XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 726 utakmica za dan
Nedelja, 24 Septembar 2017

Fudbal

Napredak
Kruševac
3 : 1
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Lučani
1 : 3
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Radnički
Niš
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Rad
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Radnik
Surdulica
3 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Sloboda
Užice
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Inđija
Inđija
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Karađorđe
Topola
Provo
Provo
3 : 1
Polet
Ljubić
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Dunav
Prahovo
Trajal
Kruševac
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Pukovac
Pukovac
0 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Železničar
Pančevo
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Karađorđe (R)
Ribnica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Bane
Raška
Dragačevo
Guča
2 : 0
Radnički (K)
Kovači
Napredak
Markovac
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Toponica
5 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Proleter 1976
Jelovik
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 2
Udarnik
Lozovik
RSK
Rabrovo
0 : 1
Gruža
Gruža
Borac (Ž)
Žabari
0 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac
Lešnica
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
Radnički Stobex
Klupci
3 : 0
Radjevac
Krupanj
OFK Niš
Niš
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 3
Moravica
Subotinac
Sloga
Kobišnica
0 : 3
Bukovik
Razanj
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
BSK
Bogovina
Naša krila
Belotinac
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Malošište
Malošište
3 : 2
Kablovi
Zaječar
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 2
Svrljig
Svrljig
Jastrebac
Blace
3 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Levač
Rekovac
2 : 1
Napredak
Drenovac
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Polet
Nakovo
Sloga
Plandište
2 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
Sremac
Vojka
Hajduk (B)
Beška
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Index
Novi Sad
Podunavac
Belegiš
6 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 1
Jugović
Kać
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 2
Tavankut
Tavankut
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Mladost Apa
Apatin
Turbina
Vreoci
0 : 2
Leštane
Leštane
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Torlak
Kumodraž
1 : 0
Milutinac
Zemun
Srem
Jakovo
2 : 1
Hajduk
Beograd
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 3
Omladinac FAM
Botoš
Rusanda
Melenci
6 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Lehel
Mužlja
0 : 1
Banat
Čenta
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Hajduk
Čepure
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 1
Partizan
Glogovac
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Napredak
Zlatovo
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Juhor
Glavinci
0 : 2
Kolare
Kolare
Rembas
Resavica
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Resavac
Subotica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Strela
Ivanovo
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Borac (St)
Starčevo
Dolina
Padina
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (M)
Martinci
3 : 2
Sloven
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
0 : 4
Železničar
Inđija
PSK Putinci
Putinci
0 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Borac (K)
Klenak
Kula
Kula
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Slavija
Pivnice
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Lipar
Lipar
4 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Senta
Senta
1 : 1
Napredak
Nadalj
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Iskra
Kucura
Jadran
Feketić
5 : 1
Bajša
Bajša
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
BSK
Bukovče
Slatina
Slatina Bor
3 : 1
Čubra
Čubra
Deli Jovan
Sikole
5 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Komgrap
Beograd
1 : 1
Borac (P)
Progar
Institut
Zemun Polje
0 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
Zmaj
Zemun
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Sinđelić
Ugrinovci
4 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
Lisović
Lisović
0 : 0
Urovci
Urovci
Strelac
Mislođin
1 : 0
Rušanj
Rušanj
BSK
Baćevac
3 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Budućnost
Dudovica
6 : 3
Zabrežje
Zabrežje
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
Radnički (D)
Dren
Dunavac
Grocka
9 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Vinča
Vinča
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Boleč
Boleč
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Radnički Šabački
Šabac
4 : 2
Mladost (PR)
Prnjavor
Sloga
Bogosavac
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
1 : 0
Majur
Majur
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 2
Cerić
Miokus
Bare
Bare
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Borac
Pajsijevići
Partizan
Darosava
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Šatornja
Šatornja
2 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 1
Mladost MG
Saranovo
BSK
Belosavci
0 : 2
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac
Natalinci
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 2
Banja
Banja
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 3
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 2
Polet
Stajkovce
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 0
OFK Brza
Brza
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 3
Bobište
Bobište
Progres
Ladovica
3 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Vučje
Vučje
1 : 0
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Železničar
Brestovac
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
7. Juli
Vodanj
3 : 1
Šumadija
Azanja
Cerovac
Cerovac
5 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Sloga
Miloševac
6 : 3
SASK
Saraorci
Podunavac
Udovice
3 : 1
Pobeda
Golobok
Sloboda
Lipe
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
2 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Polet
Trnovče
Obilić
Staro Selo
0 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Rudar
Bresnica
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Brezak 1936
Pranjani
1 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Napredak
Svračkovci
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 1
Slatina
Slatina
Prijevor
Prijevor
7 : 0
Mladost (P)
Preljina
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Spartak
Trnava
Omladinac (Z)
Zablaće
4 : 2
Parmenac
Parmenac
Sloga (M)
Majdevo
6 : 0
Naupare
Naupare
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
13. April
Lomnica
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Blagotin
Poljna
Šanac
Šanac
0 : 0
Juhor
Obrež
Kupci
Kupci
7 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
FUD
Brus
Radnik
Salakovac
2 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Makce
Makce
2 : 4
Đerdap
Golubac
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Železničar
Požarevac
3 : 4
Rudar (K)
Krepoljin
Padež
Petrovac
0 : 1
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Spartak
Pirot
1 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Jedinstvo
Pirot
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Popovići
Popovići
3 : 1
Stubal
Stubal
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
6 : 0
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
2 : 2
Mataruge
Mataruge
Polet
Ratina
5 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Real
Podunavci
6 : 0
Rudar
Baljevac
Borac
Vraneši
0 : 0
Granit
Jošanička banja
Proleter
Pečenog
0 : 1
Ribnica
Jovac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 1
Železničar
Požega
Čajetina
Gostilje
4 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Perućac
Perućac
Savinac
Visibaba
1 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Polet
Rasna
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Omladinac
Zdravčići
2 : 0
Lauš
Lopaš
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Kačer
Belanovica
1 : 3
Mladost
Dračić
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Trlić
Trlić
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Radnik
Ub
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
3 : 4
Banjani
Banjani
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 3
Partizan
Cerovac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Sloboda
Grbice
1 : 0
Borac (D)
Drenovac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
4 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Budućnost
Resnik
5 : 1
Korićani
Korićani
Sloga
Korman
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Moravac (Č)
Čečina
1 : 0
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Rasovača
Rasovača
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 4
Vrtište
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
5 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (M)
Medoševac
4 : 1
Rudar
Jelašnica
Morava
Krušce
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Sofeks
Futog
2 : 1
Veternik
Veternik
Tatra
Kisač
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
2 : 2
Mladost
Novi Sad
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Rudar (VČ)
Grljan
0 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
OFK 019
Zaječar
0 : 0
Malinik
Podgorac
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Radnički (L)
Lubnica
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
Omladinac
Grezna
4 : 0
Sloga
Minićevo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
5 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Osnić
Osnić
4 : 1
Trebič
Sokobanja
Real
Jasenica
0 : 2
Polet
Samarinovac
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
5 : 3
Omladinac
Podina
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Kosovac
Prokuplje
Dundjerski
Voljcinac
1 : 2
Borac
Držanovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 3
Kaćuša
Kuršumliija
Trešnjevka
Lopardince
3 : 7
OFK Alakince
Alakince
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Čelik
Belo polje
Vihor
Žbevac
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 3
Morava
Parteš
Glama
Koretište
5 : 0
Sloga
Ranilug
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Mladost
Vrdila
Metalac
Kraljevo
5 : 2
Napredak
Gračac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Tavnik
Tavnik
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Grdica
Grdica
Partizan
Vrba
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
Magnohrom
Kraljevo
1 : 5
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Lasta
Vitkovac
Lazac
Lazac
3 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
15. Avgust 1950
Lomnica
5 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Javor
Sladaja
3 : 3
Budućnost
Miliva
Istok 63
Plana
6 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Moravac
Krušar
3 : 0
Beljanica
Strmosten
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 1
Omladinski
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Omladinac
Šaludovac
Sloga
Voljavče
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Morava (R)
Ribare
0 : 3
Mladost (D)
Dublje
Mladost (T)
Tečić
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 3
Ursule
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (G)
Gložane
1 : 1
Zenit
Oparić
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
Sloboda
Šašinci
1 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Brestač
Brestač
4 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Polet
Novi Karlovci
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Graničar (O)
Obrež
3 : 1
Sloga
Čalma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 4
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Polet
Izbište
Vinogradar
Gudurica
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
4 : 2
Janošik
Janošik
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Slavia
Kovačica
2 : 1
Pobeda
Samoš
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Polet
Idvor
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Mundial
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Unirea
Uzdin
Borac (P)
Pločica
7 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Proleter
Mramorak
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 1
Kolonija
Kovin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
Stolice
Krupanj
3 : 2
Borac
Kozjak
Antimon
Zajača
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Jadar
Stupnica
Sloga (ST)
Straža
1 : 0
Rudar
Brasina
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Mladi Proleter
Beograd
2 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Partizan
Kaluđerica
0 : 4
Poštar
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
0 : 6
Crvenka
Borča
Mladost
Jabučki Rit
0 : 1
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
5 : 0
Umčari
Umčari
PKB (K)
Kovilovo
1 : 0
Pionir
Besni Fok
OFK Borac
Arnajevo
8 : 0
Barajevo
Barajevo
Guncate
Guncati
0 : 5
Veliki Borak
Veliki Borak
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 0
Beljina
Beljina
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Drina
Badovinci
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
5 : 0
Sloga
Duvanište
Karađorđe
Mišar
5 : 0
Dobrava
Vukošić
Sloga
Krnić
2 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 0
Radnički
Koceljeva
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 4
Šumadija
Razgojna
BSK
Belanovce
3 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Real
Donja Jajina
2 : 2
Milanovo
Milanovo
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Gradac
Konopnica
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
Mladost (B)
Batulovce
2 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Radnički
Pertate
Joševa
Joševa
3 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Polet (T)
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
1 : 1
Kalenić
Kalenić
Čučuge
Čučuge
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 11
Kolubara 2
Valjevo
Bujačić
Bujačić
3 : 1
Mladost (L)
Latković
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Borac
Rajković
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Polet
Popučke
1 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
2 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Komanice
Komanice
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Mladi Gorani
Dupci
0 : 4
Sloga (L)
Lozna
Trudbenik
Stalać
1 : 4
Varvarin
Varvarin
Omladinac
Pojate
3 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 2
Ušće
Grad Stalać
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Gradina
Pejovac
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Napredak Č
Čestereg
5 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 1
Roham
Nova Crnja
Proleter
Međa
5 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
4 : 1
Bega
Novi Itebej
2. Oktobar
Kumane
4 : 2
Delija
Mokrin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Maršić
Maršić
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Pobeda
Beloševac
Košutnjak
Kragujevac
4 : 3
Divostin
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Škriljac
Bradarac
1 : 6
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Radnički 1918
Ratkovo
6 : 3
Polet
Sivac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Dunav
Bački Monoštor
4 : 3
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
6 : 2
Hajduk
Stapar
Sloga
Zagorica
0 : 3
Jasenica
Božurnja
Ranilović
Ranilović
1 : 4
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac
Stojnik
2 : 3
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
1 : 4
Kralj Petar I
Topola
Napredak (P)
Poljana
2 : 3
Obilić (Ž)
Živica
Dizel
Bare
3 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Stig 1955
Beranje
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Desine
Desine
2 : 0
Dunavac (P)
Petka
Sirakovo
Sirakovo
2 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
BSK 1924
Boževac
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Krilaš
Ćovdin
5 : 1
Radnički (K)
Knežica
Napredak (S)
Simićevo
0 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Đurđin
Đurđin
2 : 0
Palić
Palić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 1
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Solid
Subotica
2 : 7
Hajduk
Bačko Dušanovo
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Bikovo
Bikovo
Vis
Parcani
3 : 0
Vojvoda
Dučina
Rudar 2012
Babe
2 : 0
Stojnik
Stojnik
OFK Slatina
Slatina
0 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Popović
Popovići
0 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Obilić
Vilovo
4 : 1
Čenej
Čenej
Hajduk
Gardinovci
0 : 5
Miletić
Mošorin
Dinamo
Budisava
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 0
Moskva
Budisava
Borac
Rakovac
8 : 0
Susek
Susek
Jadran
Sanad
2 : 3
Šampion
Orom
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Čoka
Čoka
Jedinstvo (M)
Martonoš
5 : 3
Bačka
Mol
Graničar
Đala
1 : 0
Tromedja
Majdan
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 2
AFK
Ada
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Budućnost
Savino Selo
Pobeda
Pobeda
0 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Obilić
Zmajevo
4 : 1
Krivaja
Krivaja
Mladost
Radičević
7 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Željuša
Željuša
3 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 1
Nišavac
Staničenje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Bjelica
Milatovići
Brezova
Brezova
1 : 2
Radnički
Turica
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 2
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
2 : 4
Prilike
Prilike
Gradina
Rti
3 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Sloga
Kaona
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Vujan
Prislonica
0 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Morava (M)
Mojsinje
1 : 10
Morava (K)
Katrga
Budućnost
Stančići
1 : 0
Mladost (A)
Atenica
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Kej
Čačak
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Rakova
Rakova
Prijatelji
Čačak
0 : 0
Malba
Žaočani
Sloga (M)
Milatovac
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Napredak (MK)
Malo Krčmare
6 : 2
Veteran 2015
Popović
Udarnik Trska 1947
Trska
3 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Takovski Ustanak
Takovo
4 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Ozremica
Beršići
0 : 0
Ozrem
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
0 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Pontes
Kostol
4 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Egeta
Brza Palanka
0 : 3
Omladinac
Vajuga
Dunavac
Velesnica
0 : 7
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Lovćen
Petrovo selo
9 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Napredak
Međulužje
3 : 1
OFK Student
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
8 : 0
Dedinje
Mladenovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
6 : 1
Borac
Amerić
Kosmajac
Koraćica
5 : 1
Omladinac
Rajkovac
Markovac
Markovac
1 : 4
Radnički PDM
Mladenovac
Sloga
Granice
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 5
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Borac
Ušće
Sloga
Ratari
5 : 0
Partizan
Draževac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Zvezda
Konatice
10 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Rudar
Zeoke
1 : 0
Bistrica
Bistrica
Mladi borac
Županjac
3 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 1
Sloga
Lukavica
BSK
Brajkovac
3 : 0
Polet
Mirosaljci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 6
Sečica
Seča reka
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Plavi Tok
Dražinovići
6 : 1
Duškovci
Duškovci
Blagaja
Rupeljevo
5 : 4
Glumač
Glumač
Bakionica
Bakionica
0 : 6
Avijatičar
Vranjani
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Sloga
Lugavčina
6 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
1 : 4
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Budućnost
Mala Krsna
2 : 0
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
3 : 1
Kolarac
Kolari
Petlić SD 026
Smederevo
4 : 1
Drugovac
Drugovac
Landol
Landol
4 : 1
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
1 : 4
Petrijevac
Petrijevo
Grkinja
Grkinja
5 : 1
10. februar
Šajinovac
Knežica
Knežica
1 : 2
Toplica
Šarlinac
Mekiš
Mekiš
2 : 0
Pobeda
Rusna
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 0
Elid
Donji Dušnik
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Glavaš
Glibovac
2 : 2
Udarnik
Baničina
Železničar
Kusadak
6 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Gol
Sokobanja
2 : 1
Mladost
Resnik
Sloga
Žučkovac
1 : 3
Slemen
Milušinac
Polet
Jabukovac
1 : 2
Malajnica
Malajnica
Urovica
Urovica
1 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Graničar
Aleksandrovac
0 : 3
Slatina
Slatina
Konjuh
Konjuh
4 : 3
Čarapan
Kruševac
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 2
Meševo
Meševo
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Borac
Bivolje
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Zdravinje
Zdravinje
6 : 1
Rasina
Vitanovac
Borac
Vražogrnac
2 : 1
Šljivar
Šljivar
Timok 1928
Trnavac
7 : 0
Nacional
Lukovo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
1 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Sloga (R)
Ridjake
0 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Verko
Suvo Selo
0 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 2
Popovac
Popovac
Vihor
Golubovac
0 : 0
BSK Buljane
Buljane
Jedinstvo
Ratare
2 : 1
Sloboda
Krežbinac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 0
Radnik
Davidovac
Razvitak
Mirilovac
8 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Heroj
Busilovac
3 : 5
Radnički
Tekija
Popadić
Popadić
2 : 1
Tolić
Tolić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Babajić
Babajić
Proleter
Latković
1 : 5
Toplica
Donja Toplica
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Bojić
Bojić
1 : 4
Rankovac
Nakučani
Mladost
Slatina
4 : 2
Maovi MH
Maovi
OFK Varna
Varna
1 : 1
Volujac
Volujac
Beloševac
Beloševac
2 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Lukavac
Lukavac
7 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 3
Sloga Gorić
Valjevo
Dupljaj 2016
Dupljaj
4 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Jedinstvo
Milorci
1 : 0
Omladinac
Kalinovac
Dokmir
Dokmir
3 : 0
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
1 : 1
Brgule
Brgule
Zvizdar 2012
Zvizdar
5 : 1
Sloga
Vrhovine
Vukona
Vukona
1 : 0
OFK Takovo
Takovo
Omladinac (D)
Drakčići
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
BSK 2014
Bukovica
2 : 0
Bane 1931
Raška
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Mladost 1925
Oplanići
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Šumadija (Š)
Šumarice
4 : 1
Mladost 1981
Štulac
Miločajac
Miločaj
0 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Belica
Belica
Mladost
Bukovče
1 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Partizan
Majur
1 : 0
OFK Borac
Lovci
Crni Vrh
Deonica
1 : 0
Trnava
Trnava
Zelenika
Vitance
1 : 1
Rudar
Plazane
Orlovi
Jasenovo
1 : 1
Sindjelić
Vojnik
Resava
Bukovac
5 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Mladi Borac
Trucevac
1 : 5
Planinac
Panjevac
Resavac
Veliki Popović
2 : 1
Viner DSV
Bukovac
Sopot
Požarevac
3 : 3
Batovac
Batovac
Proleter 1932
Požarevac
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Morava 1932
Prugovo
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
0 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Mip Majdan
Požarevac
0 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak (Bu)
Bubušinac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
8 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
11 : 0
Proleter
Karađorđevo
Banat
Ilandža
0 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Mrčkovac
Mrčkovac
4 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Mladost 1970
Radoševac
1 : 2
Polet
Bikinje
Dobra
Dobra
0 : 5
Električar
Šuvajić
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
Mladost (J)
Jelenac
4 : 1
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 2
Trstenica
Trstenica
Lazarevac
Lazarevac
2 : 5
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
0 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
BSK
Bošnjak
4 : 1
Radnik
Pankovo
Borac
Veliko Laole
2 : 2
Soko
Krvije
Mladost
Svileuva
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Galeb
Cerovac
1 : 0
Žabar
Žabar
Lovac
Karlovčić
1 : 2
Šumar
Ogar
Sloven
Sibač
3 : 3
Sremac
Deč
Hajduk
Šimanovci
3 : 1
Kameni
Ašanja
Mladost
Prhovo
4 : 0
Vitez
Subotište
Sloga
Bogovađa
3 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Proleter
Bajevac
2 : 4
Nepričava
Nepričava
Baštovan 2015
Carevac
7 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Ram
Ram
2 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Pek (K)
Kusiće
2 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 0
Dunavac 1929
Kisiljevo
Hajduk
Šušara
5 : 1
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
9 : 0
Banat (V)
Vršac
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 0
Stig (C)
Crljenac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
Graničar
Riđica
2 : 1
Sport
Bezdan
Terekveš
Svilojevo
4 : 2
KFK Kula
Kula
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Šikara
Sombor
4 : 2
Telečka
Telečka
BSK
Brzohode
2 : 1
Udarnik
Sibnica
Polet
Aleksandrovac
4 : 0
Proleter
Četereže
Pomoravlje
Vlaški Do
8 : 0
Budućnost
Kočetin
Napredak
Vašica
6 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Omladinac
Batrovci
3 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Sremac
Berkasovo
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar
Jamena
1 : 2
Jednota
Šid
Sinđelić
Gibarac
1 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
Karađorđe 2013
Viševac
3 : 2
Mladost (B)
Bošnjane
Parcane
Parcane
7 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 0
Vratare
Vratare
Grkljane
Grkljane
3 : 2
Zmajevac
Belasica
Štitari
Štitari
0 : 1
Modrica
Modrica
Kruševica
Kruševica
3 : 1
Lomnica
Lomnica
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
PSS-192
Jagodina
Napredak
Staro Lanište
7 : 2
Lipar
Donji Račnik
Ibar
Rožaje
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
4 : 0
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
3 : 2
Otrant
Ulcinj
Lovćen
Cetinje
2 : 1
Čelik
Nikšić
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
0 : 0
Bokelj
Kotor
Petnjica
Petnjica
4 : 1
Gusinje
Gusinje
Sloga (SB)
Stari Bar
2 : 2
OFK Petrovac 2
Petrovac
Sloga (R)
Radovići
4 : 0
Bokelj 2
Kotor
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Vitez
Vitez
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Borac
Banja Luka
Brighton
Brighton
1 : 0
Newcastle
Newcastle upon Tyne
Espanyol
Barcelona
4 : 1
La Coruña
La Coruña
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Leganés
Leganés
Getafe
Getafe (Madrid)
4 : 0
Villarreal
Villarreal
Eibar
Eibar
0 : 4
Celta Vigo
Vigo
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 3
Valencia
Valencia
Hannover 96
Hannover
0 : 0
Köln
Köln
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Cagliari
Cagliari
0 : 2
Chievo
Verona
Crotone
Crotone
2 : 0
Benevento
Benevento
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Verona
Verona
0 : 3
Lazio
Roma
Internazionale
Milano
1 : 0
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
2 : 0
Milan
Milano
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 1
Bologna
Bologna
Marseille
Marseille
2 : 0
Toulouse
Toulouse
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 2
Rennes
Rennes
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Nantes
Nantes
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Mašinac
Niš
Karađorđe
Topola
0 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Kanjiža
Kanjiža
2 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 2
Krstarica
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Levač
Rekovac
Spartak
Subotica
0 : 0
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
011
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
4 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Avala
Beograd
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Hajduk junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Jedinstvo
Dren
011 MK
Beograd
3 : 5
Brodarac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda MK
Beograd
IMT MO
Beograd
0 : 5
Voždovac MK
Beograd
Torlak MK
Beograd
1 : 4
Rad 2 MO
Beograd
Borac MK
Lazarevac
0 : 1
Lokomotiva 2 MO
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 4
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Čukarički
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
DIF
Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 3
Beograd 1929
Beograd
Grafičar
Beograd
7 : 2
Poštar 1930
Beograd
Cerovac
Cerovac
4 : 1
Pobeda
Golobok
Proleter
Vranovo
0 : 6
Morava
Velika Plana
7.juli
Vodanj
5 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Tutin
Tutin
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
2 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Borac (NS)
Novi Sad
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 0
Indeks
Novi sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Vrbas
Vrbas
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Sloga
Plandište
2 : 0
Polet
Izbište
Jedinstvo
Dren
3 : 2
Zabrezje
Zabrezje
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
011 MK
Beograd
6 : 1
BSK Borča MK
Borča
Mladenovac MK
Mladenovac
3 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
2 : 2
Radnički NB MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
0 : 2
Lola MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
4 : 0
Brodarac B MK
Novi Beograd
IMT
Novi Beograd
2 : 3
DIF MK
Beograd
Institut MK
Zemun Polje
2 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
8 : 0
Banja MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
6 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Bežanija MK
Novi Beograd
3 : 0
OLE MK
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
011
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Dunavac
Grocka
Sopot
Sopot
0 : 4
Balkan
Beograd
Čantavir
Čantavir
7 : 5
Tavankut
Tavankut
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 0
Indeks
Novi sad
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Arena Su
Subotica
CFK
Vrbas
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 5
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 2
Mladost
Velika Greda
Mladost (O)
Omoljica
0 : 7
Proleter
Mramorak
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 12
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolina
Padina
8 : 0
Slavia
Kovačica
Urovci
Urovci
0 : 7
Duboko
Mala Mostanica
Zabrezje
Zabrezje
4 : 2
Buducnost
Zvecka
Zadrugar
Orasac
8 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Posavina
Stubline
0 : 3
Krtinska
Krtinska
Hajduk
Beograd
2 : 7
Novi Beograd
Novi Beograd
IMT
Beograd
5 : 1
Graficar
Beograd
13. Maj
Zemun
0 : 3
Bežanija
Beograd
Radnički (Zr)
Zrenjanin
10 : 1
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Potisje
Kanjiža
Sloga
Ostojićevo
8 : 5
Bačka
Mol
AFK
Ada
2 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Senta
Senta
11 : 0
Tisa
Adorjan
Rad MK
Beograd
0 : 0
Zemun MK
Zemun
Partizan MK
Beograd
3 : 0
Voždovac MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 2
DIF MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Ada MK
Beograd
6 : 2
Milutinac MK
Zemun
Studentski Grad MK
Beograd
24.09.2017
09:00
Sinđelić MK
Beograd
BASK MK
Beograd
4 : 1
Jedinstvo MK
Surčin
BSK 1926 MK
Baćevac
1 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Žarkovo MK
Žarkovo
5 : 2
Ole MK
Zemun
Jagodina
Jagodina
24.09.2017
13:00
Vučje
Vučje
Napredak
Kruševac
5 : 0
Mašinac
Niš
Rad
Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Subotica
Subotica
Srem
Jakovo
2 : 6
Crveni orao
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 4
Beograd 1929
Beograd
Borac
Ostruznica
5 : 1
Žarkovo
Žarkovo
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 0
Leštane
Leštane
Boleč
Boleč
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
7 : 0
Dunavac
Grocka
Zemun
Zemun
4 : 1
GSP Polet
Beograd
Varga
Beograd
5 : 1
Mladenovac
Mladenovac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
OFK AS
Novi Pazar
Partizan
Drazevac
0 : 10
Buducnost
Zvecka

Rukomet

Apatin
Apatin
29 : 19
Dolovo
Dolovo
Mladost TSK
Bački Jarak
22 : 23
Sivac 69
Sivac
Titel
Titel
18 : 21
Potisje Pleteks
Ada
Slavija
Novi Sad
26 : 20
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
32 : 26
Karađorđe
Topola
Lokomotiva
Lapovo
26 : 27
Topličanin
Prokuplje
Kljajićevo
Kljajićevo
24 : 33
Graničar
Gakovo
Borac
Bački Gračac
27 : 26
Rusin
Ruski Krstur
Beočin
Beočin
21 : 38
Radnički
Novi Sad
Železničar
Inđija
44 : 30
Metalac
Kraljevo
Želja
Žabalj
19 : 41
Spartak
Debeljača
Sloven
Ruma
25 : 15
Mokrin
Mokrin
Deronje
Deronje
19 : 21
Ravangrad
Sombor