XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 370 utakmica za dan
Nedelja, 10 Jun 2018

Fudbal

Železničar
Lajkovac
2 : 1
Loznica
Loznica
Tutin
Tutin
2 : 2
Polet
Ljubić
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Karađorđe
Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
FAP
Priboj
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
Provo
Provo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Dunav
Prahovo
5 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Radan
Lebane
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo (B)
Bošnjace
6 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Pukovac
Pukovac
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Trajal
Kruševac
3 : 4
Car Konstantin
Niš
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Jablanica
Medveđa
Morava (VH)
Vladičin Han
5 : 3
Sloga (L)
Leskovac
Pčinja
Trgovište
3 : 0
OFK Niš
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Polet 1980
Laplje Selo
Lužnica
Babušnica
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
BSK
Bogovina
Brodoremont
Kladovo
0 : 3
Bukovik
Razanj
Kablovi
Zaječar
0 : 3
Moravica
Subotinac
Svrljig
Svrljig
0 : 4
Sloga
Kobišnica
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Malošište
Malošište
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 5
Naša krila
Belotinac
Jastrebac
Blace
5 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Napredak
Drenovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 4
Morava 1918
Ćuprija
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 5
Žitorađa
Žitorađa
Kopaonik
Brus
0 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
SFS Borac
Paraćin
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Župa
Aleksandrovac
6 : 2
Levač
Rekovac
Hajduk
Čepure
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Kolare
Kolare
0 : 0
Mladost (S)
Sikirica
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 3
Partizan
Glogovac
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Bratstvo
Međureč
Resavac
Subotica
4 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Rembas
Resavica
2 : 3
Juhor
Glavinci
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Slatina
Slatina Bor
Krivelj
Krivelj
5 : 3
Deli Jovan
Sikole
Brestovac
Borski Brestovac
0 : 3
Zlot
Zlot
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Blizna
Blizna
Branik
Štubik
2 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Polom
Leskovo
3 : 0
Čubra
Čubra
Ključ
Podvrška
9 : 0
BSK
Bukovče
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 0
Bare
Bare
Šatornja
Šatornja
2 : 2
BSK
Belosavci
Partizan
Darosava
7 : 2
Šumadinac
Natalinci
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 2
Banja
Banja
Borac
Pajsijevići
0 : 1
Junkovac
Junkovac
Trnava
Donja Trnava
4 : 1
ŽSK
Žirovnica
Vinča
Vinča (Topola)
7 : 2
Mladost MG
Saranovo
Progres
Ladovica
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Kumarevo 65
Kumarevo
6 : 0
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 3
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 4
Železničar
Brestovac
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
Polet
Stajkovce
1 : 5
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Brza
Brza
3 : 2
Umac
Miroševce
Bobište
Bobište
2 : 5
Mladost (V)
Vinarce
Sloboda
Lipe
7 : 0
7. Juli
Vodanj
Podunavac
Udovice
0 : 5
Borac
Ralja
Sloga
Miloševac
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Cerovac
Cerovac
2 : 2
Obilić
Staro Selo
Šumadija
Azanja
6 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 3
Polet
Trnovče
SASK
Saraorci
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Pobeda
Golobok
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Prijevor
Prijevor
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Polet (T)
Trbušani
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Rudar
Bresnica
4 : 3
Parmenac
Parmenac
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Spartak
Trnava
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Naupare
Naupare
8 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Šanac
Šanac
Knez Lazar 2015
Kruševac
3 : 2
Kupci
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
FUD
Brus
Sloga (M)
Majdevo
2 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
13. April
Lomnica
5 : 0
Juhor
Obrež
Parunovac
Parunovac
1 : 6
Blagotin
Poljna
Mačkovac
Mačkovac
2 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Rudar (S)
Stamnica
2 : 3
Đerdap
Golubac
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Železničar
Požarevac
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Radnik
Salakovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 4
Mladost (B)
Biskuplje
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Makce
Makce
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Stubal
Stubal
Rudar
Baljevac
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
5 : 1
Mataruge
Mataruge
Ribnica
Jovac
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Proleter
Pečenog
4 : 3
Popovići
Popovići
Borac
Vraneši
0 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Real
Podunavci
1 : 0
Radnik
Ušće
Omladinac
Novo Selo
1 : 1
Polet
Ratina
Lazarica
Prilipac
4 : 3
Železničar
Požega
Lauš
Lopaš
2 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Perućac
Perućac
Ježevica
Ježevica
4 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Prvi partizan
Užice
7 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Ariljska rampa
Požega
4 : 0
Čajetina
Gostilje
Omladinac
Zdravčići
4 : 4
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
3 : 2
Savinac
Visibaba
Partizan
Cerovac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
Ćava
Grošnica
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Sloboda
Grbice
1 : 3
Zastava
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Budućnost
Resnik
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
Sloga (D)
Desimirovac
5 : 2
Kolonija
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Vodojaža
Grošnica
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Prva Kutina
3 : 0
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Vrtište
Vrtište
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Mladost (L)
Lalinac
1 : 3
Rudar
Jelašnica
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Omladinac
Grezna
3 : 0
Osnić
Osnić
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Midžor
Kalna
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
OFK 019
Zaječar
3 : 3
Trebič
Sokobanja
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Malinik
Podgorac
5 : 2
Sloga
Minićevo
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Spartak
Gornja Trnava
7 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
4 : 1
Dundjerski
Voljcinac
NS Tatko
Stara Bozurna
10.06.2018
17:30
Pobeda
Donje Crnatovo
Real
Jasenica
10.06.2018
17:30
Kaćuša
Kuršumliija
Partizanski put
Grudaš
2 : 3
Omladinac
Podina
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Lugina
Aliđerce
Trešnjevka
Lopardince
3 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
OFK Rota
Bujanovac
0 : 3
Pavlovac
Pavlovac
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Čelik
Belo polje
15. Avgust 1950
Lomnica
8 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Beljanica
Strmosten
4 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Budućnost
Miliva
Borac 1805
Ivankovac
0 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Omladinac
Šaludovac
1 : 3
Javor
Sladaja
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 1
Moravac
Krušar
Sloga
Voljavče
5 : 5
Budućnost (Đ)
Đurinac
Ursule
Ursule
1 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Vinorača
Vinorača
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Morava (R)
Ribare
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 4
Mladost (T)
Tečić
Mladost (G)
Gložane
5 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Kupinovac
Kupinovac
2 : 5
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Polet
Novi Karlovci
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Brestač
Brestač
1 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 3
Graničar (O)
Obrež
Sloboda
Šašinci
1 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Donji Srem 2015
Pećinci
6 : 0
Sloga
Čalma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Hajduk
Višnjićevo
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Potporanj
Potporanj
4 : 1
Ševac
Kusić
Janošik
Janošik
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 2
Polet
Izbište
Ratar
Kruščica
3 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jadar
Stupnica
3 : 2
Borac
Kozjak
Rudar
Brasina
1 : 4
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (ST)
Straža
3 : 0
Stolice
Krupanj
Mladost (BR)
Brezjak
0 : 2
Antimon
Zajača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Trešnjevka
Trbusac
4 : 3
Pocerina
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 3
Dobrava
Vukošić
Radnički
Koceljeva
3 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Šipurske livade
Šabac
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 4
Provo 2015
Provo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 1
Sloga
Krnić
OFK Morava
Leskovac
3 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Real
Donja Jajina
4 : 3
Gradac
Konopnica
BSK
Belanovce
5 : 3
Mladost (B)
Batulovce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Šumadija
Razgojna
3 : 0
Radnički
Pertate
Lemind 1953
Leskovac
3 : 5
Sušica 2012
Kukulovce
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Milanovo
Milanovo
5 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Crvena Jabuka
Ub
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Polet (T)
Takovo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Joševa
Joševa
Gunjevac
Gunjevac
1 : 0
Rudar
Radljevo
Kotešica
Kotešica
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Komanice
Komanice
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Bujačić
Bujačić
Rakac Stave
Stave
5 : 1
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
2 : 3
Borac
Rajković
Jugovići
Bogdanje
0 : 3
Omladinac
Pojate
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Trudbenik
Stalać
4 : 5
Borac
Gornji Katun
Mladi Gorani
Dupci
4 : 5
Rubin (Z)
Zalogovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 0
Gradina
Pejovac
Varvarin
Varvarin
5 : 5
14. Oktobar
Izbenica
OFK Žeželj
Donja Sabanta
7 : 2
Divostin
Kragujevac
Bratstvo 1975
Erdeč
0 : 2
Pobeda
Beloševac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Maršić
Maršić
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Sloga (M)
Mustapić
5 : 3
Žitkovica 2017
Žitkovica
Dunavac (P)
Petka
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 0
Obilić (Ž)
Živica
Radnički (P)
Požeženo
2 : 5
Napredak (P)
Poljana
Sirakovo
Sirakovo
1 : 2
Dizel
Bare
Desine
Desine
2 : 1
Stig 1955
Beranje
Sloga 1952
Veliki Popovac
7 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Manastirica
Manastirica
1 : 3
Radnički (K)
Knežica
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 4
BSK 1924
Boževac
Rade Milošević
Dubočka
1 : 3
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (B)
Busur
3 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Mladost (R)
Ranovac
4 : 1
Integral
Batuša
Hajduk
Gardinovci
3 : 4
Centar
Novi Sad
Obilić
Vilovo
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka
Begeč
5 : 2
Borac
Rakovac
Čenej
Čenej
1 : 0
Susek
Susek
Miletić
Mošorin
6 : 0
Moskva
Budisava
Jadran
Sanad
5 : 0
Tromedja
Majdan
AFK
Ada
2 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Padej
3 : 1
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 3
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 1
Graničar
Đala
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
3 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Budućnost
Savino Selo
1 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
Rongo Siti
Pirot
1 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Sloboda
Rasnica
7 : 0
Nišavac
Staničenje
Pobeda
Držina
1 : 5
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Jerma
Sukovo
5 : 0
Temac
Temska
Napredak
Izvor
0 : 4
Željuša
Željuša
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Gradina
Rti
3 : 7
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
6 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Prilike
Prilike
3 : 0
Radnički
Turica
Sloga
Kaona
0 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Budućnost
Stančići
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Morava (M)
Mojsinje
0 : 5
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
3 : 2
Malba
Žaočani
Lugovi
Čačak
1 : 3
Rakova
Rakova
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Kej
Čačak
Morava (K)
Katrga
0 : 1
Mladost (A)
Atenica
Ozrem
Ozrem
10.06.2018
Mladost 09
Vraćevšnica
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
10.06.2018
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
10.06.2018
Ozremica
Beršići
Duškovci
Duškovci
4 : 5
Sečica
Seča reka
Glumač
Glumač
4 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
9 : 3
Plavi Tok
Dražinovići
Slemen
Milušinac
4 : 4
Mladost
Resnik
Jedinstvo
Mužinac
1 : 2
Hajduk
Rujevica
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Žabare
Žabare
3 : 3
Rasina
Vitanovac
Meševo
Meševo
5 : 1
Borac
Bivolje
Hajduk
Debrc
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 5
Polet
Jalovik
Jedinstvo
Ratare
3 : 1
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
3 : 0
Vihor
Golubovac
Heroj
Busilovac
3 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Radnički
Tekija
3 : 0
Napredak (St)
Stubica
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 0
Popovac
Popovac
ISK Izvor
Izvor
4 : 1
BSK Buljane
Buljane
Sloboda
Krežbinac
2 : 1
Radnik
Davidovac
Lukavac
Lukavac
8 : 2
Dupljaj 2016
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Gradac Pričević
Valjevo
3 : 5
Mali korak
Oglađenovac
Dokmir
Dokmir
0 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Jedinstvo
Milorci
0 : 3
Vukona
Vukona
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
OFK Takovo
Takovo
Murgaš 2012
Murgaš
4 : 3
Sloga
Vrhovine
Strelac 001
Kožuar
4 : 1
Brgule
Brgule
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 0
Partizan
Majur
Mladost
Bukovče
0 : 3
Crni Vrh
Deonica
Sloboda
Šuljkovac
7 : 0
Trnava
Trnava
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
6 : 0
OFK Borac
Lovci
Osaonica
Bagrdan
4 : 1
Omladinac
Bunar
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Grivac
Grivac
Karaš
Jasenovo
3 : 2
Vitorul
Straža
Hajduk
Šušara
1 : 0
Pobeda
Parta
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Sloga
Isakovo
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 0
Misača
Misača
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 7
Tulež
Tulež
Vratare
Vratare
3 : 3
Zmajevac
Belasica
Padež
Padež
3 : 3
Globoder
Globoder
Mladost 2015
Mala Reka
4 : 3
Štitari
Štitari
Kruševica
Kruševica
4 : 4
Polet (Š)
Šavrane
Mladost
Slatina
0 : 4
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Bojić
Bojić
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 3
Bačka 1901
Subotica
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Studentski Grad
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
2 : 3
IM Rakovica
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
7 : 4
Poštar 1930
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 4
Zmaj 1953
Beograd
DIF
Beograd
6 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Internacional
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
Žarkovo
Beograd
13 : 3
Palilulac
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 3
Grafičar
Beograd
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Železničar (P)
Pančevo
RFK NS 1921
Novi Sad
5 : 0
Index
Novi sad
Hajduk Junior
Kula
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Vrbas
Vrbas
6 : 3
Bečej 1918
Bečej
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 2
Brodarac MK
Beograd
011 MK
Beograd
2 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
1 : 5
Sinđelić MK
Beograd
Institut MK
Zemun Polje
3 : 0
OLE MK
Zemun
Rakovica MK
Rakovica
0 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
4 : 3
Bežanija MK
Novi Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Proleter
Vranovo
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
AF Djokić
Velika Plana
0 : 3
Obilić
Staro Selo
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Železničar (P)
Pančevo
Hajduk Junior
Kula
1 : 5
Arena SU
Subotica
Inđija
Inđija
6 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 6
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
RFK NS1921
Novi Sad
4 : 0
Index
Novi sad
BSK Borča MK
Borča
3 : 2
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
0 : 0
Čukarički MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 0
DIF MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
1 : 1
Brodarac MK-B
Novi Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 4
Vrčin MK
Vrčin
Studentski Grad MK
Beograd
1 : 1
GSP Polet MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
7 : 1
BSK 1926 MK
Baćevac
Kolubara
Lazarevac
0 : 7
Zemun
Zemun
Brodarac 1947
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac

Košarka

Plasman od 5. do 8. mesta
Vršac
Vršac
94 : 87
Zlatibor
Čajetina

Ragbi 13

Crveni Kenguri
Beograd
0 : 48
Radnički
Novi Beograd

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
47 : 8
Golden Bears Bor
Bor
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
0 : 44
Indians Inđija
Inđija
Black Hornets
Jagodina
44 : 58
Vukovi Beograd
Beograd
Mammoths Kikinda
Kikinda
0 : 55
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Sharks Šabac
Šabac
0 : 51
Lavovi Vršac
Vršac