XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 157 utakmica za dan
Sreda, 16 Maj 2018

Fudbal

Rtanj
Boljevac
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Budućnost (P)
Popovac
0 : 0
Dunav
Prahovo
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Timok
Zaječar
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Trajal
Kruševac
3 : 0
Radan
Lebane
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Ozren
Sokobanja
OFK Sinđelić
Niš
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Železničar
Pančevo
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 4
Cement
Beočin
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
Odžaci
Odžaci
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
IMT
Novi Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
4 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
1 : 3
Grafičar
Beograd
BASK
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Prva Iskra
Barič
4 : 3
Jedinstvo
Surčin
Budućnost (O)
Orašje
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 2
Jablanica
Medveđa
Lužnica
Babušnica
2 : 4
Sloga (L)
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
OFK Niš
Niš
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Svrljig
Svrljig
3 : 3
Timočanin
Knjaževac
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 2
BSK
Bogovina
Malošište
Malošište
1 : 3
Bukovik
Razanj
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Moravica
Subotinac
Naša krila
Belotinac
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Jastrebac
Blace
1 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Napredak
Drenovac
Kopaonik
Brus
0 : 1
Sloga (D)
Despotovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
SFS Borac
Paraćin
6 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Levač
Rekovac
2 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 8
OFK Topličanin
Prokuplje
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 3
OFK Vršac
Vršac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 1
Sloga
Plandište
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Begej
Žitište
Polet
Nakovo
0 : 7
Kikinda 1909
Kikinda
Hajduk (B)
Beška
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Kabel
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
5 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Sremac
Vojka
4 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 2
Jugović
Kać
Sloga (E)
Erdevik
8 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Index
Novi Sad
1 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Preporod
Novi Žednik
4 : 2
BSK
Bački Brestovac
Tisa
Adorjan
2 : 3
Mladost (T)
Turija
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Mladost Apa
Apatin
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Jadran
Golubinci
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Rudar
Vrdnik
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Sloven
Ruma
1 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Partizan
Vitojevci
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
4 : 3
Napredak (P)
Popinci
Železničar
Inđija
4 : 1
Borac (K)
Klenak
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 8
Graničar 1924
Adaševci
Hajduk Junior
Kula
0 : 2
Kula
Kula
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Slavija
Pivnice
Mladost (K)
Kruščić
1 : 6
Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Stanišić
Stanišić
ŽAK
Sombor
2 : 0
Lipar
Lipar
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter (NJ)
Njegoševo
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
OFK Vrbas
Vrbas
7 : 1
Jadran
Feketić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Iskra
Kucura
Napredak
Nadalj
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Branik
Štubik
4 : 2
Slatina
Slatina Bor
Polom
Leskovo
6 : 0
Deli Jovan
Sikole
Ključ
Podvrška
3 : 0
Zlot
Zlot
BSK
Bukovče
2 : 0
Blizna
Blizna
Čubra
Čubra
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Duško
Klenje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Majur
Majur
3 : 2
Sindjelić
Lipnica
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Vidojevica
Lešnica
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Cerić
Miokus
Železničar
Požega
1 : 0
Čajetina
Gostilje
Rgotina
Rgotina
3 : 2
Omladinac
Grezna
OFK 019
Zaječar
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 0
Osnić
Osnić
Malinik
Podgorac
0 : 3
Midžor
Kalna
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
Kosovo
Zvezdan
Mladost
Sumrakovac
0 : 1
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 3
Trešnjevka
Trbusac
BSK
Belanovce
3 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
0 : 3
Real
Donja Jajina
Šumadija
Razgojna
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Gradac
Konopnica
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Milanovo
Milanovo
5 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Moravac (P)
Pečenjevce
5 : 1
Radnički
Pertate
Marjan MB
Mala Biljanica
5 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
Ušće
Grad Stalać
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga (L)
Lozna
3 : 2
Varvarin
Varvarin
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Jastrebac
Tešica
Resavac
Veliki Popović
0 : 6
Sindjelić
Vojnik
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Dečić
Tuzi
1 : 3
Kom
Podgorica
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
Mladost
Podgorica
2 : 3
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Sutjeska
Nikšić
Berane
Berane
4 : 1
Čelik
Nikšić
Bokelj
Kotor
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Jezero
Plav
0 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Lovćen
Cetinje
6 : 1
Cetinje
Cetinje
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
1 : 1
Mornar
Bar
Otrant
Ulcinj
1 : 0
Ibar
Rožaje
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 0
Veternik
Veternik
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
0 : 5
Partizan
Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
3 : 2
Radnički (O) MK
Obrenovac

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
66 : 87
Dynamic
Beograd
FMP
Železnik
84 : 54
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
78 : 101
Partizan
Beograd

Rukomet

Lavovi BP
Bačka Palanka
38 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jastrebac
Blace
25 : 26
Rtanj
Boljevac
Vrbas Petrol
Vrbas
21 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
Pančevo
Pančevo
31 : 27
Proleter
Zrenjanin
Mokrin
Mokrin
23 : 26
Petrovaradin
Petrovaradin
Temerin
Temerin
23 : 30
Sloven
Ruma