XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 610 utakmica za dan
Nedelja, 27 Maj 2018

Fudbal

Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Polet
Ljubić
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Budućnost (P)
Popovac
4 : 1
Timok
Zaječar
Pukovac
Pukovac
6 : 1
Ozren
Sokobanja
Trajal
Kruševac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
3 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Orlovac
Mrčajevci
5 : 1
Dragačevo
Guča
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
LFK Mladost
Lučani
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Ovčar
Markovica
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija
Toponica
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
2 : 3
Udarnik
Lozovik
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Ribnica
Mionica
Borac
Lešnica
3 : 0
Spartak
Ljig
Drina
Ljubovija
2 : 0
OFK Divci
Divci
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Radjevac
Krupanj
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Kablovi
Zaječar
3 : 0
BSK
Bogovina
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 3
Moravica
Subotinac
Malošište
Malošište
3 : 1
Sloga
Kobišnica
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Jastrebac
Blace
2 : 2
Napredak
Drenovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Župa
Aleksandrovac
0 : 4
OFK Topličanin
Prokuplje
Levač
Rekovac
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Hajduk (B)
Beška
4 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 4
Podunavac
Belegiš
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Sloga (T)
Temerin
2 : 3
Jugović
Kać
Sremac
Vojka
7 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Index
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Mladost (T)
Turija
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Tisa
Adorjan
0 : 1
Mladost Apa
Apatin
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Tavankut
Tavankut
4 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Balkan
Mirijevo
2 : 5
Rakovica
Beograd
Budućnost
Zvečka
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sremčica
Sremčica
2 : 4
Torlak
Kumodraž
Turbina
Vreoci
3 : 4
Srem
Jakovo
Borac
Lazarevac
0 : 2
Hajduk
Beograd
Leštane
Leštane
2 : 0
Milutinac
Zemun
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Napredak
Medoševac
Borac
Aleksandrovo
5 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 6
Lehel
Mužlja
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Omladinac FAM
Botoš
0 : 6
Krajina
Krajišnik
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Banat
Čenta
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 2
Naftagas (B)
Boka
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 3
Naftagas (E)
Elemir
Hajduk
Čepure
5 : 1
Kolare
Kolare
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Batinac
Batinac
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Resavac
Subotica
3 : 6
Partizan
Glogovac
Dragocvet
Dragocvet
4 : 0
Bratstvo
Međureč
Rembas
Resavica
8 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Juhor
Glavinci
5 : 4
Napredak
Zlatovo
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 6
Dolina
Padina
Strela
Ivanovo
4 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
6 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vojvodina (Cr)
Crepaja
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 4
BAK
Bela Crkva
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Jadran
Golubinci
4 : 2
PSK Putinci
Putinci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Sloven
Ruma
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Borac (K)
Klenak
Ljukovo
Ljukovo
4 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Železničar
Inđija
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Slavija
Pivnice
4 : 2
Kula
Kula
Hajduk Junior
Kula
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Rusin
Ruski Krstur
0 : 5
Stanišić
Stanišić
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
ŽAK
Sombor
0 : 4
Crvenka
Crvenka
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Senta
Senta
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 2
Jadran
Feketić
Proleter (NJ)
Njegoševo
0 : 1
Bajša
Bajša
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Iskra
Kucura
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Napredak
Nadalj
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
Branik
Štubik
0 : 0
Zlot
Zlot
Polom
Leskovo
0 : 3
Blizna
Blizna
Ključ
Podvrška
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Omladinac
Veliko Polje
10 : 0
Rušanj
Rušanj
Radnički (D)
Dren
0 : 3
Lisović
Lisović
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
Strelac
Mislođin
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 2
BSK
Baćevac
Budućnost
Dudovica
1 : 1
Šumadija
Šopić
Kosmaj
Ralja
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 2
Vinča
Vinča
Boleč
Boleč
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Dunavac
Grocka
Pudarci
Pudarci
2 : 5
Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Duško
Klenje
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (PR)
Prnjavor
8 : 0
Sindjelić
Lipnica
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Vidojevica
Lešnica
Majur
Majur
4 : 1
Cerić
Miokus
Šatornja
Šatornja
3 : 6
Bare
Bare
Partizan
Darosava
6 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
BSK
Belosavci
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
Šumadinac
Natalinci
Trnava
Donja Trnava
1 : 3
Banja
Banja
Vinča
Vinča (Topola)
8 : 1
Junkovac
Junkovac
Mladost MG
Saranovo
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 2
Umac
Miroševce
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
9 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Mladi borac
Živkovo
1 : 2
Bobište
Bobište
Železničar
Brestovac
4 : 3
OFK Brza
Brza
Sloga
Lipovica
3 : 2
Polet
Stajkovce
Vučje
Vučje
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Progres
Ladovica
0 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Podunavac
Udovice
8 : 0
7. Juli
Vodanj
Sloga
Miloševac
1 : 1
Sloboda
Lipe
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Borac
Ralja
Šumadija
Azanja
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Vrbovac
Vrbovac
3 : 2
Obilić
Staro Selo
SASK
Saraorci
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Pobeda
Golobok
3 : 3
Polet
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
5 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Brezak 1936
Pranjani
1 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
4 : 1
Prijevor
Prijevor
Rudar
Bresnica
4 : 4
Polet (T)
Trbušani
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 4
Parmenac
Parmenac
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Spartak
Trnava
Naupare
Naupare
4 : 2
Čitluk
Čitluk
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 4
Kupci
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
13. April
Lomnica
4 : 2
FUD
Brus
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Juhor
Obrež
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Blagotin
Poljna
Rudar (S)
Stamnica
4 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 2
Đerdap
Golubac
Železničar
Požarevac
2 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Radnik
Salakovac
Makce
Makce
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Borac
Barje Čiflik
4 : 6
Jedinstvo
Pirot
Dragoš
Pirot
0 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Senjak
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
6 : 0
Zvezda
Blato
Granit
Jošanička banja
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Proleter
Pečenog
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac
Vraneši
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Polet
Ratina
3 : 0
Radnik
Ušće
Lauš
Lopaš
3 : 2
Železničar
Požega
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Ježevica
0 : 7
Zlatar
Nova Varoš
Ariljska rampa
Požega
5 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
2 : 2
Čajetina
Gostilje
Savinac
Visibaba
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Radnik
Ub
Tulari
Tulari
3 : 0
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
2 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Cerovac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 3
Vodojaža
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Borac (D)
Drenovac
Korićani
Korićani
0 : 4
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Resnik
3 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost
Pajazitovo
4 : 0
Jadran
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Naisus 1977
Rožina
3 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Morava (Ž)
Žitkovac
4 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
6 : 5
Orljane
Orljane
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Radnički 1947
Čapljinac
7 : 6
Radnički 1924
Kočane
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Morava
Krušce
3 : 2
Vrtište
Vrtište
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
Palilulac
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 5
Budućnost
Prva Kutina
Vinogradar
Ledinci
0 : 6
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Mladost
Novi Sad
0 : 1
TSK
Temerin
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 2
Veternik
Veternik
OFK Futog
Futog
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Sofeks
Futog
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 8
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Banoštor
4 : 2
Tatra
Kisač
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 3
ŽSK
Žabalj
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 1
Omladinac
Grezna
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Rgotina
Rgotina
1 : 1
Osnić
Osnić
OFK 019
Zaječar
1 : 3
Midžor
Kalna
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 0
Kosovo
Zvezdan
Malinik
Podgorac
3 : 4
Trebič
Sokobanja
Graničar
Veliki Izvor
4 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Mladost
Sumrakovac
4 : 6
Sloga
Minićevo
Spartak
Gornja Trnava
1 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
NS Tatko
Stara Bozurna
12 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Real
Jasenica
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Borac
Držanovac
Omladinac
Podina
1 : 4
Kosovac
Prokuplje
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Lugina
Aliđerce
OFK Rota
Bujanovac
0 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Čelik
Belo polje
1 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Ropotovo
Ropotovo
3 : 4
Mineralac
Klokot
Mladost
Vrdila
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Metalac
Kraljevo
2 : 3
Mineral 2015
Rudno
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Partizan
Vrba
Napredak
Gračac
10 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
0 : 3
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Lasta
Vitkovac
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 0
Beljanica
Strmosten
Omladinski
Paraćin
10 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Borac 1805
Ivankovac
3 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Budućnost
Miliva
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Moravac
Krušar
5 : 0
Istok 63
Plana
Sloga
Voljavče
3 : 2
Ursule
Ursule
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Morava (KS)
Kočino Selo
6 : 1
Šumadinac
Dragovo
Mladost (G)
Gložane
2 : 3
Morava (R)
Ribare
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Šantarovac
Šantarovac
OFK Brestač
Brestač
0 : 4
Fruškogorac
Manđeloš
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
Sloboda
Šašinci
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Fruška Gora
Ruma
0 : 0
Graničar (O)
Obrež
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Sloga
Čalma
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Janošik
Janošik
0 : 4
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Ratar
Kruščica
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Polet
Izbište
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Dobrica
Dobrica
8 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Zadrugar
Lazarevo
4 : 4
Jedinstvo
Ečka
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
8 : 5
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Tamiš
Farkaždin
MSK
Mihajlovo
5 : 3
ASK
Aradac
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 2
Zlatica
Zlatica
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Jadar
Stupnica
Rudar
Brasina
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
Sloga (ST)
Straža
5 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Mladost (BR)
Brezjak
3 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 1
Stolice
Krupanj
7. Juli
Bela Crkva
3 : 3
Antimon
Zajača
Rekreativo 011
Beograd
3 : 1
Dedinje
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Sparta Železnik
Beograd
0 : 5
Atakante
Rakovica
Ajaks
Beograd
0 : 7
011
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 0
Mladi Proleter
Beograd
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Mladost
Jabučki Rit
Umčari
Umčari
1 : 7
Pinosava
Pinosava
PKB (K)
Kovilovo
6 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Podunavac
Ritopek
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Minel
Ripanj
Poštar
Beograd
7 : 3
Crvenka
Borča
OFK Šabac
Šabac
2 : 3
Budućnost (ZM)
Zminjak
Sloga
Duvanište
0 : 8
Proleter
Šabac
Cer
Petkovica
1 : 2
Drina
Badovinci
Premijer
Badovinci
0 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Trešnjevka
Trbusac
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Radnički
Koceljeva
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Šipurske livade
Šabac
4 : 3
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
6 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Sloga
Krnić
4 : 1
Provo 2015
Provo
Real
Donja Jajina
3 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
BSK
Belanovce
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 0
Gradac
Konopnica
Šumadija
Razgojna
10 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Lemind 1953
Leskovac
4 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Radnički
Pertate
Milanovo
Milanovo
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 5
Crvena Jabuka
Ub
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 2
Polet (T)
Takovo
Čučuge
Čučuge
0 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Gunjevac
Gunjevac
0 : 3
Joševa
Joševa
Rudar
Radljevo
4 : 2
Vrelo
Vrelo
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Komanice
Komanice
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Rakac Stave
Stave
5 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Polet
Popučke
3 : 3
Bujačić
Bujačić
Borac
Rajković
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Jugovići
Bogdanje
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Polet 57
Milutovac
5 : 0
Omladinac
Pojate
Trudbenik
Stalać
4 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladi Gorani
Dupci
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Mladost (DK)
Donji Katun
5 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Terekves
Hetin
7 : 2
Napredak Č
Čestereg
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 5
2. Oktobar
Kumane
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 5
Delija
Mokrin
Roham
Nova Crnja
1 : 3
Napredak BT
Banatska Topola
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 3
Bega
Novi Itebej
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 2
Divostin
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Maršić
Maršić
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Partizan
Kupusina
2 : 2
Polet
Sivac
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Hajduk
Stapar
1 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
6 : 1
Rastina 1918
Rastina
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Jasenica
Božurnja
Plaskovac
Plaskovac
6 : 1
Kopljari
Kopljari
Brezovac
Brezovac
2 : 2
Sloga
Zagorica
Dunavac (P)
Petka
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Radnički (P)
Požeženo
1 : 4
Obilić (Ž)
Živica
Sirakovo
Sirakovo
8 : 2
Polet (V)
Voluja
Desine
Desine
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Stig 1955
Beranje
3 : 2
Dizel
Bare
Sloga 1952
Veliki Popovac
9 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Omladinac (B)
Busur
6 : 2
BSK 1924
Boževac
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Integral
Batuša
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Palić
Palić
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 1
Solid
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Đurđin
Đurđin
2 : 3
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
6 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Obilić
Vilovo
5 : 0
Dinamo
Budisava
Bačka
Begeč
6 : 4
Centar
Novi Sad
Čenej
Čenej
0 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Miletić
Mošorin
6 : 0
Borac
Rakovac
Titel
Titel
0 : 2
Moskva
Budisava
Jadran
Sanad
0 : 7
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
10 : 0
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
4 : 2
Bačka
Mol
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Šampion
Orom
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Graničar
Đala
2 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Pobeda
Pobeda
3 : 3
Mladost
Radičević
Mladost Radost
Srbobran
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Budućnost
Savino Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
12 : 0
Krivaja
Krivaja
Pobeda
Držina
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Jerma
Sukovo
4 : 0
Nišavac
Staničenje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 3
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 4
Željuša
Željuša
Kulpin
Kulpin
9 : 1
Neštin
Neštin
Bačka
Despotovo
2 : 2
Maglić
Bački Maglić
Sloga
Plavna
2 : 4
Borac 46
Obrovac
Krivanj
Selenča
0 : 5
Tvrdjava
Bač
Borac
Vizić
6 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
Jelica
Goračići
0 : 6
Jedinstvo
Puhovo
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 2
Brezova
Brezova
Sloga
Kaona
1 : 4
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
2 : 5
Voćar
Kotraža
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Vujan
Prislonica
0 : 3
Planinac
Vujetinci
Lugovi
Čačak
1 : 0
Prijatelji
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 0
Malba
Žaočani
Morava (K)
Katrga
1 : 2
Rakova
Rakova
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Kej
Čačak
Veteran 2015
Popović
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
BSK
Borač
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 6
Sloga (B)
Batočina
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Šilopaj
Šilopaj
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
3 : 2
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Bakionica
Bakionica
2 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
5 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Udarnik
Baničina
1 : 4
Budućnost
Ratari
Palanka
Smederevska Palanka
4 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Železničar
Kusadak
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Mužinac
2 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Sloga
Žučkovac
1 : 5
Hajduk
Rujevica
Čarapan
Kruševac
2 : 6
Mudrakovac
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
Žabare
Žabare
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Sloga
Lugavčina
2 : 0
Jezava
Smederevo
Omladinac
Seone
3 : 3
Landol
Landol
Kolarac
Kolari
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Badljevica
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
0 : 7
Petlić SD 026
Smederevo
Skobalj
Skobalj
4 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 0
Vučak
Vučak
OFK Slavija
Smederevo
1 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Polet
Jalovik
6 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Torpedo
Lojanice
4 : 2
Sparta
Kaona
Petrovac 74
Kujavica
4 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Hajduk
Debrc
3 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Vihor
Golubovac
0 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 3
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
Heroj
Busilovac
5 : 2
Popovac
Popovac
Radnički
Tekija
3 : 0
BSK Buljane
Buljane
Napredak (Sv)
Svojnovo
6 : 2
Sloboda
Krežbinac
ISK Izvor
Izvor
2 : 1
Radnik
Davidovac
Napredak
Bogojevce
1 : 6
Navalin
Navalin
Jašunja
Jašunja
3 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Rudar 1973
Rudare
0 : 3
Nomanica
Nomanica
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Dupljaj 2016
Dupljaj
Gradac Pričević
Valjevo
1 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Sloga Gorić
Valjevo
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Jedinstvo
Milorci
0 : 7
Pambukovica
Pambukovica
Kolubara
Liso Polje
1 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 1
Vukona
Vukona
Strelac 001
Kožuar
1 : 3
OFK Takovo
Takovo
Omladinac
Kalinovac
7 : 0
Sloga
Vrhovine
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Brgule
Brgule
Mladost 1981
Štulac
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Vrnjci
Vrnjci
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Miločajac
Miločaj
4 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Šumadija (Š)
Šumarice
0 : 6
Zvezda
Čukojevac
Belica
Belica
3 : 6
Dobra Voda
Dobra Voda
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Partizan
Majur
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
3 : 1
Crni Vrh
Deonica
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Trnava
Trnava
Omladinac
Bunar
1 : 3
OFK Borac
Lovci
Rudar
Plazane
4 : 3
Mladi Borac
Trucevac
Resava
Bukovac
6 : 1
Resavac
Veliki Popović
Orlovi
Jasenovo
6 : 1
Viner DSV
Bukovac
Zelenika
Vitance
3 : 1
Planinac
Panjevac
Sindjelić
Vojnik
3 : 0
Mladi Radnik
Grabovica
Sopot
Požarevac
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 1
Batovac
Batovac
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Metalac
Požarevac
0 : 4
Beli Orao
Bradarac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Sloga (Dr)
Drmno
5 : 1
OFK Građanski
Požarevac
Dobra
Dobra
3 : 0
Usije
Usije
Mladost 1970
Radoševac
3 : 0
OFK Vinci
Vinci
Barič
Barič
3 : 1
Električar
Šuvajić
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 5
Polet
Bikinje
Maskar
Maskar
2 : 6
Budućnost (B)
Blaznava
Krćevac 04
Krćevac
1 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Radoje Domanović
Ovsište
6 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Borac
Kloka
1 : 4
Mladost (J)
Jelenac
Melnica
Melnica
2 : 0
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Mlava Trgovački
Petrovac
1 : 4
Brana Paunović
Rašanac
Bečevica
Bečevica
0 : 3
Borac 1939
Ljuljaci
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Grivac
Grivac
Dunavac 1929
Kisiljevo
7 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Sloga Top
Topolovnik
1 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Kumane
Kumane
3 : 2
Ram
Ram
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 5
Pek (K)
Kusiće
Hajduk
Šušara
7 : 0
Banat (V)
Vršac
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 3
Napredak 1927
Toponica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
5 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Proleter
Četereže
1 : 2
Jedinstvo
Oreovica
Budućnost
Kočetin
3 : 4
BSK
Brzohode
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Misača
Misača
Mladost (CK)
Crni kao
3 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Feniks
Rača
Kruševica
Kruševica
1 : 2
Grkljane
Grkljane
Gaglovo
Gaglovo
0 : 2
Globoder
Globoder
Padež
Padež
3 : 1
Štitari
Štitari
Polet (K)
Kobilje
1 : 4
Polet (Š)
Šavrane
Mladost
Slatina
0 : 5
Rankovac
Nakučani
PSS-192
Jagodina
4 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Lipar
Donji Račnik
3 : 2
Napredak
Staro Lanište
Požarevac
Požarevac
2 : 1
Napredak
Kruševac
Bačka 1901
Subotica
6 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sindjelć
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
DIF
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 5
Proleter (NS)
Novi Sad
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 0
IMT MO
Beograd
Internacional MK
Beograd
2 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Internacional
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
2 : 2
Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zmaj 1953
Beograd
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Rakovica
Rakovica
Bane
Raška
3 : 0
Tutin
Tutin
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 2
Železničar (P)
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 7
RFK NS 1921
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
2 : 5
Hajduk Junior
Kula
Čukarički MK
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 0
Zemun MK
Zemun
Rad B MK
Beograd
0 : 1
011 MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
3 : 0
IMT
Novi Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
2 : 1
Kolubara MK
Lazarevac
Leštane MK
Leštane
11 : 0
Rakovica MK
Rakovica
OLE MK
Zemun
11 : 0
Banja MK
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Studentski Grad
Beograd
BSK
Borča
5 : 0
Dominus
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 8
Milutinac
Beograd
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Banat (I)
Ilandža
Mladost
Velika Greda
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Sloga
Plandište
Zabrezje
Zabrezje
11 : 0
Posavina
Stubline
Urovci
Urovci
8 : 3
Krtinska
Krtinska
Zvezda
Konatice
3 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Duboko
Mala Mostanica
4 : 3
Buducnost
Zvecka
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
9 : 0
Derbi 2017
Aranđelovac
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 2
Železničar (P)
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
3 : 5
Hajduk Junior
Kula
CFK
Vrbas
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 3
Inđija
Inđija
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 0
Index
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
RFK NS1921
Novi Sad
011 MK
Beograd
3 : 1
BSK Borča MK
Borča
Partizan MK
Beograd
4 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 2
Voždovac B
Beograd
GSP Polet MK
Beograd
4 : 1
Vrčin MK
Vrčin
Petlić MK
Smederevo
0 : 3
Jedinstvo MK
Surčin
Crvena zvezda MML MK
Beograd
2 : 3
BASK MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 0
Žarkovo MK
Žarkovo
Sloga Radnički
Beograd
1 : 8
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
13 : 0
Kolubara
Lazarevac
OLE
Borča
4 : 1
BSK Borča
Borča
Sindjelić
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
Rad
Banjica
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Spartak '06
Subotica
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Fer Plej 06
Beograd
3 : 2
Budućnost
Dobanovci
Dominus
Beograd
3 : 0
Lola
Beograd
Crvenka
Crvenka
1 : 2
Torlak
Beograd
Palilulac
Beograd
6 : 1
Banja
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 18
Beograd 1929
Beograd
Partizan
Drazevac
1 : 10
Omladinac
Veliko Polje
Buducnost
Zvecka
2 : 1
Skela
Skela

Rukomet

Partizan
Beograd
33 : 32
Dinamo
Pančevo
Železničar 1949
Niš
21 : 15
Vojvodina
Novi Sad
Apatin
Apatin
25 : 28
Sivac 69
Sivac
Jastrebac
Blace
24 : 33
Radnički
Ćuprija
Dalmatinac
Riđica
32 : 29
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
34 : 23
Titel
Titel
Zrenjanin
Zrenjanin
24 : 30
Slavija
Novi Sad
Metalac
Futog
33 : 33
ORK Pančevo
Pančevo
Jedinstvo
Novi Bečej
37 : 30
Morava
Velika Plana
Borac
Bački Gračac
18 : 37
Sombor
Sombor
Jedinstvo
Bočar
39 : 16
Obilić
Novi Kneževac
Glogonj
Glogonj
21 : 18
Vladimirovac
Vladimirovac
Vojka
Vojka
26 : 20
Radnički
Novi Sad
Hajduk
Čurug
24 : 19
Ruma
Ruma
Vrbas
Vrbas
21 : 21
Zaječar 1949
Zaječar
Deronje
Deronje
23 : 30
Jadran
Feketić
Mladost
Srpska Crnja
34 : 32
Ravangrad
Sombor
Sloven
Ruma
29 : 16
Petrovaradin
Petrovaradin
Želja
Žabalj
31 : 32
Mokrin
Mokrin
Naisa 2
Niš
42 : 23
Vranje
Vranje
Rtanj
Boljevac
17 : 29
Topličanin
Prokuplje
Dubočica
Leskovac
26 : 40
Žitorađa
Žitorađa

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
20 : 60
Partizan
Beograd

Američki fudbal

Golden Bears Bor
Bor
29 : 26
Mammoths Kikinda
Kikinda
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
67 : 27
Black Hornets
Jagodina
Indians Inđija
Inđija
28 : 0
Blue Dragons Beograd
Beograd
Pirates Zemun
Zemun
13 : 18
Lavovi Vršac
Vršac
Panthers Pančevo
Pančevo
18 : 6
Sharks Šabac
Šabac

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
24 : 24
Vojvodina
Novi Sad