XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 743 utakmica za dan
Nedelja, 29 April 2018

Fudbal

Čukarički
Beograd
3 : 0
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Niš
3 : 0
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Mladost
Lučani
Mačva
Šabac
2 : 1
Radnik
Surdulica
Rad
Beograd
2 : 0
Bačka
Bačka Palanka
Javor
Ivanjica
3 : 0
Borac
Čačak
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Tutin
Tutin
Provo
Provo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Radan
Lebane
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Tabane 1970
Jagodina
1 : 1
Trajal
Kruševac
Budućnost (P)
Popovac
4 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Železničar
Pančevo
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Grafičar
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
LFK Mladost
Lučani
7 : 0
Radnički (K)
Kovači
Dragačevo
Guča
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Napredak
Markovac
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Gruža
Gruža
RSK
Rabrovo
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Morava (VP)
Velika Plana
4 : 1
Homoljac
Žagubica
Proleter 1976
Jelovik
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Šumadija
Toponica
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Zadrugar
Lajkovac
0 : 2
OFK Divci
Divci
Radnički Stobex
Klupci
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Sovljak
Sovljak
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
Borac
Lešnica
1 : 5
Sloga (BB)
Bajina Bašta
OFK Niš
Niš
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Lužnica
Babušnica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Sloga
Kobišnica
0 : 5
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
6 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Bukovik
Razanj
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
2 : 5
Zaplanjac
Gadžin Han
Hajduk Veljko
Negotin
6 : 0
Malošište
Malošište
Kablovi
Zaječar
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 1
Jastrebac
Blace
Žitorađa
Žitorađa
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Bošnjane
Bošnjane
0 : 3
Levač
Rekovac
Napredak
Drenovac
2 : 3
SFS Borac
Paraćin
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 3
Kopaonik
Brus
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Polet
Nakovo
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Kupinovo
Kupinovo
0 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Jugović
Kać
Bačka (P)
Pačir
4 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
Hajduk
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Srem
Jakovo
0 : 2
Napredak
Medoševac
Budućnost
Zvečka
1 : 1
Borac
Lazarevac
Sremčica
Sremčica
0 : 3
Turbina
Vreoci
Omladinac FAM
Botoš
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 2
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
Naftagas (B)
Boka
1 : 4
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Banat
Čenta
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
Hajduk
Čepure
Bratstvo
Međureč
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Partizan
Glogovac
3 : 5
Napredak
Zlatovo
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
Juhor
Glavinci
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Resavac
Subotica
Vulturul
Grebenac
1 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (Cr)
Crepaja
4 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 3
Radnički (B)
Baranda
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Borac (K)
Klenak
Napredak (P)
Popinci
3 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
1 : 0
Železničar
Inđija
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloven
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Kula
Kula
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Lipar
Lipar
0 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Slavija
Pivnice
4 : 1
ŽAK
Sombor
Hajduk Junior
Kula
0 : 3
Budućnost (P)
Parage
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Iskra
Kucura
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
13 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Jadran
Feketić
3 : 0
Napredak
Nadalj
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Senta
Senta
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Čubra
Čubra
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 3
Ključ
Podvrška
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Zmaj
Zemun
2 : 2
Poštar Zvezdara
Krnjača
Avala
Beli Potok
1 : 2
13. Maj
Zemun
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Komgrap
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Urovci
Urovci
Radnički (D)
Dren
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Budućnost
Dudovica
6 : 0
Rušanj
Rušanj
Šumadija
Šopić
1 : 4
Lisović
Lisović
BSK
Baćevac
5 : 0
Strelac
Mislođin
Boleč
Boleč
9 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
4 : 1
Kosmaj
Ralja
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Vinča
Vinča
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 3
Majur
Majur
Duško
Klenje
5 : 0
Mladi Borac
Dublje
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Bare
Bare
3 : 0
Banja
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Junkovac
Junkovac
Šumadinac
Natalinci
4 : 1
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
0 : 3
Mladost MG
Saranovo
Omladinac (DR)
Donja Rača
0 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Šatornja
Šatornja
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Partizan
Darosava
7 : 0
Borac
Pajsijevići
Aranđelovac
Aranđelovac
8 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 4
Mladi borac
Živkovo
Železničar
Brestovac
0 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Sloga
Lipovica
4 : 2
Umac
Miroševce
Vučje
Vučje
1 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Progres
Ladovica
2 : 0
Bobište
Bobište
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 0
OFK Brza
Brza
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Polet
Stajkovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Čekmin
Čekmin
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Obilić
Staro Selo
1 : 0
Polet
Trnovče
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Borac
Ralja
5 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
2 : 1
Pobeda
Golobok
Podunavac
Udovice
1 : 2
SASK
Saraorci
Sloga
Miloševac
7 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Cerovac
Cerovac
3 : 2
Šumadija
Azanja
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 3
Parmenac
Parmenac
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 2
Spartak
Trnava
Polet (T)
Trbušani
4 : 2
Mladost (P)
Preljina
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Slatina
Slatina
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
Brezak 1936
Pranjani
0 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Lunjevica
Lunjevica
7 : 1
Rudar
Bresnica
Naupare
Naupare
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
13. April
Lomnica
3 : 0
Knez Lazar 2015
Kruševac
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Šanac
Šanac
Juhor
Obrež
5 : 0
Vinogradar
Zleginje
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 0
FUD
Brus
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Železničar
Požarevac
4 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 4
Budućnost (V)
Vezičevo
Radnik
Salakovac
4 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dragoš
Pirot
1 : 4
Padež
Petrovac
Zadrugar
Krupac
0 : 0
Borac
Barje Čiflik
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Spartak
Pirot
Stubal
Stubal
3 : 0
Popovići
Popovići
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Radnik
Ušće
Ibar
Mataruška Banja
2 : 3
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
Granit
Jošanička banja
4 : 2
Borac
Vraneši
Ribnica
Jovac
0 : 2
Proleter
Pečenog
Železničar
Požega
1 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Perućac
Perućac
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Polet
Rasna
Lauš
Lopaš
2 : 2
Omladinac
Zdravčići
Višesava
Bajina Bašta
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
Ježevica
Ježevica
2 : 5
Prvi partizan
Užice
Mladost
Dračić
3 : 0
Kačer
Belanovica
Trlić
Trlić
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
ZSK
Valjevo
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Partizan
Cerovac
4 : 2
Jadran
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 2
Sloboda
Grbice
Srbija
Ilićevo
4 : 1
Ćava
Grošnica
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Vodojaža
Grošnica
4 : 3
Mladost
Pajazitovo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Budućnost
Resnik
Kolonija
Kragujevac
1 : 3
Korićani
Korićani
Sloga
Korman
2 : 4
Orljane
Orljane
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Moravac (Č)
Čečina
5 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
Morava
Krušce
4 : 2
Rudar
Jelašnica
Mladost (M)
Medoševac
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 4
AZ Borac 2014
Azbresnica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Budućnost
Prva Kutina
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 0
Palilulac
Niš
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo (G)
Gospođinci
14 : 0
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
4 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 2
TSK
Temerin
ŽSK
Žabalj
3 : 0
Veternik
Veternik
Tatra
Kisač
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Osnić
Osnić
7 : 2
Mladost
Sumrakovac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Omladinac
Grezna
1 : 2
Malinik
Podgorac
Radnički (L)
Lubnica
9 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Rgotina
Rgotina
0 : 3
OFK 019
Zaječar
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 5
Borac
Držanovac
Dundjerski
Voljcinac
3 : 3
Kosovac
Prokuplje
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 3
Omladinac
Podina
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 0
Polet
Samarinovac
Real
Jasenica
29.04.2018
16:30
Trbunje
Trbunje
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Lugina
Aliđerce
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Vihor
Žbevac
2 : 0
Čelik
Belo polje
Ternoci
Trnovac
3 : 0
OFK Alakince
Alakince
Ropotovo
Ropotovo
2 : 5
Glama
Koretište
Sloga
Ranilug
3 : 0
Mineralac
Klokot
Izmornik
Pančelo - Tomance
1 : 9
Rudar
Kosovska Kamenica
Morava
Parteš
0 : 3
Oskar
Pasjane
Mladost
Vrdila
3 : 2
Borac (A)
Adrani
Napredak
Gračac
4 : 1
Metalac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
7 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
3 : 2
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 0
Lazac
Lazac
Javor
Sladaja
5 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Budućnost
Miliva
3 : 1
Istok 63
Plana
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Moravac
Krušar
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Omladinski
Paraćin
0 : 0
Mladost (J)
Jovac
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
Morava (R)
Ribare
4 : 0
Sloga
Voljavče
Šumadinac
Dragovo
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Ursule
Ursule
4 : 1
Mladost (G)
Gložane
Vinorača
Vinorača
1 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
OFK Brestač
Brestač
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Polet
Novi Karlovci
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
Graničar (O)
Obrež
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 9
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloga
Čalma
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Ševac
Kusić
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Izbište
4 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
5 : 0
Vinogradar
Gudurica
Janošik
Janošik
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
6 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Potisje
Knićanin
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 4
Radnički 1911
Jaša Tomić
MSK
Mihajlovo
6 : 1
Zadrugar
Lazarevo
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 5
OFK Klek
Klek
Zlatica
Zlatica
2 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ASK
Aradac
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Slavia
Kovačica
Pobeda
Samoš
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Polet
Idvor
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Mundial
Pančevo
3 : 3
Glogonj
Glogonj
Omladinac 1927
Opovo
3 : 2
Unirea
Uzdin
Partizan (G)
Gaj
9 : 0
Borac (P)
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Mramorak
1 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Kolonija
Kovin
3 : 1
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 3
Jedinstvo
Dubovac
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Rudar
Brasina
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 1
Jadar
Stupnica
7. Juli
Bela Crkva
0 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
3 : 2
Borac
Kozjak
Stolice
Krupanj
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Sparta Železnik
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Ajaks
Beograd
0 : 3
Rekreativo 011
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 4
Busije
Zemun
Mladi Proleter
Beograd
0 : 3
Atakante
Rakovica
Partizan
Kaluđerica
3 : 5
Siti Sport Klub
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Mladost
Jabučki Rit
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Pinosava
Pinosava
2 : 3
Poštar
Beograd
PKB (K)
Kovilovo
1 : 1
Crvenka
Borča
Pionir
Besni Fok
1 : 0
Minel
Ripanj
Beljina
Beljina
3 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 3
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Barajevo
Barajevo
4 : 0
Guncate
Guncati
Premijer
Badovinci
6 : 1
Sloga
Duvanište
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
Mladost
Mačvanski Metković
4 : 0
Proleter
Šabac
Milicionar
Bogatić
2 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Omladinac 2013
Slepčević
3 : 0
Drina
Badovinci
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Gorki
Glušci
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 0
Radnički
Koceljeva
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
Provo 2015
Provo
5 : 0
Pocerina
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 1
Radnički
Pertate
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Mladost (B)
Batulovce
5 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Gradac
Konopnica
2 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Real
Donja Jajina
3 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
BSK
Belanovce
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Čučuge
Čučuge
1 : 4
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Gunjevac
Gunjevac
2 : 4
Crvena Jabuka
Ub
Rudar
Radljevo
2 : 4
Polet (T)
Takovo
Vrelo
Vrelo
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Joševa
Joševa
2 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Komanice
Komanice
1 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Polet
Popučke
3 : 0
Kotešica
Kotešica
Borac
Rajković
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Mladost (L)
Latković
Bujačić
Bujačić
1 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Jugovići
Bogdanje
1 : 9
Mladi Gorani
Dupci
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga (L)
Lozna
1 : 2
Polet 57
Milutovac
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
14. Oktobar
Izbenica
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Ušće
Grad Stalać
3 : 2
Borac
Gornji Katun
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 2
Napredak Č
Čestereg
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 7
Proleter
Međa
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Terekves
Hetin
Bega
Novi Itebej
1 : 5
2. Oktobar
Kumane
Napredak BT
Banatska Topola
2 : 0
Delija
Mokrin
Seljak
Cvetojevac
3 : 3
Divostin
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
Pobeda
Beloševac
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
Maršić
Maršić
Borac
Trnjane
4 : 3
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
Napredak 2012
Krušje
Gredetin
Gredetin
0 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
Omladinac (D)
Deronje
3 : 2
Kordun
Kljajićevo
Hajduk
Stapar
1 : 2
Partizan
Kupusina
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Dunav
Bački Monoštor
0 : 4
Polet
Sivac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Jasenica
Božurnja
4 : 1
Sloga
Zagorica
B 2000
Aranđelovac
4 : 2
Ranilović
Ranilović
Kopljari
Kopljari
1 : 3
Šumadinac
Stojnik
Šamot
Aranđelovac
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Radnički (P)
Požeženo
1 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Sirakovo
Sirakovo
5 : 2
Dunavac (P)
Petka
Desine
Desine
6 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Stig 1955
Beranje
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Dizel
Bare
2 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Napredak (P)
Poljana
6 : 0
Polet (V)
Voluja
Omladinac (Š)
Šetonje
7 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Integral
Batuša
0 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Radnički (K)
Knežica
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
BSK 1924
Boževac
Palić
Palić
2 : 4
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Đurđin
Đurđin
3 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 2
Lokomotiva
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
4 : 7
Solid
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Čantavir
Čantavir
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 2
Bikovo
Bikovo
Popović
Popovići
2 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Rudar 2012
Babe
1 : 4
Vojvoda
Dučina
Vis
Parcani
4 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Čenej
Čenej
0 : 3
Obilić
Vilovo
Miletić
Mošorin
5 : 0
Hajduk
Gardinovci
Titel
Titel
1 : 1
Centar
Novi Sad
Moskva
Budisava
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Susek
Susek
1 : 1
Borac
Rakovac
Jadran
Sanad
3 : 0
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
10 : 1
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
1 : 1
Bačka
Mol
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 1
Čoka
Čoka
Sloga
Ostojićevo
9 : 0
Šampion
Orom
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Pobeda
Pobeda
Budućnost
Savino Selo
4 : 3
Obilić
Zmajevo
Vojvodina
Bačko Gradište
10 : 0
Mladost
Radičević
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 5
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Željuša
Željuša
6 : 1
Nišavac
Staničenje
Kulpin
Kulpin
8 : 2
Sloga
Plavna
Krivanj
Selenča
2 : 1
Bačka
Despotovo
Borac
Vizić
0 : 6
Neštin
Neštin
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Borac 46
Obrovac
Bjelica
Milatovići
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Radnički
Turica
0 : 3
Brezova
Brezova
Gorušica
Viča
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Prilike
Prilike
4 : 3
Jelica
Goračići
Dedinje Junajted
Guča
3 : 2
Gradina
Rti
Lugovi
Čačak
3 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 0
Budućnost
Stančići
Morava (K)
Katrga
6 : 1
Čačak 94
Čačak
Mladost (A)
Atenica
5 : 0
Planinac
Vujetinci
Kej
Čačak
3 : 1
Prijatelji
Čačak
Rakova
Rakova
4 : 0
Malba
Žaočani
Marjan
Knić
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
Mladost (R)
Rašković
1 : 4
Sloga (M)
Milatovac
Veteran 2015
Popović
2 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Pobeda (Đ)
Đurđevo
0 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
Pontes
Kostol
2 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Egeta
Brza Palanka
5 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
6 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Omladinac
Vajuga
Napredak
Međulužje
3 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
1 : 3
Omladinac
Rajkovac
Sloga
Granice
2 : 1
Borac
Amerić
Markovac
Markovac
6 : 2
Dedinje
Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
4 : 1
OFK Student
Mladenovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Rabrovac
Rabrovac
Ljubinić
Ljubinić
2 : 5
Partizan
Draževac
Belo Polje
Belo Polje
4 : 3
Rvati
Obrenovac
Sloga
Ratari
2 : 2
Polet
Grabovac
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Jedinstvo
Dren
5 : 2
Krtinska
Krtinska
BSK
Brajkovac
3 : 5
Sloboda
Stubica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Mladi borac
Županjac
5 : 1
Rudar
Zeoke
Bakionica
Bakionica
2 : 2
Glumač
Glumač
Blagaja
Rupeljevo
10 : 3
Duškovci
Duškovci
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 6
Gorobilje
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Glavaš
Glibovac
5 : 3
Bačinac
Bačinac
Slemen
Milušinac
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Rtanj
Vrmdža
3 : 2
Jedinstvo
Mužinac
Miloševo
Miloševo
3 : 1
Polet
Jabukovac
Malajnica
Malajnica
1 : 5
Graničar
Aleksandrovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Slatina
Slatina
Čarapan
Kruševac
1 : 3
Konjuh
Konjuh
Žabare
Žabare
3 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
7 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Meševo
Meševo
2 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Borac
Bivolje
4 : 2
Bukovica
Bukovica
Mladost VPD
Kruševac
2 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Rasina
Vitanovac
3 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Arbanasce
Arbanasce
2 : 1
Padina
Padina
Borac
Azbresnica
4 : 1
Sloga
Jovanovac
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 0
Grlište
Grlište
Jezava
Smederevo
0 : 0
Sloga
Lugavčina
Landol
Landol
5 : 1
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
0 : 3
Drugovac
Drugovac
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Vučak
Vučak
2 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
0 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Torpedo
Lojanice
0 : 3
Sloga 1949
Matijevac
Petrovac 74
Kujavica
7 : 2
Polet
Jalovik
Dragojevac
Dragojevac
8 : 0
Sloga (R)
Ridjake
Hajduk
Debrc
2 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Verko
Suvo Selo
Popovac
Popovac
3 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
BSK Buljane
Buljane
9 : 0
Vihor
Golubovac
Sloboda
Krežbinac
3 : 0
Jedinstvo
Ratare
Radnik
Davidovac
0 : 6
OFK Juhor 2016
Potočac
Napredak (Sv)
Svojnovo
6 : 0
Razvitak
Mirilovac
Radnički
Tekija
1 : 0
Heroj
Busilovac
Proleter
Latković
1 : 7
Babajić
Babajić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Tolić
Tolić
Popadić
Popadić
5 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Jašunja
Jašunja
3 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Moravac
Guberevac
0 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Rudar 1973
Rudare
2 : 4
Turekovac
Turekovac
Volujac
Volujac
2 : 3
Maovi MH
Maovi
OFK Varna
Varna
0 : 3
Rankovac
Nakučani
Zablaće
Zablaće (Šabac)
10 : 0
Mladost
Slatina
Gradac Pričević
Valjevo
3 : 0
Beloševac
Beloševac
Dupljaj
Dupljaj
0 : 4
Lukavac
Lukavac
Sloga Gorić
Valjevo
1 : 6
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Dupljaj 2016
Dupljaj
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
Strelac 001
Kožuar
1 : 2
Dokmir
Dokmir
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Šarbane
Šarbane
5 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Brgule
Brgule
3 : 1
Vukona
Vukona
Sloga
Vrhovine
0 : 1
OFK Takovo
Takovo
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
BSK 2014
Bukovica
0 : 1
Studen Vitez
Studenica
Omladinac (D)
Drakčići
2 : 1
Morava (M)
Mrsać
Miločajac
Miločaj
1 : 2
Mladost 1981
Štulac
Šumadija (Š)
Šumarice
1 : 4
Stara čaršija
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Mladost 1925
Oplanići
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Belica
Belica
4 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
4 : 0
Mladost
Bukovče
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
OFK Borac
Lovci
0 : 1
Partizan
Majur
Trnava
Trnava
1 : 3
Crni Vrh
Deonica
Rudar
Plazane
2 : 4
Orlovi
Jasenovo
Zelenika
Vitance
1 : 2
Resava
Bukovac
Sindjelić
Vojnik
7 : 1
Mladi Borac
Trucevac
Mladi Radnik
Grabovica
3 : 1
Resavac
Veliki Popović
Sopot
Požarevac
4 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
1 : 4
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Morava 1932
Prugovo
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Proleter 1932
Požarevac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 8
Vihor
Маljurevac
Sloga (Dr)
Drmno
6 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Napredak (Bu)
Bubušinac
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Mladost
Mali Bač
3 : 0
Proleter
Karađorđevo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 0
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Mrčkovac
Mrčkovac
7 : 1
Usije
Usije
Barič
Barič
6 : 2
Mladost 1970
Radoševac
Borac 2016
Donja Kruševica
4 : 3
Dobra
Dobra
Polet
Bikinje
3 : 0
OFK Vinci
Vinci
Radoje Domanović
Ovsište
6 : 1
Maskar
Maskar
Mladost (J)
Jelenac
3 : 1
Budućnost (B)
Blaznava
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 2
Mladost (R)
Rajkovac
Trstenica
Trstenica
1 : 1
Proleter
Jasenak
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 1
Skela
Skela
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Proleter
Vrbovno
4 : 9
Mladi radnik
Junkovac
Borac
Veliko Laole
0 : 3
Radnik
Pankovo
BSK
Bošnjak
1 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Žabar
Žabar
1 : 5
Sava
Mrđenovac
Galeb
Cerovac
5 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Svileuva
2 : 0
Korman
Korman (Šabac)
Borac BTG
Batalage
3 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Šumar
Ogar
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Sremac
Deč
2 : 1
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
1 : 2
Hajduk
Šimanovci
Vitez
Subotište
1 : 1
Mladost
Prhovo
Vinogradar
Riljac
2 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Proleter
Bajevac
3 : 1
Sloga
Bogovađa
Sloga Top
Topolovnik
2 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Stiški Kurjak
Kurjače
5 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Pek (K)
Kusiće
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Ram
Ram
1 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
3 : 0
Napredak 1927
Toponica
Telečka
Telečka
1 : 0
KFK Kula
Kula
OFK Šikara
Sombor
2 : 2
Sport
Bezdan
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Panonija
Lalić
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Graničar
Riđica
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
0 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 2
Karađorđe 2013
Viševac
OFK Orašje
Orašje
1 : 6
Mladost
Toljevac
Vratare
Vratare
2 : 3
Štitari
Štitari
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Polet (K)
Kobilje
4 : 0
Kruševica
Kruševica
Lipar
Donji Račnik
1 : 5
Dražmirovac
Dražmirovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
4 : 5
Napredak
Staro Lanište
Berane
Berane
0 : 1
Bokelj
Kotor
Čelik
Nikšić
0 : 4
Ibar
Rožaje
Cetinje
Cetinje
0 : 4
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
4 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
3 : 1
Lovćen
Cetinje
Mornar
Bar
0 : 0
Otrant
Ulcinj
Bratstvo
Ljajkovići
4 : 2
Karioke
Podgorica
Drezga
Piperi
2 : 1
Gorštak
Kolašin
Petnjica
Petnjica
0 : 3
Brskovo
Mojkovac
OFK Borac
Bijelo Polje
3 : 2
Komovi
Andrijevica
Arsenal
Tivat
6 : 1
Sloga (SB)
Stari Bar
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Radnik
Bijeljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
GOŠK
Gabela
1 : 0
Čelik
Zenica
Manchester Utd
Manchester
2 : 1
Arsenal
London
West Ham
London
1 : 4
Manchester City
Manchester
La Coruña
La Coruña
2 : 4
Barcelona
Barcelona
Valencia
Valencia
0 : 0
Eibar
Eibar
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 1
Girona
Girona
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Werder
Bremen
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Mainz 05
Mainz
3 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Sampdoria
Genova
4 : 1
Cagliari
Cagliari
Atalanta
Bergamo
3 : 1
Genoa
Genova
Torino
Torino
0 : 1
Lazio
Roma
Bologna
Bologna
1 : 2
Milan
Milano
Fiorentina
Firenze
3 : 0
Napoli
Napoli
Crotone
Crotone
4 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Verona
Verona
1 : 3
SPAL
Ferrara
Benevento
Benevento
3 : 3
Udinese
Udine
Angers
Angers
1 : 1
Marseille
Marseille
PSG
Paris
2 : 2
Guingamp
Guingamp
Rennes
Rennes
2 : 1
Toulouse
Toulouse
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Mašinac
Niš
1 : 0
Spartak
Subotica
Mačva
Šabac
2 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Bačka 1901
Subotica
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
011
Beograd
4 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Sindjelć
Beograd
1 : 1
Studentski Grad
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
BASK
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
6 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Žarkovo
Beograd
3 : 1
Poštar 1930
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Posavina
Stubline
0 : 0
Šumadinac
Bečmen
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Polet
Grabovac
Radnički (S)
Sombor
4 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 5
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Rad MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
4 : 1
OFK Beograd MO
Beograd
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (Z)
Zrenjanin
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak
Subotica
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Sindjelić
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Beograd 1929
Beograd
0 : 3
Grafičar
Beograd
Cerovac
Cerovac
0 : 6
Radnik
Smederevska Palanka
Zmaj 1953
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Apolon
Kraljevo
14 : 0
Slavija
Kragujevac
Tutin
Tutin
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Vršac
Vršac
12 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
2 : 4
Hajduk Junior
Kula
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Voždovac MK
Beograd
8 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
BSK Borča MK
Borča
3 : 2
Brodarac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 4
Zemun MK
Zemun
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 2
011 MK
Beograd
Leštane MK
Leštane
3 : 0
Jedinstvo MK
Dren
Bežanija MK
Novi Beograd
2 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
4 : 0
Kosmaj MK
Ralja
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak
Subotica
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Čukarički
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
OLE
Zemun
BSK
Borča
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Lola
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
Studentski Grad
Beograd
Palilulac
Beograd
5 : 0
Sopot
Sopot
Balkan
Beograd
1 : 4
Boleč
Bolec
Milutinac
Beograd
4 : 0
Borac
Ostruznica
Napredak (M)
Medoševac
1 : 2
Ada
Beograd
Čantavir
Čantavir
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Coerver junior FA
Vršac
Partizan (U)
Uljma
9 : 0
Banat (I)
Ilandža
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Zvezda
Konatice
2 : 8
Zabrezje
Zabrezje
Duboko
Mala Mostanica
2 : 1
Zadrugar
Orasac
Sinđelić
Ugrinovci
9 : 0
Postar 1930
Beograd
Borac
Progar
4 : 4
Bežanija
Beograd
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Borac
Žabari
Banja 1957
Banja
2 : 4
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
ŽAK
Kikinda
CFK
Vrbas
3 : 2
Hajduk Junior
Kula
Arena SU
Subotica
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 4
Inđija
Inđija
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 4
Index
Novi sad
Zemun MK
Zemun
6 : 0
BSK Borča MK
Borča
Voždovac MK
Beograd
0 : 3
Brodarac MK
Novi Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 3
OFK Beograd B MK
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Brodarac 1947
Beograd
1 : 3
OLE
Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
BSK 1925
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 4
Teleoptik
Zemun
Subotica
Subotica
2 : 7
Spartak '06
Subotica
Spartak '05
Subotica
5 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
IMT
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 4
Crvenka
Crvenka
Balkan
Beograd
1 : 2
Torlak
Beograd
Beograd 1929
Beograd
4 : 0
Banja
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Žarkovo
Žarkovo
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
3 : 1
Kormoran
Beograd
Lokomotiva
Beograd
6 : 1
Vrčin
Vrčin
Zemun
Zemun
7 : 1
Forza
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 3
Varga
Beograd
Posavac Tisma
Boljevci
2 : 3
Radnički
Obrenovac
Omladinac
Veliko Polje
6 : 1
Posavina
Stubline
Buducnost
Zvecka
10 : 2
Zvezda
Konatice
Skela
Skela
12 : 1
Sloga
Ratari

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
27 : 25
Metaloplastika
Šabac
Srem SM
Sremska Mitrovica
20 : 33
Jabuka
Jabuka
Sloga
Kraljevo
34 : 35
Metalac
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
26 : 25
Rtanj
Boljevac
Zrenjanin
Zrenjanin
24 : 41
Potisje Pleteks
Ada
Metalac
Futog
42 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
ORK Pančevo
Pančevo
31 : 30
Slavija
Novi Sad
Rudar
Majdanpek
32 : 32
Jagodina
Jagodina
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
21 : 22
Mladost 1949
Zaječar
Rakovica
Rakovica
50 : 26
Barič
Barič
Dubočica 54 - 2
Leskovac
24 : 31
Železničar 1949 - 2
Niš
Sinđelić
Beograd
26 : 28
Loznica
Loznica
Mačva
Bogatić
29 : 25
Morava
Velika Plana
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 30
Radnički 1964
Kragujevac
Karađorđe
Topola
27 : 35
Bela Palanka
Bela Palanka
Graničar
Gakovo
32 : 27
Sivac 69/2
Sivac
Rusin
Ruski Krstur
24 : 25
Sombor
Sombor
Senta
Senta
38 : 21
Obilić
Novi Kneževac
Crepaja
Crepaja
41 : 11
Glogonj
Glogonj
Radnički
Kovin
24 : 29
Dolovo
Dolovo
Inđija 2
Inđija
24 : 33
Vojka
Vojka
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
28 : 23
Beočin
Beočin
Metalac
Kraljevo
17 : 37
Zaječar 1949
Zaječar
Deronje
Deronje
16 : 16
Laki
Crvenka
Župa
Aleksandrovac
24 : 25
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Naisa 2
Niš
31 : 27
Rtanj
Boljevac
Radnički
Svilajnac
21 : 19
Đerdap
Kladovo
Vlasotince
Vlasotince
34 : 35
Vranje
Vranje
Dubočica
Leskovac
23 : 23
Jagodina 2
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
26 : 34
Topličanin
Prokuplje
Radnički (O)
Obrenovac
44 : 27
Mačva
Šabac
Partizan
Iđoš
30 : 26
Obilić
Novi Kneževac
Lehel
Mužlja
24 : 33
Naftagas (Ž)
Elemir
Sonta
Sonta
16 : 32
Jugović (Ž)
Kać
Rusin
Ruski Krstur
10 : 37
Apatin (Ž)
Apatin
Kolubara
Lazarevac
26 : 18
VGSK
Veliko Gradište
Morava
Vladičin Han
17 : 28
Remesiana
Bela Palanka

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 0
International
Novi Sad
Put-inženjering
Niš
1 : 4
Vranje
Vranje
Mićko trend
Beočin
7 : 4
Tango
Novi Sad
Hajduk
Kula
4 : 4
Tisa
Novi Bečej
Prokuplje
Prokuplje
4 : 2
Ozren
Sokobanja

Ragbi 13

Radnički
Niš
24 : 46
Partizan
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
42 : 12
Dorćol
Beograd
Crveni Kenguri
Beograd
40 : 20
Vitez
Vitez

Američki fudbal

Angel Warriors Čačak
Čačak
22 : 0
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Pastuvi Požarevac
Požarevac
12 : 21
Celtis Sombor
Sombor
Smederevo Bedemi
Smederevo
6 : 14
Lavovi Vršac
Vršac
Hawks Obrenovac
Obrenovac
14 : 21
Panthers Pančevo
Pančevo
Pirates Zemun
Zemun
41 : 0
Sharks Šabac
Šabac