XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Sreda, 23 Maj 2018

Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 1
Mladost
Lučani
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 2
Drina
Ljubovija
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Naftagas (B)
Boka
3 : 4
Vojvodina (B)
Bašaid
Banat
Čenta
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 6
Omladinac FAM
Botoš
Lehel
Mužlja
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Bilećanin
Sečanj
4 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Aleksandrovo
7 : 0
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Borac (St)
Starčevo
BAK
Bela Crkva
4 : 2
Partizan (U)
Uljma
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Dolina
Padina
2 : 1
Strela
Ivanovo
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
Spartak
Trnava
4 : 3
Slatina
Slatina
Parmenac
Parmenac
4 : 2
Napredak
Svračkovci
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
Polet (T)
Trbušani
3 : 3
Zadrugar
Donja Trepča
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Rudar
Bresnica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 1
Brezak 1936
Pranjani
Blagotin
Poljna
3 : 3
Naupare
Naupare
Juhor
Obrež
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Mačkovac
Mačkovac
FUD
Brus
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
13. April
Lomnica
Kupci
Kupci
2 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Šanac
Šanac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Tatra
Kisač
3 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Proleter
Banoštor
Sofeks
Futog
4 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Veternik
Veternik
2 : 2
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
0 : 1
Jedinstvo (R)
Rumenka
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 1
Mladost
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
0 : 10
OFK Sirig
Sirig
Lugina
Aliđerce
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
Vihor
Žbevac
4 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
Ternoci
Trnovac
4 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Antimon
Zajača
5 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Stolice
Krupanj
1 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
0 : 1
Mladost (BR)
Brezjak
Prva Iskra
Runjani
0 : 1
Sloga (ST)
Straža
Borac
Kozjak
3 : 2
Rudar
Brasina
Milicionar
Bogatić
2 : 2
OFK Šabac
Šabac
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
0 : 0
Premijer
Badovinci
Drina
Badovinci
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 1
Cer
Petkovica
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 2
Sloga
Duvanište
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 1
Sloga
Krnić
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Pocerina
Jevremovac
0 : 5
Šipurske livade
Šabac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Ušće
Grad Stalać
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 6
Varvarin
Varvarin
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
7 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Omladinac
Pojate
0 : 4
Trudbenik
Stalać
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 0
Polet 57
Milutovac
Timok 1928
Trnavac
1 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Nacional
Lukovo
3 : 0
Grlište
Grlište
Lovac
Mali Izvor
0 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Radnik
Davidovac
2 : 5
Napredak (Sv)
Svojnovo
Sloboda
Krežbinac
0 : 3
Radnički
Tekija
BSK Buljane
Buljane
6 : 0
Heroj
Busilovac
Popovac
Popovac
1 : 1
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
3 : 4
Napredak (St)
Stubica
OFK Juhor 2016
Potočac
10 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Jedinstvo
Ratare
3 : 0
Vihor
Golubovac
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
1 : 1
Mlava Trgovački
Petrovac
Strmovo
Strmovo
8 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Borac (A)
Arapovac
3 : 0
Šumadinac
Kruševica
Mladi radnik
Junkovac
1 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
6 : 3
Podrinje
Janja
Drina
Zvornik
1 : 2
Rudar
Prijedor
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloga
Doboj
1 : 3
Kozara
Gradiška
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Sutjeska
Foča
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Rakovica
Rakovica
1 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
7 : 0
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Partizan MK
Beograd
0 : 0
Radnički (O) MK
Obrenovac
Voždovac
Beograd
1 : 2
Rad
Banjica

Košarka

Vršac
Vršac
82 : 109
Crvena zvezda MTS
Beograd
Dynamic VIP PAY
Beograd
81 : 70
Borac
Čačak

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
22 : 27
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
32 : 25
Železničar 1949
Niš
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
36 : 28
Mladost (V)
Vršac
Radnički 1958
Šid
29 : 24
Potisje Pleteks
Ada
Bela Palanka
Bela Palanka
37 : 31
Lokomotiva
Lapovo
Laki
Crvenka
25 : 28
Sloven
Ruma
Želja
Žabalj
25 : 25
Temerin
Temerin
Jagodina 2
Jagodina
32 : 23
Rtanj
Boljevac

Vaterpolo

Valjevo Gorenje
Valjevo
10 : 16
Nais
Niš
Partizan
Beograd
10 : 7
BVK Crvena zvezda
Beograd