XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 595 utakmica za dan
Nedelja, 18 Mart 2018

Fudbal

Mačva
Šabac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 0
Mladost
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Rad
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
3 : 3
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
Borac
Čačak
2 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Loznica
Provo
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Tutin
Tutin
Tabane 1970
Jagodina
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Pukovac
Pukovac
1 : 3
Trajal
Kruševac
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Grafičar
Beograd
2 : 1
IMT
Novi Beograd
Slavija
Kragujevac
1 : 2
LFK Mladost
Lučani
Dragačevo
Guča
2 : 0
Ovčar
Markovica
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Karađorđe (R)
Ribnica
3 : 0
Radnički (K)
Kovači
Bane
Raška
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Napredak
Markovac
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
RSK
Rabrovo
Šumadija
Toponica
1 : 1
Gruža
Gruža
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Spartak
Ljig
Borac
Lešnica
2 : 2
Radjevac
Krupanj
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
Budućnost
Arilje
Drina
Ljubovija
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Jablanica
Medveđa
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
OFK Niš
Niš
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Bukovik
Razanj
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Moravica
Subotinac
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 3
Naša krila
Belotinac
Malošište
Malošište
0 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Blace
Napredak
Drenovac
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 5
OFK Topličanin
Prokuplje
Mladost (O)
Omoljica
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Polet
Nakovo
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Index
Novi Sad
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Jugović
Kać
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 3
Kabel
Novi Sad
Podunavac
Belegiš
2 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 3
Srbobran
Srbobran
Mladost (T)
Turija
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Rakovica
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Turbina
Vreoci
Hajduk
Beograd
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Srem
Jakovo
0 : 1
Balkan
Mirijevo
Torlak
Kumodraž
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Naftagas (B)
Boka
0 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Banat
Čenta
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
4 : 2
Rusanda
Melenci
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 2
Borac
Aleksandrovo
Lehel
Mužlja
11 : 1
Bilećanin
Sečanj
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Hajduk
Čepure
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 4
Partizan
Glogovac
Kolare
Kolare
0 : 0
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Resavac
Subotica
2 : 0
Napredak
Zlatovo
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Juhor
Glavinci
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (St)
Starčevo
1 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Strela
Ivanovo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Dolina
Padina
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Železničar
Inđija
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Sloven
Ruma
Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Jadran
Golubinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Kula
Kula
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
Budućnost (M)
Mladenovo
7 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Lipar
Lipar
1 : 3
Slavija
Pivnice
Napredak
Nadalj
0 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Bajša
Bajša
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
2 : 1
Senta
Senta
Radnički
Klokočevac
4 : 0
Čubra
Čubra
Polom
Leskovo
8 : 0
Ključ
Podvrška
Zmaj
Zemun
0 : 0
Borac (P)
Progar
Avala
Beli Potok
1 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
Dunav
Veliko Selo
4 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Komgrap
Beograd
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
13. Maj
Zemun
0 : 0
Poštar Zvezdara
Krnjača
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 1
Urovci
Urovci
Budućnost
Dudovica
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija
Šopić
4 : 0
Radnički (D)
Dren
Strelac
Mislođin
0 : 2
Zabrežje
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Mladi Borac
Dublje
4 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Majur
Majur
1 : 2
Mladost (PR)
Prnjavor
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Cerić
Miokus
0 : 2
Sloga
Bogosavac
Vidojevica
Lešnica
3 : 2
Duško
Klenje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Bare
Bare
4 : 3
BSK
Belosavci
Omladinac (DR)
Donja Rača
0 : 2
Šumadinac
Natalinci
Šatornja
Šatornja
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Partizan
Darosava
5 : 1
Banja
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
Borac
Pajsijevići
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
OFK Brza
Brza
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Bobište
Bobište
4 : 0
Polet
Stajkovce
Mladost (V)
Vinarce
1 : 3
Čekmin
Čekmin
Umac
Miroševce
2 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladi borac
Živkovo
2 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Železničar
Brestovac
3 : 2
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
1 : 3
Vučje
Vučje
7. Juli
Vodanj
0 : 0
Borac
Ralja
Sloboda
Lipe
5 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Podunavac
Udovice
3 : 0
Obilić
Staro Selo
Sloga
Miloševac
7 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Cerovac
Cerovac
1 : 2
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Vrbovac
Vrbovac
1 : 8
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
1 : 2
Pobeda
Golobok
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 3
Prijevor
Prijevor
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 4
Polet (T)
Trbušani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Brezak 1936
Pranjani
3 : 2
Parmenac
Parmenac
Lunjevica
Lunjevica
5 : 2
Spartak
Trnava
Rudar
Bresnica
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 1
Slatina
Slatina
Šumadija 1923
Brdjani
3 : 0
Napredak
Svračkovci
Šanac
Šanac
2 : 0
Naupare
Naupare
Sloga (D)
Dašnica
0 : 3
Kupci
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Juhor
Obrež
Sloga (M)
Majdevo
2 : 0
Blagotin
Poljna
13. April
Lomnica
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Makce
Makce
3 : 0
Železničar
Požarevac
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
Radnik
Salakovac
0 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Stubal
Stubal
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Popovići
Popovići
Ribnica
Jovac
1 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Proleter
Pečenog
1 : 0
Radnik
Ušće
Borac
Vraneši
1 : 3
Polet
Ratina
Real
Podunavci
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
Omladinac
Zdravčići
0 : 6
Železničar
Požega
Polet
Rasna
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
Savinac
Visibaba
4 : 1
Prvi partizan
Užice
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Ježevica
Ježevica
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
1 : 1
Lauš
Lopaš
Perućac
Perućac
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Mladost
Dračić
2 : 0
Radnik
Ub
ZSK
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Tulari
Tulari
1 : 2
Brezovica
Brezovica
Mladost
Pajazitovo
0 : 1
Partizan
Cerovac
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Zastava
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 1
Korićani
Korićani
Jadran
Kragujevac
5 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 4
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Borac (D)
Drenovac
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 3
Sloga
Korman
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Palilula
Aleksinac
0 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Morava
Krušce
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 1
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (L)
Lalinac
2 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Proleter
Banoštor
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
ŽSK
Žabalj
4 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Tatra
Kisač
4 : 0
OFK Futog
Futog
Sofeks
Futog
3 : 2
Mladost
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
TSK
Temerin
4 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Mladost
Sumrakovac
0 : 6
Malinik
Podgorac
Sloga
Minićevo
0 : 4
Rudar (VČ)
Grljan
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 3
OFK 019
Zaječar
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Osnić
Osnić
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Spartak
Gornja Trnava
0 : 1
Partizanski put
Grudaš
Omladinac
Podina
4 : 0
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
18.03.2018
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
3 : 2
Real
Jasenica
Kaćuša
Kuršumliija
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 8
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
5 : 0
Trešnjevka
Lopardince
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Ternoci
Trnovac
Lugina
Aliđerce
3 : 2
Vihor
Žbevac
Mladost
Vrdila
4 : 0
Grdica
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 4
Napredak
Gračac
Lasta
Vitkovac
2 : 2
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Metalac
Kraljevo
Lazac
Lazac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
Magnohrom
Kraljevo
0 : 1
Partizan
Vrba
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Šumadija
Trešnjevica
0 : 0
Budućnost
Miliva
Omladinski
Paraćin
1 : 2
Javor
Sladaja
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Istok 63
Plana
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Moravac
Krušar
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 0
Sloga
Voljavče
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
Ursule
Ursule
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Morava (R)
Ribare
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (G)
Gložane
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Hajduk
Višnjićevo
2 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 2
Fruška Gora
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Sloboda
Šašinci
Sloga
Čalma
2 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Napredak
Žarkovac
0 : 0
OFK Brestač
Brestač
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 1
Polet
Novi Karlovci
Graničar (O)
Obrež
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Slavia
Kovačica
0 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Glogonj
Glogonj
Spartak 1911
Debeljača
5 : 0
Unirea
Uzdin
Pobeda
Samoš
0 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Polet
Idvor
6 : 1
Mundial
Pančevo
Borac (P)
Pločica
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Partizan (G)
Gaj
9 : 0
Jedinstvo
Dubovac
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
0 : 3
Kolonija
Kovin
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
6 : 1
Prva Iskra
Runjani
Jadar
Stupnica
1 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Rudar
Brasina
1 : 0
Antimon
Zajača
Sloga (ST)
Straža
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Mladost (BR)
Brezjak
0 : 5
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
BUSK
Beograd
0 : 1
Dedinje
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 1
Ajaks
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
1 : 2
Sparta Železnik
Beograd
011
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Busije
Zemun
5 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Poštar
Beograd
5 : 2
Podunavac
Ritopek
Crvenka
Borča
6 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Minel
Ripanj
2 : 1
Umčari
Umčari
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Partizan
Kaluđerica
PKB (K)
Kovilovo
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Pinosava
Pinosava
5 : 1
Mladost
Jabučki Rit
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
OFK Šabac
Šabac
Proleter
Šabac
0 : 3
Drina
Badovinci
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 4
Gorki
Glušci
Sloga
Duvanište
0 : 9
Hajduk Stanko
Crna Bara
Cer
Petkovica
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Premijer
Badovinci
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Trešnjevka
Trbusac
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Radnički
Koceljeva
0 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Šipurske livade
Šabac
2 : 0
Provo 2015
Provo
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 5
Sloga
Krnić
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Milanovo
Milanovo
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Moravac (P)
Pečenjevce
5 : 0
Šumadija
Razgojna
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
BSK
Belanovce
Radnički
Pertate
2 : 1
Real
Donja Jajina
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
OFK Morava
Leskovac
Mladost (B)
Batulovce
0 : 1
Gradac
Konopnica
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Polet (T)
Takovo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 0
Joševa
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Vrelo
Vrelo
Čučuge
Čučuge
2 : 3
Rudar
Radljevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kotešica
Kotešica
1 : 2
Mladost (L)
Latković
Stari drugari
Kadina Luka
5 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Komanice
Komanice
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Borac
Rajković
Rakac Stave
Stave
2 : 3
Polet
Popučke
Stari Trstenik
Stari Trstenik
12 : 1
Jugovići
Bogdanje
Omladinac
Pojate
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
7 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Gradina
Pejovac
Mladi Gorani
Dupci
2 : 1
Ušće
Grad Stalać
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Terekves
Hetin
1 : 2
2. Oktobar
Kumane
Proleter
Međa
0 : 3
Delija
Mokrin
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 5
Napredak BT
Banatska Topola
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 4
Bega
Novi Itebej
Roham
Nova Crnja
2 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Škriljac
Bradarac
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 3
Jedinstvo (B)
Bobovište
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Borac
Trnjane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 1
Napredak 2012
Krušje
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 1
Hajduk
Stapar
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 0
Partizan
Kupusina
Sloga (M)
Mustapić
1 : 2
Obilić (Ž)
Živica
Dunavac (P)
Petka
2 : 4
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
Radnički (P)
Požeženo
5 : 0
Stig 1955
Beranje
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Desine
Desine
Bata Bulić
Bistrica
2 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 0
BSK 1924
Boževac
Manastirica
Manastirica
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Palić
Palić
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Žednik
Stari Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 2
Đurđin
Đurđin
Bikovo
Bikovo
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Čantavir
Čantavir
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
3 : 4
Lokomotiva
Subotica
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 3
OFK Rogača
Rogača
Popović
Popovići
2 : 5
Vis
Parcani
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Rudar 2012
Babe
Jadran
Sanad
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Graničar
Đala
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
Sloga
Ostojićevo
5 : 1
Tisa
Padej
Šampion
Orom
0 : 1
AFK
Ada
Bačka
Mol
4 : 3
Tromedja
Majdan
Egeta
Brza Palanka
1 : 2
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
1 : 5
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 3
Lovćen
Petrovo selo
Kladušnica
Kladušnica
6 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Napredak
Međulužje
2 : 2
Markovac
Markovac
Kosmajac
Koraćica
0 : 3
Sloga
Granice
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
1 : 2
Šepšin
Šepšin
Rabrovac
Rabrovac
6 : 2
Radnički PDM
Mladenovac
OFK Student
Mladenovac
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
Dedinje
Mladenovac
1 : 4
Borac
Amerić
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Stubline
Sloga
Ratari
0 : 7
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
10 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
3 : 2
Partizan
Draževac
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
3 : 2
Borac
Ušće
Polet
Grabovac
1 : 0
Rvati
Obrenovac
Sebečevac
Sebečevac
1 : 1
Čarapan
Kruševac
Zdravinje
Zdravinje
1 : 0
Bukovica
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Žabare
Žabare
2 : 2
Borac
Bivolje
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Meševo
Meševo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Sloga (R)
Ridjake
1 : 4
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
0 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Hajduk
Debrc
Radnički
Tekija
3 : 0
Vihor
Golubovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
3 : 5
Napredak (St)
Stubica
Popovac
Popovac
2 : 1
Radnik
Davidovac
BSK Buljane
Buljane
4 : 1
Sloboda
Krežbinac
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Moravac
Guberevac
Šarbane
Šarbane
4 : 1
Strelac 001
Kožuar
Brgule
Brgule
3 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Sloga
Vrhovine
1 : 0
Kolubara
Liso Polje
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Vukona
Vukona
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
1 : 1
Metalac
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
2 : 5
Vihor
Маljurevac
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Grkljane
Grkljane
7 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Gaglovo
Gaglovo
0 : 1
Zmajevac
Belasica
Polet (K)
Kobilje
0 : 6
Modrica
Modrica
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 3
Globoder
Globoder
Globoder
Globoder
7 : 3
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
3 : 0
Štitari
Štitari
Vratare
Vratare
3 : 5
Gaglovo
Gaglovo
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Berane
Berane
Mornar
Bar
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Cetinje
Cetinje
1 : 3
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
1 : 2
Lovćen
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Jezero
Plav
Čelik
Nikšić
1 : 1
Otrant
Ulcinj
Kom Eurozox 2
Podgorica
3 : 1
Ribnica
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
0 : 0
Drezga
Piperi
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 1
Sloga (R)
Radovići
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
Leganés
Leganés
2 : 1
Sevilla
Sevilla
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Celta Vigo
Vigo
0 : 0
Málaga
Málaga
Real Madrid
Madrid
6 : 3
Girona
Girona
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Hannover 96
Hannover
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Bayern
München
Köln
Köln
2 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Verona
Verona
0 : 5
Atalanta
Bergamo
Lazio
Roma
1 : 1
Bologna
Bologna
Benevento
Benevento
1 : 2
Cagliari
Cagliari
Milan
Milano
3 : 2
Chievo
Verona
Torino
Torino
1 : 2
Fiorentina
Firenze
Napoli
Napoli
1 : 0
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
0 : 5
Internazionale
Milano
Crotone
Crotone
0 : 2
Roma
Roma
Marseille
Marseille
2 : 3
Lyon
Lyon
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Nantes
Nantes
Nice
Nice
1 : 2
PSG
Paris
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 0
Guingamp
Guingamp
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
15 : 0
Rad
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Karađorđe
Topola
Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 3
Kanjiža
Kanjiža
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (N)
Niš
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelć
Beograd
1 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Balkan
Beograd
3 : 2
Žarkovo
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 3
Internacional MK
Beograd
Bežanija MO
Beograd
2 : 2
Rad 2 MO
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
Rad
Beograd
5 : 2
Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
GSP Polet
Beograd
5 : 2
BASK
Beograd
OLE
Zemun
6 : 2
Poštar 1930
Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Rakovica
Rakovica
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
ŽAK
Kikinda
011 MK
Beograd
6 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Rad MK
Beograd
2 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 0
DIF MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
0 : 1
Brodarac B MK
Novi Beograd
Lola MK
Beograd
3 : 5
OFK Beograd B MK
Beograd
OLE
Zemun
0 : 4
Internacional
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
DIF
Beograd
18 : 1
Beograd 1929
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
Boleč
Bolec
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 2
Kiker
Kraljevo
IMT
Beograd
4 : 0
Postar 1930
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 4
13. Maj
Zemun
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
ŽAK
Kikinda
BSK Borča MK
Borča
3 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 2
Čukarički MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
Voždovac MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Vrčin MK
Vrčin
PKB MK
Padinska Skela
0 : 13
Studentski Grad MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
1 : 1
Trijumf MK
Sremčica
Petlić MK
Smederevo
0 : 5
Žarkovo MK
Žarkovo
BSK Borča
Borča
0 : 2
BSK 1925
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 3
Teleoptik
Zemun
OLE
Borča
0 : 3
Voždovac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Banja
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
Zvezdara
Beograd
1 : 11
Balkan
Beograd
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
10 : 0
Dunavac
Grocka
Grafičar
Beograd
1 : 1
Ada
Beograd
DIF
Beograd
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
91 : 63
Mornar
Bar
Budućnost VOLI
Podgorica
84 : 83
Cedevita
Zagreb
Mladost Admiral
Zemun
93 : 101
Zlatibor
Čajetina
Mladost Veternik
Veternik
75 : 70
Srem
Sremska Mitrovica
Sokobanja
Sokobanja
77 : 83
Prokuplje
Prokuplje
Radan
Lebane
72 : 86
Niš
Niš
Kadet
Novi Sad
73 : 69
Budućnost (NS)
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
58 : 81
Sivac
Sivac
Sloboda (NS)
Novi Sad
100 : 91
Tisa
Bečej
Železničar
Inđija
93 : 71
Pink
Šimanovci
Lokomotiva 2016
Pećinci
62 : 85
Dinamo
Pančevo
BNS
Banatsko Novo Selo
66 : 72
Jedinstvo
Kačarevo
Sloga (D)
Despotovac
71 : 66
Zicer 2014
Gruža
Fair Play
Niš
98 : 58
Actavis Academy
Leskovac
Grocka
Grocka
78 : 47
Zvezdara
Beograd
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
75 : 69
Banovci Dunav
Banovci Dunav
Njegoš
Lovćenac
52 : 87
Čelarevo
Čelarevo
Radnički (NB)
Beograd
58 : 65
Stara Pazova
Stara Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
50 : 103
Novosadska ŽKA
Novi Sad

Odbojka

Jagodina
Jagodina
1 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Borac
Paraćin
3 : 2
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Gračac
Gračac
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Lotus
Čačak
2 : 3
Partizan
Lipljan
Pirot
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
MOK Topličanin 97
Prokuplje
1 : 3
Niš 2
Niš
Sombor
Sombor
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Karađorđe
Topola
Stig
Kurjače
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Lučani
Lučani
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Omladinac
Novi Banovci
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Kralj
Beograd
Kraguj-Radnički
Kragujevac
0 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Bor
Bor
1 : 3
Desetka
Niš
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Sloboda S
Čačak
Tutin
Tutin
3 : 2
Bambi volej
Prijepolje
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Crnokosa Artos
Kosjerić
Lavice 07
Novi Sad
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Maks
Šid
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Ribnica
Mionica
Zaslon
Šabac
0 : 3
Imlek
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Viner
Bor
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Timok
Zaječar
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Apatin
Apatin
Hajduk
Kula
0 : 3
Spartak 2
Subotica
Gox-IN Phibrows
Odžaci
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
CVS
Sombor
Banat
Vršac
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 1
Beočin
Beočin
Grbić
Temerin
3 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Avala
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
Pionir
Beograd
1 : 3
Dunav
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
Železničar
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
AS
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
1 : 3
Sterija
Novi Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 2
TENT
Obrenovac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Beograd
Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
Partizan
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Volleyland
Rakovica
3 : 2
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd

Rukomet

Bane
Raška
25 : 38
Prva Petoletka
Trstenik
Novi Beograd
Beograd
18 : 25
SC Voždovac 2012
Beograd
Jastrebac
Blace
22 : 29
BSK Heba
Bujanovac
Vlasotince
Vlasotince
30 : 28
Aleksinac
Aleksinac
Potisje Pleteks
Ada
21 : 20
Slavija
Novi Sad
Morava 2
Velika Plana
39 : 32
Udarnik
Lozovik
Dorćol
Beograd
43 : 24
Gučevo
Banja Koviljača
Rakovica
Rakovica
38 : 17
Loznica 2
Loznica
Naisa
Niš
47 : 15
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Junior
Beograd
26 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Metalac AD
Gornji Milanovac
24 : 32
Radnički 1964
Kragujevac
Napredak 12
Kruševac
33 : 15
Župa
Aleksandrovac
Vranje
Vranje
19 : 22
Topličanin
Prokuplje
Beograd
Beograd
26 : 20
Metalac 2015
Valjevo
Rudar
Kostolac
25 : 33
Loznica Grad
Loznica
Senta
Senta
21 : 33
Apatin (Ž)
Apatin

Vaterpolo

Taš
Beograd
2 : 14
Zemun
Zemun
Singidunum
Beograd
17 : 18
TENT
Obrenovac
Bečej
Bečej
12 : 7
Dunav
Novi Sad

Futsal

Kalča
Niš
5 : 7
Ekonomac
Kragujevac
Vinter sport
Niš
8 : 1
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Pčinja
Karavukovo
6 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Tango
Novi Sad
2 : 4
Tisa
Novi Bečej
Kraljevićevo
Kačarevo
7 : 4
Apa Futsal
Apatin
Mićko trend
Beočin
9 : 3
Sombor
Sombor
Župski Rubin
Prijepolje
3 : 3
Partenon
Smederevska Palanka
Olimp
Vrnjačka Banja
4 : 4
Kosjerić
Kosjerić
Akademac
Niš
3 : 2
Niš 92
Niš
Leskovac
Leskovac
10 : 2
Bor
Bor
Bele crkve
Kuršumlija
2 : 2
Radnički 2010
Niš
Ekonomist
Niš
3 : 5
Zufo
Bujanovac
Konjarnik
Beograd
6 : 4
Banjica
Beograd
PP 192
Prijepolje
8 : 2
92
Užice