XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 498 utakmica za dan
Subota, 7 April 2018

Fudbal

TSC
Bačka Topola
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sinđelić
Beograd
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Teleoptik
Zemun
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Inđija
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloboda
Užice
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Dinamo
Vranje
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Bežanija
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Loznica
Loznica
3 : 1
Karađorđe
Topola
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Tutin
Tutin
0 : 3
Provo
Provo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Timok
Zaječar
1 : 2
Radan
Lebane
Tabane 1970
Jagodina
6 : 0
Ozren
Sokobanja
Dunav
Prahovo
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Trajal
Kruševac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Pukovac
Pukovac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Železničar
Pančevo
Odžaci
Odžaci
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Cement
Beočin
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Sopot
Sopot
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
IMT
Novi Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Radnički (K)
Kovači
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
6 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
LFK Mladost
Lučani
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Ovčar
Markovica
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Napredak
Markovac
Gruža
Gruža
2 : 0
Proleter 1976
Jelovik
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Borac
Lešnica
Budućnost
Arilje
12 : 1
Sovljak
Sovljak
Radnički Gorenje
Valjevo
3 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
OFK Niš
Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Pčinja
Trgovište
5 : 2
Lužnica
Babušnica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Bukovik
Razanj
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
BSK
Bogovina
1 : 1
Moravica
Subotinac
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
4 : 0
Naša krila
Belotinac
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Malošište
Malošište
Morava 1918
Ćuprija
4 : 0
Jastrebac
Blace
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Napredak
Drenovac
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 3
Levač
Rekovac
Kopaonik
Brus
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Radnički (K)
Kovin
2 : 3
OFK Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Polet
Nakovo
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kikinda 1909
Kikinda
5 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Begej
Žitište
4 : 1
ŽAK
Kikinda
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
2 : 0
Sloga
Plandište
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Sremac
Vojka
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 3
Sloga (T)
Temerin
Sloga (E)
Erdevik
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Index
Novi Sad
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 4
Kabel
Novi Sad
Jugović
Kać
0 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 4
Podunavac
Belegiš
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Polet (K)
Karavukovo
1 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Mladost Apa
Apatin
0 : 0
BSK
Bački Brestovac
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Napredak
Medoševac
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Milutinac
Zemun
0 : 0
Torlak
Kumodraž
Hajduk
Beograd
2 : 0
Srem
Jakovo
Naftagas (E)
Elemir
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
Partizan
Glogovac
0 : 1
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Kolare
Kolare
9 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
5 : 3
Napredak
Zlatovo
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Juhor
Glavinci
Resavac
Subotica
2 : 1
Rembas
Resavica
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Vulturul
Grebenac
BAK
Bela Crkva
6 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Borac (M)
Martinci
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
6 : 0
Napredak (P)
Popinci
PSK Putinci
Putinci
3 : 3
Borac (K)
Klenak
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Železničar
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Sloven
Ruma
1 : 2
Partizan
Vitojevci
Stanišić
Stanišić
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Mladost (K)
Kruščić
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Njegoš
Lovćenac
4 : 2
Proleter (NJ)
Njegoševo
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Radnički 1905
Bajmok
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Polom
Leskovo
5 : 0
Radnički
Klokočevac
Ključ
Podvrška
1 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
BSK
Bukovče
0 : 4
Krivelj
Krivelj
Čubra
Čubra
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Zlot
Zlot
2 : 0
Deli Jovan
Sikole
Borac (O)
Ostružnica
0 : 3
Zmaj
Zemun
PKB (PS)
Padinska Skela
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Omladinac
Veliko Polje
0 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Vinča
Vinča
0 : 3
Dunavac
Grocka
Majur
Majur
1 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Sindjelić
Lipnica
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Bobište
Bobište
1 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost (V)
Vinarce
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 0
Progres
Ladovica
Slatina
Slatina
2 : 1
Brezak 1936
Pranjani
Parmenac
Parmenac
2 : 5
Prijevor
Prijevor
Naupare
Naupare
1 : 3
13. April
Lomnica
Parunovac
Parunovac
3 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Blagotin
Poljna
3 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
Juhor
Obrež
5 : 0
Čitluk
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 2
Sloga (D)
Dašnica
FUD
Brus
6 : 0
Šanac
Šanac
Vinogradar
Zleginje
4 : 3
Kupci
Kupci
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Železničar
Požarevac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Đerdap
Golubac
OFK Ras
Novi Pazar
7 : 2
Popovići
Popovići
Rudar
Baljevac
2 : 3
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Čajetina
Gostilje
5 : 0
Lazarica
Prilipac
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Perućac
Perućac
Radnik
Ub
2 : 0
Trlić
Trlić
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Banjani
Banjani
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Ćava
Grošnica
2 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 4
Borac (D)
Drenovac
Sloga
Korman
5 : 4
Mladost (B)
Batušinac
Jedinstvo GVD
Grejač
0 : 0
Rasovača
Rasovača
Moravac (Č)
Čečina
2 : 4
Orljane
Orljane
Naisus 1977
Rožina
5 : 0
Radnički 1924
Kočane
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
Morava (Ž)
Žitkovac
5 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Veternik
Veternik
TSK
Temerin
5 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 2
Sofeks
Futog
Vinogradar
Ledinci
1 : 5
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Tatra
Kisač
Mladost
Novi Sad
4 : 1
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
OFK Futog
Futog
2 : 1
Proleter
Banoštor
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Osnić
Osnić
0 : 3
Kosovo
Zvezdan
Omladinac
Podina
5 : 2
Real
Jasenica
OFK Alakince
Alakince
8 : 0
OFK Rota
Bujanovac
Čelik
Belo polje
4 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
6 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pavlovac
Pavlovac
4 : 1
Ternoci
Trnovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 3
Vihor
Žbevac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Lugina
Aliđerce
Grdica
Grdica
1 : 3
Napredak
Gračac
Mlada krila
Metikoši
4 : 3
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
5 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Miliva
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Beljanica
Strmosten
4 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Omladinski
Paraćin
3 : 0
Istok 63
Plana
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Moravac
Krušar
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost (D)
Dublje
5 : 1
Sloga
Voljavče
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
Budućnost (Đ)
Đurinac
5 : 4
Morava (R)
Ribare
Ursule
Ursule
2 : 2
Mladost (T)
Tečić
Vinorača
Vinorača
3 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Zenit
Oparić
1 : 4
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sinđelić 1934
Vojska
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Graničar (O)
Obrež
0 : 3
Napredak
Žarkovac
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 1
Sloga
Čalma
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Brestač
Brestač
1 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Sloboda
Šašinci
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 0
Unirea
Uzdin
Spartak 1911
Debeljača
3 : 2
Mundial
Pančevo
Pobeda
Samoš
0 : 3
Polet
Idvor
Dedinje
Beograd
1 : 5
Atakante
Rakovica
Busije
Zemun
0 : 1
011
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
3 : 1
Ajaks
Beograd
Zaklopača
Zaklopača
0 : 5
PKB (K)
Kovilovo
Minel
Ripanj
1 : 2
Mladost
Jabučki Rit
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 0
Podunavac
Ritopek
Guncate
Guncati
0 : 4
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Sloga
Duvanište
1 : 4
Milicionar
Bogatić
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 3
Premijer
Badovinci
Pocerina
Jevremovac
2 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Milanovo
Milanovo
4 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Real
Donja Jajina
Crvena Jabuka
Ub
1 : 4
Joševa
Joševa
Kalenić
Kalenić
4 : 2
Vrelo
Vrelo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Borac
Rajković
Jugovići
Bogdanje
0 : 5
Sloga (L)
Lozna
Varvarin
Varvarin
6 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 0
Trudbenik
Stalać
14. Oktobar
Izbenica
6 : 4
Polet 57
Milutovac
Ušće
Grad Stalać
1 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Gradina
Pejovac
2 : 0
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 5
Napredak 2012
Krušje
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 0
Jastrebac
Tešica
Polet
Sivac
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 4
Obilić (Ž)
Živica
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
BSK 1924
Boževac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Centar
Novi Sad
0 : 2
Borac
Rakovac
Dinamo
Budisava
0 : 1
Susek
Susek
Hajduk
Gardinovci
1 : 1
Moskva
Budisava
Obilić
Vilovo
3 : 1
Titel
Titel
Bačka
Begeč
1 : 3
Železničar
Novi Sad
Čenej
Čenej
1 : 3
Miletić
Mošorin
Čoka
Čoka
0 : 3
Jadran
Sanad
Tornjoš
Tornjoš
6 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Obilić
Zmajevo
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Velereč 94
Velereč
6 : 2
Omladinac
Kalimanići
Velika Vrbica
Velika Vrbica
3 : 2
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
2 : 3
Egeta
Brza Palanka
Koča Andjelković
Tekija
8 : 0
Dunavac
Velesnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
1 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 3
Lovćen
Petrovo selo
Borac
Ušće
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Rojkovac
Obrenovac
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Vreoci
Vreoci
2 : 1
Petka
Petka
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 0
BSK
Brajkovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 3
Rasina
Vitanovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
3 : 3
Borac
Azbresnica
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Banaćanin
Aleksandrovo
Lovac
Mali Izvor
1 : 4
Šljivar
Šljivar
Velika Jasikova
Velika Jasikova
8 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Kastrum
Gamzigrad
4 : 2
Timok 1928
Trnavac
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Verko
Suvo Selo
Sparta
Kaona
1 : 4
Skupljen 2013
Skupljen
Belpos
Belotić
3 : 5
Hajduk
Debrc
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
5 : 2
Moravac
Guberevac
Navalin
Navalin
3 : 1
Napredak
Bogojevce
Bane 1931
Raška
1 : 2
Morava (M)
Mrsać
Stara čaršija
Kraljevo
1 : 1
Zgodačica
Godačica
Resavac
Veliki Popović
2 : 1
Rudar
Plazane
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
1 : 2
Morava 1932
Prugovo
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Naša Krajina
Kupinik
6 : 0
Banat
Ilandža
Sloga
Margita
3 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Graničar
Miletićevo
Usije
Usije
3 : 1
OFK Vinci
Vinci
Borac (A)
Arapovac
4 : 2
Proleter
Vrbovno
Strmovo
Strmovo
2 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Soko
Krvije
1 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Dobrnje
Dobrnje
1 : 3
BSK
Bošnjak
Burovac
Burovac
0 : 3
Borac
Veliko Laole
Dragoš
Oreškovica
8 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Sloven
Sibač
0 : 3
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
0 : 3
Kameni
Ašanja
Šumar
Ogar
6 : 0
Vitez
Subotište
Lovac
Karlovčić
1 : 5
Hajduk
Šimanovci
Kumane
Kumane
1 : 2
Stiški Kurjak
Kurjače
Stig (C)
Crljenac
0 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Sport
Bezdan
3 : 0
Graničar
Riđica
KFK Kula
Kula
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dinamo
Sonta
1 : 1
OFK Metalac
Sombor
Napredak
Ševarice
0 : 6
Partizan
Drenovac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 7
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Culjković
Culjković
5 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Metaloplastika
Šabac
1 : 2
Lipolist
Lipolist
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
2 : 0
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Kom
Podgorica
Karioke
Podgorica
1 : 3
Ribnica
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
3 : 0
Radnički
Berane
Sloga (SB)
Stari Bar
4 : 0
Hajduk
Bar
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 6
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Drina
Zvornik
Sloga
Doboj
2 : 2
Sutjeska
Foča
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Podrinje
Janja
Kozara
Gradiška
0 : 0
Napredak
Donji Šepak
Željezničar
Banja Luka
1 : 1
Tekstilac
Derventa
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Kakanj
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
0 : 0
GOŠK
Gabela
Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Crystal Palace
London
Brighton
Brighton
1 : 1
Huddersfield
Huddersfield
Everton
Liverpool
0 : 0
Liverpool
Liverpool
Leicester
Leicester
1 : 2
Newcastle
Newcastle upon Tyne
Manchester City
Manchester
2 : 3
Manchester Utd
Manchester
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 2
Tottenham
London
Watford
Watford
1 : 2
Burnley
Burnley
WBA
West Bromwich
1 : 1
Swansea
Swansea
Celta Vigo
Vigo
4 : 0
Sevilla
Sevilla
Real Betis
Sevilla
2 : 0
Eibar
Eibar
Barcelona
Barcelona
3 : 1
Leganés
Leganés
Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Köln
Köln
1 : 1
Mainz 05
Mainz
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Hertha BSC
Berlin
Augsburg
Augsburg
1 : 4
Bayern
München
Hamburger SV
Hamburg
3 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
SPAL
Ferrara
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Roma
Roma
0 : 2
Fiorentina
Firenze
Sampdoria
Genova
0 : 0
Genoa
Genova
Benevento
Benevento
2 : 4
Juventus
Torino
Amiens SC
Amiens
3 : 0
Caen
Caen
Angers
Angers
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Bordeaux
Bordeaux
2 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Guingamp
Guingamp
4 : 0
Troyes
Troyes
Monaco
Monaco
2 : 1
Nantes
Nantes
Toulouse
Toulouse
0 : 1
Dijon
Dijon
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
IMT
Beograd
2 : 1
Sindjelć
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
7 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
8 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 2
Karadjordje
Topola
Proleter 1947
Vranovo
1 : 10
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadinac
Bečmen
10 : 0
Budućnost
Zvečka
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
Palilulac
Beograd
Posavina
Stubline
0 : 2
Avala
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dolina
Padina
4 : 1
Glogonj
Glogonj
Borac (St)
Starčevo
4 : 2
Spartak
Debeljača
Partizan (G)
Gaj
3 : 6
Strela
Ivanovo
Polet
Grabovac
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Zabrežje
Zabrežje
4 : 3
Jedinstvo
Dren
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
011 MK
Beograd
5 : 3
IMT MO
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Voždovac
Beograd
Borča
Borča
1 : 2
Internacional
Beograd
IMT
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
OLE
Zemun
13 : 2
Beograd 1929
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Balkan
Beograd
7.juli
Vodanj
4 : 1
Proleter
Vranovo
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 2
Bane
Raška
Indeks
Novi sad
2 : 3
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Hajduk junior
Kula
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Polet
Idvor
2 : 8
Kolonija
Kovin
Banat
Vršac
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Crvena Zastava
Obrenovac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
ŽAK
Kikinda
0 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
011 MK
Beograd
5 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
0 : 2
OFK Beograd B MK
Beograd
Nord Star MK
Beograd
0 : 11
Lola MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
1 : 4
Sopot MK
Sopot
Jedinstvo MK
Dren
1 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OLE
Zemun
5 : 3
Studentski Grad
Beograd
BSK
Borča
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost
Mala Krsna
1 : 7
Soko 2015
Saraoci
Sloboda
Lipe
1 : 7
Jedinstvo
Krnjevo
AF Djokić
Velika Plana
7 : 0
Udarnik
Lozovik
Indeks
Novi sad
0 : 7
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
9 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Arena Su
Subotica
0 : 0
Hajduk junior
Kula
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
CFK
Vrbas
Banat (I)
Ilandža
6 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 8
Proleter
Mramorak
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Brodarac MK
Novi Beograd
5 : 0
Radnički (O) MK
Obrenovac
BSK Borča MK
Borča
1 : 4
Čukarički MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
8 : 0
DIF MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
0 : 4
Zemun MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
4 : 4
Studentski Grad MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Rakovica MK
Rakovica
3 : 0
BSK 1926 MK
Baćevac
BSK Borča
Borča
4 : 0
Voždovac
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 7
Dominus
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 2
Napredak
Medosevac
Boleč
Boleč
4 : 3
Zemun
Zemun
Radnički
Obrenovac
8 : 1
Zabrezje
Zabrezje
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Skela
Skela
Posavina
Stubline
1 : 2
Sloga
Ratari

Košarka

Sloga
Kraljevo
82 : 92
KKK Radnički
Kragujevac
Borac
Čačak
85 : 55
Spartak
Subotica
Jedinstvo
Novi Becej
94 : 100
Mladost Veternik
Veternik
Futog Tupanjac MD
Futog
87 : 80
Hajduk
Kula
Radan
Lebane
75 : 77
Sokobanja
Sokobanja
Junior
Niš
91 : 111
Rtanj
Boljevac
Prokuplje
Prokuplje
82 : 88
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Morava
Vladičin Han
84 : 77
Bor RTB
Bor
Loznica
Loznica
64 : 74
Čačak 94
Čačak
Šabac
Šabac
70 : 77
Ivanjica
Ivanjica
Petrovgrad
Zrenjanin
117 : 53
Crvenka
Crvenka
Sivac
Sivac
94 : 101
Velika Kikinda
Kikinda
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
78 : 63
Bagljaš
Zrenjanin
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
83 : 81
Joker
Sombor
Pink
Šimanovci
73 : 67
BNS
Banatsko Novo Selo
Jadran
Golubinci
77 : 86
Stara Pazova
Stara Pazova
Jedinstvo
Kačarevo
95 : 47
Lokomotiva 2016
Pećinci
Šimanovci
Šimanovci
65 : 92
Železničar
Inđija
Dinamo
Pančevo
76 : 75
Opovo 99
Opovo
Paraćin
Paraćin
56 : 63
Duga
Šabac
Čelarevo
Čelarevo
20 : 0
Radnički
Beograd
Karaburma
Beograd
64 : 67
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Proleter 023
Zrenjanin
70 : 78
Stara Pazova
Stara Pazova
Srbobran
Srbobran
89 : 64
Topolčanka
Bačka Topola
M 015
Šabac
07.04.2018
16:00
Železničar
Lajkovac
Inter Koš
Šabac
07.04.2018
16:00
Mladost 014
Ub
MIX
Šabac
07.04.2018
16:00
Radnički
Valjevo

Odbojka

Partizan
Beograd
2 : 3
Niš
Niš
Loznica
Loznica
3 : 0
Borac
Paraćin
Bečej
Bečej
1 : 3
Timok
Zaječar
Gračanica
Gračanica
3 : 2
Antena
Kruševac
Desetka
Niš
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Vranje
Vranje
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Niš 2
Niš
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Proleter
Zrenjanin
3 : 2
Mladost (T)
Turija
Sombor
Sombor
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Bač
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Rudar
Kostolac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
As
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Hajduk Veljko 2
Negotin
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Stražilovo
Sremski Karlovci
Vest
Šid
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Sloven
Ruma
Vizura
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Ub
Ub
3 : 0
Roda
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Jedinstvo (U)
Užice
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Borac (Ča)
Čačak
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Milenijum
Niš
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Aleksinac
Aleksinac
Panda
Vranje
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Student
Niš
0 : 3
Pirot
Pirot
Sloboda S
Čačak
3 : 2
Leposavić
Leposavić
Trstenik
Trstenik
3 : 1
Tutin
Tutin
Bambi volej
Prijepolje
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Futog vest
Futog
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Mladost (NP)
Nova Pazova
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Odbojka 013
Pančevo
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Ruma
Ruma
Maks
Šid
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Volejstars
Sombor
Ribnica
Mionica
3 : 0
AS
Beograd
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 0
Zaslon
Šabac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Tehničar
Smederevo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Bor 2
Bor
Soko
Nova Gajdobra
0 : 3
Spartak 2
Subotica
Žitište
Žitište
1 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Vršac
Vršac
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Beočin
Beočin
3 : 1
Trijumf 2013
Šid

Rukomet

Beli andjeo
Prijepolje
47 : 32
Užice
Užice
Arilje
Arilje
29 : 23
Sloga 2 Zmart Force
Požega
Karađorđe 2
Topola
32 : 19
Mokra gora 2
Zubin Potok
Dolovo (Ž)
Dolovo
44 : 20
Lehel
Mužlja
Sonta
Sonta
17 : 22
Miletić
Mošorin

Futsal

FON
Beograd
6 : 0
Smederevo
Smederevo
Put-inženjering
Niš
6 : 4
Viking
Ruma
Ekonomac 2
Kragujevac
8 : 1
Raška
Raška
Flash
Valjevo
2 : 3
Kragujevac 2011
Kragujevac
Partenon
Smederevska Palanka
5 : 2
Zlatar 033
Nova Varoš