XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 409 utakmica za dan
Nedelja, 11 Mart 2018

Fudbal

Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Mačva
Šabac
Radnik
Surdulica
1 : 0
Borac
Čačak
Čukarički
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Radnički
Niš
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Zemun
Zemun
3 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost
Lučani
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Sloboda
Užice
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Radan
Lebane
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Železničar
Pančevo
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Cement
Beočin
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
4 : 0
Jedinstvo
Surčin
Žarkovo
Beograd
5 : 1
Prva Iskra
Barič
Polet 1980
Laplje Selo
0 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Niš
Niš
2 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
Jablanica
Medveđa
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Naša krila
Belotinac
1 : 1
Malošište
Malošište
Sloga
Kobišnica
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Moravica
Subotinac
0 : 3
Brodoremont
Kladovo
Bukovik
Razanj
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Jastrebac
Blace
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Levač
Rekovac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Žitorađa
Žitorađa
1 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Bošnjane
Bošnjane
2 : 4
Sloga (D)
Despotovac
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Podunavac
Belegiš
Hajduk (B)
Beška
0 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 3
Mladost Apa
Apatin
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Tisa
Adorjan
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Srem
Jakovo
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Hajduk
Beograd
Borac
Lazarevac
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Leštane
Leštane
0 : 0
Napredak
Medoševac
Zvezdara
Beograd
2 : 5
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 0
Bilećanin
Sečanj
Borac
Aleksandrovo
7 : 1
Lehel
Mužlja
Rusanda
Melenci
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 4
Krajina
Krajišnik
Omladinac FAM
Botoš
2 : 1
Naftagas (B)
Boka
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Hajduk
Čepure
1 : 1
Rembas
Resavica
Napredak
Zlatovo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 0
Resavac
Subotica
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Bratstvo
Međureč
4 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Partizan
Glogovac
1 : 2
Kolare
Kolare
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Dolina
Padina
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Strela
Ivanovo
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (Cr)
Crepaja
0 : 2
Borac (St)
Starčevo
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Borac (M)
Martinci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Jadran
Golubinci
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Napredak (P)
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 4
Železničar
Inđija
Kula
Kula
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Slavija
Pivnice
1 : 2
Stanišić
Stanišić
Hajduk Junior
Kula
0 : 0
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
3 : 5
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Senta
Senta
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Borac (P)
Progar
2 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
13. Maj
Zemun
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Komgrap
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
Zmaj
Zemun
3 : 0
Avala
Beli Potok
Urovci
Urovci
2 : 4
Radnički (R)
Rudovci
Zabrežje
Zabrežje
0 : 1
Lisović
Lisović
Radnički (D)
Dren
0 : 6
BSK
Baćevac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
Šumadija
Šopić
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Budućnost
Dudovica
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Duško
Klenje
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Sloga
Bogosavac
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (PR)
Prnjavor
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Mladi Borac
Dublje
0 : 4
Majur
Majur
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 4
Vučje
Vučje
Progres
Ladovica
2 : 0
Sloga
Lipovica
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 2
Železničar
Brestovac
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Mladi borac
Živkovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 7
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Čekmin
Čekmin
3 : 3
Umac
Miroševce
Polet
Stajkovce
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
OFK Brza
Brza
1 : 1
Bobište
Bobište
Naupare
Naupare
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Parunovac
Parunovac
Juhor
Obrež
4 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 5
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
Kupci
Kupci
1 : 1
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
6 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Đerdap
Golubac
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Rudar (S)
Stamnica
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Radnik
Salakovac
Železničar
Požarevac
1 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 2
Makce
Makce
Železničar
Požega
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Lazarica
Prilipac
1 : 4
Perućac
Perućac
Lauš
Lopaš
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Ježevica
Ježevica
2 : 2
Čajetina
Gostilje
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Savinac
Visibaba
Omladinac
Zdravčići
2 : 4
Polet
Rasna
Partizan
Cerovac
3 : 3
Borac (D)
Drenovac
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
4 : 1
Sloboda
Grbice
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Ćava
Grošnica
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
Sloga
Korman
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Naisus 1977
Rožina
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 5
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Palilula
Aleksinac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Radnički 1924
Kočane
Vinogradar
Ledinci
0 : 7
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Veternik
Veternik
Jedinstvo (R)
Rumenka
1 : 3
Sofeks
Futog
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Proleter
Banoštor
0 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Istok 63
Plana
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Javor
Sladaja
2 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
0 : 3
Omladinski
Paraćin
Budućnost
Miliva
2 : 1
Beljanica
Strmosten
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Sloga
Voljavče
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Morava (R)
Ribare
2 : 0
Zenit
Oparić
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Graničar (O)
Obrež
OFK Brestač
Brestač
0 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Sloboda
Šašinci
3 : 2
Sloga
Čalma
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
Antimon
Zajača
0 : 3
Sloga (ST)
Straža
Stolice
Krupanj
1 : 1
Rudar
Brasina
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Jadar
Stupnica
Borac
Kozjak
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Rekreativo 011
Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Atakante
Rakovica
Sparta Železnik
Beograd
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Ajaks
Beograd
1 : 0
Mladi Proleter
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
Pinosava
Pinosava
Partizan
Kaluđerica
0 : 3
PKB (K)
Kovilovo
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 4
Minel
Ripanj
Podunavac
Ritopek
0 : 4
Crvenka
Borča
Hajduk
Kamendol
1 : 0
Poštar
Beograd
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 1
Premijer
Badovinci
Omladinac 2013
Slepčević
0 : 0
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
7 : 0
Sloga
Duvanište
Drina
Badovinci
1 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 5
Proleter
Šabac
Sloga
Krnić
6 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Provo 2015
Provo
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Radnički
Koceljeva
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 1
Gradac
Konopnica
OFK Morava
Leskovac
1 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Real
Donja Jajina
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
BSK
Belanovce
3 : 0
Radnički
Pertate
Šumadija
Razgojna
6 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Milanovo
Milanovo
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Varvarin
Varvarin
14. Oktobar
Izbenica
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
Ušće
Grad Stalać
5 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Gradina
Pejovac
2 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 6
Trudbenik
Stalać
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Omladinac
Pojate
Polet (R)
Radevac
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 4
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Borac
Trnjane
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (V)
Vitoševac
3 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Sloga
Dobrujevac
5 : 1
Gredetin
Gredetin
Borac
Ušće
1 : 3
Polet
Grabovac
Partizan
Draževac
2 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Ljubinić
Ljubinić
2 : 6
Jedinstvo
Dren
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Sloga
Ratari
Čarapan
Kruševac
1 : 6
Meševo
Meševo
Borac
Bivolje
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost VPD
Kruševac
5 : 0
Žabare
Žabare
Rasina
Vitanovac
6 : 2
Konjuh
Konjuh
Zdravinje
Zdravinje
0 : 7
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sebečevac
Sebečevac
6 : 3
Bukovica
Bukovica
Radnik
Davidovac
0 : 3
BSK Buljane
Buljane
Popovac
Popovac
3 : 1
ISK Izvor
Izvor
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 4
Radnički
Tekija
Vihor
Golubovac
0 : 3
Heroj
Busilovac
Jedinstvo
Ratare
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Polet (Š)
Šavrane
2 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Štitari
Štitari
3 : 4
Grkljane
Grkljane
Mornar
Bar
1 : 0
Berane
Berane
Bokelj
Kotor
2 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Ibar
Rožaje
Čelik
Nikšić
0 : 3
Lovćen
Cetinje
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Jezero
Plav
Bratstvo
Ljajkovići
3 : 0
Drezga
Piperi
Ribnica
Podgorica
2 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Gorštak
Kolašin
0 : 5
Kom Eurozox 2
Podgorica
Karioke
Podgorica
2 : 3
Budućnost 2
Podgorica
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
0 : 0
Čelik
Zenica
GOŠK
Gabela
0 : 0
Sloboda
Tuzla
Bournemouth
Bournemouth
1 : 4
Tottenham
London
Arsenal
London
3 : 0
Watford
Watford
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Villarreal
Villarreal
Espanyol
Barcelona
2 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Atlético Madrid
Madrid
3 : 0
Celta Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
2 : 0
Leganés
Leganés
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Stuttgart
Stuttgart
0 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Bologna
Bologna
0 : 1
Atalanta
Bergamo
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Benevento
Benevento
Cagliari
Cagliari
2 : 2
Lazio
Roma
Genoa
Genova
0 : 1
Milan
Milano
Internazionale
Milano
0 : 0
Napoli
Napoli
Crotone
Crotone
4 : 1
Sampdoria
Genova
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
SPAL
Ferrara
Juventus
Torino
2 : 0
Udinese
Udine
Guingamp
Guingamp
2 : 5
Nice
Nice
Lyon
Lyon
1 : 0
Caen
Caen
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Marseille
Marseille
Spartak
Subotica
2 : 2
Moravac Orion
Mrštane
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
2 : 2
Napredak
Kruševac
Internacional
Beograd
2 : 3
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
2 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Studentski Grad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 3
BASK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
Vinča
Vinča
0 : 6
BSK 1925
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 1
Kiker
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
8 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
011
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Leštane MK
Leštane
0 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
2 : 0
Sremčica MK
Sremčica
Sopot MK
Sopot
3 : 1
Rad V MK
Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
0 : 2
Rad MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
0 : 1
Radnički PDM MK
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
0 : 3
OLE
Borča

Košarka

Mornar
Bar
106 : 75
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Union Olimpija
Ljubljana
90 : 85
Zadar
Zadar
Mega Bemax
Beograd
99 : 87
Igokea
Aleksandrovac
OKK Beograd
Beograd
69 : 86
Mladost Admiral
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
92 : 83
Sloboda
Užice
Sloven
Ruma
69 : 81
Sveti Đorđe
Žitište
Student
Bajina Bašta
62 : 69
Zlatar
Nova Varoš
Zemun Fitofarmacija
Zemun
107 : 64
Radnički (O)
Obrenovac
Ras
Beograd
70 : 80
Slodes
Beograd
Sivac
Sivac
73 : 76
Sloboda (NS)
Novi Sad
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
64 : 83
Kadet
Novi Sad
Star
Novi Sad
103 : 70
Bagljaš
Zrenjanin
Železničar
Inđija
123 : 48
Vojka
Vojka
Bane
Raška
82 : 62
Goč
Vrnjačka Banja
Actavis Academy
Leskovac
90 : 66
Pusta Reka
Bojnik
Hajduk Veljko
Negotin
55 : 84
Fair Play
Niš
Borča 2
Beograd
92 : 95
Grocka
Grocka
Cerak
Beograd
82 : 108
LA Basket
Beograd
Zvečan
Zvečan
40 : 77
Ljubovija
Ljubovija
Mileševka
Prijepolje
136 : 32
Prijepolje
Prijepolje
Banovci Dunav
Banovci Dunav
43 : 94
Čelarevo
Čelarevo
Bežanija
Beograd
37 : 44
Proleter (NS)
Novi Sad
Delfin
Bačka Palanka
72 : 39
Sivac
Sivac

Odbojka

Železničar (Bg)
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Gračac
Gračac
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Lotus
Čačak
Partizan
Lipljan
3 : 0
Antena
Kruševac
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Pirot
Pirot
Botafogo
Novi Sad
3 : 2
Sombor
Sombor
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Stig
Kurjače
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Timok 2
Zaječar
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Metalac Takovo 2
Gornji Milanovac
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Spartak
Subotica
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Valjevo
Valjevo
3 : 0
FOK
Novi Sad
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Milenijum
Niš
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Kuršumlija
Kuršumlija
2 : 3
Bor
Bor
Student
Niš
2 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Pirot
Pirot
3 : 1
Stampedo
Niš
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Crnokosa Artos
Kosjerić
Tehničar
Kraljevo
3 : 2
Trstenik
Trstenik
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Elan Volej
Srbobran
2 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Maks
Šid
0 : 3
Futog vest
Futog
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 1
Smeč 5
Kragujevac
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Timok
Zaječar
Viner
Bor
2 : 3
Ozren
Sokobanja
ŽOK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Topličanin 2002
Prokuplje
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Gox-IN Phibrows
Odžaci
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Banat
Vršac
Beočin
Beočin
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Bečej
Bečej
Železničar
Beograd
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Železničar
Beograd
AS
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 2
Imlek
Padinska Skela
SPAS
Beograd
3 : 2
Lucky Star 2
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Vizurine Ajkulice
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
2 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Partizan
Beograd
25 : 29
Obilić
Beograd
Metaloplastika
Šabac
34 : 21
Jugović
Kać
Sivac 69
Sivac
52 : 30
Srem SM
Sremska Mitrovica
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 27
Sloga
Kraljevo
Napredak
Kruševac
26 : 28
Omladinac
Gornji Milanovac
BASK Soko
Beograd
29 : 25
Metalac Gorenje
Valjevo
Smederevo
Smederevo
25 : 21
Radnički
Obrenovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
18 : 20
PKB
Padinska Skela
Beograd
Beograd
27 : 31
Rekreativo
Beograd
Radnički
Ćuprija
32 : 34
ORK Bor
Bor
Aleksinac
Aleksinac
39 : 34
Pirot
Pirot
Radnički 1958
Šid
22 : 21
Metalac
Futog
ORK Pančevo
Pančevo
21 : 21
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Slavija
Novi Sad
39 : 27
Dalmatinac
Riđica
Morava
Velika Plana
27 : 27
Kikinda Grindex
Kikinda
Mačva
Bogatić
23 : 26
Kolubara
Lazarevac
Karađorđe
Topola
21 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 27
Lokomotiva
Lapovo
Studentski grad
Beograd
23 : 20
Partizan 3
Beograd
Kučevo
Kučevo
24 : 25
Pančevo
Pančevo
Metalac
Kraljevo
21 : 37
Požarevac
Požarevac
Jadran
Feketić
34 : 19
Spartak
Debeljača
Radnički
Bajmok
33 : 30
Ravangrad
Sombor
Deronje
Deronje
25 : 32
Temerin
Temerin
Laki
Crvenka
23 : 23
Mokrin
Mokrin
Naisa 2
Niš
28 : 20
Dubočica
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
40 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
22 : 21
Radnički
Svilajnac
Metalac 2015
Valjevo
25 : 8
Rudar
Kostolac
Mačva
Šabac
33 : 41
ORK Beograd
Beograd

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
9 : 5
Rasina
Kruševac

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Sombor
Sombor
3 : 7
Pčinja
Karavukovo
Hajduk
Kula
6 : 5
Mićko trend
Beočin
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
Novi Sad
Novi Sad
4 : 3
Tango
Novi Sad
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 0
Kosjerić
Kosjerić
Miners
Majdanpek
5 : 3
Zufo
Bujanovac
Niš 92
Niš
2 : 3
Leskovac
Leskovac
BSK
Bujanovac
2 : 4
Akademac
Niš
Gročanski
Beograd
4 : 5
Konjarnik
Beograd

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
0 : 14
Rad Mozzart
Beograd