XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 681 utakmica za dan
Nedelja, 20 Maj 2018

Fudbal

TSC
Bačka Topola
3 : 0
Sloboda
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Proleter
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Tutin
Tutin
Provo
Provo
1 : 3
FAP
Priboj
Radan
Lebane
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Tabane 1970
Jagodina
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Slavija
Kragujevac
1 : 7
Takovo
Gornji Milanovac
Ovčar
Markovica
1 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
LFK Mladost
Lučani
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Dragačevo
Guča
1 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Napredak
Markovac
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Borac (Ž)
Žabari
0 : 2
Mladi radnik (R)
Radinac
RSK
Rabrovo
6 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Šumadija
Toponica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Budućnost
Arilje
OFK Divci
Divci
4 : 3
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Stobex
Klupci
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
OFK Niš
Niš
3 : 0
Lužnica
Babušnica
Jablanica
Medveđa
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Majdanpek
Majdanpek
2 : 3
Naša krila
Belotinac
Sloga
Kobišnica
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravica
Subotinac
3 : 1
Malošište
Malošište
Bukovik
Razanj
4 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Jastrebac
Blace
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 4
SFS Borac
Paraćin
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Kopaonik
Brus
Napredak
Drenovac
0 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Hajduk (D)
Divoš
4 : 1
Index
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
LSK Laćarak
Laćarak
5 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Jugović
Kać
2 : 1
Sremac
Vojka
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
4 : 1
Hajduk (B)
Beška
Budućnost (G)
Gložan
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Tisa
Adorjan
Mladost (T)
Turija
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Hajduk
Beograd
2 : 2
Leštane
Leštane
Srem
Jakovo
2 : 1
Borac
Lazarevac
Torlak
Kumodraž
5 : 3
Turbina
Vreoci
Balkan
Mirijevo
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Rusanda
Melenci
0 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Borac
Aleksandrovo
Omladinac FAM
Botoš
3 : 2
Lehel
Mužlja
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 3
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 2
Banat
Čenta
Napredak
Zlatovo
5 : 2
Hajduk
Čepure
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
Juhor
Glavinci
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 1
Rembas
Resavica
Partizan
Glogovac
1 : 4
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
2 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Strela
Ivanovo
5 : 2
Radnički (B)
Baranda
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Dolina
Padina
Vojvodina (Cr)
Crepaja
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Graničar 1924
Adaševci
0 : 1
Železničar
Inđija
Borac (K)
Klenak
4 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Napredak (P)
Popinci
3 : 2
Partizan
Vitojevci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
PSK Putinci
Putinci
2 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Kula
Kula
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Lipar
Lipar
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Slavija
Pivnice
5 : 1
Hajduk Junior
Kula
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Iskra
Kucura
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran
Feketić
3 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Blizna
Blizna
0 : 2
Ključ
Podvrška
Deli Jovan
Sikole
1 : 4
Branik
Štubik
Slatina
Slatina Bor
5 : 0
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Borac (P)
Progar
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
Institut
Zemun Polje
6 : 0
Avala
Beli Potok
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Zmaj
Zemun
Komgrap
Beograd
4 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
13. Maj
Zemun
0 : 1
PKB (PS)
Padinska Skela
Poštar Zvezdara
Krnjača
4 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Urovci
Urovci
1 : 7
Šumadija
Šopić
BSK
Baćevac
6 : 0
Budućnost
Dudovica
Strelac
Mislođin
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Lisović
Lisović
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Radnički (D)
Dren
Radnički (R)
Rudovci
0 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Dunavac
Grocka
4 : 1
Pudarci
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
5 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Vinča
Vinča
0 : 2
Boleč
Boleč
Kosmaj
Ralja
1 : 6
Velika Krsna
Velika Krsna
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Cerić
Miokus
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Majur
Majur
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Duško
Klenje
3 : 0
Sloga
Bogosavac
Bare
Bare
8 : 0
ŽSK
Žirovnica
Junkovac
Junkovac
2 : 2
Mladost MG
Saranovo
Banja
Banja
2 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Šumadinac
Natalinci
3 : 0
Borac
Pajsijevići
BSK
Belosavci
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Omladinac (DR)
Donja Rača
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
2 : 5
Partizan
Darosava
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Progres
Ladovica
Polet
Stajkovce
2 : 1
Vučje
Vučje
OFK Brza
Brza
5 : 3
Sloga
Lipovica
Bobište
Bobište
0 : 1
Železničar
Brestovac
Mladost (V)
Vinarce
0 : 0
Mladi borac
Živkovo
Umac
Miroševce
1 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7. Juli
Vodanj
2 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Polet
Trnovče
4 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Proleter 1947
Vranovo
0 : 3
Pobeda
Golobok
Obilić
Staro Selo
1 : 2
SASK
Saraorci
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Borac
Ralja
6 : 0
Šumadija
Azanja
Sloboda
Lipe
2 : 1
Cerovac
Cerovac
Podunavac
Udovice
6 : 2
Sloga
Miloševac
Brezak 1936
Pranjani
0 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
Lunjevica
Lunjevica
5 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rudar
Bresnica
6 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 5
Prijevor
Prijevor
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Mladost (P)
Preljina
3 : 1
Spartak
Trnava
Naupare
Naupare
5 : 3
Knez Lazar 2015
Kruševac
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Sloga (M)
Majdevo
2 : 2
Šanac
Šanac
13. April
Lomnica
5 : 3
Kupci
Kupci
Parunovac
Parunovac
1 : 3
Vinogradar
Zleginje
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
FUD
Brus
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Radnik
Salakovac
3 : 2
Makce
Makce
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Rudar (S)
Stamnica
2 : 3
Zadrugar (T)
Tabanovac
Padež
Petrovac
3 : 4
Mladost
Poljska Ržana
Jedinstvo
Pirot
3 : 2
Dragoš
Pirot
Spartak
Pirot
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Stubal
Stubal
2 : 3
Radnik
Ušće
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 1
Polet
Ratina
Popovići
Popovići
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Real
Podunavci
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Borac
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
3 : 2
Proleter
Pečenog
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 2
Ribnica
Jovac
Železničar
Požega
3 : 2
Jasen
Brodarevo
Čajetina
Gostilje
1 : 2
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
2 : 0
Ariljska rampa
Požega
Lazarica
Prilipac
0 : 4
Ježevica
Ježevica
Lauš
Lopaš
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Mladost
Dračić
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
Iskra
Donja Bukovica
0 : 1
Brezovica
Brezovica
Kačer
Belanovica
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 4
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Ribnikar
Pecka
2 : 2
Tulari
Tulari
ZSK
Valjevo
2 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Partizan
Cerovac
1 : 0
Sloboda
Grbice
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Šumadija 1934
Drača
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 3
Zastava
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Budućnost
Resnik
Borac (D)
Drenovac
1 : 2
Korićani
Korićani
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Sloga
Korman
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Orljane
Orljane
2 : 4
Doljevac 1971
Doljevac
Rasovača
Rasovača
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
Moravac (Č)
Čečina
6 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
3 : 5
Mladost (M)
Medoševac
Mladost (L)
Lalinac
1 : 2
Morava
Krušce
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Crvena zastava
Hum
OFK Sirig
Sirig
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Proleter
Banoštor
1 : 1
Sofeks
Futog
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
ŽSK
Žabalj
4 : 3
Tatra
Kisač
Sloga
Minićevo
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
Mladost
Sumrakovac
Trebič
Sokobanja
4 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Malinik
Podgorac
Osnić
Osnić
0 : 2
OFK 019
Zaječar
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
0 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Kosovac
Prokuplje
4 : 2
Spartak
Gornja Trnava
Borac
Držanovac
0 : 3
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
Polet
Samarinovac
Dundjerski
Voljcinac
20.05.2018
17:00
Trbunje
Trbunje
Mladost 1982
Donji Drenovac
4 : 5
Real
Jasenica
OFK Rota
Bujanovac
0 : 3
Vihor
Žbevac
Čelik
Belo polje
2 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 0
Oskar
Pasjane
Mineralac
Klokot
2 : 4
Glama
Koretište
Lasta
Vitkovac
1 : 0
Mladost
Vrdila
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Grdica
Grdica
Magnohrom
Kraljevo
2 : 5
Tavnik
Tavnik
Partizan
Vrba
0 : 4
Napredak
Gračac
Mineral 2015
Rudno
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Istok 63
Plana
3 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Miliva
4 : 3
Mladost (J)
Jovac
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 3
Omladinac
Šaludovac
Šumadija
Trešnjevica
1 : 2
Borac 1805
Ivankovac
Šantarovac
Šantarovac
3 : 5
Sloga
Voljavče
Mladost (T)
Tečić
2 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Morava (R)
Ribare
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Šumadinac
Dragovo
4 : 0
Mladost (G)
Gložane
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 0
Zenit
Oparić
Ursule
Ursule
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Sloga
Čalma
2 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Napredak
Žarkovac
0 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar (O)
Obrež
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
Polet
Novi Karlovci
3 : 0
Sloboda
Šašinci
OFK Brestač
Brestač
2 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Borac (VS)
Veliko Središte
5 : 1
Vinogradar
Gudurica
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 0
Dobrica
Dobrica
Polet
Izbište
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Potporanj
Potporanj
4 : 1
Ratar
Kruščica
Janošik
Janošik
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Jedinstvo
Ečka
8 : 5
Zlatica
Zlatica
ASK
Aradac
1 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
MSK
Mihajlovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
1 : 1
Potisje
Knićanin
Zadrugar
Lazarevo
0 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Rudar
Brasina
0 : 5
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga (ST)
Straža
1 : 0
Borac
Kozjak
Mladost (BR)
Brezjak
5 : 2
Prva Iskra
Runjani
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
7. Juli
Bela Crkva
0 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Antimon
Zajača
5 : 2
Stolice
Krupanj
Sveti Stefan
Slanci
0 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
011
Beograd
9 : 1
BUSK
Beograd
Atakante
Rakovica
3 : 1
Ajaks
Beograd
Busije
Zemun
3 : 6
Sparta Železnik
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
0 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Minel
Ripanj
0 : 1
Poštar
Beograd
Hajduk
Kamendol
0 : 2
Pionir
Besni Fok
Podunavac
Ritopek
0 : 5
PKB (K)
Kovilovo
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 1
Pinosava
Pinosava
Mladost
Jabučki Rit
6 : 0
Umčari
Umčari
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 1
Partizan
Kaluđerica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Guncate
Guncati
1 : 4
Beljina
Beljina
Barajevo
Barajevo
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Cer
Petkovica
1 : 2
Proleter
Šabac
Premijer
Badovinci
1 : 1
Drina
Badovinci
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Gorki
Glušci
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Milicionar
Bogatić
4 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Šipurske livade
Šabac
1 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Radnički
Koceljeva
3 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 4
Dobrava
Vukošić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sloga
Krnić
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Provo 2015
Provo
3 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Radnički
Pertate
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (B)
Batulovce
4 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Gradac
Konopnica
1 : 0
Šumadija
Razgojna
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Real
Donja Jajina
4 : 1
BSK
Belanovce
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Vrelo
Vrelo
Joševa
Joševa
4 : 0
Rudar
Radljevo
Polet (T)
Takovo
4 : 0
Čučuge
Čučuge
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
Bujačić
Bujačić
2 : 2
Borac
Rajković
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 4
Polet
Popučke
Mladost (L)
Latković
0 : 0
Rakac Stave
Stave
Kotešica
Kotešica
1 : 4
Komanice
Komanice
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Jugovići
Bogdanje
1 : 3
Polet 57
Milutovac
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladi Gorani
Dupci
3 : 4
Omladinac
Pojate
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga (L)
Lozna
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Varvarin
Varvarin
7 : 0
Borac
Gornji Katun
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 3
Gradina
Pejovac
14. Oktobar
Izbenica
1 : 2
Ušće
Grad Stalać
Napredak Č
Čestereg
5 : 2
Bega
Novi Itebej
Napredak BT
Banatska Topola
4 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
2. Oktobar
Kumane
11 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
2 : 0
Proleter
Međa
Košutnjak
Kragujevac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
Pobeda
Beloševac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Radnički 1918
Ratkovo
7 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Jedinstvo
Ribarevo
5 : 3
Hajduk
Stapar
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 2
Partizan
Kupusina
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Šumadinac
Stojnik
Sloga
Zagorica
2 : 0
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
3 : 5
Plaskovac
Plaskovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 2
Kralj Petar I
Topola
Napredak (P)
Poljana
6 : 2
Stig 1955
Beranje
Obilić (Ž)
Živica
2 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 4
Radnički (P)
Požeženo
Dunavac (P)
Petka
0 : 5
Napredak 1934
Nabrđe
Bata Bulić
Bistrica
3 : 4
Napredak (S)
Simićevo
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Integral
Batuša
BSK 1924
Boževac
4 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Radnički (K)
Knežica
2 : 5
Omladinac (B)
Busur
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 5
Palić
Palić
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Žednik
Stari Žednik
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
2 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Mladost (MI)
Mala Ivanča
9 : 0
Vojvoda
Dučina
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Popović
Popovići
1 : 4
OFK Rogača
Rogača
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Vis
Parcani
Susek
Susek
1 : 2
Titel
Titel
Borac
Rakovac
4 : 1
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 3
Miletić
Mošorin
Centar
Novi Sad
2 : 3
Čenej
Čenej
Dinamo
Budisava
1 : 0
Bačka
Begeč
Hajduk
Gardinovci
0 : 3
Obilić
Vilovo
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 1
Jadran
Sanad
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Graničar
Đala
Šampion
Orom
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Bačka
Mol
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
Tromedja
Majdan
2 : 3
Tisa
Padej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Radičević
2 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Obilić
Zmajevo
5 : 0
Pobeda
Pobeda
Željuša
Željuša
9 : 0
Rongo Siti
Pirot
Temac
Temska
3 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 3
Kulpin
Kulpin
Tvrdjava
Bač
6 : 0
Borac
Vizić
Borac 46
Obrovac
6 : 0
Krivanj
Selenča
Maglić
Bački Maglić
4 : 0
Sloga
Plavna
Neštin
Neštin
5 : 2
Bačka
Despotovo
Gorušica
Viča
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Prilike
Prilike
5 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo
Puhovo
5 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Voćar
Kotraža
2 : 2
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
7 : 0
Sloga
Kaona
Rakova
Rakova
2 : 0
Mladost (A)
Atenica
Malba
Žaočani
0 : 3
Morava (K)
Katrga
Prijatelji
Čačak
2 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Planinac
Vujetinci
1 : 1
Lugovi
Čačak
Čačak 94
Čačak
3 : 1
Vujan
Prislonica
Budućnost
Stančići
6 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
BSK
Borač
6 : 1
Udarnik Trska 1947
Trska
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 2
Ozremica
Beršići
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 4
Velereč 94
Velereč
Donja Vrbava
Donja Vrbava
4 : 3
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Ozrem
Ozrem
6 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Vajuga
6 : 3
Milutinovac
Milutinovac
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 1
Egeta
Brza Palanka
Dunavac
Velesnica
1 : 4
Lovćen
Petrovo selo
Koča Andjelković
Tekija
3 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Kosmajac
Koraćica
2 : 4
Napredak
Međulužje
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Markovac
Markovac
Rabrovac
Rabrovac
6 : 4
Sloga
Granice
OFK Student
Mladenovac
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Dedinje
Mladenovac
1 : 8
Radnički PDM
Mladenovac
Borac
Amerić
1 : 4
Omladinac
Rajkovac
Borac
Ušće
2 : 2
Posavina
Stubline
Partizan
Draževac
1 : 4
Rvati
Obrenovac
Rojkovac
Obrenovac
3 : 2
Polet
Grabovac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 5
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Zvezda
Konatice
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Sloga
Ratari
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Bistrica
Bistrica
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Mladi borac
Županjac
1 : 3
Petka
Petka
Rudar
Zeoke
1 : 3
BSK
Brajkovac
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloga
Lukavica
4 : 0
Vreoci
Vreoci
Sloboda
Stubica
1 : 3
Polet
Mirosaljci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
5 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Gorobilje
Gorobilje
0 : 1
Avijatičar
Vranjani
Duškovci
Duškovci
2 : 6
Glumač
Glumač
Pobeda
Rusna
2 : 1
10. februar
Šajinovac
Mekiš
Mekiš
5 : 2
Knežica
Knežica
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Klisura
Klisura
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 1
Železničar
Kusadak
Budućnost
Ratari
5 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
6 : 2
Udarnik
Baničina
Gol
Sokobanja
0 : 3
Sloga
Žučkovac
Slemen
Milušinac
4 : 1
Napredak
Jošanica
Rasina
Vitanovac
5 : 0
Čarapan
Kruševac
Zdravinje
Zdravinje
3 : 2
Meševo
Meševo
Sebečevac
Sebečevac
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Azbresnica
0 : 3
Banaćanin
Aleksandrovo
Sloga
Jovanovac
4 : 4
Baličevac
Baličevac
Arbanasce
Arbanasce
3 : 0
Koprijan
Gradište
Timok 1928
Trnavac
3 : 2
Šljivar
Šljivar
Landol
Landol
1 : 1
Sloga
Lugavčina
Jezava
Smederevo
1 : 0
Omladinac
Seone
Lunjevac
Lunjevac
5 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Budućnost
Mala Krsna
4 : 2
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vučak
Vučak
5 : 3
Skobalj
Skobalj
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Hajduk
Debrc
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Sloga (R)
Ridjake
1 : 4
Torpedo
Lojanice
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 3
Jedinstvo
Ratare
Napredak (St)
Stubica
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Popovac
Popovac
1 : 2
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
1 : 0
BSK Buljane
Buljane
Heroj
Busilovac
0 : 2
Sloboda
Krežbinac
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Moravac
Guberevac
0 : 3
Jašunja
Jašunja
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 1
Mladost (K)
Kutles
Badince
Badince
6 : 1
Turekovac
Turekovac
Dupljaj 2016
Dupljaj
2 : 3
Gradac Pričević
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Beloševac
Beloševac
Sloga
Vrhovine
1 : 3
Šarbane
Šarbane
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Vukona
Vukona
1 : 3
Strelac 001
Kožuar
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Kolubara
Liso Polje
Dokmir
Dokmir
0 : 2
Jedinstvo
Milorci
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Morava (M)
Mrsać
0 : 2
Progorelica
Progorelica
Studen Vitez
Studenica
3 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Bane 1931
Raška
1 : 6
Koštam Polje
Delimeđe
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Šumadija (Š)
Šumarice
Zgodačica
Godačica
6 : 4
Miločajac
Miločaj
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Stara čaršija
Kraljevo
1 : 2
Mladost 1981
Štulac
OFK Borac
Lovci
4 : 2
Belica
Belica
Trnava
Trnava
3 : 1
Omladinac
Bunar
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Partizan
Majur
0 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 0
Rudar
Plazane
Planinac
Panjevac
1 : 5
Sindjelić
Vojnik
Mladi Borac
Trucevac
2 : 7
Resava
Bukovac
Proleter 1932
Požarevac
3 : 0
Sopot
Požarevac
Dunav
Ostrovo
1 : 4
Morava 1932
Prugovo
Batovac
Batovac
3 : 0
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
OFK Građanski
Požarevac
1 : 5
Napredak (Bu)
Bubušinac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
2 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
Mlava (B)
Bratinac
9 : 5
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 4
Vihor
Маljurevac
Banat
Ilandža
3 : 3
Sloga
Margita
Električar
Šuvajić
4 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
OFK Vinci
Vinci
1 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Dobra
Dobra
0 : 3
Mladost 1970
Radoševac
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 1
Borac
Kloka
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 5
Radoje Domanović
Ovsište
Budućnost (B)
Blaznava
2 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
6 : 1
Maskar
Maskar
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 4
Melnica
Melnica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 0
Borac (A)
Arapovac
Šumadinac
Kruševica
1 : 3
Strmovo
Strmovo
BSK
Bošnjak
4 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Lovac
Karlovčić
7 : 2
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
3 : 0
Sremac
Deč
Mladost
Prhovo
0 : 2
Šumar
Ogar
Hajduk
Šimanovci
4 : 2
Sloven
Sibač
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Pek (K)
Kusiće
Ram
Ram
4 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Baštovan 2015
Carevac
3 : 0
Kumane
Kumane
Srednjevo
Srednjevo
2 : 3
Sloga Top
Topolovnik
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Pobeda
Parta
1 : 2
Karaš
Jasenovo
Banat (D)
Dupljaja
3 : 1
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
3 : 0
Hajduk
Šušara
Napredak 1927
Toponica
2 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (C)
Crljenac
2 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
OFK Šikara
Sombor
Graničar
Riđica
2 : 1
Telečka
Telečka
Dinamo
Sonta
2 : 1
Panonija
Lalić
BSK
Brzohode
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo
Oreovica
3 : 1
Budućnost
Kočetin
Udarnik
Sibnica
4 : 2
Proleter
Četereže
Dobričevo
Dobričevo
1 : 0
Polet
Senje
Šumadija
Prevešt
4 : 6
Levač 2
Rekovac
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 7
Tulež
Tulež
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 4
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe 2013
Viševac
5 : 2
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost
Toljevac
3 : 0
OFK Orašje
Orašje
Parcane
Parcane
0 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Štitari
Štitari
0 : 3
Polet (K)
Kobilje
Grkljane
Grkljane
6 : 3
Padež
Padež
Globoder
Globoder
2 : 0
Lomnica
Lomnica
Polet (Š)
Šavrane
3 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 3
Kruševica
Kruševica
Bojić
Bojić
0 : 2
Rankovac
Nakučani
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 2
Napredak
Staro Lanište
Čelik
Nikšić
0 : 0
Jezero
Plav
Cetinje
Cetinje
1 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Ibar
Rožaje
0 : 3
Bokelj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Otrant
Ulcinj
Mornar
Bar
3 : 1
Berane
Berane
Radnik
Bijeljina
3 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Espanyol
Barcelona
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Valencia
Valencia
2 : 1
La Coruña
La Coruña
Atlético Madrid
Madrid
2 : 2
Eibar
Eibar
Cagliari
Cagliari
1 : 0
Atalanta
Bergamo
Chievo
Verona
1 : 0
Benevento
Benevento
Udinese
Udine
1 : 0
Bologna
Bologna
Napoli
Napoli
2 : 1
Crotone
Crotone
Milan
Milano
5 : 1
Fiorentina
Firenze
Lazio
Roma
2 : 3
Internazionale
Milano
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 1
Roma
Roma
SPAL
Ferrara
3 : 1
Sampdoria
Genova
Genoa
Genova
1 : 2
Torino
Torino
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
6 : 0
Mašinac
Niš
Požarevac
Požarevac
1 : 1
Sloga Radnički
Zemun
Napredak
Kruševac
4 : 0
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 0
Partizan
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 5
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 8
Internacional
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 5
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
IMT
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Zemun
Zemun
BASK
Beograd
10 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 5
DIF
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 6
Palilulac
Beograd
GSP Polet
Beograd
9 : 0
Posavina
Stubline
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
7 : 3
Hajduk junior
Kula
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 4
Begej
Žitište
Železničar (P)
Pančevo
0 : 5
RFK NS 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Veternik
Veternik
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
011 MK
Beograd
3 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 3
Internacional MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
2 : 1
Rad MK
Beograd
Lokomotiva 2 MO
Beograd
6 : 2
Bežanija MO
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Dinamo
Pančevo
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Sindjelić
Beograd
2 : 1
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Bežanija
Beograd
Poštar 1930
Beograd
11 : 3
Beograd 1929
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Balkan
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
Prva Iskra
Barič
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Bane
Raška
AFK
Ada
1 : 3
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
3 : 4
Tisa
Adorjan
Index
Novi sad
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 2
Sinđelić MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Voždovac MK
Beograd
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 3
011 MK
Beograd
011 MK
Beograd
5 : 2
Kolubara MK
Lazarevac
DIF MK
Beograd
4 : 4
Lola MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
4 : 1
Nord Star MK
Beograd
Rad B MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
Sopot MK
Sopot
6 : 0
Leštane MK
Leštane
Zemun MK
Zemun
1 : 4
Bežanija MK
Novi Beograd
Institut MK
Zemun Polje
2 : 2
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Banja MK
Beograd
3 : 0
Jedinstvo MK
Dren
Rakovica MK
Rakovica
0 : 2
OLE MK
Zemun
OLE
Zemun
4 : 2
BASK
Beograd
Dominus
Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Studentski Grad
Beograd
0 : 5
BSK
Borča
Lola
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Proleter
Vranovo
11 : 1
Sloboda
Lipe
Spartak
Subotica
2 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Sloga
Plandište
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 4
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
6 : 10
Proleter
Banatski Karlovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 18
Mladost
Velika Greda
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Zvezda
Konatice
Posavina
Stubline
6 : 1
Urovci
Urovci
Zadrugar
Orasac
5 : 2
Zabrezje
Zabrezje
Borac
Progar
0 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Sloga
Ostojićevo
6 : 10
AFK
Ada
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Venčani
Venčane
Bečej 1918
Bečej
0 : 3
Arena SU
Subotica
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 0
Rad MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
0 : 7
Ada MK
Beograd
Brodarac MK-B
Novi Beograd
3 : 0
GSP Polet MK
Beograd
Milutinac MK
Zemun
5 : 3
PKB MK
Padinska Skela
BSK 1926 MK
Baćevac
0 : 6
Lokomotiva MK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Čukarički
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Spartak '05
Subotica
9 : 0
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
1 : 8
Bajša
Bajša
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Dominus
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 2
Srem
Jakovo
Beograd 1929
Beograd
3 : 2
Balkan
Beograd
Banja
Beograd
12 : 1
Zvezdara
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 2
Hajduk
Beograd
Borac
Ostruznica
3 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Heroj Polet
Beograd
1 : 6
Munja Barič
Barič
Zemun
Zemun
9 : 1
Leštane
Leštane
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
DIF
Beograd
Ada
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Buducnost
Zvecka
Skela
Skela
3 : 2
Krtinska
Krtinska

Rukomet

Pobednik
Prijepolje
34 : 28
Župa 54
Aleksandrovac
Bane
Raška
22 : 26
Napredak
Kruševac
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 26
Metalac
Kraljevo
Metalac Gorenje
Valjevo
33 : 30
SC Voždovac 2012
Beograd
Partizan 2
Beograd
37 : 35
BASK Soko
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 25
Novi Beograd
Beograd
Beograd
Beograd
31 : 37
Radnički
Obrenovac
Hisar
Leskovac
30 : 30
Paraćin
Paraćin
Vlasotince
Vlasotince
40 : 33
Pirot
Pirot
Titel
Titel
22 : 20
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Potisje Pleteks
Ada
35 : 35
Dalmatinac
Riđica
Rembas
Resavica
27 : 27
Hajduk Veljko 2
Negotin
Jagodina
Jagodina
33 : 28
Hajduk Veljko 2
Negotin
Loznica
Loznica
33 : 33
Vrbas Petrol
Vrbas
Sivac 69/2
Sivac
27 : 24
Borac
Bački Gračac
Obilić
Novi Kneževac
17 : 24
Senta
Senta
Naftagas
Elemir
40 : 21
Jedinstvo
Bočar
Vladimirovac
Vladimirovac
19 : 30
Omladinac
Deliblato
Ruma
Ruma
34 : 28
Inđija 2
Inđija
Radnički
Novi Sad
21 : 21
Hajduk
Čurug
Petrovaradin
Petrovaradin
32 : 21
Želja
Žabalj
Ravangrad
Sombor
28 : 29
Laki
Crvenka
Jadran
Feketić
33 : 28
Mladost
Srpska Crnja
Radnički
Bajmok
36 : 28
Deronje
Deronje
Radan
Lebane
21 : 16
Dubočica
Leskovac

Futsal

Pčinja
Karavukovo
8 : 6
Hajduk
Kula

Američki fudbal

Indians Inđija
Inđija
45 : 0
Golden Bears Bor
Bor
Blue Dragons Beograd
Beograd
16 : 39
Vukovi Beograd
Beograd
Pastuvi Požarevac
Požarevac
0 : 19
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
22 : 0
Angel Warriors Čačak
Čačak
Knights Klek
Klek
32 : 21
Celtis Sombor
Sombor

Ragbi 15

Partizan
Beograd
34 : 22
BRK Crvena Zvezda
Beograd