XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 475 utakmica za dan
Nedelja, 26 Novembar 2017

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Sloboda
Užice
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
Sinđelić
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Jagodina
Jagodina
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Tutin
Tutin
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Polet
Ljubić
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Car Konstantin
Niš
0 : 2
Trajal
Kruševac
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
4 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Žarkovo
Beograd
4 : 2
Jedinstvo
Surčin
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Grafičar
Beograd
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Slavija
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Dragačevo
Guča
0 : 3
LFK Mladost
Lučani
Zvižd
Kučevo
4 : 3
Napredak
Markovac
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Toponica
5 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Polimlje
Prijepolje
Borac
Lešnica
2 : 2
OFK Divci
Divci
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jablanica
Medveđa
0 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Niš
Niš
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Bukovik
Razanj
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Moravica
Subotinac
3 : 4
Kablovi
Zaječar
Sloga
Kobišnica
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Napredak
Drenovac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
Kopaonik
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 5
SFS Borac
Paraćin
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
ŽAK
Kikinda
3 : 4
Sloga
Plandište
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Index
Novi Sad
Sremac
Vojka
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Jugović
Kać
Hajduk (B)
Beška
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Kabel
Novi Sad
2 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Tisa
Adorjan
5 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Mladost Apa
Apatin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
Rakovica
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Napredak
Medoševac
Borac
Lazarevac
2 : 0
Milutinac
Zemun
Turbina
Vreoci
0 : 1
Hajduk
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Srem
Jakovo
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Torlak
Kumodraž
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 6
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 0
Naftagas (B)
Boka
Omladinac FAM
Botoš
1 : 3
Banat
Čenta
Rusanda
Melenci
3 : 1
Lehel
Mužlja
Borac
Aleksandrovo
8 : 1
Bilećanin
Sečanj
OFK Tekstilac
Paraćin
4 : 3
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Kolare
Kolare
Partizan
Glogovac
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Bratstvo
Međureč
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 3
Resavac
Subotica
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Glavinci
1 : 3
Rembas
Resavica
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 1
Borac (St)
Starčevo
Vojvodina (Cr)
Crepaja
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Strela
Ivanovo
4 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Dolina
Padina
Železničar
Inđija
0 : 2
Borac (M)
Martinci
Ljukovo
Ljukovo
0 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
Jadran
Golubinci
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 0
Napredak
Nadalj
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 2
Iskra
Kucura
Senta
Senta
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Polom
Leskovo
3 : 1
BSK
Bukovče
Branik
Štubik
3 : 0
Čubra
Čubra
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 4
Slatina
Slatina Bor
Majur
Majur
1 : 4
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Mladi Borac
Dublje
1 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (PR)
Prnjavor
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 1
Cerić
Miokus
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Duško
Klenje
4 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 3
Bare
Bare
Trnava
Donja Trnava
3 : 1
Mladost MG
Saranovo
Borac
Pajsijevići
1 : 1
ŽSK
Žirovnica
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Banja
Banja
Partizan
Darosava
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šatornja
Šatornja
1 : 5
Šumadinac
Natalinci
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 0
BSK
Belosavci
Bobište
Bobište
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
OFK Brza
Brza
5 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Polet
Stajkovce
4 : 3
Umac
Miroševce
Čekmin
Čekmin
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Železničar
Brestovac
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 6
Sloga
Lipovica
Progres
Ladovica
1 : 6
Vučje
Vučje
Pobeda
Golobok
3 : 0
7. Juli
Vodanj
SASK
Saraorci
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Vrbovac
Vrbovac
2 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Šumadija
Azanja
2 : 3
Polet
Trnovče
Cerovac
Cerovac
2 : 3
Proleter 1947
Vranovo
Sloga
Miloševac
2 : 0
Obilić
Staro Selo
Podunavac
Udovice
9 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Sloboda
Lipe
0 : 0
Borac
Ralja
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 5
Slatina
Slatina
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
Rudar
Bresnica
3 : 0
Spartak
Trnava
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Parmenac
Parmenac
Brezak 1936
Pranjani
2 : 6
Omladinac (Z)
Zablaće
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 3
Polet (T)
Trbušani
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 2
Prijevor
Prijevor
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
Naupare
Naupare
Šanac
Šanac
0 : 1
Čitluk
Čitluk
Kupci
Kupci
4 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
FUD
Brus
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Juhor
Obrež
2 : 1
13. April
Lomnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Sloboda
Grbice
Mladost
Pajazitovo
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Zastava
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 5
Srbija
Ilićevo
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Borac (D)
Drenovac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 0
Sloga
Korman
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 1
Radnički 1924
Kočane
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Palilula
Aleksinac
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 6
Rasovača
Rasovača
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Naisus 1977
Rožina
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Vrtište
Vrtište
6 : 1
Rudar
Jelašnica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
6 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 0
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 4
Mladost (M)
Medoševac
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Proleter
Banoštor
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 4
Tatra
Kisač
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
TSK
Temerin
Vinogradar
Ledinci
1 : 6
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 2
Mladost
Sumrakovac
Graničar
Veliki Izvor
4 : 2
Sloga
Minićevo
Malinik
Podgorac
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 3
Trebič
Sokobanja
OFK 019
Zaječar
0 : 2
Kosovo
Zvezdan
Rgotina
Rgotina
2 : 2
Midžor
Kalna
Radnički (L)
Lubnica
5 : 1
Osnić
Osnić
Omladinac
Grezna
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Trešnjevka
Lopardince
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
Šumadija
Trešnjevica
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Beljanica
Strmosten
Budućnost
Miliva
5 : 0
Omladinski
Paraćin
Javor
Sladaja
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
Moravac
Krušar
2 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost (Đ)
Đurinac
0 : 0
Sloga
Voljavče
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 1
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Zenit
Oparić
Morava (R)
Ribare
0 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (T)
Tečić
3 : 4
Morava (KS)
Kočino Selo
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Srem 2015
Pećinci
7 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Sloga
Čalma
Sloboda
Šašinci
0 : 8
Napredak
Žarkovac
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Brestač
Brestač
2 : 2
Graničar (O)
Obrež
Polet
Novi Karlovci
3 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Ratar
Kruščica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Kozjak
4 : 1
Jadar
Stupnica
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Rudar
Brasina
Stolice
Krupanj
4 : 2
Sloga (ST)
Straža
Antimon
Zajača
5 : 3
Mladost (BR)
Brezjak
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Poštar
Beograd
0 : 4
Zaklopača
Zaklopača
Hajduk
Kamendol
1 : 6
Crvenka
Borča
Podunavac
Ritopek
0 : 4
Minel
Ripanj
Siti Sport Klub
Beograd
6 : 0
Umčari
Umčari
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Pinosava
Pinosava
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
Mladost
Jabučki Rit
Proleter
Šabac
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Budućnost (ZM)
Zminjak
Drina
Badovinci
2 : 0
Sloga
Duvanište
Hajduk Stanko
Crna Bara
10 : 1
Cer
Petkovica
Omladinac 2013
Slepčević
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
Pocerina
Jevremovac
2 : 8
Trešnjevka
Trbusac
Dobrava
Vukošić
3 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 4
Radnički
Koceljeva
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
Provo 2015
Provo
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Sloga
Krnić
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Milanovo
Milanovo
6 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
BSK
Belanovce
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Real
Donja Jajina
3 : 0
Mladost (B)
Batulovce
OFK Morava
Leskovac
6 : 0
Gradac
Konopnica
Omladinac
Pojate
2 : 0
Jugovići
Bogdanje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 2
Polet 57
Milutovac
Borac
Gornji Katun
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Gradina
Pejovac
6 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Ušće
Grad Stalać
0 : 3
Sloga (L)
Lozna
14. Oktobar
Izbenica
2 : 4
Varvarin
Varvarin
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
OFK Draževac
Draževac
0 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Gredetin
Gredetin
0 : 0
Škriljac
Bradarac
Kralj Petar I
Topola
7 : 1
Sloga
Zagorica
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 2
Mladost (A)
Atenica
Lugovi
Čačak
3 : 2
Kej
Čačak
Vujan
Prislonica
0 : 4
Rakova
Rakova
Morava (M)
Mojsinje
1 : 1
Malba
Žaočani
Budućnost
Stančići
3 : 2
Prijatelji
Čačak
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Palilulac
Šarbanovac
0 : 5
Bukovik
Vrbovac
Banaćanin
Aleksandrovo
7 : 0
Borac
Azbresnica
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Sloga
Jovanovac
Koprijan
Gradište
0 : 4
Arbanasce
Arbanasce
Dragojevac
Dragojevac
1 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
3 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Polet
Jalovik
2 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga (R)
Ridjake
4 : 5
Mladost (Z)
Zvezd
Razvitak
Mirilovac
2 : 1
Jedinstvo
Ratare
Heroj
Busilovac
3 : 0
Vihor
Golubovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 7
Napredak (St)
Stubica
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Popovac
Popovac
Radnik
Davidovac
1 : 0
Sloboda
Krežbinac
Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Jašunja
Jašunja
1 : 3
Navalin
Navalin
Mladost (K)
Kutles
5 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Badince
Badince
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Rudar 1973
Rudare
4 : 3
Turekovac
Turekovac
Banat (V)
Vršac
1 : 8
Omladinac
Zagajica
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
Napredak 1927
Toponica
2 : 0
Stig (C)
Crljenac
Mladost
Podgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
Čelik
Nikšić
0 : 5
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Igalo
Herceg Novi
Otrant
Ulcinj
2 : 0
Ibar
Rožaje
Sloga (R)
Radovići
9 : 0
Hajduk
Bar
GOŠK
Gabela
0 : 1
Radnik
Bijeljina
Southampton
Southampton
4 : 1
Everton
Liverpool
Burnley
Burnley
0 : 1
Arsenal
London
Huddersfield
Huddersfield
1 : 2
Manchester City
Manchester
Villarreal
Villarreal
2 : 3
Sevilla
Sevilla
La Coruña
La Coruña
2 : 2
Athletic Club
Bilbao
Valencia
Valencia
1 : 1
Barcelona
Barcelona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 2
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Köln
Köln
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
Hamburger SV
Hamburg
3 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Genoa
Genova
1 : 1
Roma
Roma
Juventus
Torino
3 : 0
Crotone
Crotone
Lazio
Roma
1 : 1
Fiorentina
Firenze
Milan
Milano
0 : 0
Torino
Torino
Udinese
Udine
0 : 1
Napoli
Napoli
Marseille
Marseille
1 : 0
Guingamp
Guingamp
Nice
Nice
0 : 5
Lyon
Lyon
Monaco
Monaco
1 : 2
PSG
Paris
Mašinac
Niš
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
1 : 3
Internacional
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Spartak
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Internacional
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Zemun MK
Zemun
1 : 4
Sopot MK
Sopot
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Radnički (O) MK
Obrenovac
1 : 4
Partizan MK
Beograd
Studentski Grad MK
Beograd
26.11.2017
14:30
PKB MK
Padinska Skela
Srem MK
Jakovo
7 : 1
Žarkovo MK
Žarkovo
Ole MK
Zemun
2 : 1
Trijumf MK
Sremčica
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Bežanija
Beograd

Košarka

Mladost Veternik
Veternik
78 : 74
Nova Pazova
Nova Pazova
Kris Kros
Pančevo
66 : 73
Sloven
Ruma
Mileševac
Prijepolje
84 : 86
Zekas 75
Rača
Student
Bajina Bašta
109 : 97
Crnokosa
Kosjerić
Rtanj
Boljevac
83 : 57
Radnik
Surdulica
Ras
Beograd
62 : 75
BKK Radnički
Beograd
Borča
Beograd
57 : 71
Torlak
Beograd
Crvenka
Crvenka
69 : 101
Tisa
Bečej
Bagljaš
Zrenjanin
87 : 84
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Star
Novi Sad
103 : 75
Joker
Sombor
Stara Pazova
Stara Pazova
91 : 79
Jedinstvo
Kačarevo
Lokomotiva 2016
Pećinci
66 : 85
Šimanovci
Šimanovci
Vojka
Vojka
82 : 88
Dinamo
Pančevo
Železničar
Inđija
101 : 77
Opovo 99
Opovo
Osečina
Osečina
78 : 69
Rađevac
Krupanj
Šabac
Šabac
82 : 60
Mix
Majur
Ivanjica
Ivanjica
84 : 76
Užice
Užice
Bane
Raška
69 : 87
Trepča
Kosovska Mitrovica
Stragari Šumadija
Aranđelovac
70 : 90
Sloga Elite
Kraljevo
Actavis Academy
Leskovac
72 : 88
Fair Play
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
54 : 74
Pusta Reka
Bojnik
Vlasotince
Vlasotince
68 : 74
Zicer
Bor
Cerak
Beograd
74 : 60
Umka 2009
Beograd
Borča 2
Beograd
65 : 80
LA Basket
Beograd
Zvezdara
Beograd
97 : 67
Grocka
Grocka
Šumadija
Kragujevac
60 : 101
Beočin
Beočin
Čelarevo
Čelarevo
113 : 35
Banovci Dunav
Banovci Dunav
Njegoš
Lovćenac
20 : 0
Voša
Novi Sad
Karaburma
Beograd
78 : 61
Srbobran
Srbobran
Novosadska ŽKA
Novi Sad
92 : 53
Stara Pazova
Stara Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
49 : 64
Bežanija
Beograd
Sivac
Sivac
64 : 56
Delfin
Bačka Palanka
Ruma 92
Ruma
40 : 100
Topolčanka
Bačka Topola
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 20
Radnički (NB)
Beograd

Odbojka

Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Borac
Paraćin
0 : 3
Banat
Vršac
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Bavanište
Bavanište
Lotus
Čačak
0 : 3
Gračac
Gračac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
1 : 3
Vranje
Vranje
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Sombor
Sombor
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Karađorđe
Topola
Mladi Radnik 2
Požarevac
2 : 3
Rudar
Kostolac
Metalac Takovo 2
Gornji Milanovac
3 : 1
Drina
Bajina Bašta
Lučani
Lučani
3 : 0
Priboj
Priboj
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Spartak
Subotica
Ub
Ub
3 : 2
Gimnazijalac
Kraljevo
FOK
Novi Sad
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Sterija
Beograd
1 : 3
Inđija
Inđija
Desetka
Niš
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Bor
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Panda
Vranje
Stampedo
Niš
1 : 3
Pirot
Pirot
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
Tutin
Tutin
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Partizan
Sremski Karlovci
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Volejstars
Sombor
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Beočin
Beočin
0 : 3
Star
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Bagljaš 023
Zrenjanin
1 : 3
Grbić
Temerin
Železničar
Beograd
1 : 3
Volleyland
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 1
BG Volley
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Partizan
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Radnicki
Novi Beograd
Kralj
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
AS
Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Roda
Beograd
3 : 1
Sterija
Novi Beograd
Lucky Star
Beograd
1 : 3
TENT
Obrenovac
Vizurine Ajkulice
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
SPAS
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
1 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Lucky Star 2
Beograd

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
29 : 30
Sloga (P)
Požega
Crvena zvezda
Mokrin
41 : 20
Mladost (V)
Vršac
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 21
Napredak
Kruševac
Pobednik
Prijepolje
34 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Mladost
Čačak
37 : 22
Omladinac
Gornji Milanovac
Partizan 2
Beograd
26 : 25
Metalac Gorenje
Valjevo
Radnički
Obrenovac
30 : 25
PKB
Padinska Skela
Aleksinac
Aleksinac
27 : 32
Žitorađa
Žitorađa
Vlasotince
Vlasotince
29 : 32
ORK Bor
Bor
Hisar
Leskovac
34 : 35
BSK Heba
Bujanovac
Potisje Pleteks
Ada
19 : 21
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
36 : 24
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Titel
Titel
38 : 28
Zrenjanin
Zrenjanin
ORK Pančevo
Pančevo
26 : 20
PIK Prigrevica
Prigrevica
SDG Užice
Užce
26 : 35
Beli andjeo
Prijepolje
Lokomotiva 2
Lapovo
22 : 39
Mokra gora 2
Zubin Potok
Vranje 1957 - 2
Vranje
27 : 29
Železničar 1949 - 2
Niš
Dubočica 54 - 2
Leskovac
31 : 20
Topličanin 2
Prokuplje
Mačva
Bogatić
31 : 29
Jedinstvo
Novi Bečej
Sinđelić
Beograd
22 : 26
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
28 : 21
Kikinda Grindex
Kikinda
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 29
Radnički 1964
Kragujevac
Karađorđe
Topola
25 : 27
Priboj
Priboj
Proleter
Zrenjanin
22 : 17
Halas Jožef
Ada
Mladost
Srpska Crnja
32 : 39
Jadran
Feketić
Đerdap
Kladovo
25 : 27
Naisa 2
Niš
Jagodina 2
Jagodina
28 : 23
Radnički
Svilajnac
Topličanin
Prokuplje
42 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
19 : 21
Žitorađa
Žitorađa
Mladi radnik
Radinac
36 : 25
Metalac 2015
Valjevo
Radnički (O)
Obrenovac
25 : 32
ORK Loznica
Loznica
Beograd
Beograd
30 : 31
ORK Beograd
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 0
Kalča
Niš
Jastrebac
Blace
5 : 1
Smederevo
Smederevo
Put-inženjering
Niš
3 : 4
Forum
Vršac
Hajduk
Kula
3 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
Sombor
Sombor
2 : 4
Tisa
Novi Bečej
Raška
Raška
2 : 2
Kosjerić
Kosjerić
Radnički 2010
Niš
6 : 4
Niš 92
Niš
Zufo
Bujanovac
8 : 2
BSK
Bujanovac
Intelektualac
Beograd
4 : 3
Banjica
Beograd
Palež
Obrenovac
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Konjarnik
Beograd
6 : 5
Gročanski
Beograd

FFA

Bajša
Bajša
5 : 0
Bačka A
Mol
Akademija Njers Ištvan B
Totovo Selo
1 : 5
Bajša
Bajša
Ada A
Ada
2 : 1
Bačka B
Mol
Akademija Njers Ištvan A
Totovo Selo
6 : 0
Ada B
Ada
Ada A
Ada
1 : 4
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bačka A
Mol
2 : 1
Akademija Njers Ištvan B
Totovo Selo
Ada B
Ada
0 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Akademija Njers Ištvan A
Totovo Selo
1 : 0
Bačka B
Mol
Radnički OFK - Beli
Niš
1 : 4
Šampion Nais
Niš
Soko
Niš
3 : 11
Šampion 2014
Leskovac
Delijski Vis
Niš
9 : 4
Radnički OFK
Niš
Dribling
Subotica
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Dribling
Subotica
1 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Aca Menta
Svrljig
3 : 2
Radnički Crveni
Niš
Radnički beli
Niš
1 : 1
Radnički Plavi
Niš
Soko
Niš
0 : 4
Nacional Milan
Niš
Vitez zeleni
Niš
2 : 4
Vitez žuti
Niš
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Dribling
Subotica
Palić
Subotica
2 : 0
Spartak B
Subotica
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Ada
Ada
1 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bečej
Bečej
1 : 1
Bačka A
Mol
TSC A
Bačka Topola
2 : 0
TSC B
Bačka Topola
Bačka B
Mol
1 : 4
Bečej
Bečej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Kanjiža
Kanjiža
Ada
Ada
0 : 1
Kanjiža
Kanjiža
TSC A
Bačka Topola
0 : 0
Bačka B
Mol
TSC B
Bačka Topola
0 : 3
Bačka A
Mol
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 2
Radnički beli
Niš
Radnički plavi
Niš
6 : 3
Real
Niš
Radnički šareni
Niš
0 : 5
Nacional Milan
Niš
Arena
Subotica
1 : 1
Spartak A
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Arena
Subotica
Dribling A
Subotica
8 : 0
Bačka 1901
Subotica
Palić
Subotica
0 : 0
Dribling A
Subotica
Dribling B
Subotica
0 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Palić
Subotica