XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 10 Septembar 2017

Fudbal

Voždovac
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Sloboda
Užice
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Inđija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Tutin
Tutin
1 : 0
FAP
Priboj
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Polet
Ljubić
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Radan
Lebane
2 : 1
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Trajal
Kruševac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Sopot
Sopot
0 : 4
Žarkovo
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
BSK Borča
Borča
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
BASK
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Bane
Raška
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Radnički (K)
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
LFK Mladost
Lučani
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Markovac
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Toponica
2 : 5
Zvižd
Kučevo
Proleter 1976
Jelovik
0 : 0
Gruža
Gruža
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
RSK
Rabrovo
4 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Borac
Lešnica
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
OFK Niš
Niš
6 : 1
Vlasina
Vlasotince
Polet 1980
Laplje Selo
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Bukovik
Razanj
Moravica
Subotinac
1 : 1
BSK
Bogovina
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Naša krila
Belotinac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Zaplanjac
Gadžin Han
9 : 2
Svrljig
Svrljig
Malošište
Malošište
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Jastrebac
Blace
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Levač
Rekovac
4 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Župa
Aleksandrovac
2 : 4
Kopaonik
Brus
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Begej
Žitište
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Podunavac
Belegiš
0 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Tisa
Adorjan
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Mladost Apa
Apatin
Mladost (T)
Turija
5 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Rakovica
Beograd
1 : 2
Leštane
Leštane
Borac
Lazarevac
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Napredak
Medoševac
Budućnost
Zvečka
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Torlak
Kumodraž
4 : 0
Srem
Jakovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Omladinac FAM
Botoš
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Rusanda
Melenci
7 : 1
Naftagas (B)
Boka
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
0 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Hajduk
Čepure
2 : 1
Partizan
Glogovac
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Kolare
Kolare
Napredak
Zlatovo
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Juhor
Glavinci
3 : 4
OFK Batinac
Batinac
Rembas
Resavica
1 : 1
Resavac
Subotica
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 3
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
Strela
Ivanovo
2 : 2
Borac (St)
Starčevo
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Dolina
Padina
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (M)
Martinci
4 : 1
Partizan
Vitojevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Železničar
Inđija
Budućnost
Salaš Noćajski
7 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Jadran
Golubinci
1 : 6
Graničar 1924
Adaševci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Kula
Kula
1 : 2
ŽAK
Sombor
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Rusin
Ruski Krstur
6 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
2 : 4
Crvenka
Crvenka
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Proleter (NJ)
Njegoševo
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Senta
Senta
1 : 3
Iskra
Kucura
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Jadran
Feketić
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Polom
Leskovo
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina
Slatina Bor
7 : 0
Blizna
Blizna
Deli Jovan
Sikole
3 : 1
Zlot
Zlot
13. Maj
Zemun
1 : 2
Borac (P)
Progar
Komgrap
Beograd
3 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
Institut
Zemun Polje
3 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Zmaj
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Rušanj
Rušanj
0 : 6
Urovci
Urovci
Lisović
Lisović
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
BSK
Baćevac
6 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Dudovica
3 : 0
Radnički (D)
Dren
Mladost (C)
Cvetovac
8 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Dunavac
Grocka
4 : 0
Vinča
Vinča
Vrčin
Vrčin
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Boleč
Boleč
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Majur
Majur
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Duško
Klenje
0 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Cerić
Miokus
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Sindjelić
Lipnica
Bare
Bare
2 : 0
Borac
Pajsijevići
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Partizan
Darosava
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
Šatornja
Šatornja
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
1 : 1
Banja
Banja
Šumadinac
Natalinci
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 0
Polet
Stajkovce
Čekmin
Čekmin
4 : 1
OFK Brza
Brza
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Bobište
Bobište
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 2
Umac
Miroševce
Progres
Ladovica
0 : 5
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vučje
Vučje
4 : 0
Mladi borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
5 : 1
Železničar
Brestovac
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Šumadija
Azanja
5 : 2
SASK
Saraorci
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Sloga
Miloševac
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Podunavac
Udovice
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Sloboda
Lipe
2 : 0
Polet
Trnovče
Borac
Ralja
2 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Obilić
Staro Selo
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Rudar
Bresnica
1 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Slatina
Slatina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Mladost (P)
Preljina
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 1
Spartak
Trnava
Prijevor
Prijevor
4 : 2
Parmenac
Parmenac
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće
Naupare
Naupare
2 : 3
Kupci
Kupci
Vinogradar
Zleginje
0 : 0
Šanac
Šanac
FUD
Brus
5 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Čitluk
Čitluk
Juhor
Obrež
7 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Parunovac
Parunovac
0 : 3
13. April
Lomnica
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Železničar
Požarevac
1 : 5
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 2
Makce
Makce
Rudar (S)
Stamnica
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Radnik
Salakovac
Padež
Petrovac
4 : 1
Zadrugar
Krupac
Dragoš
Pirot
5 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo
Pirot
5 : 1
Zvezda
Blato
Stubal
Stubal
3 : 1
Borac
Vraneši
Proleter
Pečenog
1 : 3
Real
Podunavci
Ribnica
Jovac
1 : 3
Omladinac
Novo Selo
Granit
Jošanička banja
3 : 3
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Popovići
Popovići
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Železničar
Požega
0 : 3
Ariljska rampa
Požega
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Savinac
Visibaba
Lauš
Lopaš
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Čajetina
Gostilje
Perućac
Perućac
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Mladost
Dračić
8 : 1
Tulari
Tulari
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
ZSK
Valjevo
0 : 5
Iskra
Donja Bukovica
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Trlić
Trlić
Partizan
Cerovac
0 : 2
Zastava
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 1
Mladost
Pajazitovo
Korićani
Korićani
4 : 2
Šumadija 1934
Drača
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Ćava
Grošnica
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Sloboda
Grbice
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
1 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sloga
Korman
3 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
6 : 2
Radnički 1924
Kočane
Jedinstvo GVD
Grejač
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Budućnost
Prva Kutina
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Mladost (M)
Medoševac
4 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 0
ŽSK
Žabalj
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Sofeks
Futog
TSK
Temerin
2 : 1
Veternik
Veternik
Malinik
Podgorac
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Rgotina
Rgotina
1 : 0
Sloga
Minićevo
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Omladinac
Grezna
2 : 2
Trebič
Sokobanja
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Kosovo
Zvezdan
Osnić
Osnić
0 : 2
Midžor
Kalna
Real
Jasenica
2 : 6
Omladinac
Podina
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 5
Kosovac
Prokuplje
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Borac
Držanovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Dundjerski
Voljcinac
4 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Trešnjevka
Lopardince
2 : 8
Mladost (B)
Bosilegrad
Ternoci
Trnovac
2 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
3 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Lugina
Aliđerce
7 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Napredak
Gračac
0 : 0
Mladost
Vrdila
Borac (A)
Adrani
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Metalac
Kraljevo
5 : 1
Grdica
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Partizan
Vrba
3 : 1
Lasta
Vitkovac
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Lazac
Lazac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Budućnost
Miliva
Javor
Sladaja
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Istok 63
Plana
2 : 2
Omladinski
Paraćin
Moravac
Krušar
3 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 3
Omladinac
Šaludovac
Sloga
Voljavče
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Morava (R)
Ribare
5 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Mladost (T)
Tečić
0 : 1
Ursule
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Zenit
Oparić
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (G)
Gložane
4 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
Fruška Gora
Ruma
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Sloga
Čalma
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Graničar (O)
Obrež
0 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Polet
Izbište
2 : 0
Ševac
Kusić
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Ratar
Kruščica
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Slavia
Kovačica
0 : 3
Polet
Idvor
Pobeda
Samoš
1 : 2
Mundial
Pančevo
Spartak 1911
Debeljača
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Unirea
Uzdin
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 2
Glogonj
Glogonj
Borac (P)
Pločica
4 : 2
Proleter
Mramorak
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 5
Kolonija
Kovin
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Dolovo
Dolovo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
0 : 0
Borac
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Stolice
Krupanj
1 : 5
Jadar
Stupnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Rudar
Brasina
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 0
Sloga (ST)
Straža
Busije
Zemun
3 : 0
Dedinje
Beograd
Atakante
Rakovica
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Sveti Stefan
Slanci
5 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Sparta Železnik
Beograd
BUSK
Beograd
3 : 5
Ajaks
Beograd
Pinosava
Pinosava
8 : 1
Zaklopača
Zaklopača
PKB (K)
Kovilovo
6 : 1
Mladost
Jabučki Rit
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Poštar
Beograd
2 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Barajevo
Barajevo
1 : 1
Beljina
Beljina
Guncate
Guncati
0 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Gorki
Glušci
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Hajduk Stanko
Crna Bara
8 : 0
Proleter
Šabac
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Cer
Petkovica
Premijer
Badovinci
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Provo 2015
Provo
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga
Krnić
0 : 0
Radnički
Koceljeva
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
BSK
Belanovce
4 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Real
Donja Jajina
7 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
Gradac
Konopnica
1 : 2
Radnički
Pertate
Mladost (B)
Batulovce
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Joševa
Joševa
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Vrelo
Vrelo
2 : 4
Kalenić
Kalenić
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mladost (L)
Latković
0 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Bujačić
Bujačić
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Borac
Rajković
0 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 2
Komanice
Komanice
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin (Z)
Zalogovac
5 : 2
Omladinac
Pojate
Gradina
Pejovac
4 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Ušće
Grad Stalać
1 : 0
Polet 57
Milutovac
14. Oktobar
Izbenica
0 : 2
Trudbenik
Stalać
Mladost (DK)
Donji Katun
5 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Napredak Č
Čestereg
3 : 2
Roham
Nova Crnja
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 1
Bega
Novi Itebej
Proleter
Međa
1 : 4
Napredak BT
Banatska Topola
Terekves
Hetin
2 : 3
Delija
Mokrin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Maršić
Maršić
1 : 1
Divostin
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Napredak 2012
Krušje
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
Omladinac (D)
Deronje
0 : 3
Polet
Sivac
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Dunav
Bački Monoštor
0 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
B 2000
Aranđelovac
1 : 4
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
1 : 4
Kopljari
Kopljari
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Šumadinac
Stojnik
0 : 0
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Obilić (Ž)
Živica
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Napredak (P)
Poljana
2 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Dizel
Bare
6 : 1
Dunavac (P)
Petka
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Sirakovo
Sirakovo
4 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Radnički (K)
Knežica
1 : 1
Bata Bulić
Bistrica
BSK 1924
Boževac
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Integral
Batuša
3 : 0
Manastirica
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Žednik
Stari Žednik
0 : 0
Palić
Palić
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Popović
Popovići
3 : 0
Rudar 2012
Babe
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
4 : 2
OFK Rogača
Rogača
Vojvoda
Dučina
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Bačka
Begeč
3 : 0
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
2 : 1
Železničar
Novi Sad
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Titel
Titel
Dinamo
Budisava
0 : 4
Moskva
Budisava
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Borac
Rakovac
Jadran
Sanad
1 : 0
Čoka
Čoka
Šampion
Orom
0 : 0
Bačka
Mol
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Graničar
Đala
0 : 2
AFK
Ada
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 0
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 3
Hajduk
Podlokanj
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost
Radičević
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Temac
Temska
5 : 0
Nišavac
Staničenje
Lugovi
Čačak
1 : 0
Morava (K)
Katrga
Čačak 94
Čačak
1 : 4
Malba
Žaočani
Planinac
Vujetinci
4 : 2
Prijatelji
Čačak
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 1
Mladost (R)
Rašković
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Veteran 2015
Popović
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 3
Ozrem
Ozrem
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Ozremica
Beršići
2 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Velereč 94
Velereč
Pontes
Kostol
1 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Egeta
Brza Palanka
4 : 5
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Vajuga
1 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Dunavac
Velesnica
0 : 9
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
7 : 2
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
5 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Napredak
Međulužje
4 : 0
Dedinje
Mladenovac
OFK Student
Mladenovac
0 : 0
Borac
Amerić
Rabrovac
Rabrovac
4 : 2
Omladinac
Rajkovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
3 : 0
Šepšin
Šepšin
Markovac
Markovac
2 : 6
Sloga
Granice
Polet
Grabovac
2 : 2
Posavina
Stubline
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 0
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Partizan
Draževac
Duboko
Mala Moštanica
3 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Sloga
Ratari
4 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Belo Polje
Belo Polje
1 : 4
Zvezda
Konatice
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 4
Bistrica
Bistrica
Rudar
Zeoke
3 : 1
Sloga
Lukavica
Mladi borac
Županjac
0 : 1
Sloboda
Stubica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 0
Polet
Mirosaljci
BSK
Brajkovac
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 2
Duškovci
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
4 : 6
Glumač
Glumač
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 8
Avijatičar
Vranjani
Blagaja
Rupeljevo
1 : 1
Bakionica
Bakionica
Toplica
Šarlinac
4 : 0
Klisura
Klisura
Grkinja
Grkinja
0 : 1
Pobeda
Rusna
Knežica
Knežica
1 : 2
Elid
Donji Dušnik
Mekiš
Mekiš
0 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
Gol
Sokobanja
1 : 4
Slemen
Milušinac
Sloga
Žučkovac
4 : 0
Rtanj
Vrmdža
Kriva Reka
Kriva Reka
4 : 1
Kotroman
Mokra Gora
Žabare
Žabare
5 : 2
Čarapan
Kruševac
Konjuh
Konjuh
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
Borac
Bivolje
Jedinstvo 1936
Kruševac
7 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Rasina
Vitanovac
Sloga 1949
Matijevac
4 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Polet
Jalovik
2 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Sloga (R)
Ridjake
1 : 3
Hajduk
Debrc
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 4
Verko
Suvo Selo
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
ISK Izvor
Izvor
2 : 3
Jedinstvo
Ratare
Sloboda
Krežbinac
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
BSK Buljane
Buljane
5 : 1
Popovac
Popovac
Gornji Mušić
Gornji Mušić
0 : 0
Babajić
Babajić
Popadić
Popadić
1 : 0
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
4 : 2
Proleter
Latković
Moravac
Guberevac
3 : 3
Jašunja
Jašunja
Napredak
Bogojevce
1 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Navalin
Navalin
1 : 5
Mladost (K)
Kutles
Bojić
Bojić
3 : 0
Maovi MH
Maovi
Mladost
Slatina
2 : 1
Volujac
Volujac
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
3 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Lukavac
Lukavac
4 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj 2016
Dupljaj
3 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 0
Omladinac
Kalinovac
Kolubara
Liso Polje
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Jedinstvo
Milorci
0 : 1
Brgule
Brgule
Dokmir
Dokmir
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
2 : 1
OFK Takovo
Takovo
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 1
Vukona
Vukona
Morava (M)
Mrsać
3 : 0
Bane 1931
Raška
Omladinac (D)
Drakčići
3 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
BSK 2014
Bukovica
1 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Zgodačica
Godačica
2 : 0
Stara čaršija
Kraljevo
Mladost 1925
Oplanići
0 : 1
Mladost 1981
Štulac
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Šumadija (Š)
Šumarice
1 : 7
Miločajac
Miločaj
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
7 : 0
Belica
Belica
Sloboda
Šuljkovac
0 : 4
Osaonica
Bagrdan
Mladost
Bukovče
0 : 2
Omladinac
Bunar
Partizan
Majur
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Sindjelić
Vojnik
3 : 1
Rudar
Plazane
Zelenika
Vitance
1 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Orlovi
Jasenovo
4 : 0
Planinac
Panjevac
Resava
Bukovac
5 : 2
Viner DSV
Bukovac
Mladi Borac
Trucevac
1 : 4
Resavac
Veliki Popović
Sopot
Požarevac
0 : 4
Ljubičevo
Ljubičevo
Batovac
Batovac
0 : 4
Sloga (L)
Lučica
Proleter 1932
Požarevac
0 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Morava 1932
Prugovo
3 : 2
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Beli Orao
Bradarac
3 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
0 : 3
Vihor
Маljurevac
OFK Građanski
Požarevac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Napredak (Bu)
Bubušinac
4 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 1
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Jarmenovci
Jarmenovci
6 : 3
Maskar
Maskar
Mladost (J)
Jelenac
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 2
Šumadinac
Kruševica
Proleter
Vrbovno
1 : 3
Mladi radnik
Junkovac
BSK
Bošnjak
5 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Borac
Veliko Laole
5 : 2
Burovac
Burovac
Korman
Korman (Šabac)
0 : 3
Sava
Mrđenovac
Mladost
Svileuva
0 : 1
Galeb
Cerovac
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Mladost
Prhovo
Lovac
Karlovčić
3 : 2
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
2 : 3
Vitez
Subotište
Šumar
Ogar
5 : 1
Kameni
Ašanja
Srednjevo
Srednjevo
4 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Baštovan 2015
Carevac
2 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Ram
Ram
1 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Pek (K)
Kusiće
4 : 3
Sloga Top
Topolovnik
Stiški Kurjak
Kurjače
3 : 3
Kumane
Kumane
OFK Metalac
Sombor
6 : 1
OFK Šikara
Sombor
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Telečka
Telečka
Graničar
Riđica
5 : 0
Dinamo
Sonta
Panonija
Lalić
3 : 3
KFK Kula
Kula
Napredak
Vašica
0 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 6
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
0 : 3
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Jednota
Šid
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
Graničar
Jamena
0 : 3
Sinđelić
Gibarac
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 1
Feniks
Rača
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 2
Modrica
Modrica
Polet (K)
Kobilje
0 : 2
Lomnica
Lomnica
Kruševica
Kruševica
0 : 6
Zmajevac
Belasica
Polet (Š)
Šavrane
0 : 2
Globoder
Globoder
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Ibar
Rožaje
0 : 0
Otrant
Ulcinj
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Lovćen
Cetinje
2 : 0
Jezero
Plav
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
4 : 0
Čelik
Nikšić
Mornar
Bar
0 : 0
Bokelj
Kotor
Bratstvo
Ljajkovići
2 : 1
Kom Eurozox 2
Podgorica
Petnjica
Petnjica
4 : 0
Napredak
Berane
Gusinje
Gusinje
3 : 1
Komovi
Andrijevica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Mladost
Kakanj
Burnley
Burnley
1 : 0
Crystal Palace
London
Swansea
Swansea
0 : 1
Newcastle
Newcastle upon Tyne
La Coruña
La Coruña
2 : 4
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Athletic Club
Bilbao
2 : 0
Girona
Girona
Celta Vigo
Vigo
1 : 0
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Villarreal
Villarreal
3 : 1
Real Betis
Sevilla
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Werder
Bremen
Schalke 04
Gelsenkirchen
3 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Atalanta
Bergamo
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Benevento
Benevento
0 : 1
Torino
Torino
Bologna
Bologna
0 : 3
Napoli
Napoli
Cagliari
Cagliari
1 : 0
Crotone
Crotone
Verona
Verona
0 : 5
Fiorentina
Firenze
Internazionale
Milano
2 : 0
SPAL
Ferrara
Lazio
Roma
4 : 1
Milan
Milano
Udinese
Udine
1 : 0
Genoa
Genova
Lyon
Lyon
2 : 1
Guingamp
Guingamp
Marseille
Marseille
1 : 3
Rennes
Rennes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Angers
Angers
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 0
Levač
Rekovac
Krstarica
Prokuplje
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
011
Beograd
Sindjelć
Beograd
1 : 2
Bežanija
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 4
Karadjordje
Topola
Balkan
Beograd
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Minel
Beograd
1 : 2
Beograd 1929
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Veternik
Veternik
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 5
Borac (NS)
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Borac (Sa)
Sakule
1 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost (O)
Omoljica
0 : 5
Radnički (K)
Kovin
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Brodarac MK
Beograd
1 : 3
Internacional MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 2
Radnički MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
4 : 2
Zemun MK
Zemun
OFK Beograd MO
Beograd
2 : 0
IMT MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
4 : 3
Zuce MK
Zuce
Torlak MK
Beograd
4 : 0
Borac MK
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 2
Brodarac
Beograd
IMT
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
Balkan
Beograd
0 : 8
Žarkovo
Beograd
DIF
Beograd
5 : 0
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Cerovac
Cerovac
1 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Proleter
Vranovo
0 : 9
7.juli
Vodanj
Rakovica
Rakovica
4 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Slavija
Kragujevac
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 0
Petar Puača
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Inđija
Inđija
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Vrbas
Vrbas
1 : 4
TSC
Bačka Topola
Banat
Vršac
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Polet
Izbište
Polet
Grabovac
0 : 7
Zabrezje
Zabrezje
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
6 : 0
ŽAK
Kikinda
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
011 MK
Beograd
3 : 1
Radnički NB MK
Novi Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Nord Star MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
10.09.2017
11:00
Kolubara MK
Lazarevac
Zemun MK
Zemun
2 : 0
Brodarac B MK
Novi Beograd
Voždovac B MK
Beograd
4 : 1
IMT
Novi Beograd
Institut MK
Zemun Polje
7 : 2
Rakovica MK
Rakovica
Bežanija MK
Novi Beograd
4 : 1
Rad V MK
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
OLE
Zemun
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Proleter
Vranovo
2 : 5
Jedinstvo
Krnjevo
Avala 1939
Beli Potok
1 : 12
Ada
Beograd
Prva Iskra
Baric
0 : 0
Borac
Ostruznica
Rakovica
Beograd
14 : 0
Komgrap
Beograd
Čantavir
Čantavir
1 : 15
Spartak
Subotica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
6 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Inđija
Inđija
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
Arena Su
Subotica
Tekstilac
Odžaci
0 : 4
Radnički (S)
Sombor
CFK
Vrbas
6 : 1
TSC
Bačka Topola
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 8
BAK
Bela Crkva
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Sloga
Plandište
2 : 3
Mladost
Velika Greda
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Vojvodina (C)
Crepaja
5 : 2
Pobeda
Samoš
Dolina
Padina
6 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Zvezda
Konatice
2 : 6
Buducnost
Zvecka
Urovci
Urovci
0 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Zabrezje
Zabrezje
9 : 1
Krtinska
Krtinska
Zadrugar
Orasac
2 : 1
Posavina
Stubline
Hajduk
Beograd
2 : 4
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
5 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
6 : 2
ŽAK
Kikinda
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
3 : 3
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Bačka
Mol
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
3 : 3
Senta
Senta
Internacional MK
Beograd
3 : 1
Voždovac MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 4
Radnički (O) MK
Obrenovac
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
1 : 6
Crvena zvezda MK
Beograd
Ada MK
Beograd
2 : 1
Rad MK
Beograd
Milutinac MK
Zemun
3 : 3
Olimpik MK
Beograd
Voždovac B
Beograd
0 : 0
OFK Beograd B MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
3 : 5
Sinđelić MK
Beograd
Zemun B MK
Zemun
5 : 0
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 6
BSK 1925
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 5
Bajša
Bajša
Spartak '06
Subotica
2 : 1
Subotica
Subotica
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Arena SU
Subotica
Srem
Jakovo
15 : 0
Lola
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 1
Banja
Beograd
Karioke
Beograd
4 : 0
Nord Star
Beograd
Boleč
Boleč
3 : 0
Dunavac
Grocka
Forza
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Kosmet
Leposavić
OFK National AG
Novi Pazar
0 : 5
Sport Klub 99
Novi Pazar
Skela
Skela
8 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Partizan
Drazevac
1 : 3
Posavina
Stubline

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
0 : 25
RK Vukovi
Crna Gora
Partizan
Beograd
24 : 34
Rad Mozzart
Beograd
RK Vojvodina/Petrovgrad
Zrenjanin/Novi Sad
44 : 32
GRK Vrsac
Vrsac