XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 222 utakmica za dan
Sreda, 2 Maj 2018

Fudbal

Budućnost
Dobanovci
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Dinamo
Vranje
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Bežanija
Beograd
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter
Novi Sad
6 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda
Užice
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Loznica
Loznica
1 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
FAP
Priboj
Karađorđe
Topola
2 : 0
Provo
Provo
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Polet
Ljubić
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Tutin
Tutin
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
6 : 0
Slavija
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Karađorđe (R)
Ribnica
2 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Bane
Raška
2 : 0
Dragačevo
Guča
Sušica
Kragujevac
1 : 4
LFK Mladost
Lučani
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Ovčar
Markovica
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija
Toponica
3 : 2
Napredak
Markovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
Zvižd
Kučevo
4 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
0 : 4
RSK
Rabrovo
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Gruža
Gruža
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac
Lešnica
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
Sovljak
Sovljak
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Sevojno
Sevojno
Drina
Ljubovija
2 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
4 : 1
Spartak
Ljig
Budućnost
Arilje
5 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Radjevac
Krupanj
2 : 0
OFK Divci
Divci
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Hajduk (D)
Divoš
4 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Jugović
Kać
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 1
Index
Novi Sad
Podunavac
Belegiš
1 : 4
Sloga (E)
Erdevik
OFK Slavija
Novi Sad
5 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Sremac
Vojka
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 4
Partizan (U)
Uljma
Dolina
Padina
4 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Strela
Ivanovo
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 1
Bare
Bare
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
Partizan
Darosava
Borac
Pajsijevići
2 : 0
Šatornja
Šatornja
Trnava
Donja Trnava
0 : 4
Omladinac (DR)
Donja Rača
Vinča
Vinča (Topola)
4 : 1
BSK
Belosavci
Mladost MG
Saranovo
0 : 2
Šumadinac
Natalinci
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Banja
Banja
Cerovac
Cerovac
2 : 0
7. Juli
Vodanj
Šumadija
Azanja
1 : 0
Sloga
Miloševac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 5
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
1 : 0
Sloboda
Lipe
Pobeda
Golobok
0 : 3
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
12 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Obilić
Staro Selo
Polet
Trnovče
6 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Lunjevica
Lunjevica
4 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
4 : 0
Brezak 1936
Pranjani
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Napredak
Svračkovci
1 : 3
Prijevor
Prijevor
Slatina
Slatina
0 : 4
Polet (T)
Trbušani
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Spartak
Trnava
3 : 0
Parmenac
Parmenac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Naupare
Naupare
FUD
Brus
2 : 3
Juhor
Obrež
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Blagotin
Poljna
Kupci
Kupci
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Šanac
Šanac
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (D)
Dašnica
4 : 1
Parunovac
Parunovac
Čitluk
Čitluk
3 : 1
13. April
Lomnica
Knez Lazar 2015
Kruševac
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Ribnica
Jovac
3 : 0
Stubal
Stubal
Proleter
Pečenog
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Real
Podunavci
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Polet
Ratina
5 : 3
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
4 : 1
Budućnost
Konarevo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
5 : 0
Popovići
Popovići
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Partizan
Cerovac
Korićani
Korićani
0 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Budućnost
Resnik
0 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Borac (D)
Drenovac
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Ćava
Grošnica
1 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sloboda
Grbice
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Sofeks
Futog
5 : 1
Tatra
Kisač
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
ŽSK
Žabalj
Veternik
Veternik
2 : 6
Bačka 1923
Đurđevo
TSK
Temerin
3 : 0
Proleter
Banoštor
Šajkaš 1908
Kovilj
7 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Vinogradar
Ledinci
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
4 : 2
OFK Futog
Futog
Mladost
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Spartak
Gornja Trnava
3 : 2
Real
Jasenica
Trbunje
Trbunje
02.05.2018
16:30
NS Tatko
Stara Bozurna
Polet
Samarinovac
0 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Omladinac
Podina
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Borac
Držanovac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Ratar
Kruščica
1 : 3
Ševac
Kusić
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Janošik
Janošik
Dobrica
Dobrica
1 : 5
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Slavia
Kovačica
0 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Unirea
Uzdin
1 : 2
Mundial
Pančevo
Glogonj
Glogonj
0 : 4
Polet
Idvor
Mladost (V)
Vojlovica
6 : 1
Pobeda
Samoš
Tempo
Sefkerin
1 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Borac (P)
Pločica
0 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
Jedinstvo
Dubovac
2 : 0
Kolonija
Kovin
Dolovo
Dolovo
5 : 1
Proleter
Mramorak
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 5
Partizan (G)
Gaj
Gradina
Pejovac
12 : 0
Jugovići
Bogdanje
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 1
Ušće
Grad Stalać
Borac
Gornji Katun
0 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
Omladinac
Pojate
0 : 1
Varvarin
Varvarin
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 3
Sloga (L)
Lozna
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Draževac
Draževac
4 : 1
Gredetin
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
Vojvoda
Dučina
3 : 1
OFK Slatina
Slatina
Stojnik
Stojnik
1 : 3
Popović
Popovići
Mladost (MI)
Mala Ivanča
5 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Sloga
Kaona
2 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo
Puhovo
4 : 1
Voćar
Kotraža
Vrelo
Gornja Kravarica
5 : 1
Radnički
Turica
Gradina
Rti
1 : 10
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
2 : 2
Gorušica
Viča
Brezova
Brezova
1 : 1
Bjelica
Milatovići
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 1
Omladinac (V)
Vučkovica
Dedinje
Mladenovac
2 : 3
Napredak
Međulužje
Borac
Amerić
1 : 2
OFK Student
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
0 : 3
Rabrovac
Rabrovac
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 5
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Šepšin
Šepšin
0 : 1
Kosmajac
Koraćica
Posavina
Stubline
7 : 0
Jedinstvo
Dren
Krtinska
Krtinska
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 1
Sloga
Ratari
Polet
Grabovac
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Rvati
Obrenovac
1 : 7
Zvezda
Konatice
Borac
Ušće
6 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Partizan
Draževac
2 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Jedinstvo
Mužinac
2 : 1
Napredak
Jošanica
Gol
Sokobanja
2 : 6
Palilulac
Šarbanovac
Heroj
Busilovac
3 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Razvitak
Mirilovac
2 : 0
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
10 : 0
Radnik
Davidovac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
Jedinstvo
Ratare
1 : 1
BSK Buljane
Buljane
Vihor
Golubovac
0 : 3
Popovac
Popovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 4
Napredak (St)
Stubica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
0 : 5
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladost
Toljevac
3 : 2
Parcane
Parcane
Velika Morava
Selo Varvarin
6 : 0
Mladost
Toljevac
Parcane
Parcane
2 : 1
OFK Orašje
Orašje
Crvena stijena
Podgorica
5 : 0
Kom Eurozox 2
Podgorica
Drina
Zvornik
3 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Rudar
Prijedor
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Podrinje
Janja
Napredak
Donji Šepak
2 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloga
Doboj
2 : 1
Sutjeska
Foča
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Kozara
Gradiška
Internacional
Beograd
0 : 3
Spartak
Subotica
Rad
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Inđija
Inđija
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
13 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Spartak
Subotica
Zemun
Zemun
1 : 2
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Internacional
Beograd
7 : 1
IMT
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
3 : 2
BSK 1925
Beograd
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Borac (Sa)
Sakule
Sremčica MK
Sremčica
5 : 1
Rakovica MK
Rakovica
Mladost
Velika Greda
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Proleter
Mramorak
0 : 0
BSK
Bavanište
Studentski Grad MK
Beograd
1 : 1
Olimpik MK
Beograd
Zabrezje
Zabrezje
3 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Radnički
Obrenovac
12 : 0
Rvati
Obrenovac
Urovci
Urovci
2 : 1
Posavac Tisma
Boljevci
Sloga
Ratari
3 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
10 : 5
Skela
Skela
Partizan
Drazevac
0 : 8
Buducnost
Zvecka
Posavina
Stubline
1 : 4
Krtinska
Krtinska
Plavi 2000
Beograd
2 : 2
Resnik
Beograd

Rukomet

Omladinac
Gornji Milanovac
29 : 23
Bane
Raška

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
5 : 16
BVK Crvena zvezda
Beograd
Šabac
Šabac
1 : 16
Partizan
Beograd
KVK Radnički
Kragujevac
10 : 10
Nais
Niš