XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 573 utakmica za dan
Nedelja, 3 Septembar 2017

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Inđija
Inđija
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Sloboda
Užice
1 : 0
Dinamo
Vranje
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Bežanija
Beograd
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Tutin
Tutin
Provo
Provo
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Rtanj
Boljevac
Moravac Orion
Mrštane
4 : 2
Car Konstantin
Niš
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Tabane 1970
Jagodina
1 : 4
Radan
Lebane
Odžaci
Odžaci
1 : 0
Železničar
Pančevo
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
IMT
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
BSK Borča
Borča
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Bane
Raška
2 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Napredak
Markovac
Borac (Ž)
Žabari
0 : 6
Morava (VP)
Velika Plana
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Proleter 1976
Jelovik
Udarnik
Lozovik
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Šumadija
Toponica
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
2 : 1
Ribnica
Mionica
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
OFK Niš
Niš
0 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Malošište
Malošište
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Kablovi
Zaječar
2 : 2
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Timočanin
Knjaževac
3 : 3
Moravica
Subotinac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Napredak
Drenovac
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Sloga
Plandište
Polet
Nakovo
1 : 5
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
Jugović
Kać
1 : 2
Kabel
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
Sremac
Vojka
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 2
BSK
Bački Brestovac
Budućnost (G)
Gložan
2 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Tekstilac
Odžaci
0 : 4
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Torlak
Kumodraž
6 : 1
Rakovica
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Hajduk
Beograd
1 : 1
Balkan
Mirijevo
Milutinac
Zemun
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Napredak
Medoševac
1 : 2
Turbina
Vreoci
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Borac
Lazarevac
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Leštane
Leštane
Lehel
Mužlja
3 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 2
Bilećanin
Sečanj
Banat
Čenta
1 : 2
Rusanda
Melenci
Naftagas (B)
Boka
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Rembas
Resavica
Resavac
Subotica
1 : 2
Juhor
Glavinci
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Napredak
Zlatovo
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Kolare
Kolare
0 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
Partizan
Glogovac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (St)
Starčevo
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Napredak (P)
Popinci
0 : 3
Rudar
Vrdnik
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Jadran
Golubinci
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Lipar
Lipar
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Hercegovac
Gajdobra
2 : 3
Mladost (K)
Kruščić
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
ŽAK
Sombor
Jadran
Feketić
3 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
3 : 2
Senta
Senta
Iskra
Kucura
8 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Napredak
Nadalj
3 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Blizna
Blizna
2 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Čubra
Čubra
2 : 0
Krivelj
Krivelj
BSK
Bukovče
0 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Ključ
Podvrška
1 : 4
Radnički
Klokočevac
Polom
Leskovo
1 : 0
Branik
Štubik
Borac (P)
Progar
1 : 1
Zmaj
Zemun
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 1
Avala
Beli Potok
Heroj Polet
Jajinci
1 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 4
Komgrap
Beograd
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 1
13. Maj
Zemun
Urovci
Urovci
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Budućnost
Dudovica
Radnički (D)
Dren
3 : 2
Šumadija
Šopić
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
BSK
Baćevac
Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Strelac
Mislođin
Radnički (R)
Rudovci
8 : 0
Rušanj
Rušanj
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Kovačevac
Kovačevac
0 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Boleč
Boleč
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Dunavac
Grocka
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Cerić
Miokus
3 : 0
Duško
Klenje
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Majur
Majur
1 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Mladost (PR)
Prnjavor
Šumadinac
Natalinci
1 : 0
Bare
Bare
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 0
BSK
Belosavci
Banja
Banja
3 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Šatornja
Šatornja
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Partizan
Darosava
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Borac
Pajsijevići
Sloga
Lipovica
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Železničar
Brestovac
0 : 5
Vučje
Vučje
Mladi borac
Živkovo
5 : 0
Progres
Ladovica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Umac
Miroševce
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost (V)
Vinarce
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Bobište
Bobište
1 : 1
Čekmin
Čekmin
OFK Brza
Brza
3 : 1
Polet
Stajkovce
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
7. Juli
Vodanj
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Borac
Ralja
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Sloboda
Lipe
Polet
Trnovče
1 : 0
Podunavac
Udovice
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Sloga
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Cerovac
Cerovac
Pobeda
Golobok
2 : 1
Šumadija
Azanja
SASK
Saraorci
0 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Polet (T)
Trbušani
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Spartak
Trnava
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Brezak 1936
Pranjani
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Rudar
Bresnica
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Naupare
Naupare
13. April
Lomnica
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (M)
Majdevo
0 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
0 : 0
FUD
Brus
Sloga (D)
Dašnica
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
1 : 3
Kupci
Kupci
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 2
Đerdap
Golubac
Radnik
Salakovac
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Makce
Makce
1 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Železničar
Požarevac
Mladost
Poljska Ržana
3 : 1
Borac
Barje Čiflik
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Dragoš
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 3
Zadrugar
Krupac
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Stubal
Stubal
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Popovići
Popovići
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 2
Rudar
Baljevac
Radnik
Ušće
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Polet
Ratina
2 : 0
Ribnica
Jovac
Real
Podunavci
2 : 0
Borac
Vraneši
Perućac
Perućac
2 : 1
Železničar
Požega
Jedinstvo
Kalenić
4 : 0
Lazarica
Prilipac
Čajetina
Gostilje
3 : 0
Lauš
Lopaš
Jasen
Brodarevo
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Savinac
Visibaba
0 : 3
Ježevica
Ježevica
Polet
Rasna
1 : 1
Prvi partizan
Užice
Omladinac
Zdravčići
1 : 4
Ariljska rampa
Požega
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Mladost
Dračić
Trlić
Trlić
1 : 1
Radnik
Ub
Kačer
Belanovica
2 : 0
ZSK
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Partizan
Cerovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
4 : 2
Borac (D)
Drenovac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Sloboda
Grbice
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
0 : 5
Budućnost
Resnik
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Zastava
Kragujevac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Orljane
Orljane
5 : 1
Naisus 1977
Rožina
Palilula
Aleksinac
5 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Radnički 1924
Kočane
4 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Morava
Krušce
1 : 4
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 2013
Kamenica
1 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (L)
Lalinac
0 : 4
Vrtište
Vrtište
TSK
Temerin
4 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
Sofeks
Futog
3 : 0
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
1 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Proleter
Banoštor
2 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 0
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
3 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 1
Rgotina
Rgotina
Graničar
Veliki Izvor
0 : 2
Malinik
Podgorac
Spartak
Gornja Trnava
0 : 4
Dundjerski
Voljcinac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kaćuša
Kuršumliija
1 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Borac
Držanovac
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
Kosovac
Prokuplje
3 : 3
Real
Jasenica
Omladinac
Podina
03.09.2017
16:30
Trbunje
Trbunje
Partizanski put
Grudaš
3 : 4
Polet
Samarinovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Vihor
Žbevac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 0
Ternoci
Trnovac
Pavlovac
Pavlovac
6 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Tavnik
Tavnik
0 : 0
Mladost
Vrdila
Napredak
Gračac
0 : 1
Grdica
Grdica
Borac (A)
Adrani
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
Metalac
Kraljevo
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Lasta
Vitkovac
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Partizan
Vrba
3 : 0
Lazac
Lazac
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Gruža
Vitanovac
Mladost (J)
Jovac
2 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Omladinac
Šaludovac
4 : 2
Moravac
Krušar
Borac 1805
Ivankovac
6 : 0
Istok 63
Plana
Omladinski
Paraćin
1 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Budućnost
Miliva
4 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Sloga
Voljavče
Morava (KS)
Kočino Selo
5 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 4
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Vinorača
Vinorača
5 : 1
Mladost (T)
Tečić
Ursule
Ursule
3 : 1
Morava (R)
Ribare
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 4
Šumadinac
Dragovo
Mladost (K)
Koncarevo
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Graničar (O)
Obrež
3 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
Sloga
Čalma
4 : 2
OFK Brestač
Brestač
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 4
Mladost (B)
Buđanovci
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 2
Sloboda
Šašinci
Hajduk
Višnjićevo
2 : 2
Fruška Gora
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Ševac
Kusić
3 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 5
Dobrica
Dobrica
Ratar
Kruščica
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
Janošik
Janošik
3 : 4
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
4 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Polet
Izbište
Glogonj
Glogonj
3 : 3
Tempo
Sefkerin
Unirea
Uzdin
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Omladinac 1927
Opovo
3 : 0
Pobeda
Samoš
Mundial
Pančevo
2 : 0
Polet
Idvor
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Dolovo
Dolovo
4 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jedinstvo
Dubovac
3 : 3
Partizan (G)
Gaj
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Kolonija
Kovin
4 : 1
Proleter
Mramorak
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (ST)
Straža
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Rudar
Brasina
1 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Jadar
Stupnica
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Borac
Kozjak
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
Dedinje
Beograd
1 : 5
BUSK
Beograd
Ajaks
Beograd
3 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
1 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 2
011
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 2
Busije
Zemun
Podunavac
Ritopek
0 : 2
Poštar
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
Crvenka
Borča
Partizan
Kaluđerica
2 : 2
Pionir
Besni Fok
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 6
PKB (K)
Kovilovo
Mladost
Jabučki Rit
0 : 0
Pinosava
Pinosava
Guncate
Guncati
1 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
1 : 1
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Premijer
Badovinci
1 : 2
OFK Šabac
Šabac
Cer
Petkovica
4 : 2
Mladost
Mačvanski Metković
Sloga
Duvanište
1 : 5
Omladinac 2013
Slepčević
Budućnost (ZM)
Zminjak
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Proleter
Šabac
1 : 4
Gorki
Glušci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
Drina
Badovinci
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 4
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Sloga
Krnić
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Provo 2015
Provo
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Trešnjevka
Trbusac
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Dobrava
Vukošić
Mladost (B)
Batulovce
3 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Gradac
Konopnica
Radnički
Pertate
1 : 2
OFK Morava
Leskovac
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 2
Real
Donja Jajina
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 4
BSK
Belanovce
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Šumadija
Razgojna
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 5
Lemind 1953
Leskovac
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 1
Rudar
Radljevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
8 : 0
Vrelo
Vrelo
Polet (T)
Takovo
4 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Polet
Popučke
Komanice
Komanice
0 : 1
Borac
Rajković
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 0
Bujačić
Bujačić
Kotešica
Kotešica
1 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 2
Mladost (L)
Latković
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Mladi Gorani
Dupci
0 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Ušće
Grad Stalać
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Gradina
Pejovac
Omladinac
Pojate
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
2. Oktobar
Kumane
4 : 2
Terekves
Hetin
Napredak BT
Banatska Topola
3 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Bega
Novi Itebej
7 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
1.Oktobar
Srpski Itebej
5 : 1
Roham
Nova Crnja
Vinogradi DB
Kragujevac
6 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 0
Maršić
Maršić
Divostin
Kragujevac
1 : 4
Pobeda
Beloševac
Polet (V)
Vitoševac
0 : 0
Gredetin
Gredetin
Jedinstvo (B)
Bobovište
6 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Borac
Trnjane
4 : 0
OFK Draževac
Draževac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Dunav
Bački Monoštor
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 2
Rastina 1918
Rastina
Hajduk
Stapar
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Partizan
Kupusina
0 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 2
Polet
Sivac
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Brezovac
Brezovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Ranilović
Ranilović
Vrbica
Aranđelovac
1 : 6
Sloga
Zagorica
Kopljari
Kopljari
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Radnički (P)
Požeženo
4 : 6
Desine
Desine
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 2
Dizel
Bare
Dunavac (P)
Petka
2 : 0
Napredak (P)
Poljana
Sloga (M)
Mustapić
6 : 5
Polet (V)
Voluja
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 2
Obilić (Ž)
Živica
Bata Bulić
Bistrica
5 : 1
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Integral
Batuša
Manastirica
Manastirica
1 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Palić
Palić
5 : 1
Solid
Subotica
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
0 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bratstvo
Ljutovo
0 : 6
Đurđin
Đurđin
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 0
Žednik
Stari Žednik
Mladost (G)
Guberevac
0 : 2
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
3 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Vis
Parcani
3 : 1
Popović
Popovići
Borac
Rakovac
0 : 1
Centar
Novi Sad
Susek
Susek
0 : 4
Dinamo
Budisava
Moskva
Budisava
2 : 1
Hajduk
Gardinovci
Titel
Titel
1 : 3
Obilić
Vilovo
Miletić
Mošorin
8 : 1
Čenej
Čenej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Jadran
Sanad
Tisa
Padej
2 : 1
Graničar
Đala
AFK
Ada
4 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tromedja
Majdan
1 : 3
Šampion
Orom
Bačka
Mol
3 : 3
Čoka
Čoka
Jerma
Sukovo
2 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Pobeda
Držina
6 : 5
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Kaona
8 : 0
Jelica
Goračići
Prilike
Prilike
1 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
2 : 1
Voćar
Kotraža
Radnički
Turica
1 : 5
Bjelica
Milatovići
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Malba
Žaočani
1 : 3
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
3 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Kej
Čačak
3 : 1
Vujan
Prislonica
Mladost (A)
Atenica
1 : 2
Lugovi
Čačak
Morava (K)
Katrga
3 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Marjan
Knić
3 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Udarnik Trska 1947
Trska
1 : 3
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Mladost (R)
Rašković
0 : 5
Sloga (B)
Batočina
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
7 : 3
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Šilopaj
Šilopaj
4 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Donja Vrbava
Donja Vrbava
6 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Milutinovac
Milutinovac
3 : 10
Kladušnica
Kladušnica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
7 : 0
Dunavac
Velesnica
Markovac
Markovac
3 : 0
Napredak
Međulužje
Sloga
Granice
0 : 5
Kosmajac
Koraćica
Šepšin
Šepšin
2 : 4
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Omladinac
Rajkovac
0 : 0
OFK Student
Mladenovac
Borac
Amerić
6 : 2
Dedinje
Mladenovac
Posavina
Stubline
3 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Zvezda
Konatice
7 : 1
Sloga
Ratari
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Duboko
Mala Moštanica
Partizan
Draževac
0 : 1
Krtinska
Krtinska
Borac
Ušće
3 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Polet
Grabovac
Bistrica
Bistrica
2 : 1
BSK
Brajkovac
Vreoci
Vreoci
8 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Polet
Mirosaljci
0 : 2
Mladi borac
Županjac
Sloga
Lukavica
5 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Bakionica
Bakionica
1 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Avijatičar
Vranjani
2 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Glumač
Glumač
6 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 8
Borac
Srednja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 1
Sečica
Seča reka
Čarapan
Kruševac
0 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Mladost VPD
Kruševac
5 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Meševo
Meševo
2 : 0
Konjuh
Konjuh
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Verko
Suvo Selo
1 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 1
Sparta
Kaona
Hajduk
Debrc
3 : 2
Belpos
Belotić
Dragojevac
Dragojevac
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Popovac
Popovac
1 : 1
Sloboda
Krežbinac
Napredak (St)
Stubica
2 : 0
Radnik
Davidovac
Vihor
Golubovac
0 : 4
ISK Izvor
Izvor
Jedinstvo
Ratare
5 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 1
Radnički
Tekija
Budućnost
Lebina
4 : 4
Heroj
Busilovac
Proleter
Latković
1 : 5
Popadić
Popadić
Toplica
Donja Toplica
1 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Babajić
Babajić
2 : 0
Tolić
Tolić
Mladost (K)
Kutles
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Jašunja
Jašunja
2 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Rudar 1973
Rudare
3 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Badince
Badince
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
OFK Varna
Varna
2 : 3
Mladost
Slatina
Volujac
Volujac
1 : 3
Rankovac
Nakučani
Zadrugar
Lopatanj
0 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mali korak
Oglađenovac
0 : 3
Beloševac
Beloševac
Sloga Gorić
Valjevo
3 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
Gradac Pričević
Valjevo
Vukona
Vukona
2 : 5
Pambukovica
Pambukovica
OFK Takovo
Takovo
2 : 1
Dokmir
Dokmir
Sloga
Vrhovine
1 : 0
Jedinstvo
Milorci
Brgule
Brgule
0 : 0
Kolubara
Liso Polje
Šarbane
Šarbane
0 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Belica
Belica
1 : 3
Partizan
Majur
Trnava
Trnava
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
OFK Borac
Lovci
2 : 1
Mladost
Bukovče
Omladinac
Bunar
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Morava 1932
Prugovo
2 : 0
Sopot
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 1
Batovac
Batovac
Sloga (L)
Lučica
2 : 6
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Dr)
Drmno
5 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 5
OFK Građanski
Požarevac
Metalac
Požarevac
1 : 5
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Banat
Ilandža
1 : 4
Naša Krajina
Kupinik
Šumadinac
Kruševica
0 : 0
Borac (A)
Arapovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 2
Strmovo
Strmovo
Galeb
Cerovac
1 : 2
Borac BTG
Batalage
Žabar
Žabar
1 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Sava
Mrđenovac
3 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Prhovo
3 : 0
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
0 : 2
Sremac
Deč
Vitez
Subotište
1 : 3
Šumar
Ogar
Hajduk
Šimanovci
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Lipolist
Lipolist
2 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Culjković
Culjković
9 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Graničar
Jamena
0 : 4
Napredak
Vašica
Sinđelić
Gibarac
1 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
OFK Bingula
Bingula
Jednota
Šid
2 : 3
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo (M)
Morović
6 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Sremac
Berkasovo
0 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Globoder
Globoder
5 : 0
Štitari
Štitari
Vratare
Vratare
2 : 2
Polet (K)
Kobilje
Lipar
Donji Račnik
4 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Napredak
Staro Lanište
2 : 2
PSS-192
Jagodina
Bokelj
Kotor
4 : 2
Cetinje
Cetinje
Čelik
Nikšić
2 : 3
Igalo
Herceg Novi
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Mornar
Bar
Jezero
Plav
2 : 0
Ibar
Rožaje
Lovćen
Cetinje
2 : 2
Berane
Berane
Otrant
Ulcinj
1 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
OFK Borac
Bijelo Polje
1 : 2
Polimlje
Murino
Požarevac
Požarevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Mašinac
Niš
3 : 1
Sloga Radnički
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Spartak
Subotica
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Čukarički
Beograd
2 : 2
Inđija
Inđija
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
BASK
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Palilulac
Beograd
4 : 1
Avala
Beograd
Veternik
Veternik
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
7 : 1
ŽAK junior
Sombor
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
Radnički (K)
Kovin
9 : 3
BSK
Bavanište
Ševac
Kusić
3 : 0
Strela
Ivanovo
Železničar
Pančevo
1 : 3
BAK
Bela Crkva
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 8
Budućnost
Mala Krsna
Voždovac MK
Beograd
0 : 0
Rad MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
4 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
3 : 0
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Jagodina
Jagodina
0 : 6
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Beograd
3 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Kiker
Kraljevo
Internacional
Beograd
1 : 3
Sindjelić
Beograd
Borča
Borča
1 : 2
Rad
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
IMT
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 2
011
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Grafičar
Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Poštar 1930
Beograd
0 : 8
OLE
Zemun
Proleter
Vranovo
2 : 11
Sloga
Miloševac
7.juli
Vodanj
6 : 2
Cerovac
Cerovac
Crvena zvezda
Suvodol
7 : 1
Šumadija
Azanja
Tavankut
Tavankut
0 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
7 : 3
Kolonija
Kovin
Sloga
Plandište
5 : 2
Banat
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
9 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 12
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
1 : 0
011 MK
Beograd
DIF MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
Zemun
Zemun
2 : 4
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
Boleč
Bolec
7 : 0
Sopot
Sopot
Balkan
Beograd
3 : 3
Dunavac
Grocka
Komgrap
Beograd
3 : 14
Prva Iskra
Baric
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Arena Su
Subotica
0 : 3
CFK
Vrbas
BAK
Bela Crkva
4 : 6
Mundial
Pančevo
Partizan (U)
Uljma
9 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 7
Proleter
Mramorak
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
Pobeda
Samoš
6 : 1
Unirea
Uzdin
Slavia
Kovačica
4 : 9
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Postar 1930
Beograd
0 : 9
IMT
Beograd
DIF MK
Beograd
2 : 0
Internacional MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
1 : 2
Vrčin MK
Vrčin
OFK Beograd B MK
Beograd
0 : 1
Milutinac MK
Zemun
BSK 1925
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Spartak '05
Subotica
0 : 0
Spartak '06
Subotica
Beograd 1929
Beograd
1 : 3
Hajduk
Beograd
Balkan
Beograd
11 : 1
Zvezdara
Beograd
Borac
Ostruznica
3 : 0
Munja Barič
Barič
Napredak
Medosevac
3 : 0
Nord Star
Beograd