XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 627 utakmica za dan
Nedelja, 19 Novembar 2017

Fudbal

Zemun
Zemun
1 : 0
Mačva
Šabac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Borac
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Partizan
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Polet
Ljubić
2 : 1
Tutin
Tutin
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Provo
Provo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Trajal
Kruševac
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Grafičar
Beograd
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
BSK Borča
Borča
Prva Iskra
Barič
4 : 1
BASK
Beograd
LFK Mladost
Lučani
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Napredak
Markovac
2 : 1
Proleter 1976
Jelovik
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
RSK
Rabrovo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
Šumadija
Toponica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Zvižd
Kučevo
Radnički Stobex
Klupci
4 : 0
Sovljak
Sovljak
OFK Divci
Divci
7 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radjevac
Krupanj
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Drina
Ljubovija
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Naša krila
Belotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Malošište
Malošište
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 2
Sloga
Kobišnica
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Bukovik
Razanj
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Jastrebac
Blace
4 : 2
Levač
Rekovac
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 5
Morava 1918
Ćuprija
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Napredak
Drenovac
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Polet
Nakovo
0 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Jugović
Kać
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
LSK Laćarak
Laćarak
5 : 2
Sremac
Vojka
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Bačka (P)
Pačir
0 : 3
Srbobran
Srbobran
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Budućnost (G)
Gložan
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Torlak
Kumodraž
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Srem
Jakovo
2 : 1
Turbina
Vreoci
Hajduk
Beograd
1 : 2
Borac
Lazarevac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Lehel
Mužlja
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Banat
Čenta
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Naftagas (B)
Boka
0 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Hajduk
Čepure
1 : 0
Juhor
Glavinci
Rembas
Resavica
4 : 2
Napredak
Zlatovo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Resavac
Subotica
3 : 0
Bratstvo
Međureč
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Partizan
Glogovac
OFK Bratstvo
Medveđa
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Kolare
Kolare
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Dolina
Padina
6 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Strela
Ivanovo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
Borac (M)
Martinci
3 : 3
Rudar
Vrdnik
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Jadran
Golubinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Sloven
Ruma
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Partizan
Vitojevci
Graničar 1924
Adaševci
5 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Železničar
Inđija
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Rusin
Ruski Krstur
4 : 5
Lipar
Lipar
Slavija
Pivnice
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Senta
Senta
Jadran
Feketić
6 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Bajša
Bajša
2 : 2
Proleter (NJ)
Njegoševo
Iskra
Kucura
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Napredak
Nadalj
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Slatina
Slatina Bor
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Krivelj
Krivelj
Blizna
Blizna
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Čubra
Čubra
1 : 0
Polom
Leskovo
BSK
Bukovče
3 : 2
Ključ
Podvrška
Zmaj
Zemun
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
Sinđelić
Ugrinovci
4 : 0
Institut
Zemun Polje
Heroj Polet
Jajinci
2 : 4
13. Maj
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 3
Poštar Zvezdara
Krnjača
Budućnost
Dudovica
2 : 1
Urovci
Urovci
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 2
Šumadija
Šopić
Mladost (B)
Baroševac
1 : 6
BSK
Baćevac
Radnički (D)
Dren
0 : 2
Strelac
Mislođin
Zabrežje
Zabrežje
4 : 0
Rušanj
Rušanj
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Sloga
Bogosavac
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Cerić
Miokus
2 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Majur
Majur
Bare
Bare
3 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Šumadinac
Natalinci
2 : 2
Partizan
Darosava
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Banja
Banja
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Junkovac
Junkovac
0 : 1
Borac
Pajsijevići
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Progres
Ladovica
Vučje
Vučje
6 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Sloga
Lipovica
6 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
2 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 2
Polet
Stajkovce
Umac
Miroševce
1 : 2
OFK Brza
Brza
Mladost (V)
Vinarce
3 : 3
Bobište
Bobište
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
3 : 1
Podunavac
Udovice
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Sloga
Miloševac
Obilić
Staro Selo
3 : 5
Cerovac
Cerovac
Proleter 1947
Vranovo
4 : 0
Šumadija
Azanja
Polet
Trnovče
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Pobeda
Golobok
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Brezak 1936
Pranjani
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Spartak
Trnava
1 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Mladost (P)
Preljina
3 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
Naupare
Naupare
0 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Blagotin
Poljna
Parunovac
Parunovac
0 : 1
Juhor
Obrež
13. April
Lomnica
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga (M)
Majdevo
2 : 1
FUD
Brus
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sloga (B)
Burovac
5 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Železničar
Požarevac
1 : 2
Radnik
Salakovac
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 4
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Rudar (S)
Stamnica
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Đerdap
Golubac
Real
Podunavci
2 : 1
Polet
Ratina
Borac
Vraneši
3 : 2
Radnik
Ušće
Proleter
Pečenog
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
1 : 0
Popovići
Popovići
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Budućnost
Konarevo
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Polet
Rasna
1 : 1
Železničar
Požega
Omladinac
Zdravčići
3 : 1
Savinac
Visibaba
Ariljska rampa
Požega
4 : 1
Jasen
Brodarevo
Prvi partizan
Užice
1 : 4
Čajetina
Gostilje
Ježevica
Ježevica
0 : 4
Jedinstvo
Kalenić
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Lauš
Lopaš
0 : 3
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Tešnjar
Valjevo
1 : 4
Mladost
Dračić
Tulari
Tulari
1 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
4 : 2
Radnik
Ub
Partizan
Cerovac
2 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
5 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
4 : 5
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
7 : 0
Korićani
Korićani
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Budućnost
Resnik
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Sloboda
Grbice
4 : 0
Ćava
Grošnica
Moravac (Č)
Čečina
0 : 1
Naisus 1977
Rožina
Mladost (B)
Batušinac
3 : 4
Morava (Ž)
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
1 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Mladost (M)
Medoševac
4 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Morava
Krušce
4 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Čegar 2013
Kamenica
1 : 2
Palilulac
Niš
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 3
AZ Borac 2014
Azbresnica
TSK
Temerin
0 : 0
Mladost
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
OFK Futog
Futog
Sofeks
Futog
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Tatra
Kisač
4 : 0
Proleter
Banoštor
Omladinac
Grezna
4 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Osnić
Osnić
0 : 1
Rgotina
Rgotina
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Malinik
Podgorac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Sloga
Minićevo
4 : 2
Mladost
Sumrakovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
4 : 4
Spartak
Gornja Trnava
Dundjerski
Voljcinac
0 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
NS Tatko
Stara Bozurna
Borac
Držanovac
19.11.2017
Trbunje
Trbunje
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
OFK Rota
Bujanovac
2 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mladost (S)
Suvojnica
12 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Biljači
Biljača
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 8
Lugina
Aliđerce
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Vihor
Žbevac
Partizan
Vrba
4 : 4
Mladost
Vrdila
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Mineral 2015
Rudno
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lazac
Lazac
4 : 2
Metalac
Kraljevo
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Borac (A)
Adrani
Lasta
Vitkovac
2 : 1
Napredak
Gračac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 2
Tavnik
Tavnik
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Moravac
Krušar
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 0
Istok 63
Plana
Mladost (J)
Jovac
4 : 1
Javor
Sladaja
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Borac 1805
Ivankovac
1 : 3
Budućnost
Miliva
Omladinski
Paraćin
1 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Sloga
Voljavče
1 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (G)
Gložane
3 : 4
Mladost (T)
Tečić
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 0
Morava (R)
Ribare
Sinđelić 1934
Vojska
4 : 2
Šumadinac
Dragovo
Vinorača
Vinorača
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Ursule
Ursule
3 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
OFK Brestač
Brestač
Graničar (O)
Obrež
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
11 : 2
Sloboda
Šašinci
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Sloga
Čalma
1 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Dobrica
Dobrica
2 : 0
Ševac
Kusić
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Vinogradar
Gudurica
Ratar
Kruščica
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Janošik
Janošik
0 : 3
Polet
Izbište
Potporanj
Potporanj
5 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Velika Reka
Velika Reka
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Antimon
Zajača
Mladost (BR)
Brezjak
2 : 1
Stolice
Krupanj
Sloga (ST)
Straža
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Rudar
Brasina
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Jadar
Stupnica
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 6
Dedinje
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 1
Mladi Proleter
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
0 : 2
011
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Busije
Zemun
Mladost
Jabučki Rit
0 : 3
Partizan
Kaluđerica
Pionir
Besni Fok
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Umčari
Umčari
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Crvenka
Borča
4 : 0
Poštar
Beograd
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Milicionar
Bogatić
Premijer
Badovinci
4 : 0
Omladinac 2013
Slepčević
Cer
Petkovica
0 : 3
Gorki
Glušci
Sloga
Duvanište
2 : 6
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Budućnost (ZM)
Zminjak
4 : 4
Proleter
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 1
Provo 2015
Provo
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Radnički
Koceljeva
2 : 2
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Pocerina
Jevremovac
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 5
OFK Morava
Leskovac
Gradac
Konopnica
2 : 0
Real
Donja Jajina
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
BSK
Belanovce
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Radnički
Pertate
1 : 4
Šumadija
Razgojna
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Moravac (P)
Pečenjevce
4 : 1
Milanovo
Milanovo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Vrelo
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Joševa
Joševa
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Polet
Popučke
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Rakac Stave
Stave
0 : 0
Borac
Rajković
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
3 : 2
Bujačić
Bujačić
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 1
Mladost (L)
Latković
Kotešica
Kotešica
4 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Sloga (L)
Lozna
3 : 2
Gradina
Pejovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Mladi Gorani
Dupci
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Divostin
Kragujevac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Košutnjak
Kragujevac
3 : 6
OFK Bagremar
Kragujevac
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (V)
Vitoševac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 4
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Mladi rudar
Bukovik
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Plaskovac
Plaskovac
7 : 0
Ranilović
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
B 2000
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Desine
Desine
1 : 4
Žitkovica 2017
Žitkovica
Sirakovo
Sirakovo
5 : 0
Stig 1955
Beranje
Radnički (P)
Požeženo
0 : 2
Dizel
Bare
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 0
Polet (V)
Voluja
Dunavac (P)
Petka
1 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Omladinac (B)
Busur
3 : 1
Integral
Batuša
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Manastirica
Manastirica
3 : 1
BSK 1924
Boževac
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 4
Radnički (K)
Knežica
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 1
Dinamo
Budisava
Borac
Rakovac
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
Susek
Susek
0 : 5
Obilić
Vilovo
Moskva
Budisava
2 : 2
Bačka
Begeč
Titel
Titel
2 : 2
Čenej
Čenej
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 3
Obilić
Zmajevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Pobeda
Pobeda
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 1
Budućnost
Savino Selo
Gradina
Rti
8 : 5
Vrelo
Gornja Kravarica
Sloga
Kaona
2 : 1
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
5 : 1
Bjelica
Milatovići
Gorušica
Viča
4 : 3
Radnički
Turica
Planinac
Vujetinci
1 : 0
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
5 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Malba
Žaočani
3 : 2
Vujan
Prislonica
Rakova
Rakova
4 : 2
Lugovi
Čačak
Kej
Čačak
3 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Mladost (A)
Atenica
0 : 1
Morava (K)
Katrga
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Marjan
Knić
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Veteran 2015
Popović
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
BSK
Borač
Sloga
Ratari
0 : 4
Posavina
Stubline
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Zvezda
Konatice
4 : 0
Jedinstvo
Dren
Ljubinić
Ljubinić
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Partizan
Draževac
1 : 5
Polet
Grabovac
Borac
Ušće
5 : 1
Rvati
Obrenovac
Skobalj
Skobalj
0 : 1
Vučak
Vučak
Budućnost
Mala Krsna
4 : 2
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Jezava
Smederevo
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Omladinac
Seone
4 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
4 : 3
Badljevica
Badljevica
Landol
Landol
4 : 3
Drugovac
Drugovac
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 3
Kolarac
Kolari
Jedinstvo
Mužinac
0 : 3
Sloga
Žučkovac
Rtanj
Vrmdža
1 : 3
Hajduk
Rujevica
Slemen
Milušinac
4 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Čarapan
Kruševac
4 : 3
Bukovica
Bukovica
Sebečevac
Sebečevac
1 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
Zdravinje
Zdravinje
3 : 6
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost VPD
Kruševac
0 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Arbanasce
Arbanasce
0 : 3
Baličevac
Baličevac
Sloga
Jovanovac
0 : 4
Banaćanin
Aleksandrovo
Borac
Azbresnica
0 : 2
Padina
Padina
Sloga 1949
Matijevac
9 : 0
Sparta
Kaona
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 3
Belpos
Belotić
Verko
Suvo Selo
3 : 2
Polet
Jalovik
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 4
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
0 : 0
Mrovska
Mrovska
BSK Buljane
Buljane
2 : 4
ISK Izvor
Izvor
Popovac
Popovac
5 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Napredak (St)
Stubica
1 : 1
Radnički
Tekija
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 2
Heroj
Busilovac
Vihor
Golubovac
0 : 5
Razvitak
Mirilovac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Budućnost
Lebina
Napredak
Bogojevce
3 : 3
Jašunja
Jašunja
Moravac
Guberevac
2 : 4
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Zvizdar 2012
Zvizdar
3 : 4
Dokmir
Dokmir
Vukona
Vukona
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
OFK Takovo
Takovo
3 : 2
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Vrhovine
2 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Brgule
Brgule
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Omladinac
Kalinovac
Vitorul
Straža
4 : 0
Karaš
Jasenovo
Pobeda
Parta
1 : 4
Hajduk
Šušara
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Napredak 1927
Toponica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Modrica
Modrica
4 : 1
Lomnica
Lomnica
Štitari
Štitari
8 : 3
Mladost 2015
Mala Reka
Polet (Š)
Šavrane
2 : 1
Kruševica
Kruševica
Globoder
Globoder
3 : 0
Padež
Padež
Berane
Berane
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Bokelj
Kotor
Ibar
Rožaje
1 : 0
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
3 : 1
Čelik
Nikšić
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 1
Otrant
Ulcinj
Mornar
Bar
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
GOŠK
Gabela
Borac
Banja Luka
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Watford
Watford
2 : 0
West Ham
London
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Villarreal
Villarreal
Málaga
Málaga
3 : 2
La Coruña
La Coruña
Espanyol
Barcelona
0 : 2
Valencia
Valencia
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Levante
Valencia
Werder
Bremen
4 : 0
Hannover 96
Hannover
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Benevento
Benevento
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Crotone
Crotone
0 : 1
Genoa
Genova
Internazionale
Milano
2 : 0
Atalanta
Bergamo
Sampdoria
Genova
3 : 2
Juventus
Torino
SPAL
Ferrara
1 : 1
Fiorentina
Firenze
Torino
Torino
1 : 1
Chievo
Verona
Udinese
Udine
0 : 1
Cagliari
Cagliari
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Marseille
Marseille
Caen
Caen
1 : 1
Nice
Nice
Lyon
Lyon
0 : 0
Montpellier
Montpellier
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Voždovac
Beograd
5 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
3 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 2
Radnički (P)
Pirot
Kolubara
Lazarevac
2 : 5
Studentski Grad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
BSK 1925
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
DIF
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
2 : 0
Balkan
Beograd
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Spartak
Subotica
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Čukarički
Beograd
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 8
Žarkovo
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 6
OLE
Zemun
Poštar 1930
Beograd
5 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Prva Iskra
Barič
1 : 3
Rakovica
Rakovica
Železničar
Pančevo
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 2
011 MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 1
Čukarički MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 2
Rad MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
9 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Institut MK
Zemun Polje
1 : 3
Jedinstvo MK
Dren
Sopot MK
Sopot
1 : 1
Sremčica MK
Sremčica
Železničar
Pančevo
1 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
BSK Borča MK
Borča
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 1
Partizan MK
Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
0 : 1
Internacional MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
Voždovac B
Beograd
2 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
2 : 1
PKB MK
Padinska Skela
GSP Polet MK
Beograd
19.11.2017
13:00
Studentski Grad MK
Beograd
BSK 1926 MK
Baćevac
3 : 6
Srem MK
Jakovo
BSK 1925
Beograd
3 : 1
OLE
Borča
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Brodarac 1947
Beograd
IMT
Beograd
5 : 5
Fer Plej 06
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Lola
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
3 : 0
Karioke
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 8
OFK Beograd
Beograd

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
71 : 93
Budućnost VOLI
Podgorica
Igokea
Aleksandrovac
63 : 57
Cibona
Zagreb
Vojvodina
Novi Sad
87 : 81
KKK Radnički
Kragujevac
Konstantin
Niš
62 : 86
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Sloven
Ruma
96 : 72
Radnički
Kovin
Železničar
Čačak
70 : 67
Polet
Kraljevo
Jastrebac
Aleksinac
80 : 78
Jablanica
Medveđa
Bor RTB
Bor
91 : 82
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Prokuplje
Prokuplje
67 : 89
Sokobanja
Sokobanja
Astra
Beograd
45 : 78
Borča
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
81 : 103
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Slodes
Beograd
73 : 70
Ras
Beograd
Petrovgrad
Zrenjanin
75 : 77
Star
Novi Sad
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
53 : 87
Velika Kikinda
Kikinda
Budućnost (NS)
Novi Sad
88 : 83
Kadet
Novi Sad
Sivac
Sivac
102 : 69
Crvenka
Crvenka
Tisa
Bečej
54 : 90
Sloboda (NS)
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
87 : 41
Lokomotiva 2016
Pećinci
Mix
Majur
83 : 100
Železničar
Lajkovac
Šabac
Šabac
111 : 101
Ub
Ub
Vladimirci
Vladimirci
75 : 87
Loznica
Loznica
Mladost 2014
Ub
77 : 74
Rađevac
Krupanj
Užice
Užice
84 : 58
GM-032
Gornji Milanovac
Čačak 94
Čačak
77 : 80
Play off
Užice
Stari Ras
Novi Pazar
76 : 80
Stragari Šumadija
Aranđelovac
Sloga Elite
Kraljevo
83 : 54
Bane
Raška
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
64 : 71
Sloga (D)
Despotovac
Mladost
Zaječar
103 : 58
Vlasotince
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
58 : 83
Actavis Academy
Leskovac
Fair Play
Niš
100 : 62
Hajduk Veljko
Negotin
Sava
Beograd
72 : 87
Eko Sport
Beograd
Grocka
Grocka
83 : 71
Borča 2
Beograd
Umka 2009
Beograd
65 : 75
BTC
Beograd
Zvečan
Zvečan
28 : 88
Mileševka
Prijepolje
Železničar
Lajkovac
86 : 73
Duga
Šabac
Paraćin
Paraćin
67 : 71
Hajduk Veljko
Negotin
Palanka 2012
Smederevska Palanka
51 : 86
Radnički (KG)
Kragujevac
Actavis academy
Leskovac
64 : 66
Trstenik
Trstenik
Radnički 2016
Kragujevac
20 : 0
Topličanin 2012
Prokuplje
Girl Basket
Beograd
68 : 84
Proleter 023
Zrenjanin
Voša
Novi Sad
0 : 20
Čelarevo
Čelarevo
Crvena zvezda 2
Beograd
90 : 31
Sivac
Sivac
Bežanija
Beograd
44 : 87
Novosadska ŽKA
Novi Sad

Odbojka

Niš
Niš
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Timok
Zaječar
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Loznica
Loznica
Gračac
Gračac
3 : 0
Antena
Kruševac
Niš 2
Niš
3 : 1
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Radan
Lebane
0 : 3
Desetka
Niš
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Partizan
Bač
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Stig
Kurjače
1 : 3
Rudar
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Hajduk Veljko 2
Negotin
3 : 1
Viner
Bor
VA 014 Gorenje 2
Valjevo
3 : 2
Drina
Bajina Bašta
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Roda
Beograd
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Borac (Ča)
Čačak
Pirot
Pirot
1 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Student
Niš
3 : 2
Aleksinac
Aleksinac
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Bambi volej
Prijepolje
3 : 1
Tutin
Tutin
Tehničar
Kraljevo
3 : 1
Leposavić
Leposavić
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 1
Trstenik
Trstenik
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Ruma
Ruma
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Futog vest
Futog
Maks
Šid
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Ribnica
Mionica
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar
Smederevo
2 : 3
Fortuna Plus
Aranđelovac
Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Radnički
Beograd
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Bor 2
Bor
1 : 3
Viner
Bor
ŽOK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Radan
Lebane
Banat
Vršac
3 : 1
Vršac
Vršac
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
Dunav Volej
Novi Sad
Blok Aut
Temerin
3 : 0
Beočin
Beočin
Star
Novi Sad
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 2
Bagljaš 023
Zrenjanin
Grbić
Temerin
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Partizan 2
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Železničar
Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Roda
Beograd
3 : 2
AS
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd

Rukomet

Mladost TSK
Bački Jarak
21 : 26
Jabuka
Jabuka
Lavovi BP
Bačka Palanka
40 : 33
Crvena zvezda
Mokrin
Mladost (V)
Vršac
25 : 34
Hercegovina
Sečanj
Župa 54
Aleksandrovac
25 : 25
Trepča
Kosovska Mitrovica
Metalac Gorenje
Valjevo
29 : 25
Radnički
Obrenovac
PKB
Padinska Skela
23 : 23
Novi Beograd
Beograd
Rekreativo
Beograd
29 : 23
Metaloplastika 2
Šabac
Beograd
Beograd
29 : 35
BASK Soko
Beograd
Smederevo
Smederevo
28 : 28
Partizan 2
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
26 : 18
Rtanj
Boljevac
BSK Heba
Bujanovac
29 : 25
Radnički
Ćuprija
Budućnost
Alibunar
34 : 37
Somborelektro
Sombor
Metalac
Futog
29 : 31
Titel
Titel
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
30 : 24
Dalmatinac
Riđica
Beli andjeo
Prijepolje
28 : 20
Arilje
Arilje
Majdanpek
Majdanpek
22 : 26
Mladost 1949
Zaječar
Morava 2
Velika Plana
29 : 29
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Loznica 2
Loznica
25 : 37
Dorćol
Beograd
Rakovica
Rakovica
36 : 25
Lazarevac
Lazarevac
Prva Iskra Barič
Barič
37 : 26
Barič
Barič
Vranje 1957 - 2
Vranje
33 : 25
Radan
Lebane
Železničar 1949 - 2
Niš
34 : 26
Dubočica 54 - 2
Leskovac
Topličanin 2
Prokuplje
29 : 32
Morava 84
Vladičin Han
Planinka PV - 2
Kuršumlija
31 : 25
Mladost
Vranje
Loznica
Loznica
22 : 21
Sinđelić
Beograd
Vladimirovac
Vladimirovac
24 : 35
Unirea
Uzdin
Bekament
Aranđelovac
32 : 34
Medicinar
Šabac
Železničar
Inđija
19 : 29
Pančevo
Pančevo
Deronje
Deronje
20 : 22
Spartak
Debeljača
Radnički
Bajmok
22 : 33
Mladost
Srpska Crnja
Jadran
Feketić
32 : 26
Laki
Crvenka
Petrovaradin
Petrovaradin
25 : 31
Mokrin
Mokrin
Metalac 2
Kraljevo
20 : 28
Metalac AD
Gornji Milanovac
Košutnjak
Čačak
26 : 32
Prijepolje
Prijepolje
Radnički
Svilajnac
29 : 21
Vranje
Vranje
ORK Loznica
Loznica
27 : 25
Mladi radnik
Radinac
Metalac 2015
Valjevo
30 : 28
Loznica Grad
Loznica
Remesiana
Bela Palanka
29 : 18
Morava
Vladičin Han

Futsal

Kalča
Niš
8 : 3
Deus
Sremska Mitrovica
Pčinja
Karavukovo
6 : 7
Kraljevićevo
Kačarevo
Tisa
Novi Bečej
4 : 1
Hajduk
Kula
Flash
Valjevo
0 : 1
Raška
Raška
Kosjerić
Kosjerić
3 : 4
Olimp
Vrnjačka Banja
Bele crkve
Kuršumlija
9 : 3
Miners
Majdanpek
Leskovac
Leskovac
9 : 1
Ekonomist
Niš
Akademac
Niš
0 : 2
Zufo
Bujanovac
BSK
Bujanovac
5 : 7
Radnički 2010
Niš
Niš 92
Niš
5 : 8
Bor
Bor
Radnik
Surdulica
4 : 1
Zadrugar 2017
Žitorađa
Babušnica 2011
Babušnica
0 : 1
Prokuplje
Prokuplje
Dolap
Prokuplje
2 : 12
Aleksinac 2015
Aleksinac
Ozren
Sokobanja
5 : 2
Gurgusovac
Knjaževac

FFA

Radnički OFK
Niš
6 : 1
Soko
Niš
Šampion 2014
Leskovac
2 : 2
Sinđelić
Niš
Ozren
Soko Banja
0 : 6
Šampion Nais
Niš
Delijski Vis
Niš
6 : 1
Ozren
Soko Banja
Bajša
Bajša
3 : 3
Čoka
Čoka
Ada
Ada
2 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Ada
Ada
0 : 3
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
1 : 0
Akademija Njers Ištvan
Totovo Selo
Ada
Ada
2 : 2
Bajša
Bajša
Akademija Njers Ištvan
Totovo Selo
3 : 1
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
3 : 4
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 0
Čoka
Čoka
Ada
Ada
1 : 0
Akademija Njers Ištvan
Totovo Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Akademija Njers Ištvan
Totovo Selo
Vitez zeleni
Niš
1 : 1
Aca Menta
Svrljig
Vitez žuti
Niš
9 : 0
Soko Grad
Soko Banja
Vitez crveni
Niš
1 : 1
Soko
Niš
Nacional Milan
Niš
1 : 2
Radnički beli
Niš
Radnički Plavi
Niš
3 : 0
Radnički Crveni
Niš
Soko Grad
Soko Banja
0 : 8
Vitez crveni
Niš
Vitez crveni
Niš
8 : 0
Radnički šareni
Niš
Nacional Milan
Niš
1 : 6
Real
Niš