XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 298 utakmica za dan
Nedelja, 20 Avgust 2017

Fudbal

Radnik
Surdulica
0 : 1
Zemun
Zemun
Inđija
Inđija
3 : 1
Bežanija
Beograd
Polet
Ljubić
1 : 1
Loznica
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 2
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Provo
Provo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Trajal
Kruševac
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Pukovac
Pukovac
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Tabane 1970
Jagodina
3 : 3
Timok
Zaječar
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
LFK Mladost
Lučani
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Bane
Raška
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 0
Napredak
Markovac
RSK
Rabrovo
0 : 0
Proleter 1976
Jelovik
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Homoljac
Žagubica
2 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Zvižd
Kučevo
2 : 4
Mladi radnik (R)
Radinac
Radnički Stobex
Klupci
1 : 1
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
3 : 1
Sovljak
Sovljak
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Borac
Lešnica
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Drina
Ljubovija
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Jablanica
Medveđa
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Malošište
Malošište
1 : 3
Naša krila
Belotinac
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Bukovik
Razanj
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
BSK
Bogovina
Župa
Aleksandrovac
2 : 4
Jastrebac
Blace
Poljoprivrednik
Počekovina
5 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Napredak
Drenovac
2 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Polet
Nakovo
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Mladost (O)
Omoljica
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Podunavac
Belegiš
3 : 3
Kabel
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Jugović
Kać
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
Index
Novi Sad
1 : 1
Sremac
Vojka
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
Bačka (P)
Pačir
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 5
Sloga (Č)
Čonoplja
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Torlak
Kumodraž
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Srem
Jakovo
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Hajduk
Beograd
4 : 0
Sremčica
Sremčica
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 0
Borac
Lazarevac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Lehel
Mužlja
2 : 3
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 2
Rusanda
Melenci
Banat
Čenta
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas (B)
Boka
0 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Dolina
Padina
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Strela
Ivanovo
Borac (St)
Starčevo
5 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar 1924
Adaševci
3 : 3
Sloven
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 2
Partizan
Vitojevci
Železničar
Inđija
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Kula
Kula
Lipar
Lipar
1 : 1
Hajduk Junior
Kula
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
ŽAK
Sombor
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Senta
Senta
Jadran
Feketić
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Iskra
Kucura
7 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 0
Proleter (NJ)
Njegoševo
Napredak
Nadalj
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Deli Jovan
Sikole
0 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Blizna
Blizna
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Čubra
Čubra
0 : 4
Radnički
Klokočevac
BSK
Bukovče
0 : 5
Branik
Štubik
Ključ
Podvrška
6 : 2
Polom
Leskovo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
2 : 3
Sloga
Bogosavac
Cerić
Miokus
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Mladost (PR)
Prnjavor
Majur
Majur
2 : 2
Mladi Borac
Dublje
BSK
Belosavci
1 : 0
Bare
Bare
Šumadinac
Natalinci
4 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
9 : 1
Šatornja
Šatornja
Banja
Banja
1 : 3
Partizan
Darosava
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
Borac
Pajsijevići
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 2
Trnava
Donja Trnava
Vučje
Vučje
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Sloga
Lipovica
4 : 0
Progres
Ladovica
Železničar
Brestovac
1 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladi borac
Živkovo
0 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Umac
Miroševce
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Polet
Stajkovce
Bobište
Bobište
3 : 0
OFK Brza
Brza
Borac
Ralja
1 : 0
7. Juli
Vodanj
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 3
Sloboda
Lipe
Obilić
Staro Selo
2 : 2
Podunavac
Udovice
Proleter 1947
Vranovo
2 : 0
Sloga
Miloševac
Polet
Trnovče
4 : 0
Cerovac
Cerovac
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Šumadija
Azanja
Osipaonica
Osipaonica
8 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Pobeda
Golobok
3 : 0
SASK
Saraorci
Prijevor
Prijevor
5 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Rudar
Bresnica
Napredak
Svračkovci
0 : 2
Šumadija 1923
Brdjani
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Naupare
Naupare
Parunovac
Parunovac
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
13. April
Lomnica
4 : 1
Blagotin
Poljna
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
Juhor
Obrež
Ribnik
Gornji Ribnik
8 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Čitluk
Čitluk
0 : 0
Kupci
Kupci
Sloga (D)
Dašnica
3 : 5
Šanac
Šanac
Budućnost (V)
Vezičevo
4 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Radnik
Salakovac
1 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Železničar
Požarevac
Makce
Makce
4 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Stubal
Stubal
Mataruge
Mataruge
0 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Rudar
Baljevac
Popovići
Popovići
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Ribnica
Jovac
Radnik
Ušće
0 : 2
Proleter
Pečenog
Polet
Ratina
4 : 0
Borac
Vraneši
Perućac
Perućac
5 : 1
Lazarica
Prilipac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Čajetina
Gostilje
4 : 3
Ježevica
Ježevica
Jasen
Brodarevo
5 : 0
Prvi partizan
Užice
Savinac
Visibaba
4 : 2
Ariljska rampa
Požega
Polet
Rasna
2 : 2
Omladinac
Zdravčići
Ribnikar
Pecka
2 : 2
ZSK
Valjevo
Trlić
Trlić
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Kačer
Belanovica
1 : 4
Banjani
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
2 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Tulari
Tulari
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
Partizan
Cerovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Korićani
Korićani
Sloboda
Grbice
0 : 3
Budućnost
Resnik
Šumadija 1934
Drača
1 : 2
Mladost
Pajazitovo
Moravac (Č)
Čečina
1 : 0
Sloga
Korman
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Naisus 1977
Rožina
Rasovača
Rasovača
5 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Mladost (M)
Medoševac
4 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Morava
Krušce
1 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
1 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Rudar
Jelašnica
3 : 1
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Napredak
Gračac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac (A)
Adrani
0 : 3
Lasta
Vitkovac
Metalac
Kraljevo
5 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Lazac
Lazac
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Partizan
Vrba
4 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
4 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (J)
Jovac
1 : 3
Istok 63
Plana
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Javor
Sladaja
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Šumadija
Trešnjevica
1 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Sloga
Voljavče
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 0
Mladost (T)
Tečić
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Šumadinac
Dragovo
Ursule
Ursule
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Budućnost (Đ)
Đurinac
0 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
11 : 0
OFK Brestač
Brestač
Sloga
Čalma
2 : 0
Sloboda
Šašinci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 2
Fruška Gora
Ruma
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
Hajduk
Višnjićevo
4 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Mladost (BR)
Brezjak
2 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Sloga (ST)
Straža
0 : 1
Antimon
Zajača
Rudar
Brasina
3 : 1
Stolice
Krupanj
Jadar
Stupnica
4 : 0
Prva Iskra
Runjani
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
Premijer
Badovinci
4 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Cer
Petkovica
1 : 4
Omladinac 2013
Slepčević
Sloga
Duvanište
0 : 5
Gorki
Glušci
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 2
Drina
Badovinci
Proleter
Šabac
3 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 1
Sloga
Krnić
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 1
Provo 2015
Provo
Šipurske livade
Šabac
1 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Radnički
Koceljeva
2 : 2
Karađorđe
Mišar
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
4 : 3
Dobrava
Vukošić
Gradac
Konopnica
1 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (B)
Batulovce
0 : 3
OFK Morava
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Real
Donja Jajina
Radnički
Pertate
0 : 0
BSK
Belanovce
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Šumadija
Razgojna
Moravac (P)
Pečenjevce
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 1
Ušće
Grad Stalać
Mladi Gorani
Dupci
1 : 2
Gradina
Pejovac
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Polet 57
Milutovac
4 : 2
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 2
Jadran
Sanad
Slavija
Banatsko Aranđelovo
7 : 0
Graničar
Đala
Tisa
Padej
0 : 13
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
11 : 2
Šampion
Orom
Tromedja
Majdan
3 : 2
Bačka
Mol
Meševo
Meševo
7 : 1
Čarapan
Kruševac
Žabare
Žabare
4 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Konjuh
Konjuh
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Bukovica
Bukovica
4 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 5
Sparta
Kaona
Verko
Suvo Selo
1 : 2
Sloga (R)
Ridjake
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Belpos
Belotić
Hajduk
Debrc
3 : 1
Torpedo
Lojanice
Dragojevac
Dragojevac
2 : 2
Mrovska
Mrovska
BSK Buljane
Buljane
3 : 0
Radnik
Davidovac
Napredak (St)
Stubica
4 : 1
ISK Izvor
Izvor
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 3
Napredak (Sv)
Svojnovo
Vihor
Golubovac
1 : 6
Radnički
Tekija
Jedinstvo
Ratare
1 : 1
Heroj
Busilovac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 0
Razvitak
Mirilovac
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 2
Napredak
Vašica
Graničar
Jamena
3 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
4 : 1
Omladinac
Batrovci
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Jednota
Šid
3 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Sremac
Berkasovo
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 5
Polet (Š)
Šavrane
Kruševica
Kruševica
1 : 4
Globoder
Globoder
Grkljane
Grkljane
5 : 1
Štitari
Štitari
Zeta
Golubovci
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
Berane
Berane
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
2 : 0
Čelik
Nikšić
Cetinje
Cetinje
0 : 2
Otrant
Ulcinj
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Lovćen
Cetinje
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
1 : 2
Ibar
Rožaje
Mornar
Bar
0 : 0
Jezero
Plav
Borac
Banja Luka
1 : 0
Vitez
Vitez
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 1
Mladost
Kakanj
Radnik
Bijeljina
3 : 1
GOŠK
Gabela
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Huddersfield
Huddersfield
1 : 0
Newcastle
Newcastle upon Tyne
Tottenham
London
1 : 2
Chelsea
London
Athletic Club
Bilbao
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Real Betis
Sevilla
La Coruña
La Coruña
0 : 3
Real Madrid
Madrid
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
1 : 0
Köln
Köln
Atalanta
Bergamo
0 : 1
Roma
Roma
Bologna
Bologna
1 : 1
Torino
Torino
Crotone
Crotone
0 : 3
Milan
Milano
Internazionale
Milano
3 : 0
Fiorentina
Firenze
Lazio
Roma
0 : 0
SPAL
Ferrara
Sampdoria
Genova
2 : 1
Benevento
Benevento
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Genoa
Genova
Udinese
Udine
1 : 2
Chievo
Verona
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 2
Caen
Caen
Marseille
Marseille
1 : 1
Angers
Angers
PSG
Paris
6 : 2
Toulouse
Toulouse
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Internacional
Beograd
Karadjordje
Topola
0 : 4
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 10
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Spartak
Subotica