XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 788 utakmica za dan
Nedelja, 22 April 2018

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
0 : 2
Mladost
Lučani
Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Mačva
Šabac
Dinamo
Vranje
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Bežanija
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Polet
Ljubić
0 : 1
Provo
Provo
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Pukovac
Pukovac
4 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Trajal
Kruševac
3 : 0
Dunav
Prahovo
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Železničar
Pančevo
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Dunav
Stari Banovci
4 : 3
Borac (S)
Sakule
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 1
Sopot
Sopot
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 1
IMT
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
Slavija
Kragujevac
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 5
Jošanica
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Sušica
Kragujevac
5 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Proleter 1976
Jelovik
Udarnik
Lozovik
3 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Borac
Lešnica
Drina
Ljubovija
7 : 1
Sovljak
Sovljak
Sloga (S)
Sjenica
2 : 2
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
5 : 0
Spartak
Ljig
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
OFK Divci
Divci
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Polet 1980
Laplje Selo
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Niš
Niš
5 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
5 : 3
Svrljig
Svrljig
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Malošište
Malošište
3 : 2
Brodoremont
Kladovo
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Naša krila
Belotinac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Bukovik
Razanj
Sloga
Kobišnica
1 : 4
Moravica
Subotinac
Jastrebac
Blace
3 : 3
Kopaonik
Brus
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Napredak
Drenovac
Levač
Rekovac
0 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
4 : 1
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 2
Podunavac
Belegiš
Jugović
Kać
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Bačka (P)
Pačir
4 : 1
Mladost Apa
Apatin
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (T)
Turija
1 : 5
Polet (K)
Karavukovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Tisa
Adorjan
Borac
Lazarevac
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
5 : 0
Balkan
Mirijevo
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Napredak
Medoševac
2 : 0
Torlak
Kumodraž
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Srem
Jakovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 1
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
5 : 0
Naftagas (B)
Boka
Bilećanin
Sečanj
4 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Rusanda
Melenci
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Hajduk
Čepure
1 : 0
Resavac
Subotica
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
Rembas
Resavica
3 : 1
Kolare
Kolare
Juhor
Glavinci
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Napredak
Zlatovo
0 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 4
Partizan
Glogovac
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Dolina
Padina
2 : 1
Borac (St)
Starčevo
Radnički (B)
Baranda
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Strela
Ivanovo
4 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 4
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Graničar 1924
Adaševci
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Borac (K)
Klenak
1 : 1
Napredak (P)
Popinci
Budućnost (P)
Parage
1 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Slavija
Pivnice
Hercegovac
Gajdobra
0 : 4
Stanišić
Stanišić
Budućnost (M)
Mladenovo
6 : 2
Lipar
Lipar
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Senta
Senta
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 2
Jadran
Feketić
Iskra
Kucura
2 : 2
Bajša
Bajša
Branik
Štubik
1 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Polom
Leskovo
2 : 0
Krivelj
Krivelj
Ključ
Podvrška
5 : 3
Poreč
Donji milanovac
Čubra
Čubra
0 : 5
Slatina
Slatina Bor
Blizna
Blizna
0 : 2
Zlot
Zlot
Borac (P)
Progar
2 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Komgrap
Beograd
5 : 0
Institut
Zemun Polje
13. Maj
Zemun
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
Poštar Zvezdara
Krnjača
0 : 0
Avala
Beli Potok
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Zmaj
Zemun
Heroj Polet
Jajinci
0 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
PKB (PS)
Padinska Skela
Urovci
Urovci
1 : 2
Strelac
Mislođin
Lisović
Lisović
0 : 3
BSK
Baćevac
Rušanj
Rušanj
0 : 5
Šumadija
Šopić
Radnički (R)
Rudovci
1 : 5
Budućnost
Dudovica
Zabrežje
Zabrežje
2 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Radnički (D)
Dren
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 6
Dunavac
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
0 : 6
Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
0 : 5
Šumadija
Jagnjilo
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Pudarci
Pudarci
Boleč
Boleč
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 4
Radnički Šabački
Šabac
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Sloga
Bogosavac
Majur
Majur
3 : 1
Duško
Klenje
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Cerić
Miokus
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Vidojevica
Lešnica
4 : 1
Sindjelić
Lipnica
Lokomotiva
Lapovo
0 : 3
Bare
Bare
Borac
Pajsijevići
0 : 6
Aranđelovac
Aranđelovac
Trnava
Donja Trnava
1 : 2
Partizan
Darosava
Vinča
Vinča (Topola)
5 : 0
Šatornja
Šatornja
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Omladinac (DR)
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
2 : 2
BSK
Belosavci
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Šumadinac
Natalinci
Banja
Banja
0 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Polet
Stajkovce
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
OFK Brza
Brza
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Bobište
Bobište
1 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladost (V)
Vinarce
5 : 0
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
5 : 4
Vučje
Vučje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Sloga
Lipovica
Mladi borac
Živkovo
4 : 0
Železničar
Brestovac
Šumadija
Azanja
7 : 1
7. Juli
Vodanj
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Cerovac
Cerovac
SASK
Saraorci
3 : 0
Sloga
Miloševac
Pobeda
Golobok
3 : 1
Podunavac
Udovice
Osipaonica
Osipaonica
2 : 2
Sloboda
Lipe
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 1
Borac
Ralja
Polet
Trnovče
6 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Proleter 1947
Vranovo
2 : 5
Obilić
Staro Selo
Rudar
Bresnica
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Šumadija 1923
Brdjani
3 : 1
Brezak 1936
Pranjani
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost (P)
Preljina
0 : 4
Prijevor
Prijevor
Spartak
Trnava
0 : 5
Polet (T)
Trbušani
FUD
Brus
3 : 2
Naupare
Naupare
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Kupci
Kupci
0 : 2
Juhor
Obrež
Šanac
Šanac
3 : 0
Blagotin
Poljna
Sloga (D)
Dašnica
0 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Knez Lazar 2015
Kruševac
5 : 4
Parunovac
Parunovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Radnik
Salakovac
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 2
Sloga (B)
Burovac
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 3
Železničar
Požarevac
Padež
Petrovac
4 : 1
Senjak
Pirot
Jedinstvo
Pirot
8 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Spartak
Pirot
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Borac
Barje Čiflik
0 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
Proleter
Pečenog
2 : 0
Stubal
Stubal
Borac
Vraneši
1 : 1
Ribnica
Jovac
Real
Podunavci
5 : 0
Granit
Jošanička banja
Polet
Ratina
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Radnik
Ušće
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
9 : 0
Mataruge
Mataruge
Popovići
Popovići
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Ježevica
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
5 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
3 : 2
Lauš
Lopaš
Savinac
Visibaba
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Tulari
Tulari
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
3 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Brezovica
Brezovica
4 : 1
ZSK
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Kačer
Belanovica
1 : 1
Trlić
Trlić
Korićani
Korićani
4 : 0
Partizan
Cerovac
Budućnost
Resnik
7 : 0
Kolonija
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Pajazitovo
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 5
Vodojaža
Grošnica
Sloboda
Grbice
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 0
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Orljane
Orljane
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Stevan Nešticki
Leskovik
6 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Morava
Krušce
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 1
Mladost
Novi Sad
Proleter
Banoštor
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
Bačka 1923
Đurđevo
11 : 0
Vinogradar
Ledinci
ŽSK
Žabalj
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
4 : 2
TSK
Temerin
Sofeks
Futog
4 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 3
OFK 019
Zaječar
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 0
Rgotina
Rgotina
Malinik
Podgorac
1 : 3
Radnički (L)
Lubnica
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Omladinac
Grezna
Mladost
Sumrakovac
3 : 4
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Sloga
Minićevo
1 : 1
Osnić
Osnić
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Midžor
Kalna
Trebič
Sokobanja
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
Spartak
Gornja Trnava
22.04.2018
16:00
Trbunje
Trbunje
Partizanski put
Grudaš
2 : 2
NS Tatko
Stara Bozurna
Omladinac
Podina
1 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Borac
Držanovac
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
OFK Alakince
Alakince
4 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Čelik
Belo polje
0 : 0
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 1
Vihor
Žbevac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
Lugina
Aliđerce
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
2 : 9
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 0
Sloga
Ranilug
Glama
Koretište
4 : 2
Izmornik
Pančelo - Tomance
Ropotovo
Ropotovo
8 : 6
Oskar
Pasjane
Čaglavica
Čaglavica
1 : 8
Gračanica
Gračanica
Lazac
Lazac
3 : 1
Mladost
Vrdila
Magnohrom
Kraljevo
3 : 8
Lasta
Vitkovac
Partizan
Vrba
1 : 5
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mineral 2015
Rudno
1 : 4
Mlada krila
Metikoši
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Grdica
Grdica
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Tavnik
Tavnik
Borac (A)
Adrani
4 : 2
Napredak
Gračac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Omladinac
Šaludovac
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Borac 1805
Ivankovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
5 : 2
Beljanica
Strmosten
Moravac
Krušar
7 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Istok 63
Plana
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Javor
Sladaja
5 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Sloga
Voljavče
4 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Morava (KS)
Kočino Selo
7 : 1
Zenit
Oparić
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Kupinovac
Kupinovac
0 : 3
Ursule
Ursule
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 3
Budućnost (Đ)
Đurinac
Šantarovac
Šantarovac
1 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (T)
Tečić
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Morava (R)
Ribare
2 : 0
Šumadinac
Dragovo
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
6 : 0
Sloga
Čalma
Graničar (O)
Obrež
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Polet
Novi Karlovci
1 : 0
Hajduk
Višnjićevo
OFK Brestač
Brestač
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Mladost (B)
Buđanovci
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Sloboda
Šašinci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 4
Ševac
Kusić
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Ratar
Kruščica
Dobrica
Dobrica
5 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Vinogradar
Gudurica
3 : 1
Janošik
Janošik
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 4
Borac (VG)
Vračev Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 2
Polet
Izbište
Jedinstvo
Ečka
3 : 2
Tamiš
Farkaždin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 2
ASK
Aradac
OFK Klek
Klek
2 : 0
Zlatica
Zlatica
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
MSK
Mihajlovo
Potisje
Knićanin
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Slavia
Kovačica
1 : 2
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 3
Mundial
Pančevo
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Polet
Idvor
Spartak 1911
Debeljača
6 : 0
Pobeda
Samoš
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Jedinstvo
Dubovac
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 2
Kolonija
Kovin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
7 : 1
Proleter
Mramorak
Partizan (G)
Gaj
5 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Borac
Kozjak
3 : 0
Stolice
Krupanj
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Antimon
Zajača
Jadar
Stupnica
1 : 5
7. Juli
Bela Crkva
Rudar
Brasina
2 : 1
Sloga (ST)
Straža
Busije
Zemun
2 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
BUSK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
Ajaks
Beograd
Zaklopača
Zaklopača
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Minel
Ripanj
1 : 1
PKB (K)
Kovilovo
Crvenka
Borča
6 : 1
Pinosava
Pinosava
Poštar
Beograd
5 : 8
Mladost
Jabučki Rit
Hajduk
Kamendol
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Partizan
Kaluđerica
OFK Borac
Arnajevo
3 : 2
Barajevo
Barajevo
Guncate
Guncati
4 : 5
Veliki Borak
Veliki Borak
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 0
Beljina
Beljina
Gorki
Glušci
6 : 2
OFK Šabac
Šabac
Drina
Badovinci
0 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Proleter
Šabac
2 : 3
Milicionar
Bogatić
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 2
Mladost
Mačvanski Metković
Sloga
Duvanište
0 : 5
Napredak
Mačvanski Belotić
Cer
Petkovica
3 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Dobrava
Vukošić
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Pocerina
Jevremovac
1 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Trešnjevka
Trbusac
4 : 2
Sloga
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Radnički
Koceljeva
5 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Šipurske livade
Šabac
4 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Provo 2015
Provo
4 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Šumadija
Razgojna
7 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
BSK
Belanovce
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Real
Donja Jajina
Moravac (P)
Pečenjevce
3 : 3
OFK Morava
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 0
Gradac
Konopnica
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Radnički
Pertate
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Joševa
Joševa
Polet (T)
Takovo
4 : 1
Vrelo
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Čučuge
Čučuge
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Bujačić
Bujačić
Kotešica
Kotešica
3 : 1
Borac
Rajković
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 2
Polet
Popučke
Komanice
Komanice
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Rubin (Z)
Zalogovac
6 : 0
Jugovići
Bogdanje
Borac
Gornji Katun
4 : 5
Gradina
Pejovac
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 3
Ušće
Grad Stalać
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Omladinac
Pojate
1 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
Polet 57
Milutovac
3 : 4
Varvarin
Varvarin
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
2. Oktobar
Kumane
3 : 1
Napredak BT
Banatska Topola
Terekves
Hetin
4 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
1 : 4
Roham
Nova Crnja
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Maršić
Maršić
0 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Pobeda
Beloševac
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Ratar
Gornja Peščanica
7 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Jastrebac
Tešica
5 : 0
Gredetin
Gredetin
OFK Napredak 1929
Aleksinac
5 : 1
Škriljac
Bradarac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 4
OFK Sloga
Dobrujevac
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 4
Dunav
Bački Monoštor
Partizan
Kupusina
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Kordun
Kljajićevo
5 : 3
Hajduk
Stapar
Brezovac
Brezovac
0 : 4
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac
Stojnik
3 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Sloga
Zagorica
6 : 2
B 2000
Aranđelovac
Obilić (Ž)
Živica
6 : 2
Napredak (P)
Poljana
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 3
Dizel
Bare
Sloga (M)
Mustapić
3 : 2
Stig 1955
Beranje
Dunavac (P)
Petka
0 : 3
Desine
Desine
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Bata Bulić
Bistrica
7 : 0
BSK 1924
Boževac
Radnički (K)
Knežica
4 : 2
Krilaš
Ćovdin
Sloga 1952
Veliki Popovac
8 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Manastirica
Manastirica
2 : 2
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Bikovo
Bikovo
2 : 0
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
2 : 5
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
6 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 3
Đurđin
Đurđin
Vojvoda
Dučina
1 : 6
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
2 : 2
Rudar 2012
Babe
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 1
OFK Slatina
Slatina
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 3
Popović
Popovići
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 1
Susek
Susek
Centar
Novi Sad
2 : 1
Moskva
Budisava
Dinamo
Budisava
3 : 2
Titel
Titel
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Obilić
Vilovo
0 : 3
Miletić
Mošorin
Bačka
Begeč
1 : 2
Čenej
Čenej
Šampion
Orom
1 : 0
Jadran
Sanad
Bačka
Mol
2 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tromedja
Majdan
1 : 2
Graničar
Đala
AFK
Ada
3 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
4 : 1
Hajduk
Podlokanj
Mladost
Radičević
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Obilić
Zmajevo
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Pobeda
Pobeda
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 1
Rongo Siti
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
0 : 5
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
3 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Jerma
Sukovo
5 : 4
Napredak
Izvor
Borac 46
Obrovac
5 : 4
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Neštin
Neštin
0 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Bačka
Despotovo
0 : 0
Borac
Vizić
Sloga
Plavna
0 : 0
Krivanj
Selenča
Jelica
Goračići
2 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 1
Prilike
Prilike
Brezova
Brezova
1 : 3
Gorušica
Viča
Voćar
Kotraža
6 : 4
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Radnički
Turica
Prijatelji
Čačak
3 : 5
Rakova
Rakova
Planinac
Vujetinci
4 : 1
Kej
Čačak
Čačak 94
Čačak
1 : 5
Mladost (A)
Atenica
Budućnost
Stančići
0 : 1
Morava (K)
Katrga
Morava (M)
Mojsinje
3 : 4
Gavrilo Princip
Vranići
Vujan
Prislonica
0 : 0
Lugovi
Čačak
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 0
Marjan
Knić
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
6 : 1
Veteran 2015
Popović
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
BSK
Borač
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Pontes
Kostol
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 4
Milutinovac
Milutinovac
Koča Andjelković
Tekija
3 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
1 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Dunavac
Velesnica
3 : 6
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
Napredak
Međulužje
OFK Student
Mladenovac
3 : 4
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Dedinje
Mladenovac
1 : 3
Kosmajac
Koraćica
Borac
Amerić
2 : 2
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 0
Sloga
Granice
Radnički PDM
Mladenovac
7 : 0
Šepšin
Šepšin
Posavina
Stubline
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 3
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
5 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Rvati
Obrenovac
8 : 3
Sloga
Ratari
Borac
Ušće
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Partizan
Draževac
1 : 6
Zvezda
Konatice
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Rudar
Zeoke
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 2
Mladi borac
Županjac
Sloga
Lukavica
4 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Sloboda
Stubica
5 : 2
Petka
Petka
Polet
Mirosaljci
7 : 0
BSK
Brajkovac
Sečica
Seča reka
2 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
4 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
4 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Avijatičar
Vranjani
5 : 0
Bakionica
Bakionica
Skobalj
Skobalj
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
6 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Vučak
Vučak
0 : 2
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
2 : 0
Jezava
Smederevo
Omladinac
Seone
4 : 3
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
3 : 4
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
2 : 5
Landol
Landol
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Udarnik
Baničina
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Železničar
Kusadak
Sloga
Žučkovac
2 : 4
Napredak
Jošanica
Gol
Sokobanja
2 : 6
Bukovik
Vrbovac
Slatina
Slatina
4 : 0
Miloševo
Miloševo
Graničar
Aleksandrovac
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
Urovica
2 : 1
Malajnica
Malajnica
Polet
Jabukovac
1 : 0
OFK Sikole
Sikole
Kotroman
Mokra Gora
1 : 3
Kapedunum
Užice
Sebečevac
Sebečevac
1 : 2
Rasina
Vitanovac
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 5
Meševo
Meševo
Kapidžija
Kapidžija
0 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Konjuh
Konjuh
3 : 1
Žabare
Žabare
Arbanasce
Arbanasce
2 : 0
Borac
Azbresnica
Koprijan
Gradište
1 : 2
Baličevac
Baličevac
Grlište
Grlište
0 : 3
Šljivar
Šljivar
Borac
Vražogrnac
1 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Sloga 1949
Matijevac
3 : 2
Verko
Suvo Selo
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 6
Skupljen 2013
Skupljen
Polet
Jalovik
1 : 4
Mrovska
Mrovska
Torpedo
Lojanice
2 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Razvitak
Mirilovac
0 : 2
Radnički
Tekija
Napredak (Sv)
Svojnovo
5 : 3
Budućnost
Lebina
ISK Izvor
Izvor
1 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Jedinstvo
Ratare
3 : 3
Radnik
Davidovac
Vihor
Golubovac
3 : 7
Sloboda
Krežbinac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 2
BSK Buljane
Buljane
Napredak (St)
Stubica
3 : 0
Popovac
Popovac
Tolić
Tolić
2 : 6
Popadić
Popadić
Babajić
Babajić
3 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Toplica
Donja Toplica
9 : 1
Proleter
Latković
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Mladost (K)
Kutles
3 : 0
Jašunja
Jašunja
Badince
Badince
4 : 0
Rudar 1973
Rudare
Mladost
Slatina
2 : 2
Bojić
Bojić
Rankovac
Nakučani
3 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Maovi MH
Maovi
3 : 1
OFK Varna
Varna
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Sloga Gorić
Valjevo
Beloševac
Beloševac
5 : 0
Dupljaj
Dupljaj
OFK Povlen
Brezovice
1 : 4
Gradac Pričević
Valjevo
Vukona
Vukona
1 : 4
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
0 : 1
Šarbane
Šarbane
Dokmir
Dokmir
3 : 3
Omladinac
Kalinovac
Jedinstvo
Milorci
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Kolubara
Liso Polje
2 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Studen Vitez
Studenica
1 : 1
Omladinac (D)
Drakčići
Koštam Polje
Delimeđe
4 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Budućnost (S)
Samaila
0 : 6
Progorelica
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Mladost 1981
Štulac
7 : 0
Šumadija (Š)
Šumarice
Vrnjci
Vrnjci
6 : 2
Miločajac
Miločaj
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
Belica
Belica
Partizan
Majur
5 : 1
Trnava
Trnava
Mladost
Bukovče
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
Sloboda
Šuljkovac
0 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Mladi Borac
Trucevac
0 : 6
Mladi Radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
0 : 2
Sindjelić
Vojnik
Orlovi
Jasenovo
10 : 0
Zelenika
Vitance
Batovac
Batovac
4 : 3
Sopot
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 0
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
6 : 2
Proleter 1932
Požarevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 4
Morava 1932
Prugovo
Sloga (Du)
Dubravica
6 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Beli Orao
Bradarac
5 : 1
OFK Građanski
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 2
Napredak (Bu)
Bubušinac
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Metalac
Požarevac
2 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
8 : 0
Slavija
Bođani
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 2
Mladost
Mali Bač
OFK Vinci
Vinci
0 : 8
Električar
Šuvajić
Dobra
Dobra
1 : 4
Polet
Bikinje
Mladost 1970
Radoševac
3 : 3
Borac 2016
Donja Kruševica
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 2
Barič
Barič
Budućnost (B)
Blaznava
4 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
1 : 4
Mladost (J)
Jelenac
Maskar
Maskar
3 : 1
Borac
Kloka
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
3 : 2
Vukan
Ždrelo
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Melnica
Melnica
2 : 0
Napredak
Trnovče
Skela
Skela
1 : 0
Pobednik
Piroman
Trstenica
Trstenica
3 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
4 : 0
Šumadinac
Kruševica
Radnik
Pankovo
1 : 2
BSK
Bošnjak
Korman
Korman (Šabac)
3 : 0
Borac BTG
Batalage
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 4
Mladost
Svileuva
Sava
Mrđenovac
4 : 1
Galeb
Cerovac
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Žabar
Žabar
Bečevica
Bečevica
2 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Lovac
Karlovčić
2 : 1
Mladost
Prhovo
Hajduk
Šimanovci
7 : 0
Vitez
Subotište
Sloven
Sibač
1 : 2
Kameni
Ašanja
Šumar
Ogar
2 : 0
Sremac
Deč
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Srednjevo
Srednjevo
1 : 0
Ram
Ram
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 6
Pek (K)
Kusiće
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Sloga Top
Topolovnik
2 : 1
Kumane
Kumane
Banat (V)
Vršac
0 : 3
Karaš
Jasenovo
Vitorul
Straža
5 : 0
Banat (D)
Dupljaja
Napredak 1927
Toponica
1 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Panonija
Lalić
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dinamo
Sonta
6 : 2
Telečka
Telečka
Udarnik
Sibnica
2 : 2
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
1 : 5
Polet
Aleksandrovac
Budućnost
Kočetin
1 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Kruševica
Kruševica
2 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Polet (Š)
Šavrane
1 : 5
Modrica
Modrica
Štitari
Štitari
4 : 8
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Vratare
Vratare
Padež
Padež
5 : 1
Polet (K)
Kobilje
Mladost 2015
Mala Reka
3 : 0
Lomnica
Lomnica
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
PSS-192
Jagodina
Napredak
Staro Lanište
3 : 2
Lipar
Donji Račnik
Bokelj
Kotor
0 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Ibar
Rožaje
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Jedinstvo
Bijelo Polje
4 : 1
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
0 : 0
Mornar
Bar
Lovćen
Cetinje
5 : 0
Čelik
Nikšić
Otrant
Ulcinj
2 : 2
Berane
Berane
Karioke
Podgorica
2 : 2
Drezga
Piperi
Gorštak
Kolašin
1 : 6
Ribnica
Podgorica
Gusinje
Gusinje
6 : 4
Fair Play
Bijelo Polje
Sloga (R)
Radovići
6 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Arsenal
London
4 : 1
West Ham
London
Manchester City
Manchester
5 : 0
Swansea
Swansea
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 1
Burnley
Burnley
Girona
Girona
0 : 2
Espanyol
Barcelona
Málaga
Málaga
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 4
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Atlético Madrid
Madrid
0 : 0
Real Betis
Sevilla
Köln
Köln
2 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Augsburg
Augsburg
2 : 0
Mainz 05
Mainz
Cagliari
Cagliari
0 : 0
Bologna
Bologna
Udinese
Udine
1 : 2
Crotone
Crotone
Chievo
Verona
1 : 2
Internazionale
Milano
Juventus
Torino
0 : 1
Napoli
Napoli
Lazio
Roma
4 : 0
Sampdoria
Genova
Atalanta
Bergamo
2 : 1
Torino
Torino
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
PSG
Paris
Nice
Nice
1 : 0
Montpellier
Montpellier
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 1
Troyes
Troyes
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Mašinac
Niš
Požarevac
Požarevac
6 : 1
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 4
Sloga Radnički
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
4 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Zemun
Zemun
6 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 2
BSK Borča
Borča
Brodarac 2
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Vinča
Vinča
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 6
Trudbenik
Trudbenik
TSC
Bačka Topola
3 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Beograd MO
Beograd
1 : 3
Radnički MK
Novi Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 2
Internacional MK
Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda MK
Beograd
Torlak MK
Beograd
4 : 2
Zuce MK
Zuce
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 0
Kiker
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Spartak
Subotica
Lokomotiva
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
5 : 1
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
0 : 3
Žarkovo
Beograd
Palilulac
Beograd
10 : 2
Beograd 1929
Beograd
OLE
Zemun
4 : 1
Balkan
Beograd
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
7.juli
Vodanj
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Preporod
Novi Žednik
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Polet
Idvor
1 : 4
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 1
Polet
Izbište
Zabrezje
Zabrezje
7 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Polet
Grabovac
1 : 9
Strelac
Mislodjin
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Rvati
Obrenovac
AFK
Ada
3 : 0
Potisje
Kanjiža
ŽAK
Kikinda
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 10
OFK Vršac
Vršac
Index
Novi sad
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 3
BSK Borča MK
Borča
Čukarički MK
Beograd
3 : 2
Rad MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
5 : 1
Lola MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 2
Nord Star MK
Beograd
Institut MK
Zemun Polje
1 : 2
Leštane MK
Leštane
Banja MK
Beograd
1 : 7
Bežanija MK
Novi Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Spartak
Subotica
Rad
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
OLE
Zemun
3 : 2
Dominus
Beograd
Internacional
Beograd
8 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
BSK
Borča
Proleter
Vranovo
4 : 0
Udarnik
Lozovik
AF Djokić
Velika Plana
5 : 0
Napredak
Markovac
Sopot
Sopot
1 : 2
Dunavac
Grocka
Prva Iskra
Baric
6 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
Bane
Raška
Coerver junior FA
Vršac
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 11
Budućnost (A)
Alibunar
Banat (I)
Ilandža
1 : 6
Sloga
Plandište
Potporanj
Potporanj
4 : 2
Partizan (U)
Uljma
Dolina
Padina
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Posavina
Stubline
2 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Zadrugar
Orasac
7 : 0
Buducnost
Zvecka
Zabrezje
Zabrezje
3 : 1
Duboko
Mala Mostanica
Urovci
Urovci
4 : 3
Zvezda
Konatice
13. Maj
Zemun
2 : 2
Borac
Progar
Postar 1930
Beograd
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
IMT
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
ŽAK
Kikinda
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Arena SU
Subotica
Index
Novi sad
0 : 3
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
RFK NS1921
Novi Sad
6 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
011 MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 2
Čukarički MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
5 : 2
DIF MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
0 : 0
Zemun MK
Zemun
OFK Beograd B MK
Beograd
1 : 3
Studentski Grad MK
Beograd
BASK MK
Beograd
2 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
Trijumf MK
Sremčica
0 : 3
BSK 1926 MK
Baćevac
Petlić MK
Smederevo
0 : 4
Srem MK
Jakovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
1 : 0
Rad
Banjica
Fer Plej 06
Beograd
3 : 6
Crveni orao
Beograd
Torlak
Beograd
16 : 0
Dunav
Veliko Selo
Borac
Ostruznica
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Heroj Polet
Beograd
0 : 7
Napredak
Medosevac
Vinča
Vinča
4 : 8
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
DIF
Beograd
Skela
Skela
4 : 7
Omladinac
Veliko Polje
Partizan
Drazevac
0 : 5
Posavina
Stubline

Košarka

Zdravlje Leskovac
Leskovac
95 : 77
Plana
Velika Plana
Jugbasket
Vranje
87 : 69
Mladost Vesna
Bela Palanka
Borac
Zemun
90 : 72
Žitko Basket
Beograd
Ras
Beograd
56 : 80
Borča
Beograd
Crvenka
Crvenka
20 : 0
Kadet
Novi Sad
Tisa
Bečej
69 : 63
Bagljaš
Zrenjanin
Budućnost (NS)
Novi Sad
80 : 73
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Pink
Šimanovci
81 : 84
Stara Pazova
Stara Pazova
Sava
Beograd
77 : 84
Umka 2009
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
79 : 84
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
74 : 93
Dynamic
Beograd
Partizan
Beograd
94 : 90
FMP
Železnik
Paraćin
Paraćin
72 : 68
Mileševka
Prijepolje

Odbojka

Lučani
Lučani
1 : 3
VA 014 Gorenje 2
Valjevo
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Radan
Lebane
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Grbić
Temerin
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Roda 2
Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
SPAS
Beograd
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd
Lucky Star 2
Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd

Rukomet

Dinamo
Pančevo
31 : 29
Metaloplastika
Šabac
Lavovi BP
Bačka Palanka
51 : 36
Srem SM
Sremska Mitrovica
Pobednik
Prijepolje
40 : 32
Sloga
Kraljevo
Bane
Raška
17 : 27
Mladost
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
26 : 25
Omladinac
Gornji Milanovac
Metalac
Kraljevo
34 : 28
Napredak
Kruševac
Metalac Gorenje
Valjevo
33 : 24
Smederevo
Smederevo
Beograd
Beograd
26 : 27
SC Voždovac 2012
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
32 : 29
Paraćin
Paraćin
Pirot
Pirot
32 : 42
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
24 : 20
BSK Heba
Bujanovac
Aleksinac
Aleksinac
38 : 28
Hisar
Leskovac
Slavija
Novi Sad
22 : 30
Radnički 1958
Šid
Titel
Titel
21 : 38
PIK Prigrevica
Prigrevica
Dalmatinac
Riđica
41 : 34
Zrenjanin
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
41 : 35
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
36 : 27
Smederevo 2
Smederevo
Palanka
Smederevska Palanka
33 : 38
Morava 2
Velika Plana
Dorćol
Beograd
35 : 32
Lazarevac
Lazarevac
Barič
Barič
35 : 27
Loznica 2
Loznica
Gučevo
Banja Koviljača
30 : 51
Rakovica
Rakovica
Planinka PV - 2
Kuršumlija
33 : 12
Radan
Lebane
Železničar 1949 - 2
Niš
39 : 28
Morava 84
Vladičin Han
Radnički 1964
Kragujevac
29 : 26
Topličanin
Prokuplje
Karađorđe
Topola
24 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Sivac 69/2
Sivac
25 : 23
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
20 : 24
Graničar
Gakovo
Kljajićevo
Kljajićevo
22 : 25
Grafičar
Bezdan
Glogonj
Glogonj
15 : 23
Radnički
Kovin
Hajduk
Čurug
32 : 28
Inđija 2
Inđija
Ravangrad
Sombor
30 : 30
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran
Feketić
30 : 22
Mokrin
Mokrin
Mladost
Srpska Crnja
32 : 23
Laki
Crvenka
Metalac 2
Kraljevo
25 : 37
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Radnički 1964
Kragujevac
24 : 10
Župa
Aleksandrovac
Košutnjak
Čačak
18 : 34
Čačak
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
17 : 19
Napredak 12
Kruševac
Jagodina 2
Jagodina
30 : 40
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
23 : 22
Radnički
Svilajnac
ORK Beograd
Beograd
41 : 24
Radnički (O)
Obrenovac
Beograd
Beograd
26 : 21
Rudar
Kostolac
Dolovo (Ž)
Dolovo
37 : 22
Gradnulica
Zrenjanin
Klenak 09
Klenak
27 : 13
Miletić
Mošorin
Senta
Senta
22 : 8
Sonta
Sonta
VGSK
Veliko Gradište
22.04.2018
19:00
Voždovac 1955 2
Voždovac
Dubočica 2
Dubočica
8 : 32
Hajduk Veljko
Negotin

Futsal

Vinter sport
Niš
8 : 4
Forum
Vršac
Ekonomist
Beograd
3 : 5
SAS
Zrenjanin
Pčinja
Karavukovo
11 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
Tisa
Novi Bečej
1 : 7
Apa Futsal
Apatin
Tango
Novi Sad
6 : 1
Sombor
Sombor
Kraljevićevo
Kačarevo
11 : 4
Srbobran
Srbobran
Niš 92
Niš
1 : 7
Radnički 2010
Niš
Akademac
Niš
2 : 1
Ekonomist
Niš
Leskovac
Leskovac
8 : 2
Bele crkve
Kuršumlija
Ozren
Sokobanja
6 : 6
Aleksinac 2015
Aleksinac

Ragbi 13

Radnički
Niš
0 : 56
Crvena Zvezda
Beograd

Američki fudbal

Indians Inđija
Inđija
21 : 30
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
15 : 28
Black Hornets
Jagodina
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
0 : 34
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad