XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 109 utakmica za dan
Sreda, 13 Septembar 2017

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
1 : 2
Voždovac
Beograd
Mladost
Lučani
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Radnički
Niš
1 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
0 : 0
Bačka
Bačka Palanka
Čukarički
Beograd
1 : 2
Radnik
Surdulica
Karađorđe
Topola
1 : 0
Loznica
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Polet
Ljubić
FAP
Priboj
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Provo
Provo
2 : 2
Tutin
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
13. April
Lomnica
1 : 0
Naupare
Naupare
Sloga (M)
Majdevo
7 : 0
Parunovac
Parunovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Knez Lazar 2015
Kruševac
3 : 0
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Juhor
Obrež
Sloga (D)
Dašnica
3 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Šanac
Šanac
1 : 0
FUD
Brus
Kupci
Kupci
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Radnik
Salakovac
1 : 0
Đerdap
Golubac
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Makce
Makce
1 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 2
Železničar
Požarevac
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Stubal
Stubal
Popovići
Popovići
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Polet
Ratina
4 : 0
Rudar
Baljevac
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Real
Podunavci
0 : 0
Ribnica
Jovac
Borac
Vraneši
1 : 0
Proleter
Pečenog
Crnokosa
Kosjerić
2 : 3
Železničar
Požega
Jedinstvo
Kalenić
5 : 4
Perućac
Perućac
Čajetina
Gostilje
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
7 : 2
Lauš
Lopaš
Omladinac
Zdravčići
1 : 2
Ježevica
Ježevica
Ariljska rampa
Požega
3 : 1
Prvi partizan
Užice
Trlić
Trlić
1 : 1
Mladost
Dračić
Kačer
Belanovica
2 : 2
Ribnikar
Pecka
Iskra
Donja Bukovica
4 : 2
Radnik
Ub
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
ZSK
Valjevo
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
4 : 1
Banjani
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 6
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tulari
Tulari
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Partizan
Cerovac
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Borac (D)
Drenovac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 5
Vodojaža
Grošnica
Sloboda
Grbice
3 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Kolonija
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
6 : 1
Korićani
Korićani
Zastava
Kragujevac
5 : 1
Budućnost
Resnik
Veternik
Veternik
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
TSK
Temerin
Sofeks
Futog
5 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
7 : 0
Vinogradar
Ledinci
Tatra
Kisač
6 : 0
OFK Sirig
Sirig
ŽSK
Žabalj
1 : 3
Mladost
Novi Sad
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 1
Jedinstvo (R)
Rumenka
Proleter
Banoštor
2 : 2
OFK Futog
Futog
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Malinik
Podgorac
5 : 1
Mladost
Sumrakovac
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
OFK Rota
Bujanovac
0 : 7
Mladost (B)
Bosilegrad
Ternoci
Trnovac
5 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vihor
Žbevac
2 : 2
Lugina
Aliđerce
Rekreativo 011
Beograd
1 : 3
Atakante
Rakovica
Zaklopača
Zaklopača
0 : 1
Podunavac
Ritopek
Partizan
Kaluđerica
2 : 5
Minel
Ripanj
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 0
Umčari
Umčari
Mladost
Jabučki Rit
4 : 2
Pionir
Besni Fok
Pinosava
Pinosava
1 : 2
PKB (K)
Kovilovo
Sloga (L)
Lozna
4 : 0
Jugovići
Bogdanje
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Polet 57
Milutovac
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 3
Ušće
Grad Stalać
Omladinac
Pojate
7 : 0
Gradina
Pejovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 0
Borac
Gornji Katun
Vis
Parcani
3 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Pontes
Kostol
1 : 3
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 0
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Mladost
Raklja
0 : 1
Garevina
Garevina
Baštovan
Subotica
0 : 0
Zupski Biser
Laćisled
011
Beograd
1 : 4
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 4
BSK Borča
Borča
IM Rakovica
Rakovica
0 : 5
Studentski Grad
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Sindjelć
Beograd
IMT
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Cepelin 026
Smederevo
15 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Vučje
Vučje
2 : 6
Krstarica
Prokuplje
Rosulja 2014
Vlasotince
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 5
Morava
Žitkovac
Lavice Dubočica
Leskovac
7 : 1
Mašinac
Niš
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
2 : 3
OFK AS
Novi Pazar
Zabrezje
Zabrezje
13 : 2
Posavac Tisma
Boljevci