XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 779 utakmica za dan
Nedelja, 5 Novembar 2017

Fudbal

Mačva
Šabac
1 : 3
Partizan
Beograd
Radnički
Niš
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Mladost
Lučani
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
Polet
Ljubić
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Provo
Provo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Trajal
Kruševac
5 : 0
Ozren
Sokobanja
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Radan
Lebane
Moravac Orion
Mrštane
5 : 0
Timok
Zaječar
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Grafičar
Beograd
0 : 2
BSK Borča
Borča
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Prva Iskra
Barič
Dragačevo
Guča
2 : 2
Orlovac
Mrčajevci
LFK Mladost
Lučani
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Napredak
Markovac
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Proleter 1976
Jelovik
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Morava (VP)
Velika Plana
4 : 1
Šumadija
Toponica
RSK
Rabrovo
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Borac (Ž)
Žabari
1 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
OFK Divci
Divci
0 : 0
Drina
Ljubovija
Radjevac
Krupanj
0 : 4
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Budućnost
Arilje
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Naša krila
Belotinac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Sloga
Kobišnica
Malošište
Malošište
2 : 1
Moravica
Subotinac
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 2
Bukovik
Razanj
Kablovi
Zaječar
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
Jastrebac
Blace
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Levač
Rekovac
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Sloga (D)
Despotovac
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 2
Napredak
Drenovac
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Podunavac
Belegiš
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 0
Sremac
Vojka
Jugović
Kać
2 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 2
Index
Novi Sad
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
BSK
Bački Brestovac
5 : 2
Preporod
Novi Žednik
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Tisa
Adorjan
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (G)
Gložan
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
Torlak
Kumodraž
0 : 0
Borac
Lazarevac
Srem
Jakovo
2 : 3
Leštane
Leštane
Hajduk
Beograd
0 : 3
Zvezdara
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Napredak
Medoševac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
Rusanda
Melenci
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Banat
Čenta
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Naftagas (B)
Boka
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Juhor
Glavinci
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Rembas
Resavica
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Partizan
Glogovac
Resavac
Subotica
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
OFK Batinac
Batinac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Kolare
Kolare
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Strela
Ivanovo
Dolina
Padina
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Jadran
Golubinci
PSK Putinci
Putinci
4 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
Sloven
Ruma
Napredak (P)
Popinci
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
0 : 0
Železničar
Inđija
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Hercegovac
Gajdobra
3 : 1
Kula
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Proleter (NJ)
Njegoševo
Jadran
Feketić
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Iskra
Kucura
7 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 3
Napredak
Nadalj
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 3
Krivelj
Krivelj
Slatina
Slatina Bor
4 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Deli Jovan
Sikole
4 : 2
Radnički
Klokočevac
Zlot
Zlot
1 : 1
Branik
Štubik
Blizna
Blizna
1 : 0
Polom
Leskovo
Čubra
Čubra
4 : 2
BSK
Bukovče
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Borac (P)
Progar
Zmaj
Zemun
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 1
Komgrap
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Šumadija
Šopić
4 : 0
Urovci
Urovci
Budućnost
Dudovica
2 : 2
BSK
Baćevac
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 2
Strelac
Mislođin
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Lisović
Lisović
Radnički (D)
Dren
5 : 2
Rušanj
Rušanj
Šumadija
Jagnjilo
4 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
0 : 4
Vrčin
Vrčin
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Boleč
Boleč
1 : 1
Dunavac
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Kosmaj
Ralja
2 : 3
Vinča
Vinča
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
5 : 1
Duško
Klenje
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Sloga
Bogosavac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Cerić
Miokus
2 : 1
Majur
Majur
Bare
Bare
3 : 1
Šatornja
Šatornja
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 3
Partizan
Darosava
Šumadinac
Natalinci
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Borac
Pajsijevići
Banja
Banja
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Junkovac
Junkovac
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Mladost MG
Saranovo
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Progres
Ladovica
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Sloga
Lipovica
3 : 2
Čekmin
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 1
Polet
Stajkovce
Mladi borac
Živkovo
4 : 6
OFK Brza
Brza
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Bobište
Bobište
Umac
Miroševce
4 : 2
Mladost (V)
Vinarce
7. Juli
Vodanj
0 : 1
Podunavac
Udovice
Sloboda
Lipe
4 : 1
Sloga
Miloševac
Borac
Ralja
5 : 2
Cerovac
Cerovac
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Šumadija
Azanja
Obilić
Staro Selo
1 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Proleter 1947
Vranovo
3 : 0
SASK
Saraorci
Polet
Trnovče
3 : 0
Pobeda
Golobok
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Brezak 1936
Pranjani
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Rudar
Bresnica
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Spartak
Trnava
2 : 2
Napredak
Svračkovci
Mladost (P)
Preljina
0 : 2
Slatina
Slatina
Naupare
Naupare
2 : 1
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Juhor
Obrež
Mačkovac
Mačkovac
4 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Parunovac
Parunovac
1 : 2
FUD
Brus
13. April
Lomnica
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
Sloga (M)
Majdevo
4 : 2
Kupci
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Šanac
Šanac
Makce
Makce
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (B)
Burovac
3 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Železničar
Požarevac
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 1
Đerdap
Golubac
Rudar (S)
Stamnica
0 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Padež
Petrovac
2 : 4
Jedinstvo
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
0 : 6
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Polet
Ratina
6 : 0
Stubal
Stubal
Real
Podunavci
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Borac
Vraneši
2 : 1
Popovići
Popovići
Proleter
Pečenog
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
4 : 2
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Savinac
Visibaba
2 : 3
Železničar
Požega
Polet
Rasna
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zdravčići
7 : 3
Čajetina
Gostilje
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Ježevica
Ježevica
0 : 6
Perućac
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Lauš
Lopaš
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Brezovica
Brezovica
3 : 2
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Tulari
Tulari
0 : 3
Kačer
Belanovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Partizan
Cerovac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
5 : 2
Korićani
Korićani
Borac (D)
Drenovac
4 : 3
Budućnost
Resnik
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Zastava
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Mladost
Pajazitovo
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Sloga
Korman
2 : 2
Naisus 1977
Rožina
Moravac (Č)
Čečina
5 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Orljane
Orljane
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Palilula
Aleksinac
5 : 4
Radnički 1924
Kočane
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Mladost (M)
Medoševac
4 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
8 : 0
Palilulac
Niš
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Crvena zastava
Hum
2 : 3
AZ Borac 2014
Azbresnica
Rudar
Jelašnica
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Vinogradar
Ledinci
0 : 6
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
0 : 0
OFK Futog
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Sofeks
Futog
3 : 0
Proleter
Banoštor
Tatra
Kisač
4 : 0
ŽSK
Žabalj
Radnički (L)
Lubnica
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Omladinac
Grezna
3 : 0
Rgotina
Rgotina
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
OFK 019
Zaječar
Osnić
Osnić
1 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Trebič
Sokobanja
7 : 0
Mladost
Sumrakovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 8
Sloga
Minićevo
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
3 : 1
Spartak
Gornja Trnava
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 2
NS Tatko
Stara Bozurna
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Real
Jasenica
Pobeda
Donje Crnatovo
05.11.2017
14:00
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
7 : 1
Partizanski put
Grudaš
Kosovac
Prokuplje
1 : 1
Omladinac
Podina
OFK Rota
Bujanovac
0 : 9
Lugina
Aliđerce
Čelik
Belo polje
1 : 5
Pavlovac
Pavlovac
Biljači
Biljača
2 : 4
BSK Bujanovac
Bujanovac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 4
Ternoci
Trnovac
Morava
Parteš
1 : 4
Glama
Koretište
Gracko
Staro Gracko
0 : 0
Brezovica
Štrpce
Čaglavica
Čaglavica
1 : 0
Sitnica
Lepina
Mineral 2015
Rudno
4 : 3
Mladost
Vrdila
Partizan
Vrba
0 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
0 : 5
Metalac
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Borac (A)
Adrani
Lazac
Lazac
0 : 1
Napredak
Gračac
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Lasta
Vitkovac
1 : 1
Grdica
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Istok 63
Plana
Moravac
Krušar
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 3
Javor
Sladaja
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Budućnost
Miliva
Omladinac
Šaludovac
5 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Borac 1805
Ivankovac
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Omladinski
Paraćin
3 : 0
Beljanica
Strmosten
Sloga
Voljavče
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Morava (R)
Ribare
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Vinorača
Vinorača
3 : 2
Ursule
Ursule
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Polet
Novi Karlovci
4 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Sloboda
Šašinci
Graničar (O)
Obrež
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Napredak
Žarkovac
9 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga
Čalma
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Ševac
Kusić
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Ratar
Kruščica
0 : 2
Polet
Izbište
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Janošik
Janošik
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Mladost (V)
Vojlovica
6 : 0
Slavia
Kovačica
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Antimon
Zajača
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Stolice
Krupanj
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
8 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Sloga (ST)
Straža
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
Rudar
Brasina
1 : 3
Borac
Kozjak
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
BUSK
Beograd
0 : 3
011
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
0 : 2
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
7 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
PKB (K)
Kovilovo
3 : 1
Podunavac
Ritopek
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Hajduk
Kamendol
Umčari
Umčari
0 : 3
Poštar
Beograd
OFK Borac
Arnajevo
2 : 1
Beljina
Beljina
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Guncate
Guncati
7 : 0
Barajevo
Barajevo
Mladost
Mačvanski Metković
5 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Premijer
Badovinci
4 : 1
Gorki
Glušci
Cer
Petkovica
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Sloga
Duvanište
0 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
Sloga
Krnić
2 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 3
Karađorđe
Mišar
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
0 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 0
Dobrava
Vukošić
Šipurske livade
Šabac
4 : 1
Pocerina
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Real
Donja Jajina
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
BSK
Belanovce
Gradac
Konopnica
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Mladost (B)
Batulovce
1 : 0
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Radnički
Pertate
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Vrelo
Vrelo
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 4
Polet (T)
Takovo
Borac
Rajković
1 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Polet
Popučke
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Bujačić
Bujačić
Jadar 2013
Valjevo
5 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Komanice
Komanice
5 : 1
Mladost (L)
Latković
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Ušće
Grad Stalać
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Mladi Gorani
Dupci
5 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Omladinac
Pojate
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Napredak Č
Čestereg
1 : 1
Terekves
Hetin
2. Oktobar
Kumane
4 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Napredak BT
Banatska Topola
1 : 1
Roham
Nova Crnja
Bega
Novi Itebej
1 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bratstvo 1975
Erdeč
4 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
7 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Gredetin
Gredetin
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
Škriljac
Bradarac
0 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Polet (V)
Vitoševac
0 : 2
Napredak 2012
Krušje
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
Rastina 1918
Rastina
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Hajduk
Stapar
4 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Kordun
Kljajićevo
0 : 0
Polet
Sivac
Partizan
Kupusina
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
Šumadinac
Stojnik
Brezovac
Brezovac
5 : 0
Ranilović
Ranilović
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Desine
Desine
0 : 4
Dizel
Bare
Sirakovo
Sirakovo
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Radnički (P)
Požeženo
2 : 0
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Dunavac (P)
Petka
1 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Integral
Batuša
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
2 : 5
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 2
Radnički (K)
Knežica
Manastirica
Manastirica
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Palić
Palić
Solid
Subotica
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Čantavir
Čantavir
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
0 : 5
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 0
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
OFK Rogača
Rogača
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Stojnik
Stojnik
5 : 1
Vojvoda
Dučina
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Obilić
Vilovo
Borac
Rakovac
3 : 2
Bačka
Begeč
Susek
Susek
0 : 5
Čenej
Čenej
Moskva
Budisava
1 : 1
Miletić
Mošorin
Titel
Titel
0 : 3
Železničar
Novi Sad
Jadran
Sanad
5 : 2
Graničar
Đala
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
5 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Tisa
Padej
3 : 1
Čoka
Čoka
AFK
Ada
4 : 0
Bačka
Mol
Mladost
Radičević
5 : 0
Pobeda
Pobeda
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Krivaja
Krivaja
0 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
Jerma
Sukovo
2 : 1
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
4 : 2
Temac
Temska
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Jelica
Goračići
1 : 4
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
2 : 8
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
1 : 2
Voćar
Kotraža
Prilike
Prilike
3 : 1
Gorušica
Viča
Čačak 94
Čačak
3 : 3
Morava (M)
Mojsinje
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Vujan
Prislonica
Prijatelji
Čačak
4 : 3
Lugovi
Čačak
Malba
Žaočani
1 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Rakova
Rakova
3 : 2
Morava (K)
Katrga
Kej
Čačak
0 : 1
Mladost (A)
Atenica
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Marjan
Knić
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 2
Sloga (B)
Batočina
Veteran 2015
Popović
5 : 1
BSK
Borač
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Šilopaj
Šilopaj
7 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozrem
Ozrem
1 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Pontes
Kostol
3 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
3 : 4
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
3 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Lovćen
Petrovo selo
13 : 0
Dunavac
Velesnica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 4
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Napredak
Međulužje
0 : 1
Kosmajac
Koraćica
Markovac
Markovac
5 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Sloga
Granice
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Šepšin
Šepšin
3 : 0
OFK Student
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
5 : 2
Borac
Amerić
Duboko
Mala Moštanica
0 : 2
Posavina
Stubline
Sloga
Ratari
3 : 2
Jedinstvo
Dren
Belo Polje
Belo Polje
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Zvezda
Konatice
3 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Polet
Grabovac
Partizan
Draževac
1 : 8
Borac
Ušće
BSK
Brajkovac
6 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Polet
Mirosaljci
3 : 5
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Sloboda
Stubica
2 : 1
Sloga
Lukavica
Blagaja
Rupeljevo
5 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Bakionica
Bakionica
4 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Glumač
Glumač
3 : 1
Sečica
Seča reka
Duškovci
Duškovci
4 : 5
Gorobilje
Gorobilje
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Jezava
Smederevo
1 : 0
Vučak
Vučak
Sloga
Lugavčina
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Omladinac
Seone
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Landol
Landol
4 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Petlić SD 026
Smederevo
5 : 2
Badljevica
Badljevica
Kolarac
Kolari
1 : 1
Drugovac
Drugovac
Pobeda
Rusna
5 : 1
Klisura
Klisura
Toplica
Šarlinac
5 : 3
10. februar
Šajinovac
Elid
Donji Dušnik
5 : 0
Grkinja
Grkinja
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 1
Knežica
Knežica
Rtanj
Vrmdža
1 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Slemen
Milušinac
4 : 0
Bukovik
Vrbovac
Graničar
Aleksandrovac
5 : 2
Miloševo
Miloševo
Slatina
Slatina
3 : 0
Urovica
Urovica
OFK Tamnič
Tamnič
6 : 0
Polet
Jabukovac
Malajnica
Malajnica
3 : 1
OFK Sikole
Sikole
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Čarapan
Kruševac
Bukovica
Bukovica
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Sebečevac
Sebečevac
1 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Zdravinje
Zdravinje
1 : 4
Konjuh
Konjuh
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Borac
Bivolje
Jugovići
Jug Bogdanovac
5 : 2
Baličevac
Baličevac
Arbanasce
Arbanasce
1 : 1
Padina
Padina
Sloga
Jovanovac
1 : 4
Borac
Azbresnica
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 3
Torpedo
Lojanice
Verko
Suvo Selo
0 : 5
Petrovac 74
Kujavica
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Radnik
Davidovac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
Sloboda
Krežbinac
6 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
BSK Buljane
Buljane
0 : 3
Radnički
Tekija
Popovac
Popovac
0 : 5
Heroj
Busilovac
Napredak (St)
Stubica
1 : 0
Razvitak
Mirilovac
Vihor
Golubovac
0 : 2
Budućnost
Lebina
Jedinstvo
Ratare
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Navalin
Navalin
5 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Mladost (K)
Kutles
Moravac
Guberevac
0 : 4
Sloboda
Donje Brijanje
Donja Lomnica
Donja Lomnica
7 : 4
Jašunja
Jašunja
Dupljaj 2016
Dupljaj
1 : 6
Lukavac
Lukavac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Beloševac
Beloševac
Mali korak
Oglađenovac
4 : 1
Gradac Pričević
Valjevo
Sloga Gorić
Valjevo
9 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
Jedinstvo
Milorci
Zvizdar 2012
Zvizdar
4 : 2
Kolubara
Liso Polje
Vukona
Vukona
5 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
OFK Takovo
Takovo
2 : 1
Strelac 001
Kožuar
Sloga
Vrhovine
0 : 3
Omladinac
Kalinovac
Brgule
Brgule
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Progorelica
Progorelica
5 : 1
BSK 2014
Bukovica
Budućnost (S)
Samaila
0 : 1
Omladinac (D)
Drakčići
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 0
Morava (M)
Mrsać
Miločajac
Miločaj
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Mladost 1981
Štulac
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Stara čaršija
Kraljevo
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Partizan
Majur
4 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Mladost
Bukovče
Trnava
Trnava
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
OFK Borac
Lovci
1 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Omladinac
Bunar
0 : 3
Osaonica
Bagrdan
Mladi Borac
Trucevac
1 : 5
Rudar
Plazane
Resavac
Veliki Popović
3 : 4
Resava
Bukovac
Planinac
Panjevac
2 : 3
Zelenika
Vitance
Mladi Radnik
Grabovica
3 : 3
Sindjelić
Vojnik
Morava 1932
Prugovo
0 : 2
Dunav
Ostrovo
Napredak (Bu)
Bubušinac
2 : 1
OFK Građanski
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Metalac
Požarevac
0 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Vihor
Маljurevac
4 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
OFK Vinci
Vinci
5 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Električar
Šuvajić
1 : 1
Barič
Barič
Polet
Bikinje
4 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 4
Mladost (J)
Jelenac
Krćevac 04
Krćevac
4 : 4
Jarmenovci
Jarmenovci
Maskar
Maskar
2 : 3
Mladost (R)
Rajkovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Proleter
Vrbovno
1 : 4
Šumadinac
Kruševica
Korman
Korman (Šabac)
0 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Sava
Mrđenovac
Bečevica
Bečevica
0 : 2
Mladost
Pretoke
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Sloga Top
Topolovnik
2 : 4
Ram
Ram
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 5
Srednjevo
Srednjevo
Banat (V)
Vršac
2 : 3
Hajduk
Šušara
Pobeda
Parta
4 : 0
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
3 : 1
Napredak 1927
Toponica
OFK Šikara
Sombor
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
Telečka
Telečka
0 : 5
Graničar
Riđica
KFK Kula
Kula
0 : 5
Sport
Bezdan
Sloga
Isakovo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Dobričevo
Dobričevo
4 : 3
Polet
Senje
Modrica
Modrica
1 : 0
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
5 : 0
Kruševica
Kruševica
Štitari
Štitari
2 : 0
Padež
Padež
Polet (Š)
Šavrane
3 : 2
Polet (K)
Kobilje
Globoder
Globoder
4 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Napredak
Staro Lanište
2 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Berane
Berane
3 : 1
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Cetinje
Cetinje
1 : 0
Čelik
Nikšić
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Jezero
Plav
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
3 : 1
Lovćen
Cetinje
Mornar
Bar
3 : 2
Otrant
Ulcinj
Bratstvo
Ljajkovići
2 : 1
Ribnica
Podgorica
Karioke
Podgorica
0 : 3
Crvena stijena
Podgorica
Petnjica
Petnjica
3 : 0
Radnički
Berane
Gusinje
Gusinje
1 : 2
Brskovo
Mojkovac
Napredak
Berane
1 : 5
Komovi
Andrijevica
Sloga (R)
Radovići
5 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
GOŠK
Gabela
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Everton
Liverpool
3 : 2
Watford
Watford
Tottenham
London
1 : 0
Crystal Palace
London
Manchester City
Manchester
3 : 1
Arsenal
London
Chelsea
London
1 : 0
Manchester Utd
Manchester
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 1
Eibar
Eibar
Celta Vigo
Vigo
3 : 1
Athletic Club
Bilbao
Levante
Valencia
1 : 2
Girona
Girona
Villarreal
Villarreal
2 : 0
Málaga
Málaga
Real Madrid
Madrid
3 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Köln
Köln
0 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 3
Hertha BSC
Berlin
Atalanta
Bergamo
1 : 1
SPAL
Ferrara
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Verona
Verona
Chievo
Verona
0 : 0
Napoli
Napoli
Fiorentina
Firenze
2 : 4
Roma
Roma
Internazionale
Milano
1 : 1
Torino
Torino
Juventus
Torino
2 : 1
Benevento
Benevento
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 2
Milan
Milano
Marseille
Marseille
5 : 0
Caen
Caen
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nice
Nice
1 : 0
Dijon
Dijon
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
0 : 5
Lyon
Lyon
Mačva
Šabac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet
Sivac
1 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
Karađorđe
Topola
2 : 1
Kanjiža
Kanjiža
Krstarica
Prokuplje
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Levač
Rekovac
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Sindjelć
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Zemun
Zemun
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Bežanija
Beograd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
BSK 1925
Beograd
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Žarkovo
Beograd
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
011 MK
Beograd
0 : 2
Sinđelić MK
Beograd
IMT MO
Beograd
0 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
3 : 2
Internacional MK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Internacional
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 4
Žarkovo
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
OLE
Zemun
Omladinac
Veliko Polje
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 0
Slavija
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
AS
Novi Pazar
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Indeks
Novi sad
Vrbas
Vrbas
0 : 5
Spartak
Subotica
Hajduk junior
Kula
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Železničar
Pančevo
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
Radnički NB MK
Novi Beograd
2 : 0
Sinđelić MK
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 3
Rad B MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
IMT
Novi Beograd
3 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
DIF MK
Beograd
5 : 0
Nord Star MK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
4 : 4
Lola MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
05.11.2017
11:00
OFK Beograd B MK
Beograd
OLE MK
Zemun
2 : 1
Rakovica MK
Rakovica
Petlić
Smederevo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
BSK 1925
Beograd
1 : 11
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Palilulac
Beograd
5 : 1
Beograd 1929
Beograd
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 0
Radnički 1905
Bajmok
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
CFK
Vrbas
1 : 6
Spartak
Subotica
Hajduk junior
Kula
0 : 5
Radnički (S)
Sombor
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Bečej 1918
Bečej
Borac (Sa)
Sakule
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 10
Potporanj
Potporanj
Posavina
Stubline
0 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Urovci
Urovci
Postar 1930
Beograd
2 : 5
13. Maj
Zemun
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
8 : 0
Železničar
Pančevo
Senta
Senta
3 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa
Adorjan
4 : 8
Sloga
Ostojićevo
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Bačka
Mol
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 2
Internacional MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
Radnički (O) MK
Obrenovac
2 : 0
Voždovac MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 5
Milutinac MK
Zemun
Radnički PDM MK
Mladenovac
0 : 3
Rad MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
BSK 1926 MK
Baćevac
Zemun
Zemun
18 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
0 : 1
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Torlak
Beograd
6 : 0
Crvenka
Crvenka
Varga
Beograd
8 : 1
Forza
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
DIF
Beograd
Partizan
Drazevac
0 : 4
Krtinska
Krtinska

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
79 : 70
Mornar
Bar
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
76 : 92
Mega Bemax
Beograd
Pirot
Pirot
100 : 105
Plana
Velika Plana
Proleter Naftagas
Zrenjanin
84 : 80
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloven
Ruma
79 : 76
Mladost Veternik
Veternik
Paraćin
Paraćin
72 : 67
Zekas 75
Rača
Jagodina
Jagodina
96 : 80
Student
Bajina Bašta
Sokobanja
Sokobanja
80 : 82
Bor RTB
Bor
Astra
Beograd
64 : 73
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
78 : 111
Ras
Beograd
Star
Novi Sad
90 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Joker
Sombor
76 : 71
Kadet
Novi Sad
Budućnost (NS)
Novi Sad
100 : 64
Crvenka
Crvenka
Železničar
Inđija
156 : 48
Lokomotiva 2016
Pećinci
Dinamo
Pančevo
71 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova
Loznica
Loznica
63 : 59
Šabac
Šabac
GM-032
Gornji Milanovac
49 : 71
Play off
Užice
Čačak 94
Čačak
111 : 44
Sloga
Požega
Stari Ras
Novi Pazar
69 : 67
Zicer 2014
Gruža
Sloga Elite
Kraljevo
49 : 64
Svilajnac
Svilajnac
Trepča
Kosovska Mitrovica
96 : 75
Sloga (D)
Despotovac
Đerdap
Kladovo
76 : 75
Kuršumlija
Kuršumlija
Barajevo
Barajevo
88 : 80
Umka 2009
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
74 : 88
LA Basket
Beograd
Cerak
Beograd
93 : 56
Sava
Beograd
Borča 2
Beograd
72 : 61
Vitez
Beograd
Šumadija
Kragujevac
89 : 74
Vršac
Vršac
Hajduk Veljko
Negotin
63 : 61
Trstenik
Trstenik
Actavis academy
Leskovac
93 : 67
Bagdala
Kruševac
Radnički 2016
Kragujevac
83 : 60
Gimnazijalac
Pirot
Banovci Dunav
Banovci Dunav
28 : 109
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
111 : 72
Ruma 92
Ruma
Topolčanka
Bačka Topola
92 : 51
Proleter (NS)
Novi Sad
Crvena zvezda 2
Beograd
72 : 71
Novosadska ŽKA
Novi Sad

Odbojka

Borac (St)
Starčevo
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Timok
Zaječar
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 1
Užice
Užice
Partizan
Lipljan
3 : 0
Lotus
Čačak
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Antena
Kruševac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Gračac
Gračac
3 : 1
Bukovica Putevi
Ivanjica
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Niš 2
Niš
1 : 3
Desetka
Niš
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Mladost (T)
Turija
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Botafogo
Novi Sad
Stig
Kurjače
0 : 3
Karađorđe
Topola
Mladi Radnik 2
Požarevac
2 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Viner
Bor
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Priboj
Priboj
0 : 3
VA 014 Gorenje 2
Valjevo
TENT
Obrenovac
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Valjevo
Valjevo
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Sterija
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Inđija
Inđija
3 : 2
Borac (Ča)
Čačak
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Spartak (Lj)
Ljig
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Aleksinac
Aleksinac
Student
Niš
2 : 3
Desetka
Niš
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Futog vest
Futog
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Maks
Šid
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
Ribnica
Mionica
3 : 1
Tehničar
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Smeč 5
Kragujevac
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Viner
Bor
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Bor 2
Bor
Blok Aut
Temerin
0 : 3
Star
Novi Sad
Merkur
Bačka Palanka
3 : 2
Slavija
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Temerin
Partizan 2
Beograd
3 : 1
Spas
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Radnicki
Novi Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Kralj
Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Volleyland
Rakovica
2 : 3
Sterija
Novi Beograd
AS
Beograd
0 : 3
TENT
Obrenovac
Roda
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
26 : 26
Rudar
Kostolac
Spartak Vojput
Subotica
27 : 28
Metaloplastika
Šabac
Mladost TSK
Bački Jarak
26 : 18
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Sivac 69
Sivac
42 : 27
Crvena zvezda
Mokrin
Dolovo
Dolovo
36 : 33
Hercegovina
Sečanj
Lavovi BP
Bačka Palanka
34 : 18
Mladost (V)
Vršac
Sloga
Kraljevo
26 : 34
Pobednik
Prijepolje
Omladinac
Gornji Milanovac
22 : 24
Trepča
Kosovska Mitrovica
Metalac Gorenje
Valjevo
25 : 23
Novi Beograd
Beograd
Rekreativo
Beograd
29 : 24
SC Voždovac 2012
Beograd
BSK Heba
Bujanovac
26 : 24
Rtanj
Boljevac
Metalac
Futog
29 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Rembas
Resavica
32 : 29
Jagodina
Jagodina
Umčari
Umčari
15 : 33
Morava 2
Velika Plana
Jedinstvo 1974
Krnjevo
36 : 26
Rudar 2
Kostolac
Udarnik
Lozovik
27 : 26
Smederevo 2
Smederevo
Loznica 2
Loznica
25 : 26
Barič
Barič
Rakovica
Rakovica
33 : 23
Gučevo
Banja Koviljača
Vranje 1957 - 2
Vranje
35 : 26
Morava 84
Vladičin Han
Železničar 1949 - 2
Niš
44 : 25
Mladost
Vranje
Topličanin 2
Prokuplje
17 : 27
Planinka PV - 2
Kuršumlija
Radnički 1964
Kragujevac
30 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe
Topola
25 : 30
Novi Pazar
Novi Pazar
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 26
Hajduk Veljko
Negotin
Sombor
Sombor
36 : 27
Borac
Bački Gračac
Rusin
Ruski Krstur
26 : 21
Kljajićevo
Kljajićevo
Vladimirovac
Vladimirovac
23 : 14
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
28 : 19
Omladinac
Deliblato
Radnički
Kovin
21 : 25
Crepaja
Crepaja
Radnički
Novi Sad
28 : 25
Vojka
Vojka
Ruma
Ruma
36 : 26
Hajduk
Čurug
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
30 : 30
Inđija 2
Inđija
Zaječar 1949
Zaječar
36 : 15
Proleter
Zrenjanin
Mladost
Srpska Crnja
28 : 28
Spartak
Debeljača
Laki
Crvenka
35 : 25
Deronje
Deronje
Temerin
Temerin
30 : 25
Petrovaradin
Petrovaradin
Metalac 2
Kraljevo
17 : 38
Prijepolje
Prijepolje
Radnički 1964
Kragujevac
17 : 27
Čačak
Čačak
Radan
Lebane
19 : 26
Topličanin
Prokuplje
Beograd
Beograd
27 : 19
Radnički (O)
Obrenovac
Mačva
Šabac
25 : 21
Loznica Grad
Loznica
ORK Loznica
Loznica
26 : 27
Metalac 2015
Valjevo
Partizan
Iđoš
36 : 31
Naftagas (Ž)
Elemir
Rusin
Ruski Krstur
16 : 26
Miletić
Mošorin
Senta
Senta
14 : 34
Jugović (Ž)
Kać
Beograd 2
Beograd
31 : 21
VGSK
Veliko Gradište
Morava
Vladičin Han
16 : 24
Hajduk Veljko
Negotin
Remesiana
Bela Palanka
32 : 6
Dubočica 2
Dubočica

Futsal

Vinter sport
Niš
3 : 1
Vranje
Vranje
Pčinja
Karavukovo
1 : 7
Srbobran
Srbobran
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 5
Mićko trend
Beočin
Tisa
Novi Bečej
3 : 5
Leteći Holandjanin
Vrbas
Leskovac
Leskovac
11 : 3
Radnički 2010
Niš
Akademac
Niš
5 : 3
Bor
Bor
BSK
Bujanovac
5 : 2
Niš 92
Niš
AS
Bujanovac
6 : 3
Zadrugar 2017
Žitorađa
Intelektualac
Beograd
3 : 2
Gročanski
Beograd