žabare
Žabare
1 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Meševo
Meševo
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Borac
Bivolje
2 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Baličevac
Baličevac
3 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Banaćanin
Aleksandrovo
3 : 0
Sloga
Jovanovac
Polet 1959
Nikoličevo
1 : 2
Šljivar
Šljivar
Jezava
Smederevo
2 : 2
Landol
Landol
Sloga
Lugavčina
5 : 0
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Drugovac
Drugovac
2 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Vučak
Vučak
2 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
5 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Polet
Jalovik
0 : 5
Sloga 1949
Matijevac
Torpedo
Lojanice
4 : 1
Belpos
Belotić
Petrovac 74
Kujavica
5 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Dragojevac
Dragojevac
3 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Hajduk
Debrc
1 : 0
Verko
Suvo Selo
Radnički
Tekija
4 : 1
ISK Izvor
Izvor
Radnik
Davidovac
2 : 4
Heroj
Busilovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 3
Razvitak
Mirilovac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 2
Popovac
Popovac
Jedinstvo
Ratare
2 : 2
Napredak (St)
Stubica
Vihor
Golubovac
0 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Toplica
Donja Toplica
2 : 1
Tolić
Tolić
Proleter
Latković
1 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 2
Popadić
Popadić
Mladost (K)
Kutles
2 : 4
Navalin
Navalin
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Moravac
Guberevac
Jašunja
Jašunja
5 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
OFK Povlen
Brezovice
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
Dupljaj 2016
Dupljaj
Sloga Gorić
Valjevo
4 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Kolubara
Liso Polje
4 : 1
Dokmir
Dokmir
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 5
Pambukovica
Pambukovica
Strelac 001
Kožuar
3 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Omladinac
Kalinovac
7 : 1
Vukona
Vukona
Šarbane
Šarbane
3 : 3
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
6 : 1
Sloga
Vrhovine
Budućnost (S)
Samaila
6 : 2
Bane 1931
Raška
Progorelica
Progorelica
4 : 0
Studen Vitez
Studenica
BSK 2014
Bukovica
0 : 4
Omladinac (D)
Drakčići
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Stara čaršija
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
2 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Šumadija (Š)
Šumarice
3 : 3
Zgodačica
Godačica
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Belica
Belica
3 : 5
Mladost
Bukovče
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Osaonica
Bagrdan
0 : 1
Partizan
Majur
Omladinac
Bunar
1 : 1
Crni Vrh
Deonica
OFK Borac
Lovci
2 : 0
Trnava
Trnava
Rudar
Plazane
3 : 1
Resava
Bukovac
Orlovi
Jasenovo
5 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Zelenika
Vitance
1 : 3
Resavac
Veliki Popović
Sindjelić
Vojnik
1 : 1
Viner DSV
Bukovac
Mladi Radnik
Grabovica
7 : 0
Planinac
Panjevac
Sopot
Požarevac
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 2
Sloga (L)
Lučica
Morava 1932
Prugovo
4 : 3
Batovac
Batovac
Proleter 1932
Požarevac
6 : 1
Dunav
Ostrovo
Metalac
Požarevac
0 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Sloga (Dr)
Drmno
4 : 3
Beli Orao
Bradarac
Napredak (Bu)
Bubušinac
3 : 4
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Mladost 1970
Radoševac
7 : 1
Usije
Usije
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 0
Dobra
Dobra
Barič
Barič
7 : 0
OFK Vinci
Vinci
Polet
Bikinje
0 : 0
Električar
Šuvajić
Krćevac 04
Krćevac
2 : 0
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Radoje Domanović
Ovsište
10 : 4
Budućnost (B)
Blaznava
Mladost (J)
Jelenac
2 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Mlava Trgovački
Petrovac
1 : 4
Udarnik 2015
Ćovdin
Skela
Skela
3 : 0
Proleter
Jasenak
Trstenica
Trstenica
1 : 4
Vukićevica
Vukićevica
Proleter
Vrbovno
0 : 3
Šumadinac
Kruševica
Veliko Laole
Veliko Laole
2 : 7
Zabrđe 1936
Zabrđe
Borac
Veliko Laole
4 : 1
BSK
Bošnjak
OFK Jelen
Jelenča
3 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Žabar
Žabar
0 : 2
Korman
Korman (Šabac)
Galeb
Cerovac
4 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Mladost
Svileuva
0 : 0
Borac BTG
Batalage
Jedinstvo
Oplanić
5 : 1
Borac 1939
Ljuljaci
Sloven
Sibač
3 : 4
Lovac
Karlovčić
Šumar
Ogar
3 : 1
Hajduk
Šimanovci
Sremac
Deč
0 : 4
Mladost
Prhovo
Kameni
Ašanja
4 : 0
Vitez
Subotište
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
9 : 2
Sloga
Bogovađa
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Sloga Top
Topolovnik
9 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 4
Baštovan 2015
Carevac
Pek (K)
Kusiće
4 : 0
Ram
Ram
Omladinac
Zagajica
4 : 4
Banat (V)
Vršac
Pobeda
Parta
1 : 0
Banat (D)
Dupljaja
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 0
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
3 : 2
Napredak 1927
Toponica
Dinamo
Sonta
3 : 3
Sport
Bezdan
Telečka
Telečka
1 : 3
Panonija
Lalić
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Graničar
Riđica
OFK Metalac
Sombor
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
Budućnost
Kočetin
2 : 3
Udarnik
Sibnica
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Polet
Aleksandrovac
4 : 3
BSK
Brzohode
Sloga
Isakovo
5 : 0
Polet
Senje
Polet
Sekurič
3 : 0
Šumadija
Prevešt
Tulež
Tulež
1 : 0
Misača
Misača
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 2
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Mladost (CK)
Crni kao
6 : 1
Šumadija
Sipić
Badnjevac
Badnjevac
2 : 2
Karađorđe 2013
Viševac
Velika Morava
Selo Varvarin
4 : 3
OFK Orašje
Orašje
Vratare
Vratare
3 : 7
Globoder
Globoder
Padež
Padež
7 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Gaglovo
Gaglovo
5 : 2
Štitari
Štitari
Polet (K)
Kobilje
4 : 1
Grkljane
Grkljane
Mladost
Slatina
1 : 3
Bojić
Bojić
Rankovac
Nakučani
6 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Lipar
Donji Račnik
3 : 2
PSS-192
Jagodina
Berane
Berane
1 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Čelik
Nikšić
0 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Bokelj
Kotor
Ibar
Rožaje
1 : 0
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
3 : 1
Otrant
Ulcinj
Mornar
Bar
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Drezga
Piperi
2 : 1
Kom Eurozox 2
Podgorica
Hajduk
Bar
1 : 5
Sloga (R)
Radovići
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 3
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Zrinjski
Mostar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
Burnley
Burnley
1 : 2
Bournemouth
Bournemouth
Crystal Palace
London
2 : 0
WBA
West Bromwich
Huddersfield
Huddersfield
0 : 1
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
4 : 0
Brighton
Brighton
Manchester Utd
Manchester
1 : 0
Watford
Watford
Newcastle
Newcastle upon Tyne
3 : 0
Chelsea
London
Southampton
Southampton
0 : 1
Manchester City
Manchester
Swansea
Swansea
1 : 2
Stoke
Stoke-on-Trent
Tottenham
London
5 : 4
Leicester
Leicester
West Ham
London
3 : 1
Everton
Liverpool
Espanyol
Barcelona
4 : 1
Málaga
Málaga
Levante
Valencia
5 : 4
Barcelona
Barcelona
Fiorentina
Firenze
0 : 1
Cagliari
Cagliari
Bologna
Bologna
1 : 2
Chievo
Verona
Roma
Roma
0 : 0
Juventus
Torino
Crotone
Crotone
2 : 2
Lazio
Roma
Atalanta
Bergamo
1 : 1
Milan
Milano
Sampdoria
Genova
0 : 2
Napoli
Napoli
Torino
Torino
2 : 1
SPAL
Ferrara
Verona
Verona
0 : 1
Udinese
Udine
Mašinac
Niš
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Karađorđe
Topola
6 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Polet
Sivac
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Partizan
Beograd
2 : 3
Čukarički
Beograd
Sindjelć
Beograd
2 : 3
BASK
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Srem
Jakovo
1 : 3
BSK 1925
Beograd
Balkan
Beograd
5 : 1
Budućnost
Dobanovci
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
4 : 2
Minel
Beograd
Posavina
Stubline
2 : 5
Beograd 1929
Beograd
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Spartak
Debeljača
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Radnički (K)
Kovin
21 : 2
Partizan (G)
Gaj
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Hajduk junior
Kula
1 : 1
ŽAK Junior
Sombor
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Begej
Žitište
3 : 8
Železničar (P)
Pančevo
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 5
Veternik
Veternik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
3 : 1
Rad 2 MO
Beograd
Dinamo
Pančevo
0 : 4
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
4 : 2
Čukarički
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Internacional
Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 5
Studenski grad
Novi Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Palilulac
Beograd
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 1
Pobeda
Golobok
Tavankut
Tavankut
1 : 10
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Jošanica
Novi Pazar
2 : 5
AS
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Potisje
Kanjiža
0 : 3
AFK
Ada
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
OFK Vršac
Vršac
Radnički (Š)
Šid
2 : 11
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi sad
0 : 3
RFK NS 1921
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Vrbas
Vrbas
BSK Borča MK
Borča
1 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
7 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
011 MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
0 : 4
Rad B MK
Beograd
Lola MK
Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
4 : 2
DIF MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
0 : 0
Brodarac B MK
Novi Beograd
Leštane MK
Leštane
1 : 4
OLE MK
Zemun
Spartak
Subotica
2 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Lokomotiva
Beograd
11 : 0
Lola
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Dominus
Beograd
AF Djokić
Velika Plana
3 : 0
Proleter
Vranovo
Sopot
Sopot
1 : 8
DIF
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 22
Ada
Beograd
Napredak (M)
Medoševac
1 : 1
Rakovica
Beograd
Mundial
Pančevo
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Hajdučica
Hajdučica
3 : 3
Potporanj
Potporanj
Partizan (U)
Uljma
8 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Sloga
Plandište
13 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 7
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Urovci
Urovci
3 : 4
Zadrugar
Orasac
Zvezda
Konatice
2 : 9
Posavina
Stubline
Duboko
Mala Mostanica
5 : 0
Krtinska
Krtinska
Hajduk
Beograd
3 : 5
IMT
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 2
Bežanija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Borac
Progar
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Homoljac
Žagubica
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Zvižd
Kučevo
Proleter 1976
Jelovik
0 : 18
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
OFK Vršac
Vršac
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
CFK
Vrbas
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
12 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi sad
1 : 4
RFK NS1921
Novi Sad
Sinđelić MK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd B MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 5
Rad MK
Beograd
Studentski Grad MK
Beograd
3 : 1
Milutinac MK
Zemun
GSP Polet MK
Beograd
3 : 0
Voždovac B
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
1 : 1
Brodarac MK-B
Novi Beograd
Petlić MK
Smederevo
0 : 8
Ole MK
Zemun
Srem MK
Jakovo
7 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 0
BASK MK
Beograd
Žarkovo MK
Žarkovo
13 : 1
BSK 1926 MK
Baćevac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 4
Zemun
Zemun
Sloga Radnički
Beograd
0 : 7
Rad
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Banjica
3 : 3
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Voždovac
Beograd
Subotica
Subotica
0 : 7
Spartak '05
Subotica
Fer Plej 06
Beograd
1 : 7
Olimpik
Beograd
Dominus
Beograd
1 : 4
IMT
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 2
Torlak
Beograd
Crvenka
Crvenka
16 : 0
Zvezdara
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 1
Banja
Beograd
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
4 : 2
Vinča
Vinča
Leštane
Leštane
7 : 0
Dunavac
Grocka
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Zemun
Zemun
Posavac Tisma
Boljevci
5 : 3
Rvati
Obrenovac
Partizan
Drazevac
0 : 7
Sloga
Ratari

Košarka

Metalac
Valjevo
101 : 102
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
59 : 108
Partizan
Beograd
Dynamic
Beograd
70 : 82
FMP
Železnik

Odbojka

Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
23 : 19
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Beograd
22 : 30
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
30 : 22
Železničar 1949
Niš
Sloga
Kraljevo
29 : 48
Prva Petoletka
Trstenik
Novi Beograd
Beograd
29 : 28
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
23 : 27
Radnički
Ćuprija
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
32 : 25
Potisje Pleteks
Ada
Radnički (JT)
Jaša Tomić
28 : 27
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Vranje 1957 - 2
Vranje
38 : 22
Topličanin 2
Prokuplje
Mačva
Bogatić
26 : 26
Loznica
Loznica
Proleter
Zrenjanin
25 : 33
Crvenka
Crvenka
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 20
Dubočica 54
Leskovac
Obilić
Novi Kneževac
17 : 35
Naftagas
Elemir
Radnički
Kovin
26 : 18
Unirea
Uzdin
Hajduk
Čurug
34 : 23
Beočin
Beočin
Bekament
Aranđelovac
27 : 29
Jagodina
Jagodina
Kučevo
Kučevo
27 : 37
Vrbas
Vrbas
Metalac
Kraljevo
30 : 40
Pirot
Pirot
Laki
Crvenka
27 : 26
Jadran
Feketić
Čačak
Čačak
23 : 20
Župa
Aleksandrovac
Radnički
Svilajnac
28 : 15
Jagodina 2
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
27 : 40
Topličanin
Prokuplje
Žitorađa
Žitorađa
24 : 23
Radan
Lebane
Rudar
Kostolac
20 : 28
ORK Loznica
Loznica

Futsal

FON
Beograd
5 : 2
International
Novi Sad
Pirot
Pirot
5 : 3
Vranje
Vranje
Forum
Vršac
3 : 3
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Kraljevićevo
Kačarevo
9 : 4
Tango
Novi Sad
Hajduk
Kula
7 : 4
Apa Futsal
Apatin

Američki fudbal

Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
13 : 35
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Celtis Sombor
Sombor
13 : 14
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
Angel Warriors Čačak
Čačak
59 : 3
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Smederevo Bedemi
Smederevo
8 : 23
Pirates Zemun
Zemun

Ragbi 15

GRK Vršac
Vršac
33 : 17
Dinamo 1954
Pančevo