XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 450 utakmica za dan
Nedelja, 27 Avgust 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
FAP
Priboj
Tutin
Tutin
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Karađorđe
Topola
Polet
Ljubić
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radan
Lebane
3 : 2
Dunav
Prahovo
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Trajal
Kruševac
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Odžaci
Odžaci
Železničar
Pančevo
2 : 1
Cement
Beočin
Grafičar
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Radnički (K)
Kovači
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Dragačevo
Guča
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
LFK Mladost
Lučani
2 : 1
Ovčar
Markovica
Napredak
Markovac
2 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Šumadija
Toponica
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Proleter 1976
Jelovik
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 0
RSK
Rabrovo
OFK Osečina
Osečina
1 : 4
Sloga (S)
Sjenica
Borac
Lešnica
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
OFK Niš
Niš
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
BSK
Bogovina
Bukovik
Razanj
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
Moravica
Subotinac
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Naša krila
Belotinac
1 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 0
Malošište
Malošište
Jastrebac
Blace
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Napredak
Drenovac
Jedinstvo
Mijatovac
0 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Kopaonik
Brus
Levač
Rekovac
3 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
Župa
Aleksandrovac
3 : 4
SFS Borac
Paraćin
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
ŽAK
Kikinda
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sremac
Vojka
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Kupinovo
Kupinovo
1 : 4
Borac (Š)
Šajkaš
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Jugović
Kać
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
BSK
Bački Brestovac
5 : 1
Mladost (T)
Turija
Borac
Lazarevac
0 : 0
Napredak
Medoševac
Turbina
Vreoci
5 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Milutinac
Zemun
Budućnost
Zvečka
1 : 1
Hajduk
Beograd
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
8 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Omladinac FAM
Botoš
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Rusanda
Melenci
1 : 4
Krajina
Krajišnik
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Hajduk
Čepure
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Partizan
Glogovac
5 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Bratstvo
Međureč
0 : 2
Kolare
Kolare
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
Napredak
Zlatovo
2 : 1
Resavac
Subotica
Juhor
Glavinci
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 5
Vojvodina (S)
Seleuš
Vojvodina (Cr)
Crepaja
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Vulturul
Grebenac
2 : 4
BAK
Bela Crkva
Strela
Ivanovo
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolina
Padina
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 4
Borac (K)
Klenak
Jadran
Golubinci
0 : 0
Napredak (P)
Popinci
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Kula
Kula
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Rusin
Ruski Krstur
1 : 7
Crvenka
Crvenka
Slavija
Pivnice
2 : 2
Lipar
Lipar
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Stanišić
Stanišić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 0
Napredak
Nadalj
Senta
Senta
3 : 0
Jadran
Feketić
Branik
Štubik
3 : 0
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
5 : 0
BSK
Bukovče
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 4
Zlot
Zlot
Slatina
Slatina Bor
6 : 1
Deli Jovan
Sikole
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 2
Borac (P)
Progar
13. Maj
Zemun
0 : 3
Šumadinac
Bečmen
Komgrap
Beograd
5 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Institut
Zemun Polje
1 : 1
PKB (PS)
Padinska Skela
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
Radnički (R)
Rudovci
5 : 0
Urovci
Urovci
Lisović
Lisović
3 : 3
Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
BSK
Baćevac
2 : 0
Radnički (D)
Dren
Budućnost
Dudovica
0 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
4 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
5 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Majur
Majur
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Sloga
Bogosavac
1 : 4
Cerić
Miokus
Duško
Klenje
3 : 3
Vidojevica
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Sindjelić
Lipnica
Bare
Bare
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Borac
Pajsijevići
2 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Partizan
Darosava
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Šatornja
Šatornja
7 : 2
Banja
Banja
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
3 : 2
Šumadinac
Natalinci
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 1
OFK Brza
Brza
Polet
Stajkovce
0 : 2
Bobište
Bobište
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Umac
Miroševce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 4
Mladi borac
Živkovo
Progres
Ladovica
1 : 0
Železničar
Brestovac
Vučje
Vučje
4 : 2
Sloga
Lipovica
7. Juli
Vodanj
4 : 1
SASK
Saraorci
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Cerovac
Cerovac
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Sloga
Miloševac
0 : 5
Polet
Trnovče
Podunavac
Udovice
0 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Sloboda
Lipe
5 : 0
Obilić
Staro Selo
Borac
Ralja
5 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 4
Šumadija 1923
Brdjani
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Rudar
Bresnica
2 : 0
Slatina
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Spartak
Trnava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 6
Parmenac
Parmenac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
Naupare
Naupare
3 : 2
Šanac
Šanac
Kupci
Kupci
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Čitluk
Čitluk
FUD
Brus
0 : 0
Knez Lazar 2015
Kruševac
Juhor
Obrež
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
13. April
Lomnica
Mačkovac
Mačkovac
4 : 0
Parunovac
Parunovac
Borac (K)
Klenovnik
3 : 6
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Železničar
Požarevac
2 : 0
Makce
Makce
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
Radnik
Salakovac
Rudar (S)
Stamnica
3 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Stubal
Stubal
4 : 0
Real
Podunavci
Borac
Vraneši
0 : 3
Omladinac
Novo Selo
Proleter
Pečenog
0 : 3
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
3 : 0
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
1 : 6
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Železničar
Požega
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
0 : 0
Polet
Rasna
Prvi partizan
Užice
2 : 2
Savinac
Visibaba
Ježevica
Ježevica
6 : 5
Jasen
Brodarevo
Višesava
Bajina Bašta
1 : 1
Čajetina
Gostilje
Lauš
Lopaš
0 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Mladost
Dračić
7 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tulari
Tulari
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
ZSK
Valjevo
0 : 3
Trlić
Trlić
Partizan
Cerovac
1 : 5
Mladost
Pajazitovo
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Budućnost
Resnik
3 : 0
Ćava
Grošnica
Korićani
Korićani
1 : 0
Sloboda
Grbice
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 4
Sloga (D)
Desimirovac
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
0 : 0
Srbija
Ilićevo
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
Radnički 1924
Kočane
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 6
Palilula
Aleksinac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 4
Orljane
Orljane
Naisus 1977
Rožina
0 : 2
Rasovača
Rasovača
Moravac (Č)
Čečina
4 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Vrtište
Vrtište
1 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 3
Rudar
Jelašnica
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Mladost (M)
Medoševac
4 : 1
Morava
Krušce
TSK
Temerin
9 : 0
Vinogradar
Ledinci
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Mladost
Novi Sad
Sofeks
Futog
1 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Tatra
Kisač
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 2
Proleter
Banoštor
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
Rudar (VČ)
Grljan
6 : 1
Sloga
Minićevo
Rgotina
Rgotina
2 : 0
Trebič
Sokobanja
Omladinac
Grezna
2 : 3
Midžor
Kalna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 1
Osnić
Osnić
Partizanski put
Grudaš
1 : 5
Spartak
Gornja Trnava
Real
Jasenica
2 : 2
Borac
Držanovac
NS Tatko
Stara Bozurna
0 : 1
Kaćuša
Kuršumliija
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
5 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 1
Dundjerski
Voljcinac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mladost
Vrdila
3 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Partizan
Vrba
Lazac
Lazac
3 : 1
Mineral 2015
Rudno
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Borac (A)
Adrani
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Budućnost
Miliva
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Javor
Sladaja
3 : 2
Omladinski
Paraćin
Istok 63
Plana
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
Moravac
Krušar
4 : 0
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Voljavče
0 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Šumadinac
Dragovo
1 : 3
Ursule
Ursule
Morava (R)
Ribare
4 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (T)
Tečić
5 : 0
Zenit
Oparić
Šantarovac
Šantarovac
4 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 3
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Mladost (G)
Gložane
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Fruška Gora
Ruma
2 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
4 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 0
Sloga
Čalma
OFK Brestač
Brestač
0 : 4
Napredak
Žarkovac
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
Graničar (O)
Obrež
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Ševac
Kusić
Polet
Izbište
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 3
Janošik
Janošik
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Vinogradar
Gudurica
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Borac
Kozjak
5 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
2 : 0
Jadar
Stupnica
Antimon
Zajača
1 : 1
Rudar
Brasina
7. Juli
Bela Crkva
0 : 0
Sloga (ST)
Straža
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
Dedinje
Beograd
Busije
Zemun
3 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Atakante
Rakovica
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Sparta Železnik
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
0 : 3
Ajaks
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
BUSK
Beograd
Mladost
Jabučki Rit
3 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Pinosava
Pinosava
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
PKB (K)
Kovilovo
13 : 0
Partizan
Kaluđerica
Crvenka
Borča
5 : 0
Podunavac
Ritopek
Poštar
Beograd
1 : 0
Hajduk
Kamendol
Drina
Badovinci
3 : 2
Proleter
Šabac
Gorki
Glušci
2 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 0
Sloga
Duvanište
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 2
Premijer
Badovinci
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Karađorđe
Mišar
4 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Provo 2015
Provo
1 : 2
Šipurske livade
Šabac
Sloga
Krnić
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
6 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Lemind 1953
Leskovac
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
BSK
Belanovce
3 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Real
Donja Jajina
4 : 3
Radnički
Pertate
OFK Morava
Leskovac
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Gradac
Konopnica
2 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Polet (T)
Takovo
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Joševa
Joševa
2 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Vrelo
Vrelo
1 : 4
OFK Paljuvi
Paljuvi
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Mladost (L)
Latković
3 : 2
Kotešica
Kotešica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Bujačić
Bujačić
4 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Komanice
Komanice
Borac
Rajković
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 2
Rakac Stave
Stave
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 3
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Gradina
Pejovac
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Ušće
Grad Stalać
4 : 0
Mladi Gorani
Dupci
14. Oktobar
Izbenica
0 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 1
Sloga (L)
Lozna
OFK Draževac
Draževac
6 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Gredetin
Gredetin
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Jasenica
Božurnja
B 2000
Aranđelovac
4 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
0 : 3
Šamot
Aranđelovac
Šumadinac
Stojnik
1 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Brezovac
Brezovac
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 3
Žitkovica 2017
Žitkovica
Obilić (Ž)
Živica
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Stig 1955
Beranje
5 : 1
Radnički (P)
Požeženo
BSK 1924
Boževac
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Manastirica
Manastirica
Napredak (S)
Simićevo
1 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Integral
Batuša
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 3
Palić
Palić
Žednik
Stari Žednik
2 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 3
Bikovo
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 0
Čantavir
Čantavir
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Solid
Subotica
Čenej
Čenej
2 : 1
Železničar
Novi Sad
Bačka
Begeč
7 : 0
Titel
Titel
Obilić
Vilovo
2 : 0
Moskva
Budisava
Hajduk
Gardinovci
1 : 1
Susek
Susek
Dinamo
Budisava
0 : 1
Borac
Rakovac
Jadran
Sanad
4 : 3
Bačka
Mol
Šampion
Orom
3 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Sloga
Ostojićevo
6 : 2
AFK
Ada
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 2
Tisa
Padej
Graničar
Đala
2 : 2
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Voćar
Kotraža
1 : 1
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
6 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 3
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
1 : 2
Gradina
Rti
BSK
Borač
1 : 2
Marjan
Knić
Karađorđe (V)
Vučić
5 : 2
Veteran 2015
Popović
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Rvati
Obrenovac
1 : 3
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
1 : 1
Borac
Ušće
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
3 : 2
Partizan
Draževac
Krtinska
Krtinska
0 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
2 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Duboko
Mala Moštanica
0 : 0
Zvezda
Konatice
Sloga
Ratari
5 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Sloga
Lukavica
0 : 0
Bistrica
Bistrica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 8
Sloboda
Stubica
Rudar
Zeoke
5 : 0
Polet
Mirosaljci
Mladi borac
Županjac
3 : 1
Vreoci
Vreoci
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
Čarapan
Kruševac
0 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Bukovica
Bukovica
3 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Mladost VPD
Kruševac
3 : 2
Konjuh
Konjuh
Meševo
Meševo
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga 1949
Matijevac
4 : 1
Mrovska
Mrovska
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Polet
Jalovik
1 : 1
Hajduk
Debrc
Sloga (R)
Ridjake
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Razvitak
Mirilovac
1 : 2
Budućnost
Lebina
Heroj
Busilovac
2 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 2
Vihor
Golubovac
ISK Izvor
Izvor
6 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Sloboda
Krežbinac
0 : 0
BSK Buljane
Buljane
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Moravac
Guberevac
0 : 3
Mladost (K)
Kutles
Napredak
Bogojevce
3 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Navalin
Navalin
0 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Gradac Pričević
Valjevo
2 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
0 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Lukavac
Lukavac
5 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
Strelac 001
Kožuar
0 : 2
Šarbane
Šarbane
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 1
Brgule
Brgule
Kolubara
Liso Polje
3 : 1
Sloga
Vrhovine
Jedinstvo
Milorci
4 : 1
OFK Takovo
Takovo
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Vukona
Vukona
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Osaonica
Bagrdan
6 : 0
Belica
Belica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
6 : 3
Omladinac
Bunar
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
OFK Borac
Lovci
Mladost
Bukovče
1 : 2
Trnava
Trnava
Napredak
Vašica
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 5
Jednota
Šid
Omladinac
Batrovci
0 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Sinđelić
Gibarac
OFK Bačinci
Bačinci
7 : 1
Graničar
Jamena
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Grkljane
Grkljane
Globoder
Globoder
4 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Vratare
Vratare
4 : 1
Lomnica
Lomnica
Čelik
Nikšić
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
0 : 2
Berane
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Lovćen
Cetinje
0 : 3
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Mornar
Bar
Čelik
Zenica
2 : 2
Sloboda
Tuzla
GOŠK
Gabela
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Borac
Banja Luka
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Chelsea
London
2 : 0
Everton
Liverpool
WBA
West Bromwich
1 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Liverpool
Liverpool
4 : 0
Arsenal
London
Tottenham
London
1 : 1
Burnley
Burnley
Espanyol
Barcelona
0 : 1
Leganés
Leganés
Eibar
Eibar
0 : 1
Athletic Club
Bilbao
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Sevilla
Sevilla
Real Madrid
Madrid
2 : 2
Valencia
Valencia
RB Leipzig
Leipzig
4 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Hannover 96
Hannover
1 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Torino
Torino
3 : 0
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Chievo
Verona
1 : 2
Lazio
Roma
Crotone
Crotone
0 : 0
Verona
Verona
Fiorentina
Firenze
1 : 2
Sampdoria
Genova
Milan
Milano
2 : 1
Cagliari
Cagliari
Napoli
Napoli
3 : 1
Atalanta
Bergamo
SPAL
Ferrara
3 : 2
Udinese
Udine
Guingamp
Guingamp
2 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Angers
Angers
1 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Monaco
Monaco
6 : 1
Marseille
Marseille
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Inđija
Inđija
Napredak
Kruševac
1 : 2
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 3
Rad
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 5
Omladinac
Veliko Polje
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
5 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 2
Petar Puača
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Hajduk junior
Kula
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
ŽAK junior
Sombor
Begej
Žitište
0 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 3
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Teleoptik
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Borča
Borča
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Spartak
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
AF Djokić
Velika Plana
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Proleter
Vranovo
0 : 8
Osipaonica
Osipaonica
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Spartak
Subotica
Tekstilac
Odžaci
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Voždovac MK
Beograd
2 : 0
011 MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
13 : 0
DIF MK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Rad
Banjica